هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۸:۳۸ سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
عزیزم!:استایلی فریال:

یک اینجا جاش نیس اگه قصد داری به قول خودت به "قضیه هاگ نیس" اعتراض کنی...همون نحوه خوب بود!
اگه به این پست من یا هرچی دیگه هم جواب داری،همون نحوه پست بزنیم...نظرت؟!

در مورد مدیریت فلان و بیسار،خب جاش گفتگو با مدیرانه...اینجا تصادفا مدیر هاگ،مدیر سایت هم هس،مشکلات مدیریت کلی رو نیارین وسط هاگ!
مسئله ات نبود دموکراسی و بسته شدن سایت و ایناس،دلفی اینجاس...برو یقه اش رو بگیر...پاچه بقیه رو چرا میگیری؟!

شما عله اصلا،موسس سایت...خوار قدمت اقا...ولی باز این حق رو بهت نمیده ولی که توانایی چنین کاری رو داشته باشی..میگی نه؟!برو به همون پستای گفتگو با مدیران و پست مورف و جیمز و اینا مراجعه کن!

یه نکته دیگهنقل قول:
مردم مومن خودت توی چهار دوره‌ی هاگ بیشتر نبودی، حالا میای انتخاب بهترین دوره از میون 20 ترم راه می‌اندازی؟ منم حقیقتا سوادم به هاگواترز و اینجور چرت و پرتا نمیرسه. یعنی فوق فوقش برای دو دوره تدریس میکردم اونم به شکل کاملا شیری

دقیقاواسه همین شیری بودن اون هاگا بوده که رویه اش عوض شده...احتمالا به خاطر حضور مستمر طی این 13 سال اطلاع نداری که هاگ با سیستم جدید،کلا دو دوره اس کار کرده و من دو دوره اش رو بودم..دوره ای که دانگ داشت بهتر از دوره پیش بود،یحتمل بهتر از هر دوره ی دیگه در اینده،اونم به خاطر استاداش!

تکرار میکنم...به تمامی افراد هر دو لیست...عه!چیز...ببخشید...خواستم بگم تکرار میکنم،حق مدیر هاگ اینه که استادا رو انتخاب کنه،چه با ثبتنام،چه بی ثبتنام!

ویرایش:سوتی بدیم؟!من؟!ما؟!کیا؟!
عه...چجوری شکلکا رو توی نقل قول گذاشتی؟

پیام زده شده در: ۱۸:۱۱ سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
نقل قول:

رودولف لسترنج نوشته:
سلام!
حوصله تلاوت به عنوان مقدمه رو ندارم!

اولا خوندم گفته شده که قبلا رسم بر این بوده استر میومد تاپیک نام نویسی از اساتید رو باز میکرد و الی اخر!
یک...اگه به قول شما رسم بوده،رسم بوده...قانون که نبوده...آستر هم مدیر نیست!
دو...این پست رو بخونید...بهترین هاگوارتزی که برگزار شده (از نظر من) هاگ سال 93 بود و میبیند که دانگ خودش اساتید رو قبلا از طریق پخ و مسنجر و اینا انتخاب کرده،و ازشون روز تدریس خواسته!پس این امر مسبوق به سابقه اس و نتیجه خیلی خیلی مثبتی هم داده!

دوما دموکراسی برای اداره یک کشور و جامعه و ایناس...نه برای یه مدرسه که!
مدیر مدرسه شما،میاد ازتون میپرسه،گلای باغ دانش،دوس دارین معلمتون کی باشه؟!
خب من دانش اموز بودم میخواستم که برندی لاو معلمم باشه،توی یه فیلم خاکبرسری هم دیده بودم نقش معلم بازی کنم!
ولی مدیر نمیتونس بره برندی لاو رو بیاره که...چون برندی لاو کارش یه چی دیگه اس،شاید بتونه بیاد معلم بشه،ولی آخرش به ** میرفت خودش و میداد البته مدرسه رو!
القصه...سال پیش همین حرکت ثبتنام انجام شد،نتیجه اش هم این شد که نصف استادا وسط کار رفتن،چون تعهد نداشتن...و مدیریت هاگ هم مجبور بود اونا رو انتخاب کنه،چون گزینه غیر اونا نداشت،یعنی بقیه ثبت نام نکردن!

این حق مدیر هست که معلماش رو خودش انتخاب کنه،بدونه نسبت به مسئولیتشون تعهد دارن و توانایی اموزش رو دارن!

اینکه چرا این اساتید،دلیل بیارین چرا این اساتید نه؟!

در مورد تعداد و اینا من هم نظر شخصیم اینه که دوتا کلاس دیگه باید میبود،اما نظر من مهم نیس،اینو میدونم!

الکی نق نزنید!
خدافس!

رودولف ژون به قول رضا روحانی، شما روی یه جایی دست گذاشتی که نقطه ضعف ما مرداس!چی چیو دانگ و دونگ راه انداختی؟ مرد مومن خودت توی چهار دوره‌ی هاگ بیشتر نبودی، حالا میای انتخاب بهترین دوره از میون 20 ترم راه می‌اندازی؟ منم حقیقتا سوادم به هاگواترز و اینجور چرت و پرتا نمیرسه. یعنی فوق فوقش برای دو دوره تدریس میکردم اونم به شکل کاملا شیری!

استرجس کیه مرد مومن؟ الان استرم میومد چنین حرکتی میزد، یقشو میگرفتم.مگه من دارم سنگ استر رو به سینه میزنم؟ دموکراسی کشکِ کیه؟ برو کشک‌تو بساب! جدا فکر کردی الان هدف چیه؟ اینکه یکی مدیر بشه، چهار نفر بیان پست بزنن، یکی اعتراض کنه، یکی بلاک کنه، یکی بیاد بزنه تو سر یکی دیگه! هدف تفریحه.. حالا اینکه عده‌ای بخوان چیزای دیگه ای رو به رخ بکشن، جنبه ی دیگه ای داره.

الان من اومدم گفتم چرا هاگ رو به داک عظما دادین، یکمیم حالا لحنم تند بود. اصلا به عنوان یک عضو که خیلی هم خودخواهه و ارث آقاشو از سایت میخواد، توانایی چنین کاریو هم دارم. این وظیفه مدیراس که در کمال آرامش جواب بدن. اما دیدی چی شد؟ دِ ندیدی دیگه! وگرنه اینجا نمیومدی رزرو کنی. مدیری که اینچنین بخواد من رو تهدید کنه و بعد هم چنین جواب سرپوشیده ای بده، کاملا تکلیفش مشخصه!

و اینکه بعله! اون کسی که توانایی مشخص کردن تکلیف مدیران رو داره امثاله منه.. اعضای سایت هستن که میتونن تصمیم بگیرن باید چه اتفاقی بیوفته. ما یه عمر حالمون از مدرسه و مدیرش بهم میخورد. تورو خدا اونجارو به جادوگران ربط نده! یک مکان رسمی که کارش تحویل گرفتن فرزندان مردم و روانه کردن عده‌ای اوباش تو خیابونه، با اینجا خیلی فرق داره. مدیر مدرسه کیلوی چند؟

الان قضیه هاگ نیست داداش من.تیرِ من کمونه کرده به هاگ هم برخورد کرده اما قضیه فراتر از اینهاست. الان قضیه همونیه که باعث شده توی امضات بنویسی "این شناسه متعلق به شیری ترین کاربر تاریخ جادوگران بوده...لطفا ندید بگیرینش!"

از اینایی که میان ادعای بی طرفی میکنن و یه چیز خیلی واضح و مسخره رو توضیح میدن، خیلی بدم میاد.اینا همون زارت و زورت کنایی هستن که حرفشون رو میزدم! مدیرا هم الان دارن پشت پرده کلی گفتگو میکنن که آیا جواب نحوه برخورد رو بدیم یا نه، ولی عزیزان قبل از اینکه وارد عملی بشید بگم که این تو بمیری، از اون تو بمیری ها نیست! منتظر بودم سوتی بدید، حالا حالاها هم ول کن نیستم..

ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۱ ۱۸:۱۵:۵۹

پیام زده شده در: ۱۶:۵۶ سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
سلام!
حوصله تلاوت به عنوان مقدمه رو ندارم!

اولا خوندم گفته شده که قبلا رسم بر این بوده استر میومد تاپیک نام نویسی از اساتید رو باز میکرد و الی اخر!
یک...اگه به قول شما رسم بوده،رسم بوده...قانون که نبوده...آستر هم مدیر نیست!
دو...این پست رو بخونید...بهترین هاگوارتزی که برگزار شده (از نظر من) هاگ سال 93 بود و میبیند که دانگ خودش اساتید رو قبلا از طریق پخ و مسنجر و اینا انتخاب کرده،و ازشون روز تدریس خواسته!پس این امر مسبوق به سابقه اس و نتیجه خیلی خیلی مثبتی هم داده!

دوما دموکراسی برای اداره یک کشور و جامعه و ایناس...نه برای یه مدرسه که!
مدیر مدرسه شما،میاد ازتون میپرسه،گلای باغ دانش،دوس دارین معلمتون کی باشه؟!
خب من دانش اموز بودم میخواستم که برندی لاو معلمم باشه،توی یه فیلم خاکبرسری هم دیده بودم نقش معلم بازی کنه!
ولی مدیر نمیتونس بره برندی لاو رو بیاره که...چون برندی لاو کارش یه چی دیگه اس،شاید بتونه بیاد معلم بشه،ولی آخرش به ** میرفت خودش و میداد البته مدرسه رو!
القصه...سال پیش همین حرکت ثبتنام انجام شد،نتیجه اش هم این شد که نصف استادا وسط کار رفتن،چون تعهد نداشتن...و مدیریت هاگ هم مجبور بود اونا رو انتخاب کنه،چون گزینه غیر اونا نداشت،یعنی بقیه ثبت نام نکردن!

این حق مدیر هست که معلماش رو خودش انتخاب کنه،بدونه نسبت به مسئولیتشون تعهد دارن و توانایی اموزش رو دارن!

اینکه چرا این اساتید،دلیل بیارین چرا این اساتید نه؟!

در مورد تعداد و اینا من هم نظر شخصیم اینه که دوتا کلاس دیگه باید میبود،اما نظر من مهم نیس،اینو میدونم!

الکی نق نزنید!
خدافس!

*ویرایش:از مدیرای قبلی مگه پرسیدین مبنای انتخاب اساتید رو؟!
*ویرایش شماره دو:حتی اگه ثبت نام باز بشه،بازم مدیره که انتخاب میکنه بین همونا...فاز گیر الکی واس چی برداشتین ناموسا؟!

ویرایش شده توسط رودولف لسترنج در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۱ ۱۷:۱۲:۰۸
ویرایش شده توسط رودولف لسترنج در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۱ ۱۷:۵۶:۴۸

پیام زده شده در: ۱۵:۵۶ سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵

ادی کارمایکل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۹ چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۰:۴۸ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
از گولاخ خانه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 122
آفلاین
منم نمی دونم تعریف دقیق مدیریت از دموکراسی چیه، ولی این بیشتر به دیکتاتوری و کاپیتالیسم و اینا شباهت داره

ینی چی؟ ینی تو یه جامعه که دموکراسی برقرار باشه، "ملت" و "اعضای جامعه" تعیین می کنن کی چه لباسی بپوشه و کی کوکا کولا بخوره و که پپسی. دموکراسی ینی چی؟ ینی آقایون و بعضا خانوما خودشون تصمیم می گیرن که کیا باید چی بخورن و چی بپوشن و بر اساس صلاحدید خودشون جلو می رن و ملت رو به چوبدستیشون هم حساب نمی کنن. حالا اینکه شما "دلتون خواسته" و "صلاح دیدین" که خودتون یهویی یه سری درس با یه سری روز انتخاب کنین با یه سری استاد، دیگه خودتون بگین کار درستیه یا نه :دی

اگر هم جواب درست و درمون ندین و چمیدونم، تنبیه یا تعلیق یا کسر امتیاز یا هر چی بکنین، صرفن ثابت می کنین من درست می گم و شما جنبه ی مدیریت ندارین :دی

He is Nostro dis Parter
Nostr' alma Mater...

پیام زده شده در: ۱۵:۳۶ سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
نه قصد اعتراض دارم نه قصد حمایت از مدیر هاگوارتز، بی طرفم در این مورد.

ما همیشه هاگوارتزمون رو به این صورت برگزار می‌کردیم که قبلش یک سری فرد کاندید استادی می‌شدن و بعد بین اونا انتخاب می‌کردن. حالا شما فرض کن این دفعه هم همین‌طور باشه دوباره، و همین افرادی که الآن برای استادی انتخاب شدن هم کاندید می‌شدن. خب کسی که مدیر هاگوارتزه دوباره همینارو استاد می‌کرد.

هیچ‌وقت هم من ندیدم که مدیرا بگن به فلان دلیل و اینا، این فرد رو انتخاب کردیم. خلاصه که این دوره مستقیم ترش کردن انتخاب ها رو. کاری به درستی این کار یا غلط بودنش ندارم، فقط چیزی بود که احساس کردم.

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۲۹ سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵

کنت الاف old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۶ جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۰۰:۴۹ جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲
از یتیم خانه های شهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 206
آفلاین
هکتور، بیا بشین کنار من یه ذره حرف بزن ببینم!
صلاحدید مدیریت یعنی چی؟ ینی مدیرا گفتن این یارو عکس پروفایلش خوشگله پس استاد فلان درس بشه؟
میخوام منطق مدیرا و اینکه بر چه مبنایی استاد انتخاب کردن رو بدونم.
با تشکر

پیام زده شده در: ۱۳:۱۰ سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵

اسلیترین، مرگخواران

هکتور دگورث گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۲ سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۱:۴۸ شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳
از روی شونه های آریانا!
گروه:
مرگخوار
اسلیترین
کاربران عضو
ناظر انجمن
ایفای نقش
پیام: 956
آفلاین
مگه اون تابلوی قبل از ورود معجون بنوشید رو نمیبینید سر در دفترها! سرتونو انداختید پایین بی معجون وارد شدید؟

باز کردیم این طرف رو هی شلوغش میکنید!

به وینکی، تراورز، رز و جینی:

در مورد نحوه انتخاب اساتید هاگوارتز و تعداد کلاس ها، مدیریت و معاون یا معاونینش همواره اختیار کامل داشتن. در حال حاضر هم با توجه به تجربه سال های گذشته، صلاحدید بر همین بوده و تعداد کلاس ها تغییری نخواهد کرد.

به تام:

همون طوری که بالا هم توضیح دادم مدیریت هاگوارتز صلاحدیدشون نسبت به این شیوه بوده و تجربه های قبلی ثابت کرده این روش مناسب تره بنابراین تغییری در این مورد هم به وجود نخواهد اومد. ضمنا مراقب لحن صحبتتون باشید اگر تکرار بشه مجبور میشم شما رو از این انجمن معلق کنم!

تذکر مهم و ضروری به همگان:
بعد از این پست من و با توجه به باز شدن دفتر مدیریت اگر پست نامرتبطی در دفتر اساتید ببینم موجب کسر امتیاز از گروه مربوطه خواهد شد!

با تشکر!

ارباب یه دونه باشن... واسه ی نمونه باشن!

پیام زده شده در: ۲۳:۵۸ سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
نقل قول:

آلیس لانگ باتم نوشته:
ببخشید آقای مدیر من یه سوال داشتم: ترم جدید از کی شروع میشه چون من خیلی منتظرم و میخوام تو تقریبا همه کلاسا شرکت کنم.

خب در واقع ترم هاگوارتز معمولش اینه که با اغاز تابستان و تعطیلی مدارس مشنگی شروع میشه و زمان برگزاریش هم به صلاحدید مدیریت بعدی خواهد بود.در نتیجه زیاد عجله نفرمایید!

پیام زده شده در: ۱۵:۲۲ شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴

آلیس لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۴۲ جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۹:۴۸ یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
ببخشید آقای مدیر من یه سوال داشتم: ترم جدید از کی شروع میشه چون من خیلی منتظرم و میخوام تو تقریبا همه کلاسا شرکت کنم.

پیام زده شده در: ۲۳:۲۸ سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
با سلام و درود.

پیرو برخی شایعات و حاشیه هایی که گروهی ایجاد کرده اند مبنی بر رای قهرمانان برای اتمام جام آتش باید صحبت هایی بکنم!

یک عده اومدن به قهرمانان گروهشون تهمت زدن در مورد رای اون شخص برای اتمام جام... باید بگم که رای قهرمان ها به اتمام مسابقه بدون هیچ قهرمانی بود... متاسفانه یا خوشبختانه بنده به دلیل یک سری اعتراضات مجبور شدم مسابقه رو به این شکل به اتمام برسونم که این تقصیر منه و گناهش گردن کس دیگه ای نیست.

با تشکر.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.