هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر رئیس فدراسیون کوییدیچ
پیام زده شده در: ۰:۱۹ سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
خودتم میدونی همینه که هست اصلا پاسخ درستی نیست و جوجول پاترم قانع نمیکنه چه برسه به وندلینی که من باشم. این دلیلی که آوردی هم قانع کننده نبود حتی. اینکه ملت تاریخو نگاه نمیکنن هیچی، دیگه مشخصه هر بازی ده روز یا چقدر-هملت بیا بگو!- وقت داره. انگشت که دارن!

من شدیدا اعتراض دارم همچنان. حق ما داره ضایع میشه. شما مثا میگی با تسامح بیشتر یه جوری میگی انگار مثل ماندانا مشخص کردی متر و معیارت چیه آدم دستش به جایی بنده بگه مثلا من چرا هفتاد شدم که بگی تو شصت هم نمیشدی من بهت ارفاق نمودم. نه معیار و میزان تسامحت مشخصه، نه اصلا معیار خود پست نمره دادنت رو ما خبرداریم که از میزان نفع احتمالی تسامحت باخبر بشیم.

با تشکر از اینکه به سوتی خود صادقانه اعتراف کردی، ما همچنان اعتراض داریم!

+همونطور که مشاهده میشه فقط تیم ما نیست که بازیشو تموم کرده.
+اهمال بقیه واقعا به ما نباید ضربه بزنه و من میدونم که میزنه. من برای سروقت رسیدن بچه هام به این بازی تحت فشارشون گذاشتم، قطعا اگه ببینن نتیجه ش اینه که کسی که حتی نکرده روز بازیشو بدونه با آسایش بیشتر و طیب خاطر هویجوری میشینه پست میزنه و خدا بهمراش، انگیزه شون می پکه کیفیتشونم میاد پایین.

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۲۳:۴۷ دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
امروز ۱۲:۲۸:۲۵
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
پیام: 704
آفلاین
سر چوبدستی تو بگیر اونور! اونور تر! بهتر شد!

خب مسئله اینجاست که بنده یه غلط تایپی داشتم و به جای اینکه بنویسم " دوشنبه 94/8/18 " نوشتم : جمعه 94/8/18 " دوستان هم چون خیلی اطرافشون تقویم فراوونه و از تاریخ و ... اطلاع دارن، متوجه این ناهماهنگی نشدن و فکر کردن تا جمعه وقت هست. من خودم هم تا همین چند ساعت پیش از این مورد اطلاعی نداشتم. این ناهماهنگی باعث شده که دوستان بگن خب هنوز وقت داریم و برن بشینن چای قلیون بزنن بدون گفتن به ما!
به همین دلیل و چون اشتباه از طرف مقام عظما و شامخ ریاست فدراسیون بود، نفری دو روز وقت اضافه دادم. البته این مسئله رو هم ذکر کردم که تیم هایی که پستشون رو فرستادن، امتیاز مثبت میگیرن. مثلا شخص x یه پستی فرستاده الان، این پست امتیازش 90 میشه. اگه همین پست رو فردا میفرستاد، 80 بیشتر نمیشد. پست هایی که تا آخر وقت امروز زده بشن، با تسامح بیشتری بررسی خواهند شد. پس تا جای ممکن تلافی این وقت اضافی انجام میشه.

و در نهایت، همینه که هست

پیام زده شده در: ۲۳:۲۷ دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
با سلام
تیم تراختور نسبت به این مساله که 22 دقیقه مونده به پایان وقت مسابقه ش بدون اینکه ازش سوالی در راستای موافقت یامخالفتش بشه زمان مسابقه ش تمدید شده معترضه. تیم مقابل هیچ پستی ارسال نکرده، تیم ما سر وقت بازی رو تموم کرده. هیچی به هیچی اونوخ؟

اینسندیو!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۰۲ چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
آفلاین
درود بر تدی کبیر!

یه اطلاعیه ای فرستادم، اول که در مورد اون زمان که صحبت شده بود، هم افزایش زمان داشتیم و هم برای این جریان ملیت ها، همگی توی گروه بحث کنیم و ببینیم چطوری میشه بهترش کرد یا کلا باید حذفش کرد.
زمان بندی رو هم توی اون اطلاعیه فرستادم، حالا اگه دقیقا میخوای بدونی کدوم تیم با کدوم تیم مسابقه داره، اونم میذارم. مشکلی نیست.

+ تف تشت اسلی و گریفه، کاریت ندارن

پیام زده شده در: ۱۸:۳۱ چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
مرلینااااا.... درود!

میشه بی زحمت برنامه های بازی‌های بعدی رو با تاریخشون اعلام کنی؟ اینطوری اگه تیمی هفته‌ای برای بازی مشکل داشته باشه میتونه از قبل براش برنامه ریزی کنه.

مسئله‌ی بعدی باز هم مسئله‌ی ملیت‌هاست. من همچنان با ملیت‌ها مشکل دارم و به نظرم کار اشتباهیه. اگه ملیتی به تیمش امکانات خاصی بده بدون اینکه روی تیم حریف تاثیر بذاره باز شاید قابل قبول باشه. مثلا ملیت گریفیندور.. توانایی شرکت در مسابقه با دو پست.. تا اینجا قابل قبوله اما اینکه امتیاز پست سوم برابر با بالاترین امتیاز کسب شده در مسابقه باشه و اگه این امتیاز از تیم حریف گرفته بشه اصلا منصفانه نیست. (این مثالو زدم چون تفی تشت‌ها از ملیتشون استفاده نکردن توی این بازی و امیدوارم شاکی نشن چرا دست روی اونا گذاشتم.).
این مسئله در مورد بقیه ی ملیت‌هایی هم که به تیم نسبت به حریف اختیارات ویژه ای میده هم صادقه و اگه قرار باشه برنده‌ی بازیهایی به لطف ملیت ها تعیین بشه نه زیبایی مسابقه, اون پیروزی چه ارزشی داره؟

همینا دیه!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۲۶ چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
آفلاین
از ریاست QFJ به کاپیتان QCA

درود بر جناب تد ریموس بوفون!

نقل قول:
سوال اول اینکه مرحله ی گروهی رفت و برگشته یا خیر؟ جواب این سوال مهمه چون اگه مثبت باشه, میرسیم به سوال بعدی در مورد استفاده‌ی تیم‌ها از قدرت‌های خفن وابسته به ملیتشونه! چه زمانی هر تیم اعلام میکنه که میخواد از این امتیازات مربوط به گروهش استفاده کنه؟ قبل از بازی؟ بعد از بازی؟ طی بازی؟ چطوریه کلا! و اینکه در صورت رفت و برگشت بودن آیا محدودیتی برای اینکه این امتیاز رو ۲ بار از ۳ بار علیه یه تیم استفاده نکنه وجود خواهد داشت؟

حقیقتش اگه بازی ها به صورت رفت و برگشت انجام بشه، زمان لازم میشه 6 هفته، بعد ما 1 هفته الی دو هفته اون وسط استراحت خواهیم داشت و بعد برای مرحله گروهی هم 3 یا 4 هفته احتیاج داریم، اینا سر جمع میشن حدود 10 یا 11 هفته. که با توجه به اینکه الان یه هفته از مهر گذشته، مسابقات نهایی ما که بالاخره بخش هیجان انگیز تر ماجرا هستن، میفته واسه آذر و دی ماه که ملت میرن واسه درس و مشخ و منم دیه پیدام نیست! ( خیلی درس خونم ) برای همین مسابقات گروهی رو فقط تک مرحله ای برگزار می کنیم و ایضا مراحل حذفی رو. هم اون مشکل زمانمون حل بشه و هم اینکه دیگه قدرت ها دو بار برای یه تیم بدبخت استفاده نشه :دی
برای اون اعلام استفاده از قدرت هم، وقتی که پستی که توی تاپیک میخوره که فلان تیم و فلان تیم با هم در این تاریخ مسابقه خواهند داشت، از اون موقع زمان برای استفاده از قدرت شروع میشه تا زمان ارسال اولین پست از طرف هر کدوم از دو تیم. اولین پست که زده شد، دیگه زمان استفاده از اون قدرت گذشته و باید بدون قدرت وارد مسابقه بشه.
حالا در مقام توضیحات اضافی باید گفت که فقط کاپیتان اون تیم میتونه توی یه پست، بنویسه که ما از این قدرت استفاده میکنیم. بعدش تمام. دیگه چیز دیگه ای نمینویسه! و همینطور باید بگم که مثلا شما میتونین از فلان قابلیت 3 بار استفاده کنین توی مرحله گروهی، اگه فقط دو بار استفاده کردین و مرحله گروهی تموم شد، دیگه اون یه بار شما می سوزه. ولی اگه مرحله آزاد باشه، تا جایی که در مسابقات حضور دارید، میتونید استفاده کنید. بازم اگه مسابقات تموم شد یا حذف شدید و قابلیتتون استفاده نشده موند، سوخته!

نقل قول:
کلا مسئله اینه که این طرح خیلی جالب و مهیجه اما به نظر میرسه فاکتور مهمی مثل تلاش و بازی خوب رو فدای شانس و بخت آزمایی میکنه. این موضوع در مورد ملیت‌هایی که روی امتیاز تیم یا تیم حریف اثر دارن خیلی بیشتر به چشم میاد (بخصوص که خیلیاشون شامل سه بازی مرحله‌ی گروهی میشه یعنی تمام یا نیمی از بازی‌های اون تیم‌ها) و بعد مورد عجیبی داریم به اسم ملیت زوپستان! این باز و بسته کردن تاپیک دقیقا چطوریه؟ برای بعضی تیم‌ها که بازیکن لژیونر دارن () هماهنگ کردن ارسال پست‌ها به خاطر اختلاف زمانی گاهی دردسر ساز بوده و این بسته بودن تاپیک هم کلا ممکنه دست اونها رو ببنده.

این قابلیت های امتیازی رو من برای همین محدود به مرحله گروهی کردم که توی مرحله گروهی تعداد بازی ها زیاده و خب هر تیمی 3 بار میتونه بازی کنه، یه بارش تاپیک براش بسته میشه و دوبار دیگه رو آزاده که استفاده کنه مثلا. این توی مرحله حذفی خیلی ایراد بزرگتری می شد. قابلیتی مثل زوپسستان هم تاپیک رو می بنده برای ارسال پست، این بسته شدن تاپیک برای هر دو طرف خواهد بود، بالاخره استفاده از قدرت های خفن، یه سری معایبی هم داره. من در متن گفتم که این تاپیک بسته میشه، بسته شدن به معنای عام! یعنی چه تیم حریف و چه تیم استفاده کننده باید منتظر باشن تا تاپیک باز بشه و بعد ارسال بکنن.
تاپیک هم به کل بسته نمیشه. من به تناوب بازش می کنم و خب الان به توجه به این مسئله ای که گفتی، تایم اون باز شدن ها رو بیشتر می کنم. حقیقتش این مورد رو در نظر نگرفته بودم. ( اتفاقا از اونجایی که من خودم جغد هم هستم، در شبانگاهان یه دور باز میکنم، اون دور دیگه رو چرخشی انجام میدم :دی.
البته یه مسئله دیگه ای هم هست. دارم به این فکر می کنم که این قابلیت هایی رو که 3 بار امتیازشون بیشتر میشه یا امتیاز حریف رو کمتر می کنن، تبدیل به 2 بار بکنم. اینطوری خب یه بازی رو به صورت fair play میان زمین :دی

نقل قول:
سوال دوم اینکه برای قرعه کشی تعیین ملیت آیا نماینده‌ای از تیم‌ها یا قاضی بی‌طرفی حضور پیدا میکنه؟ شما گفتی که بعد از تعیین ملیت جای اعتراضی نیست برای همین پیشنهادم اینه که نماینده یا نمایندگانی برای قرعه کشی حضور داشته باشن که هر جور شک و شبهه در مورد رعایت عدالت و شرایط مساوی برای همه ی تیم‌ها از بین بره.

برای این جریان قرعه کشی، من بازه ها رو توی یه کاغذی نوشتم، بعد رفتم سر وقت دو سه تا مدیر، از اونجایی که اون ها هم توی مسابقه حضور داشتن، اول بهشون این جریان ملیت ها رو توضیح دادم و بهشون گفتم یه عددی انتخاب کنن، بعد از اینکه اون عدد انتخاب شد، من تمام بازه ها رو براشون نوشتم که مثلا فلان ملیت، در فلان بازه قراره داره و الخ... . بعد از اینکه همه پیام های شخصی ارسال شدن، من اون بازه ها رو می نویسم اینجا و همینطور عدد انتخابی هر تیم رو. بر اساس اون ها تعیین میشه که هر تیمی در کدوم بازه انتخاب کرده و کدوم ملیت رو خواهد داشت.

نقل قول:
بنده برای عرض مقادیری سوالات و انشاالخودت خیلی شفاف سازی در مورد این طرح چند ملیتی کردن کوییدیچ خدمت رسیدم. لطفا خیلی ساده و با در نظر گرفتن عدم سابقه‌ی بنده در گروه ریون جواب ما رو بده!‌

توضیحات در حد توان ارائه شد، حالا بازم مشکلی بود، بوگو.

پیام زده شده در: ۶:۱۳ چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
از کاپیتان QCA به ریاست QFJ

جناب مرلین بلاتر,

بنده برای عرض مقادیری سوالات و انشاالخودت خیلی شفاف سازی در مورد این طرح چند ملیتی کردن کوییدیچ خدمت رسیدم. لطفا خیلی ساده و با در نظر گرفتن عدم سابقه‌ی بنده در گروه ریون جواب ما رو بده!‌

سوال اول اینکه مرحله ی گروهی رفت و برگشته یا خیر؟ جواب این سوال مهمه چون اگه مثبت باشه, میرسیم به سوال بعدی در مورد استفاده‌ی تیم‌ها از قدرت‌های خفن وابسته به ملیتشونه! چه زمانی هر تیم اعلام میکنه که میخواد از این امتیازات مربوط به گروهش استفاده کنه؟ قبل از بازی؟ بعد از بازی؟ طی بازی؟ چطوریه کلا! و اینکه در صورت رفت و برگشت بودن آیا محدودیتی برای اینکه این امتیاز رو ۲ بار از ۳ بار علیه یه تیم استفاده نکنه وجود خواهد داشت؟

کلا مسئله اینه که این طرح خیلی جالب و مهیجه اما به نظر میرسه فاکتور مهمی مثل تلاش و بازی خوب رو فدای شانس و بخت آزمایی میکنه. این موضوع در مورد ملیت‌هایی که روی امتیاز تیم یا تیم حریف اثر دارن خیلی بیشتر به چشم میاد (بخصوص که خیلیاشون شامل سه بازی مرحله‌ی گروهی میشه یعنی تمام یا نیمی از بازی‌های اون تیم‌ها) و بعد مورد عجیبی داریم به اسم ملیت زوپستان! این باز و بسته کردن تاپیک دقیقا چطوریه؟ برای بعضی تیم‌ها که بازیکن لژیونر دارن () هماهنگ کردن ارسال پست‌ها به خاطر اختلاف زمانی گاهی دردسر ساز بوده و این بسته بودن تاپیک هم کلا ممکنه دست اونها رو ببنده.

سوال دوم اینکه برای قرعه کشی تعیین ملیت آیا نماینده‌ای از تیم‌ها یا قاضی بی‌طرفی حضور پیدا میکنه؟ شما گفتی که بعد از تعیین ملیت جای اعتراضی نیست برای همین پیشنهادم اینه که نماینده یا نمایندگانی برای قرعه کشی حضور داشته باشن که هر جور شک و شبهه در مورد رعایت عدالت و شرایط مساوی برای همه ی تیم‌ها از بین بره.

در کل این طرح خیلی جالبه و تشکر میکنم اما به نظرم احتیاج داره شدیدا بازنگری بشه.

با تچکر

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۲۴ جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۴ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۸:۰۹ جمعه ۶ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1024
آفلاین
سلام.

تیم ترنسیلوانیا از دریافت بودجه انصراف میده و به عنوان تیم گروه ریونکلاو تو مسابقات شرکت می کنه.

بار دیگر سایتی که دوست می داشتم. :)

پاسخ به: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۷:۰۴ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
آفلاین
سلام ناناز پاتر

حقیقتش من نحوه ثبت تیم رو به آریانا توی پیام شخصی گفتم، بعد خبر رسید که کاپیتان عوض شده و وندلین کاپیتانه، بعد من گفتم به آریانا که بهت بگه. دیگه در جریان نیستم که گفته یا نه، ولی حالا میگم که چطوری باید باشه.

تیم آرمادیلو رو میتونید وارد کنید و کلا هیچ توضیح اضافه ای نداره، بیایید اسامی رو بگید و بعد بگید که این تیم برای گروه خصوصی هافل هستش. این از این بخش اگه خواستین آرمادیلو رو بیارید. بعد هم اجباری نیست که مثلا از تیم های مخصوص گروه بیارید، میتونید بگید کور ممد به فضا می رود، تیم خصوصی هافل. در این حد یعنی
یه چیز دیگه هم اینه که مشکلی نیست که چند تا تیم داشته باشید، ولی فقط یکی میتونه به عنوان تیم خصوصی هافل پا به میدان مسابقات بذاره. آرمادیلو، تیم خصوصی هافل؛ تراختور سازی هم یه تیمی مثل بقیه تیم ها،با بودجه و بازیکنای خودش. اینم از این بخش.

ولی حالا اینکه تراختور سازی رو که قبلا خودش یه تیمی بوده رو میخواید بیارید، این یکمی شرایط باید رعایت بشه براش؛ تقریبا همون متنی هست که برای آریانا فرستادم:

نقل قول:
همینطوری برای تیم تراختور سازی نمی تونید تیم بدید، البته میشه با تراختور سازی تیم داد، ولی نمیشه به عنوان تیم خصوصی اعلامش کرد اما برای این اعلام کردن چند تا راه حل داره...
یکی اینکه بیایید و بگید ما بودجه نمیخواییم و بودجه مون رو صفر کنید و بعد بیایید و شرکت کنید و اون متعلقات و تشویقات بهتون تعلق بگیره.
یا اینکه از دریافت اون متعلقات و تشویقات انصراف بدید و با بودجه قبلی تیم وارد بشید. با توجه به اینکه بودجه فعلی تراختور سازی کمتر از مبلغ وامه ***** ( این قسمت سانسور شده چون قراره بعدا اعلام بشه، ولی میتونی از آریانا بپرسی ) فکر کنم مورد اول بهتر باشه.
یا هم که میشه مثلا گفت تراختور سازی دیاگون سفلی و کلا اسم رو عوض کرد و از اول شروع کرد که اونم فکر نکنم خوب باشه.

و اما این یکی:
نقل قول:
پرسش دیگه اینکه الان تیم مال آریاناس آیا آریانا باید خودشو بخره؟ و اگه بخواد مثلا بازیکن مجازی یا یکی دیگه از ملت رو کاپیتان اعلام کنه باید شوت شه بیرون بخریمش؟ یا باید تغییر شناسه بده حتی؟

تیم مال آریاناست، میاد میگه که ما فلان آدما هستیم، ترجیحا لطف کنه و لینک ملت رو هم روی اسمشون بزنه، لطف کرده، همین!
ترجیحا خودش کاپیتان باشه، ولی چون دو تیم رعایت نکردن، مشکلی نیست که فرد دیگه ای رو کاپیتان اعلام کنه. احتیاجی به شوت شدن و تغییر شناسه نیست. چون تیم خودش بوده، 25 درصد قیمتش رو از پول تیم کم می کنیم، بقیه هم اگه قبلا توی این تیم بودن، به همین ترتیب، فقط 25 درصد پولش رو میگیریم، اگه هم اولین باره میان که پولی نمیگیریم.

پاسخ به: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۶:۲۳ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ببین مرلین، من هیچوخ از زمانی که شناسه سارا گرنجر و ناناز پاتر داشتم تا کنون سر از قوانین کوییدیچ در نیاوردم. اصن ذهن هافلپافی من در پیچ و خم این همه تبصره و قانون و قرض الحسنه و طرح جامع یکپارچه سازی حافظیه شیراز با نیوکمپ و غیره گم میشه!

نگا، این آریانای ما یه تیم داشت تو دسته دو، که اعضاش رفته بودن و لخت و خالی مونده بود رو دساش. سه تا هافلی مرام گذاشتن گفتن ما میایم تیمتو احیا می کنیم. چهارتا شدیم و خب قضایا اوکی بود. بعد دیگه رفته بودیم تو کار انتخاب رنگ روبان افتتاحیه و مارک قیچی مدیر عامل واسه بریدن روبان فوق الذکر که خبر اومد تیم های گروه های چهارگانه فیلان و بیسار. و به عبارتی نوشیدنی کره ای پاچیدی به تیم

نکته قابل ذکر اینکه ما چهارتا هافلی بودیم لکن اسکلت خالی یه تیم دیگه رو داشتیم موتور و جعبه دنده کار میذاشتیم سوار شیم، در نتیجه الان نمیدونیم این حرکت تیم خصوصی محسوب میشه یا نمیشه! چون هافل یه تیم آرمادیلو داشته-و الان نداره-که ما نیستیم، و هر گروه یه تیم بیشتر نمیتونه بده، از سویی آرمادیلو با علیرضا به ابدیت پیوسته و در واقع اگه از اونور حساب کنی هافل داره یه تیم میده که ماییم ولی آرمادیلو نیست:|

پرسش دیگه اینکه الان تیم مال آریاناس آیا آریانا باید خودشو بخره؟ و اگه بخواد مثلا بازیکن مجازی یا یکی دیگه از ملت رو کاپیتان اعلام کنه باید شوت شه بیرون بخریمش؟ یا باید تغییر شناسه بده حتی؟

خلاصه که بوق بهت با اون قوانین سردرگم کننده ت، بیا منو آن لاک کن ببینم چن چندم با خودم!:|

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.