هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   7 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۱:۳۴ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

اسپلمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۸ جمعه ۹ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۰:۵۵ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵
از محفل ریدل های ققنوس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 55
آفلاین
نام:اسپلمن
گروه:گریفیندور
ویژگی ها:سن 47،مو های خاکستری،قدی نسبتا بلند،خندان،شوخ طبع،دارای ظرافت در انجام کارها،دست خط زیبا،
چوبدستی:چوب درخت گردو،30 سانتیمتر
جارو:نیمبوس2000
معرفی:از ده سالگی وارد هاگوارت شدم و کلاه گروه بندی مرا به گریفیندور برد.پدر و مادرم هر دو ماگل بودند اما داییم یک جادوگر بود و من قبل از اینکه برم مدرسه از اون چیزای زیادی یاد گرفتم.به نوشتن علاقه زیادی داشتم و همیشه دلم میخواست از خود کتابی داشته باشم.از سن بیست سالگی شروع کردم به نوشتن کتاب که البته کتاب هایم جایی نشر نمیشد.تا اینکه یک روز دامبلدور به طور اتفاقی کتاب های منو خوند و خیلی خوشش اومد.بالاخر فارغ التحصیل شدم و کتاب های خودم و نشر میکردم و به فروش میرساندم.اکثر اوقات دامبلدور هم از من همایت میکرد تا اینکه من در سن سی و شش سالگی کتابی نوشتم به اسم(اوراد و طلسم ها)با نوشتن این کتاب خیلی معروف شدم و از این به بعد پیش مردم محبوب شده بودم.و دیگر کتاب هایم هواداران بیشتری داشت.هم اکنون هم کتاب مینیویسم و به چاپ میرسانم......

کلاه شمارو به هافلپاف فرستاده.با همین شناسه دسترسی هافلپافو بدم؟البته این گریفندور رو باید به هافلپاف تغییر بدین.ضمنا اگر دنبال شناسه تانکس هستید توی دو تا پست پایین گرفته شد ولی هنوز لیست به روز نشده تا تکلیف بقیه معرفی شخصیت ها مشخص بشه.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۴ ۲۱:۲۷:۵۳

casper

پیام زده شده در: ۱۱:۲۵ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

portter

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۶ یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۵:۴۷ دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
نام : ویولت دیویس

گروه : گریفیندور

نژاد : اصیل زاده

چوبدستی : چوب درخت بلوط ، موی تکشاخ ، 30 سانت و انعطاف پذیر

پاترونوس : پلنگ

خصوصیات ظاهری : چشم آبی رنگ ، قد بلند ، موی قهوه‌ای تیره و البته معمولا بلند ( گاهی هم کوتاه می‌کنم ) ، پوستی روشن

نام کامل : ویولت آلیس ایزابل دیویس

علایق : کوییدیچ و پرواز ، خواندن و نوشتن کتاب ، انجام کارهای جالب و البته عاشق معما و کارآگاهی

خصوصیات اخلاقی : معمولا مهربان و بخشنده ولی گاهی هم خودخواه می‌شم و اغلب کمی خجالتی

خلاصه‌ی کوچکی از زندگی : من فرزند اول خانواده هستم و 2 برادر کوچک تر دارم ، در یازده سالگی وارد هاگوارتز شدم و با سعی و تلاش توانستم شاگرد نمونه بشوم البته علاقه‌ام در یادگیری همه چیز بی تاثیر در موفقیتم نیست ، بعد از خروج از هاگوارتز به نویسندگی روی آوردم و هنوز هم خواستار تدریس در هاگوارتز هستم ( البته تا یادم نرفته بگم که تابلویی از من نیز در هاگوارتز وجود دارد ) .

شخصیت های ساختگی تایید نمیشن.لطفا از داخل این لیست یک شخصیت انتخاب و معرفی کنید با در نظر گرفتن اینکه گرهوتون هافلپافه.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۴ ۲۱:۲۱:۳۶
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۴ ۲۱:۲۳:۱۹

شرلوک هلمز ، کارآگاه معروف ، و معاونش واتسون رفته بودند صحرانوردی و شب هم چادری زدند و زیر آن خوابیدند .
نیمه های شب هلمز بیدار شد و آسمان را نگریست . بعد واتسون را بیدار کرد و گفت : نگاهی به بالا بینداز و به من بگو چه می بینی ؟...
واتسون گفت : میلیون ها ستاره می بینم .
هلمز گفت : چه نتیجه ای می گیری ؟
واتسون گفت : از لحاظ روحانی نتیجه می گیرم که خداوند بزرگ است و ما چقدر در این دنیا حقیریم . از لحاظ ستاره شناسی نتیجه می گیرم که زهره در برج مشتری ست ، پس باید اوایل تابستان باشد . از لحاظ فیزیکی نتیجه می گیرم که مریخ در محاذات قطب است ، پس باید ساعت حدود سه نیمه شب باشد .
شرلوک هلمز قدری فکر کرد و گفت : واتسون ! تو احمقی بیش نیستی ! نتیجه ی اول و مهمی که باید بگیری این است که چادر ما را دزدیده اند !.

پیام زده شده در: ۸:۰۶ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

نیمفادورا تانکسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۰۳ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۳:۰۰ شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴
از My home!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
اوکی! اینم منم دوباره! :http://www.jadoogaran.org/modules/profile/userinfo.php?uid=27626
میخوام شخصیت تانکس رو داشته باشم.
خیلی هم دستتون درد نکنه!

نیمفادورا تانکس (ساحره عضو محفل ققنوس - همسر ریموس لوپین)
نام: نیمفادورا تانکس
ولی ترجیح میدم بهم بگین دورا یا تانکس
معنی نام: نیمفادورا به معنی « هدیه ی نیمـف ها » هست و نیمف ها در اساطیر یونان ، ارواح طبیعت هستن که بر درختان ، بیشه زارهای مقدس ، رودخانه ها و اقیانوس ها حکمرانی می کنند .
گروه: هافلپاف
مشخصات ظاهری:از اونجایی که من یه متامورف‌ماگوس (دگرگون‌نما) هستم هیچ وقت رنگ مو و چشمانم ثابت نیست
سرگذشت:من در سال 1973 در یک خانواده دورگه که مادرم اندرومدا بلک جادوگر و پدرم تد تانکس یک ماگل بود بدنیا اومدم.
در سال 1984 در سن 11 سالگی به هاگوارتز رفتم و در گروه هافلپاف عضو شدم بعد از اتمام دوران تحصیل از اونجایی که برای کاراگاهی مناسب بودم زیر دست اقای مودی به کاراگاهی پرداختم.

تایید شد.
به ایفای نقش ولکام بک!

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۴ ۲۱:۱۳:۵۹

پیام زده شده در: ۲۰:۲۳ سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴

فنگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۶ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۶:۱۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
از سگدونی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 103
آفلاین
نام: فنگ
القاب: هاپو، فنگولی، سوپرسگ، توله سگ
نام پدر: پدر سگ (جسی جکسون - حین فیلمبرداری عشق سگی شهید شد)
نام مادر: مادر سگ (عسل هودسون - رفت زیر تریلی، خوشبختانه خودش چیزیش نشد ولی متاسفانه تریلی چپ کرد ترکید یارو مرد. مادر هم آن هنگام بیمه نداشت. برایش حبس ابد بریدن به جرم پریدن ناگهانی وسط اتوبان. )
شماره ملی: هاف-45-واق واق –961
گونه: بورهاوند
رنگ پشم و مو: مشکی
صاحب: هاگرید
چوبدستی: پاچه می گیرم - گاز می گیرم
جاروی پرواز: راه میروم
پاتروناس: استخوان
قلاده: در زمان ما هنوز ماگل ها قلاده را به دنیای سگ های جادوگران وارد نکرده بودند و در صورت نیاز ما را با طناب می بستند یا می انداختند داخل قفس. اخیرا برای گردن من با دور 200، قلاده ای نقره ای، 120 وات، باتری خور، با ویبره به منظور ماساژ عضلات گردن خریداری کردند
پوزه بند: نیاز نداشتم. همیشه سگ کم پارسی بودم
تفریحات: خودلیسی، لیسش عمومی
گروه: به عنوان نخستین سگی که در هاگوارتز زیر کلاه گروهبندی رفت، یک هافلپافی شدم اما به سبب تبعیض نژاد حاکم بر سیستم آموزشی مملکت، سگ سانان مجوز تحصیل عالی ندارند، بنابراین فقط به شکل نمادین نشان هافل پاف را پشت ما داغ زدند.

زندگینامه:‌
هافی هاف ! (من زاییده شدم.) واق واق واقی هالف هوف هیف ! (دوران نوزادی و نونهالی را به خاطر نمی آورم.) عوو هاف واق واق واق هاپ هاپی ! (پدرم هنرپیشه ای مشهور در جامعه سگ سانان بود.) آوووعوع هاپ هاپ واق اینیاریتو مووو هاف (آقای الخاندرو گونسالس اینیاریتو شخصا بهش پیشنهاد ایفای نقش در فیلم عشق سگی را داد.)

عوووووووووووووع هاف !!! (پدرم قبول کرد اما حین فیلمبرداری نخستین شهید هنری جامعه سگ سانان شد.)

خیییییییییخ واااااففف ! (مادر هم که ولگرد بود که زد وسط اتوبان یک تریلی را منفجر نمود و برایش در زندان داگ دابان حبس ابد بریدند.)

هالف هالف دیاگون ووووف هاف هاپ هاگوارتز هاف هاف وا واق واق هوووف ! خیییخ... (در کوره راه های دیاگون به رسم ننه جان ولگردی می کردیم که ناگهان یک روز نیمه غولی به نام هاگرید ما را پیدا کرد و به مدرسه هاگوارتز برد. ما را آب و غذا داد، ما دم وفا تکان دادیم اما نامرد نگذاشتیم برویم و ما را سگ خانگی خود نمود. شناسنامه و کارت ملی و کارت بی آزاری تهیه کرد و از آن پس در امر شکاربانی او را در جنگل ممنوعه همراهی کردم. )

غوووووغ هاف هاف ! ( از افتخارات و رزومه اینجانب باید به شکار دو مرحله ای صدها هزار کفتر و مرغابی و ققنوس بر فراز آسمان مدرسه اشاره کنم. هاگرید می زد و من پاچه می گرفتم ولی افسوس که همگی توسط دانش آموزان و هیئت علمی مدرسه کوفت جان شدند و برای من فقط استخوان هایشان باقی ماندند و دریغ از یک تیکه آشغال گوشتی چیزی حتی. )

هاف واق ماغ خیخ ووق هوف ولدمورت هوف هالف هافی هاپ هاف هاف (در بین کارنامه درخشان من به عنوان یک توله سگ یا سوپر سگ می توانید موارد مثال زدنی و خاص پیدا کنید. اولین مورد که ازش فیلم سینمایی هم ساختند، همراهی هری پاتر و دراکو مالفوی جهت گذران تنبیه در جنگل ممنوعه بود که با مشاهده خونخواری و تک خوری و تک شاخ خوری ولدمورت موقتا صحنه را خالی گذاشتم تا هاگرید و بسیج مدرسه را خبر کنم. وگرنه همه می دانند که ترس در من پدر سگ راه ندارد. برای خلاء صحنه هم پارس کردم تا سانتور موقتا بیاید و جفتکی بیاندزد روی ولدمورت تا من و هاگرید سر برسیم. )

آووخخ هاف واق واق آراگوگ هاف هوووف فورد آنجلینا هاف ها ها ها فووویی هاف (به دنبال کنجکاوی های بی حد و مرز هری پاتر و رونالد ویزلی، مجبور شدم از خواب شبم بزنم و آنها را به سمت مخفیگاه آراگوگ در جنگل ممنوعه هدایت کنم. شنیدم کریس کلمبوس از این سلحشوری من هم تله فیلمی ساخت. بله. همانطور که شاهد بودید، من هری را به آنجا بردم و به محض حمله فرزندان آراگوگ، چند تا پارس کردم و ماشین فورد آنجلینای سرگردان جناب ویزلی را احضار نمودم تا همگی نجات پیدا کنیم )

هوف هوف هوف هوف سیریوس بلک واقی هاف هافی هاف هاف واف واف (سال بعد سیریوس بلک در ظاهر سگ آمد به مدرسه و بارها از من سوء استفاده های فراوان کرد. ما را یواشکی به سینما هاگزمید می برد تا فیلم های سگی تماشا کنیم و استخوان خوک و خر هم به دهان من می داد. خودش هم یواشکی وارد هاگوارتز می شد. هیچکسی ندادند من می دانم روزی که من سگ را خر کرد تا به سینما بروم و فیلم سگ ها عاشق می شوند را تماشا کنم، خودش وارد قلعه شد و بانوی چاق را جر وا جر کرد- البته تابلوی بانو را. خلاصه هوش و حواس ما را حسابی برد و این تنها غفلت در پرونده امنیتی اینجانب بوده است)

هاف واق ! (در مقاومت علیه آمبریج نقش موثر ایفا کردم اما خیر ندیده من زبان بسته را با افسون گوشه گیر کرد. بعدها بلاتریکس لسترنج گرفت کلبه عاشقانه من و هاگرید را آتش زد و من بیچاره آنجا خواب بودم و خواب استخوان مرلین را می دیدم که چنین شد و هاگرید در این لحظه مثل مادر مرا از کلبه نجات داد. در خاکسپاری دامبلدور هم به رسم یادبود استخوان طلای خودم را داخل قبرش قرار دادم و تفی ناخواسته و غیر عمدی (آب دهان همیشه آویزان) بر تابوت او انداختم. در نبرد هاگوارتز هم چند دقیقه ای مقاومت کردم اما رگبار طلسم ها مجال ندادند و مجبور به انزوا شدم تا وقتی که لرد ولدمورت جان به جان آفرین تسلیم کرد. بعد از لانه بیرون جستم و پاچه های مرگخواران در حال فرار را گرفتم. بعدش هم سالها به همراه هاگرید به خوبی و خوشی در همان کلبه خودمان زندگی کردم و می کنم. )

گروهتونو هم می نوشتین.افتادین هافلپاف.

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط inglorious در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۳ ۲۰:۳۵:۴۳
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۳ ۲۱:۱۸:۳۴
ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۳ ۲۱:۴۶:۱۱
دلیل ویرایش: اضافه کردن گروه

----------

پیام زده شده در: ۹:۲۰ سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴

پرفسور پومانا اسپراوت old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۷ سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۵۷ شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
از Dark Side Of the moon
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 96
آفلاین
از اونجایی که تانکس قدیمی یه مدتی هست که وارد سایت نشدند بنده جسارت نموده و درخواست دزدیدن شناسه ی ایشون رو دارم.
نیمفادورا تانکس (ساحره عضو محفل ققنوس - همسر ریموس لوپین)
نام: نیمفادورا تانکس
ولی ترجیح میدم بهم بگین دورا یا تانکس
معنی نام: نیمفادورا به معنی « هدیه ی نیمـف ها » هست و نیمف ها در اساطیر یونان ، ارواح طبیعت هستن که بر درختان ، بیشه زارهای مقدس ، رودخانه ها و اقیانوس ها حکمرانی می کنند .
گروه: هافلپاف
مشخصات ظاهری:از اونجایی که من یه متامورف‌ماگوس (دگرگون‌نما) هستم هیچ وقت رنگ مو و چشمانم ثابت نیست
سرگذشت:من در سال 1973 در یک خانواده دورگه که مادرم اندرومدا بلک جادوگر و پدرم تد تانکس یک ماگل بود بدنیا اومدم.
در سال 1984 در سن 11 سالگی به هاگوارتز رفتم و در گروه هافلپاف عضو شدم بعد از اتمام دوران تحصیل از اونجایی که برای کاراگاهی مناسب بودم زیر دست اقای مودی به کاراگاهی پرداختم.

با سپاس

پروفسور!

شما هنوز عضو ایفای نقشید.اگر میخواین شناسه جدید بردارین دیگه نیازی نیست تو کارگاه و گروهبندی شرکت کنید ولی مراحل دیگه ای باید طی کنید از جمله اینکه از این قسمت یه بلیت می زنید و درخواست بستن شناسه فعلی رو میکنید و بعد یه اکانت جدید می سازید و با اون همینجا شخصیت انتخابی رو معرفی میکنید البته لینک شناسه قبلی رو هم بذارین زمان معرفی شخصیت جدید.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط پرفسور پومانا اسپراوت در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۳ ۱۰:۳۶:۲۱
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۳ ۱۴:۵۳:۳۸

I will leave the sun for the rain...

پیام زده شده در: ۲۳:۴۳ یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

the half blood phonix

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۴ پنجشنبه ۷ آبان ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۳:۳۸ چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴
از یه جایی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 8
آفلاین
شخصیت من تا جایی که چک کردم توی لیستتون نیست اما پرداخته رولینگه و توی کوییدیچ در گذر زمان هم اسمش اورده شده.اینجا رو نگاه کنید.
نام : کرلی دوک
تاریخ تولد: پنجم نوامبر
جنس: مرد
رنگ چشم: سبز تیره
گروه : اسلیترین
ظاهر کلی : قد نسبتا بلند،موی بلند تا شانه ها،رنگ پریده و لاغر
نام کامل: کرلی دوک مک کورمک
چوب جادو : یاس کبود و موی دم تک شاخ.32 سانتی متر و انعطاف پذیر

علاقه ها: موسیقی جادویی و باستانی
توانمندیها : کرلی گیتاریست گروه خواهران عجیبه،اما کمتر کسی از اطلاعات و تواناییش در مورد موسیقی جادویی خبر داره.اون میتونه قطعات موسیقی جادویی بنوازه و شنودش رو تحت تاثیر طلسم اون بگذاره(میتونه فکری رو توی ذهنش القا کنه،باعث فراموشی یا بیماری بشه,احساسات عمیقی رو توی شنوندنش ایجاد کنه و ...)
معرفي كوتاه:
کرلی دوک مک کورمک گیتار نواز اصلی گروه خواهران عجیبه،معمولا با نام دوک صداش میکنن.مادرش بازیکن کوییدیچ معروفی بوده ولی خودش علاقه ای به کوییدیچ نداره.در مجامع موسیقی جادویی برای گیتار سه دسته متقاطعش معروفه که علاوه بر 7 اکتاو مشنگی یه ده پونزده تا اکتاو جادویی رو هم میشه باهاش نواخت
اما قبل از اون مدت های طولانی در مورد موسیقی جادویی و الات نوازندگی جادویی تحقیقات زیادی کرده و توانایی های زیادی در این زمینه داره.

شما هنوز گروهبندی نشدین.در نتایج و امار اشخاص گروهبندی شده اسم شما ثبت نشده.لطفا اول اقدام به گروهبندی کنید و بعد شخصیت رو معرفی کنید.البته دیگه نیاز نیست اینجا پست بزنید.هر وقت گروهبندی انجام شد به من پیام شخصی بزنید من همین پست رو تایید میکنم.

ویرایش بعدی:تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۲ ۱۷:۴۸:۰۲
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۲ ۲۰:۲۲:۵۶

ترجیح میدهم که با کفش هایم راه بروم و به خدا فکر کنم تا انکه در مسجد باشم و به کفش هایم فکر کنم.
دکتر علی شریعتی

پیام زده شده در: ۱۷:۲۸ شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴

سیگنس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۸:۱۲ یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
از جهنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 80
آفلاین
نام شخصیت:سیگنس بلک
خانواده:پدر بلتریکس لسترنج وهمسردرئلا روزیه
گروه: به همراه سیریوس بلک برعکس تمام خانواده گریفندور
شخصیت :شوخ طبع
معرفی شخصیت:فقط اینوبدونید که فقط تو اعضای خانواده ام به سیریوس وریگلوس افتخار می کنم.

هوم...پدر بلاتریکس و گریفندور؟جل المرلین!
معرفی شخصیتتون هم یه ذره نه خیلی کمه.بعدا با ارسال پست تو همین تاپیک تکملیش کنید.

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط sahand66666@gmail.com در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۰ ۱۷:۴۵:۳۸
ویرایش شده توسط sahand66666@gmail.com در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۰ ۱۸:۱۰:۵۳
ویرایش شده توسط sahand66666@gmail.com در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۰ ۱۸:۱۲:۰۴
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۰ ۱۹:۳۴:۰۲

عمو نوروز نیا اینجا که این خونه عزا داره
پدر خرج یه سال قبل شب عید و بدهکار
چشای مادر از سرخی مثل ماهی هفت سینن
که ازبس تر شدن دائم دیگه کم کم نمیبینن
برادر گم پشت سرنگ های فراموشی
تن خواهر شده پرپر تو بازار هم آغوششی
توی این خونه ی تاریک کسی چشم انتظارت نیست
تا وقتی نون و خوش بختی میون کول بارت نیست
عمو نوروز نیا اینجا بهار از یاد ما رفته
روی سفره نه هفت سین نه نون نه ___
عمو نوروز تو این خونه تموم سااال زمستونه
گل وبلبل یه افسانه است فقط جغد که میخونه
بهارو شادی عید و یکی از اینجا دزدی
یکی خاکستر ماتم رو تقویم ما پاشیده
عمو نوروز نیا اینجا
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۳۶ شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴

سیگنس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۸:۱۲ یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
از جهنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 80
آفلاین
من شخصیتی دارم که به شدت اهل شوخی هستم البته نه شوخی ها یی که باعث بشه مردم از دستم دلخور بشم در ضمن من عاشق کمک کردن به دیگران ومتنفر از به خطر افتادن دیگران به خاطر من.
از ناعدالتی در هر جایی متنفرم.
دوست ندارم فقط حرف باشم دوست دارم در عمل خودمو به همه ثابت کنم یعنی همون کاری که تو مدرسه ی مشنگ ها می کنم.یعنی درس خوندن

خب شما در کارگاه تایید شدین.اینجا باید یه شخصیت گرفته نشده از داخل این لیست انتخاب کنید و اینجا معرفی کنید تا وارد ایفای نقش بشید.یه نگاه به پستای قبلی بندازین متوجه میشین.

پیوست:

jpeg  images.jpeg (8.31 KB)
37031_55bc683fe971d.jpeg 275X183 px

ویرایش شده توسط sahand66666@gmail.com در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۰ ۱۰:۰۶:۵۷
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۰ ۱۲:۳۷:۲۴

عمو نوروز نیا اینجا که این خونه عزا داره
پدر خرج یه سال قبل شب عید و بدهکار
چشای مادر از سرخی مثل ماهی هفت سینن
که ازبس تر شدن دائم دیگه کم کم نمیبینن
برادر گم پشت سرنگ های فراموشی
تن خواهر شده پرپر تو بازار هم آغوششی
توی این خونه ی تاریک کسی چشم انتظارت نیست
تا وقتی نون و خوش بختی میون کول بارت نیست
عمو نوروز نیا اینجا بهار از یاد ما رفته
روی سفره نه هفت سین نه نون نه ___
عمو نوروز تو این خونه تموم سااال زمستونه
گل وبلبل یه افسانه است فقط جغد که میخونه
بهارو شادی عید و یکی از اینجا دزدی
یکی خاکستر ماتم رو تقویم ما پاشیده
عمو نوروز نیا اینجا
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۵۸ شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
بـــعــــد از مــــدت ها

سلام
میخواستم درخواست کنم گروهم عوض بشه و برم راونکلاو.(بلیت؟!)
مرسی

سلام.
بلی بلی لطفا بلیت!

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۰ ۱۲:۲۶:۳۹

پیام زده شده در: ۱۳:۴۲ جمعه ۹ مرداد ۱۳۹۴

آراگوگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۲ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۸ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین

سلام
حالا که ایگنوتوسو گرفتن اینو بگم خواهش مندم توی لیست شخصیت هم درستش کنید...
خب حالا منم اینو انتخاب میکنم...
نام:آراگوگ
گروه:راونکلاو

معرفی کوتاه:
من از بچه گی پدر و مادر خود را از دست دادم...و در زیر سایه ی عمویم بزرگ شدم و او هم مرد اما من بزرگ بودم که او مرد.
روز ی که در جنگل سیاه به دنبال شکار بودم یک آدمیزات را دیدم او مانند یک غول بود خواستم فرار کنم من را برداشت و به خانه اش برد به من غذا داد و من را بزرگ تر کرد...روزی من را در جعبه ای گذاشت و دیگر من فقط در سیاهی بودم روز ها گذشت و من همچنان در آن جعبه بودم که ناگهان صدای جیغ بلندی را شنیدم...با خودم گفتم حتما یک آدمیزات است که ترسیده...
البته چیز هایی هم در باره ی انسان ها میدانستم....
بعد از آن خوابم برد بعد از 30 دقیقه که با صدای تق و توق در و حرف زدن انسان ها بیدار شدم، جعبه ام شکست و من هم با خود گفتم که حتما میخواهند مرا بکشند و بعد فرار کردم...
من صد ها بچه دارم....

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط Ignotus در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۹ ۱۵:۳۵:۲۸
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۹ ۱۶:۴۳:۴۷

I AM LORD VOLDEMORT
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.