هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: مرکز پذیرش کاندیداهای وزارت سحر و جادو
پیام زده شده در: ۲۲:۵۳ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۸:۰۵:۵۲ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲
از مرگ برگشتم! :|
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
مدت زمان عضویت در بخش ایفای نقش (به ماه یا سال):

حدود 8 سال.

شرح "سوابق اجرایی-خدماتی /فعالیت های آزاد" قبلی در وزارت سحر و جادو یا مجموعه های وابسته (آزکابان و موزه):

معاون وزارت سحر و جادو بودم تو دوره ی مورفین.

شرح "سوابق برجسته/خدمات نظارتی-مدیریتی" در انجمن های ایفای نقش:

یه مدتی والا تنها مدیر زنده ی سایت بودم. مدیر ایفای نقش بودم، مدیر هاگوارتز بودم، 2 دوره لیگ کوییدیچ برگزار کردم، ناظر هافلپاف بودم، اون موقع هم که مدیر بودم هر انجمنی کم میومد خودمون ناظرش می شدیم.

شرح برنامه های آینده خود برای وزارت سحر و جادو و مجموعه های وابسته:

والا میخوایم وزارت رو فعال کنیم.

شعار انتخاباتی:

مُردگان بر می خیزند...!

پیام زده شده در: ۲۲:۲۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵

نیوت اسکمندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۱:۳۰ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۲
از دپارتمان جانور شناسی یو سی برکلی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 144
آفلاین
یامرلین

در سال هزارو دوییستو بوقی در خانواده ای عاشق مرلین بدنیا آمد.وی در تاریخ۱۳۹۱/۱۱/۲۷ در جاوگران عضو شد.اودر تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۰ شخصیت چارلی ویزلی را گرفت و پس از تحمل بلایی خانمانسوز آن را ول کرد وبه بیابان های لندن!!!!فرار کرد.او با کمک آرسینوس شخصیت نیوت اسکمندر را گرفت.(خیلی ماه)

شرح "سوابق اجرایی-خدماتی /فعالیت های آزاد" قبلی در وزارت سحر و جادو یا مجموعه های وابسته (آزکابان و موزه):

این وصله ها به ما نمی چسبه.

یه مدت علیه ساحره ها حرف میزدیم ولی غلط کردیم.

بنده سعی دارم با لطف مرلین،به ناظر های انجمن های کمک کنم و تاپیک های انجمن ها را هم فعال کنم.در اولین کارم مغازه های دیاگون را در مناقصه قرار دهم و آن هارا به جادوگر نماها و جادوگران اهدا کنم.نیروی نظامی ما باید قوی تر شود به همین دلیل ارتشی درست میکنم در حد لالیگا!در ضمن آزکابان را امنیتی میکنیم.باید در وزارتخانه حقوق جن های خانگی ،شن های ساحلی(ببخشید) رعایت شود و مسئولی برای این کار در نظر گرفته میشود.همبستگی بین چهار گروه هم باید بیش تر شود.
شعار انتخاباتی:
پرواز را بخاطر بسپار.

ویرایش شده توسط نیوت اسکمندر در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۲۶ ۲۲:۳۲:۵۴

پیام زده شده در: ۱۳:۳۰ سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵

ایرما پینس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۹ سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۸ چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 184
آفلاین

از زمانی که اولین شناسه ایفا را گرفتیم 5 الی 6 سال میگذره.

ریاست فخیمه سازمان حمایت‌از‌حقوق ساحرگان را بر عهده داشته ایم.

به هیچ وجه!
سرمان به کتاب گرم بود.

هیچگونه برنامه‌ای نداریم ٬و تنها هدفمان چاپ شدن عکسمان در روزنامه است.

شعار انتخاباتی:
کتابی که می‌خوانی نباید به جای تو فکر کند،
بلکه باید تو را به اندیشیدن وادارد.

Underfed Vulture

قبل از صحبت کردن فکر کنید.
قبل از فکر کردن مطالعه کنید.

پیام زده شده در: ۲:۰۶ سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵

ادی کارمایکل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۹ چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۰:۴۸ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
از گولاخ خانه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 122
آفلاین
بذار فک کنم... چهار ماه اونجا... سه ماه اونجا... الانم که تازه اومدم... آره داداش، هفت ماه :دی

والا عرضم به خدمتّون که... رول می‌زدم :دی بله :دی
فعال ترین عضو محفل شدم، بهترین تازه وارد محفل شدم (عامل افتخار محفلم :دی)، بهترین تازه وارد سایت شدم، تو ریون هم خیلی تلاش کردم ولی برا اینکه ریا نشه رنک نگرفتم :))

شورش، مزاحمت برای نوامیس مردم، دسیسه، القای پارانویا به ملت :دی

والا من که شک دارم تأیید صلاحیت شم، ولی خب قول می‌دم هر هفته جمعه به همه کیک و ساندیس بدم، سه شنبه‌ها هم بیاین سینمای نزدیک خونه‌مون، بلیطاش نیم‌بها می‌شه. بعد اینکه... یارانه دوس دارین؟

شعار انتخاباتی:
به من رأی بدین. تَکرار می‌کنم، به من رأی بدین.

He is Nostro dis Parter
Nostr' alma Mater...

پیام زده شده در: ۱۷:۰۰ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵

لوئیس ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۲:۰۰ چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵
از سرعت خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 244
آفلاین
"من با ضمانت اورلا کوییرک نام نویسی می کنم"

به عنوان اولین نفر از جبهه محفلی و سفید فرم پر می نمایم!

2 ماه...واسه همین با ضمانت اومدم

داشتم ولی کم داشتم.البته کم هاش از اون کم خوبا بوده! برای مثال رولم در دریای سیاه،پشت پرده وزارت و...

فقط سوابق برجسته دارم:
1 دوره فعالترین عضور گریفندور
1 دوره فعالترین عضو محفل ققنوس
1 دوره بهترین عضو تازه وارد وبسایت
1 دوره بهترین عضو تازه وارد گریفندور
1 دوره بهترین عضو تازه وارد محفل ققنوس
در دو گروه درون گریفندور هم عضو هستم ولی اونا مختص گریفندور ـه نمیتونم بگم!

اول که می خوام یک سری از تاپیک های وزارتخونه که بی استفاده هستن و نمیشه کاریشون کرد رو ببندم.یکسری تاپیک هایی هم هستن که بی استفاده ان ولی میشه کاریشون کرد! اینارو میسپرم دست کسایی که دوست دارن این تاپیک هارو سرو سامون بدن.برای این کار یه ستاد هم میزنم اسمشو میزارم:"مرکز احیای تاپیک های وزارت سحر و جادو!"
بعدش هم که می خوام تعداد تاپیک های رول نویسی رو در وزارتخونه بیشتر کنم تا کاربران فعال در وزارتخونه بیشتر بشه!یه کار دیگه هم که باید بکنم اونم اینه که چند نفر رو مسئول کنم بزنن این دست های پشت پرده وزارتخونه رو قطع کنن! کلاً می خوام وزارتخونه مثل آیینه باشه.
البته اینم بگم که بالاخره یه چیزایی هستن که فقط وزیر،معاون وزیر یا کسایی که توی وزارتخونه هستن باید بدونن دیگه!یک کار دیگه هم هست که می خوام بکنم اینه که تعداد مسئول های مرکز ها، ستاد ها و... بیشتر کنم تاکارها سریع تر و بهتر پیش بره و کسی هم خسته نشه.چون همیشه خستگی باعث کاهش کیفیت کار میشه.یک گاهنامه رسمی هم اگه شد می خوام در وزارتخونه باز کنم که هر ماه اخبار های مهم همراه با شرح در اختیار کسانی مثل ناظر انجمن ها یا کسانی که وقت نداشتن اطلاعیه هارو بخونن قرار بگیدره تا همه سریعاً از اخبار وزارتخونه آگاه بشن.
حالا میرسیم به آزکابان...یکسری تاپیک هایی توی آزکابان هستن که همینطوری توی"پست پایانی"موندن! می خوام اونا رو هم احیا کنم.می خوام یکسری مسئول و مسئولیت های جدید توی آزکابان بزارم مثلاً مسئول شکنجه، مسئول بازجویی، نظارت کننده بر مجازات ها...
برای موزه وزارتخونه هم فقط یک چیز میتونم بگم: می خوام کاراییش رو بیشتر کنم!
خیلی کارهایی دیگه هم هست که می خوام بکنم اما دیگه اونارو اگر وزیر شدم انجام میدم.

شعار انتخاباتی:
انتخاب شدن من، به رای شما بستگی دارد.

ویرایش شده توسط لوئیس ویزلی در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۷:۱۰:۴۲
ویرایش شده توسط لوئیس ویزلی در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۷:۱۷:۵۰
ویرایش شده توسط لوئیس ویزلی در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۸:۲۷:۳۶
ویرایش شده توسط لوئیس ویزلی در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۸:۵۳:۰۱
ویرایش شده توسط لوئیس ویزلی در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۲۴ ۹:۲۵:۵۳
ویرایش شده توسط لوئیس ویزلی در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۲۴ ۹:۴۵:۳۰

پیام زده شده در: ۱۲:۱۰ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین

117 ماه

سوابق اجرایی خدماتی که نه. صرفا بحثهای مدیریتی و نظارتی و تعیین سیاست های کلی و اینا بوده .. برای کارهای اجرایی خدماتی بیشتر از نورممد و کورممد و جاسم استفاده میکردیم

تحت پوشش اسامی وبمسترهای سایت، مدیر کل انجمن های ایفای نقش و انجمن های وابسته تا کسی شک نکنه

من در درجه ی دوم نمی‌خوام که وزارت این‌طور باشه که فقط دو سری افراد محدود بیرون کابینه نخوان ایده هاشون رو عملی نکنن. من دنبال این نیستم که وزارت و در جز سایت رو با خلاقیت و ایده های قدیم نبرم عقب، چیز هایی که از ذهن کابینه و اعضا نمیاد شامل مسابقات غیر متنوع، اِونت های غیر متنوع برای زمان های یکسان، تاپیک های قدیم در درجه یک نمی‌خوام سعی نکنم به انجمن های یکسان ویژگی های عام ندم. مثل آزکابان که علاوه بر حالت ایفای نقشش حالت تفریح افراد غیر خاطی رو هم به خودش نگرفت. من در نظر ندارم که اگه اجازه نداده باشه برای مثال کوچه ی دیاگون رو اصلا مثل خود اون کوچه تو کتاب محلی برای خرید و فروش نکنمو یه مقدار سیستم اقتصادی راه نندازم برای سایت که به نظرم بدترین حالت براش خرید و فروش سنگ پا کوییدیچه که امتیاز افراد رو نتونه تو مسابقات کوییدیچ کاهش نده( بعدا اعلام آمادگی برای کوییدیچ هم نکردم ).

علاوه بر این اون‌که وزارت به همه قطبی وابستگی کامل داشته نباشه و مرکزی نباشه برای اداره ی دوئل ها و مسابقات بین گروه های یکسان و همچنین نظارت روی ماموریت های مختلف گروه ها. همچنین قطعا موقعیتی پیش نیاد که وزارت خودش مجبور نشه تبدیل به یک قطب نشه( برای مثال تو دوران کودتای دلورس آمبریج برعلیه مورفین جاکش). (این چرا اینجوری شد؟)

غیر از اون حالتی رو نمی‌خوام به وجود نیارم که هیچ اتفاقی در جلوی پرده و پیام گروهی باشه و اعضا کمتر اطلاع گم نکنن از اتفاقاتی که قرار نیست نیفته و نتونن تاثیر نذارن تو این اتفاقا با نظر ندادن در مورد این اتفاق یا ندادن ایده های قدیم. برای این حرکت هم دشمن ندارم همه از رسانه ها حالت حزبی نداشته نباشن غیر رسانه ی وزارت و حزب ها و افراد با تفکر های یکسان نتونن نظر ندن.

سال دیگه هم که قرار نبود با هماهنگی آرژینوژ وژارت آژشاد اشلامینژده نشه که اون دفعه شون خودش کاندیده به عنوان یک حاژی شریف و وظیفه نشناس در قبال بشر و برای امر به معروف و نهی از منکر ژده نمی‌شه.

این هم چشمه‌ای از برنامه هام!

شعار انتخاباتی:

دوباره، دوباره، یه بار فایده نداره

بلیز عزیز، خوشحالم که به جمع ما پیوستی، من حتما بهت رای میدم. ما به حضور شما واقعا نیازمندیم

ویرایش شده توسط بلاتریکش لسترنج مورخ 95/3/23 ساعت 2:28:33

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۳:۰۱:۱۴
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۳:۰۲:۱۸

پیام زده شده در: ۱۰:۰۶ پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
- وزارت غیرآسلامی نمی‌خوایم، نمی‌خوایم!
- وزارت ما انفجار نور بود!
- وزارتی که وزارت نباشد وزارت نیست!
- شیر سماور...

ملت دور حوزه طواف می‌کردند و شعار های مختلف می‌دادند. تراورز که مشغول راز و نیاز در حوزه بود، راز و نیاز را رها کرد و رفت ببیند حرف حساب این ملت چیست.

- یک دیقه سکوت کنید و صلوات ختم کنید.

پس از این‌که ملت صلوات ختم کردند، ناگهان فردی از میان جمعیت کاغذی را مستقیما به سوی حلق تراورز پرتاب کرد و فریاد زد:
- حاجی، این رو پر کن!

اما حاجی قصه ی ما فعلا در شرف خفه شدن بود که به کمک کورممدی در جمعیت از این اوضاع نجات یافت. سپس با صدایی گرفته حاکی از کمبود اکسیژن وضعیت قبلی گفت:
- این دیگه چه صیغه ایه؟

و فی الفور مردم که از شنیدن کلمه ی صیغه، جامه ها دریده بودند رو به بیابان گذاشتند و تنها همان فردی که کاغذ را در حلقوم تراورز فرو کرده بود ماند.
- حاجی این فرم کاندیدایی وزارته.
- خب برای چی من باید پرش کنم؟ خودت پرش کن.
- نمی‌شه حاجی. شما مرجع تقلید ما هستین، شما می‌تونید دولت پاک راه بندازین!
- حالا چون اصرار می‌کنی باشه.

و تراورز مشغول پر کردن فرمی سرنوشت ساز شد.

نقل قول:

نزدیک به 2 سال و دقیق بخوام حساب کنم میشه 1 سال و 10 ماه و 14 روز

والا من چند ماهی زندان بان آزکابان بودم تو دوران وزارت جیگَر و سعیم رو کردم مفید باشم و طرحام رو برای این‌که بشه افراد گناهکار یا مثلا گناهکار رو بندازیم اون جا و تنبیه کنیم که تو دوران من گیبن رو به شکل نیمه- داوطلبانه انداختیم زندان که ببینیم می‌شه طرح رو اجرا کرد یا نه که اجرا شد.

بعد از من هم که آریانا دامبلدور زندان بان شد و این طرح با زندانی کردن چندی از شرکت کنندگان فرار از آزکابان ادامه پیدا کرد. از همینجا تشکر می‌کنم ازش که نذاشت بعد از مشکلاتی که برام پیش اومد و اجبارا استعفا دادم، انجمن بخوابه و طرح رو ادامه داد.

علاوه بر اون یک کارآگاه زحمت کش بود و با وینکی و دیگر دوستان کلی حرکت زدیم. فعالیت های زیاد دیگه‌ای هم هست که یادم نمیاد واقعا.

نظارتی مدیریتی که نداشتم ولی مدتی رییس آنتی ساحریال بودم که تو کوچه ی دیاگون موجوده فکر کنم. اون‌جا هم اگه اشتباه نکنم دوئل داشتیم با cbc و یه ماموریت مشترک که یادم نیست عملی شد یا نه.

تو ریون هم که با کمک بچه‌ها حرکت می‌زدیم و ایده هامون رو اجرا می‌کردیم و از این حرفا، یه جام هاگوارتز هم بردیم.

بین جماعت مرگخوار هم که حضور داشتم تو ماموریت ها و خب چیز خاصی در این مورد ندارم که بگم، انقدر فعالیت های مرگخواران عظیم بود که فعالیت های من بینشون مثل قطره‌ای در دریاست.

مدتی هم محفل بودم و یک سری ایده دادم ولی خب از اون‌جا که اون دوره به همون دلایلی که استعفا دادم از زندان بانی به شدت غیر فعال بودم نتونستم ببینم که ملت تونستن اجرایی کنن یا خیر که امیدوارم تونسته باشن.

من در درجه ی اول می‌خوام که وزارت این‌طور نباشه که فقط یک سری افراد محدود توی کابینه بخوان ایده هاشون رو عملی کنن. من دنبال این هستم که وزارت و در کل سایت رو با خلاقیت و ایده های جدید ببرم جلو، چیز هایی که از ذهن کابینه و اعضا میاد شامل مسابقات متنوع، اِونت های متنوع برای زمان های مختلف، تاپیک های جدید که دارای ویژگی های خاص هستند و نوآوری ها.

در درجه دوم می‌خوام سعی کنم به انجمن های مختلف ویژگی های خاص بدم. مثل آزکابان که علاوه بر حالت ایفای نقشش حالت تنبیه افراد خاطی رو هم به خودش گرفت. من در نظر دارم که اگه اجازه داده باشه برای مثال کوچه ی دیاگون رو واقعا مثل خود اون کوچه تو کتاب محلی برای خرید و فروش بکنمو یه مقدار سیستم اقتصادی راه بندازم برای سایت که به نظرم بهترین حالت براش خرید و فروش جاروی کوییدیچه که امتیاز افراد رو بتونه تو مسابقات کوییدیچ افزایش بده( الان اعلام آمادگی برای کوییدیچ هم کردم ).

علاوه بر اون این‌که وزارت به هیچ قطبی وابستگی کامل نداشته باشه و مرکزی باشه برای اداره ی دوئل ها و مسابقات بین گروه های مختلف و همچنین نظارت روی ماموریت های مشترک گروه ها. همچنین شاید موقعیتی پیش بیاد که وزارت خودش مجبور بشه تبدیل به یک قطب بشه( برای مثال تو دوران کودتای دلوروس آمبریج برعلیه مورفین چیزکش).

علاوه بر اون حالتی رو می‌خوام به وجود بیارم که همه ی اتفاقات در پشت پرده و پیام شخصی نباشه و اعضا بیشتر اطلاع پیدا کنن از اتفاقاتی که قراره بیفته و بتونن تاثیر بذارن تو این اتفاقا با نظر دادن در مورد اون اتفاق یا دادن ایده های جدید. برای این حرکت هم دوست دارم بعضی از رسانه ها حالت حزبی داشته باشن علاوه بر رسانه ی وزارت و حزب ها و افراد با تفکر های مختلف بتونن نظر بدن.

سال پیش هم که قرار بود با هماهنگی آرسینوس وزارت آرشاد اسلامی زده بشه که این دفعه چون خودم کاندیدم به عنوان یک حاجی شریف و وظیفه شناس در قبال مردم و برای امر به معروف و نهی از منکر زده می‌شه.

این هم چشمه‌ای از برنامه هام!

شعار انتخاباتی:

برای ایده‌ها، محدودیتی نیست!

پ.ن: آره دیگه، شعارای سنگین می‌دم. من خیلی خفن و شاخم.

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۳:۲۳ پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵

باروفیو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۲ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۵ شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶
از محصولات لبنی میش استفاده کنید!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 191
آفلاین
مدت زمان عضویت در بخش ایفای نقش (به ماه یا سال): 9 سال! چیه؟ چرا اینطوری نگاه می‌کنید منه ره؟ فعالیت قشر زحمت کش ره هیچ‌وقت نمی‌بینید! روستایی همیشه بوده ولی دیده نشده!

شرح "سوابق اجرایی-خدماتی /فعالیت های آزاد" قبلی در وزارت سحر و جادو یا مجموعه های وابسته (آزکابان و موزه): من هرچی سعی کردم بیام این‌جا آبدارچی بشم اینه ره به من ندادن ولی راستش خواب دیدم که یک دوره وزارت سحر و جادوره برعهده داشتم ... خواب هم حساب هسته؟

شرح "سوابق برجسته/خدمات نظارتی-مدیریتی" در انجمن های ایفای نقش: سوابق خدماتی که زیاد هسته! چند سال در شهرداری لندن مشغول به خدمات بودم و کف خیابون هاره جارو کشیدم و شبا راس ساعت 9 سمفونی شماره 9 بتهوونه ره پخش می‌کردم و آشغال ها ره از سطح شهر پاک می‌کردم [نظارت لندن]. یک مدت هم در معاونت بخش طی کشی کف هاگوارتز بودم و شبا که شما می‌خوابیدین باروفیو بیدار بوده و سرسرا ها ره برق می‌نداخته [معاونت هاگوارتز]. دیگه از قعالیت های خدماتی اینه ره براتون بگم که یک مدت لاحاف تشکای خوابگاه ریونکلا ره می‌شستم. البته برای حفظ ناموس نصف شب می‌رفتم لاحاف تشکای خوابگاه دختراره برمی‌داشتم که تاریک باشه و کسی ره نبینم [نظارت تالار خصوصی ریونکلا]. یک مدتی هم بود که خوابگاه مدیران متروکه شده بود و در و دیوارش تار عنکبوت بسته بود و قاب عسک علّه ره خاک گرفته بود، منه ره بردن اونجا گردگیری کنم [مدیریت ایفای نقش و مدیریت سایت] که متاسفانه اهالی لیلتل میش آباد اولیا که همیشه دژمن ما لیتل میش آبادی های سفلا بودن سعی کردن وجهه‌ی منه ره به عنوان یک خدمت رسان نمونه خراب کنن و شبانه توی ظرف وایتکس من فضولات گاومیش ریختن و گند خورد به تالار مدیران و چون یک روستایی به شرافتش خیلی اهمیت می‌ده من استعفاء دادم تا یکی دیگه بره گردگیری کنه. سوابق برجسته؟ سوابق روستایی ها هیچ‌وقت برجسته نبوده چون اهل ریا نیستن و همیشه بی سر و صدا خدمات رسانی می‌کنن. ولی توی همون خوابی که دیدم و وزیر بودم، به من یک جایزه دادن که روش نوشته بود تو «ناظر ماه» هستی چون خیلی وزیر خوبی هستی! بعدم توی چمدونی که از روستایمان آوردم چند تا جایزه‌ی «بهترین نویسنده ایفای نقش» هم هسته که احتمالا چمدون من جا به جا شده و از هرکسی که صاحب این ها هسته خواهش می‌کنیم بیاد این وسایلشه پس بگیره.

شرح برنامه های آینده خود برای وزارت سحر و جادو و مجموعه های وابسته: در اون خواب یا در واقع کابوسی که من دیدم، من یک وزیر دیکتاتور و ظالم بودم، روستایی ها ذاتا ظلم ستیز هستن و من معتقد هستم که وزیر باید خادم ملت باشه و مردمی و خاکی باشه. تمام تلاش من این هسته که با ظلم و دیکتاتوری مبارزه کنم و کاری کنم که حقی از مردم ضایع نشه. من از توده‌ی مردم هستم و کسایی که زیر خط فقر هستند ره درک می‌کنم. من یک کارگر هستم و خانواده من دامدار هسته، پس جامعه‌ی کارگره ره درک می‌کنم و درد دامدارانه ره می‌فهمم. از بچگی آرزو داشتم اختلاف طبقاتی ره از بین ببرم و عدالت و مساوات ره رعایت کنم. هدف بعدی من هم اصلاح تغذیه‌ی جامعه جادویی هسته ... من فست فوده ره از سبد غذایی حذف می‌کنم و شیره ره سر سفره مردم میارم. شیر باید رایگان بشه و لوله کشی شیر محلی گاومیش به خونه تمام جادوگران شیررسانی کنه. من سعی می‌کنم از دوستم هاگرید هم برای مساله تغذیه کمک بگیرم و کاری کنم که شیر و کیک وعده اصلی جادوگران بشه!

این ها اهداف کلی من بود اما در مورد برنامه ها که گفتین خارج از ایفای نقش، پدر من همیشه یک نصیحتی به من می‌کرد و اون این بود که «هر وقت کم آوردی لازم کن» ... نه این نصیحت مال یه جای دیگه بود فکر کنم! هان! می‌گفت «تا وقتی نمی‌دونی ناهار چی هسته حرف از گشنگی نزن!» البته ادبیات پدر من متفاوت بود، ولی فحوای کلام این هسته که تا وقتی حیطه اختیاراتی وزیر مشخص نیسته، من هر برنامه ای ارائه بدم باد هوا هسته. ضمن این که توی همون خواب () یک سری برنامه ها و وعده ها بود که نیاز به همکاری بعضی افراد یا موافقت سایر قوا داشت که دریغ شد. پس روستایی برای این که حرف بی اساس نزنه، فعلا از ارائه ریز برنامه ها خودداری می‌کنه تا وقتی که مذاکرات و هماهنگی های لازمه ره انجام بده و از عملی بودن ایده ایده ها اطمینان پیدا کنه. اگر فرصت خدمته ره به ما دادن و صلاحیتمونه ره تایید کردن، به مرور برنامه ها ره در ستاد انتخاباتی اعلام می‌کنیم.

شعار انتخاباتی: مردمی نژاد فقط روستایی نژاد!

ویرایش شده توسط باروفیو در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۲۰ ۳:۳۷:۲۱
ویرایش شده توسط باروفیو در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۲۰ ۱۲:۳۸:۴۸

I'm sick of psychotic society somebody save me

پیام زده شده در: ۲:۱۳ پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
تصویر کوچک شده

ستاد برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو

مرکز پذیرش کاندیدا های وزارت سحر و جادو

کاندیدا های گرامی،

بر طبق اطلاعیه اول، نام نویسی برای تمامی اعضای ایفای نقش آزاد میباشد.

در نتیجه افرادی که تمایل دارند می توانند از امروز یعنی 20 خرداد تا 26 خرداد با پر کردن فرم زیر در همین عنوان، برای تصدی عنوان وزارتخانه طی دوازدهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو اقدام نمایند.

_____

شعار انتخاباتی:

_____

نکات تکمیلی برای کاندیداها:

* در خصوص برنامه های آینده، می توانید برنامه های جدیدتر یا خلاقانه تری که در جهت هر چه بیشتر فعال کردن وزارت سحر و جادو دارید را شرح دهید. صرف نظر از شوخی و ایفای نقش، ارائه و شرح برنامه های نوین و کاربردی نقشی کلیدی برای افزایش محبوبیت شما دارد.

* در مورد سوابق قبلی در وزارت، اگر که قبلا هر نوع سِمَت یا مقامی در وزارت سحر و جادو طی دوره های مختلف قبلی داشته اید با ذکر سال و دوره آن را اعلام نمایید.

* در رابطه با سوابق برجسته در ایفای نقش، اگر که قبلا هر نوع سِمَت اعم از نظارتی یا ایفای نقشی در سایر انجمن های ایفای نقش داشته اید را ذکر کنید.

* از هرگونه تبلیغات و فعالیت انتخاباتی در طول مدت زمان نام نویسی خودداری کنید.

تذکر: در صورتی که پستی به غیر از ثبت نام در تاپیک ثبت نام ارسال شود کاربر تا پایان دوره ی انتخابات از انجمن وزارت سحر و جادو معلق خواهد شد . فقط در صورتی که تمایل دارید برای انتخابات نام نویسی کنید، در اینجا پست ارسال کنید.

***ضمیمه***

جدول زمان بندی انتخابات وزارت سحر و جادو:

20 خرداد تا 26 خرداد: ثبت نام از کاندیداهای وزارت سحر و جادو
27 خرداد تا 30 خرداد: انتخابات اولیه
1تیر تا 15 تیر: فعالیت ستادهای انتخاباتی و تبلیغاتی
16 و 17 تیر: رای گیری نهایی

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۵۷ پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
تصویر کوچک شده

ستاد برگزاری یازدهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو

مرکز پذیرش کاندیداهای وزارت سحر و جادو

موضوع: پایان مهلت نام نویسی کاندیداهای وزارتخانه

در این لحظه، طبق تفاهم قبلی در ویزنگاموت، پایان مهلت نام نویسی از کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو اعلام می شود. در مهلت ارائه شده، تعداد 9 نفر از متقاضیان تصدی پست وزارتخانه موفق به نام نویسی شدند که اسامی آنها به شرح زیر است:

رودولف لسترج
آرسینوس جیگر
روبیوس هاگرید
فلورانسو
گلرت پرودفوت
ایرما پینس
وندلین شگفت انگیز
هری پاتر
آگوستوس راک وود

لازم به ذکر که هنوز صلاحیت هیچ کدام از این افراد بررسی یا تایید نشده است. اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده در روز شنبه 6 تیر از طریق مرکز اطلاع رسانی وزارت سحر و جادو به اطلاع عموم خواهد رسید.

...:::ضمیمه:::...

*** برنامه زمان بندی یازدهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو ***

28 خرداد تا 4 تیر: ثبت نام از کاندیداهای وزارت سحر و جادو
6 تیر: اعلام اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده
7 تیر تا 16 تیر: فعالیت ستادهای انتخاباتی و تبلیغاتی
17 و 18 تیر: رای گیری نهایی

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۴ ۲۲:۰۳:۳۱

No Country for Old Men

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.