هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: جانوران شگفت انگیز وزیستگاه آن ها به سوالاتمان پاسخ می دهد؟
پیام زده شده در: ۴:۱۴ چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵

بلوینا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۱ پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷
از دُم سوجی پالتویی خواهم دوخت!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 52
آفلاین
عرض درود .
لطفا کسانی که فیلم جانوران شگفت انگیز رو ندیدن متن زیر رو اصلا نخونن به دلیل اینکه قسمتی از داستان اسپویل میشه یا به اصتلاح همون لو میره!

نیوت هم از مدرسه ی علوم و فنون جادوگری هاگوارتز اخراج شد ، اما مثل هری پاتر در قسمت محفل ققنوس دامبلدور از دانش اموز مورد علاقه اش دفاع کرد و مثل هری به نیوت هم این اجازه رو داد که تحصیلاتش رو در مدرسه به پایان برسونه.
هر چند اون زمان دامبلدور مدیر نبود پروفسور بود!
نیوت در سال 1897 متولد شد و در سال 1913 از هاگوارتز اخراج ...
یعنی سنش حدود 16 سال اینجوریا بوده همون سال ششم یا هفتم هاگوارتز بوده که اخراج شده.

و اما درباره ی لتا ، بر خلاف انتظارات لتا یکی دیگر از همسرای رودولف نیست!
لتا دوست دختر نیوت بوده که برای اخراج نیوت از مدرسه هم کلی شرمنده و اینا شده چرا؟ الان میگم خدمتتون
به دلیل اینکه در اصل لتا جان یک فرد رو به خطر انداخته بود و نیوت قهرمان بازی در اورد و گفت اقا ما بودیم و خلاصه گردن گرفت.

جانوران شگفت انگیز 2 نوامبر 2018 یعنی ابان 97 اکران میشه به امید مرلین ...در فیلم جدید هم لتا لسترنج قطعا حضور خواهد داشت و اتفاقا بازیگرش هم همونجور که تدی اشاره کرد انتخاب شده و زو کراویتز به انگلیسی "zoe kravitz" نقشش رو ایفا میکنه و چند مدت پیش هم مثل اینکه تولدشون بوده مبارک و اینا.

تصوری از زو کراویتز بازیگر نقش لتا لسترنج!

من از حضور لرد ولدمورت یا همون تام ریدل جوان اطلاعی ندارم ولی دور از انتظار نیست ، که حضور داشته باشه!

اصالت و قدرت برای لحظه اوج!
به یک باره خاموشی ما برای
دگرگونی شما...
بهتر است به یک باره خاموش شد تا ذره ذره محو شد...

پیام زده شده در: ۲:۲۷ چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
این پست صرفا یک اسپم است!

تدی گفته:
نقل قول:
ضمن اینکه توی فیلم به ساحره ای به اسم لتا لسترنج اشاره میشه که مشخصه از خانواده ی رودولف لسترنجه و قراره در فیلم بعدی این شخصیت حضور پیدا کنه و بازیگرش هم انتخاب شده.

اوپس...تعدد زوجات و فرزندان مشروع و نامشروع رودولف لو رفت؟

همه تو این سایت شاهد باشنا...اگه رولینگ شخصیت رودولفش شبیه شخصیت من باشه،باس حق کپی رایت بده...رودولفِ هیز و چشم چرون و قمه کش رو خودم خلق کردم...رولینگ یا نباید اسکی بره یا باید پول اسکیش رو بده!
اینقد آدم خفنی هستم من!

یعنی خود رولینگ فهمید باس تو فیلماش یه اثری از رودولف و لسترنجا باشه،تدی و جیمز هنو نفهمیدن و اثری از رودولف تو فن فیکشنشون نیست...بوقیا!

پیام زده شده در: ۲۰:۴۴ سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
اگه هنوز فیلم رو ندیدید و نمی خواید جزییات سری فیلمهای جانوران شگفت انگیز رو بدونید، پیشنهاد میکنم ادامه ی این بحث رو نخونید.

در مورد مهم بودن داستان این مجموعه شکی نیست. شاید اسم جانوران شگفت انگیز کمی گمراه کننده باشه چون در نهایت این مجموعه در مورد دوران ظهور گلرت گریندلوالده و قراره در نهایت با دوئل بین اون و دامبلدور تموم بشه.

شکی نیست که در نهایت میفهمیم چی بین این دو شخص بوده، هر چند داستان بعد از مرگ آریانا اتفاق میفته و فیلم اول پیش زمینه رو برای این موضوع با معرفی یک موجود جادویی جدید فراهم میکنه، اما ممکنه بفهمیم آریانا چطور کشته شد. (هرچند فکر کنم ابرفورث گفت که نمیدونه طلسم کدومشون به آریانا خورد.)

در مورد حضور تام ریدل جوان شک دارم چون وقایع سالی که اون ه هاگوارتز میره، تموم میشه اما شاید .. شاید به داستان گانتها بالاخره برسن که کلا از فیلم ششم حذف شد.
ضمن اینکه توی فیلم به ساحره ای به اسم لتا لسترنج اشاره میشه که مشخصه از خانواده ی رودولف لسترنجه و قراره در فیلم بعدی این شخصیت حضور پیدا کنه و بازیگرش هم انتخاب شده.

در مجموع این فیلم جزییاتی از مقطعی رو میگه که فقط کلیات پراکنده اش رو تا حالا میدونستیم.

تصویر کوچک شده

پنج‌گانه سینمایی جانوران شگفت انگیز به سوالاتمان پاسخ می دهد؟
پیام زده شده در: ۱۹:۵۴ دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

لاديسلاو زاموژسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۵ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۳۲:۲۵
از یترومایسین
گروه:
کاربران عضو
ناظر انجمن
ریونکلاو
ایفای نقش
مترجم
مرگخوار
پیام: 552
آفلاین
بسمه تعالی

اوّلین قسمت از جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها منتشر شد و توانست یک بار دیگر ما را به دنیای هری پاتر و جهان ورد ها و طلسم ها برگرداند. (دست کم نظر نویسنده این مطلب این طور است.) شاید یکی از دلایل این موضوع رو بشه این دونست که نویسنده این فیلم سینمایی خود شخص جی.کی.رولینگ بوده.

خوشبختانه قرار چهار فیلم دیگر به عنوان دنباله این اثر ساخته بشه که ظاهرا در ارتباط با قیام گلرت گریندل والد هست و مسلما در این بین شاهد حضور پررنگی از آلبوس دامبلدور خواهیم بود.

حالا سوال اینجاست که قراره چه قدر به دامبلدور پرداخته بشه؟ آیا دامبلدور زمانی به جادوی سیاه تمایل داشته؟ اون چه طور جلوی گریندل والدی که چوبدستی الدر رو داشته شکست داده؟ چه مقدار از کتاب "دروغ ها و دغل های آلبوس دامبلدور" حقیقت دارن؟ ماجرای عشق دامبلدور و گریندل والد چی بوده؟ و شاید مهم ترین سوال این باشه که آیا دامبلدور قاتل خواهر خودش بوده؟

علاوه بر این ها این امید هم وجود داره که شاهد حضور شخصیت های دیگری هم در طول این چهار فیلم سینمایی باشیم!
مثلا شاید حضور... لرد ولدمورت جوان!

نظر شما چیه؟

ویرایش شده توسط مافلدا هاپکرک در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ ۲۱:۵۵:۰۱

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.