هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۲:۳۲ یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵

ابرکسس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۷ سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۹:۱۹ سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 37
آفلاین
نام:فلورا
نام خانوادگی: کرو
گروه اسلایترین
چوبدستی:چوب گردو و ریسه قلب اژدها
پاترونوس: اسب تک شاخ
جارو: نیمبوس 2001
فلورا کرو خواهر دوقلوی هستیا کرو است.
جاروی نیمبوس 2001 داره و چوبدستیش هم چوب گردو و ریسه قلب اژدها هست
همونطور که گفتم تو گروه اسلایترینه و جاروش هم نیمبوس 2001 هست.
عضو باشگاه اسلاگ هم هست
:relax

برای تغییر شخصیت حتما باید از طریق تماس با ما بلیت ارسال کنی و دلایل تغییر شخصیت رو توضیح بدی. اما طبق قوانین تغییر شناسه فعلا اجازه تغییر شخصیت نداری.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۱۷ ۱۳:۲۷:۵۶

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۵۹ شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵

گلرت گریندل‌والدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۱:۰۲ پنجشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۰
از شعرِ تو در امان، نخواهم بودن.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 66
آفلاین
به نام او
درود

نام : گلرت گریندل‌والد

گروه : هافلپاف

گونه : های پروتزی

اقوام : باتیلدا باگشات هستا نمیدونم خالمه یا عمه مه. آلبوس دامبلدورهم اهم اهم.

چوبدستی : ابر چوبدستی، الدر واند، پانزده اینچی از چوب یاس کبود با هسته ی دم تسترال

تاریخچه :

برای اهداف والاتر. برای اینکار قیام کردم. نورمنگارد رو ساختم. خونِ مشنگ ها رو تو شیشه کردم. شیشه ها رو شکستم. همه کاری کردم برای اهداف خفن تر. بله. هدف وسیله رو توجیه میکنه. هدف وسیله رو میشورونه میبره. از دورمشترانگ بیرون انداختنم، سر یه سری آزمایش ها؛ خواستم یه مدت بی سر و صدا به تحصیل علم بپردازم که اومدم دره ی گودریک پیش باتیلدا و آلبوس دامبلدور ِ طفل و خانواده شو دیدم. مدتی با آلبوس از در دوستی وارد شدم و به دنبال سوءاستفاده های مختلف ازش بودم که اتفاقی خواهرش آریانا کشته شد و من سریع فرار کردم. قیام کردم قیام کردم. تا این که آلبوس دامبلدور اومد به مبارزه باهام و دوئل کردیم. من چوبدستی یاس کبودم، ابرچوبدستی رو با خودم نبرده بودم، بلکه با ابر چوبدستی یه چوبدستی تقلبی ساختم که کپی ابرچوبدستی ـه. چون میخاستم آلبوس دامبلدور رو نکشم و اونو سرکار بذارم. نمیدونستم قضیه اینقدر جدی میشه. بعدن که قضیه رو برام تعریف کردن نفهمیدم چرا باید چوبدستی تقلبیه به لرد ولدمورت خیانت میکرد ولی به من چه؟ مهم اینه که اینا همه ش بخشی از نقشه ی منه. نقشه ی خاصی ندارم البته. بیشتر زندگی م ضد نقشه است. برای اهداف والاتر. ولدمورت فک کرد منو کشته ولی مگه فیلم هندیه؟ همانا کسانی که در راه اهداف والاتر کشته شده اند زنده اند و از نزد پروردگارشان روزی می خورند.

جارو : همینطوری عادی میتونم هفت هشت متر بپرم، یه قرصی هست اونو ک میخورم ک اصلن براتون پرواز میکنم

در پناه او
بدرود

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۱۶ ۱:۴۸:۵۷

[هعی]
... می ترسم از یاد ببرم اسمت را
به سان شاعران که می ترسند از یاد ببرند
آن کلمه را
که زاده شد از شکنجه ی شب
آن کلمه را
که می نماید همتراز خدا
اما
همیشه به یاد خواهم داشت جسمت را
اما همیشه دوست خواهم داشت
جسمت را
اما همیشه پاس خوهم داشت جسمت را
بدان سان که سربازی
جنگش درهم شکسته
بی کس و بی مصرف
پاس می دارد
تنها پای برجای مانده اش را ...

[/هعی]

پیام زده شده در: ۱۷:۱۹ پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵

هلنا ریونکلاوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۰۹ یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۰:۰۳ دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 11
آفلاین
شخصیت نام :هلنا ریونکلا ( دختر روونا ریونکلا - شبح گروه ریونکلا )
لقب : بانوی خاکستری
گروه: ریونکلا
چوبدستی: پر ققنوس و ریسه ی قلب اژدها قطر 1 و طول 15.7 سانتی متر
پاترونوس:اسب بالدار
ویژگی های ظاهری: قد متوسط و لا غر با موها مشکی و چشمای آبی
معرفی :من تاج مادرم رو دزدیدم و اونو به یه جنگل تو آلبانی بردم بعد از اون از کارم پشیمون شدم. تاجش بعداً به یکی از هوکراکسهای ولدومورت تبدیل شد...
شبح گروه ریوونکلا هستم...
در سال هفتم به هری برای پیدا کردن تاج کمک کردم...من بعد از اون اتفاق خیلی ناراحت شدم که تاج مادر خودمو برداشتم پس سعی کردم با کمک کردن به بچه های گروه ریونکلاو و یاد دادن هر چیزی که بلد بودم به آن ها کذشته ی خودم رو جبران کنم. چند وقت پیش مادرم پیشم آمد و گفت که من را بخشیده است و پس از آن توجه ام به دختر ی جلب شد که خیلی خیلی باهوش بود پس تمام وقتم را صرف آموزش او کردم و تمام راز هایی که در مورد جادو می دانستم به او آموختم.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۱۴ ۱۷:۴۳:۴۷

پیام زده شده در: ۲۲:۰۸ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵

گیبنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۵ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱
از زیر سایه ی هلگا به زیر سایه ی ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 255
آفلاین
میشه عوض بشه لطفا؟

نام: گیبن!
گروه:هافلپاف!
سلاح:چوبدستی و زبان!
نوع چوبدستی: چوب درخت مو با هسته ی پر ققنوس دوازده و خورده ای طول و انعطاف پذیری نسبتا پایین!
ویژگی های ظاهری: قد نسبتا بلند، لاغر اما فیتنس کار با نقابی سیاه سفید و خندان!
ویژگی های اخلاقی: شوخ و اجتماعی! کمی کینه ای و در عین حال مهربان!

ادامه مطلب

گیبن از کودکی رویا های بزرگی در سر میپروراند. او بدون داشتن کوچترین پشتیبان و کمکی دوران مدرسه را در هاگ به پایان رساند و مجبور شد برای تامین خرج های زندگی کار کند. اندکی در شیرینی فروشی کار کرد اما کار کردن در شیرینی فروشی نتوانست اندکی از تلخی زبان گیبن کم کند و خیلی زود از انجا بیرون شد. با خوش شانسی توانست در گروه مرگخواران عضو شود و خیلی زود لیاقت خودش را نشان داد. در خانه ی ریدل دوستان بسیار خوبی پیدا کرد و از صدقه سر همین دوستان زندگی اش به کلی عوض شد در یکی از جنگ هایش به شدت زخمی شد و به تیکه های نا مساوی بسیار تقسیم شد. اما دوستانش توانستند به کمک جادو و کمی هم شانس اورا به هم بدوزند. فردای ان روز که چشم چپ گیبن درون سوپ صبحانه افتاد او فهمید که میتواند از این نقص بدنی بهترین استفاده را بکند و بدینگونه تا به امروز به اربابش خدمت کرده است.
او رنک های بهترین گیبن سایت، من یک اسپمر هستم و رنک طلایی اخمو ترین عضو هافلپاف و همچنین لقب ارزشمند گیبناشتاین را از ارباب خود کسی کند.
گیبن تمایل زیادی به رقابت، طنز،مورفین گانت و اذیت و آزار جن ها دارد. به طوری که موسسه مالی و اعتباری و معنوی حمایت از جن ها از وی شکایت کرده و اورا برای مدتی در ازکابان زندانی کردند.
گیبن بعد از ازادی دوباره به عضویت گروه مرگخواری در امد و تمام تلاش خود را کرد که به کمک لرد و دوستانش تمام زمین را به مالکیت خود در اورند!

انجام شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۱۱ ۲۲:۲۱:۳۸

هافلپافی خندان
تصویر کوچک شده

دنیا چو حباب است ولکن چه حباب؟! نه بر سر آب، بلکه بر روی سراب.
آن هم چه سرابی، که بینند به خواب آن خواب چه خواب؟ خواب بد مست خراب.

پیام زده شده در: ۲۰:۴۷ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵

فریدوولفا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۲۳ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۸
از دمبه خورده مُرده!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
نام : فريدوولفا (ملقب به فری دمبه)

گونه : غولی نژاد

فک و فامیل ها : روبیوس هاگرید، گراوپ، بابای بچه ها؛ آقای هاگرید!

با عرض سولام و خسته نباشید خدمت تمامی دست اندکاران این برنامه ی شکیل و بسته بندی شده. حقیقتا مو همچی یخده معذب هستُم. هنو نم دونوم از کوجا شروع کونوم! خعلی که جوون بودما، شوورم دادن به این آقای هاگرید. البته بنده خودا یک متر و شست بیشتر قد نداشت. نم دونم چرا عاشوق من شده بود. خو منم این هوا ! هیچی عاقو خلاصه اینا اومدن خواستگاریو منم همو اول کاری هول شدم، چایی هارو ریختن تو سر و صورت این بنده خدا ! البته بعدا که ازدواج کردیما، حسابی از خجالتمون در اومد. یعنی با کمربند!

بنده خدا پسرم روبیوس واس خاطر پدر کوتوله ش، کوچیک موند و از خونواده طرد شد. ولی مو همیشه دوستش داروم. سن و این چیزارم نپرس که جوابت نمیدوم. آخه از یه خانوم درست و حسابی که سنشو نمی پرسن کاکو! پسروم که سه سالش بود، جهازمو جمع کردم و از خونه ی بخت به اختیار خودوم خارج شودوم. بعدشم با بابای گراوپی، پسر گولوم آشنا شدم. بنده خدا اونم اسمش مث شوهر اولم یادم نیس. ولی مرد خعلی قوی هیکل و گونده ای بود.خلاصه بوگوم که شخصیت خعلی فرعی بودم. حالاو انتظار صدخط داستان و توضیحات رو هم داری؟ هموطور که مو خلاصش کردوم، شوما هم به لطف خودت داستان اینجور کارای اداریو خلاصش کن.

مخلص شوما. فالت بگیروم؟:zogh:
فری دمبه!

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۱۱ ۲۱:۴۲:۰۹

فری دمبه ، گرد و قلمبه!

پیام زده شده در: ۰:۰۲ پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵

کریچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۸:۴۳ چهارشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۱
از میدان گریمولد، خانه شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 118
آفلاین
نام: کریچر

گونه: جن خانگی

گروه: گریفندور

چوبدستی: ندارد.

سلاح: شمشیری که در حین خطر آن را ظاهر می کند.

توانایی ها: امکان انجام دادن برخی جادوها بدون استفاده از چوبدستی. آپارات در مکانهایی مانند هاگوارتز.

محل زندگی: خانه شماره دوازده گریمولد، هاگوارتز

ظاهر:
کریچر قد کوتاهی دارد. گوش های دراز و بینی بزرگ و قوز کرده ای دارد. موهای پشت سرش به رنگ سفید است. ملافه های سفید و کثیفی به تن می کند و قاب آویز ارباب ریگولوسش را به گردن می آویزد.

خصوصیات رفتاری:
کریچر وفادار به خاندان بلک و جبهه سیاه بوده است. وی به سیریوس بلک خیانت کرد و باعث مرگ او شد. از صاحب جدید اش یعنی هری پاتر متنفر بود. گند زادها و خائنین به اصل نسب متنفر است. پس از نبرد هاگوارتز به جبهه سفیدی گرایش پیدا کرد، اما به دلیل غرورش هرگز شفاهی به چنین چیزی اعتراف نکرده است.

معرفی شخصیت:
کریچر جن خانگی خاندان بلک بوده است. بزرگترین آرزوی وی این است که سرش را در کنار سر بقیه جن های خاندان بلک قرار دهند.
پس از مرگ خاندان بلک، سیریوس صاحب وی شد و مقر محفل ققنوس را به خانه گریمولد تغییر داد. کریچر هم از هیچ تلاشی در جهت اذیت کردن محفلی ها دریغ نکرد...!

کریچر به سیریوس خیانت کرد و باعث مرگ سیریوس شد. با مرگ سیریوس، خانه گریمولد و کریچر به هری پاتر رسید. از آنجا که کریچر و هری از یکدیگر متنفر بودند، هری کریچر را به هاگوارتز فرستاد تا نزد همنوعانش در هاگوارتز کار کند.

پس از نبرد هاگوارتز به جبهه سفیدی پیوست و به گریمولد بازگشت. با اینکه می داند در گذشته اشتباه کرده اما هیچ گاه به اشتباهاتش را به زبان نمی آورد و به رفتارش به شکل گذشته است.
هیچ کس در گریمولد از او را جدی نمی گیرد و همه به نوعی دوست دارند از شرش خلاص شوند...!

شناسه قبلی

تایید شد.
برای گرفتن دسترسی محفل ققنوس باید مجددا به دامبلدور مراجعه کنی.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۷ ۱۵:۳۵:۱۹

وایتکس!

پیام زده شده در: ۱۷:۰۸ چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵

لوئیس ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۲:۰۰ چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵
از سرعت خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 244
آفلاین
معرفی شخصیت قبلیم خوب نشد انگاری. لطفا جایگزین شود!

نام: لوئیس

نام خانوادگی: ویزلی

نام کامل: لوئیس دلاکور ویزلی

سن درحال حاضر: 11سال

تاریخ تولد: آگوست 2005

والدین: بیل ویزلی و فلور دلاکور

گروه: گریفندور!

چوبدستی: نامعلوم

نژاد: اصیلِ اصیله! نه تنها پدر و مادرش جادوگرن، بلکه مادربزرگ و پدربزرگش هم جادوگرن! همچنین یک اسپیداِستر یا تندرونده هم هست! (اگه نمیدونید اسپیداستر چیه به همه چیز درباره Louis.W و به قسمت اطلاعات بیشتر مراجعه کنید)

اقوام: کل خانواده ویزلی! اما در خانواده خودش دو خواهر داره به نام های ویکتوریا دومینیک

پُست در کوییدیچ: مدتی کوتاه دروازه بان

مشخصات ظاهری:

در شجره نامه های غیر رسمی ای که از خانواده ویزلی منتشر شده بود موهای لوئیس ویزلی بلوند بود. اما در دانشنامه رسمی هری پاتر یا همان harrypotter.wikia تصویر و طرح رسمی ای از لوئیس ویزلی منتشر نشده. بنابراین، من موهای شخصیتم رو خودم انتخاب کردم! موهای لوئیس ویزلی نارنجی است.موهای پرپشت و بلندِ نارنجی البته. نه نارنجی پر رنگ و نه کمرنگ. کاملاً متواضع! رنگ چشم های ایشون هم قهوه ای ـه. یکم... خیلی کم هم به فندقی میزنه رنگ چشم هاش! صورت نسبتاً لاغری داره. کلاً هم لاغر به حساب میاد. چونه اش یکم کوتاه ـه و پیشونی اش هم یکم بلند.

مشخصات اخلاقی:

لوئیس ویزلی همواره سخت عصبانی میشه. اما وقتی عصبانی میشه جوری عصبانی میشه که بیا و ببین! بنابراین بهتون توصیه میکنم هیچوقت، مخصوصاً با وجود نیروی اسپیدفورسی که در اون جریان داره (به اطلاعات بیشترمراجعه کنید!) باهاش درگیر نشید. لوئیس همیشه دوست داشته که درهمه نظر بهتر از بقیه باشه و برای همین زیاد اسپیداِستر بودن خودش رو به رخ بقیه میکشه. اما همیشه میدونسته که بعضی ها در بعضی موضاعات از اون بهتر هستن. البته نمیشه گفت که لوئیس این موضوع رو کاملاً درک کرده و اون رو پذیرفته! حالا میرسیم به نکات مثبت. لوئیس همیشه بسیار شوخ طبع و متلک پرون بوده و البته همیشه مواظب بوده که تا چه حد متلک پرونی بکنه. همچنین ایشون خیلی خینده رو هستن و ناراحتی خودشون رو کمتر بروزمیدن. سعی میکنه که تا جای ممکن از دیگران کمک نگیره و خودش مشکلات خودش رو حل کنه. البته یک سری خصوصیات های دیگه ای هم داره که همه گریفندوری ها اونها رو دارن و لازم نیست بهشون اشاره بشه!

زندگی نامه کوتاه:

لوئیس دلاکور ویزلی، در آگوست سال 2005، درخانه ساحلی پدر و مادرش چشم به جهان گشود. مدتی بعد و در فاصله کوتاهی دارای دو خواهر به نام های ویکتوریا و دومینیک شد. اوایل سال های زندگی اش بسیار آرام بود. زندگی خالی از مشکل در یک خانه ساحلی و زیبا. اتفاقات و مشکلات از پنج سالگی وی شروع شد. در پنج سالگی لوئیس که مصادف بود با سال 2010 معلوم شد که لوئیس، یک اسپیداِستر است. خانواده لوئیس فکر میکردند که سرعت بسیار بالای لوئیس یک عمر جادویی است. پس از گذشتن چند روز دویدن های سریع و حرکت سریع دست ها ادامه داشت. لوئیس پس از آن چند روز را در بیمارستان سنت مانگوگذراند تا اینکه معلوم شد او یک اسپیداستر است. لوئیس هیچگاه اسپیداستر بودن را یک مشکل به حساب نمی آورد و همواره میگفت: اسپیدفورس برای من سعادتِ و برای دشمنام مصیبت!

انجام شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۶ ۱۸:۱۱:۲۶

پیام زده شده در: ۴:۱۹ سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵

بلوینا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۱ پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷
از دُم سوجی پالتویی خواهم دوخت!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 52
آفلاین
اسم شخصيت انتخابي:بلوینا بلک
گروه: اسلایترین
ویژگی های ظاهری و اخلاقی: دختری مغرور,لجبازز قدرتمند,سرسخت, تابع لرد سیاه جسور مسلط ب درس دفاع در برابر جادوی سیاه و معجون سازی
قد بلند لاغر موهای بسیار بلند مشکی چشمان سبز و زرد زیبا که همیشه برق خاصی درش نمایانه و شرارت از اونها میباره چهره ایی لاغر و استخوانی همیشه لباس هایی تیره و بلند بتن میکنه
چوبدستی: 34 سانت چوب درخت نارون ریسه قلب اژدها انعطاف پذیر
جارو: اذرخش
معرفی کوتاه: اسم من بلوینا بلک هستش من یه ساحره ام تخصص من در جادوی سیاه و معجون سازیه از همون بچگی فردی مستقل بودم و زود روی پای خودم ایستادم فارغ التحصیل مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز هستم
در اینده میخوام مرگخوارر بشم و اکثر وقتمو به انجام دستورات لرد سیاه بگذرونم همچنین تو سرم فکرای بزرگی دارم من میتونم یکی از بهتریین مرگخواران ایشون بشم چون میخوام و من وقتی بخوام چیزیو بدست بیارم هیچیی. و هیچکس نمیتونه جلو دارم باشه

معرفی شخصیتتون بسیار کوتاهه، بعدا برگردید همینجا و کاملش کنید.
تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدید.

ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۵ ۹:۲۳:۱۷

اصالت و قدرت برای لحظه اوج!
به یک باره خاموشی ما برای
دگرگونی شما...
بهتر است به یک باره خاموش شد تا ذره ذره محو شد...

پیام زده شده در: ۲۰:۲۸ دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵

جروشا مونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۳ دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۰:۰۲ سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 35
آفلاین
نام: جروشا مون

گروه: گریفیندور

ویژگی‌های ظاهری و اخلاقی:

هوم!
در نگاه اول جودی یه دختر خجالتی و لوس و یه نمه خنگ به نظر میاد! هرچند که البته در نگا‌ه‌های دوم و سوم هم همینه، ولی خب! همیشه نباید هرچیزی که می‌بینید رو باور کنید.
جروشا، با موهایی که اصرار داره رنگشون بنفشـن، خنگ نیست! بچه‌ست! بچه مونده تا حدودی. لوس رو نمی‌دونم، ولی قطعاً میشه گفت خجالتیه. کوچکترین حرفی می‌تونه صورتش رو سرخ کنه!

معمولاً به جای جون کندن برای حل یه مسئله، ترجیح میده صورت مسئله رو پاک کنه و سوت زنان از موقعیت دور بشه و اولین برخوردش در برابر هر جور سین جیمی، طفره رفتنه!

معرفی کوتاه:
جروشا مون... هی!

هیچ وقت چیزی درباره‌ی پدر و مادرش نفهمید. سال‌های بچگی و نوجوونیش به وصله زدن جوراب‌های هم اتاقی‌هاش و کشیدن کاریکاتور مسئول یتیم خونه با چند تیکه ذغال سپری شد. در یکنواختی مطلق، بی هیچ هیجانی.

هیجان وقتی به زندگیش راه پیدا کرد که فهمید قسر در رفتن هاش از چنگ سرپرست های پرورشگاه و پسرای هیکلی و قلدر شانسی نبوده، بلکه به خاطر جادوی توی خونِش بود! هیجان، با هاگوارتز شروع شد. توی هاگوارتز البته، همیشه یه شاگرد نامرئی بود. هیچ وقت اسم جروشا مون اسم خبرسازی نبوده. آخرش هم که دوران طلایی هاگوارتز رو با نمرات کاملاً معمولی گذروند.

الان هم وضع و اوضاع زندگیش خیلی مشخص نیست. بعضی وقتا توی هاگزمید می‌پلکه، گاهی توی لندن.

و... بزرگترین بلای زندگیش؟!
یه دختر هفت‌تیرکش که معلوم نیست از کجا وارد زندگی جروشا شد که الّا و بلّا تو عمه‌ی منی!

در آینده تکمیل میشه، الان حسش نبود همچین!
Link

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۴ ۲۲:۴۰:۱۵

فقط میخواستم ببینم میبینی یا نه که معلوم شد میبینی!
اینجوریاس مکار خان!

پیام زده شده در: ۶:۲۴ دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵

علی بشیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۰ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۶:۵۵ دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
نام: ماتیلدا گرینفورد

گروه: اسلایترین

چوبدستی: 30 سانتی. چوب گردو. موی تک شاخ

ظاهر: چشمانی خاکستری.خوش اندام. با موی قهوه ای

توضیحات: وی از دانش آموزان هاگوارتز بود.

http://harrypotter.wikia.com/wiki/Mathilda_Greenford

برای ورود به ایفای‌نقش باید به ترتیب مراحل زیرو طی کنین:

1- خواندن قوانین ایفای نقش
2- شرکت در تاپیک کارگاه نمایشنامه نویسی
3- حضور در تاپیک سال اولی‌ها از این‌طرف: کلاه گروه‌بندی
4- انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی در تاپیک شخصیت خودتون رو معرفی کنید.

در ضمن هروقت به مرحله این تاپیک رسیدی، حتما معرفی شخصیتتو بیشتر کن. وگرنه تایید نمی‌شی.

ویرایش شده توسط علی بشیر در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۴ ۶:۴۹:۱۳
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۴ ۱۱:۱۴:۲۷

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.