هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: درخواست نظارت
پیام زده شده در: ۱۴:۱۱ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
امروز ۱۲:۲۸:۲۵
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
پیام: 704
آفلاین
پا نشید تو رو خدا، زشته... خب حال که پا شدید، همونطوری بمونید، ما قصد نداریم بشینیم

خب از پشت صحنه به ما اشاره کردن که باید بیاییم روی صحنه و اینطوری با پشت صحنه حرف زدن کافی نیست و اینا :دی به همین دلیل ما نیز با این همه سن و سال و یال و کوپال و ریش و سیبیل اینا پا شدیم و اومدیم اینجا. حالا هم هر چه سریعتر مقدمات کار را فراهم کرده و این زیرِ برگه ما رو مهر کنید که مملکتی معطل پیامبر خویش هستند. باشد که شما نیز رستگار شوید.

برنامه هایی نیز برای این انجمن داریم که شامل برگزاری لیگ همانند روال سالیان قبل می باشد؛ البته مسئله ای که در این مورد در ذهنمان است این است که اگر شرکت کنندگان در لیگ بیشتر از 6 تیم باشند، مراحل گروهی و حذفی در کنار هم داشته باشیم و هیجانات بیشتری نیز اضافه کنیم.
در وهله بعد نیز می توان تاپیک های رول را ( یک یا دو عدد به منظور تمرکز بیشتر فعالیت و ادامه یافتن رول ها) با سوژه هایی در خور راه اندازی کرد و حتی اگر متقاضیانی وجود داشته باشد، میتوان از دوئل هایی به صورت رول های کوییدیچ نیز استفاده کرد که طرفین دوئل با رول هایی با موضوعیت کوییدیچ با همدیگر به رقابت بپردازند و غیره و غیره و غیره

خب دیگه، ما رفتیم، بنشینید.

پیام زده شده در: ۱۲:۳۴ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴

اورلا کوییرکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 477
آفلاین
من یه چیزی بگم؟
جناب گودریک گریفیندور در 10 مرداد در سایت حضور پیدا نکردن و در واقع انجمن قلعه هاگوارتز الان بی ناظره.
خواهشا یه ناظر براش بیارین چون میخوام یه تاپیک اونجا بزنم.

+ میدونم شاید احمقانه بیاد ولی اگه هیچ کس نبود خودمم حاضرم. البته چون تازه واردم ترجیحا نباشم بهتره.

خودم، آخرین چیزی بودم که برایم باقی می‌ماند تصویر کوچک شده

Onlyتصویر کوچک شدهaven
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۴۵ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
با درود.

این تاپیک مجددا به منظور اعلام آمادگی افرادی که خودشون رو برای نظارت انجمنی مناسب میبینن باز می‌شه.

اینبار قصد داریم ناظری رو برای یکی انجمن‌های ایفای‌نقش انتخاب کنیم. پس لطفا از هرگونه درخواست نظارت برای سایر انجمن‌ها پرهیز کنین چون از اعتبار ساقط هستن.

این انجمن زمین بازی کوییدیچ هست. این انجمن در پاییز شروع به کار میکنه و انجمن مهم و پرمسئولیتی هست؛ و به تبع اون انتخاب حساسه.

قوانینی برای درخواست کنندگان تنظیم شده تا مشخص کنه با چه شرایطی میتونین تو این تاپیک پست فرستاده و درخواست خودتون رو مطرح کنین. قوانین شامل موارد زیر می‌شه:

- برای درخواست نظارت باید حداقل یک سال از عضویتتون گذشته باشه و به میزان قابل قبولی فعالیت و حضور مداوم در سایت داشته باشین.

- قبل از مطرح کردن درخواست در مورد انجمن مورد نظر به خوبی فکر کنین و تصمیم بگیرین. در نظر بگیرین با توجه به مسئولیت‌های سنگینی که این انجمن بر روی دوش ناظرش می‌ذارن، آیا برای نظارت در انجمن مورد نظر آمادگی دارین یا نه. به این نکته هم دقت کنید که علاقه به این انجمن، به معنی آماده بودن برای نظارت در اون نیست و باید برنامه ای هم برای هدایت انجمن درخواستی داشته باشین. پس حتما چکیده‌ای از برنامه خودتون رو شرح بدید.
در صورتی که برنامه‌های شما جالب و مفید به نظر بیان، برای توضیحات بیشتر در مورد برنامه‌هاتون فراخونده می‌شین.

- توجه داشته باشین که مدیران درخواست های شما را بررسی میکنن و تنها ارسال پست در این تاپیک به منزله ی انتخاب حتمی شما برای نظارت نیست. ملاک، تشخیص و بررسی مدیران از عملکرد و توانایی‌های کاربره.

ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۲ ۱۲:۳۳:۰۷

پیام زده شده در: ۱۶:۱۴ پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
به علت برخی موارد، باید اعلام کنم که ددلاین ها (ضرب العجل ها) برای ارسال درخواست تغییر کرده. در همه برنامه ها. پست اولیه ویرایش شد. مجدداً تاریخ های اصلاح شده رو قرار میدم:

1. قلعه هاگوارتز: 18 آذر
2. تالار اسرار: 19 آذر
3. پاترمور: 22 آذر
4. جادو و جادوگری: 24 آذر
5. سینمای جادویی: 25 آذر

ـــــــــــــــــــــــ
نکات مهم:

* دوستانی که در حال حاضر ناظر هستن یا سابقاً ناظر بودن و اینجا در مواردی درخواست دادن، از تایید توسط دو ناظر دیگه/مصاحبه تکمیلی با مدیر و امثال اینها معاف هستند و درخواستشون به صورت خام توسط مدیران انجمن بررسی خواهد شد.

* دوستانی که تا به حال در سایت جادوگران ناظر نبودن، و در مواردی درخواست کردن که نیاز به تایید توسط ناظر/ناظران دیگه داره، حتماً باید تا قبل از ددلاین موردی که مایل هستند ناظرش بشن، ناظر/ناظران توصیه کننده اونها بلیتی حاوی توصیه ایشون رو ارسال کنن.

* به درخواست هایی که در اونها به طور مشخص یک (یا حدکثر دو مورد) از میان 5 مورد اشاره نشده باشه، رسیدگی نخواهد شد.

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۵:۳۳ پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۲

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
با سلام

دلوروس جان سینمای جادویی را بده ما! واسش یه چندتا برنامه ریختم! در مورد اون بازی ها هم که می دونی! می خوام کلا کامل و مرجع کنم اون تاپیک رو برای طرفداران هری پاتر! خب بهتره که واسه اینکار دسترسی داشته باشم!

هر جور صلاح می دونی! شاید در این کار سریع نباشم اما سعی خودمو خواهم کرد.

موفق باشی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
انجمن "سینمای جادویی"
درخواست شما با موفقیت دریافت شد.
پس از بررسی در موعد مقرر با شما تماس گرفته می شود.

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۹/۱۴ ۱۶:۱۷:۱۱

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۲۴ پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
نقل قول:
. تالار اسرار شرایط متقاضی: سابقه عضویت حداقل 3 ماه در سایت سابقه فعالیت های با کیفیت و خوب در بحث های هری پاتری (غیر ایفای نقش) تایید/معرفی توسط یکی از ناظران انجمن های عمومی (غیر ایفای نقش) فعالیت روزانه حداقل 45 دقیقه وظایف: ادغام تاپیک هایی با موضوعات یکسان اعلام جمع بندی محتوایی (در صورت امکان) برای بحث های قدیمی و جدید تاپیک ها ایجاد بحث هایی درباره موارد مبهم از داستان هری پاتر که تا به حال به آنها پرداخته نشده رسیدگی به درخواست های کاربران این انجمن ددلاین بر ارسال درخواست: 25 آذر * توجه: درخواست برای این موقعیت، نیاز به مصاحبه تکمیلی با یکی از مدیران دارد. مصاحبه در یاهو مسنجر انجام می شود. ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ 3. پاترمور شرایط متقاضی: سابقه عضویت حداقل 3 ماه در سایت آشنایی کامل با نحوه پیشروی در چپترهای مختلف سایت پاترمور آشنایی نسبی با روش های معجون سازی سایت پاترمور فعالیت روزانه حداقل 45 دقیقه وظایف: راهنمایی اعضای علاقه مند در چگونگی پیشروی در میان چپترها به روز رسانی ماهیانه امتیازات گروه ها در تابلوی اعلانات برگزاری مسابقات معجون سازی، دوئل و ... میان اعضای جادوگران که در پاترمور شناسه دارند رسیدگی به درخواست های کاربران این انجمن ددلاین بر ارسال درخواست: 25 آذر * توجه: درخواست برای این موقعیت، نیاز به مصاحبه تکمیلی با یکی از مدیران دارد. مصاحبه در یاهو مسنجر انجام می شود. ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ 4. جادو و جادوگری شرایط متقاضی: سابقه عضویت حداقل 3 ماه در سایت آشنایی کامل با موضوع و مفهوم جادو و جادوگری در کتابهای هری پاتر آشنایی نسبی با موضوع و مفهوم جادو و جادوگری در سایر کتاب ها و افسانه های فانتزی داشتن سابقه مطالعات قبلی درباره مواردی از عالم خیالی و جادو که در زمانه ما به واقعیت پیوستند تایید/معرفی توسط یکی از ناظران انجمن های عمومی (غیر ایفای نقش) فعالیت روزانه حداقل 45 دقیقه وظایف: فرهنگ سازی مفهوم جادو و جادوگری در جهان مدرن امروز برای کاربران این انجمن بحث درباره قصد و نیت رولینگ از به کارگیری جادو و جادوگری در داستان های هری پاتر پرداختن مفهومی و سمبلیک به ابعاد مختلف جادو و جاوگری های داستان های هری پاتر مشارکت فعال در بحث های این انجمن رسیدگی به درخواست های کاربران این انجمن ددلاین بر ارسال درخواست: 28 آذر ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ 5. سینمای جادویی شرایط متقاضی: سابقه عضویت حداقل 3 ماه در سایت آشنایی کامل فیلمنامه های هری پاتر آشنایی نسبی با بازیگران و عوامل فیلم های هری پاتر آشنایی نسبی با بازی های ویدیویی هری پاتر فعالیت روزانه حداقل 45 دقیقه وظایف: جمع آوری مجموعه نقدهای فارسی اعضای سایت، سایر ایرانی ها و منتقدین بین المللی از فیلم های هری پاتر در یک تاپیک مجزا قرار دادن هفتگی بیوگرافی یکی از بازیگران مجموعه فیلم های هری پاتر در تاپیک مجزا برگزاری مسابقه فیلمنامه نویسی برای فیلم اکران نیافته جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها معرفی هر چه بیشتر بازی های ویدیویی هری پاتر ددلاین بر ارسال درخواست: 27 آذر

هرکدوم خواستین به ما بدید تا عقده ای نشوم.

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۲۲:۵۱ چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
با درود

یک سری برنامه ی خاص برای قلعه در نظر گرفتم .
اومده بودم که درخواست نظارت بر قلعه رو بدم اما دیدم ویلبرت هم هست . به نظرم ویلبرت آینده داره، یعنی اگه خودش بخواد و دیگران هم کمکش کنند از خوب های سایت میشه .

به هرحال خوشحال میشم به ناظر بعدی قلعه کمک کنم ، چون واقعا یه سری برنامه ی خاص براش طراحی کردم .

انجمن "قلعه هاگوارتز"

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۹/۱۴ ۱۶:۱۸:۴۸

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۱۷:۴۵ چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۲

پروفسور فلیت ویک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۷ چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۹:۲۷ سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۳
از خوابگاه اساتید هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 288
آفلاین
دلورس ...
نقل قول:
1. قلعه هاگوارتز

شرایط متقاضی:
سابقه عضویت حداقل 6 ماه در بخش ایفای نقش ( با این شناسه ندارم ... )
سابقه فعالیت خوب و مناسب در بخش ایفای نقش ( نمیدونم اسم فعالیت من رو چی می ذارید ... )
تایید/معرفی توسط دو نفر از ناظران بخش ایفای نقش ( بستگی به اونا داره .. )
فعالیت روزانه حداقل 45 دقیقه ( بیشتر از این ... )

وظایف:
احیای نسبی گروه الف.دال ( عضو داشته باشیم، حتما ..! )
نظارت محتوایی بر سوژه های فعال قلعه هاگوارتز (حتما ... )
سوژه یابی فردی یا مشورت پایدار با ویزنگاموت جهت ایجاد سوژه های جدید برای تاپیک های قلعه هاگوارتز ( مشورتی و فردی ... حتما. )
رسیدگی به درخواست های کاربران این انجمن ( )

ددلاین بر ارسال درخواست: 22 آذر

با توجه به دو نکته درباره من ؛

1_ ناتوانی بنده در طنز نویسی ...

2_ نداشتن یک فاکتور اصلی برای نظارت ... (مدت زمان عضویت )

ولی خب علاقم به فعالیت و حضور در سایت و همچنین علاقه همیشگیم به انجمن هاگوارتز و طبقه سوم که کلاس خودم هست، درخواست نظارت آزمایشی این انجمن رو دارم !

لطفا اگر صلاح دونستید، نظارت این انجمن رو آزمایشی و به طور کمکی، همراه با شخص دوم، به من بدید.

انجمن "قلعه هاگوارتز"

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۹/۱۴ ۱۶:۲۰:۵۷

دربرابر شرارت وزیر و مدیر خیانت کار و مفسد و چیزکش جامعه ساکت نمی مانیم ... !

تصویر کوچک شده

با هم، قدم به قدم، تا پیروزی ...

- - - - - - - - - - - - - - - - -

تصویر کوچک شده

تا عشق و امیدی هست؟ چه باک از بوسه دیوانه سازان!؟

پیام زده شده در: ۲۳:۴۰ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۲

ویلبرت اسلینکرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۲۹:۱۱ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
از م ناامید نشین.. بر میگردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
با درود فراوان به بانو آمبریج!

نقل قول:

1. قلعه هاگوارتز

شرایط متقاضی:
سابقه عضویت حداقل 6 ماه در بخش ایفای نقش
سابقه فعالیت خوب و مناسب در بخش ایفای نقش
تایید/معرفی توسط دو نفر از ناظران بخش ایفای نقش
فعالیت روزانه حداقل 45 دقیقه

وظایف:
احیای نسبی گروه الف.دال
نظارت محتوایی بر سوژه های فعال قلعه هاگوارتز
سوژه یابی فردی یا مشورت پایدار با ویزنگاموت جهت ایجاد سوژه های جدید برای تاپیک های قلعه هاگوارتز
رسیدگی به درخواست های کاربران این انجمن

ددلاین بر ارسال درخواست: 22 آذر

خب، من سعی دارم قلعه ی هاگوارتز رو بگیرم اگه لیاقتش رو داشته باشم! سابقه ی گذشتم خوب بوده. فعالیت روزانه هم باید بگم توی این چند وقت کم بوده چون امتحانات بود ولی شاید این یه دلیلی باشه تا من تنبلی رو کنار بزارم! با بیشتر کار های قلعه آشنایی دارم ولی فعالیتم در حوزه ی قلعه کم بوده. این بود درخواست من!

پ.ن:
بانو آمبریج! یه مشکلی داشتم! در مورد یکی از شرایط:

نقل قول:

سابقه عضویت حداقل 6 ماه در بخش ایفای نقش

خب من از 24 خرداد وارد شدم و الآن 12 آذر هستیم و حدود 12 روز دیگه شش ماه فعالیتم کامل میشه! این یکمی من رو نگران کرده ولی اگه ایراد داره، من درخواست نظارت پاترمور رو میخواهم!

نقل قول:

شرایط متقاضی:
سابقه عضویت حداقل 3 ماه در سایت
آشنایی کامل با نحوه پیشروی در چپترهای مختلف سایت پاترمور
آشنایی نسبی با روش های معجون سازی سایت پاترمور
فعالیت روزانه حداقل 45 دقیقه

وظایف:
راهنمایی اعضای علاقه مند در چگونگی پیشروی در میان چپترها
به روز رسانی ماهیانه امتیازات گروه ها در تابلوی اعلانات
برگزاری مسابقات معجون سازی، دوئل و ... میان اعضای جادوگران که در پاترمور شناسه دارند
رسیدگی به درخواست های کاربران این انجمن

ددلاین بر ارسال درخواست: 25 آذر

واقعیتش من توی پاترمور عضوم و خیلی هم ساده است. چه معجون سازی و چه غیره...

توجه: اولویت من با قعله هاگوارتز است.

بدرود!

انجمن "قلعه هاگوارتز"

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۹/۱۴ ۱۶:۲۲:۵۳

پیام زده شده در: ۱۸:۲۶ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
سلام بر خانم یا اقای دلو
ما هرجا نظارت به ما بدید ما هستیم فقط یه چیز نگین چند وقت رول نمی نویسی چون من دوباره شروع کردم. من همه ی این جا را می تونم بچرخونم البته با کمک چند نفر.

مراقب خودت باش.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.