هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۰:۲۷ جمعه ۷ فروردین ۱۳۹۴

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۷ پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۴ پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸
از یو ویش.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 279
آفلاین
عرضم به حضورتون که... یک دوست عضیذی بودن که نقش گرفتن و بعدش الان مدت خیلی زیادیه که فعالیت نکردن... ینی تو ایفای نقش بعد از گرفتن نقش فعالیتی نکردن...
ایشونو میخوام بنده :))))))
نام : ریگولوس آرکچروس بلک
تاریخ تولد: 1/3/1961
جنس: مرد
سال : فارغ التحصیل شد رف باو -_-
رنگ چشم:مشکی
گروه : اسلیترین
مو : مشکی و براق مجعد یکم بلند -_- بچه ژیگول ایش :|
ظاهر کلی : قد بلند،هیکل باریک و پوست رنگ پریده و یخی ، بینی صاف و کشیده،و چشم هاشم کلا برای صورتش بزرگن :| (بچه خوشگل -___- ایش -_-)
کویدیچ : جستجوگر اسلیترین
چوب جادو : دوازده ممیز نود و نه اینچ که میشه سی و سه سانت، یاس کبود و ریسه قلب اژدها
علاقه ها: اسلیترین،مرگخواران،کریچر =)) اربابـــــــ ، پیانو، انواع خنجر و اسلحه های پرتابی،کروشیو :d
توانمندیها :
تقریبا ضعیف توی نبرد تن به تن،و در عوض نشونه گیری و پرتاب خنجر بی نقص
لازم به ذکره که صدای نافذی دارن ایشون،که باعث میشه معمولا برنده ی مذاکرات باشن :d

جسارتا عزیز درسته!
تایید شد!
به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۷ ۱۰:۱۰:۴۴

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۴۳ پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۴

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۱ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵
از همین پشت مشتا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 217
آفلاین
سلام.من قبلا شناسه داشتم ولی بخاطر مشکل نتونستم فعالیت کنم و شناسمو گرفتن.
ـــــــ

نام:
باسیلیسک

تاریخ تولد:
ما قبل تاریخ

جنس:

مرده! جنسش هم خوبه.

سال :

این چه سوال احمقانه اییه که از باسیلیسک میپرسید؟ هیسشستوووو سیههیییی هوسسس(تعدادی از فحش های ناموسی بسیار چیز که به طلب آستاقلال طلبی به گرد آورنده این فرم داده شد)

رنگ چشم:

جیگریه واس خودش! فکر کنم آبی ...یا زرد یا... نمیدونم! اصا قرمز

گروه:
اسلایترین بود دیگه هین؟!

مو:
کاملا کچل.

ظاهر کلی:
خوشجل مشجل! مارمولکی در ابعاد بزرگتر هر چند بدونه دستو پا! قفد دم.

نام کامل:
چه مرضیه که ما باید 10 بار اسممونو بگیم؟! پیسشیتو هیسسس فصییهوتششش

چوب دستی و جارو:
هین؟!

علاقه ها:
در اوردن جیگر ملت و کباب کردن با رفقای باسیلیسکش! یکم لطیفه خودم در جریانم

توانمندیها :
تاحالا که پر کردن فضای کتاب! البته توانایی هاشو همینطوری الکی رو نمیکنه...یکمی بد قلقه.راستی، دیگه داری صمیمی میشی!

اطلاعات بیشتر :

بسیار لطیف و مهربان! اول هم از مغزت شروع میکنه

هوم...فعلا با مغز من کاری نداشته باشین وگرنه تایید بی تایید!
برادر جان!عرضم به حضور شما اینکه مرحمت کنین چون رویه فعلی ایفا چنینه یه بلیت بزنین در باره این موضوع و با اکانت جدید و نه این اکانت تشریف بیارین همینجا شخصیت جدید معرفی کنین.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۶ ۱۹:۴۱:۱۵

برای شرکت در بزگترین همایش جادوگران سال اینجا کلیک کنید .

زوپس! بلاک! زمستان! دیگر اثر ندارد!
حتی اگر شب و روز، بر ما برف ببارد!

تصویر کوچک شده

باشد که هیچ کس نباشد باشد که فقط که خودم باشم.

گروهک تروریستی الهافلیه ...

پیام زده شده در: ۱:۰۲ سه شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۴

نیمفادورا تانکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۱ جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۵۷ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴
از جايي كه عرب ني انداخت
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3
آفلاین
البته در جریانم که اسم نیمفادورا تانکس در فهرست رنگینه...ولی جغدا خبر آوردند ( درواقع مارها و پیامبرها ) که بانوی پیشین که ایفای این نقش رو برعهده داشته بدرود گفته...بنابراین با رنگین تاژ بشورینش ... من اومدم !

نــــــــام : به نام مرلین....مظفرعلی ممدتقی الله حسن نصرالله دهخدایـ....چی ! نه...اشتباه شد !...ینی .... به نام مرلین...بانو نیمفادورا هستم از نوع تانکسش!....ولی منتظرم بگید "نیمفادورا"...! دمپاییم اصلا شوق پرواز داره !....

سن : متولد 1973....دیگه خودتون حساب کنید دیگه...یکم ریاضی هم دور هم تمرین میکنیم...! ...بیست و پنج سالگی یکم مُردم...ولی الان هستم خدمتتون...! خیلی ارادت داریم...! سال نوی شمام مبارک...!

رنگ چشم : تغییر میکنه...(اصولا تیره )

رنگ مو : به همین دستگیره ی در تغییر میکنه !...(اصولا صورتی آدامسی یا بنفش)

نمای صورت : به پیر به پیغمبر تغییر میکنه ! ( صورت قلبی شکل اصولا با موهای کوتاه رنگی)

قد : (اصولا 168 )

ظاهر کلی : (اجق وجق*

نام کامل : نیمفادورا آندرومدا تانکس هستم ...این صد و پنجاه بار...!

کوییدیچ : من...خبر ندارم...ولی بیاید دور هم تصور کنیم مهاجم بودم زمانی...!

گروه : اسلایترین مثل اینکه...!

شغل : کارآگاه مملکت ...!

چوبدستی : تست دادم یونیکورن هیر ، اش وود ، نمیدونم چند اینچ دراومد...!

جارو : ما برقی مصرف میکنیم...! :fishing:

علاقمندی ها : من کلا انسلان علاقمندیم...!

توانمندیها : اصلا از هرانگشت یک ناخن میچکه...!
والمرلین...روایت است... برای کارآگاه بودن بسیار جوان هستیم که حمل بر تعریف نباشه دلیل بر مستعد بودن این بنده ست... دگرگون نما بیدیم... در دوئل کردن بسیار توامند بوده ، اللخصوص حال خاله بلا رو چندبار گرفتم...خوش گذشت ...! ...خاله بلا باجنبه ست...! ...فقط بعدش...زد یکم کشتم...بچه مو یتیم کرد...!... در طلسم بی کلام و معجون سازی و طلسم ها کلا هم حرفی برای گفتن داریم...بره !... پرواز هم که اوف...! نگو اصن ! ....ای تف به ریا ...!

اطلاعات بیشتر : عاغا در جریان این که سر جوونی نوگلی نوشکفته بودیم این ریموس گرگ پیر بزور اومد اسمشو کرد تو شناسنامه ی ما بعد سر جوونی یک توله گرگ انداخت بغل ما ک هستید...الان هم من این نجینی یتیم عاغ شده ی بیچاره رو من ب فرزندی برگزیدم بس ک بزرگوار و بخشنده و مهربانم !

اوه...شما تو گروه من بودی؟
بیا تو تایید شد!
به ایفای نقش خوش اومدی!

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۴ ۱۰:۰۱:۴۵
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۴ ۱۳:۱۱:۰۰

there's always a little truthbehind every
"just kidding"
a little knowledge behind every
"i don't know"
a little motionbehind every
" i don't care"
and a little pain behind every
" It's ok"

پیام زده شده در: ۱۷:۰۳ دوشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۴

دوریا بلک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۳ شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۰:۴۵ یکشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین

نام: دوریا بلک

نوع چوبدستی : ده اینچ با مغزی ریسه قلب اژدها

گروه: هافلپاف

میلاد: مگه فضولی!

مرگ: دیگه خیلیییی پروییی.

لقب: مادر همه پاترهای عالم.

مشخصات ظاهری:

یه ساحره با عظمت که همه چی تمومه و از هر انگشتش یه هنر می ریزه و ... چشمام مشکی نیست ولی موهام هست.

مشخصات اخلاقی:

رک و پوست کنده بگم که از فوفول بازی خوشم می آد.اصلا مگه داریم که آدم فوفول نباشه.در ضمن اولین انجمن حمایت از اجنه خانگی نیز به دست من تاسیس شد ولی بعد همه اش به نام این گرنجر تموم شد. زمان ما اگه امکانات بود که ... هییییییییییییی.

جارو: خش خشی مدل غضنفر

پاترونوس: کریس رونالدو.(مگه چیه؟!)

اوه...جمع خاندان پاترها جمعه!
تایید شد.به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۳ ۱۷:۴۶:۰۵

هافل زرد و طلایی - سرور تیم مایی

!I HATE WHEN VOLDEMORTE USE MY TOILET

پیام زده شده در: ۱۲:۴۱ دوشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۴

نویل لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۵ پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۵:۰۷ شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
من دوباره اومدم امیدوارم اینبار تایید شه

نویل لانگ باتم

رنگ مو: قهوه ای

رنگ چشم: مشکی

محل اقامت: هاگوارتز

گروه: گریفیندور

مدرسه: هاگوارتز

نژاد: اصیل‌زاده

قدرت‌های ویژه: گیاه شناسی جادوئی

عضویت در: ارتش دامبلدور

وی صورتی گرد دارد و موهایی قهوه ای.تقریباً تپل و حسابی فراموشکار است.پدر و مادرش حافظه شان را از دست داده اند و در سنت مانگو بستری می‌باشند. پسرآلیس و فرانک لانگ باتم است.با مادربزرگ سختگیرش زندگی می‌کند که حسابی از دست فراموشکاری هایش عاصی است.
او به هری پاتر کمک می‌کند که بتواند از طریق آتش آمبریج با سیریوس ارتباط برقرار کند. او همراه دیگر بچه‌ها از جمله جینی و رون ویزلی، هرمیون گرنجر، لونا لاوگود و هری پاتر توسط آمبریج دستگیر می‌شود و در وزارتخوانه نویل همراه هری پاتر می جنگد ولی یک پیش گویی که ولدمورت به دنبالش بود را می شکند. همچنین در این کتاب هرمیون و رون و جینی می فهمند که پدر و مادر نویل حافظه شان را از دست داده اند و در سنت مانگو بستری اند.در ضمن دامبلدور پیشگویی را برای هری فاش می کند و میگوید : هم تو و هم نویل نشانه های پیشگویی را دارید.
زمانی که رون و هری و هرمیون به دنبال جان پیچ‌ها بودند نویل، لونا و جینی دوباره کلاس‌های الف دال را تشکیل می دهند ولی زمانی که لونا را می دزدند و جینی مدرسه نمی آید او که یکی از سه سردسته این گروه است به ناچار آن را متوقف می‌کند و زمانی که هری برای پیدا کردن جان پیچ ولدمورت که نیم تاج ریونکلا است به هاگوارتز می آید نویل همراه با بقیه می جنگد و مار ولدمورت را که یک جان پیچ است نابود می سازد.

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۳ ۱۳:۵۵:۳۷

تصویر کوچک شده
ᓅــᓆـط یڪ جاـכـہ وجوכ כارכ ڪـہ ᓄـثل یڪ روכـᓘـانـہ بزرگ است: چشـᓄــہ هایش آستانـہ ے هـᓄــہ ے כرهاست و ڪورہ راهها جویبارهایے هستنـכ ڪـہ بـہ آטּ ᓄـے ریزنـכ.
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۲۰ جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۳

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
اگه لطف کنید جایگزینش کنید ممنون دارتون میشم!

نام:رودولف لسترنج

متولد:1960

محل تولد:نامعلوم!

گروه:اسلیترین

خلاصه ای از زندگی نامه:
لسترنج ها همواره در جامعه جادوگری به اصالت شهره بودند..همیشه زمزمه هایی از گرایش به جادوی سیاه در درون خاندان لسترنج ها به گوش میرسید...رودولف اما به دلیل اینکه پدر و مادرش قبل از به دنیا آمدنش از هم جدا شده بودند و مادرش به مکان نامعلومی رفته بود،تا 6 سالگی به همراه مادر و به دور از خاندان بزرگش زندگی میکرد...در سن 6 سالگی مادرش او را به پدرش داد و خانواده پدری مسئولیت تربیت و آموزش رودولف را به عهده گرفتند...پس از فارغ التحصیلی از هاگوارتز،سریعا با بلاتریکس بلک که او هم از خاندانی اصیل بود ازدواج کرد و بلافاصله به همراه همسرش به گروه مرگخواران پیوست...بعد از مفقود شدن لرد سیاه به همراه بلاتریکس،برادرش رابستن و بارتی کراوچ پسر به دلیل اجرا کردن طلسم شکنجه بر روی آلیس و فرانک لانگ باتم و البته مرگخوار بودن به حبس ابد در آزکابان محکوم شد...اما بعد از 14 سال و پس از بازگشت لرد سیاه،رودولف به همراه دیگر مرگخواران حبس شده در آزکابان از آنجا فرار کرده و دوباره به اربابشان لرد سیاه پیوستند... رودولف در نبرد وزارت خانه نیز شرکت کرد و دوباره به زندان انداخته شد و البته دوباره از زندان به کمک لرد گریخت...رودولف برای بار سوم باز بعد از مدتی به آزکابان برگردانده شد اما با سقوط وزارت در دست مرگخواران سه باره از آزکابان درآمد...رودولف در نبرد هاگوارتز هم شرکت کرد...اما از سرنوشت او بعد از جنگ هاگوارتز هیچ اطلاعی در دست نیست...به گمان بعضی او به کوهستان ها گریخته و در آنجا زندگی میکند...اما همه از یک چیز مطمئن بودند...رودولف هر کجا که باشد به اربابش وفادار است و هیچوقت نمیتواند بپذیرد اربابش رفته و به بازگشت دوباره لرد سیاه معتقد بود...

ویژگی ها:
رودولف همواره به جذابیت ظاهری شهره بود...از علایق او میتوان به ساحره دوستی(!)اشاره کرد...همچنین رودولف به انواع تیزی ها علاقه وافر داشت...یکی از نشانه های که به کاراگاهان نشان میداد که مقتول توسط رودولف لسترنج کشته شده،بودن زخم های عمیق و بریدگی روی جسم مقتول بوده...اون مدت ها حافظ جان لرد سیاه بوده و گفته میشود او دربان و نگهبان خانه ریدل ها نیز بوده...بدن ستبر و تنومند که با خالکوبی هایی خفنی هم مزین شده بود،او را به مرد آرزو های ساحره ها تبدیل کرده بود!به همین خاطر اکثرا رودولف پیراهن به تن نمیکرد...اما رودولف همیشه با بلاتریکس تفاهم داشته!بر اساس شایعات هر زمان که رودولف پایش را به جایی میگذاشت فریادهای "رودولف اینجاست...فرار کنید!" گوش آسمان را کر میکرد...مهترین ویژگی رودولف این است که همیشه هست،حتی وقتی که نیست!

جایگزین شد.

دمت قیییییییییییییژ بلک...اینشاالمرلین عروسیت جبران میکنم...ساحره ماحره خواستی بگو واست جور کنم!

ویرایش شده توسط سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۹ ۱۵:۳۶:۰۶
ویرایش شده توسط رودولف لسترنج در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۹ ۱۵:۳۷:۳۸

پیام زده شده در: ۱۲:۲۱ جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۳

نویل لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۵ پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۵:۰۷ شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام: zapater
قد: 183
تخصص: تخصص بسیار در تغییر شکل و دفاع دربرابر جادوی سیاه دارد
گروه: گریفیندور
چوبدستی: از چوب یاس کبود. از جنس موی تک شاخ فوق العاده انعطاف پذیر مناسب برای انواع سحرو جادو ۲۷ سانتی متر

او فردی مغرور است که به علت جنگیدن با مرگخوارها روی صورتش زخمی است شنل قرمز رنگ به سر می کند و بعدها بجای سوروس اسنیپ تدریس دفاع دربرابر جادوی سیاه را برعهده می گیرد او با همه به خشکی صحبت می کند فردی کم حرف هست و درکلاس های درس فقط تدریس خود را انجام می دهد و کم به سمت دیگر مسائل می رود و همیشه بصورت فردی ناشناخته سفر می کند او به چای سبز علاقه دارد به عقیده ی او این چای آرامش بخش است او در مبارزه ها بسیار خونسرد رفتار میکند بیشتر افراد او را فردی جدی و خشک تلقی می کنند به همین دلیل کمتر دوست پیدا میکند.

بشر وقتی امید و رویایی نداشته باشد ، مرده ای بیش نیست ...
امیدوارم تایید شه

هوم...خب متاسفانه نمی تونه تایید شه!

برای ورود به ایفای نقش باید این مراحل رو به ترتیبی که قرار میدم براتون طی کنید:

1- خواندن قوانین ایفای نقش
2- شرکت در تاپیک کارگاه نمایشنامه نویسی و ارسال یک پست بر اساس آخرین تصویری که قرار داده شه.
3.بعد از تایید پست مربوطه حضور در تاپیک سال اولی‌ها از این‌طرف: کلاه گروه‌بندی
4- انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی در تاپیک معرفی شخصیت.

توجه داشته باشید شخصیت انتخابی شما باید از همین لیست انتخاب بشه و شخصیت های غیر ایفا تایید نمیشن مثل شخصیتی که در این پست معرفی کردین.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۹ ۱۴:۰۱:۵۰

تصویر کوچک شده
ᓅــᓆـط یڪ جاـכـہ وجوכ כارכ ڪـہ ᓄـثل یڪ روכـᓘـانـہ بزرگ است: چشـᓄــہ هایش آستانـہ ے هـᓄــہ ے כرهاست و ڪورہ راهها جویبارهایے هستنـכ ڪـہ بـہ آטּ ᓄـے ریزنـכ.
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۰۷ پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۳

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
اگه میشه شناسه مارو بیل ویزلی بکنید.(کاربری که بیلو داری خیلی وقته توی سایت نیومده)
شخصیت نام:بیل ویزلی

خون:اصیل زاده

گروه:گریفندور

رنگ مو:مانند همه اعضای خانواده ام سرخ مو

چوبدستی:چوب درخت ساج و ریسه قلب اژدها 32 سانت و کاملا انعطاف پذیره

عضویت در:محفل ققنوس

شغل:در بانک جادویی گرینگوتز که به وسیله جن ها اداره میشود در مصر

ویژگی ظاهری:بلند قد و لاغر با موهای بلند دم اسبی و گوشواره هایی به شکل دندانه

برای تغییر شناسه لازمه اول بلیت بزنین وقتی شناسه قبلیتون بسته شد می تونین شناسه جدید معرفی کنین تو این تاپیک.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۹ ۱۴:۰۵:۵۴

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۱۷:۴۹ پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۳

فیلیوس فلیت ویکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸
از پیش اربابم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 317
آفلاین
اسم : فیلیوس فیلت ویک

رنگ مو : سفید

قد : بسیار کوتاه

تخصص : تلسم ها وی استاد درس طسم های جادویی هست

دفتر:طبقه هفتم انتها برج غربی

گروه:گریفندور

فلیت ویک استاد درس وردهای جادویی می باشد. او یک جادوگر کوچک اندام است ولی قدرت های جادویی اش اصلا کوچک نیستند. وی یک جادوگر ماهر است و بر طبق یک شایعه، در دوران جوانی اش قهرمان دوئل بوده. (ت.ا) فلیت ویک یک مرد احساساتی است.وی، زمانی که فهمید جینی ویزلی را به داخل تالار اسرار برده اند، شروع به گریه کرد. ظاهرا وی روح لطیفی دارد. در کلاس وردها، زمانی که دست و پا چلفتگی نویل باعث شد که فلیت ویک در هوا معلق باقی بماند، او این مسئله را با خوشرویی پذیرفت و به خاطر این کار با نویل با عصبانیت برخورد و او را مجازان نکرد. ولی او گذشته از اندام کوچکش و خوشرویی اش، انتظار احترام متقابل را دارد.

امیدوارم تایید بشه...

تایید شد!

به ایفای نقش خوش آمدید.

ویرایش شده توسط سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۸ ۱۹:۵۸:۳۵

پیام زده شده در: ۰:۵۷ پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۳

پنه لوپه كلير واترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۳:۳۴ پنجشنبه ۲ آذر ۱۴۰۲
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین
سلام من قبلا پنه لوپه کلیرواتر بودم عضو راونکلاو حالا برگشتم. لطفا منو تایید کنید متشکرم

تایید شد.

ویرایش شده توسط سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۸ ۱۱:۱۰:۵۱

ما تشنگان قدرتیم نه شیفتگان خدمت

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.