هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: گردش سوم
پیام زده شده در: ۱۵:۵۳ دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
میگه مث سیریوس بلک الکی میگــ.. :)) مرتیکه تسترال.
آقا مرسی واسه هویج و کره عسل، بسیار چسبید. دم شما گرم.

جلد دوم که نداره، هیچ. فصل های بعدی هم رفت یه قرن دیگه.
ظرف کره عسل هویجت رو شستم، توش سماق میریزم میارم برات.

ولی راست میگه تدی. نقشه ها زیادن.
رولینگ سفره شو یجوری پهن کرده، از هر گوشه ش لقمه میریزه!

پیام زده شده در: ۱۱:۱۹ یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
نقل قول:

رودولف لسترنج نوشته:
شونصد فصله بهشون میگم رودولف رو بیارین تو داستان،گوش نمیکنن...به فکر چاپشم نیستن...نمیدونن اگه من رودولف تو داستان باشه،وقت چاپ همه بانوان صف میبندن که کتاب رو بخرن!

همینطوری بدون رشوه که نمیشه!

نقل قول:

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

بله...عسل رو هم خودم با تاچ پد توی پنت کشیدم...اینقد هنرمند و گوستاو کوربه اصلا!

اوه.. این الان رشوه است؟ بربریش کو؟ نخیرم! جنای خونگی که برده نیستن! جن خونگی ایز فیری!!‌

نقل قول:

من به شخصه هی این کار رو نمیکنم که سریش و اینا تلقی نشم...اصولا اخلاقم همینه،نصف بلاتریکسای دنیایی واقعیم رو اینجوری از دس دادم،که اصلا بهشون زنگ نمیزدم که یه وقت فک نکنن سریشم!
ولی چشم...احساساتمون رو بروز میدیم از این به بعد!😶

ابراز احساسات نه! انتقاد..پیشنهاد.. لنگه کفش.. از همینا دیگه!

نقل قول:

خب اینم تموم شه ما منتظر جلد دو هستیم...این هیفده سال بعده،ما منتظر هیجده سال بعد میمونیم!

بذار این یکی فعلا گاو بشه.. چشم! یه فکرایی داریم برای آینده.

خلاصه که کره عسله چسبید (به دست و پام! نونش کو؟ ).

واقعیتش اینه که من و جیمز با اینکه برای دل خودمون شروع کردیم به نوشتن و اصلا انتظار همچین فیدبکی رو نداشتیم, وقتی تعداد دانلودها رو دیدیم و تعریف و انتقادا و انتظار شماها رو برای فصلای جدید شاهد بودیم اصلا همه چیز برامون عوض شد.. تعهد اخلاقی به کار و این صحبتا!

اینطوریا که به سراغ ما اگر میایید با هویج و کره عسل بیاید!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۵۰ شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
نقل قول:
کامنت هارو هم هر دو به شدت فکر میکنیم روشون و به شدت آدمای کامنت فکر کنی هستیم، به شدت!

مثل سیریوس بلک الکی میگن!
شونصد فصله بهشون میگم رودولف رو بیارین تو داستان،گوش نمیکنن...به فکر چاپشم نیستن...نمیدونن اگه من رودولف تو داستان باشه،وقت چاپ همه بانوان صف میبندن که کتاب رو بخرن!

نقل قول:
من حداقل اینه فازم، واسه نوشتن باید هویج بگیرن جلوم.

تصویر کوچک شده

نقل قول:
تدی رو نمیدونم، اون احتمالا کره عسلو ترجیح میده.

تصویر کوچک شده

بله...عسل رو هم خودم با تاچ پد توی پنت کشیدم...اینقد هنرمند و گوستاو کوربه اصلا!

نقل قول:
این یه جورایی به این معنیه که خب، انتقاد و گوجه هم هیچی. جمع کنید برید.

من به شخصه هی این کار رو نمیکنم که سریش و اینا تلقی نشم...اصولا اخلاقم همینه،نصف بلاتریکسای دنیایی واقعیم رو اینجوری از دس دادم،که اصلا بهشون زنگ نمیزدم که یه وقت فک نکنن سریشم!
ولی چشم...احساساتمون رو بروز میدیم از این به بعد!😶

نقل قول:
با توجه به اینکه کار تقریبا داره به سمت سراشیبی پایان میره

خب اینم تموم شه ما منتظر جلد دو هستیم...این هیفده سال بعده،ما منتظر هیجده سال بعد میمونیم!

پ.ن:
نقل قول:
پست هام تو این تاپیک، غیرفعال میکنمش.

چنین قابلیتی هم داریم؟

پیام زده شده در: ۱۱:۲۶ شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
پیام شما را شنیدیم! (لوکینگ ات لوک! )

این لینک دانلود همه ی فصلهای گردش سوم تا به اینجاست. به خاطر روی گل محدودیت ترافیکی شما هم که شده, فعلا همینطوری تیکه تیکه داشته باشید تا هر وقت تموم شد به امید مرلین به صورت یه فایل یه جای خیلی گنده‌ی ترافیک‌خور کل فن فیکشنو آپلود کنیم چون که به قول جیمز یه پایان تلخ, بهتر از یه تلخی بی پایانه " یه فایلش میکنیم که به جای یکبار خواندن چند کتاب، یک کتاب را چندبار بخوانید"!

ارادت!

تدی

لیست فایلهای PDF:
۱و۲
3 (هر دو فرمت در یک فایل زیپ هستند.)
۴
۵ (فصل ۵ قبلا خارج از سایت آپلود شده بود که مجددا روی سرور سایت آپلود شد.)
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱

لیست فایل‌های Word:
۱ و ۲
3 (هر دو فرمت در یک فایل زیپ هستند.)
۴
۵ (فصل ۵ قبلا خارج از سایت آپلود شده بود که مجددا روی سرور سایت آپلود شد.)
۶
۷ و ۸
۹
۱۰
۱۱

پیوست:

zip 5-word.zip اندازه: 227.33 KB; تعداد دانلود: 85
zip 5-pdf.zip اندازه: 303.54 KB; تعداد دانلود: 108

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۴۱ شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
آفلاین
سلام لوک چادری بداَس!

نقل قول:
عذاب وجدان می گیریم بپستم و وقتی تو بلاک ها ظاهر می شه بگین اعع! نظر! انتقاد! بعد بیاین ببین اعع! خبری نیست.

عهه!
لوک، Look!
یه کار، یا تمجید میشه ازش، یا بهش انتقاد میکنن، یا برا بهتر شدنش کامنت میدن. من و تدی گروهی کار میکنیم. تمجیدها رو اون خودشیفته لوپین بچه قرتی که از همینجا تولدش رو تبریک میگم، دست و جیغ و هورااا! بررسی میکنه، انتقاد هارو من میپذیرم که خیلی پاتر و انتقادپذیر و قهرمانم. کامنت هارو هم هر دو به شدت فکر میکنیم روشون و به شدت آدمای کامنت فکر کنی هستیم، به شدت!
من فکر میکنم تلخ ترین اتفاقی که ممکنه بیفته برای ما وقتی فصل جدید رو تازه آپ کردیم، غیب! شدن تاپیک از بلاکه. این یه جورایی به این معنیه که خب، انتقاد و گوجه هم هیچی. جمع کنید برید.

نقل قول:
ولی به این فکر کنین شاید بعضی ها مثل من اینو گذاشتن تموم شه آخرش بخونن یا این که حداقل 5 فصل 5 فصل بخونن. آخه مسئله اول اینه که پانچ پیج (:دی) رو می زنین و ما می مونیم و کلی سوال های بدون پاسخ و کلی هیجان. بعد برای فصل بعدی باید یه چند فصلی کم کمش صبر کنیم.

حرفت حسابه.
منطقیه اینی که میگی. راه حلش اینه فصل به فصل نذاریم و یهو پنج تا فصل باهم بذاریم همونطور که خودت گفتی.
ولی مساله اینه من و تدی جوگیریم. جو بدین، میگیریم. ندین، نمیگیریم. یعنی من الان بت میگم واستا همینجا توی چادرت، من سه ماه دیگه با فصلای 12 تا 16 برمیگردم.
بعد میرم از جادوگران، زن میگیرم، بچه دار میشم، نوه م هم به دنیا میاد. (اسپیکینگ آو به دنیا اومدن، میلاد با سعادت تدی لوپین، تک گرگ پشمآبی جادوگران رو بر همه ی شما عزیزان تبریک و تهنیت عرض میکنم. )ولی از پنج فصل خبری نیست حاجی راستش. من حداقل اینه فازم، واسه نوشتن باید هویج بگیرن جلوم. تدی رو نمیدونم، اون احتمالا کره عسلو ترجیح میده.

اما در مورد مساله فراموشی یا بهم ریختن فایل ها و دانلود نشدنشون، من حق رو صد در صد به تو میدم. ببین اگه لینکی برات کار نکرد، بگو ما چکش کنیم لینک سالم رو تقدیم کنیم، این که هیچ. واسه این داستان گم و گور شدن برگه هاتم داداش کلاسور رو ولش کن، یه دفتر صد برگ بردار، تمیز و مرتب از اول تا آخرشو بشین بنویس برا خودت .

پیشنهادت خیلی پیشنهاد خوبیه، خیلی تمیزه حرفت. خوشم اومد. با توجه به اینکه کار تقریبا داره به سمت سراشیبی پایان میره، باید به فکر یه پی دی اف گنده از فصل یک تا الان باشیم، یه فایلش میکنیم که به جای یکبار خواندن چند کتاب، یک کتاب را چندبار بخوانید. اما در مورد اینکه بعد آپلود هر فصل، قبلیارو هم بذاریم هم یادمه تدی اینکارو کرد چندبار، اما اونم چشم. لینکای قبلی رو هم رفرش میکنیم و در اختیار قرار میدیم.

نقل قول:
* من کلا پاک پاکم. برای یکی مثل منم اون عکسه اسپویل می کنه؟ می خوام ببینم.

تو پاک نیستی داداش، تو گفتی اصن تدی رو ندیدی توی این فصلایی که خوندی تا حالا، تو تعطیلی برادر.
حاجی بیس خطر اسپویل واسه انسان های پاکه. آلوده ها مشکل ندارن. به هرحال بخشی از نقاشی تو امضای منه (که فعلا توی پست هام تو این تاپیک، غیرفعال میکنمش.) چون من برخلاف تدی معتقدم لذتی در اسپویل کردن و مریض بودن و کرم ریختن هست که هیچ جای دنیا نیست.

مرسی وقت گذاشتی لوک.
دمت گرم.
فصلایی که نداشتی رو بگو برامون، میذاریمشون دوباره. شایدم همه رو یه فایل کنیم دیه تا الان.

ارادت،
جیمز.

پیام زده شده در: ۰:۵۴ شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵

لوک چالدرتون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۸ جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۶:۵۶ چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
از منم خفن تر مگه وجود داره؟!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 103
آفلاین
عذاب وجدان می گیریم بپستم و وقتی تو بلاک ها ظاهر می شه بگین اعع! نظر! انتقاد! بعد بیاین ببین اعع! خبری نیست.

ولی به این فکر کنین شاید بعضی ها مثل من اینو گذاشتن تموم شه آخرش بخونن یا این که حداقل 5 فصل 5 فصل بخونن. آخه مسئله اول اینه که پانچ پیج (:دی) رو می زنین و ما می مونیم و کلی سوال های بدون پاسخ و کلی هیجان. بعد برای فصل بعدی باید یه چند فصلی کم کمش صبر کنیم.

و مسئله مهم تر هم این که... یادمون می ره. :دی
من هر وقت یه کتاب رو یه ریز نَشِستم (منفی ـه فعلش) بخونم، دفعه بعد مجبور شدم از اول بخونم. چون می خوندم بعد می دیدم اععع! این دیگه کیه؟ یعنی چی؟ کی کجا رفت؟ کی عاشق کی شد؟ من کیم؟ اصن تا کدوم فصل خونده بودم؟ دژاوو داره برام اتفاق می افته یا اینا رو قبلا خوندم؟
بعد دیگه می دیدم سنگین ترم کلا از اول شروع کنم. :دی

این داستان (فن فیکشن ابهتش رو کم می کنه) رو من تا یه فصلی خوندم و یه چند فصلی رو پیدا نکردم و یا کلا دانلود نشد. بعد دیگه فصلای جدید هی اومد عقب موندم تا این که کلا یادم رفت ماجرا از چه قراره. (الان مثلا شما می گین تدی بی نقضه و اینا، من اصن یادم نمی آد تدی تو کل داستان بوده باشه. :بازم دی )

در حد یه پیشنهاد بگم اینم. اگه هر ده فصل یه پی دی اف کلی رو پیوست کنین ته فصلای جدید از فصلای قبل، خیلی بهتر می شه. چون من (فک نکنم فقط من باشم) واقعا اون چند فصلی که دارم هم به هم ریخته ـست. آیندگان هم می تونن شروع کنن و دو ساعت 10 صفحه رو نگردن. :گل:

* من کلا پاک پاکم. برای یکی مثل منم اون عکسه اسپویل می کنه؟ می خوام ببینم.

روایت است لوک آنقدر خفن است که نیاز به امضا ندارد.

پیام زده شده در: ۰:۲۶ شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
آفلاین
تدی عزیز، سلام!

خیلی خوشحالم که فصل های جدید رو انقدر زود گذاشتی. شونصد ماهه در انتظارم. سی بار دانلودش کردم. هنوز نخوندم ولی بذار فصلای دیگه رم، بخندیم دور هم.

یعنی حالا کار ندارم که کار و بار و زندگی و فلان و بیسار، تشکیلات!! داری، کار ندارم شبانه روز مینویسی و زندگیش میکنی نوشته ت رو، بازنویسیش میکنی، با اون یکی ممدی که مینویسی هماهنگش کنی، نقاشی میکشی براش، خط میزنی، میکشی، پاک میکنی، میکشی، ممد میگه کجه، ممد میگه خزه، پاک میکنی، میکشی، ممد راضی میشه، عکسش میکنی، رو سیستم میذاری روش.
کار ندارم ساعت ها کار میکنی رو فن فیکشنت، رو نقاشیت. وظیفته خدایی. بیکارین خب دیگه لابد. به ما که چیزی نمیماسه. به خودتم نمیماسه. عشقته، حال میکنی بنویسی، مینویسی.

منم حال میکنم دان کنم با سی تا آی پی، تو بیای ببینی گرگ کیف شی که عه سی نفر دان کردن، الانه کامنت بدن. الانه ری اکشن بدن، الانه یه کیلو گوجه و تخم مرغ شاممون جور شه!
بعد هیچی نگم، پاشم با همه ملت جادوگران برم پیک نیک، تو بمونی و تاپیکت! Buuuuuuuuurn!

خلاصه همیشه همینطوری تند تند بذار، هلو تو گلو آپ کن. برو چهارتا مقاله انگیزشی هم بخون سرحال بیای، من فازشو ندارم بیام بهت روحیه بدم کف و جیغ و سوت که بنویس بنویس، انتقادم که ندارم کلا! دیر نشه ولی. دیر بنویسی بعد میام سراغت.
دیر بشه مشتاق میشم.
دیر بشه برا دزدیدن نسخه دستنویست نقشه میکشم.
اینجا ایرانه.
نقاشی نکشی، وقت نذاری، عشق نکنی، دس به سر کنی و دیرتر بذاری فصل هاتو و به انتظار من خواننده کم توجهی کنی، خوشحال تر میشم!

با تشکر از تو و ممد.
یک خواننده. (آسوده خوابیدم که تتلیتی ها بیدارن.)

پیام زده شده در: ۱۹:۳۴ پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
هر وقت فصل ده رو خوندید ( فصلای جدید تو پست قبلی هستن, محض اطلاع رسانی! ) اگه دوست داشتید یه طرح دیگه از یکی از صحنه‌هاش رو ببینید, می‌تونید نقاشیش رو از اینجا دانلود کنید! (اگه هنوز نخوندید, دانلود نکنید! SPOILERS!)

بازم نظر, انتقاد, پیشنهاد, تشویق و تنبیه! رو فراموش نکنید.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۲۳ پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
ملت شریف جادوگر و ساحره!

پیام شما به ما رسید.

چنین شد که چنان شد! و ما خودمون هم غافلگیر شدیم که عجب سرعتی!!

این شما و این هم فصل‌های - #تکرار‌-میکنم - فصل‌های ده و یازده گردش سوم!

کامنت, انتقاد, حمایت, گوجه,لنگه کفش! یادتون نره وگرنه ما هم یادمون میره فصل دوازده رو بنویسیم!

ارادت!

جیمزتدیا

پیوست:

zip گردش سوم - فصل ۱۰- pdf.zip اندازه: 392.22 KB; تعداد دانلود: 161
zip گردش سوم - فصل ۱۰ - word.zip اندازه: 63.57 KB; تعداد دانلود: 86
zip گردش سوم - فصل ۱۱- pdf.zip اندازه: 353.81 KB; تعداد دانلود: 189
zip گردش سوم - فصل ۱۱- word.zip اندازه: 88.58 KB; تعداد دانلود: 85

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۵۳ پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
آفلاین
نقل قول:

رودولف لسترنج نوشته:
اول بگم که واقعا قصد ندارم که اون نمایشنامه ابتدایی رو با فن فیکشن "گردش سوم" مقایسه کنم،چون واقعا اینجوری الکی گنده میکنیم اون نمایشنامه رو!
اول بگم که آفرین،20 امتیاز!

ای آقا همه تون دست به دست هم دادین شرمنده کنین مارو!
ممنون رودولف. خوشحالیم راضی هستی.

نقل قول:
اما یه چنتا هم انتقاد پیشنهاد و اینا!

به به!

نقل قول:
مهمترین و بزرگترین اشکال فن اینه که رودولف نداره!

منم هی دارم به تدی میگم اینو. گوش نمیده!

نقل قول:
مورد بعدی تدیه فن خییییییلی بی نقصه...نهایت بچه مثبت و کاربلد و ایناس...یه خورده تدی سایت رو باس فک کنم گذاش تو فن،مثلا گاز بگیره!

حاجی تدی سایت هم بی نقصه! :دی
آره ببین اول اینکه در نظر بگیر تدی پسر ریموسه. همون ریموس لوپینی که بین گروه غارتگرا، محافظه کار تر و کاربلد و مثبت و ارشد و شاخ بود. این به شدت به باباش رفته. زور ننه ش فقط به موهای قرتی ش رسیده!

جالبه اما این انتقاد، واسه اینکه دیشب یه بخش هایی از فصل یازده (نه حتی ده!) رو داشتیم روش کار می کردیم و هردومون در مورد تدی سوپرایز شدیم. دقت کن رودولف که حتی ما هم سوپرایز شدیم. پس، میتونم بگم بهتون که به روند یکنواختی که داستان پیش گرفته و کاراکترها شکل گرفتن، اعتماد نکنید.
هر داستانی قطعا یه گره داره. ما فقط تلاش کردیم که قدم به قدم به اون گره برسیم، نه ژانگولری. پس یکمی دیگه صبور باشین و منتظر طوفان بمونین.

نقل قول:
ناموسا ادامه بدین...سریعتر لطفا...و فکر چاپش هم باشین!

چشم.
اونم حالا بذا تموم شه، راضی باشید ازش، یه فکری میکنیم براش.

برا وقتی که گذاشتی ممنونم رودولف.
هربار این تاپیک با پست یکی از شماها بالا میاد، من و تدی انرژی مضاعف پیدا میکنیم.

ارادت.

پ.ن: یدونه کد نقل قول این پایین می بینم من که میدونم اضافه ست اما تو ادیتور نیست که حذفش کنم، رو اعصابمه!

پ.ن2: عهه رفت!

پ.ن3: هزاربار گفتم قبلش پیش نمایش بزنید و با صدای بلند بخونید که انقد ویرایش نزنید زیرش!

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۹۵/۶/۴ ۱۱:۵۷:۵۲
ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۹۵/۶/۴ ۱۱:۵۸:۳۷
ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۹۵/۶/۴ ۱۲:۰۱:۰۸

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.