هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: از جادوگران چی می خوایم ؟
پیام زده شده در: ۲۳:۰۵ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
جناب مایکل کرنر!

مثلاً وزیر نباید هیچ جهت گیری داشته باشه. نمی گم مثلن داره هر چی ولدمورت میگه رو گوش می کنه (بهتون باز بر نخوره جناب ولدمورت) ولی قضیه اینه که دولت رنگ سیاه گرفته. کسی به اینکه مثلن عارسینوس جیگر بی طرف شک نداره، اما اون نقاب و لباس سیاهش چیز دیگه ای رو حکایت می کنه. رأس قدرت، یک شخص بی طرف می خواد.

هوم... وزیر جهت گیری نداشته باشه؟! نداره خب! برای مثال خودم... اگر میخواستم جهت گیری کنم که کل کابینمو مرگخوار میکردم... ولی همونطور که میبینید خیلی از اعضای کابینه محفلی یا بی طرف هستن و حتی ازشون بپرسی بنده تو روند و کار سازمان هاشون هیچ دخالتی نمیکنم. بازم اگر در این مورد ناراحتی میتونم کل اعضای محفل و بی طرف رو از کابینم اخراج کنم و به جاشون مرگخوار و سیاه بذارم تا معنی کابینه سیاه و جهت گیری رو متوجه بشید.

در مورد گوش کردن به ارباب هم که خب خیلی ها از ایشون مشاوره میخوان... یکیشون هم من... کسی هم فکر نمیکنم حقی داشته باشه که به من بگه از کی مشاوره بگیرم و از کی نگیرم.

خب... عارسینوس جیگر؟! کی هستن ایشون؟! یکی از مدیرا یا وزیرای قدیمی؟! نمیشناسمشون... شرمنده! ایشون هم مثل من لباس سیاه و نقاب داشتن؟! مطمئنید از اجداد من نبودن؟! در هر صورت دمشون گرم! ولی حتی اگر ایشون الان دیگه نباشن هم شما و خیلی های دیگه حق ندارید در ایفای نقششون کوچکترین دخالتی کنید و بگید چی براشون درسته یا چی غلطه... چون اگر خودشون میخواستن قطعا میپرسیدن و مشاوره میگرفتن.

ریگولوس بلک

خب... اول اینکه من به خاطر اتفاقای پیش اومده متاسفم و اینکه ما تمام تلاشمون رو برای اجرای قوانین میکنیم و همیشه چنین مشکلاتی پیش اومده و پیش میاد و مطمئن باش ما هم قصد ناراحت کردن کسی رو نداریم. بازم من از طرف خودم عذرخواهی میکنم.

پیام زده شده در: ۲۱:۵۲ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
اینکه سیستم سایت از زوپس تغییر کنه خیلی وحشتناکه. کل پستا ممکنه پاک شن و اگه هم بخوایم با همون نظم و ترتیب دوباره بذاریمش تو یه سیستم دیگه باید همون کاربری ها رو بسازیم و ... خلاصه که اگه بخوایم تغییر بدیم کل پستا، کاربریا، تاپیکا و سوژه ها اینجا میمونن و آرشیو می‌شن از اون طرف یه ایفای جدید تشکیل می‌شه تو یه جای دیگه.

با این کار بیشترین از اینکه پیشرفت کنیم، پسرفت می‌کنیم چون چیز های بسیار ارزشمندی قربانی می‌شن. خیلی ها رو ممکنه از دست بدیم به همین دلیل.

یکی دیگه از مشکلات هم این هست که مدیرا و ناظرا به زوپس عادت دارن و کار با زوپس رو بلدن و اگه سیستم عوض باشه دوباره باید از اوّل یاد بگیرن و مدیر فنی جدید می‌خواد اگه مدیر فنی فعلی کار با سیستم جدید رو بلد نباشه.

علاوه بر اون برای ایفای نقش همه به زوپس عادت کردیم و اگه بخوایم تغییر سیستم بدیم باید دنبال سیستمی باشیم که هم مدرن باشه و هم حداقل از لحاظ ظاهری شبیه زوپس باشه.

پ.ن: من زیاد اطلاعات ندارم در زمینه سیستم ها و این صرفا چیز هایی بود که اومد تو ذهنم.

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۰۲ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۷ پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۴ پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸
از یو ویش.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 279
آفلاین
نقل قول:
حتی اگه نظرش به بسته شدن یوزر من باشه مثلن

دقیقا!!!
این چیزیه که میخوام درباره ش صحبت کنم!

جدا از شوخی... راستش اعضای جادوگران قبل از نظر دادن باید بدونن که نظراتشون ترتیب اثر داده میشه... خونده میشه. با این حساب نمیدونم من چرا دارم نظر میدم واقعا
خب بنظر من، اول از همه تو یه سایت رعایت قوانین لازمه! وقتی یه قانونی ساخته میشه و تصویب میشه حداقل کاری که میتونیم بکنیم اینه که رعایتش کنیم. مدیرای سایت باید بدونن جو سایت چقدر ارزشمنده، و روابط صمیمی ای که بین بچها بوجود اومده چقدر ارزش داره، نذارن هر چیز/کسی خرابش کنه. وقتی یه عاملی بوجود اومده داره بچهارو اذیت میکنه بهتره عامل رو از بین ببریم... نه اینکه دونه دونه بچهارو از بین ببریم. نه؟!

هیچی دیگه همینا... البته رو حرفتون که گفتین اخطار نداره حساب کردم

پ.ن:قوانینی که "چرت بود" رو هم از تو لیست دیلیت کنین که ما سعی نکنیم ازشون استفاده کنیم

پ.ن2:مدیونین فکر کنین با هکتور موافقم.

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۳۷ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۵ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۸ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵
از من گذشته
گروه:
کاربران عضو
پیام: 263
آفلاین
رفقا
یه بحثایی هستش اون وسط مسطا بهش میگن بحث حاشیه ای.
این بحثا هیچ وقت بجایی نرسیده..
سوال ما از همه این بود که چکار کنیم سایت بهتر بشه، و خب هر کسی می تونه نظر خودشو بگه.. حتی اگه نظرش به بسته شدن یوزر من باشه مثلن
ترکیب سفید و سیاه نیستش رفقا .. سایت خاکستری نیس. نوریم، نورم از نظر تکنیکی رنگی نداره اصلن. همه با هم شدیم جادوگران.

در مورد نظرها و پیشنهادا صحبت کنید .. در مورد اینکه چقد اجراییه. پستایی مث پست تدی :دی
تاپیک باز میشه، من و بقیه مدیرا هم بزودی به جمعتون اضافه می شیم.

مرسی

پ.ن: چقد بد می نویسم من! ویرایش شد :دی

تصویر کوچک شده

rest in peace dear Alan Rickman

پیام زده شده در: ۱۹:۲۲ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
قرار بود در این تاپیک صحبت کنیم تا ببینیم وضعیت سایت رو چطور بهتر کنیم ولی ظاهرا کارکردش تغییر پیدا کرده به گیس و گیس کشی و دعوا و اتهام وارد کردن.با این روحیه همکاری من تصور میکنم تاپیک قفل بشه تا خود برادر پرنس بیاد در موردش تصمیم بگیره.

پیام زده شده در: ۱۹:۱۵ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
من فکر می کنم مفهوم سفید و سیاه بر ملت مشتبه شده:|
آقا الان وزیر مرگخواره. آواتارشم دارکه. خب که چی؟ خدماتی که داره ارایه میکنه اگه دامبلدور با آواتار گوگولی مگولی ققنوس دار ارائه کنه چه تاثیری داره؟:|

+محفل اگه سر تراش بود سر خودشو می تراشید که اینقدر منفعل نباشه:| حالا اینکه کسی که رای آورده مرگخوار بوده اینقدر دردناکه برای محفل؟ سود خاصی به مرگخوارا رسونده؟ مثلا دوره قبل دو تا وزیر داشتیم یکیش محفلی بود سود خاصی به محفل رسید؟ متوجهید وزیر اصلا کاربردش چیه؟:))

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۱۹:۱۴ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

گلرت پرودفوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۳ یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱
از قلعه ی نورمنگارد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 512
آفلاین
اول اینکه باید بگم این نظر شخصی من بود. اگر شخص دیگه ای با من هم نظر نیست، من به نظرش احترام میذارم. اول از همه به سوالات لرد ولدمورت عزیز پاسخ میدم.

نقل قول:
چرا همینجوری رو هوا حرف می زنین؟ کدوم وزارت تابع ولدمورت بوده؟ من کی کوچکترین دخالتی (چه از نظر ایفای نقشی و چه واقعی)تو وزارت کردم که حالا وزیر بیاد تابع نقش من باشه؟ بجز آخرین دوره که مدیریت از من خواست دخالت کنم. منم قبول کردم. تا آخرم کنار وزیر انتخابی می مونم.

من نگفتم وزارتخونه تابع بوده. من گفتم وزیر. و من نگفتم که شما دخالتی کردید. اما من یه سوال رو میپرسم. از نظر شما وزارت به سبک وزرای کتاب اول تا ششم بیشتر به عنوان وزرای مستقل شناخته میشدن یا پیوس تیکنسی؟!

نقل قول:
منم می گم وزارت چرا باید جذاب باشه؟ وزارت تو کتاب خیلی پررنگ بود؟ خیلی جالب بود؟ خیلی نقش داشت؟

وزارتخونه توی کتاب اونقدری قدرت داشت که ولدمورت بعد از مرگ آلبوس دامبلدور هم باهاش رو در رو نشد. کسی منکر قدرت لرد ولدمورت توی کتاب نیست ولی وزارتخونه توی اوایل کتاب هفتم اونقدری قدرت داشت که ولدمورت برای به دست گرفتنش نیاز داشت از ترور شخصیت های بلندپایه اش و اینجور چیزها کمک بگیره.

نقل قول:
گروه های چهار گانه جایی برای پرورش تازه واردا هستن. برای همه نقش خونه دارن. این سایت هاگوارتز نیست. اگه بود بله...گروهای چهار گانه هم باید پررنگ تر می شدن. چیکار کنن؟ ماموریت بدن؟ خنده دار نمی شه؟

منظور من این نبود که گروه های چهارگانه بیان کل سایت رو بگیرن. منظورم توی همون محوطه ی قلعه ی هاگوارتز و دهکده ی هاگزمید بود. از نظر من اصلا خنده دار نمیشه. چرا اگر محفل و مرگخوارا با هم ماموریت مشترک بدن که قدرت اعضاشون رو به رخ بکشن مسخره نیست ولی اگر گروه های چهارگانه این کار رو انجام بدن مسخره اس؟!

نقل قول:
یکی بیاد به ما بگه چرا باید کمرنگ بشیم که ما هم کمرنگ بشیم. پررنگ بودن ما(این دو گروه) هست که جذابیت ایفای نقش رو حفظ کرده. این نبرد به نظر شما کلیشه ای شده. برین نظر تازه واردا رو بپرسین. ببینین اونا هم خسته شدن؟

پر رنگ بودن یه چیز کاملا نسبیه. من نگفتم شما کمرنگ بشید. شما برای پررنگ شدن سالها زحمت کشیدید. منظور من اینه که وزارتخونه هم از پتانسیل خودش برای پررنگ شدن استفاده کنه. و گروه های چهارگانه هم توی قلعه ی هاگوارتز رقابت هایی رو با هم بذارن که تازه واردها و اعضایی که مایل هستن از این اتفاقات لذت ببرن. من از کسی نمیخوام که کمرنگ بشه. هدف من استفاده کردن هرچه بیشتر از پتانسیل سایته و این هیچ وقت از طریق کمرنگ کردن به دست نمیاد.

نقل قول:
می گین وزیر قدرت زندانی کردن داشته باشه...وزیرو مدیر کردن! بهش شصت تا انجمن دادن. دیگه چی بیشتر از این؟

نظر من این نیست که چقدر از نظر توانایی، وزیر قدرت داره. حرف من اینه که وزیر سر دسته ی یک جبهه ی سوم باشه. همونطور که آلبوس دامبلدور و ولدمورت هستن ولی این جبهه، جبهه ایه که قراره در راس قدرت باشه. [منظور از در راس قدرت، از نظر داستانیه.] انجمنی که هردو گروه رو محاکمه میکنه و هدفش تعادل قدرته. البته اینها همش طرح اولیه اس.

زاخاریاس عزیز،
حداقل چیزی که جبهه ی سوم شدن وزارتخونه داره، نزدیک شدن جو سایت به جو کتابه.

نقل قول:
نقل قول:
الان توی سایت بولدترین چیز نبرد دو جبهه ی مرگخوار و محفلیه. یه چیز قدیمی که تو مایه های همون نبرد خیر و شر هستش و سالهاست که داره ادامه پیدا می کنه.

خب طبیعیه. بولدترین چیز توی کتاب هم همین بود.

وزارتخونه از کتاب سوم وارد داستان شد؛ مرگخوارها از کتاب چهارم وارد داستان شدن و محفل ققنوس از کتاب پنجم. سر جمع هفت تا کتاب داشتیم.

همونجور که همون اول هم گفتم، این نظر شخصی خود منه. ممکنه درست باشه و ممکنه غلط. از ما خواسته شد نظرهای خودمون رو بگیم و من هم همین کار رو انجام دادم. امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه.

با تشکر از همه،
گلرت پرودفوت

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

!Only Raven
!Only Raven

تصویر کوچک شده

!I am THE PROUDFOOT
!Only Raven
OnlyRaven

پیام زده شده در: ۱۸:۵۷ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

مایکل کرنر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۵ جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۴ پنجشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴
از همونجایی که ممد نی انداخت
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 182
آفلاین
یکی از بدترین چیزهایی که همیشه داره صحبتش می شه، همین گفتن "فیلم" یا "کتاب" ـه.

اگه بر اساس اون می خواین برین جلو، گروهبندی لازم نی... بفرستین گریف ملت رو. مرگخوارا نمی خواد به فکر صلاح و اینا باشن، پلید به نظر بیان. این همه تغییراتی که انجام دادین رو بردارین تا "مثل کتاب" بشه.

ایفایی که ساختیم، یه فن فیکشن خیلی بزرگ و ادامه داره. لازم نیست هی بچسبیم به این که تو فیلم و کتاب چی شد. هی بگیم که نه خب مثلن مایکل کرنره جز الف دال بود، پس نمی تونه مرگخوار شه (همچین قضاوتی سر کرکتر فیلیوس فلیت ویک انجام دادین. ولو اینکه دالاهوف مرگخوار حالا محفلیه)

قطب سومی که باید باشه (و به نظرم وجودش الزامیه) باید خاکستری باشه. نه سفید و نه سیاه و در عین حال، هم سفید و هم سیاه. مثلاً متشکل از نه نفر. سه مرگخوار و سه محفلی و در رأسشون سه نفری که نه سفیدن نه سیاه. (این مثاله.)

مثلاً وزیر نباید هیچ جهت گیری داشته باشه. نمی گم مثلن داره هر چی ولدمورت میگه رو گوش می کنه (بهتون باز بر نخوره جناب ولدمورت) ولی قضیه اینه که دولت رنگ سیاه گرفته. کسی به اینکه مثلن عارسینوس جیگر بی طرف شک نداره، اما اون نقاب و لباس سیاهش چیز دیگه ای رو حکایت می کنه. رأس قدرت، یک شخص بی طرف می خواد.

لامصب چقد رنک

!Only Raven

وبلاگ شخصی من

بیخیال اون صوبتا، من هنوز شصت درصد ایفام ریتا هم سی و نه درصد، جمعاً می شیم 99 درصد ایفا

چقد چکش!

اصن ذووووق

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۴۰ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
این بحث قطب های سایت (البته با محوریت وزارت - باشد که نباشد! ) حدود یه سال پیش تو ویزنگاموت توسط مورفین گانت مطرح شد که به خاطر نظرات ضد و نقیض و مخالفت بعضی نماینده ها کنسل شد.
الان اینجا داره بحث تکراری انجام میشه و فکر نمیکنم اونقدر ترکیب سایت از پارسال تا حالا عوض شده باشه که این موضوع دوباره نیاز به بررسی داشته باشه اما اگه دوستانی که تو اون بحث نبودن مایلن دوباره در موردش صحبت بشه.. زنده باد دموکراسی!

من مو به مو با نظرات ولدمورت عزیز موافقم برای همین نیازی نمیبینم دوباره حرف تکراری بزنم چون ما برای حفظ جذابیت سایت لازمه چیزی که داریم رو زنده و پویا نگه داریم و هر گروهی سر جای خودش میتونه به این کمک کنه.
شاید موافقای طرح قطب سوم و چهارم فکر میکنن با تغییر کلیشه ها بشه جون تازه ای به ایفا داد اما ایفای ما غیر از ژانگولرهایی که تو سوژه ها میزنیم! بر اساس کتابهاست و فعالیت گروه ها سعی شده منطبق با اون باشه.
به نظرم اگه قرار باشه سایت جذابیتش رو با داشته هاش حفظ کنه باید هماهنگی بین گروه ها بیشتر بشه حالا این هماهنگی میتونه به صورت اتحاد باشه یا به صورت رقابت و جنگ!

اینکه چه چیزی سایت رو برای تازه واردها جذاب میکنه وجود همین گروه هاست و همه هم میدونیم. اینکه گروه بندیی هست.. هاگوارتزی هست... محفل و خونه ی ریدلی هست. وزارت بستگی به خلاقیت وزیر و کابینه اش داره که بتونه مخاطب جذب کنه و این علاقه رو حفظ کنه.

این از این!

در مورد صحبت های پرنس و اینکه چطور میشه سایت رو بهتر کرد.
چیزی که میخوام بگم برخلاف علاقه ی شخصی منه و فکر میکنم بچه هایی که چندین ساله عضو سایتن هم مثل من هستن.. به این قالب آبی سایت نوستالژی دارن, به فرم انجمن ها و گزینه های موجودش, به این زوپس قهرمان!
من شخصا دوست ندارم ببینم این فرمت تغییری میکنه و فکر میکنم چندین بار تو گفتگو با مدیران مطرح شده پیشنهاداتی برای تغییر سایت.
من سوادش رو ندارم اما اگه راهی هست برای اینتراکتیو شدن سایت و اینکه بیشتر شبیه وبسایتهایی بشه که نسل جدید بهشون بیشتر عادت دارن (بدون اینکه آرشیو سایت و انجمنهاش بهم بریزه) فکر میکنم بد نباشه عملی بشه.

همین دیگه!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۳۷ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

هکتور دگورث گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۲ سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۶:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲
از روی شونه های آریانا!
گروه:
مرگخوار
اسلیترین
کاربران عضو
ناظر انجمن
ایفای نقش
پیام: 956
آفلاین
اومدم منم یکی دو مورد رو بگم. اول اینکه چه تو جادوگران چه هر سایت هری پاتری دیگه ای هم که باشه ایجاد قطب سوم خیانت به سایته! تجربه عملی خیلی از ماها بهمون ثابت کرده ایجاد قطب سوم فقط باعث میشه میزان فعالیت همه کمتر بشه و در نهایت میزان فعالیت سایت. و خب این به نفع کیه؟ گمون نکنم کسی باشه که خوشش بیاد این اتفاق بیوفته!

در مورد سیاه بودن وزارت و این چیزا هم گمون نمیکنم کسی باشه که ندونه ارباب از اعضای قدیمی سایت هستن. در همین راستا و اینکه ایشون مشاور بسیار خوبی هم هستن خیلی از ماها از ایشون مشورت میگیریم حتی خیلی از محفلی ها. و گمون نکنم این رو بشه گفت تابع کسی بودن! این اسمش مشورته! و خب هر کسی ممکنه از فردی که فکر میکنه میتونه بهش کمک کنه مشورت بگیره، اشکالی داره این؟!

مورد آخری هم که میخواستم بگم چیزیه که از جادوگران میخوام. من از جادوگران میخوام که محیط سایت رو مناسب نگه داره. میخوام که با افرادی که از قوانین تخطی میکنن قاطعانه برخورد بشه. سرمایه های اصلی هر سایتی کاربران خوبش هستن اگر اونا رو از دست بده سایت هویتش رو از دست داده و میشه یه مشت کد. من میخوام که جادوگران مراقب باشه این هویت رو از دست نده... میخوام که حواسش باشه که ما چرا اینجا جمع شدیم و هدفمون چیه. خیلی چیزا نباید جدی بشه، خیلی حرفا نباید زده بشه و خیلی حرمت ها نباید شکسته بشه... خیلی باید مراقب این چیز ها بود.

این چیزاییه که من از جاوگران انتظار دارم.

ارباب یه دونه باشن... واسه ی نمونه باشن!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.