هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۵:۰۲ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴

ms.radcliffe

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۷ شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۸:۳۰ پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
خوب من خودمم! مگه چشه؟

این ایرادی نداره که خودتون هستین.بسیار هم خوبه اما متاسفانه خلاف قوانین ایفاست!همونطور که زدن پستای تک خطی تو این تاپیک ممنوعه و بعد از این لطفا تو این تاپیک چنین پستی نزنین.چون تصور می کنم برای سایر تازه واردین هم می تونه آموزنده باشه پاکش نمی کنم.
در حال حاضر این رویه سایته که اگر میخواین تو بخش ایفا فعالیت کنین باید از لیست شخصیت هایی که تو کتاب اومدن یا رولینگ تاییدشون کرده خارج از کتاب با ذکر منبعش انتخاب کنید و من فقط مجری این قانون هستم.پیشنهادم اینه نقشی رو انتخاب کنید که تو کتاب توضیحی در موردش وجود نداشته باشه تا بتونین با برداشتنش خودتون باقی بمونید اگر تصور میکنین با گرفتن نقشی دیگه خودتون نخواهید بود.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۸ ۱۵:۵۳:۲۳

تصویر کوچک شده

ms.radcliffe

پیام زده شده در: ۱۲:۰۱ جمعه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴

ms.radcliffe

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۷ شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۸:۳۰ پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
خب ! این جانب(مگه دارم وصیت نامه مینویسم؟)وللش!
نام: Ms.radcliffe(البته بیشتر میس صدام میکنن!)
نژاد :اصیل زاده به طور خفن.........
گروه: همه جا هافل! به جز یجا که اونم به زور!
رنگ مو: بور و تا کمرم
رنگ چشم:سبز
رنگ مورد علاقه ی خودم : ابی( مثه چشمای شهلایی دن! برای منم قبل از اینکه سبز بشه ابی بود لامصب!)
علایق:موسیقی راک مخصوصا poets of the fall و بهترین علاقم دن و یه گل دیگه!
پاترونوس: به بعضی دلایل موش!
قد: یک و پنجاه و شش
اخلاق: احساساتی در حد چی............! درک بسیار بالا و یه ذره لوس!ناامید در حد چی میشم وقتی فقط یکبار شکست بخورم!کینه ای !
حس ششمم خعلی خفن کار میکنه ینی اگه یهو یه حسی بهم بگه این اتفاق برات میوفته, حتما میوفته!
خلاصه..................دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه! (همه ی اینا واقعا منم! شک نکنین!)

شخصیت شما مورد تایید نیست چون یه شخصیت خارج از ایفای نقشه سایته.برای گرفتن شخصیت از لیست شخصیت های انتخاب نشده شخصیت معرفی کنید.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۴ ۱۲:۱۲:۲۷

تصویر کوچک شده

ms.radcliffe

پیام زده شده در: ۲۱:۰۲ چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

سلینا ساپورثی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۳ چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۲:۱۷ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴
از ساپورتستان!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 10
آفلاین
نام: سلینا (selina)

نام خانوادگی: ساپورثی ( Sapworthy )

گروه: گریفیندور

چوبدستی: چوب درخت یاس، 10 اینچ طول و از مغز موی دم تک شاخ

ظاهر: موهای قوه ای تیره،پوستی به سفیدی برف ،چشمان سبز و قدی کشیده و بلند

اخلاق:سلینا معمولا دختر آروم و ساکتی هست،به صورت معمولی زندگی میکنه و از هوشش نهایت استفاده رو میکنه. دلایل عصبانیتش محدود و انگشت شمارن اما وقتی عصبانی بشه به سختی میشه جلوی حماقتش رو گرفت و یکی از دلایل این محددیت کنترل خشم فوق العادشه. به جادوی سیاه و انجام تحقیق علاقه خاصی داره.موسیقی راک رو دوست داره ولی سا مورد علاقش ویالن هست.تناقص علایقی شدیدی داره.

خلاصه ی زندگی:

سلیتا ساپورثی در خانواده ای اصیل به دنیا آمد و در 11 سالگی به هاگوارتز وارد شد، وی در دروس گیاه شناسی، پرواز و پیشگویی تخصص بسیار زیادی داشت و در سن 30 سالگی به تیم ملی کوییدیچ انگلستان ملحق شد همچنین وی کتاب های :

Winogrand's Wondrous Water Plants و Xylomancy را به رشته ی تحریر در آورد.

شخصیت قبلیم: دراکو مالفوی
ــــــــــــــــــــــــ

این شخصیت کاملا هری پاتری هست!
منبع

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۳ ۱۲:۳۲:۰۵

...Im ready for FIGHT and FATE....
??WHy
.
.
.

stop checking your phone...
...he would not send you a text

پیام زده شده در: ۱۴:۳۴ سه شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

نیوت اسکمندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۱:۳۰ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۲
از دپارتمان جانور شناسی یو سی برکلی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 144
آفلاین
نام:نیوت آرتمیس فیدو اسکمندر

لقب:اسی کلنگ

گروه:گریفندور

پاتروناس:گوی آتشین چینی

چوبدستی:32 سانتیمتر، چوب گردو، مغز ریسه ی قلب اژدها،

مشخصات ظاهری:دریک جمله بگم،من وقتی میرم سرکار همه ساحره ها دوست دارند من بهشون نگاه کنم.

مشخصات اخلاقی:خیلی آدم خوبیه خوش اخلاق، خنده رو ولی اگر در حضورش لرد سیاه باشد خیلی آدم جدی می شود.

اطلاعات بیشتر:نیوتون «نیوت» آرتمیس فیدو اسکمندر ، او یک جانورشناس جادویی و نویسنده‌ی کتاب «موجودات جادویی و زیستگاه آنها» است. او به سال ۱۸۹۷ متولد شد و همانطور که در مقدمه‌ی «موجودات جادویی و زیستگاه آنها» آمده، او به دلیل علاقه‌ی وافر خود به موجودات جادویی و تشویق‌های مادرش که یک پرورش دهنده‌ی هیپوگریف بوده است، جانورشناس جادویی می‌شود. او پس از فارغ التحصیل شدن از هاگوارتز، وارد وزارت سحر و جادو شده و شغلی در بخش تنظیم مقررات و کنترل موجودات جادویی به دست می‌آورد. او ابتدا به بخش جن‌های خانگی منتقل شده، سپس در قسمت هیولاها کار می‌کند، باعث بوجود آمدن ثبت قانونی گرگینه‌ها در ۱۹۴۷ می‌شود، در سال ۱۹۶۵ قانون منع پرورش خانگی هیولاها را به ثبت می‌رساند و در طی سفرهای بسیار، تحقیقات مفصلی در مورد اژدهایان انجام می‌دهد. بخاطر تلاش‌های فراوان او در زمینه‌ی جانورشناسی جادویی، سال ۱۹۷۹ مفتخر به دریافت نشان مرلین درجه دو می‌شود. او اکنون بازنشست شده و به همراه همسرش پروپنتینا و نیزل‌های دست آموزش هاپی، میلی و مولر در دورست زندگی می‌کند. نوه‌ی او رالف کمی بعد از ماجراهای هری پاتر و یادگاران مرگ با لونا لاوگود ازدواج می‌کند.

الان من اینو چکارش کنم؟ اومدین احوال مارو بپرسین گفتین سر راه یه پستم بزنین؟ممنونم ما خوبیم شما خوبین؟!
جایگزینش کردم!اگر منظورت این نبوده من مقصر نیستم عزیز برادر!

ویرایش:
شرمنده سوروس.حواسم رفت طرف هیپو گریف ها یادم رفت.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۱ ۲۰:۳۶:۰۶
ویرایش شده توسط نیوت اسکمندر در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۱ ۲۲:۰۰:۲۷

پیام زده شده در: ۲۳:۰۷ دوشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۴

دراکو مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۳ جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۰:۲۲ چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 7
آفلاین
با سلام خدمت همه مدیران گرامی
یه سوال و درخواستی داشتم خدممتون...
میخواستم ببینم میتونم شناسه قبلیم رو پس بگیرم؟
هرمیون داریم توی سایت اما خیلی وقته فعالیت خاصی نکرده....
میخواستم ببینم اگه میشه شناسه قبلیم رو باز کنین و دسترسیمو بدین...
باتشکر

والا ایشون همین امروز تو سایت بودن و آخرین پستشون تو تالار خصوصی یه هفته از روش نمی گذره.نمیشه گفت فعالیتی ندارن یا فعال نیستن.پس در کمال تاسف تایید نشد.

ویرایش شده توسط دراکو مالفوی در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۳۱ ۲۳:۱۹:۰۲
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۱ ۲۰:۳۲:۳۱

پیام زده شده در: ۱۸:۰۹ جمعه ۲۸ فروردین ۱۳۹۴

مروپ گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۵ یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 21
آفلاین
نام: مروپ
نام خانوادگی: گانت
نام پدر: مارولو
نژاد: اصیل زاده
کد ملی:

شرح کوتاه زندگی:

مروپ دختری تقریبا بی استعداد اما زیبا بود، البته یک استعداد داشت: چیز خور کردن ملت!
او پس از چیزخور کردن اولین قربانی اش یعنی تام ریدل پولدار و مشنگ، به ناخواست صاحب بچه شد. پس دارایی تام را برداشت و با طلسم فرمان اورا مجبور کرد که به دهکده ی خودش برگردد و به همه بگوید که فریب خورده بود.

او پسرش را در یک یتیم خانه ی مشنگی رها کرد و سپس خودش را به مردن زد. بعد از آنکه همه باور کردند مرده به ادامه ی کارش پرداخت؛ پنج بار دیگر با مردان پولدار ازدواج کرد که در هر پنج بار، شوهرانش به طرز مشکوکی به قتل می رسیدند و به ناچار پولهایشان به او می رسید!

مروپ دست آخر خود را بازنشست کرد و با هفتمین و آخرین شوهرش یعنی آقای «زابینی» ازدواج کرد.
پسرش دومش (بعد از ولدمورت) «بلیز» نیز در کتاب های هری پاتر ظاهر شده است؛ همان پسری که مادرش ساحره ی زیبایی بود که هفت بار ازدواج کرده بود و در کتاب ششم به عضویت «انجمن اسلاگ» در آمد.

پایان

ای بانوی زیبا!!
پس گروهتونو چرا ننوشتین؟من باید همه پستای شمارو بگردم تا ببینم کدوم گروه شمارو پذیرفته؟مروپ که گروهش تو کتاب مشخص نبود صرفا می دونستیم نواده اسلیترین بوده.ما مروپ هایی داشتیم که به هافلپاف هم رفتن!
تایید شد.
به ایفا خوش اومدین!

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۲۸ ۱۹:۰۲:۳۵

!Home! Sweet Home

تصویر کوچک شده
خانه ی اصیل و باستانی گانت ها!

پیام زده شده در: ۸:۴۵ پنجشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۴

هرمیون گرنجر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۱ جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۷:۰۴ سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴
از شما گفتن... از ما نشنفتن...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 60
آفلاین
لطفا جایگزین شه
----------------

نام:هرماینی
نام وسط: جین
نام خانوادگی:گرنجر

نژاد: مشنگ زاده

گروه: گریفیندور
مدرسه:هاگوارتز

رنگ چشم: عسلی روشن
رنگ مو: قهوه ای
رنگ پوست:سفید
رنگ لب: قرمز کم رنگ
رنگ مورد علاقه: آبی و قرمز

ست کردن لباس: معمولا پیرهن قرمز و کت آبی به همراه شلوار جین سرمه ای تیره، پیرهن صورتی به همراه کت بنفش، پیرهن سبز روشن با کت مشکی میپوشم

پاتروناس: سمور(حیوان مورد علاقه رولینگ)

چوبدستی: درخت مو و ریسه قلب اژدها

علاقه ها:

او به رقص و ورزش علاقه زیادی دارد و از بازیهای هاکی و تنیس لذت می‌برد و ماهیگیری را نیز می‌پسندد. او معمولاً وقت خود را با بازیهای رایانه‌ای و تنیس روی میز می‌گذراند.
زندگی نامه:
بهترین دوست هری پاتر و رون ویزلی، کسی جز هرمیون گرنجر، دختر مشنگ‌زاده گریفیندوری نیست. وی در تاریخ ۱۹ سپتامبر ۱۹۷۹ از پدر و مادری مشنگ متولد شد که هر دو دندانپزشک بودند. (بدین ترتیب او بزرگ‌ترین عضو این گروه سه نفره به شمار می‌آید.) او باهوشترین دانش‌آموز همکلاس هری پاتر محسوب می‌شود و به همین دلیل کلاه گروه‌بندی ابتدا قصد داشته وی را به گروه ریونکلا (گروه دانش‌آموزان باهوش) بیندازد. وی در همه امتحانات سمج خود (به جز دفاع در برابر جادوی سیاه) نمره عالی کسب کرده‌است و به نظر می‌رسد که تمامی کتابهای درسی خود را از حفظ است. هرمیون دانش‌آموزی ارشد به شمار می‌رود و از شکستن قوانین و مقررات خوشش نمی‌آید ولی در هنگام نیاز هیچگاه پشت هری و رون را خالی نکرده‌است. لولو خورخوره او به شکل پروفسور مک‌گونگال است که به وی می‌گوید در همه امتحانات مردود شده‌است.هرمیون پس از ۱۹ سال با رون ازدواج کرده و صاحب دو فرزند با نام‌های هوگو و رز شده‌است. او کار خود را با استخدام در سازمان ساماندهی و نظارت بر امور موجودات جادویی آغاز می‌نماید و در این سازمان موفق می‌شود زندگی را برای جن‌های خانگی بسیار آسان کند. سپس به سازمان اجرای قوانین جادویی ارتقا می‌یابد و سرانجام در این سازمان موفق می‌شود که تمامی قوانین نژادپرستانه‌ای که به نفع اصیل‌زادگان است را ریشه‌کن نماید.شخصیت هرمیون بی شک گزیده‌ای از شخصیت خود خانم رولینگ است.او در حال حاضر کابوس وزارت است.

کابوس وزارت؟جدا؟در حضور وزیر و ملق بازی؟!
انجام شد!

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۲۷ ۱۸:۳۹:۵۱

تصویر کوچک شده
پسر شوهر، خواهر شوهرم..

we love you emma
فرد میگه..

به یاد اون قدیما

من اغتشاش گرم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۱۷ چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۷ پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۴ پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸
از یو ویش.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 279
آفلاین
اینو بیزحمت برای من جایگزین کنین

نام:ریگولوس آرکچروس بلک

گروه:اسلیـــطرین

پاتروناس:گرگ

چوبدستی:چوب یاس کبود و ریسه قلب اژدها،دوازده و نیم اینچ

مشخصات ظاهری:ریگولوس بلک،هیکل بلند و باریکی داره و قدش حدود صد و هشتاد و چهاره،مو های مجعد و براق مشکی داره که تا روی شونه هاش میرسن و چشم های سیاه رنگی داره که همیشه برق میزنه...و بدنش پر از خالکوبی های سیاه و جای زخم های وحشتناکه...بینی ش کشیده و قلمی و پوستش خیلی خیلی رنگ پریده و سفیده،و وقتی لبخند میزنه لپ هاش چال میفته ^-^

مشخصات اخلاقی:در کل روحیه ریلکس و شوخی داره اما وقتی عصبی بشه انقدر خشن میشه که اصلا نمیشه شناختش... اصلا نمیشه تشخیص داد این ریگولوسه واقعا؟! انقدر ریلکسه که معمولا تو قرار ها دیرش میشه... و اصلا هم اشتباهاتی که کرده رو به روی خودش نمیاره... گاهی وقت ها فرق بین شوخی و جدی از دستش در میره... معمولا تصمیماتش رو از روی احساسات میگیره و نه عقل،و از اونجا که کودکی سختی داشته تقریبا از همه متنفره بجز عده ای دوست نزدیک که همه کار براشون میکنه... علاقه ی شدیدی به انواع خنجر داره بطوریکه یک کلکسیون بزرگ از خنجر های ریز و درشت پرتابی داره... روی گروه هایی که توشون عضوه بسیار تعصب داره ... و با خونسردی کامل مبارزه میکنه...به علامت شومش افتخار میکنه و غرورش براش خیلی مهمه...هرگز احساساتش رو نشون نمیده...توی نبرد های تن به تن زیاد خوب نیست و برای همین از سلاح های پرتابی استفاده میکنه...چپ دست هم هست بسیار لجباز و کله شقه مرتیکه مزخرف...

اطلاعات بیشتر:به "گرگ سیاه" معروفه.. و این لقب هم به نام خانوادگی ش و هم به سپر مدافعش،و هم به شنل سیاهش که یکی از مشخصات اصلی اونه برمیگرده و اشاره میکنه...پیانو میزنه... و این اصلا بهش نمیاد... به گفته ی خیلی ها صدای نافذ و قشنگی داره و دلیل برنده شدنش توی اکثر مذاکرات هم همینه...و توی هاگوارتز جستجوگر تیم اسلیترین بوده...خونه ی مشخصی نداره... و تمام وسایلش توی کوله پشتی ش خلاصه میشن...تمام زندگیش رو در حال فرار کردن بوده بنابرین مهارت غیر قابل باوری توی باز کردن هر گونه گره ، قفل یا در با دست خالی داره...به این معروفه که وقتی بهش حمله میشه تا لحظه آخر توی چشم های حریف زل میزنه و بعد بطور ناگهانی حمله میکنه...بشــــدت دزده...و به این معروفه که جیبت رو خالی میکنه بدون اینکه حتی خودش هم یادش بیاد بهت دست زده باشه... دیگه اینو فکر کنم بدونین...

ریگولوس آرکچروس بلک،کوچکترین فرزند ولبورگا بلک و آورین بلک و احتمالا آخرین پسر بدنیا اومده توی خاندان بلک،برادر کوچکتر سیریوس بود و مثل همه ی خاندان بلک توی اسلیترین بود... در سن شونزده سالگی به مرگخوار شدن تمایل پیدا کرد و در سن نوزده سالگی به دلایل نامشخصی اقدام به دزدیدن جانپیچ لرد سیاه کرد(غلط کرد ) و سپس توسط دوزخی ها توی دریاچه سیاه کشته شد... البته من الان هنوز کشته نشدم قصد هم ندارم کشته بشم جانپیچ مانپیچ هم نمی دزدم ویکیپدیا چرت زیاد میگه... خیلی جا ها گفته شده که دلیل تغییر عقیده دادن ریگولوس رفتاری بود که توسط لرد سیاه با کریچر جن خونگی بلک ها شد... اما اشتباهه... یه قهرمان برای رها کردن تمام طناب هایی که اون رو به زندگی پیوند دادن دلیل خیلی مهم تری میخواد

نخند!سرتو بگیر بالا!جدی باش!
اسلیترین با کدوم "ت" نوشته میشه؟هوم؟با کدوم "ت"؟بگو با "ط" تا بزنم بلاکت کنم!
اهم...انجام شد!

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۲۶ ۲۱:۵۱:۱۴

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۵۳ چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴

زنو فیلیوس لاوگود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۸ چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 114
آفلاین
نام:زنوفیلیوس لاوگود

نژاد:اصیل زاده

گروه:راونکلاو

چوبدستی:چوب درخت بلوط,بیست و دو سانتی متر,وسطش موی تک شاخه و تقریبا انعطاف پذیره.

ویژگی ظاهری:میگن یه چشمم انحراف به سمت بینی داره اما مزخرفه,قدم بلنده و رنگ موهامروشنه.

اخلاقیات:زیاده واقع بین و واقع گراهستم,وعاشق اسنور کک شاخ چروکیده هم هستم,به خورخط هاهم اعتقاد دارم(همون روح اتش)

معرفی کوتاه:سردبیر مجله طفره زن,با تنها دخترم تو همون خونه هه که عین رخ هستش زندگی

خوبی رومیگذرونم وکلی گل وگیاه برا بازسازی همون نیم تاجه پرورش دادم.

به موجب زاغ رسیده تایید شد!
به ایفا خوش اومدین.

ویرایش شده توسط مادام_ماکسيم در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۲۶ ۱۸:۵۵:۲۲
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۲۶ ۱۹:۰۸:۰۸

پیام زده شده در: ۱۸:۳۵ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴

هوگو ويزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۳ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۰:۳۶ یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
از لینی بپرسید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 362
آفلاین
سلام
هوگو ويزلي فرزند رون ويزلي مو هويجي
و البته فرزند خلاف و مرگخوار اين خانواده ، و بر خلاف پدر و مادر در گروه هافلپاف افتادم و خيلي هم حال ميده :دي
كلا فرق دارم با خانواده :همر:(به فتح ه و كسر م)
رنگ چشمام هم آبيه .
روي ساعدم هم يه زماني علامت مرگخواري بود ولي پاك شده گويا (به دليل مشكلات فني) دوباره ميگيرمش ميذارمش سر جاي قبل و به لرد خدمت خواهم كرد .

برادر من معرفی شخصیتت که خیلی کمه!بعدا تکمیلش کن.

تایید شد.مجددا ولکام بک!

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۱۷ ۱۹:۴۸:۴۲

همه برابر اند ولی ارباب برابر تره

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.