هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۰:۴۶ شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵

مرگخواران

وینکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۳ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۵۰:۵۳ پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
از مسلسلستان!
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 548
آفلاین
وینکی خواست جایگزین شد. اگه یاروی مدیر خسته بود، وینکی تونست خودش هم خودشو جایگزین کرد. وینکی جن مجگزون خووب؟

------------

نام: وینکی، وینکی بود!

نژاد: وینکی جن خانگی بود.

مالکیت: وینکی به همه ملت تعلق داشت. وینکی هر جا کار دید، انجام داد! ولی وینکی زیر سایه ارباب بود و به سفید مملکت خدمت نکرد. سفید، جن بد!

جارو: پارو! هارهارهار! وینکی جن بامزه؟

ویژگی های اخلاقی و ظاهری: وینکی یه جن خونگی سختکوش بود که مثل دابی نشد! وینکی نخواست آزاد بود. وینکی از آزادی نفرت داشت. وینکی مو داشت و دماغ داشت و دهن داشت! شاید باورتون نشد ولی وینکی، گوش هم داشت. قد وینکی 1 متر بود. وینکی، لباس نداشت ولی یه چیزی پوشید تا باعث منحرف شدن ذهن جامعه نشد. وینکی، جنِ اهمیت دهنده به ذهن جامعه بود. وینکی جن خووب؟

شغل: خدمت، قتل، غارت، آشپزی، رفت و روب، تمیزکاری، خونه تکونی، گردگیری، لباس شستن و بازم گردگیری!

گروه: مرگخوارای اسلیترینی!

نوع مسلسل: اف-16! البته وینکی روی اون مسلسل طلایی که توی مغازه دید هم کراش داشت.

معرفی: وینکی جن خونگی بارتی کراوچ ها بود. وینکی چیز دیگه ای رو از کتابا یادش نیومد. ولی وینکی یه مسلسل داشت! وینکی همینطور کشته مرده خدمت کردن بود. وینکی اعتقاد داشت اجنه باید در حد مرگ و خون بالا آوردن کار کرد. اجنه باید بدبختی و بیچارگی کشید و آخرشم گردن زده شد. در ضمن، دابی هم جن بد بود! ولی وینکی جن خووب؟
وینکی علایق هم داشت! وینکی به ارباب لرد ولدمورت علاقه داشت. وینکی به خیلی چیزای دیگه هم علاقه داشت که یادش نیومد. ولی وینکی دونست که علاقه داشت. وینکی جنِ معلوقِ (علاقه دار) خووب؟

انجام شد.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۵/۶/۱۳ ۲۲:۴۸:۲۹

Take Winky down to the Mosalsal City, where the grass is mosalsal and the mosalsals are MOSALSAL

پیام زده شده در: ۰:۱۸ شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵

دکتر فیلی باسترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۲ جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
نام: دکتر فیلی باستر

گروه: هافلپاف

چوب‌دستی: سی سانتی با مغز پاستیل جادویی

ویژگی‌های ظاهری: کوتوله، کلاه بوقی بر سر، صورت پشمکی، ردا بلند، چشا براق، شکم بزرگ و به سان پاستیل کشی

ویژگی‌های باطنی: مهربان، پر تلاش، دیگه بیشتر بلد نیستم بگم. D:

علاقه‌مندی‌ها: خوردن پشمک، جویدن پاستیل

بیوگرافی: ایشون خیلی سال پیش به دنیا اومد... حاصل ازدواج مبارک و میمون پاستیل و پشمک، دو تن از اعضای فعال وزارت سحر و جادو در اون سال‌ها بودن. خیلی سختکوش بودن و درساشونو خوب خوندن و دکتر شدن و هزارتا کتاب نوشتن که این ور و اون ورِ دنیا در طب ماورایی و نجوم و ریاضی جادویی و دفاع در برابر جادوی سیاه و جادوی بنفش و طرز تهیه‌ی پاستیل بدون مصرف پشمک کتاب رفنرس حساب میشه.

هیچ کس مث ایشون با خواص پشمک و پاستیل آشنا نیس.

ایشون آخر هر هفته کلاس پاستیل شناسی میذارن. شرکت برای عموم آزاده. هر کی خواست بیاد و ثبت نام کنه به شماره‌ی 6378 یک عدد جغد بفرسته.

+ در بلیت نکاتی که باید میگفتیمو عرض کردیم. بسیار ممنون.

تایید شد.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۵/۶/۱۳ ۲۲:۴۶:۱۳

پیام زده شده در: ۱۰:۱۶ شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵

جیسون ساموئلزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۰:۳۹ جمعه ۲۲ مرداد ۱۴۰۰
از سفر برگشتم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 234
آفلاین
نام: جیسون

نام خانوادگی: ساموئلز

لقب: تو دورهمی ها جِی صداش میکنن.

سن در حال حاضر: 16 سال

سال تولد: راس سال 2000

والدین: چند سال پیش عمرشون رو سپردن به شما!

گروه: ریـونـکـلـاو!

چوبدستی: چوبدستی دارن ایشون ولی ازش استفاده نمیکن.

خون: دورگه

جبهه: محفلی.

مشخصیات ظاهری:

همونطور که در آواتار هم مشاهده میکنین ایشون یه نقاب کلاهخود مانند ماسکی (چی گفتم) بر سر دارن که نمیشه قافشون رو دید. ولی خب یکسری شایعاتی هم وجود داره که میگه ایشون یکبار بدون نقاب دیده شده. پس من هم محتوای همون شایعات رو براتون شرح میدم. موهای پر پشت مشکی. چشم های آبی و نسبتاً سرد. بینی کمی بلند و گوش های خوابیده. ازلباس هم عرش شود که یه شلوار جین مشکی. یه ژاکت قهوه ای که هیچ وقت زیپشو نمیبنده و یه جفت دستکش مشکی در بعضی مواقع. شاید با این مشخصیات فکر کنید که ایشون خیلی خشنن ولی اصلاً اینطور نیست.
مشخصیات اخلاقی:

بسیار بسیار بسیار شوخ طبعن ایشون! ولی نمیدونم چرا وقتی باهاشون شوخی میکنن زود دست به اسلحه میبره! خیلی بچه جوگیریه کلاً عادت داره به جو دادن. روی اتاقش خیلی حساسه پس بهتون پیشنهاد میکنم از فاصله دومتری اتاقشم رد نشین چون یهو دیدین یه فن کونگ فو روتون پیاده کرد! شاید الان از خودتون بپرسید که چرا ایشون اینطورین. چطوری ترکیب خیلی خفنی از آگاهی زیاد، خشن بودن، شوخ طبعی و مرموز بودن در ایشون جمع شده؟ این پرسشیه که فقط یک نفر میتونه به اون پاسخ بده و متاسفانه اون یه نفر هیچ علاقه ای به حرف زدن درباره خودش نداره.

به شدت کله شق! اصلاً یه شرایطی ها! مثلاً یه روز میاد بهتون میگه: من میخوام 100 ساعت بی وقفه تلویزیون نگاه کنم تا رکورد تماشای بی وقفه تلویزیون رو بشکنم! عادیه که شما برای سلامت چشم ایشون هم که شده سعی میکنید ایشون رومنصرف کنید اما مگه منصرف میشه؟! شاید با این اخلاقیاتی که من شرح دادم فکر کنید که ایشون عمراً کتاب خون باشه ولی ایشون تنها ورژن موجود یک فرد خشن، مرموز و در عین حال کتاب خون در دنیاست. شایع شده که یک عدد زیگ زایر داشته که الان توی یه گنجه کوچیک زیر تختش گذاشته شده اما خودش و اطرافیانش که به شدت این شایعه رو تکذیب میکنه.

زندگی نامه کوتاه:

جیسون ساموئلز در دسامبر سال 2000 در منچستر به دنیا آمد. اوایل زندگی اش آرام بود تا اینکه به سن 13 سالگی رسید. درسن سیزده سالگی پدر او به علت سکته قلبی و مادرش هم با فاصله چند ماه بعد بر اثر تصادف با ماشین از دنیا رفت. در یک سال بعد زندگی جیسون سخت بود. به دلایلی دوست نداشت به هاگوارتز برود و در نتیجه در یتیم خانه ماندگار شد. تا اینکه در سن 15 سالگی مهارت هایی در هنر های رزمی، طرح ریزی و فریب دادن در او پدیدار شد و همین باعث شد آلبوس دامبلدور او را زیر بال و پر خودش بگیرد و او را به خانه گریمولد بیاورد. اکنون جیسون پسری خشن، شوخ طبع و مرموز است که هیچ کس دقیقاً نمیداند چه کسی است و از کجا آمده.

تایید شد. خوش اومدی :)

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۵/۶/۶ ۱۴:۴۲:۰۸

تصویر کوچک شده

= = = = = = = =
- تو فيلما وقتي يکي از کما خارج ميشه، بازيگر زن مياد و بهش گل تقديم ميکنه. اما من...از يه خواب کوتاه بيدار شدم...ديدم دنيا به فنا رفته...و به جای گل يه دسته مرده ی مغز خوار بهم تقديم کردن.

Night Of The Living Deadpool
= = = = = = = =
من یعنی مسافرت...مسافرت یعنی من!

= = = = = = = =

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۲۸ شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵

مافلدا ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۴ پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱:۱۷ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام شخصيت انتخابي: مافلدا ویزلی(دختر عموی ویزلی ها)

گروه : اسلیترین

سال تولد مافلدا:۱۹۸۹

ویژگی خاص:حس ششم ،سرعت

پاترونوس : گوزن شاخدار

سلاح : حس ششم ، سرعت، چوب دستی!

علایق: طب جادویی هر آنچه از معجون ها و ورد ها و ... می باشد.
تدریس در هاگوارتز
وپروفسور اسنیپ،بهترین استاد

چوبدستی: جنس دم هیپوگریف و پر ققنوس ، چوب شاه بلوط ، مناسب برای افسون و دوئل،طلسم شکن ،انعطاف پذیر ،30 سانتی متر

جارو: اذرخش ،هدیه ای از یک دوست.

ویژگی های ظاهری و اخلاقی:

پوست صورتم بسیار سفید و رنگ پریده است، دندان های نیشم کمی بلند می باشد و دارای گوش های کشیده ای هستم که همیشه انها را با کلاه ردایم می پوشانم. چشمهایم درشت، مشکی، موهایم نارنجی تابان اتشین ( روشن تر از ویزلی های دیگر کمی متمایل به زرد هستند). دارای قدم های استوار و بلند همانند جنگ جویان،بدون نگاه به اطراف همه چیز را متوجه میشوم و هنگام حرکت فقط به نقطه مقابلم نگاه میکنم و گاهی نیزهنگام حرکت فقط به قدم هایم نگاه میکنم. دارای حس ششم قدرتمندی هستم ، فقط با چند تن از دوستان نزدیک صمیمی ام و برای کمک به انها تا پای جان مبارزه میکنم. به شدت احساس قدرت میکنم ،بسیار جدی هستم.دارای سرعت بالا ، فرز و سریع می باشم.ترس برایم معنی ندارد.

معرفی کوتاه داستان زندگی:

من مافلدا هستم ، پدرم اسکات ویزلی برادر ارتور ویزلی از خاندان اصیل جادوگری بود.در سن 20 سالگی مورد هجوم خون اشامان قرار گرفت ولی زنده ماند ، روزی که با مادرم کیتی مالفوی خواهر طرد شده ی لوسیوس مالفوی اشنا شد،از مادرم خواست تا با طلسم فراموشی او را طلسم کند بنابراین تا اخر عمر مانند یک مشنگ زندگی کرد. پدر و مادرم هر دو طرد شده بودند زیرا مادرم یک گریفیندوری بود و بعد ها نیز به دلیل ازدواج با پدرم برای همیشه طرد شد و پدرم نیز وضعیتی مشابه او داشت انگاه انها با هم در منطقه ای دور از همه در قصر مادرم زندگی کردند و تنها فرزند این خانواده من بودم. خانواده ام متوجه شدند هنگام تولد بدنم بسیار سرد و رنگ پریده است و نشانه هایی از وجود خون اشامان را در من یافتند. روزی که وارد هاگوارتز شدم برایم تولد دوباره بود.

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدی :)

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۵/۶/۶ ۱۴:۳۷:۰۳

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۱۳ چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵

اسکورپیوس مالفویold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۳ جمعه ۹ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۵ یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
نام: اسکورپیوس مالفوی

گروه: اسلایترین

سپر مدافع: مار

رتبه خون: اصیل زاده

ظاهر:قد متوسط، رنگ پریده، چشم خاکستری، موهای بلوند روشن

چوبدستی: چوب خاص، چهل سانتی متر و پرققنوس

علاقه: اسلیترین، اصالت، جادوی سیاه و کوییدیچ

اسکورپیوس در امارت اربابی مالفوی ها به دنیا آمد. از بچگی متوجه اصالتش بود و در یازده سالگی وارد هاگوارتز شد. کلاه گروهبندی او را به اسلیترین انداخت.
اسکورپیوس پس از فارغ التحصیل شدن به لرد سیاه پیوست.

به ایفای نقش خوش اومدی!

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۵/۶/۳ ۱۴:۵۶:۳۷

جایگزین شه لطفا! مرسی :)
پیام زده شده در: ۲:۲۴ یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵

جروشا مونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۳ دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۰:۰۲ سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 35
آفلاین
نام: جروشا مون، که جودی مون صدا میشه.

گروه: گـریـفـیـنـدور

ویژگی‌های ظاهری و اخلاقی:
ظاهری؟
هوم... اولین مشخصه‌ای که باهاش می‌تونین جودی رو توی یکی روزهای شلوغ و آلوده‌ی لندن، بین جمعیت متراکم توی ایستگاه کینگزکراس پیدا کنین، موهای سرخابیــشه.. لباسی که تنشه هم، به احتمال نود درصد همـرنگ موهاشه. رنگ به رو نداره و چهره‌ش اگر غمگین به نظر نرسه، در بهترین حالت یه ته لبخندی داره.

اخلاقی؟
نازپرورده و لوس بودن تهمتیـه که کاملاً از جودیِ یتیم و بزرگ شده‌ی پرورشگاه به دوره.. ولی جالبه که خجالتی و لوس، چیزیه که جودی در نگاه اول به نظر می‌رسه.
تا حدودی باهوشه، ولی حواس پرت هم هست. ضمن این که اگر روراست باشیم، باید گفت جلوی غریبه‌ها یا در جمع بدجوری خنگ‌بازی درمیاره... مخصوصاً این که به سوالا جواب بی‌ربط میده و پرت و پلا میگه!

عادت داره که هرچند وقت یه بار یه نامه واسه یه فرد خیالی که «بابا» خطابش می‌کنه می‌نویسه. گاهی برای درد دل، گاهی هم برای تخلیه‌ی هیجان یا اضطراب.

معمولاً به جای جون کندن برای حل یه مسئله، ترجیح میده صورت مسئله رو پاک کنه و سوت زنان از موقعیت دور بشه و اولین برخوردش در برابر هر جور سین جیمی، طفره رفتنه!

معرفی کوتاه:
برای دوازده سال، تهِ تهِ هیجان توی زندگی جودی کوچولوی یتیم، بستنیِ روز یکشنبه‌ی پرورشگاه بود. روزها رو با وصله کردن جوراب بچه‌های پرورشگاهشون و گرفتن دماغ "فردی پرکینز" سر می‌کرد و شب‌ها رو با کشیدن چهره‌ی خانم مدیر با چند تیکه زغال به صبح می‌رسوند. به عبارت ساده‌تر؛ دوازده سال یکنواختی مطلق.

هاگوارتز یه تجربه‌ی متفاوت بود، جایی که حس مستقل بودن و داشتن یه زندگی پیش‌بینی نشده و پرهیجان رو بهش منتقل می‌کرد. دورانی که بعد از هفت سال، با نمرات معمولی پشت سر گذاشته شد.

بعد از تموم شدن هاگوارتز، چون پروشگاه جایی برای "یتیم‌های به سن قانونی رسیده" نداشت، یه مدت رو توی محل مورد علاقه‌ش یعنی هاگزمید گذروند. حالا هم که محفلی شده، فعلاً تهِ یکی دالان‌های نمور خونه‌ی شماره‌ی دوازده، با یه دختر مو لبوییِ هفت‌تیرکش هم‌اتاقیه.
هرچند که هنوز هم هست وقتایی که از گریمولد میزنه بیرون و می‌ره به هاگزمید.. سری به کافه‌ها و مغازه‌ها میزنه و یه نفس تا خود شیون آوارگان می‌دُوه.

خلاصه این که جودی، یه شهروندِ محفلیِ بی‌سر و صدا و نسبتاً نامرئیه و راضی از این که هیچ وقت در کانون توجه نیست، توی عالَم خودش سِیر می‌کنه!

انجام شد.

ویرایش شده توسط جروشا مون در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۳۱ ۲:۲۷:۴۸
ویرایش شده توسط جروشا مون در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۳۱ ۲:۳۱:۱۶
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۳۱ ۸:۵۰:۱۵

فقط میخواستم ببینم میبینی یا نه که معلوم شد میبینی!
اینجوریاس مکار خان!

پیام زده شده در: ۱۶:۱۱ شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵

بنجامین مک ایونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۶ سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۷ دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
نام و نام خانوادگی: بنجامین مک ایون
نام مستعار: بنجامین
تاریخ تولد: 18 دسامبر
گروه: هافلپاف

جاروی پرنده: آذرخش
این جارو سریعترین جاروی دنیاست.
شاخه های ظریف، ساخته شده از چوب زبان گنجشک، پوشیده از مقاوم ترین نوع واکس.
دارای تعادل استوار. دقتی بی نظیر. تغییر سرعت از صفر تا 150 در ده ثانیه. افسون ویژه ی ترمز خلل ناپذیر. واکنش سریع با کوچکترین واکنش سریع دور می زند. افکار هدایت آن را برعهده دارد.

چوبدستی:
از چوب یاس کبود.
از جنس موی تک شاخ فوق العاده انعطاف پذیر مناسب برای انواع سحر و جادو 27رسانتی متر.

ویژگی ظاهری: لاغر و قد بلند با موهایی بلوند و چشمهایی به رنگ قهوه ای تیره ( البته اونقدر لاغر نیستم ولی چاق هم نیستم. در کل تعریف نباشه تیپ خوبی دارم)
بنجامین با وجود اینکه فرد آرام و پرفکری است اما عاشق ماجراجویی ست. به آسانی دچار تزلزل نمی شود و همچنین دنیای مخفی و زیبایی دارد.

معرفی شخصیت:
بنجامین مک ایون در 18 دسامبر سال 2000 در خانواده ای کاملا اصیل زاده که منتظر به دنیا آمدن اولین فرزند خود بودند متولد شد.
هم پدر و هم مادر از تبار جادوگران بودند.
خانواده مک ایون بعد از تولد بنجامین دیگر صاحب هیچ فرزندی نشدند و تنها امید و آرزویشان همین پسرک بود.
بنجامین برخلاف خانواده اش اوایل میونه خوبی با جادو نداشت اما کم کم به این موضوع که " من یک جادوگرم" عادت کرد و در سن 11 سالگی وارد مدرسه هاگوارتز شد.

به ایفای نقش خوش اومدی.
تایید شد.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۳۰ ۲۰:۱۵:۵۸

پیام زده شده در: ۲۳:۱۵ سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵

کریچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۸:۴۳ چهارشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۱
از میدان گریمولد، خانه شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 118
آفلاین
لطفا جایگزین بشه.ممنون

نام: کریچر

گونه: جن خانگی

گروه: گریفندور

چوبدستی: ندارد.

سلاح
:وایتکس! و هر نوع مواد شوینده دیگر!

توانایی ها:امکان انجام دادن برخی جادوها بدون استفاده از چوبدستی. آپارات در مکانهایی مانند هاگوارتز.

محل زندگی:خانه شماره دوازده گریمولد، هاگوارتز

ظاهر: جنی است به شدت زشت و کریه با گوش های دراز و خفاش مانند ، پشت سرش موهای سفید و فرفری دارد و جز ملافه ای که مثل لنگ به دور خود ميپیچد، چیز دیگری برتن نمی کند.

خصوصیات رفتاری: کریچر جزو غیرقابل تحمل ترین شخصیت های جهان است! از انواع شوینده ها و سفید کننده ها استفاده می کند و همیشه یک بطری حاوی وایتکس با خود حمل می کند.

از هیچ تلاشی جهت اذیت کردن محفلی ها دریغ نمی کند و همیشه میگوید دلیل عضویتش در محفل "نجات دادن خانه گریمولد از دست پشمک و دوستانش" است...! البته تا به حال چندین بار دیده شده که با وایتکس به مرگخواران حمله میکند!

معرفی شخصیت:
کریچر جن خانگی بدترکیب پیر خاندان بلک است که بعلت تنها ماندن درخانه باستانی خاندان بلک وناظرفوت بهترین اربابش ریگولوس بلک بوددچارافسردگی شدیدی می‌شود.

آرزوی وی این است که سرش را در کنار سر بقیه جن های خاندان بلک قرار دهند.
پس از مرگ خاندان بلک، سیریوس صاحب وی شد و مقر محفل ققنوس را به خانه گریمولد تغییر داد. کریچر هم از هیچ تلاشی در جهت اذیت کردن محفلی ها دریغ نکرد...!

کریچر به سیریوس خیانت کرد و باعث مرگ سیریوس شد. با مرگ سیریوس، خانه گریمولد و کریچر به هری پاتر رسید. از آنجا که کریچر و هری از یکدیگر متنفر بودند، هری کریچر را به هاگوارتز فرستاد تا نزد همنوعانش در هاگوارتز کار کند.

پس از نبرد هاگوارتز به جبهه سفیدی پیوست و به گریمولد بازگشت. با اینکه می داند در گذشته اشتباه کرده اما هیچ گاه به اشتباهاتش را به زبان نمی آورد و به رفتارش به شکل گذشته است. 
هیچ کس در گریمولد از او را جدی نمی گیرد و همه به نوعی دوست دارند از شرش خلاص شوند...!
این جن علاقه شدیدی به استفاده از وایتکس در هر زمان و هرمکان دارد...!

انجام شد.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۲۰ ۱:۱۷:۳۸

وایتکس!

پیام زده شده در: ۲۲:۲۸ سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵

الکسیا بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۴ سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۰:۱۹ یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خصوصیاتی ظاهری/اخلاقی: الکسیا ساحره ایی از خاندان اصیل بلک با قد متوسط و چهره ایی معمولی موهایش نسبتا بلند و تیره است و چشمانی ابی دارد و  معمولا لباس های بلند بنفش تیره به تن میکنه تخصص او در تغییر شکل است و هنر جادوی سیاه مانند دیگر اعضای خاندانش زبان زد خاص و عام است در بیشتر مواقع لبخندی ملیح به لب دارد ادمی خیلی اجتماعیی نیست و اکثرا تنهایی رو ترجیح میده

تبار: مشخصا اصیل زاده,

چوبدستی: چوب درخت لیمو ریسه ی قلب اژدها 32 سانتی متر انعطاف ناپذیر

جارو:نیمبوس دوهزار

گروه; اسلایترین

معرفی کوتاه: الکسیا هستم میتونید لکسی صدام کنید من متغیر هستم و تخصصم در جادوی سیاه و تغیر شکله
در کودکی دوران تحصیل در مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز را گذاراندم و گروه هاگوارتزم اسلایترین بوده

تایید شد.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۲۰ ۱:۱۴:۴۳

پیام زده شده در: ۱۳:۵۲ یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵

لونا لاوگود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۰۴:۰۹ پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۲
از خرس مستربین خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 706
آفلاین
نام: لونا
نام خانوادگي:لاوگود
گروه: ریونكلاو
چوبدستي: چوب درخت بلوط ريسه اي از جنس قلب تسترال
سال تولد: سال ١٩٨١
ويژگي هاي ظاهري: قد متوسط، موهاي بلند طلايي، چشمان گرد و صورت گرد.
چوبدستي: معمولي
علاقه مندي ها: چيزهاي عجيب و غريب و خرس مستربين

بيوگرافي: مادرش جادوگر كنجكاوي بود كه وقتي درحال انجام انواع و اقسام جادوها رو امتحان ميكرد از دنيا رفت و لونا بي مادر شد؛ پدرش زنوفيليوس لوگود سردبير مجله ي طفره زن بود و عقايد عجيب و غريبي داشت، ظاهرا لونا هم به پدرش رفته و همانند او اخلاق و رفتار عجيب و غريبي داشت. حتي لباس ها و غذاهاي عجيبي ميخورد و معمولا كسي حرف هايش را نميفهميد.

لونا.
تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۱۷ ۱۳:۵۸:۱۰

Only Raven !

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.