هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۶:۱۰ شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

باروفیو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۲ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۵ شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶
از محصولات لبنی میش استفاده کنید!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 191
آفلاین
مختصر و بدون حاشیه در پاسخ به استرجس حرف هایی مطرح میکنم ... پاسخ به مهملات آقای مرلین باشه برای جای دیگه!

استرجس!

ممنون از تف سربالایی که با توضیحاتتون انداختین و دلیل اشتباهتون رو اشتباه دیگه ی خودتون ذکر کردین. مسلماً کسی که قصد شرکت در مسابقه داشته باشه نمیره تاریخ شروع و طول مسابقه رو با هم جمع بزنه! بلکه تاریخ پایان رو بررسی میکنه و روزی که شما پستتون رو ارسال کردین سایر افراد بر اساس اطلاعیه نمیتونستن چنین کاری انجام بدن و شما بالا بری و پایین بیای برای پست خودت تبعیض قائل شدی.

و باز تف سربالای دیگه ای که در مورد بازی ما با اسلیترین انداختین و کاری که خودتون کردین رو زیر سوال بردین. قطعا در یکی از این دو شرایط، به قانون خودتون بی احترامی کردین. اگرچه باز هم اشتباه از شماست که توی هر اطلاعیه و پست یک مکان رو برای اعلام نتایج اعلام کردین و مرجع واحدی وجود نداشته و داور ما در موعد مقرر وظیفش رو انجام داده ... البته کیه که بتونه با توجه به آزاد بودن شما برای ویرایش اطلاعیه ها چیزی رو ثابت کنه.

به تصمیم شما مبنی بر بازنده اعلام کردن تیم ما که اصلاً از شرکت در ادامه مسابقات انصراف داده هم احترام میذارم.

همچنین مشخصا کسی نمیتونه به زور کسی رو از پست زدن منع کنه و قرارم نیست بکنه! این که تحریم به چه شکل انجام بگیره به تصمیم ناظرا برمیگرده و این که اصلا بخوان دوباره این کار رو انجام بدن یا نه. من فقط در حوزه اختیارات خودم یعنی تیم کوییدیچ عمل کردم و با دلایلی که مطرح کردم بقیه رو دعوت کردم تا اگه با دیدگاه من در مورد هاگوارتز موافقن این کار رو بکنن! پیشنهاد!

این که چه کسی تو پستش مسائل فضای مجازی رو با واقعیت قاطی کرده و نامربوط به جادوگران صحبت کرده هم واضحه. هرکس خودش میتونه قضاوت کنه!

عرض دیگه ای جز مواردی که درمورد کوییدیچ و هاگوارتز مطرح کرده بودین نیست، نیازی نمیبینم به قصه پردازی هایی که در مورد من انجام دادین پاسخی بدم. این که به چی علاقه دارم و توی خیابون با کی دعوام شده و شبا کجا میخوابم به خودم مربوطه. سعی میکنم روابطم رو کنترل کنم که افراد نزدیک به شما در این موارد دهن لقی نکنن! ضمنا یک پیشنهاد دوستانه؛ دفعه بعدی که خواستین در یک اقدام فداکارانه مسئولیتی رو قبول کنید، ببینید تونستید به قدری ثبات پیدا کنید که پنج دقیقه بعد از این که رو در رو از موضع مظلومیت حرف زدید، چند نفر نتونن پرتون کنن که از موضع قدرت و در راستای کوبیدن صحبت کنید یا نه!

I'm sick of psychotic society somebody save me

پیام زده شده در: ۱۵:۳۹ شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

لاديسلاو زاموژسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۵ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۲۲:۰۸
از یترومایسین
گروه:
کاربران عضو
ناظر انجمن
ریونکلاو
ایفای نقش
مترجم
مرگخوار
پیام: 541
آفلاین
پروفسورا خشمگینانه سخن گفته چهره استخوان سر آتش افروزانه نیز بگذاشته اید... این جانب خود خویشتن به عنوان طفل مردم زهره خویشتن می ترکانیم.

در ضمن ترکاندن زهره با این پسر که از جناح پیشانی دارای آسیب دیدگی می باشد اعلام و حتی اعلان هم عقیدگی می نماییم. این سال همه چیز خیلی سریع بود و همه چیز ناگهانی انجام شده و از خیلی لحاظ دچار نقصان است. بهبود دادن آن هم حداقل چند هفته وقت می گیرد و بعد از آن هم جا ترگشته و تابستانی نیست! پس همان بهتر که وقت و انرژی صرف موارد دیگری شود تا به امید خدای ترم زمستانه و یا سال دیگر. بی کاری و علافیدگی خودخویشتن به می باشند ز جنگ و دعوای و بر هم پریدگی.

این ها همه نظرات شخصی بنده بودند و از طرف هیچ جمعی و حتی از طرف دینگ هم که دنگ صدایش می کنیم نمی باشد.

با تشکر وافر و فراوان از جناب استرجس پادمور،
لادیسلاو پاتریشوا خانزفا کاردلکیپ جورامونت پتیران عاصدیغ زاموژسلی.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۱۰ شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

هری پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۶ پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۹:۳۱ یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
از فضا آورد منُ پایین بین شما بر زد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
دفعه ی قبل اومدم گفتم نبندین هاگ رو چون وضعیت قابل فیکس شدن بود ولی الان... ببندین هاگ رو امسال، نخواستیم. این هاگ یه هاگوارتز به شدت پوچ و بی هدفه. نه آموزشی و نه رقابتی، صرفا داره باعث ایجاد کدورت و اختلاف بین اعضا می‌شه. تعویض مدیر یا قوانین هم کمکی نمی‌کنن، خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می‌رود دیوار کج.

به جای تعویض قوانین کلا هاگوارتز رو تعطیل کنیم و بپردازیم به حرکات جدیدتر و بهتر تو سایت نه اینکه سعی کنیم برگردیم عقب و ادای هاگوارتزای قدیمی رو در بیاریم. در حال حاضر چیزی که سایت رو زنده نگه می‌داره نوآوریه نه تقلید از گذشته. مثل اینه که بخوای از دیوید بکام تو 60 سالگی بازی بگیری.

ویرایش یک: یادم رفت بگم تعصبات گروهی الکی رو بندازین دور، در وهله ی اول ماها یه سری آدمیم که دور هم جمع شدیم تفریح کنیم نه این و اون رو مسخره کنیم یا برای یه جام که هیچ ارزشی نداره تو دنیای واقعی بیش از 5 پست رد و بدل شه. بیاید دوست باشیم!

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۹ ۱۵:۱۳:۵۸

All you touch and all you see, is all your life will ever be

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۵۲ شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۳۲
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
پیام: 705
آفلاین
درود به خودمون!

الان هر کسی بیاد و هر گونه نظری بده، کلا هیچ نگاهی به حرفاش نمیکنن، اول میرن ببینن این واسه کدوم گروهه و بعدش اگه خدایی نکرده گروهش با گروه های استرجس تشابهی داشت، حتی در زمینه اینکه جفتمون کاربر عضو هستیم مثلا؛ بر اون اساس قضاوت خواهد شد. البته ما که دیگه گریفیندوری هستیم، گناهمون خیلی سنگینتره و خودمون به دادمون برسیم! ولی خب، حداقلش باید پشت حرف حق ایستاد. تشویقش کرد!

این قصه سر دراز داره. اولین باری نیست که وقتی یکی از کادر مدیریت داره نسبت به خواسته های کاربرا انعطاف نشون میده، میریزن سرش و سوار میشن. به شخصه هنوزم یادمه همه این چند سالی رو که هر چند کم یا زیاد، تو این سایت بودم رو. هم دورانی رو دیدم که مدیریت با دو سه نفر، همین استر و ایوان داشت اداره میشد و کوچکترین اختلالی تو روند سایت وجود نداشت و هم دوران و وضعیت فعلی رو. نمیخوام روی کارای مدیرا ارزش گذاری کنم، کلا مدیریت همیشه از همون اول گل های سایت بودند و خواهند بود. روی حرف من با خودمونه.

دوره های قبل هم همین وضعیت بوده، همیشه یه سری میومدن و میریختن سر مدیریت و میگفتن: ما اینطوری نمیتونیم! مجبورت که نکردن برادر من، همه مون اومدیم دو دقیقه اینجا با اعصاب راحت فعالیت کنیم، از اون استرسی که تو دنیای بیرون داریم، هر چند برای چند دقیقه دور بشیم. البته این حرفا دیگه کلیشه ای شده، ولی مثل اینکه لازمه هر چند وقت یک بار و سر همین دعواها یاد آوری بشه، شاید واقعا ملت بفهمن اگه رنکی میگیرن، جامی میبرن، تقدیر و تشکری ازشون میشه و یا برعکس، از نظارت کنار گذاشته میشن یا ملت بهشون محل نمیذارن؛ قرار نیست که تو دنیای واقعی هم نمود پیدا کنه. هر چی هست، توی همین چند کیلوبایتی که سرور جادوگران داره متحمل میشه، قرار داره و نه بیشتر. بفهمیم این رو همگی! بفهمیم که دوستی ای که توی این سایت درست میشه و به زندگی واقعیمون کشیده میشه، رابطه هایی آشنایی و رفاقتی که هست این وسط، ارزشش خیلی بیشتر از اینه که بگیم چرا جام به ما نرسید یا چرا رنک من این رنگیه یا چرا تعداد اعضای گروه اونا بیشتره! اگه واقعا خیلی حس دلسوزی دارین، سعی نکنین با تهدید هایی مثل تحریم و یا توهین به زندگی شخصی و واقعی اون فرد، سعی بر اصلاح یا حتی سعی بر کمتر کردن تلفات داشته باشین. با همچین تهدید و توهین هایی، شخصیت خودتون رو فقط نشون میدین.

اگه برگردین بپرسین از اعضای گروه ها، از اونایی که حداقل بیشتر از 4 سال حضور داشتن و 4-5 تا هاگوارتز رو دیدن و شناسه شون قدمتش به این میرسه که تو بطن قضیه ها حضور داشتن و نه صرفا اینکه پست هاشو خونده باشن، میفهمین چه اتفاقاتی در طول این مدت افتاده. اولین باری نیست که ریونی ها دارن همچین ادایی رو در میارن. دوره های قبل هم همچین وضعیتی رو داشتیم و کار به اونجا رسیده بود که بعضی از ریونی ها هم از این وضعیت خسته شده بودن. بابا! خیر سرتون وقتی میخوان اسمتونو ببرن، میگن باهوشای مملکت! :))))))))) برین به وضعیتتون بیشتر برسین که موجب خنده نشین! برین به رفتار هاتون بیشتر فکر کنین و فقط با توهین کردن و این چیزا، سعی نکنین که به هدفتون برسین. با زیر کسی رو کشیدن، هیچ کسی به جایی نرسیده.

دیگه هاگوارتز و حتی سایت و ایفای نقش اون نقش حیاتی ای رو که قبلا داشت برای من رو نداره. بیشتر برای همون جنبه تفریح و اینکه خاطرات نوجوونی و جوونیمون اینجا بوده، آدم میره و میاد. ولی واقعا این وضعیت فعالیت و حضور نیست. اگه ادعاتون زمین و زمان رو جر میده که من فلان مدت سایت بودم و بیشتر از شما هم دوستش دارم، یه نگاهی به فعالیت اطرافیانتون هم بنداز، مطمئنا میفهمین در برابر خیلی از اعضای اینجا که از آقایی و شخصیت و شعور خودشون، نمیان خودشونو قاطی این ماجرا ها کنن یا بخوان بهتون جواب توهین آمیز برگردونن ( برنگردین بگین که خودشو میگه، من اتفاقا چه روی صحنه و چه پشت صحنه خیلی قاطی این ماجراهام. نمونه ش همین استر و خیلی های دیگه ست) هم علاقه تون به سایت کمتره، هم دلسوزی تون کمتره و دیگه هیچوقت ندای انا الحق نمیزنین و به اسم دلسوزی، تیشه به ریشه جایی حداقل پونصد نفر آدم توش خاطرات خوش داشتند، نمیزنین.

و من المرلین التوفیق!

==================================
بعدا نوشت:
666 مین پستمون بود! چقدر شیطانی و خفنز!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۴ شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
به ادی :

متاسفانه این ترم خیلی من رو تحت فشار قرار دادن الان هم دوستان شاهد بودن که تو پشت صحنه چقدر پیغام رد و بدل شد!
حتی توی گروه محفل ققنوس هم پیغام زیادی رد و بدل شد ! و تصمیم بر این گرفته شد که یک هفته هاگوارتز تعطیل باشه تا من تمامی قوانین رو ویرایش کنم !

یک سری از اعضا فکر کردن در هاگوارتز جام قهرمانی رو دو دستی تقدیم میکنن در دنیای واقعی !

کلا در زمان قدیم کسی در هاگوارتز حق دخالت نداشت و اگر مثلا در سال 86 میگفتین قوانین رو ویرایش کن چنان باهات برخورد میشد که ترجیح میدادی از سایت بری !

خبرهایی از گوشه و کنار سایت به گوشم رسیده که اگر با این قضایا برخورد نشه جو سایت به هم میریزه به همین دلیل شدیدا برخورد ها صورت میگیره !

در رابطه با پست باروفیو عزیز و هم تیمیشون ویولت عزیز یک کم اگر صبر داشتن و از خود من میپرسیدن بهشون پاسخ میدادم ! تاریخ نوشته شده در تابلوی اعلانات ایراد داشت ! من برای چی مثلا باید مسابقه رو کش بدم ؟ چه فایده داره برام ؟
تاریخ قبلی : 1 مرداد تا 6 مرداد بود ! میشه با دست بشمارین این روز ها رو ؟
چند روز شد ؟ 6 روز
من فقط تاریخ رو ادیت کردم 1 مرداد تا 7 مرداد ! به قول یکی از دوستان ایهام !!!

ما هم انسان هستیم و یک موقع خطا میکنیم .بله در رابطه با ویرایش پستم هم حق با شماست نباید ویرایش میکردم و میزاشتم همین طوری اشتباه بمونه! اشتباهات بزرگ من در این ترم این بود که به حرف اعضا گوش کردم ! آخه میدونین چیه اگر گوش نمیکردم به نفع گروهم میشد بعد میومدن میگفتن : اوا داره به نفع گریفیندور میگیره !
.
..
...
وا اینکه به نفع گریفیندور .... بریم اعتراض ... بده من اون شنکش رو ... یکی دیگه میگفت : آخ جون بریم اعتراض ! بده من چماق رو !
شما که اطلاع نداری پشت صحنه برای قوانین با من چقدر صحبت شده برای چی میای اعتراض؟
خوشت میاد تایپ بکنی ؟ خوشت میاد بگی من خفنم . در این دنیا حقم رو هیچ کس نمیتونه بخوره ؟ اون مغزی که خداوند به انسان داده برای فکر کردنه ! یک کم فکر میکردی از چهار نفری میپرسیدی آقا این ویرایش اطلاعیه کوییدیچ برای چی بوده ؟ نه اینکه بیای یک طومار بنویسی از همه چیز ایراد بگیری ! اون شخصی که گفته من شناسش رو بستم برو بگو بهش در مورد خانواده من چی گفته تو پستش !
البته حالا هم دیر نشده ماهی رو هم موقع از آب بگیری نهنگه !
کسی حق نداره که کسی رو از شرکت در هاگ منع کنه؛ شما اختیار دار فعالیت و منظم بودن یه انجمنی نه اینکه بخوای کاری کنی که طرف بیاد شرکت کنه یا نه!
استقلال فردی هیچ کسی نباید زیر سوال بره، حتی اگه همه اعضای حال حاضر یه گروهی بخوان که توی هاگ شرکت نکنن و عضو تازه واردی بعدا به جمعشون اضافه بشه، باید بهش بگن که این تصمیم به اون ربطی نداره و اون اگه بخواد، آزاده که شرکت کنه! اگر ناظری یا عضوی هم به زور بخواد کسی رو نگذاره که شرکت بکنه و این موضوع اطلاع رسانی بشه با اون شخص شدیدا برخورد میشه !
آهان یک مورد دیگه !
الان خوبه من حق شمارو بخورم ؟ البته حق که چه عرض کنم واقعیت ! میگن واقعیت نگو طرف ناراحت میشه ! حرف حق بدجور تلخه !
ریونکلاو بازی با اسلاترین رو بازنده هستش چون داور ریونکلاو امتیازات رو اشتباه زده و بعد از مدت قانونی زده! الان خوب شد ؟
یکی تو خیابون دعواش شده نتونسته طرف رو بزنه میاد اینجا فکر کرده محیط واقعیه به توپ میبنده این و اون رو ! نه آقا جان اینجا محیط مجازی هستش و درک و فهم افراد به نوشته هاشون هستش! کسی که میاد جوری اعتراض میکنه که همه از خوندن پستش خندشون میگیره دیگه من نمیتونم در موردش نظر بدم!
در مورد اون 34 ثانیه ویولت هم باید بگم طبق همون تاریخ ها محاسبه شده و بدون هیچ گونه صحبتی اومدین اینجا گفتین که مثلا اعتراض کنین ! چون تو روز سوم هستش بعد اگر بازم با دست میشمردین میدیدن که مسابقه باید 7 روز باشه
چطوری میشه 6 روز بشه بعد دو روز اول 100 تا 3 روز بعد 95
2 روز آخر 90
ای وای اینکه شد 7 روز ؟؟؟؟؟؟ ببخشید که من تاریخ اشتباهی زده بودم 6 روز ... وای بعدشم ویرایش کردم . چقدر بد شد ! ای وای کشش دادم مسابقه رو ! وای من تقلب کردم !!!! وای وای ...
کلا متوجه شدم با این حرفهایی که ملت به گوشم میرسونن دیگه نباید مدیریت نرم رو پیاده کرد و فقط مدیریت سال های قدیم باید پیاده بشه !

هاگوارتز به مدت یک هفته تعطیل میباشد و برنامه ی جدید و قوانین جدید هم اطلاع رسانی خواهد شد ! هر کس دوست داره یا علی بگه و تو سایت فعالیت کنه و دور هم خوش باشیم به دور از استرس های دنیای واقعی در خدمتش هستم کوچیکشم هستم !

به وندلین عزیز:

اسامی تیمتون ویرایش میشه و در اطلاعیه های جدید ذکر میشه !

پ.ن : امتیازهای تدریس ارسال نشده دیروز و پریروز کسر میگردد و مسابقه ریونکلاو و اسلاترین هم مساوی بدون برنده اعلام میشود !

موفق باشید

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۹ ۱۴:۳۱:۲۲
ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۹ ۱۴:۳۴:۴۸

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۱۵ شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

ادی کارمایکل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۹ چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۰:۴۸ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
از گولاخ خانه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 122
آفلاین
آقا... الان داشتم با خانوم لینی وارنر صحبت می کردم، گفتم کوییدیچ که فلان شد و اینا... گفت کلن هاگ تعطیله. اومدیم بگردیم اطلاعیه ببینیم، پیدا نکردیم. خانوم وارنر گفت ایناهاشا! بعد مث اینکه پست پاک شده.

حالا من کاری به هر اتفاقی که افتاده ندارم. آینده برام مهمه. خواهشن مث دفعه ی قبل، نیاین بگین که اومدن پخ برام فرستادن و تلگرامم رو ترکوندن و اخ و مخ و بخبخ. خواهشن این ترم رو، این تن بمیره، جان من، مرگ من، بیخیال بشین، نذارین رنگ آبی قالب سایت رو به قهوه ای شدن بره. بیخیال هاگ شین، یه اطلاعیه ی رسمی بزنین، بر هم نگردین. جان من. تو رو خدا بیخیال شین.

قربان شما، خدافس

+در پی نوشت بگم که یه چیزی هست هی یادم می ره و هر وقت می بینمش روی اعصابه :)) استرجان توی امضات نوشتی حجوم درد... خواستم بگم هجومه... مهاجم... شما گوگل هم کنی یارو می گه منظورت هجون نبود؟ اینا... همین دیگه... خدافس :دی

ویرایش شده توسط ادی کارمایکل در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۹ ۱۳:۱۸:۲۳

He is Nostro dis Parter
Nostr' alma Mater...

پیام زده شده در: ۳:۳۶ شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

باروفیو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۲ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۵ شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶
از محصولات لبنی میش استفاده کنید!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 191
آفلاین

یک صحبت هایی به گوشم رسیده بود مبنی بر این که یکی گفته بود اینم از وضع هاگ و یکی در جواب گفته بود «کجای هاگوارتز مشکل داره؟» و نفر اوّل بلاک شد و سایر قضایا ... اومدم این «کجا» رو مشخص کنم و با زوم 64X به همه نشون بدم.

مشکل از بیخ شروع هاگوارتز شروع میشه و رفته رفته بزرگ تر میشه طوری که الان چشم منو کور کرده :|

مشکله، دقیقا از اونجا شروع میشه که قبل از ین که ترم شروع بشه و اتفاقی بیفته، ذره‌ای استقلال رای توی کار مدیر دیده نمیشه و هر کس که از راه برسه و بدون آوردن دلیل خاصی بگه «میشه که اینجوری بشه؟!» مدیر میگه خوب باشه اینجوری بشه! شاید این دموکراسی به نظر بیاد ولی اگه یکم زوم کنید متوجه میشید که این اتفاق نشون میده پشت تصمیم اولیه هیچ فکری وجود نداشته که بدون دلیل خاصی عوض شده و ضمنا پشت تصمیم ثانویه هم هیچ دلیلی وجود نداره و جفت این ها به کنار ... اگه یه نفر سومی بیاد بگه «میشه همونجوری بشه که بود؟» باز میشه همونجور؟! مبنای تصمیم گیری چیه؟! هرکی اوّل اومد پی وی مدیر و نظرش رو اعلام کرد، نظرش اعمال میشه؟!

مشکله جایی بزرگتر میشه که قوانین هاگوارتز زده میشه و قوانین بی حکمتی که بارها معایبش گفته شده و به خاطر همون معایب منسوخ شدن دیده میشه.

میریم جلوتر و زیر اطلاعیه ها جمله عجیبی خودنمایی میکنه ... «بعدا سر بزنید، ممکنه هی ویرایش بشه!» قوانین ممکنه ویرایش بشه؟! وسط کار؟!! اونوخ تکلیف این که قوانین عطف بماسبق نمیشن چی میشه؟ از کجا بفهمیم کدوم قانون کی عوض شده و شامل چه بازه زمای میشه؟ حالا ما بدبین نیستیم و اینطوری فکر نمیکنیم که این یعنی «بذارین دستم باز باشه هرجا لازم شد ورقو برگردونم!»

وارد کوییدیچ که بشیم کار به یک فاجعه بزرگ میرسه و اون، جاییه که از مدیر تقاضایی میشه که در حقیقت نادیده گرفتن قانونه و مدیر توانایی این رو نداره که بگه «این کار خلاف قانونه» و پشت سر تیم مقابل قایم میشه و میگه «هرچی حریف گفت!»

بگذریم از بی هدف بودن این ترم و بگذریم از باگ ها و تناقض های قوانینش و از سوال تاریخی پرسیدن و درخواست تحقیق و مقاله ISI اساتید که ظاهرا خیلی درکی از فضای ایفای نقش ندارن!

همه این ها رو «ما کسی نیستیم که با فلان سال سابقه عضویت کم تر از شما حق داشته باشیم بهتون بگیم» و شما چون قدیمی تری یه چیزی میفهمی که ما نمیفهمیم. قبول.

امّا شخص من، با پنج سال سن، از داخل روروئک و با یک روز سابقه ی عضویت در سایت، به پشتوانه وژدان و عدالت و عقل و منطق، حق دارم شما، تمام سابقه و فعالیت هاتون، ترم و جامی که برگزار میکنید و مدیریتتون رو زیر سوال ببرم، وقتی که اطلاعیه ی خودتون رو یک روز بعد از پایان مسابقه تیم خودتون ویرایش میکنید و تاریخ پایان مسابقه رو عوض میکنید تا پستی که بعد از مهلت ارسال کردین هم جزء مسابقه محسوب بشه! کاری که تیم حریف ما تقاضاش رو داشت و در کمال بزدلی از زیر پاسخگویی بهش فرار کردین و مارو در مقابلشون قرار دادین و نهایتاً انجام نشد و حالا که تقاضا از طرف خودتونه، بدون اجازه گرفتن از احدی انجامش دادین. این کار دقیقا تسترال فرض کردن تمام کساییه که توی این مسابقه شرکت کردن. و تسترال دقیقاً کسیه که چنین فرضی رو داره و این اقدام رو انجام داده.

خوشبختانه تیم کوییدیچ ریونکلا، حتّی با وجود این افتضاح مدیریتی و زیر پا گذاشتن قانون و عدالت به خاطر منافع شخصی، برنده این بازی بوده و با توجّه به نتایج، فارغ از این که بازی های آخر تکلیفشون چه خواهد بود، قهرمان این مسابقات میشه ... البته با فرض این که شما هوس نکنید نتیجه ای یا قانونی رو عوض کنید. و این نشون دهنده اینه که تیم ما ابداً منافع خودش رو در این اعتراض مدنظر قرار نداده.

علی رغم این که بچه های تیم ما برای این مسابقات زحمت زیادی کشیدن و کاملاً به حق به قهرمانی رسیدن، من به عنوان کاپیتان این مسابقات رو به رسمیت نمیشناسم و تا وقتی که تغییری در وضعیت ایجاد نشده باشه مسابقات کوییدیچ هاگوارتز رو تحریم میکنم.

جا داره ذکر کنم همونطور که به گوشتون رسیده، سه تا از گروه ها به خاطر همین رویه ی «هردمبیل» شما در مدیریت پیش از این قصد داشتن هاگوارتز رو تحریم کنن اما به خاطر شوقی که بعضی از تازه وارد ها برای شرکت در هاگوارتز داشتن از این اقدام منصرف شدن چون «جذب و حفظ اعضای تازه وارد» رو یک مرحله پایه ای تر از «تقویت اعضای تازه وارد» میدونستن و منافع ایفای نقش و سایت اینطور ایجاب میکرد.

با این حال من فقط نماینده تیم کوییدیچ ریونکلا هستم و تحریم این مسابقات رو اعلام میکنم و با هیچ شخص دیگه ای هم در این مورد صحبت نکردم اما امیدوارم در قدم اول مسئولین گروه خودم یعنی ریونکلا شهامت تحریم هاگوارتز به خاطر این سوء مدیریت رو داشته باشن و بعد از اون هم مسئولین بقیه گروه ها شهامتی که تیم ما برای صرف نظر از یک قهرمانی قطعی داشتن رو داشته باشن و از یک قهرمانی احتمالی صرف نظر کنن تا انقدر راحت «حق» زیر پا گذاشته نشه و به «شعور» افراد توهین نشه.

I'm sick of psychotic society somebody save me

پیام زده شده در: ۲:۴۶ شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین

آقا کاپتانمون خعلی کوشید تا بدین لحظه که منو قانع کنه آدم باشم گاومیش نباشم راه نیفتم برم ره به ره اعتراض کنم. ولی ناموساً من دیگه اصن نمی‌تونم. :|

کلاً کاری به کار هاگوارتز نداشتم این ترم. چه اساتیدش، چه شاگرداش، چه سیستم ثبت‌نامی که هفتاد و دو حکیم خردمند از هفتاد و دو ملت ثابت کردن چه ضررایی داره و ذره‌ای فایده هم نئاره. کلاً اصن نه طرفش رفتم، نه انگول کردم، نه حرفی زدم. هیچ ترمی تا حالا از این حرکات نزده بودم.

به کار کوییدیچم که، ما رسم داریم کاپتان می‌ره جلو حدیث تیمو می‌ریزه رو داریه. واس همین قاطی نمی‌کنیم خودمونو اصن. دوشواری هم داشته باشیم به کاپتان می‌گیم بیاد بگه، ولی ناموساً این دیه ینی چی؟!

تاریخ مسابقه رو چرو کشش می‌دین؟! چون می‌تونین ویرایش کنین یا چون صاب‌اختیارین یا چون هماهنگ شده و ما خبر نئاریم؟! اگه می‌شه چیزیو کش داد یا به زمان چیزی ور رف، منم خعلی دلم می‌خواد اون سی و هشت ثانیه‌ای که دیر فرستادم پستمو، بکنیم تو روز قبلیش! کاری نئارم که گریف با و بدون اون انگول ِ ریز، در هر صورت نمی‌بُرد، ولی باب.. اخلاق.. قانون.. :| دیه به هر قیمتی که.. :| آدم باس به بنیان خانواده احترام بذاره خب. :|

همین‌جا هم بگم شرمنده‌ی کاپتانم واس افسار پاره کردنم. :|

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۲۳:۲۸ جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
با سلام
ما یه عضو جدید داریم و با توجه به تغییر شناسه یکی از اعضا، ترکیب تیم کوییدیچ واسه بازی آخر- اگه شرکت کنیم:| - بدین صورت تغییر می کنه:

دروازه: هلگا هافلپاف(شناسه جدید سوزان بونز)
جستجوگر: رز ویزلی
مهاجمان: مکسین اوفلاهرتی، لاکرتیا بلک، فنجون هلگا(مجازی)
مدافعان: اریانا دامبلدور(c)، وندلین

+تغییر کاپیتان رو هم لحاظ کنید بی زحمت.

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۱۲:۵۸ جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نقل قول:

لاکرتیا بلک نوشته:
سلام
من روز یکشنبه نمیتونم تدریس کنم و اگه امکانش هست تدریس جلسه سوم کلاس ستاره شناسی رو در روز سه شنبه قرار بدید.
تشکرات( ^_^ )

مشکلی نیست با آرزوی موفقیت !

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.