هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: خادمان لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۲۲:۱۰ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴

آملیا سوزان بونزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲:۴۹ جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸
از زیر گنبد رنگی عه آسمون!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 151
آفلاین
اربـــابــ سلام!

خب... ارباب! اَفتِر آل!

من چندبار گفته بودم که درخواستمو قبلا اماده کردم. نه؟ ولی خب این اون اصلیه نیست. اون اصلیه خیلی وقت پیش به کائنات پیوست...یعنی من پیوندمش. اره!
این نسخه به روزه. امیدوارم مهر تائید ارباب بزرگ زیرش بخوره.

1- هرگونه سابقه عضویت قبلی در هر یک از گروه های مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهید!
اربـــاب شما واقعا از من تازه وارد و خام انتظار دارید که در قدیم در جایی عضو بوده باشم؟

اگر در مرگخواران خدمت می کردم که عقلم مورد نداشت برم.
و اگر در محفل جوجه اردک زشت حمالی میکردم که ...!

2- به نظر شما مهم ترین تفاوت میان دو شخصیت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟
تفاوتـــ؟ (رامبُـــد؟)
ارباب دیدید این روزها همه جناب خان می بینند؟ دیدید من به خندوانه همین الان گفتم جناب خان؟
چون واقعا دیگه کسی برای رامبد و موسیقی کمدین و مهمونش نگاه نمی کنه. همه فقط برای جناب خان نگاه می کنند.
من می ترسم چند روز دیگه یکی با اسم جناب خان درخواست مرگخوار شدن بده! بعدش احتمالا همون طوری که شنل بقیه رو اره می کنه، جناب خانم می ره برای بقیه.
ارباب دیدید چه قدر از بحث اصلی منحرف شدیم؟ این یکی از استعدادهای منو که تو مدرسه برای هدردادن وقت کلاسا –الخصوص دینی- ازش بهره می برم.

خب واقعیتش اگه بخوایم برگردیم سربحث اصلی - که خیلی کار سختیه - من باید بگم تفاوتها خیلی فاحشه.
جدا از اینکه شما خفن و تاریک و اینایید شما دارای عشق نیستید ارباب. ولی دامبل دودور هست.
عشق وابستگی میاره...وقتی هم ادم به چیزی یا کسی وابسته می شه یعنی یک نقطه ضعف براش به وجود میاد و نقطه ضعفم ارباب، یعنی بدبختی...
همه انسانها این مشکلو دارن. البته نه وقت انسانها ها ارباب! حتی وینکی نیز که جن خانگی بود، به مسلسلهایش وابسته بود. ( من نمی دونم چرا هرسری راجب وینکی حرف می زنم شبیه خودش حرف می زنم! )
و وقتی شما، لرد تاریکی، به چیزی یا کسی وابسته نباشید یعنی هیچ نقطه ضعفی ندارید و این یعنی برتری مطلق!

3- مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخواران چیست؟
ارباب!
این موقعیت وحشتناکیه ارباب!
شما گفتید مهم ترین هدف جاه طلبانه تون ارباب! نگفتید اهداف... ولی من کلی هدف دارم ارباب که می شن اهداف!

ارباب من می خوام پیشرفت کنم. می خوام اینقدر بنویسم که همه رو خسته کنم!
بعدشم می خوام محفلیها رو کباب کنم.
تازه! ارباب من می خوام زیر شناسه ام بنویسه مرگخوار! اون وقت آملیا واقعا آملیا می شه.
ولی مهم ترین هدف جاه طلبانه ام اینکه مرگخوار بشم بعد شما برام لقب بذارید ارباب! اون وقت منم لقبمو می نویسم تو امضام و میذارم از طرف پادشاه سایه ها یا یک همچین چیزی! بعدم پوزشو می دم...چه خفن!

4- به دلخواه خود یکی از محفلی ها (یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.
ارباب میخواستم دمبل دودور را بنویسم ولی نمی دونستم قبول میشه یا نه.اخه لقب که نیست اسم واقعیشه!

این ریگولوس هم که اومد مرگخواران نون ما رو آجر کرد. مگرنه ما این بچه را اول ریگول و الانم ژیگول صدا می کنیم! ارباب شنیده شده بعضی بهش ریگِ لوس هم می گن. اسم ریگولوس انعطاف خارق العاده ای داره. حالا که به اینجا رسیدیم، به منم میگن اسب ارباب...مخفف اسممه!

ارباب من اسم یکی از این خونه خرابای محفلی ها رو می خوام عوض کنم. می شه ارباب؟
پناهگاه = ویزلی لند = دیزنی لند! کل کائنات شاهدن که اینا به همون اندازه تفریحات ما رو فراهم می کنن.

5- به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟
جمله ای هست به این صورت که : "هر غیرممکنی ممکنه." ولی من همین الان به نویسنده جمله یک جغد فرستادم و این سوال شما را مطرح کردم با ایشون.جواب رسید :" هر غیر ممکنی ممکنه ولی هرچی استثنایی داره به جان خودم!" شنیدم الانم بنده خدا داره توی کویر لوت ماهی گیری میکنه.کارشم حسابی گرفته.
ولی می گم ارباب، این ویزلی ها که شکم خودشونو نمیتونن سیر کنن، حداقل من میدمشون به حیوانام شکم این حیوونکی ها سیر بشه!

6- بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
ارباب فکر نکنم سالمی داشته باشن که بخواد نابود بشه ولی...
می تونیم محفلو تحریم کیکی کنیم! اون وقت هاگرید همشونو می خوره.
یا می تونیم یه ورد ساختن قاصدک از ادمیزاد بسازیم و بدیمش به ویولت.
در اخرم اگه همه اینجا جواب نداد، یویوی جیمزو ازش می گیریم تا اینقدر جیغ بزنه که بقیشون خودشونو بکشن!

7- در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟
واااای ارباب! رسیدیم به سوال مورد علاقه من!
من عاشق حیوون جمائتم ارباب! همشون گوگولی مگولین. از جمله مارِ اربــاب!
صبح به صبحش بهش غذا می دم...بعد می برمش تاب بازی! هر وقتم وقت پوست انداختنش شد اینقدر فشارش می دم که پوست بندازه...وااااای ارباب! من یکی عاشق بلاک شدنم، یکی عاشق حیوونام!
فقط ارباب...می گم من ی سگ و ی خرگوشو و ی جغد و ی گربه و سه تا گرگ دارم...نجینی که حیوون خونگی نمی خوره؟ نه؟

8- به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟
بعضی مسائل هستند که از درک من خارجند ارباب. مثلا اینکه چگونه یکسری محفلی می شنوند؟ چگونه دمبل دودور هنوز زنده است و فعالیت می کند؟ چگونه است که معلم پرورشی ما امسال از ما امتحان پایان ترم گرفــــــــــــــت؟
این سوال هم جزو همین دسته است. ولی من سوالات اربابــ را بی جواب نمی گذارم!

اربـــآب فردی دنیا دوست است ولی غرب زده نیست!
شما به مد اهمیتی نمی دهید. اربــاب، شما فقط استایل خودتان را دنبال می کنید و این موضوع هم برای بیشتر متفاوت شدنتان است.
تازه اینکه مو نداشته باشید، خوبیهایش این است که که نیاز نیست نگران موخوره، کرک شدن، شونه، شستن و ... باشید.
در کل ارباب، شما وقتی ندارید که به مو و بینیتان فکر کنید. شما دارید دنیا را تصرف می کنید و سرتان شلوغ است.

9- یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.
گرد گیر دمبل دودور: با یک حرکت کل خانه خود را تمیز کنیــــد.محصولات ریشــــ دمبل دودور!
پتو دمبل دودور: خانواده های ویزلی بشتابید و با یک پتو کل فرزندان خود را پوشش دهید.محصولات ریشــــ دمبل دودور!
طناب دار دمبل دودور: مناسب برای دار زدن معلمین خود -از جمله معلیم پرورشی عزیـــــــــــــزی که امتحان پایان ترم می گیرند- از برج ایفل، ساعت بیگ بنگ، برج میلاد و ارتفاعاتی بیش از 4 متر.محصولات ریشـــــ دمبل دودور!

با خرید هر یک از این محصولات به عنوان هدیه همین طوری الکیــ یک ویزلی دریافت کنید!
برای مطلع شدن از اطلاعات بیشتر راجب محصولات ریشـــــ دمبل دودور جغدی به خودش بفرستید.

ارباب می گم، الان اینها تمام شد ولی من دارم از استرس می میرم.
این همه وقت منتظر ماندم تا اول مورد قبول خودم بشم و بعد بیام اینجا! و اینقدر لفتش دادم که فلو خودش را از دستم کشت! دیدید ارباب؟ حالا که فکر می کنم این هم می تونه یکی از راه های نابود کردن محفلی ها باشه!

#اربـــآب_در_واکُن_مُیُوم

شما نیومده بودی؟!

ما فکر می کردیم شما مرگخواری!

برای شما هم پیام شخصی حاوی موارد لازم خودتون رو خواهیم فرستاد که البته مورد خاصی وجود نداره. یکی دو نکته کوچیکه.
مخفف اسمتون چهره ما رو بسیار متبسم کرد. ویزلی لند عالی بود. اتفاقا محفل یک "سالمی " داره...به جان خودمان! و نجینی هر چیزی رو ممکنه بخوره. زنده یا مرده! همین الان سرگرم جویدن کفش های ما به جای آدامسه. هیچ تضمینی وجود نداره که خودتونم درسته قورت نده.

تایید شد.

بالاخره...خوش اومدین!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۳ ۱:۵۸:۲۰

من وراج نیستم!
من فقط با وسواس شرح میدم!

اسبم خودتونید!
اسیر شدیم به مرلین!

پیام زده شده در: ۲۲:۱۱ یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴

اوتو بگمن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۵ چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۷:۲۵ یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴
از آنجا که عقاب پر بریزد...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 212
آفلاین
درود بر ارباب دو عالم

بنده کبیر اومدم دوباره برای پیوستن به شما در خواست بدم. به امید این که قبول کنین.

اینم درخواستم.

با تشکر

اتو...پیام شخصی حاوی موارد لازم رو براتون فرستادم. لودو یکی از یاران وفادار ما بود. امیدواریم برادرش هم همونطور باشه.

تایید شد.

خوش اومدین.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۳ ۱:۴۵:۲۴

Only Raven

تصویر کوچک شده

.:.بالاتر از مرگ را هم تجربه خواهم کرد.:.

پیام زده شده در: ۱۶:۵۳ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

ماری مک دونالد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۰ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۳:۴۳ سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
از اینجا تا آسمون... کرایه ش چقدره؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 180
آفلاین
ارباب!
این ویولت چرا خورده نمیشه ارباب؟
چرا کالی هم نتونست بخورتش ارباب؟
الان دوباره میاد میگه من بی نظیرم ارباب.
به هر حال من همه چی رو تکذیب میکنم ارباب. (حقیقت این بود که دانشگاه مشنگی در هفته ی گذشته من رو خورد ارباب )
ویولت رو چجوری شپلخ کنیم ارباب؟

سلام ارباب!

[:سر راه تو کله ی ویولت زدن] من اومدم ارباب!

1- هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد.

داشتم ارباب. خاطرتون هست؟ من، لاکی، لواشک- اهم، از این مورد میگذریم.

2- به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟

شما خفنین، پروفس اونا خفن نی. اهم اهم... ولی خب ارباب حقیقته دیگه. شما به این سیاهی، خوبی، خفنی، حالا مو هم نداشته باشین. همینطوری ارباب ما هستین.

3-مهم ترين هدف جاه طلبانه تان براي عضويت در گروه مرگخواران چيست؟

چه هدفی مهم تر از در کنار شما بودن؟ و لاکی.. چند روزه به شدت هیجان زده است واسه وارد شدن به خونه ریدل و رسیدن به ایوان روزیه. هنوز موفق به پیدا کردنش نشده متاسفانه. باید رو اهدافش تجدید نظر کنه.

4-به دلخواه خود يکي از محفلي ها را انتخاب کرده و لقبي مناسب برايش انتخاب کنيد.
از شما که پنهون نیست، من به این ویولت میگم "حسگر". فحش حساب میشه بین ما. D:

5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهي قادر به سير کردن شکم ويزلي هاست؟
ندارن ارباب این بودلرا ارثیه. همش شایعه ست. گوش نکنین. ممکنه که مالی پولیور میبافه و میفروشه؟ آخه کی اون پولیوارو رو میخره؟

6-بهترين راه نابود کردن يک محفلي چيست؟
من اومدم بگم ویولت رو بندازین به جونشون، دیدم خود ویولت بینشون هست. حضور این بنفشتون برای نابودی تدریجیشون کافیه.
ولی شما هر راهی برای نابودی خودِ همین بنفش بگین من استقبال میکنم. من، من دلم میاد نابودش کنم.

7-در صورت عضويت چه رفتاري با نجيني خواهيد داشت.

من رفتاری ندارم اصلاً ارباب، اصلا واسه چی با رفتارم مزاحمش بشم. حالا یه بار کالی دمشو کشید تقصیر من نبود ارباب.
کالی بیا اینور.

8-چه اتفاقي براي موها و بيني لرد سياه افتاده است؟
ویولت!!!!!!!
خودشه ارباب.

9-يک يا چند مورد از موارد استفاده بهينه از ريش دامبلدور را نام برده، در صورت تمايل شرح دهيد.

مالی ویزلی بارها به عنوان طٍی (تِی؟) باهاش آشپزخونه گریمولد رو سابیده. همونطور انگار برای تمیز کردن تار عنکبوتای اون خونه گریمولد ازش استفاده شده. ارباب شما دامبلدور رو تصور کنین یک دست به کمر و دستی دیگر ریششو بلند کرده و داره تار عنکبوتایی که به سقف خونه گریمولد بسته شده رو تمیز میکنه. مطمئناً این مفید ترین و مهم ترین کاریه که در محفل انجام میده.

ارباب؟ ما این چمدونمونو دستمون گرفتیم (چمدونی که به ریش مرلین به هیچ عنوان محتویاتش لواشک و ترشیجات نیستا، امکان نداره اصلاً)، دم در خونه ریدل، با امید اینکه یه بار دیگه بتونیم در کنار شما ملتو کروشیو کنیم و سفیده و بنفشه ها رو شپلخ کنیم. شما میدونین، دل ماری برای شما تنگ شده. این علامت سیاه هنوز هست ارباب..

ارباب! وقتی من داشتم دنبال کد هر شکلک هونصد دقیقه تو این لیست شکلکا میگشتم، به یه چیزی برخوردم، یه شکلک ببعی هم هست اینجا. ببعی! :baaa:
و چیز دیگه- اهم.. اینجا صحبت با ارباب نیست؟ از کادر خودمون خارج شیم؟ به هر حال ما همین دور و براییم ارباب!

گوزن ما!

چقدر شما وفاداری...می ری و میای و هیچوقت عوض نمی شی.

واقعا سال 90 عضو شدی؟ ما فکر می کردیم خیلی قدیمی تر باشی...عجیبه! انگار سالهای بیشتریه که شما و لاکی رو می شناسیم.

ارتباطتو با این بنفش قطع کن. واقعا تاثیر خوبی روی آدم نمی ذاره. ما هم باهاش ارتباط داریم. اینو شخصا تجربه کردیم.

دانشگاه مشنگی کدوم کشور دقیقا؟!
آخرین باری که ولتون کردیم رو خط استوا بودین!

در مورد ویولت...یه راهی پیدا می کنیم بالاخره. شاید پرتش کنیم تو استخر پر از قاصدک خفه شه!

لواشک...خدای من...اون تو بودی. یادمون اومد! تکرار نکن!

ویولت حسگره...یعنی خودش اینو نمی دونه؟! یکی از دلایل نفرت انگیز بودنش همینه.

منم هیچوقت نفهمیدم طی با کدوم ت نوشته می شه!

ماری؟ ...واقعا؟ ...شکلک ببعی زدی برای ما؟ ...جیمز گفت بزن؟ ...گرگه گفت؟ ...شما هم گوش کردی؟

یه لاکرتیا داریم که همیشه یک مشت گربه دور و برش هستن. مطمئنم لاکی بسیار بهش علاقمند می شه. بیا تو مرگخوارا رو بهت معرفی کنیم. عکس جدید لاکی رو هم برای ما بفرست ببینیم چقدری شده!

تایید شد.

بپر تو!

ویرایش شده توسط ماری مک دونالد در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۲۶ ۱۷:۰۶:۰۳
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۲۶ ۲۲:۵۲:۵۳

Only Raven

"دلیل بی رقیب بودن ما، نبودن رقیب نیست...دلیل بی رقیب بودن ما، قدرتمند بودن ماست!"

پیام زده شده در: ۳:۱۱ جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۹۴

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
لــــــــــــُـــــــــــــردک!
من حوصله‌م سر رفته لردک!
جیمزتدیام رفتن مأموریت لردک!
من بیام اینجا بازی کنم لردک؟!
دفتر روابط عمومی‌تو ضدّ ویولت کردی، منم هیچ‌جا جز اینجا ندارم که بیام بازی کنم لردک!

لردک ببین این ماری‌تون هی می‌خواس بیاد فُرم پر کنه، هی روش نمی‌شد، بعد من بش گفتم ببین من دو سوته فُرم پر می‌کنم لردکم درو چارطاق وا می‌کنه من بجهم تو؟! بعد ماری‌تون می‌خواس بگه آخه تو بی نظیری که دیه من اونجا نبودم لردک! اینجا بودم!

خلاصع که این فرم جنبه‌ی آموزشی داره لردک! بذ ماری ببینه، ترسش بریزه ازت، ببینه چقد مهربون و دوس‌داشتنی و بغل کردنی هسّی لردک!

1- هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد!

من کلّی سابقه دارم! لردک من هر دفعه که می‌رم تو محفل یه عالمه به سابقه‌م اضافه می‌شه. پروفس دیه منو آشپزخونه راه نمی‌ده! ورودم به اتاق جیمزتدیا ممنوعه ( بوق می‌زنن! من که می‌رم! ). گلی نمی‌ذاره دَم پر ِ هیپوگریفش شم! عمو رون هی میاد ویزلیا رو از زیر دسّ و پای من جَم می‌کنه می‌گه بدآموزی داری! من بد آموری دارم! باورت می‌شه؟!

ینی می‌خوام بگم لردک، من یه دونه سابقه دارم، ولی همون سابقه کلّی سابقه حساب می‌شه لردک! ملتفتی؟!

2- به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟

بعد اومدم از کسالت هم دَرِت بیارم لردک! آخه چقد هی ملّت بگن پروفس ما پشمالوئه، تو پشمالو نیسّی؟! چقد هعی ملت بگن تو خفنی، پروفس ما خفن نی؟! لردک بیا قبول کُن کمبوداتو دیه! پروفس ما عشق داره هی! توام عصبانی بودی هی! آوادا می‌زدی، کروشیو می‌زدی هی! خو چرو دشمنی؟ چرو قهر؟ چرو تشویش اذهان عمومی؟ چرو اقدام بر علیه امنیت ِ مالی؟! معه مالی بر علیه امنیت کسی اقدام کرده تا حالا؟ فخط یه بار ناغافلی از دسّش در رف با ماهیتابه زد اموات و اجداد زنگوله رو آورد جلو چشش!

هممم..

چی شد به مالی رسیدیم؟

مهم نی حالا لردک! گفتم تفاوتو دیه! عشق بزن؟

هاع؟

هدف؟
جاه.. چی؟!
عضویت تو چی؟!

نمی‌فهمم چی می‌گی لردک.
من بی‌نظیرم!

4- به دلخواه خود يکي از محفلي ها را انتخاب کرده و لقبي مناسب برايش انتخاب کنيد.

لردک! تو بم می‌گی بنفش من انقد خوشم میاد لردک! صدا کُن مرا لردک، صدات صفااااااااااس!!

هااااا ! خودم انتخاب کنم؟ این که به جیمز می‌گم جلبک قبوله؟!

با ارثیه‌ی بودلرا !

لردک؟ می‌خوای منو نابود کنی لردک؟ دلت میاد؟ من که هرشب میام زیر پنجره‌ت قاصدک فوووت می‌کنم.. من که می‌شینم لب پنجره حرف می‌زنم.. من که انقــــده خوبـــــــــم..

7-در صورت عضويت چه رفتاري با نجيني خواهيد داشت؟

من همیشه از فانتزیام این بود که جای اون نانچیکوئه نجینی دسّم بود! 8->

موآشو که هر سری من رفتم تو اتاقش یه تار مو یه تار مو کند تا ای‌جور شد، مماخشم که.. عع.. جیمز پس نیاورد واست لردک؟!

غصّه نخوریا یه وخ!
من تو رو همینطوری که هسّی دوسِت دارم لردک!

9-يک يا چند مورد از موارد استفاده بهينه از ريش دامبلدور را نام برده، در صورت تمايل شرح دهيد.

توش قاصدک گیر می‌کنه لردک! تصویر کوچک شده

مااااااااااااری!!
ماری بیا این فُرمو پُر کن یه هفته‌س داری روش فک می‌کنی!

راسّی لردک، اَعه واس خاطر این که فُرممو خعلی خفن پُر کردم، خواسّی ازش استفاده‌های آموزشی کُنی، موشکول یُخ آ! عب نئاره! خودم می‌دونم من بی‌نظیرم!

خدااااااااااااااافــــــــــــــــــس!

اینجا جای بازیه؟

از همون موهای دم اسبیت بگیریم سه دور دور سرمون بچرخونیم و پرتت کنیم تا خود شومینه بری؟

پروفس شما عشق داره...ولی مسئله مهم اینه که شما بفهمین عشق یه جور ضعفه، نه قدرت! ما مردیم...ولی پروفس شما زودتر مرد. همشم به خاطر همون ضعف(نه نیروی) عشق بود.

به جیمز هر چی بگیم کم گفتیم.

شما فکر کردی نجینی کرمه؟ با اون هیکلش می تونی بگیری دستت و بچرخونیش؟

در کار ماری هم دخالت نکن. باید سریعا ارتباطشو با شما قطع کنه. گرچه...در آخرین پیشنهادش گفته بود قصد داره شما رو خوراک لاکی کنه.
اگه یه بار لب اون پنجره گیرت بیاریم و هلت بدیم پایین...دیگه هیچی از این زندگی نمی خواییم!

برو...فرممونو بنفش کردی!

تایید مایید هم نشد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۲۳ ۲۲:۱۰:۰۷

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۶:۱۷ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴

گریک الیواندر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۴۰ پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۵:۲۱ چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴
از بچه های اهواز بترس ...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 31
آفلاین
سلام ارباب!

1- هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد!

نه ارباب تازه وارد مطلق می باشم!

ارباب قدرتمندن! ابهت دارن! ریش و پشم اضافه هم ندارن! دامبلدور هیچکدومو نداره. ریش و پشم اضافه هم... ووووویییییی.... تا دلتون بخواد.

از خدمت به ارباب جاه طلبانه تر؟

سیریوس بلک: وایتِ بلک نما

قادر نیست ارباب. هی میفرستتشون دزدی ولی عرضه دزدی هم ندارن گرسنه میمونن.

آتش زدن محفل!

اطاعت امر!

به خاطر اینکه به دامبلدور شباهت نداشته باشن کوتاهش کردن. دامبلدور پشمالوی دماغ گنده چیه... ارباب خیلی خوشتیپ ترن!

کوتاهش میکنن باهاش برس مخصوص تسترال درست می کنن میفروشن. (تا حالا هیچی نفروختن)

ارباب! دلتون میاد یه پیرمرد نحیفو تایید نکنین؟ قول میدم دیگه به محفلیا چوبدستی نفروشم!

الیواندر عزیز!

فعالیت هاگوارتز برای تصمیم گیری کافی نیست. من باید ببینم شما سوژها رو چطور ادامه می دین و فعالیتتون در چه حدیه.

هنوز زوده. فعالیت کنین. تجربه کسب کنین.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۸ ۱۹:۲۹:۳۱
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۸ ۱۹:۳۰:۵۵

چون حکایتی مگو رفته ام ز یاد ها...برگ بی درختمُ در مسیر باد ها
نیشها و نوشها چشیده ام...بس روا و نا روا شنیده ام
هرچه داغ را به دل سپرده ام...هرچه درد را به جان خریده ام
.... در مسیر باد ها....
هرچه داغ را به دل سپرده ام...هرچه درد را به جان خریده ام
.... در عبور سال ها.....
نه صدایی نه سکوتی نه درنگی نه نگاهی...نه تو را مانده امیدی نه مرا مانده پناهی

تصویر کوچک شده

باسیلیسک ها می آیند...

پیام زده شده در: ۱۴:۵۰ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴

اوتو بگمن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۵ چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۷:۲۵ یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴
از آنجا که عقاب پر بریزد...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 212
آفلاین
درود بر ارباب دو عالم

اربابا پوزش می طلبم. من تبلت دارم و لپمونم رفته گل بچینه! خلاصه نمی تونم زیاد رو رولم مانوور بدم. لطف کنین و ببخشین.

۱. نه، سابقه عضویت نداشته بیدم اما سابقه دار زدن سه چار تا ساحره همزمان، کردن دسته جارو تا خرخره تو حلق ریتامبیز به دلایلی و داشتن عقایدی ضد هر چی مرلین و پیامبرا می گنه بیدم. خودتون که داخل پروندم مشاهده کرده بیدید.

۲. مگه داشته بیدیم؟ مگه میشه؟ این دامبلی اصن در سطحی از شما نسته بیدن که بشه اونو باهاتون مقایسه کرده بید ولی چون دستور فرموده بیدید میگم: اولا دامبلی رفتارش کمی مشکوک زده بید که ارباب عالی قدر کاملا در جریان بوده بیدن. از طرفی ارباب بسیار سخاوتمند بوده هسته بیدند که دامبلی اصفهانی این طور نبید.
و...

۳. مهم ترین هدفم این بید که سر ریتا رو کنده کرده بیدم و لازم به کمک ارباب داشته بیدم. البته در رکاب ارباب بودنم افتخاری بیده بید.

۴. ریتا استیکر: سوسک هفت خط و خال

۵. دیروز پشت چراغ قرمز دیدمشون، داشتن با یه دستمل اشیشه های مردمو تمیز می کردن و پول در می آوردن! اینورم داشتن ازین بادکنک سه تا هزاریا می فروختن تا بتونن خرجشونو

۶. معلومه دیه! محفلیا پنیرن... گاز بزنی می میرن!

۷. نجینی را در آغوش کشیده بیدم، هر روز می دم کارواش تا تمیز شده بیدن. بعدم برا ارباب نگهش داشته بیدم تا برن کار مهماشونو انجام داده بیدن. در صورت لزوم تر و خشکش کرده بیدم و از این جور چیزا...!

۸. والا مگه ما فضولیم! مده... می فهمی؟... مده! تازه خیلیم زیبا و ساحره کش شده بیدن!

۹. والا فک کنم به درد تمیز کردن در و پنجره بخوره! جون خودم خیلی نرمه و انعطاف پذیره! قشنگ میشه لای دندون، پنجره و چیزای دیگه رو پاک کرد!

اوتوی عزیز

بیشتر فعالیتتون ظاهرا مربوط به تالار گروه خودتونه که اونو من نمی بینم. بقیه فعالیتتون هم مربوط به هاگوارتزه. فعالیت هاگوارتز به درد عضویت در گروه نمی خوره. فقط می تونه تا حدودی سطح نوشته های شما رو نشون بده.
کمی زوده. شما هنوز حداقل در مورد ایفای نقش عمومی تجربه کافی ندارین. باید فعالیت ایفای نقش کافی و در سطح قابل قبولی برای عضویت در ارتش سیاه داشته باشین.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط اوتو بگمن در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۷ ۱۹:۵۱:۰۸
ویرایش شده توسط اوتو بگمن در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۷ ۲۰:۰۷:۵۴
ویرایش شده توسط اوتو بگمن در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۸ ۱۴:۱۹:۴۴
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۸ ۱۹:۲۱:۴۱
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۸ ۱۹:۲۳:۳۱

Only Raven

تصویر کوچک شده

.:.بالاتر از مرگ را هم تجربه خواهم کرد.:.

پیام زده شده در: ۱۷:۰۹ یکشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴

فیلیوس فلیت ویکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸
از پیش اربابم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 317
آفلاین
ارباب حدود یه ماه و ده روز پیش من اومدم در زدم ولی کسی در رو باز نکرد! یه ساعت نشستم ولی باز دیدم نه کسی اومد نه کسی رفت!
شستم خبردار شد که رفتین محفلو نابود کنید و بیاید.
ولی الان باز اومدم! در رو باز میکنید بیام زیر سایتون؟! راستی محفل رو نابود کردین؟!

ارباب اینم مدرکم! شرمنده با گوشی نمیتونم کلمه رو لینک دار بدم!

http://www.jadoogaran.org/modules/new ... wtopic.php?post_id=297512

فلیت!

ما درو باز کردیم...ولی کسی پشت در نبود.برای همین درو بستیم! نه این که شما کوتاه باشین...بقیه دیلاقن! متوجهیم!

خیلی صبر کردین...خیلی تلاش کردین. نه فقط بعد از درخواست قبلی...از بدو ورود به سایت صبورانه برای رسیدن به هدفتون تلاش کردین.

تایید شد.

مواظب باشین زیر دست و پا نمونین.

خوش اومدین.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۴ ۲۳:۵۶:۳۳

Only Raven

پیام زده شده در: ۲۱:۵۷ شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴

سلستینا واربکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۷ یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۵۴ جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۹
از کنده شدن تارهای صوتی تا آوای مرگ،فاصله اندک است!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 152
آفلاین
ارباب زبون خوش؟ارباب یعنی نمیشه با صدای خوش شرح داد؟ارباب من با صدای خوش شرح بدم؟

سرورم قبلا ما اومدیم اینجا درخواست عضویت بدیم و در رکابتون باشیم متاستفانه دم در بودیم که مارو گروگان گرفتنو بردن محفل خلاصه یه مدت سوپ پیاز به خوردمون دادن اما این مانع من نشد که ارباب رو فراموش کنم بنابراین دوباره برگشتم تا این بار در راه سیاهی وفادارانه به ارباب کبیر خدمت کنم.
توضیحات بیشتر رو قبلا با یک جغد بهتون داده بودم.

ارباب بسیار خوش صدا هستند.صدای ارباب مانند خودشون جاودانه است،اما صدای دامبلدور از فاکتور های یک صدای خوب خارج شده بخاطر ریش های مزاحمش صدا ارتعاش لازم برای خوب بودن رو نداره و این بی شک ننگی بزرگ برای اون از نظر یک خواننده هست.

در میان یارانارباب بودن و آموختن سیاهی.آواز خوندن برای ارباب و تاسیس کنسرتی برای خانه ریدل

دامبلدور:پشمک بد صدا

فروختن تار های صوتی خود برای ساخت ساز های موسیقی

کندن تار های صوتی محفلی ها و استفاده علمی و موسیقیایی از اونا اینطوری محفلی ها انقدر اکسپلیارموسشون تو گلو شون میمونه تا اینکه بلاخره خفه میشن. ارباب اگر خواستید من شدیدا در این راه حل مهارت دارم و در کندن تار صوتی استادم.

ارباب باور کنید من با این موضوع مشکلی ندارما اما نجینی عزیز علاقه خاصی به میکروفون من پیدا کرده همش میکروفون من رو بر میداره با خودش میبره پس گرفتنشم خودش پروژه ایه! ارباب اون میکروفون ساده نیستا اون چوب جادو و ابزار کار بنده هست هم برای خودشون خطرناکه هم من از غم دوری میکروفونم صدام میگیره!ارباب من قول میدم برای نجینی آواز بخونم ببرمش کنسرت حتی همخوان خودم کنم اما بهش بگید این میکروفون منو به حال خودش بزاره.ارباب باور کنید جدیدا مجبور شدم به میکروفونم عطر پونه بزنم!

ارباب دوست ندارن که مثل پشمک بد صدا ...صدای زیباشونو از دست بدن برای همین خودشونو از شر هرچی مو خلاص کردن بینی هم دقیقا نداشتنش به احتمال زیاد صدا رو بهتر میکنه اینطوری در زمان سرماخوردگی هم صدا نمیگیره...ارباب قطعا هیچ کارشون بی حکمت نیست.

جهت استفاده در تار ،سه تار و گیتار جادویی میتونیم ریش رو بکنیم و از موی اون استفاده کنیم به غیر از این، تارها صوتیش هم برای استفاده علمی نیاز میشه.

بین یارانمون جای مرگخواری خوش صدا خالی بود. ما خوشحالیم که مو نداریم که ازش استفاده موزیکال بکنین. ولی اجازه می دیم تک تک موهای رودولف رو بکنین. موی محفلی کیفیت پایینی داره. سال به سال نمی شورنش.

راستی...متوجه شدیم که همه ارباب ها رو پررنگ کردین. کارتون زیبا و ارزشمند بود.

تایید شد.

خوش اومدین.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۳ ۲۳:۴۵:۲۸
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۴ ۰:۰۱:۵۵

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۰۷ شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۳ یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۰ پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۲
از از تالار اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 124
آفلاین

من رو چه به سابقه ارباب!

تفاوت؟ اینا که سر تا پاشون تفاوته.ارباب ما به این سیاهی و خشنی و پر جذبه ای چه ربطی به دامبلدور داره؟

علاقه ی شدید برای خدمت به ارباب و پاک کردن جهان از مشنگ ها و مشنگ زاده ها.

آلبوس دامبلدور: ریش متحرک

هر روز یکی از ویزلی ها رو قربانی می کنن می دن به خورد بقیه گرچه واقعا سیر کردن شکم ویزلی ها محال به نظر می رسه.

کافیه صدای ارباب رو بشنون تا همشون از ترس بمیرن.

با مهربونی باهاشون رفتار میکنم و ازشون در برابر محفلی ها محافظت میکنم.

برای زیبایی بیشتر کوتاهش کردن.

برای دراوردن بودجه ی محفل هر ماه می چیننش می برن دیاگون می فروشنش البته بعید می دونم کسی ریش پر شپش دامبلدور رو بخره.

مالفوی ها همیشه جای خاصی در ارتش ما داشتند. مادر شما یکی از قدرتمند ترین یاران ماست.

تایید شد.

خوش اومدین.

ویرایش شده توسط دراکو مالفوی در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۴ ۰:۵۳:۰۴
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۵ ۰:۰۶:۴۳

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۳۱ شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۵:۴۲ جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
از (او) تا (او) با (او)...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 204
آفلاین
در گروه مرگخواران که تاحالا سعادت نیافته ایم! ولیکن شما پس از ان گفتید مخ..مچ...مح...چی؟خخخخخخخخخخخخخخخخ!!مخچل؟خخخخخخخخخخخخخخ
پشم!در دامبلدور این هرمون بیش ازحد فعال بوده است! :pashmak:
گفتیم شاید ارباب یک یار ویاور دوست نزدیک وباوفایی مثل مارا کم داشته باشد!البته به بلاجان هم ارادت داریم ها!
ارتور ویزلی:جغد کچل
یه مدت مجبور بودن هربار یه اژدهایی،فیلی چیزی بکشن بدن بهشون بخورن بعد یه مدت مثل اینکه سازمان حمایت از حقوق حیوانات اومد شکایت کرد ازشون به همین دلیل کلاس(نشخوار کردن)به مدیریت هاگرید براشون تاسیس شد.الان دیگه یه وعده غذا میخورن بعد دیگه تادوروز ساخته میشن
اولا فوت کنی باد بردتش،راه نمیخواد که!
دوما اگه اونقد سرسخت بود که با فوت کردن باد نبردتش من از روش مخصوص خودم یعنی:افسون های سیاه اختراعی استفاده میکنم.
اول از همه کافیست افسون(جیغ شوم یا جیغ سیاه)خودم رو نثارش بکنم که مغزش بریزه کف زمین.
بعد با افسون فیلد دیجریس معروفم(به معنای رشته شکافنده)رو روشون اجرا کنم.وقتی این افسون روشون اجرا بشه درحالی که به صورت افقی روی هوا معلق هستند نوعی نخ تیز دورشون پیچیده میشه که خاصیت برندگیش از هر تیغی تیز تره وبعد به مرور زمان این طناب بیشتر به بدنشون فشار میاره تا جایی که کم کم اون طناب بدنشون رو...تیکه تیکه میکنه!اونم زنده زنده!
نجینی جان که مدتیه رفت وامد دارن باما،اتفاقا دیشب هم شام خونه ما تشریف داشتن.خیلی ارادت داریم بهشون.
اتفاق؟کدوم اتفاق؟دماغ به اون خوشگلی!سر مبارکشون هم که به نور افکن میگه زکی!دیگه چه اربابی خوشتیپ تر ازاین؟
ساخت جارو دستی،استفاده از انها به عنوان سیم ظرفشویی(100%تضمینی!)،به عنوان کابل برق،قلموی نقاشی و...
امیدوارم ارباب اینبار منو بپذیرند.
نقل قول:
ردای سیاهش تاریکی شب را نابود میکند و در میان جهان جادوگری از هر چیزی بیشتر میدرخشد.او کسی است که شب در برابرش سرفرود اورده وجادو برای بندگی اش تمنا میکند.او تنها ارباب است...

شما رو کمی منتظر گذاشتم...تا کمی جلوتر بیایین. و شما اومدین. بقیه راه رو می تونیم با هم طی کنیم.

حواستون به سیو باشه...از مرگخواران خاص ماست.

تایید شد.

خوش اومدین.

ویرایش شده توسط آیلین پرنس در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۳ ۲۳:۰۸:۱۶
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۹ ۰:۴۸:۰۵

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.