هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: روزی روزگاری در یک سایت ایرانی به نام جادوگران ...
پیام زده شده در: ۱۴:۳۵ جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵

هایدی مک آوویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۲۲ جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۴:۳۱ دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶
از زیر یه درخت کهن سال
گروه:
کاربران عضو
پیام: 53
آفلاین
من چند بار اسم هری پاتر رو شنیده بودم ولی یادم نمی اومد کجا و کی.یه روز که رفتم یه نمایشگاه کتاب ، کتاب های هری پاتر رو دیدم .هری پاتر و سنگ جادو رو انتخاب کردم و شروع به خوندن کردم.اولاش خیلی کسل کننده بود. منم هی با خودم می گفتم:چه کتاب مزخرفی به چه دردی میخوره.خلاصه تقریبا من هر دو هفته یه بار میومدم شیش یا هفتا صفحه میخونم بعد کسل کننده بود پرتش میکردم کنج خونه. من یه پنج شیش ماهی دور این کتاب بودم که یه روز رسیدم به اونجایی که هری میره دنبال سنگ و کویرل رو به جای اسنیپ اونجا میبینه و ولدمورت بهش میگه سنگ و بده و اون قبول نمیکنه.از اونجا کتاب برام جالب شد و همون روز تمومش کردم.بعد که تمومش کردم تو دل خودم گفتم:وای چه کتاب باحالی بود خوب شد گرفتمش.بعد از اون دنبال کتاب های دیگه ی هری پاتر رفتم و تا الان حفره ی اسرار، زندانی آزکابان، جام آتش و محفل ققنوس رو خوندم.بعد از خوندن کتاب محفل توی سایت ها دنبال این میگشتم که آیا جادو وجود داره یا نه که سایت جادوگران رو دیدم.رفتم و توی چند جای مختلفش گشتم که کلاه گروهبندی رو پیدا کردم.عضو شدم و بعد از قبول شدن تو ایفا از کلاه خواستم منو بندازه گریفیندور ولی گفت پره برای همین گفتم منو بندازه هافلپاف. و الان من واقعا از این گروه و بچه هاش و از این سایت و کاربراش راضی هستم.واقعا سایت عالی ای هست بهترین سایتی هست که دیدم. دمتون گرم.

ما فرزندان هلگا
در کنار هم و باهم
پیشرفت میکنیم
کمک میکنیم
متحد میشویم
و
هافلپاف را میسازیم.

پیام زده شده در: ۲۱:۵۴ پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۲

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۵ پنجشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۶ دی ۱۴۰۰
از Hogwarts
گروه:
کاربران عضو
پیام: 320
آفلاین
سلام دوستان
من خیلی وقته که به جادوگران سر نزده بودم اما امشب تو شبکه نمایش قسمت 6 هری پاتر رو دیدم همه دوران نوجوونیم برام زنده شد و یاد اینجا هم افتادم خیلی خاطرات خوبی دارم . خوشحالم که هنوزم جادوگران سر پاس و مثه قبلا هنوزم فعالیت دارن همه توش . امیدوارم همیشه اینطوری باشه . من فکر کنم بازم بتونم فعالیت کنم مثل قبل حالا معلوم نیست ولی خیلی علاقه دارم . نظر شما چیه ؟ راستی من تو تاپیک درستی نوشتم اینو ؟

آخرین دشمنی که نابود میشود مرگ است

پیام زده شده در: ۱۹:۴۱ دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۱

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
از این به بعد علاوه بر اینکه میتونید به سبک و سیاق قبل در این تاپیک پست بزنید میتونید خاطراتتون از سایت جادوگران و اعضاش رو هم بنویسید. منظورم شخصیت حقیقیتونه نه ایفای نقش که البته میتونه مربوط به ایفا هم باشه و البته میتونه از زبان شخصیت ایفاتون هم نوشته بشه. در کل هر جوری راحت بودید. بالاخره یه تاپیک برای نوشتن خاطرات اعضا باید باشه در قدح.
ممنون از هری که لینک داد.

Re: روزی روزگاری در یک سایت ایرانی به نام جادوگران ...
پیام زده شده در: ۱۷:۱۰ جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۸

ریموس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۰ یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۱۳ یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۸۸
از گرگینستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
روزی روزگاری در یک سایت ایرانی به نام جادوگران...
من اولین بار فیلم هری رو دیدم و بعد به دنبال کتاب های هری پاتر رفتم و خوندم و خوشم اومد و بعد جست و جوی اینترنتی من برای اطلاع بیشتر از هری آغاز شد.
خوب من داشتم توی گوگل گشت می زدم که سایت شما رو پیدا کردم(راستش رو بخواهید سه چهار سال پیش گالری سایت شما در بین سایت های ایرانی خیلی کامل بود)بعد که وارد سایت شدم دیدم چقدر مطلب هست که نمی دونم و یک مدت بود که هر روز دو سه ساعت فقط می خوندم.بعد تصمیم گرفتم عضو بشم ولی هرکاری می کردم نمی تونستم عضو بشم تا اینکه دو سال پیش با کلی بدبختی عضو شدم.ولی دیگه سایت جادوگران مثل فبل نبود و من هر پستی می زدم فرداش پاک می شد و با هر کی می خواستم دوست بشم با من دوست نمی شد.

پیام زده شده در: ۲۳:۳۱ جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۸

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
روزی روزگاری در یک سایت ایرانی به نام جادوگران ... روزی که جادو آغاز شد!

جادو!

کسی معنیشو میدونه؟

جادو ...

یعنی خاطرات!

یعنی رول‌زدن‌ها‌!

یعنی دلبستگی‌ها!

یعنی با هم بودن‌ها‌!

یعنی دوست‌ها و میتینگ‌ها‌!

یعنی بودن، ایستادن و رفتن!

یعنی اینکه جادوت تموم بشه و دوباره بشی فشفشه!

یعنی پایان جادو!

یعنی جادوگران!

پیام زده شده در: ۱۹:۵۲ شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۸۷

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
روزی روزگاری در یک سایت ایرانی به نام جادوگران، من از آنجا آمدم..

اولین روزی که به جادوگران اومدم، اونقدر خوشحال شده بودم که واقعا حد نداشت. خیلی شوق داشتم و کل 400 تا پستی که زدم، مال بخش اخبار بود. بعد یکی منو به سمت ایفای نقش آورد، ناظر تالار اسرار بودم که وارد ایفای نقش شدم با شناسه ی لاوندر براون. بعد از یه مدت که چند جا پست زدم و هیچ کس با من موافق نبود فعالیتم فقط به تالار اسرار و اصلی محدود شد.

اما بعد با کمک رول نویسای خوب و خوندن رول یکمی بهتر شدم. شدم مثل الانم. و شروع کردم با سطح بالاتری رول نوشتن، بعد سبک های مختلف رو نوشتم. همیشه سعی میکردم مثل پست های اسکاور و آنیتا و .. بنویسم. پست های زیادی میخوندم، مال تازه وارد ها رو با نویسنده های فوق العاده مقایسه میکردم. اما بعد از یه مدت و بعد از یه سری اختلافات شناسه ام رو بستم.

یک ماه بعد دلم برای سایت تنگ شد، هر روز تابستونم رو با لاوندر برای محفل جون کندم. بعد یه شناسه ی ساختم " گابریل " و تونستم با تجربه ی بیشتری خودم رو جا بندازم. باز هم با کمک چندین نر تونستم بهتر بشم و بعد ناظر ریون شدم. یه مدت بعد راجر زورکی چندتا بار دیگه ام انداخت رو دوش ما و من هم سعی میکردم سرم تو کار خودم باشه.

اما حالا، بعد از اون همه کار و اون همه سکوت و دوری از دعواها و حاشیه، خیلی ها من رو مقصر میدونند برای خیلی چیزها. نمیخوام کسی به خودش بگیره، (شایدم من کاملا اشتباه میکنم) اما یکی از اعضا با من آشنا شد. مری باود یکی از بهترین دوستام . مری آدم صاف و ساده ایه، دلش پاکه. اما خب خیلی حاشیه داره و زیاد دعوا میکنه (!). به قیافش نمیاد ولی مثینکه خیلی با همه جور نمیشه.

و چون من و مری به هم خیلی نزدیک هستیم، توی دعواهای اخیر همه با مری مشکل پیدا کرده اند و این مشکل با من هم وجود داره! در صورتی که من تازه چندروزه فعالیتم رو شروع کردم. و واقعا بی انصافی بود! تهمت های زیادی زده شد به من، ولی من واقعا برای اونها ناراحت نیستم.

این پست رو زدم، برای اینکه آخرین پستم باشه. با گابریل.. تو این سایت..

سایت خوبیه اما خیلی وقت ها باعث میشد من به این فکر کنم که این سایت، هیچ خوبی برای من نداره! بنابراین، شاید فقط در سطح یک کاربر عادی عضو اینجا بودن ارزش بیشتری داشته باشه.

شاید دل شما برای من تنگ نشه؛ اما دل من خیلی برای شما تنگ میشه. خیلی!

خداحافظ دوستان..
خداحافظ قالب ِ آبی جادوگران، و اون قالب قهوه ای ِ !
خداحافظ گابر..
بای همگی!

و به اینجا رسیدم..

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۲۱:۵۸ دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۷

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
جادوگرانی بود و شب تار غم یار و دگر هیچ

رول نوشتن کم و اتحاد اصلا و فضا پر دعوا و دگر هیچ

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۹:۳۱ دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۷

دیدالوس دیگلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۹ شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲
از جلوی کامپیوترم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 338
آفلاین
روزی روزگاری من وارد سایت خوب، جالب و سرگرم کننده ای به نام جادوگران شدم.دوست دارم در این سایت به خوبی انجام وظیفه کنم.من تا به حال یک نفر را به این سایت معرفی کردم و او هم الان عضوه.امیدوارم او هم مفید و خوب باشه.از تمام کار های این سایت متشکرم!

غیر ممکن غیر ممکنه! همینی که گفتم...ناراحتی زنگ بزن 118

پیام زده شده در: ۱۱:۲۴ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۸ شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۴۵ سه شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۰
از آواتارم خوشم میاد !!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 350
آفلاین
روزی روزگاری دوستم منو به این سایت معرفی کردم اما من گوش نکردم و 3 سال بعد عضو شدم!!

[b][color=000066]Catch me in my Mer

پیام زده شده در: ۱۹:۰۱ دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۷

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
روزی روزگاری وارد سایت ایرانی هری پاتر "جادوگران"شدم.خيلی سايت خوبيه.به همه ی علاقه مندان هری پاترمعرفيش می كنم.ومن خيلی اين سايت رو دوست دارم.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.