هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۲۱:۱۷ شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 388
آفلاین
۱- بفرمایید استااااد!

پیام زده شده در: ۱۹:۳۹ شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵

ریتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۸:۲۷ دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
از سوسک سیاه به عنکبوت!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 205
آفلاین
قدم بعدی در سایت یافتن تاپیکیه که برای نوشتن تو اون راحت باشیم و موضوعش برامون مناسب باشه و با ذوق توش بنویسیم. این هفته این رو امتحان میکنیم. از بین انجمن های شهر لندن، دهکده هاگزمید، محفل ققنوس و خانه ریدل برید و یه تاپیک پیدا کنید و رولش رو ادامه بدین بعد بیاید و لینکش رو اینجا بذارید.

خدمت شما.

دانش آموز رسمی هم نیستیم که!

تصویر کوچک شده

Only Raven

پیام زده شده در: ۱۹:۳۲ شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
1.

بفرمایین. ایشون هستن.

2.

هکتور معجون‌سازی بود که هرگز معجون‌ساز نبود! چیزه... یعنی از بدو تولد هی مامان باباش زدن تو سرش که تو باید معجون‌ساز بشی! ما می‌دونیم تو یه معجون‌ساز ماهری! تو می‌تونی! ولی خب در واقع نمی‌تونست.

پروفسور اجازه؟ یکی برگه‌مو کش رفت اینارو الکی جای من نوشت. منم غلط‌گیر جوهر پاک‌کن نداشتم. اینه که خطش زدم.

هکتور معجون‌سازیه که مدام ویبره می‌ره. می‌گن تعداد زمین‌لرزه‌هایی که روزانه به خاطر ویبره‌های اون تو خانه ریدل رخ می‌ده، حتی توی ژاپن هم عجیب و بی‌سابقه‌س!

این معجون‌سازِ ویبره بروی مرگخوار، اونقد معجوناش دقیق و با ظرافت کامل تهیه می‌شن که مناسب برای هر شخصی نیستن! این معجونا فقط باید روی شخصی امتحان بشن که شرایط زیست‌محیطیش با معجون سازگار باشه! اینجاس که شما می‌بینین معجون مو در آوردنش، یهو باعث می‌شه طرف قلبش بایسته. چون شرایط بدن طرف دچار اشکاله! وگرنه معجون که مشکلی نداره! ما باید وجود خودمونو به قدری ترمیم کنیم و درست بشیم که این معجونا دقیقا همون کارکردی که به خاطرش ساخته شدنو از خودشون بروز بدن.

هکتور برای هر منظوری که بگین معجون تو جیبش داره و همینطور راه می‌ره و از هر فرصتی برای خوروندن معجوناش به یکی استفاده می‌کنه. گزارش شده که روزانه چند صد نفر به دلیل استفاده از معجونای هکتور ناقص یا حتی به مرگی زودهنگام مبتلا می‌شن. اینه که اگه می‌خواین سالم بشین، هرچی هکتور تعارف کرد دست رد به سینه‌ش بزنین.

این یکی خودم بودم پروفسور.
خدافظ.

پیام زده شده در: ۱۲:۱۶ چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

لاديسلاو زاموژسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۵ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۱:۱۰:۰۸
از یترومایسین
گروه:
کاربران عضو
ناظر انجمن
ریونکلاو
ایفای نقش
مترجم
مرگخوار
پیام: 552
آفلاین
تکلیف شماره یک: خودمان آغاز نمودیم سوژه ای را، در دیار هاگزمید.

دانش آموز رسمی نمی باشیم...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۳۶ سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵

گویندالین مورگن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۸ جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۴ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸
از روی جارو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 134
آفلاین
نقل قول:
قدم بعدی در سایت یافتن تاپیکیه که برای نوشتن تو اون راحت باشیم و موضوعش برامون مناسب باشه و با ذوق توش بنویسیم. این هفته این رو امتحان میکنیم. از بین انجمن های شهر لندن، دهکده هاگزمید، محفل ققنوس و خانه ریدل برید و یه تاپیک پیدا کنید و رولش رو ادامه بدین بعد بیاید و لینکش رو اینجا بذارید. (30 امتیاز)

این می باشد. گلخانه تاریک

سوال دانش آموزان رسمی:
نقل قول:

مرلین هکتور که بود و چه کرد؟ (5 امتیاز)

هکتور کیه؟ من به شخصه فکر می کنم هکتور هر چیزی! می تونه باشه. ولی به نظر میاد که هکتور دچار یک جور جهش ژنتیکی معجونی- انسانی شده.
فقط فک کنم جهش نافصی بوده.به نظرم اون ژن وسطای راه توی جوبی، رودی چیزی افتاده.
نه که بگم هک مشکلی داره ها... فقط نمور، معجون طور میزنه. واس خاطر هر درد و مرضی معجون تو اون جیبای تموم نشدنی اش داره.
- هکتور؟ گشنمه.
- معجون بدم؟
- هکتور؟ سرده؟
- معجون بدم؟
- هکتور تاریکه؟
- معجون بدم؟
- هکتور دارم می میرم.
- معجون بدم؟

یه چی تو مایه ها منفجران فجیع که تبلیغشو همه دیدیم حتما. همین هم باعث شده که سعی کنه نفر اول معجون سازی توی خانه ریدل باشه. که البته... راستش من ترجیح میدم درباره درصد موفقیتش چیزی نگم. برای سلامتی ام بهتره. ولی اگه حق انتخاب داشته باشم معجون های ارسینوس رو ترجیح میدم.
به نظرم اگه فقط یه کم، همش یه کم به دستورات کتاب های معجون سازی اعتماد کنه بشه ازش یه معجون واقعی دید.
البته همه این معجون بازی ها باعث نمیشه که شما از هکتور خوشتون نیاد. یا بهش اعتماد نکنید.

تصویر کوچک شده

اینجا همه چی دراوجهـــ
جاییـــ که از همه بالاتره صاحب نداره
باید یاد بگیری فتحش کنی

نزدیک غروب آفتاب است ...
و من...
صبح را دوست دارم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۴۵ دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۸ پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۱:۱۱ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱
از
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
1-

ما یه سری به شهر لندن زدیم با اجازتون...

فقط یه چیز ی دوتا جا اشتباه املایی دارم یکی چشامانس یکی تمرمز ! نمی تونم ویرایش کنم نمی دونم چرا گفتم که یه وقت نمره کم نکنین

2-

هکتور بهی از مشهور ترین ویبره روندگان معجون ساز تاریخ جادوگری بود که علاقه ی خاصی به شلوار مرلین داشت. اشتیاق او برای کشف و ساخت معجون های عجیب الخلقه و آزمایش آن ها بر روی اطرافیانش باعث شد تا بتواند صد ها نفر را با معجون های خود قربانی کند و اینکاری بس شگرف برای یک معجون ساز بود.
لرد ولدمورت در یکی از خطبه هایش برای سایر مرگخوان میگوید:
«از دوستی با هکتور بترسید چرا که نزدیکی به او همانند امضای نامه ی امضای خودتان است.»

این طور که میگویند پاتیل هکتور پس از سال ها از هکتور به دیوان عالی دادگاه بین المللی جادوگران شکایت کرده است و او را به پشت میله های زندان کشانده است.

ویرایش شده توسط رون ویزلی در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۲۹ ۹:۳۹:۲۲

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۴۰ شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵

لوئیس ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۲:۰۰ چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵
از سرعت خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 244
آفلاین
قدم بعدی در سایت یافتن تاپیکیه که برای نوشتن تو اون راحت باشیم و موضوعش برامون مناسب باشه و با ذوق توش بنویسیم. این هفته این رو امتحان میکنیم. از بین انجمن های شهر لندن، دهکده هاگزمید، محفل ققنوس و خانه ریدل برید و یه تاپیک پیدا کنید و رولش رو ادامه بدین بعد بیاید و لینکش رو اینجا بذارید. (30 امتیاز)

اینجاست پروفسور! در دهکده هاگزمید و در تاپیک تالار جشن ها (بالماسکه سابق) نوشته شده!

سوال دانش آموزان رسمی:

هکتور دگورث گرنجر حدود دو سال پیش از معجون آباد پیدایش شد و به عضویت سایت درآمد. اولین اقدامی که او کرد زیر و روی کردن شکلک های سایت و پیدا کردن شکلک ویبره بود. بعد ها این شکلک به نماد هکتور تبدیل شد و حتی لقب "ویبره رونده " به او اعتا شد! بعد ها او دستانی پر و ویبره زنان به عضویت در مرگخوارها درآمد و جزو معجون سازان خانه ریدل شد. او بعد از آنکه با تهدید معجون هایش رنک جادوکار ایفای نقش را به دست آورد جزو مدیران کل شد و خوشبختانه خوابگاه مدیران هنوز با هیچگونه انفجار، آتش گرفتگی، نشت کردن معجون زندگی فلاکت بار، ریزش سخف به دلیل ویبره رفتن و هزاران مشکل دیگر که شاید هکتور باعث وقوع آنها شود مواجه نشده! هکتور دگورث گرنجر همچنان هم به شدت در ویبره رفتن و معجون سازی مشغول بوده است.

پیام زده شده در: ۲۳:۲۸ جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵

اسلیترین، مرگخواران

هکتور دگورث گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۲ سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۴:۱۵ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از روی شونه های آریانا!
گروه:
مرگخوار
اسلیترین
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 956
آفلاین
گریفندور: 31

جینی ویزلی: 20+5=25
چون پستت طنز بودیه جاهایی شکلک لازم داشت، سوژه هم کافی نبود، دیالوگی که فقط شکلک باشه هم بهتره استفاده نشه.
گودریک گریفندور: 28+5=33
یه جا دیالوگ رو بعد از – گذاشتی و یه جای دیگه بعد از « بهتره از یک روش استفاده کنی. بعضی جاها هم اینتر هات جاشون درست نبود.
لوئیس ویزلی: 25+5=30
سوژه ات کافی نبود، پستت هم جا داشت که طولانی تر بشه.
آرسینوس جیگر: 27+5=32
دیالوگ فقط شکلک نداریم، بعضی اینترهاتم غلط بود!
رون ویزلی: 25+5=30
با سوژه ات کمی مشکل داشتم، آخرش هم مبهم بود یه مقدار!

اسلیترین: 30

کنت الاف: 28+5=33
اینتر! ، دیالوگ فقط شکلک نداریم، به من معجون عشق میدی؟
پانسی پارکینسون: 20+5=25
پانسی ب و ک نداریم. کلمات رو کامل بنویس، از هر علامت نگارشی یه دونه هم کافیه، سعی هم بکن با اینتر دیالوگ ها رو از بقیه بخش ای پستت جدا کنی.
نجینی: 28+5=33
جز اینکه انتظار داشتم طولانی تر باشه خوب بود.

هافلپاف: 8

ارنی مک میلان: 20+5=25
ارنی عزیز با اینتر بیشتر دوست باش، از شکلک های سایت هم استفاده کن،روی سوژه هم بیشتر کار کن.

ارباب یه دونه باشن... واسه ی نمونه باشن!

پیام زده شده در: ۱۶:۰۱ جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵

اسلیترین، مرگخواران

هکتور دگورث گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۲ سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۴:۱۵ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از روی شونه های آریانا!
گروه:
مرگخوار
اسلیترین
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 956
آفلاین
جلسه دوم معجون سازی

هکتور پایش روی پای دیگرش بود و کوه کاغذ های اعتراضی که کنارش بود را یکی یکی میخواند.

نقل قول:
استاد از ریختت خوشمون نمیاد دیگه تدریس نکن!

کاغذ بعدی را برداشت:

نقل قول:
هکتور تو یه بوقیِ زبون نفهمِ...

هکتور بعد از خواندن نیمی از کاغذ دوم با حوصله کل کوه کاغذ های اعتراض را با دقت تمام دسته کرد و آن ها را به ترتیب حروف الفبا مرتب کرد. سپس نگاهی به بالای سرش انداخت:

- یک، دو، سه، چهار، پنج، شیش... خب اینم که شمردم میشه هفت. دو سه خطم پایین تر بنویسم حله!

هکتور بعد از تمام این صحبت ها دسته کاغذ ها را با دقت تمام برداشت و به سمت شومینه رفت. مدتی کوتاه به آتش خیره شد و در حرکتی ناگهانی همه ی آن را در آتش انداخت.

دقایقی بعد- کلاس معجون سازی

مرلینهکتور با عصبانیت وارد کلاس شد و در برابر تعجب دانش آموزان، یک برگه روی میز انداخت و رفت:

نقل قول:
تکالیف:

سوال دانش آموزان رسمی:

ارباب یه دونه باشن... واسه ی نمونه باشن!

پیام زده شده در: ۱۳:۴۶ پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵

نجینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۹ دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۴:۲۱ جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
۱.
- شرم نمیکنی؟ اف بر تو باد ای هکتورالدوله! تو مایه ی شرمساری معجون سازان چند قرن اخیر هستی! شرم بر تو باد!

یکی از شاگردان غیر فسیل حاضر در جمع، که ظاهر از جان خود سیر شده بود، گفت:
- پدر من شما مال خیلی وقت پیشی دلیل نمیشه با ادبیات یازده سالگیت حرف بزنی
- خاموش ای گستاخ فرومایه!
-

هکتور که با بی خیالی مشغول رسیدگی به پاتیل‌ خود بود و اهمیتی به گفت. گوی آن دو نمی داد، در اثر برخورد قابوس نامه به سر خود بیهوش روی زمین افتاد.
شاگرد از جان سیر شده بار دیگر زبان به سخن گشود.
- چیکارش داشتی؟
- ما زیر یوق گستاخان فرومایه نمی رویم!
- گستاخ فرومایه که من بودم! اینی که زدی استاد درس بود! ازمون امتیاز کم میشه الان! مال کدوم گروهی؟ گریفیندوری که نیستی؟
- چرا.

ناگهان صدای وحشتناک بسیار زیبای هکتور در تمام قلعه طنین انداز شد.
- شونصد امتیاز از ‌گریفیندور!
- چرا‌‌ گریف آخه چرا؟!
- چون ضارب گریفیندوری بوده.
- عه!
- پنجاه امتیاز دیگه از گریفیندور!
- چرا؟!
- چون سوال زیاد میپرسی.

هکتور از خوشحالی اینکه اسلیترین از گریفیندور جلو افتاده بود ویبره زنان و تلو تلو خوران به در و دیوار برخورد میکرد و پرندگانی را دور سر خود ظاهر می کرد.
توجه دانش آموزان حالا به پرنده های در خطر انقراض در حال گردش دور سر هکتور معطوف شد.
پرندگان به طرز وحشتناکی آشنا به نظر می‌رسیدند. همراه پرندگان، وسایلی همچون قلم‌پر و مرکب و چند کتابچه و چند شئ دیگر در حال‌ انجام حرکات‌ موزون بالای سر استاد بودند.

- این قلم‌پر من نیست؟ زنگ پیش گمش کرده بودم!
- زنگ پیش چی داشتین؟
- افسون ها.

۲‌.
احساس می‌کردم تحقیر شدم و هر چه زودتر باید به پاپا بگم مسببین این کار رو پاتیل‌ کنه.

فیسسس فیسسس فیسسسسس
باسیلیسکها می آیند.
به پاپا میگم.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.