هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۴:۰۳ جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵

عمــــه مارج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲:۲۲ شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵
از زیر شنل لردسیاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 141
آفلاین
نقل قول:

ویلبرت اسلینکرد نوشته:

فقط خواستم یاد آور این قضیه بشم که این دوست ـمون با وجود هر حاشیه ای هم که بوده، یه کاربر محسوب می شده. و هر کاربری حق اینو داره که حرف بزنه و مشکلات خودشو بگه و مدیران هم موظف هستند تا جواب مناسبشو بدن.
اینکه اینجا شاهد فرق گذاشتن بین اعضا هستیم چیز جالب و قشنگی به نظر نمیاد. اینکه توی پرس و جو هایی که انجام شد هم همون جواب لاگ این و لاگ اوت داده شده ولی اینجا وقتی عمه مارچ دقیقاً همین مشکل رو بیان میکنه جواب های متعددی رو شاهدیم.
خلاصه که بین اعضا فرق نذارین. قرار نیست ماها نسبت به اعضا دید هایی که داریم رو در ملاءعام بیان کنیم. میتونیم دید خودمونو برای خودمون نگه داریم و بذاریم بقیه با معیار های خودشون قضاوت کنن.
نه قصد توهین داشتم و نه هیچ چیز دیگه ای. خواستم فقط نکته ای رو که بولد شده بود برام توی این چند تا پست بگم. خلاصه اینکه مدیریت بیاد و جواب درست رو به همه بده و فرق نذاره.. مرسی، اه! :))
+ این پسته هم جواب اینا نمیخواد! با تشکر از عمه مارچ که حضور یافتن تو پستم و اینا :دی

ما احساس میکنیم شما هدفتون از ارسال این پست، دام گذاشتن برای ماست تا جوابتون رو بدیم و بله ما آدمی هستیم که آدمهای دیگه رو به آرزوشون میرسونیم

دلیل هم داریم. چون اگر قصد شما شکایت بود از جواب ندادن به کارمایکل بوده باشه، توصیه میکنم به کلاه گروهبندی مراجعه کنید تا با خصوصیات جدیدتون شما رو به هافلپاف هدایت کنه چون اگر حقیقتا ریونی بودین، دقت میکردین که در جوابی که به من داده شد، اشاره شد که جواب جناب ( شایدم بانو؟ ) کارمایکل رو در بلیت دادن و مشکلشون پیگیری و ظاهرا حل شده.

هکتور دگورث گرنجر نوشته :
نقل قول:

بله اون پست مربوط به چهار ماه پیش بود و البته ایشون مشکلشون رو در بلیت پیگیری کردن

و تازه شما خبر ندارید. علاوه بر پستهای متعدد، پیام شخصی های متعددتری هم برای ما فرستاده شد و کلی هم هوای ما و ریپر رو داشتن

نقطه

ویرایش شده توسط عمــــه مارج در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۷ ۴:۲۰:۵۷
ویرایش شده توسط عمــــه مارج در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۷ ۴:۲۱:۲۴

موندنی شو!

پیام زده شده در: ۱:۱۶ پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵

ویلبرت اسلینکرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۲۹:۱۱ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
از م ناامید نشین.. بر میگردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
نقل قول:

ادی کارمایکل نوشته:
سلام

من اینجام به خاطر مشکلی که چون به خاطر منه و کس دیگه ای نداره، یحتمل بی اهمیته. اصن اهمیتی نداره، نه؟

حدود چند ماهه بعضی وقتا موقع ارسال پست به مشکل بر می خورم. چطور؟ پست رو ارسال می کنم و ارور می ده که زمان ارسال شما فلان و بیسار و از این جور چیزا. بعد دوباره می فرستم (چون تا جایی که می دونم یه بارش نرماله) و بازم همینطوره. و اگه بیست بار هم امتحان کنم، بازم همینطوریه. به مدیریت گفتم، گفتن خب فقط مشکل توئه. لاگین و لاگ اوت کن حل می شه.

خب باشه. یه بار لاگین و لاگ اوت می کنم. می خواین بدونین بعدش چی می شه؟
نقل قول:
پست رو ارسال می کنم و ارور می ده که زمان ارسال شما فلان و بیسار و از این جور چیزا. بعد دوباره می فرستم (چون تا جایی که می دونم یه بارش نرماله) و بازم همینطوره. و اگه بیست بار هم امتحان کنم، بازم همینطوریه.

باید دو سه بار لاگین و لاگ اوت کنم معمولن تا درست شه. و خب بازم اهمیتی نداره انگار، ینی خب فقط منم که این مشکل رو دارم دیگه، نه؟ چندان مهم نیس. هر وقت از بیست نفر نوزده نفر این مشکل رو داشتن مهم می شه شاید.

چرا عصبانیم؟ چون پست دوئلم به خاطر یه همچین قضیه ای دیر ارسال شده. حالا کاری نداریم که باختم، به جهنم که باختم. کی اهمیت می ده؟ دوئل قبلیمم باختم. منتها تا کی باید همین بساط باشه؟ دوئل نه، یه کار مهم تر وسط باشه، اونوقت چی؟

+می گم یه چیزی. می خواین چون فقط مشکل مال منه، گورمو گم کنم برم اصلن؟ کسی می شنوه صدای منو؟ الو؟ آها مشکل مال منه فقط؟

فقط خواستم یاد آور این قضیه بشم که این دوست ـمون با وجود هر حاشیه ای هم که بوده، یه کاربر محسوب می شده. و هر کاربری حق اینو داره که حرف بزنه و مشکلات خودشو بگه و مدیران هم موظف هستند تا جواب مناسبشو بدن.
اینکه اینجا شاهد فرق گذاشتن بین اعضا هستیم چیز جالب و قشنگی به نظر نمیاد. اینکه توی پرس و جو هایی که انجام شد هم همون جواب لاگ این و لاگ اوت داده شده ولی اینجا وقتی عمه مارچ دقیقاً همین مشکل رو بیان میکنه جواب های متعددی رو شاهدیم.
خلاصه که بین اعضا فرق نذارین. قرار نیست ماها نسبت به اعضا دید هایی که داریم رو در ملاءعام بیان کنیم. میتونیم دید خودمونو برای خودمون نگه داریم و بذاریم بقیه با معیار های خودشون قضاوت کنن.
نه قصد توهین داشتم و نه هیچ چیز دیگه ای. خواستم فقط نکته ای رو که بولد شده بود برام توی این چند تا پست بگم. خلاصه اینکه مدیریت بیاد و جواب درست رو به همه بده و فرق نذاره.. مرسی، اه! :))
+ این پسته هم جواب اینا نمیخواد! با تشکر از عمه مارچ که حضور یافتن تو پستم و اینا :دی

پیام زده شده در: ۲۳:۰۱ چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵

لاکرتیا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۸ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۵:۴۶ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵
از همان روزی که با شلاق و خون دیوار چین را ساختند!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
سلام ملت مدیر
خسته نباشید.
من مشکل ورود پیدا کردم یعنی وارد سایت که میشم و لاگین میکنم پروفایلم میاد و نشون میده که وارد سایت شدم اما وقتی یک صفحه دیگه باز میکنم دوباره از سایت خارج میشم.
ضمن این که به پیام شخصی هام هم نمیتونم جواب بدم.
لطفا بنده رو دریابید.

ویرایش:الان درست شد...ولی بعد چند روز باز اینجوری میشه.

ویرایش شده توسط لاکرتیا بلک در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۵ ۲۳:۲۲:۱۶

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۰۵ یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
نقل قول:

بیدل آوازه خوان نوشته:
سلاملکم!

روزی روزگاری ما در عمارت هافلپافیه به سر می بردیم ولی گویا ما را شوتانده اید بیرون!

همانا چون مدیران گل های انجمن می باشند و خارشان بسی دردناک است جرات انتقاد نمی داریم! پس "یا" ما را به هافلیه برگردانید و "یا" برویم دوباره معرفی شخصیت بنماییم و "یا" چی!
تا حالمان خوب است بگویید کدام "یا"... وگرنه مجبور می شویم شعری در وصف خارهای این گل های انجمن بسراییم...

سلام.

نیاز به معرفی شخصیت نیست.
دسترسیتون به هافلپاف برگشت.
در نتیجه نیازی به شعر هم نیست.

پیام زده شده در: ۱۶:۱۴ یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵

بیدل آوازه خوان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۶ دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از مکافات عمل غافل مشو + چخه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 110
آفلاین
سلاملکم!

روزی روزگاری ما در عمارت هافلپافیه به سر می بردیم ولی گویا ما را شوتانده اید بیرون!

همانا چون مدیران گل های انجمن می باشند و خارشان بسی دردناک است جرات انتقاد نمی داریم! پس "یا" ما را به هافلیه برگردانید و "یا" برویم دوباره معرفی شخصیت بنماییم و "یا" چی!
تا حالمان خوب است بگویید کدام "یا"... وگرنه مجبور می شویم شعری در وصف خارهای این گل های انجمن بسراییم...

هه!

پیام زده شده در: ۱۲:۱۴ یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵

دلفیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵
از جایی به نام هیچ جا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 54
آفلاین
هاپ هاف واق واق واق ! (الان جهت تست، یه 45 دقیقه وقتت نیازه تا یه شبیه سازی روی حالت نوشتن پست رول انجام بشه. یه تاپیک باز کن و بقیه صفحات جادوگران رو ببند. در پایین و انتهای تاپیک، قسمت پاسخ سریع چند کلمه الکی مثل "تست تست" تایپ کن. هیچ صفحه ای از جادوگران رو دیگه باز نکن و رفرش هم نکن چون قصد داریم مثلا حالت idle رو برای قضیه زمان تست کنیم. بعد از دقیقا 45 دقیقه، دکمه ارسال رو بزن و نتیجه رو اینجا یا پیام شخصی بگو. طبق تست هایی که انجام شده از دیشب، تا 45 دقیقه بدون رفرش و لودینگ اضافی حتی که نشون بده اکتیو هستی در سایت، نباید از شناسه خارج بشه و بدون هیچ اروری باید پستت ارسال بشه. هنوز 60 دقیقه رو تست نکردیم ولی فکر کنم اون هم جواب میده)

--
ویرایش: 60 دقیقه هم تست شد و جواب گرفتیم. موفقیت آمیز بود.

ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۲ ۱۳:۲۷:۱۳

با من مپیچ که تلخم...

پیام زده شده در: ۲۳:۳۳ شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵

عمــــه مارج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر شنل لردسیاه
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:

فنگ نوشته:
واق واق ! (اینجارو یه توله سگ به سعادت اخروی میرسونه! )
هاپ هاپ ؟ (نگو از فنگ کمتری؟!)
هوف هوف (چارتا پر چسبونده به خودش فکر کرده مرغ شده! بادکنک ! )

ای جان :)) چه در کمالات زیبایی شما ! از دوستان ریپر ِ عمه هستی ؟! پشمالوی ِ عمه

نقل قول:

هکتور دگورث گرنجر نوشته:

دوست بسیار بسیار محترم!!

بله اون پست مربوط به چهار ماه پیش بود و البته ایشون مشکلشون رو در بلیت پیگیری کردن. در مورد مشکل شما هم لطف می کنید اگر شکنتون رو خاموش کنید و تغییر مرورگر رو امتحان کنید. کش های مرورگر رو هم پاک کنید و مجدد تلاش کنید. اگر باز هم مشکلتون ادامه داشت اینجا به طور دقیق شرح بدید مشکلتون رو و اگر ممکنه براتون زدن پست و شرح دادن مشکل زحمت باشه(!) میتونید بلیت بزنید.

اتاق تسترال ها هم دو سه تا انجمن پایین تر در انجمن خانه ریدله! اشتباه پیچیدین داخل!

هکتور ِ بسیار بسیار بسـیار محترم‌تر

از انتها که بخوام بگم ، باید اشاره کنم اگر کتاب رو خونده بودین بهتون برنمیخورد بابت تسترال. چون تسترالها رو همه نمیتونستن ببینن و اینجا استعاره از ندیدن بود. من خنده ام کنایه آمیز نبود و فقط چون جالب بود واسم که دقیقا سوال من مطرح بوده ، و هنوز جوابی نیست، واکنش نشون دادم . مطمئنا چون پاسخی بعدش ندیدم از مدیریت، تصورم این شد که جوابی برای این سوال نیست . البته این بار رو شرح میدم، چون ظاهرا بعد از دو سال عضویت ( اگر اولین شناسه تون باشه) هنوز با مزاح در پستها کنار نیومدین.

به هر تقدیر،
نه شکن دارم نه مشکل مرورگر. کاملا انتخابی پستهام ارسال میشه . مثلا الان داره هی ارسال میشه. و یه وقتایی با چند مرورگر و از چند سیستم که تلاش میکنم، ارسال نمیشه.

البته اهمیتی نداره برام دیگه. چون بیخیالش شده بودم اومدم حذف کنم پست رو، که متوجه شدم پاسخ داده شده و بی احترامی دونستم که حذف کنم.

موفق باشید.

موندنی شو!

پیام زده شده در: ۲۳:۱۹ شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵

اسلیترین، مرگخواران

هکتور دگورث گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۲ سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۲۴:۱۵
از روی شونه های آریانا!
گروه:
مرگخوار
اسلیترین
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 956
آفلاین
نقل قول:
همم

من اومدم پست بذارم بگم مشکل دارم توی ارسال پست . و متوجه شدم آخرین پست ِ اینجا که برای چهار ماه پیش هست درمورد مشکل منه و هنوز هم جوابی نداره :)))))

اینجا رو کی اداره میکنه دقیقا ؟! تسترالها ؟!

هی میخوام پست ارسال کنم . کلی ایده میاد به ذهنم . درست لحظه ای که در ذهن ابدی ِ من میدرخشه مشغول تایپ میشم و بعد از کلی تلاش میبینم ارسال نمیشه و منم حوصله ام سر میره و میرم ..

بعد از کلی اومدیم اینجا و حالا هم اینجور !

دوست بسیار بسیار محترم!!

بله اون پست مربوط به چهار ماه پیش بود و البته ایشون مشکلشون رو در بلیت پیگیری کردن. در مورد مشکل شما هم لطف می کنید اگر شکنتون رو خاموش کنید و تغییر مرورگر رو امتحان کنید. کش های مرورگر رو هم پاک کنید و مجدد تلاش کنید. اگر باز هم مشکلتون ادامه داشت اینجا به طور دقیق شرح بدید مشکلتون رو و اگر ممکنه براتون زدن پست و شرح دادن مشکل زحمت باشه(!) میتونید بلیت بزنید.

اتاق تسترال ها هم دو سه تا انجمن پایین تر در انجمن خانه ریدله! اشتباه پیچیدین داخل!

ارباب یه دونه باشن... واسه ی نمونه باشن!

پیام زده شده در: ۲۳:۱۷ شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵

دلفیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵
از جایی به نام هیچ جا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 54
آفلاین
واق واق ! (اینجارو یه توله سگ به سعادت اخروی میرسونه! )
هاپ هاپ ؟ (نگو از فنگ کمتری؟!)
هوف هوف (چارتا پر چسبونده به خودش فکر کرده مرغ شده! بادکنک ! )

با من مپیچ که تلخم...

پیام زده شده در: ۲۲:۱۵ شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵

عمــــه مارج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر شنل لردسیاه
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
همم

من اومدم پست بذارم بگم مشکل دارم توی ارسال پست . و متوجه شدم آخرین پست ِ اینجا که برای چهار ماه پیش هست درمورد مشکل منه و هنوز هم جوابی نداره :)))))

اینجا رو کی اداره میکنه دقیقا ؟! تسترالها ؟!

هی میخوام پست ارسال کنم . کلی ایده میاد به ذهنم . درست لحظه ای که در ذهن ابدی ِ من میدرخشه مشغول تایپ میشم و بعد از کلی تلاش میبینم ارسال نمیشه و منم حوصله ام سر میره و میرم ..

بعد از کلی اومدیم اینجا و حالا هم اینجور !

ویرایش شده توسط عمــــه مارج در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۱ ۲۲:۱۸:۵۹
ویرایش شده توسط عمــــه مارج در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۱ ۲۲:۲۱:۰۵

موندنی شو!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.