هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۰:۳۷ سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵

سوروس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۳ شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۷:۲۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷
از ما به شما
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 67
آفلاین
سلام

بله ، ممنون . درست شد .

Always

پیام زده شده در: ۰:۲۱ سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۱۵:۰۶ جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5472
آفلاین
سلام.

شما اون موقع تازه دسترسی ایفای نقشتون رو گرفته بودین. حدس من اینه که بعد از گرفتن دسترسی، خروج از سایت رو نزدین و مجددا لاگین نکردین تا تغییرات اعمال شه. پس لطفا یه بار دیگه امتحان کنین. اگه تو لاگین بعدی بازم چنین مشکلی داشتین بگین تا علت رو بررسی کنیم.

پیام زده شده در: ۲۲:۵۶ دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵

سوروس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما به شما
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام

نقل قول:
در این مدت وظیفه هدایت عضو تازه وارد در ایفای نقش، با جادوکاران انجمن ویزنگاموت است.

وقتی روی این لینک کلیک می کنم، میگه که "متاسفانه شما به اين قسمت دسترسی نداريد." چه کاری باید بکنم که دسترسی بنده درست بشه؟

Always

پیام زده شده در: ۱۸:۲۸ دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام.

قبل از هرچیز اینو متذکر می‌شم که شخصیتی که گروهش توی کتاب مشخص شده فقط می‌تونه وارد گروه مشخص شده بشه و حق انتخاب گروه دیگه‌ای رو نداره. اما در مورد سوالتون در مورد پر بودن گروه اسلیترین...

طبق قوانین ایفای نقش، شما دو انتخاب دارین. یا یکی از گروه‌هایی که ظرفیت خالی دارن رو انتخاب کنین و به فعالیت در ایفای نقش و گروهتون بپردازین.
یا بدون گروه معرفی شخصیت کنین و وارد ایفای نقش بشین. بعدش می‌تونین تا خالی شدن ظرفیت گروه اسلیترین صبر کنین، هروقت ظرفیت گروه‌ها مجددا خالی شد می‌تونین برای ورود به گروه اسلیترین اقدام کنین.

اما اینو بدونین که خالی شدن ظرفیت اسلیترین ممکنه زمان زیادی ببره. بخصوص که تنها گروهیه که ظرفیتش پر شده و این یعنی باید تا پر شدن ظرفیت سه گروه دیگه صبر کنین. گروه های خصوصی برای پیشرفت هرچه سریع‌تر و بهتر توی ایفای نقش سایت کمک بزرگی هستن. وقتی بدون گروه وارد ایفای نقش بشین اینارو از دست میدین.

پیشنهاد من اینه که معرفی گروه‌های چهارگانه رو مطالعه کنین و گروه دیگه‌ای رو برای عضویت انتخاب کنین. اگه احیانا گروه مد نظرتون نتونست نظر شمارو به خودش جلب کنه، نگران نباشین. بعدا امکان تغییر گروه به اسلیترین به شما داده می‌شه.

پیام زده شده در: ۱۵:۳۶ دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵

سوروس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما به شما
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
با سلام

من پیامی رو برای کلاه گروهبندی ارسال کرده بودم ولی مثل اینکه ایشون فعالیتی ندارند . برای همین گفتم اینجا مزاحمتون بشم و سوالم رو بپرسم . من شناسه ای که مد نظر دارم اسلیترینی هستش ولی ظرفیتش پر شده . تکلیفم چیه ؟

Always

پیام زده شده در: ۰:۵۷ چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام.

من و رز همون روز از طریق لینک ارسال خبر اعضا، خبر ارسال کردیم و مشکلی برامون بوجود نیومد. حتی برای اطمینان از یکی از اعضای دیگه هم خواستم تا به صورت آزمایشی خبری ارسال کنه و اونم بدون مواجه شدن با چنین پیغامی موفق شد خبرو ارسال کنه. در نتیجه ما نتونستیم علت یابی کنیم. که البته بعدش در پیگیری شخصی‌ای که داشتیم، امیدواریم مشکل حل شده باشه.

به سایر اعضا:
ما پیش از این به دنبال اضافه کردن تدی به کادر مدیریت سایت بودیم، و باید بگم گفتگوها نتیجه داد و به اطلاع اعضای سایت می‌رسونیم که تد ریموس لوپین بعنوان مدیر اخبار به کادر مدیران جادوگران اضافه شد. هری پاتر هم مدتی پیش از سمت مدیر اخبار استعفا داد. بنابراین مدیران فعلی اخبار دو نفر هستن. ریگولوس بلک و تد ریموس لوپین.

پیام زده شده در: ۲۰:۵۳ یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
درود بر مدیریت قدر قدرت!

بنده چند روزه دارم سعی میکنم برای سایت خبر بفرستم اما وقتی که روی "ایجاد" کلیک میکنم, با پیام ارور "خطایی رخ داده است و خبر شما ارسال نشد. " مواجه میشم. جالبیش اینجاست که این اتفاق یک مرتبه بود یعنی من یک خبر رو با موفقیت فرستادم و بدون لاگ اوت کردن وقتی خواستم خبر بعدی رو بفرستم اینطوری شد و روزهای بعدم دو سه بار سعی کردم و اتفاقی نیفتاد.

حالا نمیدونم مدیر اخبار وقتی میخواد تائید کنه یا صد تا ارسالی یک خبر رو میبینه یا واقعا خبر ارسال نشده! بهر حال...F1 .. F1!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۲۰ شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵

دلفیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۹ چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۷:۳۹ شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 44
آفلاین
ممنون من کلا قانع شدم :sibyll: :sibyll:

پیام زده شده در: ۱۹:۱۴ جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام.

توی کتاب، رمز داشتن ورودی گروه‌ها به خاطر حفظ خصوصی بودنشون بود. اینکه اعضای بقیه گروه‌ها نتونن به گروه دیگه‌ای وارد بشن. توی سایت این خصوصی بودن بوسیله‌ی مخفی بودن گروه‌های دیگه خود به خود اجرا شده. در نتیجه گذاشتن رمز روی هر گروه، فقط داره یه حرکت اضافه برای ورود به تالار خصوصیمون ایجاد می‌کنه. و تو این عصری که همه به دنبال سریع‌تر انجام شدن کارها هستن، چرا موانع رو بیشتر کنیم تا زمان بیشتری صرف شه؟

اگه هم منظورت اینه که کلا گروه‌ها مخفی نباشن و با رمز بتونیم به داخل هر گروه بریم، مدیران سایت چندان موافقش نیستن. چون این کار باعث می‌شه هرکسی از هر گروهی فقط با داشتن یه کلمه عبور بتونه به داخل گروه‌های دیگه بره. و ممکنه افرادی باشن که به صرف دوستی رمزو در اختیار دوستانشون قرار بدن و عملا این خصوصی بودن گروه‌ها از بین بره.

پیام زده شده در: ۱۱:۵۳ جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵

دلفیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۹ چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۷:۳۹ شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 44
آفلاین
سلام من یه پیشنهادی برای گروه ها دارم داخل کتاب وقتی می خوای وارد سالن شخصی هرگروهی بشی باید یه کاری انجام بدی که فقط کسانی که داخل اون گروه هستن می تونن بکنن مثلا اگر بخوای وارد گروه گریفیندور بشی باید اسم رمز رو بدونی یا اگر خواستی وارد گروه ریونکلاو بشی باید جواب معما رو بگی پس پیشنهاد می کنم اگر می خواید فضای سایت بیشتر شبیه کتاب بشه این کارو بکنید.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.