هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۲۱:۲۸ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۳۲
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
پیام: 705
آفلاین
درود

خوشبختانه جو سایت به گونه ای نیست که توهینی که کردید رو با توهین جواب بدم، از طرف دیگه همگی با فعالیت در اینجا قانون حفظ حقوق کودکان رو باید رعایت کنیم، پس نمیتونم چیزی بهتون بگم. از حرف هایی که در جواب من زدید میتونید به خودتون ببالید و خوشحال باشید، یونیسف نیز از شادی شما حمایت می کنه.

خطاب به شما، هر گونه پست دیگه ای در این تاپیک بزنید و بر نشون دادن ادب و شخصیتتون به اعضای سایت اصرار داشته باشید، از انجمن کوییدیچ تا انتهای مسابقات تعلیق خواهید شد. همچنین اگر در پستی که ارسال کردید، ویرایش بکنید و چیزی کم یا اضافه بکنید نیز این اتفاق خواهد افتاد.
خطاب به اعضای تیم ترنسیلوانیا و اعضای محترم گروه ریونکلاو، این اعتراضات در اینجا تموم میشه، توضیحات لازم داده شده و در صورت احتیاج به توضیحات بیشتر در این زمینه، فقط می تونید از طریق ناظر ارشد ریونکلاو، لینی وارنر عزیز، پیگیری نمایید. متاسفانه از خوشرویی و خوش برخوردی در این سایت تعبیرات درستی نمیشه و ما مجبوریم که متوسل به زور بشیم، برای همین پست اعتراضی با کوچکترین توهینی از نظر شخص بنده در این تاپیک و یا در حین مسابقات و در داخل رول ها توسط اعضای ریونی زده بشه، مطمئنا برخورد خواهد شد.

و خطاب به تمام ریونی ها؛ میدونم ترنس برای ریون بوده و هست و خواهد بود، ولی تیم خصوصی ریون به اون معنا که بتونه از امتیازات گروه خصوصی استفاده کنه و ... نیست!

موفق باشید.

ویرایش شده توسط مرلین کبیر در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۲۸ ۲۲:۳۸:۰۶

پیام زده شده در: ۱۹:۵۲ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴

روونا ریونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۳ دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۲ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷
از این شهر میرم..:)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 336
آفلاین
سلام مجدد!

نقل قول:
+ این بند به این دلیل می باشد که تعداد اعضای شرکت کننده در لیگ بیشتر شود و همچنین اعضای دیگری بجز اعضای قدیمی فرصت شرکت داشته باشند.

هووومم.. به نظرت من یا تیمم کوچکترین اهمیتی می دیم که فکر پشت این قانون چی بوده؟:|
جدا فکر کردی اهمیت میدیم؟
هر فکری که پشتش باشه، نتیجه ای داره بسی مضحک:-؟
شما میتونستید تبصره اضافه کنید که هر تیم جدید یا.. از این امکانات برگزار میشه! شما میتونستید مسئله خصوصی بودن رو مطرح نکنید؛ بگید تیم های جدید التاسیس یا..
و خب این کارو نکردید!
در عوض قانون زدید که تیم های خصوصی از تسهیلات بهره مند میشن و تیم هایی ک قبل از زدن اطلاعیه- که دقیقا وسط تایم ثبت نام زده شد- ثبت نام کردن نمی تونن خصوصی باشن!
و هووومم.. جدا کلمه ای بغیر از احمقانه برای این حرکت به ذهنم نمیرسه:-؟ البته چرا! قدرت نمایی یا یه چیزی تو این مایه ها:-؟

نقل قول:
خب، استقلال تهران هم آبیه، استقلال اهواز هم آبیه، استقلال رشت هم آبیه و حتی استقلال دوشنبه هم آبی هست. بعد اونوقت مثلا استقلال تهران بیاد بگه که من فقط آبی هستم و حق آبی بودن برای منه و دیگه نباید کسی آبی باشه؟

شما قبلا ریونکلاو بودید، میتونم بپرسم کلاه گروهبندی در اون زمان کی بود؟
بذارید در حدی که متوجه بشید مسئله رو شفاف سازی کنم:
آبی همواره نماد ریونکلاو بوده و فکر نمیکنم درک این که منظورمون رنگ ردای تیم نیست حتی با ضریب هوشی شما سخت باشه..
اوه! هست؟ چرا کسی به فکر گذاشتن دستیار برای شما نیوفتاد؟

نقل قول:
از سوی دیگه، چون مثلا استقلال تهران چون از قبل تر از پیروزی بوده، پس این حق رو داشته که بگه من باید تنها تیم تهرانی باشم و غلط میکنه هر کسی بخواد بگه تیمش متعلق به تهرانه؟

اجازه بدید من هم توی این پاراگراف از شیوه خودتون استفاده کنم؛ سفسطه!
وقتی که پیروزی تهران اومد، مسلما استقلال رو به عنوان تیم آزاد معرفی نکردن و خب اگه قرار باشه تسهیلاتی به تیم های تهرانی داده بشه؛ مسلمه که به استقلال تهران هم داده میشه!

نقل قول:
بیش از یک دهه؟ مطمئنید؟ بخوایم مثلا بگیم تیم ترنس کی شروع کرده توی کوییدیچ، مثل اینکه توی سال 86 بوده، بازم یک دهه نمیشه ها! بیش از یک دهه عمر خود سایته. اشتباها برای ترنس به کار بردید.

بله
اشتباه کردم و همونطور که میبینید ما برعکس شما انتقاد پذیریم!

نقل قول:
ولی خب حالا! دعوا سر قدمت تیم نیست. مسئله اینه که بعد از این اطلاعیه هم ثبت نام می کرد، هیچ تفاوتی نداشت و جزو تیم های با پشتیبانی گروه های خصوصی قرار نمی گرفت، کما اینکه هیچ کدام از تیم های بودجه دار قبلی نیز با شرط حفظ بودجه و قیمت، توانایی دریافت نیابت تیم های گروه خصوصی نداشتند.

عه؟ نه بابا!
میشه بپرسم کجای قانون به این مسئله اشاره کرده بودید؟
متاسفانه ذهن خوانی بلد نیستم!

نقل قول:
الان توی دولت، میان میگن که هر کسی بیاد توی شهر های مرزی سرمایه گذاری کنه، بهش تخفیف مالیاتی میدیم. بعد شما که توی شهر مرزی سرمایه گذاری نکردی ولی خودت توی یکیشون به دنیا اومدی، میگی که منم حق دارم دیگه! خب اشتباهه! یا مثلا میگن که امسال برای شرکت های تازه تاسیس وام میدیم، بعد شما میگی منم میخوام چون شرکت دارم! یا مثلا شرکتت رو دوباره ثبت کنی و بگی حالا من تازه تاسیسم. بهت میخنده دولت خب!

هوووم.. مثال بی ربطی بود:-؟
سفسطه ناشیانه ای هم:-؟
ولی بذار روشت رو ادامه بدیم!
اگه دولت بیاد اطلاعیه بده که به "سرمایه گذار" های شهرای مرزی تخفیف مالیاتی میده چی؟ یه سرمایه گذار توی شهرای مرزی میخواد از تخفیفای مالیاتیش استفاده کنه و یهو دولت میاد میگه " واقعا متوجه نشدی که فکر پشت این قانون چی بود؟ برای افزایش سرمایه گذارای شهرای مرزی بود! پس بهت تخفیف مالیاتی نمیدیم!"
همینطور که دارید به میزان مسخرگی دولت توی این مثال لبخند میزنید به مفهومش هم فکر کنید..!
همینطور برای مثال بعدی! اگه دنبال کردن این الگوی سخته توی پیام شخصی کمکتون میکنم

نقل قول:
الان شما درخواست تغییر رسمی داشتید که من رد کنم؟ ( با اینکه رد میکردم البته!)

هدف افزایش طول پست بود؟:)
تبریک میگم.. پستتون حدودا یک خط طولانی تر شد!

نقل قول:
به این دلیل منتظر شدم تا تیم هایی که می خوان، خودشون بیان و بعد برای تازه وارد ها و تیم های خصوصی با شرایط و تسهیلات ویژه، ثبت نام داشته باشیم.

این پاراگراف جدا ارزش جواب دادن نداره! واقعا نداره! اگه باز هم متوجه نمیشید که چرا از یکی از دور و بریا بپرسید

نقل قول:
+ بسیار خوشحالم که دیشب بهتون جواب ندادم، هم اینکه این ها در منظر عموم شفاف سازی شد و هم لحن برخوردتون مودبانه تر شد. ممنونیم از شما بابت هر دوی این موارد.

لحن برخورد تغییر خاصی نکرد:-؟
و اگر هم به کلمه ای برخوردید ناسزا نبوده:-؟
مثل این میمونه که یه دکتر روانشناس بهتون بگه مبتلا به بیماری بی شعور هستید.. ناراحت میشید؟ یه نوع بیماریه که مبتلایید بهش خب!:)

نقل قول:
در وهله اول، اگه اون پستی که ازش نقل قول کرده بودید به این صورت که " احتمالا برنامه هایی براشون خواهیم داشت" رو با دقت می خوندید، می فهمیدید که این تصمیم به دلیل نبود برنامه تیم کوییدیچ هاگوارتز در ترم جاری هاگوارتز می باشد و اگر باز هم می رفتید و تاپیک زمین کوییدیچ هاگوارتز رو مطالعه می فرمودید، مشاهده میکردید که در طی چند دوره قبلی برگزاری مسابقات اعضای ریونکلاو تحت عنوان تیم ریونکلاو ( و نه ترنسیلوانیا) به مسابقات اومدند. پس وقتی که این تیم ها قراره از مسابقات هاگوارتز به اینجا بیان، همگی باید به طور مستقلی از تیم های فعلی باشند. کما اینکه به دلیل افزایش تعداد اعضای شرکت کننده در لیگ ( مخصوصا اعضای تازه وارد)، تیم های خصوصی محفل و مرگخوار هم میتونند شرکت کنند.

شما سفسطه می کنید و در نهایت میبینید که عه! به کاری که کردم نخورد! پس تیمای محفلی و مرگخوارو چه کنم؟
و برمیگردید به پاراگراف قبل!!!
جالب بود!

با آرزوی موفقیت!
روونا ریونکلاو!
کپتان تیم همواره "ریونی" ترنسیلوانیا!
- متوجه شدید که؟:)-

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!
Only Raven

I only wanted to have fun
learning to fly, learning to run :)

تصویر کوچک شده

{ بعد از هزاران سال.. حالا جاش روی سر صاحب اصلیش امنه.. }

پیام زده شده در: ۱۵:۳۶ جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
آفلاین
نقل قول:
اینو واقعا نمی تونم درک کنم. توضیح بیشتر میخوام!

توضیحات بیشتر در ادامه همون بند (قبل از پست ارسالی شما) ویرایش و گفته شده:

نقل قول:
+ این بند به این دلیل می باشد که تعداد اعضای شرکت کننده در لیگ بیشتر شود و همچنین اعضای دیگری بجز اعضای قدیمی فرصت شرکت داشته باشند.

خب حالا اینو برای فهمیدن، توضیح میدم، همونطوری که دیشب برای ناظر ارشد ریونکلاو توضیح دادم.
در وهله اول، اگه اون پستی که ازش نقل قول کرده بودید به این صورت که " احتمالا برنامه هایی براشون خواهیم داشت" رو با دقت می خوندید، می فهمیدید که این تصمیم به دلیل نبود برنامه تیم کوییدیچ هاگوارتز در ترم جاری هاگوارتز می باشد و اگر باز هم می رفتید و تاپیک زمین کوییدیچ هاگوارتز رو مطالعه می فرمودید، مشاهده میکردید که در طی چند دوره قبلی برگزاری مسابقات اعضای ریونکلاو تحت عنوان تیم ریونکلاو ( و نه ترنسیلوانیا) به مسابقات اومدند. پس وقتی که این تیم ها قراره از مسابقات هاگوارتز به اینجا بیان، همگی باید به طور مستقلی از تیم های فعلی باشند. کما اینکه به دلیل افزایش تعداد اعضای شرکت کننده در لیگ ( مخصوصا اعضای تازه وارد)، تیم های خصوصی محفل و مرگخوار هم میتونند شرکت کنند.

نقل قول:
تیم ترنس با وجود اینکه هیچگونه اطلاعیه ای داده نشده بود ولی از همون ابتدا و برای ثبت نام تکرار مکررات کرد و روی "آبی" بودنِ تیم تاکید.

خب، استقلال تهران هم آبیه، استقلال اهواز هم آبیه، استقلال رشت هم آبیه و حتی استقلال دوشنبه هم آبی هست. بعد اونوقت مثلا استقلال تهران بیاد بگه که من فقط آبی هستم و حق آبی بودن برای منه و دیگه نباید کسی آبی باشه؟ همونطوری که دیشب طی بحث با ناظر ریونکلاو معلوم شد، مثل اینکه پروف قراره تیم دیگه ای بده، پس باید زرد بپوشن مثلا؟ یا صورتی کمرنگ؟
از سوی دیگه، چون مثلا استقلال تهران چون از قبل تر از پیروزی بوده، پس این حق رو داشته که بگه من باید تنها تیم تهرانی باشم و غلط میکنه هر کسی بخواد بگه تیمش متعلق به تهرانه؟

نقل قول:
و میتونید لطف کنید و بفرمایید تیم ترنسیلوانیا که بیش از یک دهه خصوصی بوده؛ چطور باید متوجه میشد که تایم و نوع ثبت نام متفاوته؟

بیش از یک دهه؟ مطمئنید؟ بخوایم مثلا بگیم تیم ترنس کی شروع کرده توی کوییدیچ، مثل اینکه توی سال 86 بوده، بازم یک دهه نمیشه ها! بیش از یک دهه عمر خود سایته. اشتباها برای ترنس به کار بردید. ولی خب حالا! دعوا سر قدمت تیم نیست. مسئله اینه که بعد از این اطلاعیه هم ثبت نام می کرد، هیچ تفاوتی نداشت و جزو تیم های با پشتیبانی گروه های خصوصی قرار نمی گرفت، کما اینکه هیچ کدام از تیم های بودجه دار قبلی نیز با شرط حفظ بودجه و قیمت، توانایی دریافت نیابت تیم های گروه خصوصی نداشتند.

اون قسمت به این دلیل اینطوری بیان شد که اعضا تشویق بشن و بیان شرکت بکنند، نه اینکه این ها رو به تیم های قبلی بدیم. خب اینها دیگه خودشون اومدند و قراره شرکت کنن، ما میخوایم تیم های دیگه ای بیان و برای همین طرح های تشویقی گذاشتیم.
الان توی دولت، میان میگن که هر کسی بیاد توی شهر های مرزی سرمایه گذاری کنه، بهش تخفیف مالیاتی میدیم. بعد شما که توی شهر مرزی سرمایه گذاری نکردی ولی خودت توی یکیشون به دنیا اومدی، میگی که منم حق دارم دیگه! خب اشتباهه! یا مثلا میگن که امسال برای شرکت های تازه تاسیس وام میدیم، بعد شما میگی منم میخوام چون شرکت دارم! یا مثلا شرکتت رو دوباره ثبت کنی و بگی حالا من تازه تاسیسم. بهت میخنده دولت خب!

نقل قول:
و تصور نمی کنید که این اطلاع رسانی باید همراه اطلاعیه اولیه زده می شد؟ قبل از اینکه تیم ها ثبت نام کنن؟

با توجه به دلایلی که در بالا گفتم، به هیچ وجه همچین تصوری نداشتم. از اول قرار نبود که تیم های کوییدیچ گروه های خصوصی داشته باشیم، بعدا این تصمیم گرفته شد.

نقل قول:
واقعا علاقه دارم بدونم شما با خودتون چی فکر کردید که اینقدر دیر این اطلاعیه رو زدید و به تیم هایی که پیش از این تاریخ ثبت نام کردن هم اجازه تصحیح کردن نمیدید!

الان شما درخواست تغییر رسمی داشتید که من رد کنم؟ ( با اینکه رد میکردم البته!) اینطوری از روی هوا حرف زدن کار خوبی نیست. بذارید عملی اتفاق بیفته بعد قضاوت کنید، ایراد اخلاقی خیلی بزرگیه این مورد. و خب دلایل هم گفته شد، به این دلیل منتظر شدم تا تیم هایی که می خوان، خودشون بیان و بعد برای تازه وارد ها و تیم های خصوصی با شرایط و تسهیلات ویژه، ثبت نام داشته باشیم.

+ بسیار خوشحالم که دیشب بهتون جواب ندادم، هم اینکه این ها در منظر عموم شفاف سازی شد و هم لحن برخوردتون مودبانه تر شد. ممنونیم از شما بابت هر دوی این موارد.

موفق باشید!

ویرایش شده توسط مرلین کبیر در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۲۷ ۱۵:۴۳:۰۵
ویرایش شده توسط مرلین کبیر در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۲۷ ۱۵:۴۸:۳۲

پیام زده شده در: ۱۰:۴۵ جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴

روونا ریونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۳ دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۲ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷
از این شهر میرم..:)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 336
آفلاین
سلام!

نقل قول:
3 - تیم هایی که قبلا ثبت نام کرده اند نمی توانند به عنوان تیم گروه خصوصی اعلام شوند.

اینو واقعا نمی تونم درک کنم. توضیح بیشتر میخوام!
درباره تیم های خصوصی پیش از این توضیحی داده نشده بود به غیراز یک اشاره کوچیک که" احتمالا برنامه هایی براشون خواهیم داشت"

تیم ترنس با وجود اینکه هیچگونه اطلاعیه ای داده نشده بود ولی از همون ابتدا و برای ثبت نام تکرار مکررات کرد و روی "آبی" بودنِ تیم تاکید.

و میتونید لطف کنید و بفرمایید تیم ترنسیلوانیا که بیش از یک دهه خصوصی بوده؛ چطور باید متوجه میشد که تایم و نوع ثبت نام متفاوته؟

و تصور نمی کنید که این اطلاع رسانی باید همراه اطلاعیه اولیه زده می شد؟ قبل از اینکه تیم ها ثبت نام کنن؟
واقعا علاقه دارم بدونم شما با خودتون چی فکر کردید که اینقدر دیر این اطلاعیه رو زدید و به تیم هایی که پیش از این تاریخ ثبت نام کردن هم اجازه تصحیح کردن نمیدید!

روونا ریونکلا
کپتن تیم همواره آبی ترنسیلوانیا
موفق باشید.

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!
Only Raven

I only wanted to have fun
learning to fly, learning to run :)

تصویر کوچک شده

{ بعد از هزاران سال.. حالا جاش روی سر صاحب اصلیش امنه.. }

پیام زده شده در: ۲۰:۵۴ پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
آفلاین
درود

نقل قول:
ترنسیلوانیا از گذشته های دور با اسپانسری ریون در مسابقات شرکت کرده و این قانون باعث منحل شدن تیم خواهد شد. لطفا این بند را بازبینی نموده و همکاری لازم جهت ادامه قعالیت این تیم با حفظ بودجه و افتخارات گذشته را مقدور نمایید.

نه از بندی که نقل قول کردید و نه از هیچکدام از بند ها و قوانین و اطلاعیه های موجود در مورد این دوره از لیگ کوییدیچ این حرفی که شما گفتید برداشت نمیشه. ترنسیلوانیا از گذشته بوده، همه اعضاش هم از گروه ریونکلاو بودند، الان هم خواهد بود و به حول و قوه مرلینی، در آینده نیز به فعالیت خودش ادامه خواهد داد. نه موجودیت تیم ترنسیلوانیا، نه بودجه و نه افتخارات این تیم هیچکدوم از دست نرفته و نمیرن. مثل 4 تیم دیگه، تیم ترنسیلوانیا هم یه تیم هستند.

ریونکلاو و بقیه گروه های خصوصی میتونند تیم دیگه ای رو زیر نظر ناظر گروه ( چه با عضویت مستقیم و چه انتخاب ترکیب و چه ...) مشخص کرده و با اسمی که بتونه به نوعی به گروه خصوصیشون اشاره کنه ( اختیاریه این مورد البته) به لیگ و مسابقات معرفی بکنند.

پیام زده شده در: ۱۶:۲۸ پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴

ریتا اسکیتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۵ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۳:۵۹ پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵
از شماها خسته شدم! از خودمم همین طور!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 243
آفلاین
نقل قول:
3 - تیم هایی که قبلا ثبت نام کرده اند نمی توانند به عنوان تیم گروه خصوصی اعلام شوند.

ترنسیلوانیا از گذشته های دور با اسپانسری ریون در مسابقات شرکت کرده و این قانون باعث منحل شدن تیم خواهد شد. لطفا این بند را بازبینی نموده و همکاری لازم جهت ادامه قعالیت این تیم با حفظ بودجه و افتخارات گذشته را مقدور نمایید.

دلتنگ آن گوشه گیر قدیمی!

به امید بازگشتِ سیریوس بلک

گوشه گیرم، باز گشت!

پیام زده شده در: ۱۷:۴۳ یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
آفلاین
سلام یا قمه کش دوران

نقل قول:
عه؟! اون چی بود؟!حوری بود؟!واسه چی قایمش کردی؟!بیارش بیرون ببینم!

به جان همین مایکل، مایکل رو بکشم و بذارم تو قبر، تیکه تیکه بشه ساعت نه بذاریمش دم در، حوری نبود؛ سایه خودت بود روی دیوار. اصلا چیزی خاصی نبود.

نقل قول:
اولا که ما برای تیممون یه بازیکن میخوایین که توی لیگ قبلی بازی کرده و قیمت داره...ولی عوض کرد شخصیتش رو...الان تغییر شناسه داده،همون قیمت شخصیت قبلی رو داره آیا؟!

مشکلی نیست، فقط موقع ارائه تیم، شناسه قبلیش رو هم بگید که قیمت لحاظ بشه و ... .

نقل قول:
دوما...ما یه چند گالیون وام میخواییم...کوجا باس ثبت نام کنیم؟!مدرک چی میخواد؟!

برای وام و مسائل نقل و انتقالات و کسر و اضافه کردن بودجه و ...، بعد از اتمام ثبت نام یه فرصت حداکثر یک هفته ای خواهیم داشت تا هم اسپانسر ها که معرفی شدن، تقسیم بندی بشن و هم قرعه کشی بقیه امکانات لیگ هم مشخص بشه. همون موقع وام ها هم لحاظ می شن.

نقل قول:
و آیا میشه هر قمیتی خواستیم وام بخواییم؟!نه بیشتر از 300 گالیون...کمتر البته!

کمتر از حد نصاب اشکالی نداره.

پیام زده شده در: ۱۶:۴۳ یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
یا خودت!

عه؟! اون چی بود؟!حوری بود؟!واسه چی قایمش کردی؟!بیارش بیرون ببینم!
کارم رو بگم؟!آها...باشه...آقا پرسشی داشتم!

اولا که ما برای تیممون یه بازیکن میخوایین که توی لیگ قبلی بازی کرده و قیمت داره...ولی عوض کرد شخصیتش رو...الان تغییر شناسه داده،همون قیمت شخصیت قبلی رو داره آیا؟!

دوما...ما یه چند گالیون وام میخواییم...کوجا باس ثبت نام کنیم؟!مدرک چی میخواد؟!
و آیا میشه هر قمیتی خواستیم وام بخواییم؟!نه بیشتر از 300 گالیون...کمتر البته!

همینا دیگه!

پیام زده شده در: ۲۳:۳۱ جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
آفلاین
درود بر تدی کبیر

نقل قول:
۱. آیا تیم‌ها میتونن ورزشگاه بخرن؟ اگه آره,‌ مزنه فدراسیون الان چنده؟ و قیمتش فرق میکنه اگه نزدیک ویلای صدفی باشه یا وسط کینگزکراس یا نه؟

از اونجایی که شورای آسمانی الهی زوپس تازگیا یکمی ولخرج شدن، بودجه فدراسیون رو بیشتر کردن و به همین دلیل تصمیم بر این شده که برای هر تیمی یک ورزشگاه اختصاص داده بشه به رایگان. ولی ورزشگاه خالی! چمن و صندلی و تیر دروازه و ... به عهده تیم ها و اسپانسر هاست. قوانین این بخش رو هم در حال تدوین هستیم. میتونید با پول هایی که دارید، این وسایل رو بخرید و هر کدوم از این وسایل، درصدی به امتیازات تیم ها اضافه می کنند.

نقل قول:
۲. از اونجایی که کوییدیچ هاگوارتز کنسل شد, به نظرتون میشه گروه‌ها رو تشویق کرد که تیم‌هاشون رو توی لیگ کنار بقیه شرکت بدن؟

در حقیقت در مورد تیم ترنسیلوانیا این تصمیم رو گرفته بودم که اگه از اعضای ریون ( حتی با اینکه قبلا عضو تیم هم نبودن) بیان، این تیم در اختیار اونا قرار بگیره. ولی برای اینکه در حق بقیه اجحاف نشه، طرح تشویقی ای برای اعضای گروه ها قرار میدیم. مثل افزایش بودجه یا ... . باز هم اگه در زمینه پیشنهادات برای تشویق گروه ها ایده ای دارید، خوشحال میشم که ب من در میون بگذارید.

ممنون از حضورتون.

پیام زده شده در: ۲۰:۱۰ جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
درود بر مرلین!

من دو تا سوال دارم از خدمتتون:

۱. آیا تیم‌ها میتونن ورزشگاه بخرن؟ اگه آره,‌ مزنه فدراسیون الان چنده؟ و قیمتش فرق میکنه اگه نزدیک ویلای صدفی باشه یا وسط کینگزکراس یا نه؟

۲. از اونجایی که کوییدیچ هاگوارتز کنسل شد, به نظرتون میشه گروه‌ها رو تشویق کرد که تیم‌هاشون رو توی لیگ کنار بقیه شرکت بدن؟

همینا فعلا

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.