هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "روبیوس هاگرید"
پیام زده شده در: ۱۷:۰۶ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۵ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۲۵:۳۴ جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 459
آفلاین
نقل قول:
سلام نیمه غول !

سلام نجاد پرست

نقل قول:
در نتیجه، شتر دیدی ندیدی. همچنان وجود این تشکل های سری نقض میشه و شما هم به عنوان سیاستمدار بهتره اعلام گرایش نکنی.

خوبه همین پست پایین گفتم ما میانه روییم!

بقیشم پروف جواب داد (نمی داد هم من نفهمیدم چی گفتی)

ممنونم
کیک فراموش نشه

نقل قول:
1- وزارت سحر و جادو؟ یک نیمه غول دورگه که حتی هاگوارتز رو به نیمه هم نرسونده، چه برسه به تمام کردنش. و حتی چوبدستی هم نداره و در کمترین سطح از لحاظ تجربه، نظارت و حتی فعالیت قرار داره، برای جامعه جادویی چه چیزهایی در چتنه داره؟

واتس د مینینگ آف فعالیت؟ اگه فعالیت ایفاییه که دست شما درد نکنه! ما از قند و کبد و معده و دندون دردمون زدیم برا ایفا کلی کیک اضافه خوردیم! چن ماه بعدشم که نمایشگاه کتاب رو به بوق کشیدیم خود شما میخواستی منو خفه کنی. تجربه هم وندلین گفت، منم گفتم قبول دارم که توی جادوگران تازه واردم!

نقل قول:
2- کیک؟ یعنی تمااام مشکلات ایفا، وزارتخونه، مدیریت، محفل ققنوس غرق در مشکل و مرگخوران با سطح حداقلی مشکلات. (تاجایی که ما میبینیم) با چند تا کیک حل میشه؟ اصلا چرا شعار شما کیکه؟ با کیک می خواید به چی برسید؟ این شعار به شدت یادآور یکی از ملکه های ماگلیه (به مردم بگید اگر نون ندارن بیسکویت بخورن!!!)

من نمیگم با کیک حل میشه. بلکه میگم کار ما مث اداره ی قنادیه.
بعدشم عجب ملکه عاقلی بوده! آدرس بدین روابط دیپلماسی رو شروع کنیم.
نقل قول:
3-شما هیچ چیز واضحی از برنامه هاتون، مشاورینتون، کابینه تون و نقشه هاتون نگفتید. برنامه تون برای وزارتخونه دقیقا چیه؟ آموزش پخت کیک؟

یا امامزاده ریچارد شیر دل! من دو سری برنامه فقد تو ستاد و بیلبورد زدم و ازونور کلی ائتلافو ازین کارا کردم!
کمرم رو شیکستین با این متن!
نقل قول:

4-نظرتون در باره بی ناموسی چیه؟ تاییدش میکنین؟ اگر وزیر بشین و به هر دلیلی... تحت فشار قرار بگیرید در این مورد، برای بی ناموسی و بی ناموسی نویسی چه تصمیمی میگیرید

من توی مناظره هم گفتم. با بی ناموسی کوچکترین مشکلی ندارم! ولی باید در نظر بگیریم که ایفا شامل من و جناب ایکس نمیشه!ایفا شامل کاربر هایی از 10 سال تا ان سال هست و اینکه همه کاربران شرایط بودن توی اون محیط (بیناموسی) رو ندارند.

ممنونم
کیک فراموش نشه

تصویر کوچک شده

«میشه قسمت کرد، جای اینکه جنگید، میشه عشقو فهمید، باهاش خندید
میشه سیاه نبود، سفید نکرد. میشه دنیا رو باهمدیگه ببینیم
رنگی
منو حس میکنی؟ نه؟ نه! تو سینه‌ت دیگه شده سنگی.
و سنگین. و سنگین‌تر بیا روی سطح برای روز بهتر...»

پیام زده شده در: ۱۰:۱۶ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴

مورگانا لی فای old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۷:۵۵ شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴
از من دور شو جادوگر!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 403
آفلاین
بیشترین تلاش مورگانا صرف این میشد که لباسش را از آردی شدن در امان نگاه دارد، و خودش را از له شدن.ظاهرا غول ها، بچه غول ها، نیمچه غول ها، دامبلدور ها و البته قبیله بی پایان ویزلی ها به کیک های هاگرید "علاقه خاص" داشتند.بوته های رزش او را از له شدن زیر غول ها نجات داد اما در برابر هری پاتر کاری هز پیش نبرد.
آقای پاتر.... آقای منصرف....اقای حامی. لطفا بیشتر دقت کنید. مردم قرار نیست زیر دست و پای شما له بشن. غول ها برای این کار کافین. تازه اگه از عنکبوت های چند متری و تسترال ها و هیپوگریف ها حرفی نزنیم.
بعد جلو رفت و برگه سوالاتش را جایی جلوی دید هاگرید گذاشت.

نقل قول:

1- وزارت سحر و جادو؟ یک نیمه غول دورگه که حتی هاگوارتز رو به نیمه هم نرسونده، چه برسه به تمام کردنش. و حتی چوبدستی هم نداره و در کمترین سطح از لحاظ تجربه، نظارت و حتی فعالیت قرار داره، برای جامعه جادویی چه چیزهایی در چتنه داره؟

2- کیک؟ یعنی تمااام مشکلات ایفا، وزارتخونه، مدیریت، محفل ققنوس غرق در مشکل و مرگخوران با سطح حداقلی مشکلات. (تاجایی که ما میبینیم) با چند تا کیک حل میشه؟ اصلا چرا شعار شما کیکه؟ با کیک می خواید به چی برسید؟ این شعار به شدت یادآور یکی از ملکه های ماگلیه (به مردم بگید اگر نون ندارن بیسکویت بخورن!!!)

3-شما هیچ چیز واضحی از برنامه هاتون، مشاورینتون، کابینه تون و نقشه هاتون نگفتید. برنامه تون برای وزارتخونه دقیقا چیه؟ آموزش پخت کیک؟

4-نظرتون در باره بی ناموسی چیه؟ تاییدش میکنین؟ اگر وزیر بشین و به هر دلیلی... تحت فشار قرار بگیرید در این مورد، برای بی ناموسی و بی ناموسی نویسی چه تصمیمی میگیرید

تصویر کوچک شده

?How long will you have me in your memory
Always

Перерыв сердца людей. Осколки может сделать вас ударить ...
Кинжал в сердце иногда ... иногда ... иногда горло вашим отношениям веревки!
Святые люди ... черные или белые ... не сломать чью-то сердце.

پیام زده شده در: ۲۳:۵۳ یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴

آلبوس دامبلدور old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۸ سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 154
آفلاین
بانو آمبریج!

اولاً من به شما علاقه دارم بانو، از این حرفا نزنید. شما محفل رو نقض می کنید؟ نذارید کار به جایی برسه که محفل شورای زوپس را نقض کنه. بترسید از اون روز بانو. بترسید از روزی که بالقوه ی محفل، بالفعل بشه و همین هاگرید رو تمام قد روی شورای زوپس بندازیم.

شما حرف از حاج دارکی میزنید بانو. اما چه کسی ـه که ندونه حاجی دارکی ای وجود نداره و همانا شما تحت لوای حاچ درک فقید بوده اید. من به شما علاقه دارم بانو. بگذارید مبحث رسوایی اخلاقی حاچ درک و شما مسکوت بمونه! ای کاش فقط حاچ درک بود بانو... منابع موثقی خبر دادن که دست راست وقت حاچی، یعنی لودوی اصلی (که ورژن چینی و فیک ـش در حال حاضر در سطح سایت مشاهده می شود.) هم با شما رسوایی های اخلاقی ای داشته بانو!
حتی شما علاقه نشون دادی به دفتر مدیریت! به وضوح در کتاب 5 دوشیزه گرنجر بیان میکنن که شما بسیار علاقه دارید به اتاق مدیریت بیاید اما افسوس که بنده ویژدان دارم و شما رو قبول نمی کنم!

شما برادر هاگرید را از ویزنگاموت می ترسونی؟ از مقام و مسئول می ترسونی؟ ویزنگاموت مقام نداره، مسئول ـش منم! برو از عله بترس! از سیم سرور بترس! فک کردی نایب العله ای هر کاری بخوای می تونی بکنی بانو؟ بترس از روزی که همین محفلی ها سیم سرور رو توی حلق ـت فرو کنند.

حالا در پایان خواستی هم برو از سانتئور ها بترس.

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

موفقیت برای انسان بی جنبه مقدمه گستاخی ـست...

پیام زده شده در: ۲۳:۱۹ یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
سلام نیمه غول ! تصویر کوچک شده

توجهت رو به بخشی از ضروریات جلب میکنم:

نقل قول:

* تشکل ها و سازمان های غیر رسمی و مخفیانه جامعه جادوگری (همانند مرگخواران - همان هواداران فردی که نباید نامش را برد یا فرضاً گروه های منصوب به آلبوس پرسیوال ولفریک برایان دامبلدور مثل محفل ققنوس) همچنان توسط شورای عالی ویزنگاموت به رسمیت شناخته نمی شوند و به موجب این مصوبه هیچ گونه مسئولیت و اختیاری در رابطه با این تشکل ها متوجه شخص وزیر منتخب نیست.

در نتیجه، شتر دیدی ندیدی. همچنان وجود این تشکل های سری نقض میشه و شما هم به عنوان سیاستمدار بهتره اعلام گرایش نکنی. تصویر کوچک شده

پس فردا همون کورممد و نورممد سنگر محفلیون میشن میثم و کامران امروز و از همه جهات بهت خنجر میزنن. وزیر باید با سیاست باشه شکم جان. الان سوال من اینه که شما به عنوان یکی از دو گزینه احتمالی که قراره پست وزارت رو تصاحب کنه، چند جزء از هری پاتر رو حفظی؟ اهل مقایسه نیستم اما نسل ما در يك سالگي به دنيا آمد، در دوسالگي تونست 6 جزء هري پاتر را حفظ كنه، درسه سالگي علوم ديني معدني اجتماعي سياسي و... را نزد يكي از علماي برتر آن زمان يعني حاجي داركي فرا گرفت، در چهار سالگي بر اثر مخالفت با رژيم وب مستر اون زمان به زندان افتاد و تا 7 سالگي در اونجا کپک زد...

شما که میدونی ویزنگاموتی از الان آماده هستن تا چوب لای قالپاق وزیر آینده بذارن. تصویر کوچک شده
استراتژی شما برای تعامل/مقابله با اونها چیه؟ روی اعصابت دو میدانی کنن چطور؟ تو کلی غلط املایی هم که داری. نمیگی یه وقت همون پس فردا بیای در ویزن، جلوی ساحره ها از واژگان با نوشتار یکسان و مفاهیم متفاوت استفاده کنی، آبروی یک دولت رو ببری؟ به من بگو آیا واجبه قبل از وارد کردن شما در رای گیری ، شرطنمره زبان فارسی بالای 18 و IELTS بالای 7 و TOEFL بالا 95 بذارم برات؟

شما اصلا برو بازی با کلمات پروفسور اسنیپ یه چند تا املا بگن بهتون، بعد بیا سیاستمدار بشو.

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۲۰:۵۳ یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اتحاد همراه با ائتلاف

در ابتدا باید تشکر کنم از همه دوستانی که تا اینجای کار، از من حمایت کردن.
از روز اولی که اسامی افراد تایید صلاحیت شده اعلام شد، داشتیم با فلو و هری بر سر ائتلاف بحث می کردیم تا یکی از ما باقی بمونه و عملا قدرت سه نفر در یک کانون جمع بشه و قدرت هم سه برابر بشه که بالاخره دیروز این اتفاق افتاد و بانو فلورانسو و هری پاتر که هر کدومشون می تونستن وزیر لایقی باشن، به نفع حقیر کنار رفتن تا بانو فلورانسو ادامه کار رو به عنوان معاون اول من با اختیار کامل و هری پاتر هم ادامه کار رو اونجوری که دوست داره خارج از وزارت کارش رو ادامه بده...
من توی مناظره همونجور که قول دادم که سورپرایز داریم، این کار رو انجام دادم و دقیقا فردای مناظره، این اتفاقات عملی شد.

باید اضافه کنم که بعد از این اتفاقات یه سری شبهه به وجود اومد که باید بهشون اشاره کنم و حلشون کنم!
فلورانسو و هری، هر دو عضو محفل بودن و بعضی از حامیان من از گروه های دیگه این ترس بهشون دست داد که نکنه قراره با یه وزارت تمام محفلی روبرو بشیم! باید عرض کنم که وزارت ما کاملا میانه رو هست و در لیست کابینه که حالا یا قبل و یا بعد از انتخابات(در صورت انتخاب شدن) پخش میشه، کاملا بهش پی میبرین مثل بقیه قول ها که عملی شدند و می شوند!

تصویر کوچک شده

رنگی

پیام زده شده در: ۲۰:۱۵ یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام بارفیو! خوش اومدی.

نقل قول:
ما اومدیم پیش شما که خودتون کاندیدی برخواسته از روستا میباشید تا مشکلات مناطق محروم را بشناسید و حل کنید و به ما جوانان اشتغال زدایی کرده کار بدهید.

روستا ها! قطب اصلی گندم کاری کشور. چرا جوانان مستعد کشاورز رو به شهر ها بکشونیم تا مثل یه کیک خامه ای که گاومیش جفت پا رفته روش، زیر بار این زندگی له بشن؟ من از عمیق ترین دره های دهات کوره های غار نشین به اینجا رسیدم! و همه رو درک میکنم.

نقل قول:
ما میخواستیم بدونیم شما اقتصاد گاومیش محور ره چطور ارزیابی میکنید؟ یارانه شیر گاومیش ره حذف میکنید؟ شما چه برای اشتغال زدایی جوانان میکنید؟ آیا با آمدن کیک بر سر سفره به عنوان وعده اصلی لبنیات از سفره جادوگران حذف میشه؟

میدونی کار ما مثل چی میمونه؟ مثل چلو کبابی عع چیزه... قنادی!
درصورتی که بزاریم وعده صبحونه ملت شیر و پنیر و... بمونه،فقط تو جیب شمای گاوچرون پول میره و اشتغال رسما تعطیل میشه.
آمــــــــا، اگه کیک بدیم دست مردم چی میشه؟ اون کشاورز تو روستا گندم میکاره! شمایی که دامدار باشی، شیر درست می کنی و تخم مرغ تهیه میکنی. میایم جلوتر کامیون این هارو به شهر می رسونه. تو شهر، ماشین سنگین نمیتونه بیاد به همین دلیل ادامه کار رو وانتی انجام میده. کمی جلوتر وانت نمیتونه وارد قنادی شه به همین دلیل حمال میبره تا توی قنادی.بعدش کیک پز، کیک می پزه. بعد فروشنده میفروشه!
میدونی چقد گردش پول میره بالا؟

داری در میری یه کیک پرت کردم، بخورش و برو!

نقل قول:
من شخصا اینجا اومدم تا حمایت خودم رو از هگرید، چه پیش از انتخابات و چه بعد از اون در صورت موفقیتشون، اعلام کنم. و امیدوارم که وزیر خوبی برای سایت باشه.

واییی یه شاهرگ بمون اضافه شد با هزاران مویرگ!
خیلی ممنونم گلرت. منم امیدوارم به درد بخورم و رای دهنده هام راضی بمونن از رای ای که دادن.

نقل قول:
در مورد کیک، من تنهایی چیزی نمی خورم. حدود بیست سی تا شکلاتیش رو بده ببرم تالار با بچه ها بخوریم.

چیزی که زیاده کیک!

نقل قول:
بهتون پیشنهاد می کنم که یه سهمیه ی کیک هم به گروه های چهارگانه ی هاگوارتز اختصاص بدید؛ چرا که همه ی گروه ها مثل گروه ما دستگاه گالیون ساز ندارن که... ما که دستگاه گالیون ساز داریم هم از کیک مفت بدمون نمیاد

قطعا با جایگزین کردن کیک مدارس به جای شیر مدارس، این هدف هم عملی میشه.

نقل قول:
کیک یادت نره.

تصویر کوچک شده

رنگی

پیام زده شده در: ۱۴:۱۱ یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
من نمیدونم چطور ناظر تالار خصوصی انتخاب میشه ولی میدونم تالار خصوصی فضای بسته تری نسبت به لندن یا هاگزمید داره و اعضای محدود تری رو شامل میشه که بالاخره ناظر هرروز اونا رو میبینه و کمابیش با خلق و خوشون آشنا میشه و خودشونم بین خودشون یه روابطی دارن. ناظر تالار خصوصی چالش های کمتری نسبت به انجمن های بیرون هاگوارتز پیش رو داره از این نظر که با همه اعثا درگیر نیست، با یک چهارم اعضا درگیره.

ضمنا من اولین باری که پیشنهاد نظارت گرفتم، از طریق بلیت و از استرجس پادمور، با هستیا جونز بود دهه هشتاد؛ یک سال کمتر بود عضو شده بودم و هیچ تجربه نظارتی هم نداشتم در حدی شوت بودم که نمیدونستم گاهی مدیرا برا آدم بلیت میزنن! و ضمنا اون موقع پیوز ناظر تالار خصوصی بود که به عمررشما قد نمیده ولی آدم خفنی بود ،و تالار هافلپاف اعضای زیادتری نسبت به الان داشت شاید مثلا در حد الان گریف یا بیشتر حتی. شاید تو راونکلاو این مساله حساسه، چه میدونم والا

بیاییم ستاد دیگر کاندیداها را تریبون مکالمه خود نکنیم ببخشید هگر!

ویرایش شده توسط وندلین شگفت انگیز در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۱۴ ۱۴:۱۷:۲۲

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۱۳:۱۸ یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴

گلرت پرودفوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۳ یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱
از قلعه ی نورمنگارد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 512
آفلاین
در مورد یه صحبتی از وندلین عزیز خواستم یه نکاتی رو اشاره کنم.

نقل قول:
ولی به نظرت کمتر از یک سال تجربه ایفای نقش، بدون هیچگونه تجربه نظارت حتی در تالار خصوصی، عدم تجربه مواجهه با بحران، همچون برخورد با اعضایی مثل من نقطه ضعف های بزرگی نیستن؟

خواستم بگم اون موقع که نظارت رو به ما دادن، انتخاب ناظر های تالار خصوصی بعد از ناظر های محفل و مرگخواران سخت ترین شرایت رو داشت. واقعا نمی دونم چطور شده که نظارت تالار خصوصی رو با کلمه ی حتی به کار می برن... شاید مدیرها این روزها زیادی راحت با این موضوع برخورد می کنن ولی تا جایی که من به خاطر دارم، برای تایید صلاحیت لیست بلند و بالایی از شرایط داشت که داشتن سابقه ی نظارت هم یکی از اون ها بود. تا همین پارسال نظارت تالار های خصوصی جزو دسترسی های نظارتی حساس سایت محسوب می شد، من نمی دونم چی شده که الان به عنوان کف نظارت شناخته میشه...
---------------------------------------------

من شخصا اینجا اومدم تا حمایت خودم رو از هگرید، چه پیش از انتخابات و چه بعد از اون در صورت موفقیتشون، اعلام کنم. و امیدوارم که وزیر خوبی برای سایت باشه.

هگرید،
نقل قول:
اولین باره که یکی ادعا داره نصف حرفامو فهمیده! آخرین بار یدونه یک سوم داشیم.

این رکورد دوباره جا به جا شد؛ چرا که ناظر ریونکلاو از نظر فهمیدن، هیچ وقت در مضیقه نیست!

در مورد کیک، من تنهایی چیزی نمی خورم. حدود بیست سی تا شکلاتیش رو بده ببرم تالار با بچه ها بخوریم.

بهتون پیشنهاد می کنم که یه سهمیه ی کیک هم به گروه های چهارگانه ی هاگوارتز اختصاص بدید؛ چرا که همه ی گروه ها مثل گروه ما دستگاه گالیون ساز ندارن که... ما که دستگاه گالیون ساز داریم هم از کیک مفت بدمون نمیاد

با تشکر از پذیرایی شما،
گلرت پرودفوت

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

!Only Raven
!Only Raven

تصویر کوچک شده

!I am THE PROUDFOOT
!Only Raven
OnlyRaven

پیام زده شده در: ۱۰:۵۲ یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴

باروفیو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۲ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۵ شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶
از محصولات لبنی میش استفاده کنید!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 191
آفلاین
باروفیو با کت فراک دو سایز بزرگتر از خود و از آن کلاه هایی که اسمش را نمیدانم و مانند مخروطی است که به صورت کج بریده شده و در زمان قاجار مد بوده و پوتین سربازی وارد ستاد هاگرید شد. معمولا وقتی به جای مهمی میرفت به جای کلاه نمدی و گالش و ردای راه راه آبی و سفید این پوشش را برمیگزید تا شیک و رسمی به نظر برسد!

در میان غلغله‌‌ی جمعیت که برای کیک خوردن به ستاد هجوم آورده بودند راهش را باز میکرد تا نامزد انتخاباتی مورد علاقه اش را ببیند که به یک دختربچه با عینک کائوچویی و تیریپ آرت برخورد کرد که سیگاری بر لب داشت و به سمت در خروج می رفت.

- صبر کن ببینم دخترجان ... آهــــــــــــاوی! دختر جان صبر کن ... بیا ببینم ... چرا سیگاره میکشی تو؟ میگفتن دخترای شهر شرم و حیاره خوردن یه آبم روش قی کردنا! خجالت نمیکشی؟ دست بندازم دهن منه جر بدم؟ دخترای همسن تو توی روستا هزار تا هنر بلدن سرشون توی کارشونه مادرشونه کمک میکنن ... اصلاح کن خودته! بیا اصلا من ...

- چقد زر میزنی! اصن من سیگار نمیکشم ... سیگاریه! خوبت شد؟ برو کنار وختمو نگیر باید برم ستاد برگزاری تا وخت انصراف تموم نشده، برو بذا باد بیاد.

فلورانسو تنه ای به باروفیو زد و او را در بهت و حیرت بی شرمی دختران شهر گذاشت و رفت! باروفیو اندکی تاسف خورد و آه کشید و سپس دوباره از لابلای جمعیت راهش را باز کرد ...

- عهه! هری پاتر؟ کله زخمی هـــــوی! تو اینجا چی کار میکنی؟ بذا موهاته بزنم کنار زخم توره ببینم

باروفیو با یکی از دست های بزرگ کارگری اش سر هری را گرفت و با دست دیگر چتری هایش را از روی زخمش کنار زد و به محض دیدن زخم یک پس گردنی به او زد!

- هه هه هه هه واقعا خودتی! به هم ولایتی ها بگم تو ره دیدم باورشون نمیشه ... نه که پسر برگزیده باشی ها، ما لیتل میش آباد سفلایی ها خرافاتی نیستیم قبول نداریم تو پسر برگزیده ای اونجا همه طرفدار لرد اسمشونبرن ... مطمئن باش یه روز توره میکشه

هری که به لطف شهرتش برخورد های عجیب زیاد دیده بود، این مدلی اش را دیگر انصافا ندیده بود! نهایت تلاشش را کرد تا مردم داری کند و بدون این که جواب بدهد فقط از فرد خل وضع و روانپریش مقابلش دور شد تا او نیز سریع تر به ستاد برگزاری انتخابات برسد.

باروفیو سر گرداند تا هاگرید عظیم الجثه را بیابد و عاقبت پشت کوهی از کیک، کله او به چشمش خورد. مانند حجری هایی که در حرم به دنبال چنگ زدن ضریحند، جمعیت را کنار زد و به سمت او دوید.

- جناب هاگرید! جناب هاگرید!

باروفیو خودش را به یک قدمی هاگرید رساند و در حالی که در مقابل او نفس نفس میزد گفت:

- جناب هاگرید ... چیزه ... سلام! اینجانب باروفیو فرزند بورافیو از اهالی روستای تغذیه پرور لیتل میش آباد سفلا میباشم! ما اومدیم پیش شما که خودتون کاندیدی برخواسته از روستا میباشید تا مشکلات مناطق محروم را بشناسید و حل کنید و به ما جوانان اشتغال زدایی کرده کار بدهید.

هاگرید دستی به ریشش کشید و پاسخ داد:

- چه کاری بلدی پسر؟

- آقا اجازه؟ ما میتونیم آبدارچی ستاد و بعدا وزارتخونه بشیم ... ما آشپزیم بلدیم! ما میتونیم هر وعده شیر کیک ره سرو کنیم اونم با شیر محلی میش ...

- یعنی بلدی کیک درست کنی؟ چایی چطور؟

- ها بله بلدیم؛ ملاحظه بفرمایید اینجاره!

باروفیو چوبدستی کشید و آن را به سمت لیوانی که در مقابل هاگرید قرار داشت گرفت.

-آگوامنتی!

ماده ای نیمه جامد به رنگ قهوه ای لیوان را پر کرد ...

- این چیه؟!

- ای وای باز دوباره چیزه گاومیش ره ... هیچی! اون لیوان ره به من بدین ...

باروفیا سریع پرید تا قبل از این که کسی متوجه ماهیت محتویات لیوان نشده آن را از روی میز بقاپد اما اشتباها لیوان را از روی میز به زمین انداخت و خرد کرد.

- عه ... الان درستش میکنیم آقا ریپاریو!

میز مقابل هاگرید به گاومیش خشمگینی تبدیل شد ... گاو میش که تحمل آن فضای شلوغ را نداشت به دویدن دور ستاد و شاخ زدن به بازدیدکنندگان کرد!

گراوپ به عنوا حراست ستاد سریعا دست به کار شد و باروفیو را بلند کرد و به بیرون پرتاب نمود! باروفیو در حالی که روی هوا بود و به سمت در حرکت میکرد فریاد میزد ...

- اما ما سوال داشتیم آقای هاگرید ... ما میخواستیم بدونیم شما اقتصاد گاومیش محور ره چطور ارزیابی میکنید؟ یارانه شیر گاومیش ره حذف میکنید؟ شما چه برای اشتغال زدایی جوانان میکنید؟ آیا با آمدن کیک بر سر سفره به عنوان وعده اصلی لبنیات از سفره جادوگران حذف میشه؟

باروفیو دغدغه های بسیار دیگری داشت اما به این نتیجه رسید که تا همینجا نیز زیادی اسلوموشن پرتاب شده و در نتیجه بیرون ستاد فرود آمد و در حالی که کلاهش را سفت چسبیده بود دوان دوان از آن جا دور شد.

I'm sick of psychotic society somebody save me

پیام زده شده در: ۱۷:۱۴ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
وندل
تورو هنو نبردن آزکابان؟
با اسپری زیر برنامه های ملت گرافیتی می کشی تو بیلبورد.
نمیدونی گازی که تو این اسپری هاست کیک رو نابود میکنه؟

تصویر کوچک شده

رنگی

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.