هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۳:۳۷ پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵

فنگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۶ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۶:۱۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
از سگدونی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 103
آفلاین
سلام رز.

من جواب های چندان مثبتی نگرفتم از اساتید مختلف به دلایل خیلی متنوعی اعم از کمبود وقت، مشغله های ثانویه، نداشتن دسترسی ثابت، کنکور، مشکل داشتن با سیستم هاگ، مشکل با من و روش هام و غیره. در نتیجه مجبورم ترم رو برای تابستون برنامه ریزی کنم تا ببینم چی پیش میاد.

برای گروه های کم عضو، واقعا مشکل خواهد بود این قضیه و من متوجه هستم. اگه هافلپاف تا اون موقع این تعداد عضو فعال بهش ملحق نشن، احتمالا تغییراتی در روش امتیاز دهی اختصاصی به اعضای هافلپاف خواهم داد که گروه های پرجمعیت تر به سادگی به خاطر تعدادشون زیاد تفاوت معنی داری نداشته باشن‌ در بحث امتیازات.

ولی من این جا جسارت میکنم و مسئولان سه گروه دیگه غیر از هافل رو به چالش میکشونم که چقدر در راستای حفظ تازه واردینی که جذب کردند، تلاش و وقت گذاشته شد. اگر ادعا میشه با داد و فریاد که سهیمه همه چهار گروه باید برابر باشه، من مطلقا میزنم تو دهن گریفیندور. چون بیشترین جذب اعضا رو در طول تاریخ سایت داشته و اگه بخواد همچنان پافشاری کنه که در مقایسه با سه گروه دیگه باید حقی برابر داشته باشه برای تازه واردها، من میگم تا همین الانشم اگه میخواست جذب کنه به درستی، بطور گروهی همینکارو انجام میداد و اعضای آماده و پایداری داشت.

----------

پیام زده شده در: ۰:۰۱ پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین
سلام فنگ.
با زبون سگا صحبت میکنی؟ فک کردی بقیه اقشار جامعه ساکت میشینن؟
خیر. با زبان گیاهی نظراتمو اعلام میدارم.

سکوت طولانی مدت و ممتد هم زمان با رویش گلبرگ ها

(مترجم:
آقا من در مورد طرح اجرایی که گفتی، یه مقدار شک و تردید دارم.
این طرح طرح خیلی خوبی به نظر میرسه. بعضی جاهاش نوعه، بعضی جاهاش باحاله و کلا خوبه! اما یه مشکلی داره. اونم اینه که به تعداد زیادی شرکت کننده و جمعیت نسبتا زیاد اعضا نیاز داره.
یه گروه کم جمعیت، اعضاش تبدیل به استاد میشن هر کدومشون توی بقیه ی درسا نهایتا 15 میتونن بگیرن و شرکت کننده ی دیگه ای هم نیست... حالا شما تصور کن، گروهی مثل هافلپاف که کلا دو عضو فعال داره در حال حاضر، شرکت کننده برای بقیه ی کلاسا نداره. و اگر که یه شانس اندکی بود که مثلا یه گروه کم جمعیت با فعالیت همون اعضای کمش بتونه رتبه ی قابل قبولی به دست بیاره، تقریبا با این طرح اون شانس از بین میره!
در نتیجه، بد نیس یه کاری بشه که گروهای خلوت له نشن!

نکته ی بعد، اینه که امتیازدهی یه مقداری پیچیده س. و در این وضعیت اگر تازه واردی وسط ترم اضافه بشه، جدای از مسئله ی مشکلات ثبت نامی و گروهبندیش توی گروهک ها، احتمالا شیوه امتیاز دهی رو درست متوجه نمیشه!

و بحث آخر... بین تابستون و بهار... بهار شاید وقت مناسبی باشه برای برگزاری هاگ تا دوره ی تابستون که شلوغ تره فعالیت های دیگه ای انجام بشه، اما اگر این طرح فعلی یا طرح شبیه به این اجرا بشه، مسلما به اعضای خیلی بیشتری نیاز داره. یعنی بیشتر از تعداد افرادی که در طول سال تحصیلی فعالیت میکنن. پس در اون صورت... فک میکنم تابستون دوره ی مناسب تری برای برگزاری چیزای در این حد نفر بر باشه!

بازم میگم... با طرح فعلی... برای یه امتیاز خوب و مقبول گرفتن، یه گروه باید حدود 6 تا عضو فعال داشته باشه مثلا... حداقل و بسته به تعداد کلاسای برگزار شده. که خب... این به احتمال زیاد یه مقدار کار رو برای گروه های کم جمعیت خیلی سخت میکنه.
پیر و چروکیده و دامبلدور شدیم سر کم جمعیتی گروهی مث هافل در زمینه ی هاگوارتز!

جدای از اینا که گفتم، یه تایید هم بیام. با اون ایده ی کار بین گروهی بسیار حال میکنم! ایول! :دی

پیشاپیش مچکر از حسن توجه شما هاپو جان!)

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۵ ۰:۰۷:۰۱

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۲۱:۳۱ دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵

فنگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سگدونی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
در رو کندیم اما هیچکسی فعلا نیومده داخل. بیاین تو. چایی دم کردیم. بساط برقراره. مورف هم همون پشت مشتا هست. میاد وسط. بیاین داخل. won't bite

ترم آینده احتمالا همون تابستون برگزار میشه اما قرار بود با بحث هایی که اینجا شکل خواهد گرفت که هنوز هم نگرفته، احتمال برگزاری در بهار رو بررسی کنیم با هم.

بر فرض ارائه چهار درس، من صرف نظر از خودم، به 15 نفر دیگه تقاضای تدریس اعلام کردم اما اغلب جواب ها منفی بودند، به دلایل مختلف اما عموما مساله کمبود وقت رو مطرح کردند اساتید بزرگوار. کم لطفی می فرمایند. . اساتید گرانقدر توجه بفرمایید سلبریتی بودن در دنیای جادوگران شمارو خاص نمیکنه برای من. ادا اصول در نیارین.

من پیشنهاد تدریس گروهی و تیمی رو دادم به چند دلیل: اول تنوع از چهار گروه هاگوارتز در تیم درس ها و وجود برابری در مواردی مثل پارتی بازی که همیشه شایع بوده . دوم موضوع کمبود وقت اساتید. سوم تنوع در رول های تدریس و تکالیف و جلسات کارگاه/تمرین/اردو/سمینار....

اساتید گرامی که ادعای کمبود وقت دارند: ما تک جلسه به هر کسی میخوایم اختصاص بدیم که این حرفو نزنه. کل وقتی که باید صرف کنه بین نیم ساعت تا یک ساعت هست که پست تدریس و اعلام تکلیف رو بفرسته داخل کلاس. همین. دو هفته بعد بیاد تکالیف رو بررسی کنه و امتیازات رو هم نمیخوام جمع و تفریق کنه. فرم های آنلاین آماده می کنیم برای دانش آموزان شرکت کننده و اسامی و فیلدها مشخص خواهند بود و شما فقط امتیاز مربوط به اونها رو وارد بفرمایند کفایت میکنه. خود مدرسه منتقل میکنه به تابلوی اعلانات اینو کمی بعدش. خواهشا هم ادعا نکنید که خوندن پست های تکالیف دانش آموزان تک جلسه تون خیلی وقتتون رو میگیره. درست مثل خوندن ده ها مطلب یا نگاه کردن به ده ها عکس هست که در گوشی به طور روزانه باهاشون سر و کار دارید. تازه اونایی که میگن خیلی خیلی وقت ندارند بیاین آنلاین بشن و وارد تاپیک، ما میدیم براتون پرینت کنند تکالیف رو صحافی شده-هارد کاور بفرستن دفتر کار شما اساتید گرانقدر.

دو هفته بعد از بررسی اون تکالیف هم، دوباره زحمت می کشید و نگاهی به تکالیف مربوط به جلسه تمرین/اردو/کارگاه/سمینار دانش آموزان میندازین. یعنی رسما کل کاری که باید انجام بدین، فرستادن تک پست رول تدریس تون هست و بقیه کار فقط خوندن و نمره دادنه. اونم لازم نیست وارد تاپیک بشین و جمع بزنید و پست بفرستین. گفتم که. فرم های آنلاین براتون آماده میکنم فقط عدد بزنید داخل فیلد جلوی هر دانش آموز. بقیه اش با ما. تازه اجازه ندادیم در کلاس های بقیه همکاران خودتون در همون درس خودتون شرکت کنید و ست کامل امتیازات مربوط رو خود به خود به حساب گروه هاگ تون واریز خواهیم کرد. (تا حالا اینقدر اساتید بهشون خوش گذشته بوده در تاریخ مدرسه؟ )

بفرمایید داخل.

ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲ ۲۲:۱۱:۱۹

----------

پیام زده شده در: ۵:۲۳ یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵

فنگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سگدونی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هاپ ! (هی !)

واق واق واق ! هاف هاف هووووف ! (پروفسور فنگ، فوق پروفسورای علوم سگی هستم از دانشگاه حیوانات نیمه اهلی. همه واکسن های ضد هاری و پاچه گیریم رو هم به تازگی زدم و آپدیت آپدیتم. مفتخرم اعلام کنم که ریاست ترم پیش روی مدرسه علوم و فنون نینجایی داگفارت ...ببخشید...جادوگری هاگوارتز رو عهده دار هستم - اون یکی مدرسه هه خصوصیه با فنگولی و فینگیلیش و فنگلوریا و جنیفنگ و عیال و اینا زدیم. . بله. می فرمودیم. در راستای ریشه دوانی دموکراسی های جهان‌شمول خویش، دستور دادیم حراست درب دفتر مدیریت مدرسه رو کلا از جا در بیاره نصبش کنه وسط حمام تالار طلایی هافلداف که شالوده روشنفکری تزریقی با سرنگ قرضی رو بخشکونیم در محل زایش. تابو شکسته شد. دوران سیاه حکومت فرعون های دفتر مدیریت به پایان رسیده. دیگر لازم نیست از ترس توجهیات عالیه پرسی ویزلی ها و رایحه خوش عمامه کوییرل ها و امتحان دارم‌های پادمورها از شعاع چونصد کیلومتری دفتر مدیریت سر به مرلینگاه بذارید. یه راست بیاین داخل دفتر بی در و پیکر. از این پس مثل سانتور میتونید سرتان را بندازید بیاین داخل بدون اجازه تا کمی اختلاط و اختلاث؟س؟ص؟ و تبادل خلط و تف کنیم. کمی روی ماهتون رو بلیسیم. )

هاپ واق ! (کمی از برنامه هامون رو پارس می کنیم، بعد شما قدم رنجه بفرمایید اعلام نظر کنید:

این ترم هدف بیشتر کمک به جا انداختن دانش آموزان جدید هم هست. در ترم پیش رو، در راستای فوران آتشفشان دموکراسی، قصد دارم به جای تعریف اساتید مستقل برای چندین و چند درس مختلف، از چهار تیم اساتید برای چهار پنج درس{حداکثر} استفاده کنم.
به این شکل که مثلا درسی تحت عنوان کذایی "وصیت نامه مرلین کبیر و آرمان های آفتابه" توسط تیم اساتید متشکل از چهار استاد در طول ترم و طی چهار جلسه تدریس میشه، به طوری که هر جلسه توسط یکی از اونها تدریس خواهد شد.

یکی از این اساتید، مسئول اصلی اون درس خواهد بود و همچنین هر کدوم از اون چهار استاد، به یکی از گروه های هاگوارتز تعلق دارند. به عبارتی، اگه تصور کنیم پنج درس ارائه بشه، مجموعا 20 استاد در طول ترم تدریس خواهند کرد. اما این کل قضیه نیست که تدریس اونها محدود به یک کلاس و درخواست تکلیف بشه.

هر استاد علاوه بر تک جلسه کلاسش، یک جلسه کارگاه/تمرین/اردو/سمینار و غیره خواهد داشت. در این جلسه استاد میتونه به طور هدفمند و با موضوع یا به صورت آزاد اما مرتبط از دانش آموزان بخواد که اونها چیزی رو ارائه کنند. این ارائه میتونه در قالب ماموریت در خارج از انجمن هاگوارتز باشه و لینکش فقط در کلاس ارسال بشه، میتونه سمینار باشه، میتونه خیلی چیزها باشه داخل همون کلاس که تدریجا با انتخاب اساتید بهشون به طور مفصل تفهیم خواهم کرد.

در جلسات اصلی، استاد اختیار کامل داره روی امتیازات دانش آموزان مگر در موارد اعتراض شدید که مسئول درس میاد بررسی میکنه و در موردی که استاده خود مسئول درس باشه، مدیر رسیدگی میکنه، در صورتی هم که طرف مدیر باشه یعنی من، باید به درگاه عله کبیر یا جادوکاران ویزنگاموت متوسل بشین ! . )

در جلسات تمرین/اردو/سمینار/کارگاه، امتیاز دانش آموزان به طور متفاوت تری داده خواهد شد. در این جلسات، 50 درصد امتیاز از طرف استاد اصلی هست، 25 درصد از طرف اساتید دعوت شده به اون جلسه (شامل مسئول اصلی درس و مدیر مدرسه - در صورتیکه جلسه برای مسئول درس باشه، بجای ایشان از یکی از اساتید اصلی همون درس استفاده خواهد شد و در حالتی هم که مدیر مدرسه مسئول درس باشه یا اصلا جای اون استاد اصلی همون جلسه، از ویزنگاموت استفاده خواهد شد. 25 درصد آخر هم امتیاز خود دانش آموزان به کارای همدیگه هست که به صورت فرم های آنلاین و محرمانه جمع آوری میشن که بعدا گیس و گیس کشی راه نیوفته. )

اساتید به طور مساوی از چهار گروه هاگوارتز انتخاب میشن به حالت دستوری ! یعنی رسالت سیاسی و اجتماعی شون در جادوگران هست. . در نتیجه این ترم ثبت نام اساتید نداریم و فهرست اساتید به زودی اعلام میشه در تابلوی اعلانات. این اساتید معمولا اعضای باتجربه و معروف هستند.

اساتید انتخاب شده در قالب تیم، هیچ کدومشون در هیچ کدام از جلسات کلاس تیم خودشون حق شرکت ندارند. بلکه امتیاز کامل اون جلسات در قالب استاد به امتیازات گروه هاگوارتز شون اضافه میشه. این اساتید ولی اجازه دارند در سایر درس ها که عضو تیم تدریس شون نیستند، شرکت کنند و نه به عنوان دانش آموز، بلکه به عنوان بازرس یا منتقد. فرق خاصی نداره درست مثل دانش آموز در بقیه کلاس ها میتونن شرکت کنند اما عنوان دانش آموز رو نخواهند داشت و سقف امتیاز گرفت شون هم کمتر از سقف معمول دانش آموزان خواهد بود. 15 امتیاز حداکثر دارند. علت این موضوع جلوگیری از میدان داری تاثیر شاخص کمک های ثانویه اساتید در بین امتیازات خالص دانش آموزان اصلی هست.

× تصور اینه که احتمالا یه تعدادی از اعضای جدیدتر چون به عنوان استاد انتخاب نشن، بیاین اینجا و تقاضای تدریس کنن. این قضیه اش فرق داره و اگر چنین بشه، با توجه به خود اون شخص، ممکنه مخالفت بشه یا موافقت. بستگی داره. اگه موافقت بشه، در بهترین حالت به ایشون کلاس مجزایی داده خواهد شد (و اگر یک نفر دیگه هم باشه و صلاحیت شون اوکی باشه، دو نفری با هم). در حالت دوم هم به عنوان همکار در امور مدرسه و استاد موارد اضطراری (مثل غیبت یکی از اساتید اصلی) ازشون استفاده خواهد شد که امتیازات و ویژگی های خاص خودشو داره باز این که در صورت رخ دادن، قوانین براش تصویب میشن.

این ترم، ما بر خلاف ترم های قبل، گروه های مجزای دانش آموزی خواهیم داشت، یعنی علاوه بر خود چهار گروه هاگوارتز. این گروه ها ترکیبی هستند. یعنی موفقیت این گروه ها تاثیر نهایی دارند بر موفقیت گروه های اصلی هاگوارتز. در این روش جدید، دانش آموزان یاد می گیرند مفاهیم همکاری با گروه رقیب رو به نوعی. در امتیازات هم تاثیر مثبت خواهد داشت. حالا مثال میزنم برای درک بهترش:

گروهک اول
دو اسلیترینی
دو ریونکلاوی

گروهک دوم
دو گریفیندوری
دو ریونکلاوی

گروهک سوم
دو هافلپافی
دو ریونکلاوی

گروهک چهارم
دو اسلیترینی
دو هافلپافی

گروهک پنجم
دو اسلیترینی
دو گریفیندوری

گروهک ششم
دو گریفیندوری
دو هافلپافی

در مجموع 24 دانش آموزان یعنی 6 دانش آموز از هر کدوم از گروه های اصلی هاگوارتز میان داخل این گروه ها دسته بندی میشن. ثبت نام باز خواهد شد براشون.

در مواردی که تعداد دانش آموزان معرفی شده برای این گروه ها بیشتر از 6 باشه از هر چهار گروه اصلی مدرسه- حالا به هر دلیلی مثل اعضای جدید وسط ترم یا فراوانی اعضای متقاضی یا شناسه های مولتی یا بازگشت پیر غلامان جادوگران و غیره- بررسی خواهد شد و در صورت امکان گروه های هفتم و هشتم شاید تشکیل بشه با توزیع معمولی یک نفر از هر گروه. شاید هم چنین نشه و این دوستان به شکل آزادانه بتونن شرکت کنن در کلاس ها که اون هم باز قوانین جداگانه شامل حالش خواهد شد در بحث امتیازات یا اینکه با نظر مسئولین و ناظرین گروه های خصوصی هاگوارتز، به طور دخیره برای گروه های ذکر شده در بالا بمونن که در حالت غیبت کسی، آرایش گروه های بالا بهم نریزه.

داستان امتیازات برای شش گروه اشاره شده متفاوت خواهد بود. این شش گروه بین خودشون تعامل و هماهنگی پیش خواهند آورد که کدام کلاس ها رو شرکت کنند و غیره.

در هر جلسه از کلاس، استاد میتونه به این دانش آموزان تا سقف 30 امتیاز بده (صرف نظر از جلسات تمرین/کارگاه/سمینار/اردو که گروهی هست). هر دانش آموزی، هر امتیازی که از 30 گرفته تقسیم بر دو میشه و اون امتیاز برای گروه اصلی هاگوارتزش (گریف ریون هافل اسلی) منظور میشه. مثلا اگه یه هافلی 30 امتیاز کامل گرفته، 15 امتیاز میشه امتیاز نهایی که ایشون مثلا برای گروه هافل آورده و امتیاز فردی ایشون در کارنامه برای اون تک جلسه. حالا کاربرد گروه بندی های بالا اون شیش گروهک چیه دقیقا؟

تصور کنید مثلا در یک جلسه کلاس اون شش گروه اشاره شده شرکت کردند. امتیاز مجزای افراد اون گروه از سقف 30 با همدیگه جمع بسته میشه. مثلا گروه دوم شامل دو گریفیندوری و دو ریونکلاوی موفق شدند چهار نفره با هم 120 امتیاز کامل بگیرن. طبق پاراگراف قبلی، هر کدوم شون به خاطر 30 امتیاز های مجزایی که بردن، طبیعتا 15 امتیاز برای گروه اصلی هاگوارتزشون برنده میشن. یعنی گریفیندور 30 میگیره. ریون هم 30. این قضیه در مورد بقیه اون پنج گروهک دیگه هم صادق هست و مثلا ممکنه در یک گروهک دیگه همه اعضا مجموع 80 امتیاز آورده باشند ولی مثلا یک هافلپافی یه 30 گرفته باشه بین شون که 15 اون رو خواهد برد برای هافل. اما ! به مثال گروهک اول که 120 آورد دقت کنید، صرف نظر از امتیازات مجزای اعضاش که گرفتن برای خونه های هاگ شون، 50 امتیاز به گروه اصلی هاگ شون تعلق خواهد گرفت.

یعنی گروهکی که در هر جلسه مجزای کلاس بیشترین امتیازات رو آورده باشه، 50 امتیاز به خانه های وابسته ش تعلق میگیره. در مثال بالا مثلا اگه گروهکه متشکل از گریف و ریون باشه (دو گریفی و دو ریونی)، این گروه های اصلی هاگ هر کدوم 50 امتیاز خواهند برد، علاوه بر اون امتیازات مجزایی که تقسیم بر دو شده و خود دانش آموز کسب کرده برای گروهش.

در هر جلسه بر حسب امتیازات، گروهک دوم 30 و گروهک سوم هم 20 امتیاز به ترتیب خواهند برد برای خانه های وابسته هاگوارتز خودشون صرف نظر از امتیازات مجزای دانش آموزان.

حالا مثلا ممکنه در یک جلسه کلاس، گروهکی به جای چهار دانش آموز، با سه دانش آموز شرکت کنه و 90 امتیاز بگیرن و مثلا دوم یا بر حسب شانس مثلا گروهک اول کلاس بشن. ولی چون یک دانش آموز غایب بوده از طرف یکی از خانه های وابسته به اون گروهک، در امتیاز گروهی، دو دانش آموز حاضر خانه مرتبط دیگه امتیاز مرتبط رو خواهد گرفت برای گروهشون مثلا اگه اول بشن همون 50 میبرن و دوم 30. ولی اون تک نفر دیگه، نصف این امتیازات رو خواهد برد برای گروه اصلی هاگوارتز خودش. در نتیجه این وظیفه ناظر تالارهای خصوصی هاگوارتز یا مسئول امور مدرسه در این گروه هست که مطمئن بشه از مشارکت دانش آموزانش در اون فعالیت گروهکی و در صورت احتمال غیبت، از دانش آموزان ذخیره یا آزاد استفاده کنه در اون گروهک ها.

این گروهک ها، علاوه بر کلاس ها، در مسابقات حذفی باشگاه دوئل هم شرکت خواهند کرد و امتیاز خاصی هم برای خانه های وابسته به گروهک برنده هم در نظر گرفته میشه. در مورد مسابقات کوییدیچ هاگوارتز هنوز تصمیمی نگرفتم. ولی فعالیت های فوق برنامه !!! در نظر خواهم گرفت که امتیاز های حیاتی میارن و قهرمانی هاگوارتز وابسته به اونها خواهد بود در مراحل نهایی رقابت.

دفتر بی در و پیکره. بفرمایید داخل. فقط تابلوها رو نبرید، کپی هستند.

ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱ ۵:۲۸:۵۶

----------

پیام زده شده در: ۲۳:۰۷ جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۰۸:۲۵
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5462
آفلاین
سلام.

فعلا تصمیم بر اینه که ترم‌های هاگوارتز فقط در فصل تابستون برگزار بشه و بسته به اینکه چه کسی بعنوان مدیر هاگوارتز انتخاب می‌شه، تاریخ شروع کلاس‌ها در تابستون و اینکه نیاز به ثبت‌نام هست یا نه مشخص می‌شه. بنابراین تا اون موقع باید صبر کنی.

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۰۴ پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵

ریونکلاو، مرگخواران

لیسا تورپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۶ چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵
آخرین ورود:
دیروز ۲۲:۴۹:۵۰
از من فاصله بگیر! نمیخوام ریختتو ببینم.
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 539
آفلاین
سلام
ببخشید چقد باید بگذره تا بتونیم توی کلاس ها شرکت کنیم؟

اگر نیازی نیست مدت زیادی بگذره میشه بگید کی کلاس ها شروع میشه و میتونیم ثبت نام کنیم؟

ویرایش شده توسط لیسا تورپین در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۳ ۰:۲۶:۴۹
ویرایش شده توسط لیسا تورپین در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۳ ۰:۳۶:۴۵

قهر،قهر،قهر تا روز قیامت!

پیام زده شده در: ۱۰:۱۵ چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
سلام

نمی دونم قراره مدیر بعدی مدرسه کی باشه ولی بنده پیشنهادمو میگم و رفع زحمت می کنم! من خواستار گنجاندان قانونی برای پیشگیری از تحریم مدرسه هستش! متاسفانه ترم های هاگوارتز بیشتر از اینکه از مدیر های نالایق یا خطاکار ضربه بخوره از تحریم شدن ضربه خورده!

بنظرم من هر کسی که نام یکی از چهار گروه هاگوارتز در قسمت گروه هاش هست ، یعنی جزوی از هاگوارتز هست و نمی تونه ترم های مدرسه رو تحریم بکنه! اگر فقط دانش آموز اینکارو بکنه و در کلاس ها یا مسابقات مدرسه شرکت نکنه ، چیز زیاد مهمی نیست اما وقتی استادی درسی رو برمی داره و بعد می زنه زیرش و تدریس نمی کنه ، بنظرم باید مجازاتی داشته باشه! و مهمتر از اون کاپیتان یا مدیر یکی از گروه های چهارگانه وقتی اینکارو می کنه ، وضعیت بسیار فجیع تر میشه! هاگوارتز چهار عنصر داره و مدیر هر گروه تنها مسئولیت اداره اون رو داره و به هیچ وجه قدرت اینو نداره که یکی از چهار عنصر مدرسه رو جدا کنه و بنظرم برای این حرکت باید مجازات بیشتری نیز می طلبه!

در ادامه نظر شما رو به یکی از قوانین طرحی در حال اجرا در سایت جلب می کنم که بسیار طرح خوب و خلاقانه ای هستش:

نقل قول:
7. در صورتی که کاربری در مسابقه ثبت نام کند امّا هیچ پستی ارسال نکند، ضمن ضبط شدن «تیتاپ» اهدایی، توسط دیوانه‌سازها دستگیر خواهد شد.

چرا باید در ترم های هاگوارتز که زحمت و برنامه ریزی بیشتری نیز برایش کشیده می شود ، چنین قانون پیشگیرانه ای نباشه؟!؟! ما در کتاب های هری پاتر هم شاهد مدیر های متقلب بودیم اما هیچ وقت ندیدیم یکی از گروه های تحریم کنه مدرسه رو (!!) هر چند این ترم ما شاهد شورای هاگوارتز بودیم که می تونست مدیر رو عزل و یک مدیر جدید انتخاب کنه تا وضعیت این چنین نشه!

این نظر شخصی بنده هست که بر حسب تجربه بهش رسیدیم و بنظرم تحریم هاگوارتز توسط هر استاد یا کاپیتان تیم کوییدیچ و یا مدیر گروه و یا تحریم جمعی تعدادی دانش آموز یک نوع ضربه به اصل چهار گانه هاگوارتز هستش که باید ممنوع اعلام بشه و مجازاتی در قبالش قرار داده بشه!

مرسی!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۲۰ شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
میون کلام همگی

پ.ن : امتیازهای تدریس ارسال نشده دیروز و پریروز کسر میگردد و مسابقه ریونکلاو و اسلاترین هم مساوی بدون برنده اعلام میشود !

اینجا منظور مسابقه ما و اسلیترین نبود که هر دو طرف شرکت نکردن؟
به نظرم ریونکلاوی که بولد کردم هافلپاف بوده در اصل. البته متوجهم که الان همه چیو تعطیل کردین و از اهمیت ساقطه این موضوع، فقط فکر کردم موجب سوتفاهم شد اون وسط.
همین و با تشکر.

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۱۹:۵۴ شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نقل قول:

ادی کارمایکل نوشته:
جدا از اینکه یه سریا می پرن وسط و نخود آش می شن، و امیدوارم این دفعه به کاری که بهشون مربوط نیس دخالت نکنن، از مدیریت درخواست بستن هاگوارتز یا حداقل نظرسنجی برای بستنش دارم:)) اونو که دیگ ویرایش نمی شه کرد، نه؟

+مرلین جان، داداش، شما در ژانر داداعیسم(اگه نمی دونی، گوگلش کن:دی) می نویسی حرفاتو؟ خداییش نمی فهمم چی می گی و ربط حرفات به هم چیه؛))

ادی جان من ترم رو رسما بستم و دیگم باز نمیکنم خودمم دارم میرم مرسی ازت که به فکر هاگ هستی !

به باروفیو عزیز:

من معذرت میخوام که ناراحتت کردم و از همه ی اعضای شما هم معذرت میخوام
حق با شما بود در مورد ویرایش پست و من اشتباه کردم !
در رابطه با همه چیز حق با شما است و من مدیریتم در این ترم کلا اشتباه بود و قبول هم دارم و منکر هم نمیشم که اشتباهات زیادی داشتم در هر صورت معذرت خواهی میکنم و آرزوی موفقیت دارم برای همه عزیزان در سایت !

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۰۴ شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

ادی کارمایکل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۹ چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۰:۴۸ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
از گولاخ خانه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 122
آفلاین
جدا از اینکه یه سریا می پرن وسط و نخود آش می شن، و امیدوارم این دفعه به کاری که بهشون مربوط نیس دخالت نکنن، از مدیریت درخواست بستن هاگوارتز یا حداقل نظرسنجی برای بستنش دارم:)) اونو که دیگ ویرایش نمی شه کرد، نه؟

+مرلین جان، داداش، شما در ژانر داداعیسم(اگه نمی دونی، گوگلش کن:دی) می نویسی حرفاتو؟ خداییش نمی فهمم چی می گی و ربط حرفات به هم چیه؛))

He is Nostro dis Parter
Nostr' alma Mater...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.