هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ..:تولد١٢سالگي جادوگران:..
پیام زده شده در: ۲۲:۲۸ جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
گزارش یک جشن از دید یک رودولف!

خب....قرار نبود راستش برم،ولی چون یه کاری همون حوالی و همون ساعت داشتم،قسمت این شد که برم...ولی چون کارم طول کشید،متاسفانه فکر کنم نیم ساعت،چهل و پنج دقیقه اول رو از دست دادم...نمیدونم چه اتفاقی افتاده در اون بین،بقیه باس گزارش بدن اولش رو...ولی خب مهم نیس...مهم من و حضور من بود و بعد از حضور گل مجلس(خودم!)جشن شروع شد اصلا!

در ابتدا وارد شده و در کمال تعجب،سلام کردم!
سپس ریتا را بلند کرده از سرجاش و من نشستم...چه معنی داره تا وقتی یه مرگخوار صندلی نداره،یه محفلی بشینه!
سپس دوستان به ترتیب،از راست()ریتا،جیم موریاتی،هاگرید،پویا نامی که همراه هاگرید بود(نه اون پویای بدبختی که توی یه مرحله از بازی محفل ققنوس گیر کرده و پست میزنه!)بارفیو،ویولت،ریگولوس،روونا،فلور،جوان ترین فرد حاضر در جشن که اسمش رو متاسفانه نمیدونم و نشد که بهش شناسه هری پاتر رو بفروشیم()،لینی،همراه لینی،مورگانا و آرسینوس جیگر نشسته بودند و میخواستن بازی کنن...از سنشون هم خجالت نمیکشیدن...به خاطر همین من که وارد شدم گفتم:خجالت بکشین،بیایین یه بازی دیگه بکنیم!
در اون بازی هم تلافتی مثل رژی شدن لب پویا نام،رژی شدن گونه بارفیو،ورشکسته شدن ویولت از لحاظ مالی،دودی شدن ویولت حتی،آلوده شدن صفحه شخصی روونا به تصاویر غیر مناسب و هتک حرمت از آرسینوس جیگر داشتیم که به دلیل رعایت عفت عمومی از بازگو کردن جزئیات معذوریم!
اما همینکه نوبت به ریتا رسید که آبرو نداشته اش ریخته بشه،ریتا زرنگ بازی دراورده و با بیان اینکه "کیک رو بیاریم" بحث رو منحرف نمود!
نکته ای هم بگم...کیک تولد با ابتکار ریتا به دلیل مرگ آلن ریکمن، طرح سیوروس داشت که بسی جالب بود،تشکر میشود ازش!

در این بین عناصری هم وارد جمع شدن و رفتن که مهم نیست!

در بین عکس انداختن و کیک خوردن و اینا،مورگانا،لینی و همراه لینی ساز جدایی سرداده و کافه رو ترک کردن،امیدوارم سالم رسیده باشن!

پس از خوردن کیک و سفارشات و اینا،پیشنهادی مبنی بر رفتن به لاله مطرح شد که خب،طبیعتا رودولف کسی نیست که لاله یا هر ساحره ی با کمالات دیگه ای رو رد کنه،بلند شده و به سمت لاله حرکت نمودیم...هرچند که روونا،فلور و دوست جوانمون که اینبار در فروختن شناسه فنگ بهش شکست خوردم()،نتونستن ما رو همراهی کرده و خداحافظی نمودیم باهاشون!

در مسیر به لاله،هاگرید از رشادت هاش در امور باغ وحش،چهار،سمور،طاووس و اینا صحکه همینجا جا داره بگم دوباره تو روحت!

اما بدترین قسمت ماجرا...به لاله رسیدیم...اما لاله ای در کار نبود...بلکه لاله اسم پارک بود و من از اون به بعد تا آخر میتینگ به دلیل شکست علاقه خاصی که از بابت ساحره نبودن لاله خوردم،سرم تو لاک خودم بود...ریتا رو کفن کنن!

سپس بلاخره جایی پیدا کرده،نشسته و در مورد بقیه غیبت کردیم()که البته در این بین بارفیو هم از ما خدا حافظی کرد و رفت....راستی بارفیو...اگه گزارش رو میخونی بگو واسه اون قضیه،ساعت حرکت کیه؟!
پس از مدتی که طرح ها رد شد،اختلاف ها نمود پیدا کرد و از این حرفا،ریگولوس بلک به صورت بسیار ادبی گفت "ایستادن،منتظرم هستن" و ما که تا به حال این حجم از ادبیات و این حرفا رو ندیده بودیم،نتونستیم خودمون رو کنترل کنیم و پیرهنا دریده،وا آسلاما سر داده و همگی به سوی جایی که "ایستاده بودند" حرکت کردیم...هنگاهی که به ایستاده گاه(ایستاده گاه به معنی مکانی که شخصی ایستاده میباشد) رسیدیم و ریگولوس را تحویل شخص ایستاده دادیم،دوباره در حرکتی برگشته و به لاله رفتیم...حرکت جالبی بود که به صورت یک ایل از میرفتیم و میومدیم!
طولی نکشید که بلاخره زمان خدافظی فرا رسید و ابتدا ویولت از جمع ما جدا،سپس هاگرید و آرسینوس،و در پایان،ریتا و جیم و من از هم جدا شده و هرکدام به سوی سرنوشت خود حرکت کردیم!

پایان گزارش خلاصه و مفید!

حرف دل:
همینجا از بچه ها معذرت میخوام اگه شوخی کردم به شخصه،بی ادبی اگه صورت گرفت و یا هر چیز دیگه ای...خدا رو شکر حداقل از نظر من جشن فوقالعاده ای بود و بسیار انرژیک،بسی مایه خوشحالیم بود که دوستان رو زیارت کردم!

جا داره بازم تولد 12 سایت رو تبریک بگم،و آرزو کنم برای 13 امین تولدش هم دور هم جمع بشیم...سایت مادامی که کاربرایی داره که به فکرشن،کاربرایی داره که بامعرفتن و همونطور که این سایت بهشون لذت داده،کسانی بودن که بهشون کمک کردن وقتی تازه وارد بودن،اونها هم همین کار رو میکنن برای نسل آینده،برای تازه واردین سایت...من فکر میکنم سالهای سال این سایت سرپا خواهد موند اگه همینطور براش وقت بذاریم،فعالیت کنیم و لذت ببریم ازش!

ممنونیم جادوگران!

پ.ن:حالا فهمیدم چرا اینقدر تنوع داریم توی شکلک چکش...واقعا اینجا نمود پیدا کرد!

پیام زده شده در: ۲۱:۱۸ جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴

ادی کارمایکل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۹ چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۰:۴۸ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
از گولاخ خانه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 122
آفلاین
خب این تولد هم گذشت... از تولد رفته ها و آلن ریکمن خورده ها تقاضا می کنم گزارش های متفاوتشون از میتینگ رو برامون تعریف کنن. پاپ کورن خریدم منتظرم

He is Nostro dis Parter
Nostr' alma Mater...

پیام زده شده در: ۱۳:۰۶ جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
منم خودم رو میرسونم که فقط بارفیو رو ببینم و ببینم شیر گاومیشش چیه اینقدر اصرار میکنه از بقیه شیرا بهتره!

پیام زده شده در: ۵:۵۰ جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴

باروفیو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۲ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۵ شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶
از محصولات لبنی میش استفاده کنید!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 191
آفلاین
روستایی اعتراض داره!

اسم منه ره ننوشتی تو لیست، جهندم! به عنوان مهمان ویژه ی سورپرایزی خودمه میرسونم. آدرسه ره ندادی به من، اونم جهندم! روستایی باهوش هسته آدرسه ره حدس میزنه! کافه کوچیک هسته ظرفیت این جمعیت پرشماره ره نداره، بازم جهندم! روستایی کم تجربه نیسته و میدونه نصف لیست نمیان! مکان میتینگه ره به محل زندگی روستایی دور کردی، اینم جهندم حتا! گاومیش من پرنده هسته ترافیکه ره میپیچونه.

میبینی هاگرید؟ من توره به عنوان حامی روستایی قبول داشتم، همه این ظلم های آشکار در حق روستایی ره به دید خوش بینی دیدم. ولی آیا تو فکر کردی روستایی جیگر هسته؟ میخوای روستایی پول بده شیر و کیکه ره تو بخوری؟ فکر کردی روستایی نمیدونه کیک فقط توره میرسه؟ فکر کردی روستایی از ۴ میترسه و اعتراض نمیکنه؟ اینم به کنار، چرا سنت ستیزی میکنی؟ روستایی به سنت ها پایبند هسته! قدیمی ها بی حکمت سنته ره بنا نمیذاشتن، خو این همه سال تولد ثابت تو همون بوف کذایی بوده، چرا لوکیشنه ره عوض میکنین؟ فکر کردین میتونین پاس روستایی ره قطع کنین؟ روستایی شوار بر گاومیش اول وقت در تولد حاضر میشه و شیر محکمی به دهان شهری ها روانه میکنه تا بفهمن شیر فقط شیر گاومیش هسته نه این وایتکس های صنعتی!

I'm sick of psychotic society somebody save me

پیام زده شده در: ۲۱:۵۳ پنجشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۴

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۵ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۲۵:۳۴ جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 459
آفلاین
دوستان جشن فردا از ساعت ١٥:٤٥ الي ١٨ برگزار خواهد شد.
مكان ميتينگ به دوستاني كه اعلام كرده بودند فرستاده شده.(اگه دريافت نكردين اطلاع بدين.)

يك سري نكات خدمتتون عرض ميكنم.
١- زمان ميتينگ حدود يك ساعت كمتر شده. پس خواهش ميكنم سر وقت بيايد تا هم به وقت دوستاتون ارزش داده باشين و هم اينكه وقت كم نياريم و بتونيم سر وقت خداحافظي كنيم.

٢-مكان ميتينگ كافه هست و كافه هزينه ورودي دريافت ميكنه براي ميتينگ كه اين هزينه براي هر نفر حدوداً مبلغ پنج هزار تومان هست.

٣-كيك هم تهيه شده و مبلغ اون هم بر تعداد دوستاني كه حضور دارن تقسيم ميشه. پيش بيني ما اينه كه حداكثر سهم هر نفر از كيك هم پنج هزار تومان هستش. پس حداكثر كل هزينه هاي هر نفر براي ميتينگ ٥هزار تومان ورودي+٥ هزار تومان كيك هست.
لازم به ذكره كه اونجا ميتونيد اگه چيزي ميخوايد سفارش بدين.
نكته ي خاصي نمونده. خيلي ممنونم از همه و اينكه از پرنس و ريتا بخاطر زحمات بسيارشون ممنونم.
انشالله فردا ساعت يك ربع به چهار بعد از ظهر در كافه اي كه آدرسش داده شده مي بينمتون.

تصویر کوچک شده

«میشه قسمت کرد، جای اینکه جنگید، میشه عشقو فهمید، باهاش خندید
میشه سیاه نبود، سفید نکرد. میشه دنیا رو باهمدیگه ببینیم
رنگی
منو حس میکنی؟ نه؟ نه! تو سینه‌ت دیگه شده سنگی.
و سنگین. و سنگین‌تر بیا روی سطح برای روز بهتر...»

پیام زده شده در: ۲۳:۰۹ چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
دوستان به لطف خدا و با تلاش هاي ريتا و پرنس عزيز، زمان و مكان ميتينگ تقريبا قطعي شد.
زمان: جمعه از ساعت ١٥ تا ١٨
مكان: حوالي انقلاب(مكان به دوستاني كه اعلام حضور كردند به صورت پيام شخصي از همين امشب فرستاده ميشه و تا فردا ظهر همه ي دوستاني كه اعلام كردند آدرس دقيق رو دريافت ميكنن.)

افرادي كه تا الان احتمال حضورشون بالاهست:
ريتا اسكيتر
روبيوس هاگريد+همراه
ادي كارمايكل
ويولت بودلر
ليني وارنر+همراه
اوتو بگمن
لودو بگمن
آرسينوس جيگر
ريگولوس بلك

دوستاني كه احتمال حضورشون كمتر هست:
تام ريدل
پرنس
دراكو مالفوي
سوروس اسنيپ

از دوستاني كه قصد حضور در جشن رو دارند و اعلام نكردند(يا اسمشون توي ليست بالا نيست) خواهش ميكنم كه در همين تاپيك حضورشون رو اعلام كنن تا آدرس و بقيه توضيحات بهشون ارسال بشه.

تصویر کوچک شده

رنگی

پیام زده شده در: ۱۵:۴۰ دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴

اوتو بگمن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۵ چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۷:۲۵ یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴
از آنجا که عقاب پر بریزد...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 212
آفلاین
درود بر هاگرید و اون آنتن بوقی...

رو ما هم حساب ویژه باز اینا کنین آما روز پنح شنبه باوشه بهتره چون روز بعدش تعطیل ایناس راحت تریم تا اینکه شنبه باشه و...

مخلصات فراوون!

Only Raven

تصویر کوچک شده

.:.بالاتر از مرگ را هم تجربه خواهم کرد.:.

پیام زده شده در: ۲۱:۳۷ یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام
دوستان لازم دونستم چند تا نكته نسبتا مهم رو يادآوري كنم.
١-قطعا در جمع ما اعضاي خانم هم هستن.
پس خانم ها از اينكه تنها بمونيد توي جشن نگران نباشيد. مدير فني مديريه كه حواسش به همه چيز هست.

٢-طبق سنت هر ساله، از جشن عكس گرفته خواهد شد و عكس ها روي صفحه هاي اجتماعي سايت و روي خود سايت براي دوستان شما قابل مشاهده هست. به همين دليل كساني كه دوست ندارن به هر دليلي توي عكس ها باشن به يكي از مسئولين ميتينگ(من يا ريتا) اعلام كنن.

٣-آدرس ميتينگ به احتمال بالاي هشتاد درصد در حوالي انقلاب خواهد بود كه اعلام خواهد شد.

٤-دوستان حتما...حتما ازتون خواهش ميكنم اگر احتمال ميدين كه ميايد، توي اين تاپيك اعلام كنيد. چون براي كيك و رزرو صندلي، ما تعدادي رو كه توي اين تاپيك اعلام حضور كردن ملاك قرار مي ديم.

٥-زمان برگزاري طبق نظر سنجي تا اين لحظه جمعه دوم بهمن ماه هست. ساعت ١٥ تا ١٨

٦-بعضي از دوستان به هر دليلي بايد همراه اولياشون باشن. همراهي پدر و مادر مشكلي نيست. هرچند محيط مكان ميتينگ زياد بزرگ نيست.

دوستاني كه تا الان احتمال حضورشون بالاهست:
ريتا اسكيتر
روبيوس هاگريد
ادي كارمايكل
ويولت بودلر

دوستاني كه احتمال حضورشون كمتر هست:
تام ريدل
پرنس

دوباره تكرار ميكنم و خواهش ميكنم دوستاني كه احتمال حضورشون هست اعلام كنند تا پيش بيني، رزرو و ... براي ما راحت تر باشه!(اين كه اعلام بكنيد و نتونيد بيايد هيچ مشكلي رو ايجاد نميكنه ولي اين كه بدون اطلاع به ما تشريف بياريد هر امكاني هست.)

ویرایش شده توسط روبيوس هاگريد در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۲۷ ۲۱:۴۳:۲۵

تصویر کوچک شده

رنگی

پیام زده شده در: ۲۳:۳۳ جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴

ادی کارمایکل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۹ چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۰:۴۸ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
از گولاخ خانه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 122
آفلاین
خواستم بگم قول نمی دم که 9 بهمن نیام، ولی خب بیشتر روی دوم رو من حساب کنین :دی

He is Nostro dis Parter
Nostr' alma Mater...

پیام زده شده در: ۲۳:۳۰ جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
واجب شد بیایم اینجا یه عرض اندامی بکنیم!

حقیقتا یه ذره احتمال می دادم که امسال تولد برگزار نشه! اما خُب بازم دمتون هات که به فکرش بودید.من خودم شخصا زیاد پیگیر اینکارا نمیشم چون قبلا دردسرش هم کشیدم! خیلی خوبه که همیشه یه نفر مسئول باشه تا به نحو احسن ازش استفاده کنیم!

واقعا خیلی خوشحال میشم تا بازم میان بچه های پرشور و فهمیده سایت حضور پیدا کنم.خیلی برنامه ها توی ذهن هست که متاسفانه مدام درحال سرکوب کردنشونم.اما اگه فرصتی بشه که بیام،حتما با بچه ها یه مشورتی خواهیم کرد تا ببینیم این ایده هارو به کجا می رسونیمشون!

تا روز سوم بهمن که امتحانات Uni دست و بال مارو بسته.اما بعدش در خدمتیم!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.