هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۸:۳۵ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴

هوگو ويزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۳ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۰:۳۶ یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
از لینی بپرسید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 362
آفلاین
سلام
هوگو ويزلي فرزند رون ويزلي مو هويجي
و البته فرزند خلاف و مرگخوار اين خانواده ، و بر خلاف پدر و مادر در گروه هافلپاف افتادم و خيلي هم حال ميده :دي
كلا فرق دارم با خانواده :همر:(به فتح ه و كسر م)
رنگ چشمام هم آبيه .
روي ساعدم هم يه زماني علامت مرگخواري بود ولي پاك شده گويا (به دليل مشكلات فني) دوباره ميگيرمش ميذارمش سر جاي قبل و به لرد خدمت خواهم كرد .

برادر من معرفی شخصیتت که خیلی کمه!بعدا تکمیلش کن.

تایید شد.مجددا ولکام بک!

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۱۷ ۱۹:۴۸:۴۲

همه برابر اند ولی ارباب برابر تره

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

پیام زده شده در: ۱۹:۰۳ جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴

لیلی لونا پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۸ پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۰:۰۴ چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 51
آفلاین
سلامـــــ ...

خب گویا یکی از دوستان که شخصیت لی لی لونا پاتر رو داشته مدت زیادی هست که فعالیت نکردهـ ...

در نتیجه ...

با اجازه شما من برش دارمـ ... ! ^_^

نام: لی لی لونا پاتر

مو : سرخ شرابی...موج دار...بلند تا کمر...!

قد : صد و شصت و پنج!

رنگ چشم : عسلی روشن ...یه ته رنگ سبز داره در اعماقش ^_^

خصوصیات ظاهری: بسیار ظریف و شکننده و لاغر...اندام دخترونه در کل... و به شدت چابک ...و به گفته سایرین زیبا ..پوست به شدت رنگ پریده و برفی...مژه های بلند و فر...بینی قلمی و صاف...

اخلاق: کم حرفه...مغروره ... یه دارک ساید داره که واقعا وحشتناکه :|... به شدت لجباز و کله شقه...اهل دعوای فیزیکی نیست... ولی خوب میدونه چه طوری اعصاب سایرین رو بهم بریزه! از پرواز وحشت دارهـ ... :|...عاشق اینه که توی هر چیزی بهترین باشه... و عاشق اینه که تو چشم باشه! از نادیده گرفته شدن متنفره...و به شدت انتقام جوئه... زودرنجه...به شدت بی احساس به نظر میرسه...

سپرمدافع: گرگ...

جانور نما: گرگ سفید با چشمان آبی

چوب دستی: چوب خاص...سی و دو و نیم سانت... مغز موی تک شاخ...بسیار تیز و سریع حرکت می کنه...برای دوئل ها عالیه...

سن: تازه مدرسه رو تموم کردن :| قصد ادامه تحصیل ندارن :))

علاقه مندی ها :عاشق رقابته... به جادوی سیاه علاقه مند میشه...از معجون سازی و دفاع در برابر جادوی سیاه خیلی خوشش میاد...عاشق اینه که خطرناک به نظر برسهـ ... (ولی خودمونیما... خطرناک نیس :| ) ...پیانو می نوازه... رنگ های مورد علاقه ش هم عبارتند از ...آبی..مشکی..نقره ای ... و بنفش! ... از خشونت خیلی خوشش میاد... و مرموز بودن...

گروه: اسلیترین

زندگی: آخرین فرزند و تنها دختر هری جیمز پاترهـ ... به هاگوارتز میره و برخلاف مادر و پدرش عضو گروه اسلیترین میشهـ ... به خاطر برخی موضوعات از خانواده اش فاصله می گیره و در آخر به مرگخوار بودن گرایش پیدا می کنهـ ...!

توانایی ها :والا... خیلی توی مبارزه با چوبدستی عالیه...اما اگه درگیری فیزیکی باشهـ... :| ایشون هیچ حرفی برای گفتن ندارن :))!
کل کل کننده بدی نیست...می دونه چه طوری افراد رو وادار کنه کاری رو که دوست داره انجام بدن... می گن باهوش و زیرکه ... به موقع شجاعه ...
توی درس معجون سازی عالیه... و کلا شاگرد اولهـ :P

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۱۴ ۱۹:۲۶:۰۶

پیام زده شده در: ۱۸:۵۹ پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۳ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۹:۴۶ شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶
از دور دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 44
آفلاین
سلام اومدم خودمو معرفی کنم و خلاص باید هفت خوان رستم رو طی کنم تا بتونم ایفای نقش کنم والا

نام: ایگور کارکاروف

شغل : مدیر مدرسه ی دورمشترانگ

چوبدستی : 33 سانت چوب گردو مغزشم موی دم تک شاخ

خصوصیات ظاهری: قد بلند با موی کوتاه سفید و ریش بزی سیاهی که چانه ام رو کامل نمی پوشونه

گروه : من تو هاگوارتز تحصیل نکردم اصن از این سوسول بازیا خوشم نمیاد

کوییدیچ : فکر کن من با این جذبه رو جارو تو کوییدیچ ههه بابا این وصله ها به ما نمی چسبه

علاقه مندیها : جادوی سیاه و ارباب و رفقام ( مرگخواران گرامی ) البته یه کدورت هایی بود که به حق مرلین بر طرف میشه . جلو زدن تو هر کاری از هاگوارتز . رفاقت با افراد با نفوذ و اصیل زادگان

توانمندیها : خیانت که جزو اصول اصلی زندگیم بود که ترک کردم . یه جوری طرف رو طلسم میکنم یارو نمیفهمه از کجا خورده . قبلا تو دور مشترانگ تدریس هم می کردم ولی الان مدیرم .

اطلاعات بیشتر : ایگور کارکاروف توسط فرد ناشناسی در زمان ناشناسی زاییده شد . ( ولی خودش یه دروغ هایی بهم میبافه ) ایشان از دوره ی نوجوانی به ولدمورت پیوست ( حدس های زیادی در مورد زمان پیوستن او به ولدمورت زده شده اما به احتمال زیاد هم زمان با لوسیوس مالفوی به مرگخواران پیوست ). پس از دوره ی اول سلطه گری ولدمورت توسط ماموران سختکوش وزارت خانه دستگیر شد وبدون محاکمه به حبس ابد در ازکابان محکوم شد. پس ازچندی وی اظهار داشت که میخواهد اسامی چند تن از مرگخواران را لو بدهد و با ذکر نام اشخاصی از جمله : آگوستوس روک وود .آنتونین دالاهوف . ایوان روزیه . تراورز.
مالسیبر و سیوروس اسنیپ . توانست پس از حکم نهایی دادگاه ازاد شود .
او پس از ظهور دوباره ی ولدمورت تصمیم به فرار گرفت و دو سال بعد جنازه ی او را در کلبه ای که بالای ان علامت شوم در هوا معلق بود پیدا نمودند که نشانه ی انتقام مرگخواران از او بود . بعد از مرگشم رفت تو اسمون الانم داره از اون بالا دست تکون میده نیگا.

خب این رویه برای ورود به ایفای نقشه.یه راه دیگه هم داره که کلا بی خیال ایفای نقش شین تا مجبور نشین این مراحلو طی کنین!
سختی رو فقط برای خودتون نبینین.برای ما هم که باید پستارو بخونیم و دسترسیارو درست کنیم و لیستو به روز دشواری داره.

تایید شد.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۱۳ ۱۹:۴۱:۴۳

پیام زده شده در: ۱۷:۲۵ پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴

فنریر گری بک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۰ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
دورود
نام : فنریر گری بک

لقب : فنریر پشت خاکستری و گرگی

سن : چه حرفا من تا اونجایی که یادمه خیلی وقت پیش به دنیا اومدم

رنگ چشم : سیاه پر کلاغی

رنگ مو : بعضی قسمت ها سیاه بعضی قسمتا خکستری

گروه : ما رو تو هاگوارتز راه نمیدن یه دلی از عزا در بیاریم

چوبدستی : مال خودم نیس از یه بابایی گرفتم .

قد : تا حالا خودمو متر نگرفتم ولی دور و بریام بهم میگفتن چقد بلندیییی!!!!

شغل : تیکه پاره کردن بچه های مردم

علاقه مندیها : گوشت تازه . جیغ وداد مردم ( میدونم ازار دارم ) . بعد گرفتن حق گرگینه ها از مردم سنگ دل که اربابم قولشو بهم داد چه شود !!!!

توانمندیها : بسی زورمندم. ترسوندن مردم . خوردن مردم .

اطلاعات بیشتر : عرضم به حضور شریفتون یه شب داشتم گرگم به هوا بازی می کردم یهو از حیات پشتیمون یه گرگینه ی راسراسکی اومد گرفتم به دندون . بعلله ما قربانی جامعه ی گرگینه ها شدیم . هر چی هم داد و فریاد کردم کسی گوش نداد. بابا مامانم هم باور نکردن حرف منو که یه گرگینه گازم گرفت خلاصه یه ماه گذشت و وقتی که ماه داشت چشمک میزد گلاب به روتون ما شدیم یه گرگینه بابمو خوردم ننه ام هم روش . بعد زدیم از خونه بیرون اینور بگرد اونور بگرد یه پیرمردم گاز گرفتم ولی چون پیر بود مرد . خلاصه یه چند هفته ای گذشت و منم حسابی گرفتم چیکار کنم تو شبای بدر می پریدم رو مردم . یه شبم رفتم سراغ خونه ی لوپین ها خلاصه نه چک زدیم نه چونه بچه شون رو گاز گرفتم
اخه میدونی بچه ها باید از همون بچگی گرگینه بشن تا بتونن گرگینه خوبی بشن ولی خوب این پسره رو نذاشتن من ببرم . خلاصه انقد به جامعه گرگینه ها افزودم
تا اخر لقب وحشی ترین گرگینه تاریخ رو گرفتم . هورااا. دیگه بعد رفتیم خدمت ارباب . اربابم گفت که یه کاری میکنه من بتونم انقد جامعه گرگینه ها رو زیاد کنم که بتونیم بر جادوگرا پیشی بگیرم . خلاصه ما هم پیوستیم به دار و دسته ارباب ولی موقعی که میخواستن علامت شومو رو دستم داغ کنن نذاشتم گفتم این سوسول بازی ها به ما نیومده . تو نبرد هاگوارتزم یه دختره ناغافل بیهوشم کرد بعدم که چشامو باز کردم دیدم وسط دیوانه سازام . ولی نگران نباشین فرار میکنم با یه دسته گل وشیرینی میام خدمتتون .

فنریرگری بک تو گریفندور!
تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۱۳ ۱۹:۲۹:۳۳

پیام زده شده در: ۱۱:۱۷ چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۴

نیوت اسکمندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۱:۳۰ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۲
از دپارتمان جانور شناسی یو سی برکلی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 144
آفلاین
سلام من همون چارلی ویزلیم.

نام :نیوت آرتمیس فیدو اسکمندر
رنگ چشم : خاکستری
چوبدستی:32 سانتیمتر، چوب گردو، مغز ریسه ی قلب اژدها،
رنگ مو : قهوه ای
قد : شما 190 حساب کن
کوییدیچ : از این سوسول بازی ها خوشم نمیاد
گروه : گرینفدور
شغل : نویسنده کتاب موجودات جادویی و زیستگاه آنها هستم
علاقمندیها : اژدها ها
توانمندیها :نیوتون «نیوت» آرتمیس فیدو اسکمندر یا Newton “Newt” Artemis Fido Scamander، یکی از شخصیت‌های باحال هری پاتر است. او یک جانورشناس جادویی و نویسنده‌ی کتاب «موجودات جادویی و زیستگاه آنها» است. او به سال ۱۸۹۷ متولد شد و همانطور که در مقدمه‌ی «موجودات جادویی و زیستگاه آنها» آمده، او به دلیل علاقه‌ی وافر خود به موجودات جادویی و تشویق‌های مادرش که یک پرورش دهنده‌ی هیپوگریف بوده است، جانورشناس جادویی می‌شود. او پس از فارغ التحصیل شدن از هاگوارتز، وارد وزارت سحر و جادو شده و شغلی در بخش تنظیم مقررات و کنترل موجودات جادویی به دست می‌آورد. او ابتدا به بخش جن‌های خانگی منتقل شده، سپس در قسمت هیولاها کار می‌کند، باعث بوجود آمدن ثبت قانونی گرگینه‌ها در ۱۹۴۷ می‌شود، در سال ۱۹۶۵ قانون منع پرورش خانگی هیولاها را به ثبت می‌رساند و در طی سفرهای بسیار، تحقیقات مفصلی در مورد اژدهایان انجام می‌دهد. بخاطر تلاش‌های فراوان او در زمینه‌ی جانورشناسی جادویی، سال ۱۹۷۹ مفتخر به دریافت نشان مرلین درجه دو می‌شود. او اکنون بازنشست شده و به همراه همسرش پروپنتینا و نیزل‌های دست آموزش هاپی، میلی و مولر در دورست زندگی می‌کند. نوه‌ی او رالف کمی بعد از ماجراهای هری پاتر و یادگاران مرگ با لونا لاوگود ازدواج می‌کند.

بلیتت رسید.این بارو ندیده میگیرم.
تایید شد.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۱۲ ۱۱:۴۲:۵۰

پیام زده شده در: ۱۶:۲۸ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴

آستوریا گرین گرسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۹ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۱ سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴
از تهران ، در زرده ، زنگ وسط از بالا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
دو تا رود !

من نیمفادورای پیشین هستم...به دلیل تمایل به پیوستن به مرگخواران تغییر کاراکتر دادم بااجازه تون...

نام : به نام مرلین ...گرین گرس هستم آستوریا گرین گرس !

رنگ چشم : شما بگیر خاکستری...

رنگ مو : قهوه ای

قد : 172 اینطورا...

کوییدیچ : دورهم تصور کنیم مهاجم بودم قبلا...

گروه : اسلایترین

شغل : از شفاگران مشهور و مدیر بیمارستان سنت مانگو ...کتاب های زیادی هم درمورد روش های جدید درمانی نوشتیم !

علاقمندیها : پیش تر هم گفتم من کلا انسان علاقمندیم !

توانمندیها : از خرخونین هاگوارتز بوده و توانمند در تغییر شکل ، دفاع در برابر جادوی سیاه ، کلا جادوی سیاه معجون سازی و پرواز و ریاضیات جادویی و تاریخ جادوگری و... بوده...ولی در افسون های خانه داری هیچ سررشته ای ندارم...ما جن خونگی داریم نیازی نیست :fishing: با جانوران جادویی و گیاه شناسی هم هیچ وقت ارتباط برقرار نکردم

اطلاعات بیشتر : همچنان که در جریان هستید ، خواهر بزرگترم دافنه گرین گرس در اکیپ پانسی پارکینسون ایناست... و از خانواده ی های جادوگر اصیل بریتانیا هستیم... در سن 24 سالگی نوگلی نوشکفته بودیم که این دراکو به زور اومد خودش رو بما چسبوند و خواهش و اذ و التماس که تورو مرلین بیاین منو به غلامی قبول کنید !!!...خلاصه بعد اینکه به خودش سکتوم سمپرا زد و معجون فلاکت خورد و خودشو از بالا برج ستاره شناسی پرت کرد و زیر قطار کینگزکراس خوابید و اینا...بالاخره با مهریه ای به اندازه ی سن پروفسور دامبلدور سکه و چش و چال داماد و یه چندتا جزیره و کاخ پشت قباله و این حرفا...افـــتخـــــار دادم به غلامی قبولش کنم... و این اسکورپیوس هم گل پسرمه...!
هیچی دیگه...کلا خانواده ی اصیل و خوش کلاس پسته خور پرایددار مزرعه ی گوجه داری هستیم !...

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۱۱ ۱۷:۱۳:۳۹

There's always a little truth behind every
"just kidding"
a little knowledge behind every
" i don't know"
a little emotion behind every
" i don't care"
and a little pain behind every
"it's ok"

پیام زده شده در: ۱۷:۰۸ جمعه ۷ فروردین ۱۳۹۴

باسیلیسکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۰ جمعه ۷ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۷:۳۲ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
سوروس جان آلبوس سوروس پاترم(سابق)...

نام:
باسیلیسک

تاریخ تولد:
ما قبل تاریخ

جنس:

مرده! جنسش هم خوبه.

سال :

این چه سوال احمقانه اییه که از باسیلیسک میپرسید؟ هیسشستوووو سیههیییی هوسسس(تعدادی از فحش های ناموسی بسیار چیز که به طلب آستاقلال طلبی به گرد آورنده این فرم داده شد)

رنگ چشم:

جیگریه واس خودش! فکر کنم آبی ...یا زرد یا... نمیدونم! اصا قرمز

گروه:
اسلایترین بود دیگه هین؟!

مو:
کاملا کچل.

ظاهر کلی:
خوشجل مشجل! مارمولکی در ابعاد بزرگتر هر چند بدونه دستو پا! قفد دم.

نام کامل:
چه مرضیه که ما باید 10 بار اسممونو بگیم؟! پیسشیتو هیسسس فصییهوتششش

چوب دستی و جارو:
هین؟!

علاقه ها:
در اوردن جیگر ملت و کباب کردن با رفقای باسیلیسکش! یکم لطیفه خودم در جریانم

توانمندیها :
تاحالا که پر کردن فضای کتاب! البته توانایی هاشو همینطوری الکی رو نمیکنه...یکمی بد قلقه.راستی، دیگه داری صمیمی میشی!

اطلاعات بیشتر :

بسیار لطیف و مهربان! اول هم از مغزت شروع میکنه

تایید شد.
به ایفای نقش مجددا ولکام بک!

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۷ ۱۸:۰۰:۵۶

پیام زده شده در: ۰:۲۷ جمعه ۷ فروردین ۱۳۹۴

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۷ پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۴ پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸
از یو ویش.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 279
آفلاین
عرضم به حضورتون که... یک دوست عضیذی بودن که نقش گرفتن و بعدش الان مدت خیلی زیادیه که فعالیت نکردن... ینی تو ایفای نقش بعد از گرفتن نقش فعالیتی نکردن...
ایشونو میخوام بنده :))))))
نام : ریگولوس آرکچروس بلک
تاریخ تولد: 1/3/1961
جنس: مرد
سال : فارغ التحصیل شد رف باو -_-
رنگ چشم:مشکی
گروه : اسلیترین
مو : مشکی و براق مجعد یکم بلند -_- بچه ژیگول ایش :|
ظاهر کلی : قد بلند،هیکل باریک و پوست رنگ پریده و یخی ، بینی صاف و کشیده،و چشم هاشم کلا برای صورتش بزرگن :| (بچه خوشگل -___- ایش -_-)
کویدیچ : جستجوگر اسلیترین
چوب جادو : دوازده ممیز نود و نه اینچ که میشه سی و سه سانت، یاس کبود و ریسه قلب اژدها
علاقه ها: اسلیترین،مرگخواران،کریچر =)) اربابـــــــ ، پیانو، انواع خنجر و اسلحه های پرتابی،کروشیو :d
توانمندیها :
تقریبا ضعیف توی نبرد تن به تن،و در عوض نشونه گیری و پرتاب خنجر بی نقص
لازم به ذکره که صدای نافذی دارن ایشون،که باعث میشه معمولا برنده ی مذاکرات باشن :d

جسارتا عزیز درسته!
تایید شد!
به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۷ ۱۰:۱۰:۴۴

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۴۳ پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۴

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۱ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵
از همین پشت مشتا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 217
آفلاین
سلام.من قبلا شناسه داشتم ولی بخاطر مشکل نتونستم فعالیت کنم و شناسمو گرفتن.
ـــــــ

نام:
باسیلیسک

تاریخ تولد:
ما قبل تاریخ

جنس:

مرده! جنسش هم خوبه.

سال :

این چه سوال احمقانه اییه که از باسیلیسک میپرسید؟ هیسشستوووو سیههیییی هوسسس(تعدادی از فحش های ناموسی بسیار چیز که به طلب آستاقلال طلبی به گرد آورنده این فرم داده شد)

رنگ چشم:

جیگریه واس خودش! فکر کنم آبی ...یا زرد یا... نمیدونم! اصا قرمز

گروه:
اسلایترین بود دیگه هین؟!

مو:
کاملا کچل.

ظاهر کلی:
خوشجل مشجل! مارمولکی در ابعاد بزرگتر هر چند بدونه دستو پا! قفد دم.

نام کامل:
چه مرضیه که ما باید 10 بار اسممونو بگیم؟! پیسشیتو هیسسس فصییهوتششش

چوب دستی و جارو:
هین؟!

علاقه ها:
در اوردن جیگر ملت و کباب کردن با رفقای باسیلیسکش! یکم لطیفه خودم در جریانم

توانمندیها :
تاحالا که پر کردن فضای کتاب! البته توانایی هاشو همینطوری الکی رو نمیکنه...یکمی بد قلقه.راستی، دیگه داری صمیمی میشی!

اطلاعات بیشتر :

بسیار لطیف و مهربان! اول هم از مغزت شروع میکنه

هوم...فعلا با مغز من کاری نداشته باشین وگرنه تایید بی تایید!
برادر جان!عرضم به حضور شما اینکه مرحمت کنین چون رویه فعلی ایفا چنینه یه بلیت بزنین در باره این موضوع و با اکانت جدید و نه این اکانت تشریف بیارین همینجا شخصیت جدید معرفی کنین.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۶ ۱۹:۴۱:۱۵

برای شرکت در بزگترین همایش جادوگران سال اینجا کلیک کنید .

زوپس! بلاک! زمستان! دیگر اثر ندارد!
حتی اگر شب و روز، بر ما برف ببارد!

تصویر کوچک شده

باشد که هیچ کس نباشد باشد که فقط که خودم باشم.

گروهک تروریستی الهافلیه ...

پیام زده شده در: ۱:۰۲ سه شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۴

نیمفادورا تانکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۱ جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۵۷ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴
از جايي كه عرب ني انداخت
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3
آفلاین
البته در جریانم که اسم نیمفادورا تانکس در فهرست رنگینه...ولی جغدا خبر آوردند ( درواقع مارها و پیامبرها ) که بانوی پیشین که ایفای این نقش رو برعهده داشته بدرود گفته...بنابراین با رنگین تاژ بشورینش ... من اومدم !

نــــــــام : به نام مرلین....مظفرعلی ممدتقی الله حسن نصرالله دهخدایـ....چی ! نه...اشتباه شد !...ینی .... به نام مرلین...بانو نیمفادورا هستم از نوع تانکسش!....ولی منتظرم بگید "نیمفادورا"...! دمپاییم اصلا شوق پرواز داره !....

سن : متولد 1973....دیگه خودتون حساب کنید دیگه...یکم ریاضی هم دور هم تمرین میکنیم...! ...بیست و پنج سالگی یکم مُردم...ولی الان هستم خدمتتون...! خیلی ارادت داریم...! سال نوی شمام مبارک...!

رنگ چشم : تغییر میکنه...(اصولا تیره )

رنگ مو : به همین دستگیره ی در تغییر میکنه !...(اصولا صورتی آدامسی یا بنفش)

نمای صورت : به پیر به پیغمبر تغییر میکنه ! ( صورت قلبی شکل اصولا با موهای کوتاه رنگی)

قد : (اصولا 168 )

ظاهر کلی : (اجق وجق*

نام کامل : نیمفادورا آندرومدا تانکس هستم ...این صد و پنجاه بار...!

کوییدیچ : من...خبر ندارم...ولی بیاید دور هم تصور کنیم مهاجم بودم زمانی...!

گروه : اسلایترین مثل اینکه...!

شغل : کارآگاه مملکت ...!

چوبدستی : تست دادم یونیکورن هیر ، اش وود ، نمیدونم چند اینچ دراومد...!

جارو : ما برقی مصرف میکنیم...! :fishing:

علاقمندی ها : من کلا انسلان علاقمندیم...!

توانمندیها : اصلا از هرانگشت یک ناخن میچکه...!
والمرلین...روایت است... برای کارآگاه بودن بسیار جوان هستیم که حمل بر تعریف نباشه دلیل بر مستعد بودن این بنده ست... دگرگون نما بیدیم... در دوئل کردن بسیار توامند بوده ، اللخصوص حال خاله بلا رو چندبار گرفتم...خوش گذشت ...! ...خاله بلا باجنبه ست...! ...فقط بعدش...زد یکم کشتم...بچه مو یتیم کرد...!... در طلسم بی کلام و معجون سازی و طلسم ها کلا هم حرفی برای گفتن داریم...بره !... پرواز هم که اوف...! نگو اصن ! ....ای تف به ریا ...!

اطلاعات بیشتر : عاغا در جریان این که سر جوونی نوگلی نوشکفته بودیم این ریموس گرگ پیر بزور اومد اسمشو کرد تو شناسنامه ی ما بعد سر جوونی یک توله گرگ انداخت بغل ما ک هستید...الان هم من این نجینی یتیم عاغ شده ی بیچاره رو من ب فرزندی برگزیدم بس ک بزرگوار و بخشنده و مهربانم !

اوه...شما تو گروه من بودی؟
بیا تو تایید شد!
به ایفای نقش خوش اومدی!

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۴ ۱۰:۰۱:۴۵
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۴ ۱۳:۱۱:۰۰

there's always a little truthbehind every
"just kidding"
a little knowledge behind every
"i don't know"
a little motionbehind every
" i don't care"
and a little pain behind every
" It's ok"

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.