هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۴:۱۲ یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۵ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۲۵:۳۴ جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 459
آفلاین
نقل قول:
والا از هر 10 تا تازه وارد 2 تاش میفته تو گریف.

لازم به ذکره طبق جست و جویی که می کردم، توی آخرین 5 صفحه انتخاب شخصیت حتی یک نفر هم توسط کلاه به گروه گریفیندور نرفته! و قبل از اونم تعداد خیلی خیلی کمی رفتن که میتونید ببینید دیه...

تصویر کوچک شده

«میشه قسمت کرد، جای اینکه جنگید، میشه عشقو فهمید، باهاش خندید
میشه سیاه نبود، سفید نکرد. میشه دنیا رو باهمدیگه ببینیم
رنگی
منو حس میکنی؟ نه؟ نه! تو سینه‌ت دیگه شده سنگی.
و سنگین. و سنگین‌تر بیا روی سطح برای روز بهتر...»

پیام زده شده در: ۸:۱۴ یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

اورلا کوییرکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 477
آفلاین
سلام!
درخواست انجام کاری رو دارم. میشه محدودیت اندازه عاواتارو تغییر بدین؟ الان 200 پیکسله، بکنینش مثلا 300 پیکسل. آخه من هر عکسی که انتخاب میکنم و ازش خوشم میاد ازبس مجبورم کوچیکش کنم که دیگه دیده نمیشه.
حالا اگه راه حلی برا این موضوع دارین بهم بگین چون واقعا اعصابم خرد شده!

خودم، آخرین چیزی بودم که برایم باقی می‌ماند تصویر کوچک شده

Onlyتصویر کوچک شدهaven
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۰۷ جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴

آلبوس دامبلدور old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۲ جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۲:۴۶ چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 178
آفلاین
نقل قول:
اول در مورد اولویت ها، منظورت اینه که من تازه وارد بیام به کلاه اعلام کنم اولویت هام ایناست، و بعد کلاه منو بر حسب اولویت هام بندازه تو گروه مورد نظرش؟ یعنی قسمت سوال و جوابش حذف بشه؟ مثلا من میام میگم اولویت هام به ترتیب هافل اسلی گریف راونه، و کلاه نگاه کنه ببینه اگه هافل سقفش پر شده منو به اسلی بندازه؟

:|

کدوم کلاه فرزند؟ من میگم کلا برداریدش. :|

اما مثلا بیایم بگیم الویته من: 1- اسلی 2- راون 3- هافل 4- گریف. مدیر میاد میبینه اسلی 5 تاش پره اما راون هنوز جا داره در نتیجه میاد میفرستتش راون. اگرم راون پر شد چک کنه ببینه هافل پره یا نه.

نقل قول:
دوم در مورد سقف ها. فرضا پنج نفر به گریف افتادن و چهارتاشون بعد یه مدت گذاشتن رفتن، اونا هم حسابن؟ چون مثلا کلاه تعداد زیادی گریفی معرفی کرد مدتی قبل، اما تعداد کمیشون فعال شدن. و خب ما نمیدونیم اون تازه واردی که دیگه لاگین نکرد گذاشته رفته یا بازم میاد...الان بیشتر مشکل گروه ها سر اینه که اعضاشون فعال نمیشن و کمبود عضو دو گروه راون و هافل صرف گرفتن نیروی تازه وارد حل نمیشه بلکه باید اون نیروی تازه وارد بمونه.

بله حساب میشن، برای مثال اگه من، آرسینوس یا هاگرید به عنوان ناظر نتونیم جوری کار کنیم که تازه وارد بمونه مشکل ماست هوم؟ در این مورد که کلاه قبلا کلی رو تو گریف انداخته، کو؟ :| والا از هر 10 تا تازه وارد 2 تاش میفته تو گریف. :| اینکه از هر چند نفر یه تعداد کمی فعال میمونن این یه چیز عادیه تو ایفا حالا این تعداد به قدرت ناظر تو جذب عضوش بستگی داره.

نقل قول:
مساله سوم اینکه من یه باگی تو این موضوع میبینم که نمیدونم شما ام میبینین یا نه:دی فرضا من میخوام برم هافل و کلاه نمیذاره برم چون تعداد پره، صبرمی کنم ماه بعد با یه شناسه دیگه میرم هافل که سقفش دوباره خالی شده:دی البته این باگ رو من توقع داشتم وقتی این کلاه نصب شد هم داشته باشیم ولی اتفاق نیفتاد:-؟

آی پی رو برای همچین موقع هایی گذاشتن دخترم. درسته که آی پی قابل دور زدنه ولی این موردی که گفتی یه مورد خیلی کمیاب یا نا یابه که احتمالش رخ دادن زیر 10 درصده، یعنی تازه وارد بخاطر یه گروه بره یه ماه بعد بیاد اونم تازه واردی که هنوز تو جو کتابه؟ بعیده. اونم میشه با همون مورد اولی که توضیح دادم رفع کرد یعنی با الویت بندی که اگه هافل سقفش پر بود بره الویت دوم.

با تشکر.

به یاد گیدیون و هری.

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی !!!‏
برای عشق !!!!
برای گریفیندور ‏.

پیام زده شده در: ۱۴:۲۰ جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴

اورلا کوییرکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 477
آفلاین
خوب منم یه چیزی درباره این گروهبندی می گم.
خود من هم اول شناسه کتی بل رو داشتم و خیلی هم راضی بودم. درواقع اون موقع دلم می خواست برم گریف و خیلی راحت هم این کار رو کردم.
بعد یه مدت نظرم عوض شد و دلم ریون میخواست. پونصد تا اکانت و ایمیل ساختم تا بلاخره یکیشون بره ریون ولی نرفت که نرفت. داشتم به این فکر میکردم که از این سایت بیام بیرون که سیو عزیز گفت: اگه شناسه ات رو ببندی بعدش بدون گروه بندی بیا گروهی که میخوای رو معرفی کن!
منم با روی خوش شناسه کتی بل رو بستم و اینو برداشتم.
حالا درمورد نظر پروف! منم باگی که وندلین گفت رو میبینم. و این که به نظرم این ملاک نمیشه چون ممکنه یکی دیر با سایت آشنا بشه و نتونه بره گروه مورد علاقه اش.
نقل قول:
الان بیشتر مشکل گروه ها سر اینه که اعضاشون فعال نمیشن و کمبود عضو دو گروه راون و هافل صرف گرفتن نیروی تازه وارد حل نمیشه بلکه باید اون نیروی تازه وارد بمونه.

ریون و هافل کمبود فعالیت و نیرو داریم؟
به هرحال کم کم داریم به ماه مهر نزدیک میشیم و ممکنه بعضی ها که درگیر مدرسه و اینا باشن کم بیان. مثل خودم که توی سال تحصیلی فقط میام رول تیم کوییدیچ ام رو میزنم و یه کمی فعالیت می کنم.
من متوجه شدم که شما الویت های کلاه رو عوض می کنید یعنی مثلا یه ماه کسانی که اعدد بختشون 2 ـه میرن ریون بعد ماه بعد اون میشه هافل! یعنی یه ماه اعداد 0 تا 6 ریونه یه ماه دیگه هافل. خوب به نظرم این عاقلانه اس چون شما احتمالا بر اثاث فعالیت ها این کار رو می کنید، نه؟
در نهایت به نظرم این راه رو ادامه بدین. هرکسی که گروهش رو دوست نداشت میتونه شناسه اش رو عوض کنه تازه همین آنتونین با بلیت زدن و کمی حرف زدن تونست از هافل بیاد ریون!

موفق باشید!

خودم، آخرین چیزی بودم که برایم باقی می‌ماند تصویر کوچک شده

Onlyتصویر کوچک شدهaven
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۴۴ جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴

دکتر فیلی باسترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۷ دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۵:۱۱ یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 41
آفلاین
علاوه بر ایده ی آلبوس دامبلدور، پیرمرد روشنایی، یه تاپیک بود مربوط به معرفی گروه های تو سایت. اون باید آپدیت بشه و موقعیت گروه ها در جام آتش، کوییدیچ و هاگوارتز در سال های مختلف درش قرار داده بشه به علاوه ی نویسنده های عالی که توی اون گروه بودن.

این کار افراد رو با جو گروه های توی ایفا آشنا می‌کنه. هافلپاف یک گروه افتضاح توی کتابه ولی توی سایت به هیچ عنوان گروه بدی نیست و در حال حاضر خیلی خوب کار می‌کنه. یک تازه وارد وقتی وارد سایت می‌شه همه چیز رو بر اساس کتاب می‌سنجه پس بودن چنین تاپیکی به عنوان یک تاپیک مهم و پیشنهادی اون رو با جو و فضای گروه ها آشنا می‌کنه.

من با یکسری از دوستان چه تو ریون و چه خارج اون بحث هایی داشتم که اکثریت عقیده داشتن رقابت توی هاگوارتز رو زیاد مهم نمی‌دونن پس تقسیم تازه وارد خیلی کم اهمیّت تر از پرورش نویسنده های خوب، با انگیزه و آینده داره. در این صورت نیاز نیست تمام تلاشمون رو بکنیم که گروه ها از لحاظ تازه وارد ورودی بالانس باشن.

جدا از اون شاید یه گروه ارشد هاش زیاد باشه در اون صورت نیازی به تازه واردای زیاد نمی‌خواد و یه گروه ارشد کم داره بنابرین تازه وارد نیاز داره. برای همین بهتره به جای این‌که برای همه ی گروها یه سقف یکسان در نظر گرفته بشه هم بر اساس صلاح دید کسی که کلاه هست سقف تعیین بشه. ( نیاز نیست خیلی وسواسی عمل کنیم حساس نشید. )

غوداااااااا!

پیام زده شده در: ۱۳:۱۳ جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
هنوز کامل روی پیشنهادتون حرف نزدیم با هم بچه ها، بنابراین موضع خاصی هم نسبت بهشون نداریم.
چند تا سوال جهت شفاف سازی طرح آلبوس دارم ازش.
اول در مورد اولویت ها، منظورت اینه که من تازه وارد بیام به کلاه اعلام کنم اولویت هام ایناست، و بعد کلاه منو بر حسب اولویت هام بندازه تو گروه مورد نظرش؟ یعنی قسمت سوال و جوابش حذف بشه؟
مثلا من میام میگم اولویت هام به ترتیب هافل اسلی گریف راونه، و کلاه نگاه کنه ببینه اگه هافل سقفش پر شده منو به اسلی بندازه؟
دوم در مورد سقف ها. فرضا پنج نفر به گریف افتادن و چهارتاشون بعد یه مدت گذاشتن رفتن، اونا هم حسابن؟ چون مثلا کلاه تعداد زیادی گریفی معرفی کرد مدتی قبل، اما تعداد کمیشون فعال شدن. و خب ما نمیدونیم اون تازه واردی که دیگه لاگین نکرد گذاشته رفته یا بازم میاد...الان بیشتر مشکل گروه ها سر اینه که اعضاشون فعال نمیشن و کمبود عضو دو گروه راون و هافل صرف گرفتن نیروی تازه وارد حل نمیشه بلکه باید اون نیروی تازه وارد بمونه.
مساله سوم اینکه من یه باگی تو این موضوع میبینم که نمیدونم شما ام میبینین یا نه:دی فرضا من میخوام برم هافل و کلاه نمیذاره برم چون تعداد پره، صبرمی کنم ماه بعد با یه شناسه دیگه میرم هافل که سقفش دوباره خالی شده:دی البته این باگ رو من توقع داشتم وقتی این کلاه نصب شد هم داشته باشیم ولی اتفاق نیفتاد:-؟

پیشاپیش ممنون که شفاف سازی می کنی:)

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۱۲:۱۳ جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴

آلبوس دامبلدور old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۲ جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۲:۴۶ چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 178
آفلاین
با سلام خدمت مدیران و فرزندان روشنایی و تاریکی و خاکستری.

شاید ایده های مربوط به کلاه گروهبندی خیلی جاها داده شده باشه و خیلیا اون رو برای تازه وارد ها جذب کننده بدونن اما به نظرم ضررش بیش تر از منفعتشه. همه حداقل یه بار دیدن که کسی از گروهبندیش ناراضی باشه و وقتی میره تو گروهی که دوسش نداره کل انگیزه ش خراب میشه و ترجیح میده اصن اونجا نره. تالار خصوصی میشه گفت اولین جاییه که یه تازه وارد باهاش برخورد میکنه و تازه وارد رو حفظ میکنه حالا اگه کسی از تالارش خوشش نیاد دیگه هیچی.

فکر کنم اکثر مدیرا دو سال قبلو یادشونه که مرحله ی ورود به ایفا بازی با کلمات، کارگاه نویسندگی و معرفی شخصیت بود و تازه وارد تو معرفیش تو هرگروهی دلش میخواست میرفت. به نظر برگشت به این که تازه وارد خودش گروهشو انتخاب کنه بهتره. خوده من اگه گروهبندی منو میفرستاد هرگروهی غیر از گریف ممکن نبود الان اینجا باشم. الان ممکنه هرکس به ذهنش برسه خب تازه واردا همه تو جو کتابن میرن گریف یا فوقش اسلیترین برای اونم راه حل دارم، محدودیت تعدادی.

مثلا ما یه سقف میزاریم ( مثلا یک ماه ) میگیم تو این یه ماه هر گروه 5 تا جا داره تازه وارد میاد گروهشو خودش انتخاب میکنه میره توش. حالا میگیم 5 تا تازه وارد میرن گریف، سقف گریف پر میشه! یعنی تا پایان ماه هیچ تاز واردی نمیتونه بره گریف. اونجا بازم تازه وارد میتونه الویت دوم خودشو انتخاب کنه، با این که گروه الویت اولش نمیشه ولی بازم احتمال رفتنش کم تره تا کلاه گروهبندی.

با تشکر.

به یاد گیدیون و هری.

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی !!!‏
برای عشق !!!!
برای گریفیندور ‏.

پیام زده شده در: ۲۰:۳۵ شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۵ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۲۵:۳۴ جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 459
آفلاین
سلام می کنم خدمت دوستان عزیز مدیریت و همه ریش سفیدا و صاحب نظرا!

من امروز اینجایم تا بحرفم!
شاید بپرسین راجع به چی! در پاسخش میخوام براتون یه داستان تعریف کنم...
یه روز بهم خبر رسید که قنادی اونور بازار داره ازما که قنادی اینور بازاریم میزنه جلو!
رفتم و تحقیق کردم! دیدم صرفا داره تعداد مشتریاش بیشتر میشه! چرا صرفا؟
چون یه ایده جالب زده بودن... با پرداخت 5 گالیون بهت به طور شانسی کیک میدادن... یا کیک شکلاتی یا کیک وانیلی! ملت ریسک می کردن و می رفتن عشق و حال و اکثرا با چهره غمگین میومدن بیرون چون بهشون کیک با اون مزه ای که دوست نداشتن افتاده بود... زیاد طول نکشید که فهمیدن گرچه ما کیکامونو 6 گالیون میفروشیم ولی حداقل چیزی که میخوان رو بهشون میدیم.
خوب این مثال چیه؟ گروهبندی جدید
آقا انصافا من نمیدونم!ینی ما ایرانیا انقد هافلی و ریونی پروریم؟ هرکی تست میده یا میوفته هافل یا ریون! البته که اون وسط ها یکی دونفر اسلی یا گریف هم می افتن...البته!
ولی یه نگاه به شخصیت های گرفته شده اخیر بندازین انصافا!
درسته من میدونم کد ها کاملا برابر هستن و هیچ تقلبی در کار نیست و کاملا بر اساس جواب ها گروهبندی انجام می گیره.

فقط خواستم بگم متقاضی برای عضو شدن تو ایفا مگه چقدره؟ چند تا از اونایی که عضو میشن فعالیت می کنن؟ ما بیایم همینا رو هم بندازیم تو گروهی که شاید بهش علاقه نداشته باشن و همونا رو هم بپرونیم؟
شنیدم این تابستون اونقدی که سالای قبل بوده شلوغ نشده(من نبودم سالای قبل نمیدونم...)
خود من اگه هر گروهی می افتادم که نتونم هاگرید رو انتخاب کنم معلوم نبود بمونم...

موفق باشین!

پ.ن:فنگ بابا! تا میتونی از اینا غذا بکن بابا!
پ.ن دو: خیالتون راحت.هیچ ربطی بین داستانی که تعریف کردم و حرفی که زدم وجود نداره

ویرایش شده توسط روبيوس هاگريد در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۲۱ ۲۲:۱۳:۴۲

تصویر کوچک شده

«میشه قسمت کرد، جای اینکه جنگید، میشه عشقو فهمید، باهاش خندید
میشه سیاه نبود، سفید نکرد. میشه دنیا رو باهمدیگه ببینیم
رنگی
منو حس میکنی؟ نه؟ نه! تو سینه‌ت دیگه شده سنگی.
و سنگین. و سنگین‌تر بیا روی سطح برای روز بهتر...»

پیام زده شده در: ۲۰:۳۴ جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
من دارم پست میفرستم...من هنوز زنده ام...یوهاهاهاهاه!

اهم...بله!
عرض شود که سلام!
اوا...نگفتم به نام مرلین؟!
خب...به نام مرلین...سلام!

مدیریت عزیز...چقدر خوبین...الان خیلی خوبین!
ولی من توی اون تاپیک برسی عملکرد مدیران که فکر کنم حذف شده، آخرش یه پیشنهادی دادم...که البته با یکی از مدیرا به صورت شخصی کم و بیش مطرحش کردم...و اون احیای دیوان عالی جادوگری بود.

قبل بلاک شدنم سه تا مدیر به تیم مدیریت اضافه شدن،از سه گروه...و این سه مدیر رو هم اعضا انتخاب کردن(هرچند نمیدونستن اینایی که انتخاب میکنن قراره چیکار کنن!)و اینجوری حداقل برای من متبادر شد که این اشخاص قراره نماینده گروهشون باشن توی تیم مدیریت و یا از گروهش دفاع کنن(هر چند که به نظر میرسه اشتباه فکر کردم!)

من الان کاری به مدیریت ندارم...خدا رو صد هزار مرتبه شکر الان بشدت تیم مدیریت خوبی داریم که من هر شیش نفرشون رو قبول دارم...الان بحث دیوان عالی جادوگریه!

خیلی وقت پیش یه بحثی شد توی گروه تلگرام مبنی بر ساختن رادیو یا پادکست برای سایت...من گفتم که این موضوع رو ببریم توی دیوان عالی...ولی گفته شد که ما الان دیوان عالی ندارم!
به نظر من بودن چنین جایی خیلی به سایت و ایفا کمک میکنه...این دیوان میتونه به مدیر یا مدیران ایفای نقش کمک کنه تصمیمات بهتر بگیرین و به نحوی نماینده های همه اعضا توی تصمیمات مهم(هر بحثی قرار نیست دیوان مطرح بشه...فقط تصمیمات مهم!)شریک باشن و نظر بدن....از طرف دیگه تمام اعضا میتونن روند تصمیم گیری وبحث ها رو مشاهده کنن،برخلاف اونچه توی انجمن مدیرا اتفاق میوفته!

یه پیشنهاد دیگه داشتم که مربوط به طرحم برای مجلس میشد اگه وزیر میشدم...به جای دیوان ما میتونم شکل گسترده ترش رو به عنوان مجلس داشته باشیم...با تعداد اعضای بیشتر و نماینده های بیشتر!(هر انجمن یا سازمان یا هر چیزی بستگی به تعداد اعضاش نماینده خواهد داشت در مجلس...مثلا انجمن آنتی ساحریال یک عضو،انجمن ارزشی ها شونصد عضو!)البته حتی میشه دیوان و مجلس رو در کنار هم داشت!
مجلس میتونه جدا از انتخابات وزارت که همیشه شور و شوق میده به سایت،یه انتخابات دیگه رو توی سایت خلق کنه!

دیگه روده درازی نمیکنم...ولی واقعا بودن دیوان به شدت نیازه به نظر من...ما از همین دیوان فکر کنم به طرح فوقالعاده هاگوارتز با محوریت تازه واردین رسیدیم!

همین دیگه...با تشکر!

پیام زده شده در: ۲۲:۳۹ چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴

پرسیوال دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۱ چهارشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۹:۵۱ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از این همه ریش خسته شدم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 317
آفلاین
آقا دکتره

سلام

این سر دل ما یه هفته س همچین بگی نگی مالش میره چیز ... ببخشید ... اشتب شد

راستش چند روزه سایت برای من بسیار سنگین شده
البته مقداری نویز رو خط اصلی هست ولی سایت هم بد باز میشه

از هر 5 تا پخ یه دونه ش ارسال می شه

پیش نمایش پست هام دینای میشه

این پیچش و مالش دل ما مال چی چیه؟
موشکل از کجاس؟

لازم به ذکره مرورگر من آخرین ورژن فایرفاکس که همین پریروز اتومات آپدیت شد هست و ویندوز8

ــــــــــــــــــــــــــــــ
پاسخ:

واق (hi)

هاپ هاپ هاپ واق هووواف هاپ (سراسریه مشکل. منم دارم. همه شبکه ها درگیرن با این قضیه. خیلی سایت ها باز نمیشن یا یه خط در میون لود میشن. از جایی شنیدیم به دلیل پیاده سازی آزمایشی شبکه ملی شیلترینگ باهوش و نابغه و جیگر و خفن و اینا هست ! )

ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۱۱ ۲۲:۴۹:۱۲
ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۱۱ ۲۲:۴۹:۵۲

پیرم و گاهی دلم یاد جوانی می کند....
تو روح هرکی بد برداشت کنه

دامبلدور
یک دامبلدور
یک دامبلدور دیگر
من یک دامبلدور دیگر هستم
پیر آزرده دلی در انتظار بوسه ای از اعماق ته قلب

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.