هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:  مرلین کبیر    1 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۲:۴۱ دوشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۴

نویل لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۵ پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۵:۰۷ شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
من دوباره اومدم امیدوارم اینبار تایید شه

نویل لانگ باتم

رنگ مو: قهوه ای

رنگ چشم: مشکی

محل اقامت: هاگوارتز

گروه: گریفیندور

مدرسه: هاگوارتز

نژاد: اصیل‌زاده

قدرت‌های ویژه: گیاه شناسی جادوئی

عضویت در: ارتش دامبلدور

وی صورتی گرد دارد و موهایی قهوه ای.تقریباً تپل و حسابی فراموشکار است.پدر و مادرش حافظه شان را از دست داده اند و در سنت مانگو بستری می‌باشند. پسرآلیس و فرانک لانگ باتم است.با مادربزرگ سختگیرش زندگی می‌کند که حسابی از دست فراموشکاری هایش عاصی است.
او به هری پاتر کمک می‌کند که بتواند از طریق آتش آمبریج با سیریوس ارتباط برقرار کند. او همراه دیگر بچه‌ها از جمله جینی و رون ویزلی، هرمیون گرنجر، لونا لاوگود و هری پاتر توسط آمبریج دستگیر می‌شود و در وزارتخوانه نویل همراه هری پاتر می جنگد ولی یک پیش گویی که ولدمورت به دنبالش بود را می شکند. همچنین در این کتاب هرمیون و رون و جینی می فهمند که پدر و مادر نویل حافظه شان را از دست داده اند و در سنت مانگو بستری اند.در ضمن دامبلدور پیشگویی را برای هری فاش می کند و میگوید : هم تو و هم نویل نشانه های پیشگویی را دارید.
زمانی که رون و هری و هرمیون به دنبال جان پیچ‌ها بودند نویل، لونا و جینی دوباره کلاس‌های الف دال را تشکیل می دهند ولی زمانی که لونا را می دزدند و جینی مدرسه نمی آید او که یکی از سه سردسته این گروه است به ناچار آن را متوقف می‌کند و زمانی که هری برای پیدا کردن جان پیچ ولدمورت که نیم تاج ریونکلا است به هاگوارتز می آید نویل همراه با بقیه می جنگد و مار ولدمورت را که یک جان پیچ است نابود می سازد.

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۳ ۱۳:۵۵:۳۷

تصویر کوچک شده
ᓅــᓆـط یڪ جاـכـہ وجوכ כارכ ڪـہ ᓄـثل یڪ روכـᓘـانـہ بزرگ است: چشـᓄــہ هایش آستانـہ ے هـᓄــہ ے כرهاست و ڪورہ راهها جویبارهایے هستنـכ ڪـہ بـہ آטּ ᓄـے ریزنـכ.
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۲۰ جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۳

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
اگه لطف کنید جایگزینش کنید ممنون دارتون میشم!

نام:رودولف لسترنج

متولد:1960

محل تولد:نامعلوم!

گروه:اسلیترین

خلاصه ای از زندگی نامه:
لسترنج ها همواره در جامعه جادوگری به اصالت شهره بودند..همیشه زمزمه هایی از گرایش به جادوی سیاه در درون خاندان لسترنج ها به گوش میرسید...رودولف اما به دلیل اینکه پدر و مادرش قبل از به دنیا آمدنش از هم جدا شده بودند و مادرش به مکان نامعلومی رفته بود،تا 6 سالگی به همراه مادر و به دور از خاندان بزرگش زندگی میکرد...در سن 6 سالگی مادرش او را به پدرش داد و خانواده پدری مسئولیت تربیت و آموزش رودولف را به عهده گرفتند...پس از فارغ التحصیلی از هاگوارتز،سریعا با بلاتریکس بلک که او هم از خاندانی اصیل بود ازدواج کرد و بلافاصله به همراه همسرش به گروه مرگخواران پیوست...بعد از مفقود شدن لرد سیاه به همراه بلاتریکس،برادرش رابستن و بارتی کراوچ پسر به دلیل اجرا کردن طلسم شکنجه بر روی آلیس و فرانک لانگ باتم و البته مرگخوار بودن به حبس ابد در آزکابان محکوم شد...اما بعد از 14 سال و پس از بازگشت لرد سیاه،رودولف به همراه دیگر مرگخواران حبس شده در آزکابان از آنجا فرار کرده و دوباره به اربابشان لرد سیاه پیوستند... رودولف در نبرد وزارت خانه نیز شرکت کرد و دوباره به زندان انداخته شد و البته دوباره از زندان به کمک لرد گریخت...رودولف برای بار سوم باز بعد از مدتی به آزکابان برگردانده شد اما با سقوط وزارت در دست مرگخواران سه باره از آزکابان درآمد...رودولف در نبرد هاگوارتز هم شرکت کرد...اما از سرنوشت او بعد از جنگ هاگوارتز هیچ اطلاعی در دست نیست...به گمان بعضی او به کوهستان ها گریخته و در آنجا زندگی میکند...اما همه از یک چیز مطمئن بودند...رودولف هر کجا که باشد به اربابش وفادار است و هیچوقت نمیتواند بپذیرد اربابش رفته و به بازگشت دوباره لرد سیاه معتقد بود...

ویژگی ها:
رودولف همواره به جذابیت ظاهری شهره بود...از علایق او میتوان به ساحره دوستی(!)اشاره کرد...همچنین رودولف به انواع تیزی ها علاقه وافر داشت...یکی از نشانه های که به کاراگاهان نشان میداد که مقتول توسط رودولف لسترنج کشته شده،بودن زخم های عمیق و بریدگی روی جسم مقتول بوده...اون مدت ها حافظ جان لرد سیاه بوده و گفته میشود او دربان و نگهبان خانه ریدل ها نیز بوده...بدن ستبر و تنومند که با خالکوبی هایی خفنی هم مزین شده بود،او را به مرد آرزو های ساحره ها تبدیل کرده بود!به همین خاطر اکثرا رودولف پیراهن به تن نمیکرد...اما رودولف همیشه با بلاتریکس تفاهم داشته!بر اساس شایعات هر زمان که رودولف پایش را به جایی میگذاشت فریادهای "رودولف اینجاست...فرار کنید!" گوش آسمان را کر میکرد...مهترین ویژگی رودولف این است که همیشه هست،حتی وقتی که نیست!

جایگزین شد.

دمت قیییییییییییییژ بلک...اینشاالمرلین عروسیت جبران میکنم...ساحره ماحره خواستی بگو واست جور کنم!

ویرایش شده توسط سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۹ ۱۵:۳۶:۰۶
ویرایش شده توسط رودولف لسترنج در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۹ ۱۵:۳۷:۳۸

پیام زده شده در: ۱۲:۲۱ جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۳

نویل لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۵ پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۵:۰۷ شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
نام: zapater
قد: 183
تخصص: تخصص بسیار در تغییر شکل و دفاع دربرابر جادوی سیاه دارد
چوبدستی: از چوب یاس کبود. از جنس موی تک شاخ فوق العاده انعطاف پذیر مناسب برای انواع سحرو جادو ۲۷ سانتی متر

او فردی مغرور است که به علت جنگیدن با مرگخوارها روی صورتش زخمی است شنل قرمز رنگ به سر می کند و بعدها بجای سوروس اسنیپ تدریس دفاع دربرابر جادوی سیاه را برعهده می گیرد او با همه به خشکی صحبت می کند فردی کم حرف هست و درکلاس های درس فقط تدریس خود را انجام می دهد و کم به سمت دیگر مسائل می رود و همیشه بصورت فردی ناشناخته سفر می کند او به چای سبز علاقه دارد به عقیده ی او این چای آرامش بخش است او در مبارزه ها بسیار خونسرد رفتار میکند بیشتر افراد او را فردی جدی و خشک تلقی می کنند به همین دلیل کمتر دوست پیدا میکند.

بشر وقتی امید و رویایی نداشته باشد ، مرده ای بیش نیست ...
امیدوارم تایید شه

هوم...خب متاسفانه نمی تونه تایید شه!

برای ورود به ایفای نقش باید این مراحل رو به ترتیبی که قرار میدم براتون طی کنید:

1- خواندن قوانین ایفای نقش
2- شرکت در تاپیک کارگاه نمایشنامه نویسی و ارسال یک پست بر اساس آخرین تصویری که قرار داده شه.
3.بعد از تایید پست مربوطه حضور در تاپیک سال اولی‌ها از این‌طرف: کلاه گروه‌بندی
4- انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی در تاپیک معرفی شخصیت.

توجه داشته باشید شخصیت انتخابی شما باید از همین لیست انتخاب بشه و شخصیت های غیر ایفا تایید نمیشن مثل شخصیتی که در این پست معرفی کردین.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۹ ۱۴:۰۱:۵۰

تصویر کوچک شده
ᓅــᓆـط یڪ جاـכـہ وجوכ כارכ ڪـہ ᓄـثل یڪ روכـᓘـانـہ بزرگ است: چشـᓄــہ هایش آستانـہ ے هـᓄــہ ے כرهاست و ڪورہ راهها جویبارهایے هستنـכ ڪـہ بـہ آטּ ᓄـے ریزنـכ.
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۰۷ پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۳

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
اگه میشه شناسه مارو بیل ویزلی بکنید.(کاربری که بیلو داری خیلی وقته توی سایت نیومده)
شخصیت نام:بیل ویزلی

خون:اصیل زاده

گروه:گریفندور

رنگ مو:مانند همه اعضای خانواده ام سرخ مو

چوبدستی:چوب درخت ساج و ریسه قلب اژدها 32 سانت و کاملا انعطاف پذیره

عضویت در:محفل ققنوس

شغل:در بانک جادویی گرینگوتز که به وسیله جن ها اداره میشود در مصر

ویژگی ظاهری:بلند قد و لاغر با موهای بلند دم اسبی و گوشواره هایی به شکل دندانه

برای تغییر شناسه لازمه اول بلیت بزنین وقتی شناسه قبلیتون بسته شد می تونین شناسه جدید معرفی کنین تو این تاپیک.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۹ ۱۴:۰۵:۵۴

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۱۷:۴۹ پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۳

فیلیوس فلیت ویکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸
از پیش اربابم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 317
آفلاین
اسم : فیلیوس فیلت ویک

رنگ مو : سفید

قد : بسیار کوتاه

تخصص : تلسم ها وی استاد درس طسم های جادویی هست

دفتر:طبقه هفتم انتها برج غربی

گروه:گریفندور

فلیت ویک استاد درس وردهای جادویی می باشد. او یک جادوگر کوچک اندام است ولی قدرت های جادویی اش اصلا کوچک نیستند. وی یک جادوگر ماهر است و بر طبق یک شایعه، در دوران جوانی اش قهرمان دوئل بوده. (ت.ا) فلیت ویک یک مرد احساساتی است.وی، زمانی که فهمید جینی ویزلی را به داخل تالار اسرار برده اند، شروع به گریه کرد. ظاهرا وی روح لطیفی دارد. در کلاس وردها، زمانی که دست و پا چلفتگی نویل باعث شد که فلیت ویک در هوا معلق باقی بماند، او این مسئله را با خوشرویی پذیرفت و به خاطر این کار با نویل با عصبانیت برخورد و او را مجازان نکرد. ولی او گذشته از اندام کوچکش و خوشرویی اش، انتظار احترام متقابل را دارد.

امیدوارم تایید بشه...

تایید شد!

به ایفای نقش خوش آمدید.

ویرایش شده توسط سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۸ ۱۹:۵۸:۳۵

پیام زده شده در: ۰:۵۷ پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۳

پنه لوپه كلير واترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۳:۳۴ پنجشنبه ۲ آذر ۱۴۰۲
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین
سلام من قبلا پنه لوپه کلیرواتر بودم عضو راونکلاو حالا برگشتم. لطفا منو تایید کنید متشکرم

تایید شد.

ویرایش شده توسط سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۸ ۱۱:۱۰:۵۱

ما تشنگان قدرتیم نه شیفتگان خدمت

پیام زده شده در: ۲۲:۴۷ چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳

دروئلا روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۵ چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۶:۵۶:۰۹ سه شنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۲
از کتابخونه‌ی زیر سایه‌ی ارباب!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 195
آفلاین
اسم:دروئلا روزیه

چوبدستی:مغزش که ریسه ی قلب اژدهاس مدلشم از همون مدل چوبدستیای دخترم بلاتریکس که موج موجیه
گروه:راونکلاو

اینجانب دروئلا روزیه , فرزند پدرم , در تاریخ روزی از ماه های ســـــال ها پیش در خونواده ای کاملا اصیل به دنیا اومدم.با توجه به این که عمه ی ایوان روزیه و خاله ی سیریوس و ریگولوس بلک هستم با اطمینان کامل میتونم بگم که دارای یک عددخواهر و یک عدد برادر میباشم.
از همون دوران طفولیت اهل دسته گل به آب دادن بودم بخاطر همین مورد هم استاد جمع و جور کردن دسته گلم!
میشه گفت تا حدودی مغرور ولی رسما روی بمب اتم رو کم کردم
از بچگی تو مغزم کرده بودن که یه اصیل زاده ام و قطعا میرم اسلیترین ولی وقتی وارد هاگوارتز شدم, برخلاف تصور همه ,به جای اسلیترین به راونکلاو رفتم.چون کلا آدم سازگاریم با این مورد خیلی ریلکس کنار اومدم و نهایت تلاشمو کردم که از دوران تحصیلم تو هاگوارتز لذت ببرم.
در طول دوران تحصیلم و به دلیل تاثیرات خونوادگی به جادوی سیاه علاقه مند شدم و بعد از فارغ التحصیل شدن از هاگوارتز با افتخار به لرد سیاه پیوستم.
بعدش با آقای سیگنس بلک ازدواج کردم.1ماه اول رو صرف به یاد سپردن اسمش و یک ماه بعد رو صرف یاد گرفتن تلفظ صحیح اسمش کردم.
و در نهایت باید در کمال افتخار اعلام کنم که مادر بلاتریکس و نارسیسا و در کمال تاسف و سرافکندگی مادر آندرومدا هستم.

شناسه ی قبلی

تایید شد!

ویرایش شده توسط سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۷ ۲۳:۱۵:۴۷

One must always be careful of the books and what's inside them, for the words have the power to change us

-Tessa Gray-

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۱۸ چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
وندلین شگفت انگیز
گروه هافلپاف

ویژگی های ظاهری: توضیح دادنش بسیار سخت است. وندلین دگرگون نما نیست، با این حال چون آدم سست عنصری است، مدام در حال تغییر دادن چهره خودش است (شکر خدا جادو هم که دست و بال آدم را حسابی باز می گذارد، یاه یاه!) در نتیجه با چهره های مختلفی شناسایی، ولی هرگز دستگیر نشده است. با این حال می توان قاطعانه گفت او ساحره است!

ویژگی های اخلاقی: وندل ساحره جلفی است که لنگه ندارد. این بی لنگه بودن باعث شده سال ها مجرد باقی بماند! وی از خودآزاری و دگر آزاری به صورت توأمان رنج می برد. به طوری که بارها خودش را به دام مشنگ ها انداخته تا او را بسوزانند، و بعد از سوزانده شدن متواری گشته تا جای دیگری خودش را به دردسر بیندازد. از آنجا که این شخصیت در بدو ورود به ایفاست هنوز ویژگی اخلاقی خاصی جز این ها در option هایش تعبیه نشده است و این معرفی تکمیل خواهد شد بعدا ها!

شخصیت قبلی

+چقدر شماره شناسه کاربریم رند بوده ها...

تایید شد!

ویرایش شده توسط سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۷ ۱۷:۳۴:۵۵

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۱۵:۰۳ سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳

مینروا مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۰:۴۹ چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 28
آفلاین
مینروا مک گونگال
رنگ مو: مشکی
رنگ چشم: سبز
مدرسه: هاگوارتز
نژاد: دو رگه
قدرت‌های ویژه: جانورنما (تبدیل به گربه ای قهوه ای می‌شود)
چوبدستی : از چوب یاس کبود. از جنس موی تک شاخ فوق العاده انعطاف پذیر مناسب برای انواع سحرو جادو ۲۷ سانتی متر.
تخصص: تغییر شکل
دفتر: طبقه اول، بالای راه پله، انتهای راهرو
علاقمندی ها: وی به کوییدیچ علاقه شدیدی دارد. او لباس هایی با طرح پیچازی(شطرنجی) می پوشد. حتی لباس های خواب و شنلش هم پیچازی است.

مینروا مک گونگال شنل سبز زمردی رنگ می پوشد.لباس شبانه اش طرح پیچازی است و از تور سر استفاده می کند. وی با «خاکی»(خودمانی) شدن اصلا موافق نیست، با اینکه در جشن کریسمس 1991 یک کلاه گل دار به سر گذاشته بود و هنگامی که هاگرید گونه هایش بوسید خندید و صورتش از خجالت سرخ شد. همچنین در جشن یول بال، او یک ردای قرمزی با طرح پیچازی به تن داشت و با گل های خشک زشتی لبه کلاهش را تزئین کرده بود. او با لودو بگمن رقصید.

مینروا مک‌گونگال یکی شخصیتهای مجموعه داستان‌های هری پاتر است. او استاد تغییر شکل مدرسه هاگوارتز، رییس گروه گریفیندور و معاون مدرسه است. او بسیار خشک و جدی است و هری را به عنوان جویندهٔ کوییدیچ انتخاب کرد. مینروا یک جانورنما است و تبدیل به گربه می‌شود. وی بعد از مرگ آلبوس دامبلدور، موقّتاً مدیر مدرسهٔ هاگوارتز شد.

من قبلی

تایید شد!

ویرایش شده توسط sepide_14 در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۶ ۱۷:۱۲:۴۷
ویرایش شده توسط sepide_14 در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۶ ۱۸:۰۲:۱۳
ویرایش شده توسط سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۶ ۱۹:۰۷:۱۰

من یک اردیبهشتی ام
غرورم را به راحتی به دست نیاورده ام
که هروقت دلت خواست خردش کنی
غرورم اگر بشکند
با تکه هایش

شاهرگ زندگی ات را میزنم

مالی ویزلی سابق

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۲۵ چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۳

دومینیک ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۸:۰۱ دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
[quote]
دومینیک ویزلی old نوشته:
نام:دومینیک
نام خانوادگی:ویزلی
رنگ چشم:آبی
رنگ مو:طلایی
چوبدستی:25 سانتی متر چوب نارون با مغزی موی مادرش(پریزاد)
خصوصیات ظاهری:قد بلند و اندامی کشیده،اولین چیزی ست که در برخورد با دومینیک جوان می بینید.او بیش از حد شبیه پریزاد هاست و جالب اینکه با وجود پدر گرگینه،این ژن را ندارد و مانند پریزاد ها زندگی می کند.هر جا می رود چشم ها به او خیره می شوند.کسی منکر لطافت فوق العاده صدای دومینیک نمی شود.همه می گویند او بسیار شبیه"گابریلا" خاله اش است.
خصوصیات اخلاقی:دومینیک دختر بیل ویزلی و فلور دلاکور است.او،وفاداری را به خوبی از مادر وفادارش آموخته.دومینیک دختر مهربانیست.بیشتر افراد دور و برش،شخصیت او را "بسیار نزدیک" به فلور می دانند.او،استقامت و اعتماد به نفس خود را نیز از پدر به ارث برده.در برخی مواقع غیر قابل پیش بینی ست به طوری که همه از شیطنت های او انگشت حیرت می گزند.شخصیت پیچیده دومینیک،از خصوصیات جالب اوست.

گروه: راونکلاو

تایید شد!

ویرایش شده توسط سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۶ ۱۹:۰۳:۱۶

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.