هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۲:۱۷ شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵

آرتور ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۲ جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۳:۲۰ جمعه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱
از خانه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
این شخصیت ساخته ی تخیل منه و توی هیچ کدوم از فیلم ها و داستان های هری پاتر حضور ندارد.
نام: لئو
نام خانوادگی: مک میلیان
گروه: گریفیندور
محل زندگی: نامشخص (شاید در آینده محفل ققنوس)
پاترونوس: گریفین
چوب دستی: چوب نارون- مغز: موی اسب تک شاخ- 23 سانتی متر- با انعطاف لازم
نژاد: دورگه
جارو: آتش افکن
ظاهر:
موی مشکی، رنگ چشم قهوه ای روشن، قد متوسط رو به بالا.
اخلاق:
شوخ طبع، خسته، آروم، مودب، در عصبانیت طرف مقابلم رو نمی شناسم، مث یه بچه ی آروم یه گوشه نشستم تو حال خودمم.
اختراعات: گوی امید، جاروی نیمبوس 3000.
کشفیات: کشف فسیل یک دم شاخی در سن 15 سالگی
حیوانات مورد علاقه: گریفین، شیر، عقاب یا شاهین، گربه.(از مار و وزغ متنفرم مخصوصا مار)
بوگارت: شبح توی اتاق تاریک
توضیحات: متولد ماهی با نماد شیر. در 11 سالگی وارد هاگوارتز شدم. امسال فارق التحصیل شدم.
عاشق معجون سازی و تدریس روش های دفع رفتار های شرارت بار.

سلام. شخصیت های ساختگی برای ایفای نقش تایید نمیشن.
لطفا از لیست شخصیت ها یه شخصیت که گروهش مشخص نشده یا گریفندوریه رو انتخاب کن و معرفی کن. :)

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۲۲:۲۳:۱۴
ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۲۲:۲۳:۳۷

معتقد به روماتیسم در حد آرتریت و آرتریت روماتوئید

فرزند بیشتر، زندگی بهتر!

پیام زده شده در: ۲۱:۳۰ شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵

الیزابت امکاپا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۶ یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۵:۴۲ شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶
از اربابم بترس!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 93
آفلاین
نام:الیزابت امکاپا
گروه:ریونکلاو
رنگ چشم:قهوه ای روشن-خورمایی
رنگ چشم:بلوند
ظاهر:ظاهری مهربون ولی کمی خشن،توی مهمونی ها خیلی مجلسی لباس میپوشه ودر حالت طبیعی تیپش اسپرته
اخلاقش:مهربون کمی خشن،دوست بامعررفت،بر عکس ظاهرش خرخون،به شدت اجتماعی(یه کمی خشن هست ولی با افراد خوش رو برخوردمی کند)،به شدت عاشق طلسم های خطرناکه،رنگ مور علاقش آبیه
زندگی نامه:مدت ها پیش با خانواده اش زندگی ای در سطح پایین داشته و نون خونه رو این دختر پس از مریض حال شدن پدرش در می آورده.تا یازده سالگی زندگی سختی داشته تا وقتی که این نامه یعنی نامه ی هاگوارتز به دستش میرسه و زندگیش از این رو به این رو می شه.این خانوم با ساخت وسایل جادویی جالب کلی پول در می آره وهمش رو برای خانوادش میفرسته هرچند وقت یک بارمقداری پول با همون روش قبلی جمع اوری می کنه وبرای خانوادش میفرسته.دوستای زیادی توی هاگوارتز داره نزدیک اسلایترین نمی شه فقط چندتا دوست توی گریفندور داره

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۲۱:۳۶:۴۳

زنده باد لردولدمورت

σŋℓყЯムvεŋ

پیام زده شده در: ۲۱:۰۴ جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵

سوروس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۳ شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۷:۲۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷
از ما به شما
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 67
آفلاین
نام : سوروس اسنیپ
گروه : اسلیترین

شاهزاده دورگه ، استاد معجون سازی و دفاع در برابر جادوی سیاه مدرسه هاگوارتز ، مرگخوار ، عضو محفل ققنوس ... همه ی این ها فقط عناوینی ناقص برای معرفی من ، سورس اسنیپ است . در شبی سرد در 9 ژانویه از مادری اصیل به دنیا آمدم . در یازده سالگی دعوت مدرسه هاگوارتز را قبول کردم و وارد گروه اسلیترین شدم . گروهی که بعد ها ریاست آن را به عهده گرفتم و در زمان مدیریت من ، موفق ترین گروه از گروه های 4 گانه هاگوارتز بود . در زمان جنگ جادوگری اول ، به سمت لرد ولدمورت رفتم و در کنار وی با جامعه جادوگری جنگیدم اما بعد ها به دلیل یک عشق قدیمی ، مجبور شدم جبهه خودم را تغییر دهم و به کمک او و همسرش برخیزم . بعد از اینکه آلبوس دامبلدور از تمام قضایا آگاه شد ، به عنوان جاسوس دو جانبه برای هر دو جبهه فعالیت کردم ولی هیچگاه هیچ کدام از اطرافیانم واقعا نفهمیدند که من به کدام جبهه تعلق دارم و کدام جبهه را از اعماق قلب خود ، پذیرفته ام . هنوز کسی نمی تواند تمایل من را درک کند و دلیل فعالیتم برای هر کدام از این دو گروه را پیدا کند . من ! سورس اسنیپ ! بار دیگر باز گشته ام تا این بار گذشته خود را برای همیشه پشت سر بگذارم و برای آخرین بار ، خودم باشم !

دسترسی گروه اسلیترین داده شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ ۲۱:۱۳:۲۵

Always

پیام زده شده در: ۰:۰۴ جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵

گلرت گریندل‌والدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۹ پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۳:۲۷ سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
نام: هپزیبا اسمیت

گروه: هافلپاف

سپر مدافع: گورکن

چوبدستی: چوب صندل، 21 سانتی متر، مویرگ قلب اژدها
ظاهر: هپزیبا خیلی پیره. موهاش رو با طلسم رنگ می کنه و بالای سرش جمع می کنه سرش شبیه پشمک میشه. چاقه و چشماش آبیه. صورتش پر از چین و چروکه. لباساش بلند و معمولا صورتیه. قدش هم خیلی کوتاهس.

زندگینامه:
هپزیبا توی یه خانواده ثروتمند به دنیا میاد خانواده ای که از نسل هلگا هافلپاف بوده. هپزیبا مثل همه ی همنوعاش در یازده سالگیش وارد هاگوارتز میشه و میره هافلپاف.
بعد از تموم کردن تحصیلاتش پدرش رو از دست میده و ثروت هنگفتی بهش میرسه چون خواهر یا برداری نداشته ولی از نظر خودش با ارزش ترین داراییش فنجون جدش هلگاس.
هپزیبا هفت بار ازدواج می کنه و هربار همسراش به طرز مشکوکی می میرن و ثروت زیادی براش به ارث میذارن. شایعات زیادی راجع به هپزیبا ساخته میشه مثلا میگن اون علاقه زیادی به خوردن قلب مردها داره. هپزیبا هیچ وقت این شایعه ها رو نه رد می کنه نه تایید.
هپزیبا به دست تام ریدل جوان کشته میشه ولی روز دفنش یهو غیب میشه! هیچ کس هم نمیفهمه اون کجاس. بعضیا میگن هیپزیبا به خاطر از دست دادن دو گنجش یعنی فنجون هلگا و قاب آویز سالازار دیوونه شده بعضیا هم میگن اون به غاری رفته و همون جا زندگی میکنه و به خوردن قلب مردای جوون ادامه میده.
هپزیبا سالها بعد ظاهر میشه و به هیچ کس نمیگه کجا بوده اون به لرد ولدمورت می پیونده و به این موضوع افتخار می کنه.

تایید شد.

ویرایش شده توسط A.a.A در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ ۰:۱۸:۱۷
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ ۰:۴۹:۴۲

پیام زده شده در: ۲۳:۳۵ یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵

پومانا اسپراوتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۰ سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۵:۴۶ سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 30
آفلاین
نام: پروفسور اسپراوت

گروه : هافلپاف

اصالت جادویی: خون اصیل

زمان و مکان تولد: لندن سال 1780

مو: خاکستری و فرفری

چشم : عسلی

چوب دستی: چوب بید سرخ با مغزی پر ققنوس - 23 سانتی متر

لولو خورخوره: شته درخت بید

علایق: گیاهان و گل های جادویی. گرفتن سم ها و عطر گل ها و گیاهان و استفاده از اونها برای درمان . سفر به تمام گوشه های جهان از جنگل های آمازون گرفته تا استپ های سیبری برای غنی کردن مجموعه گیاهشناسی. و همینطور ترغیب دانش آموزان به گیاهشناسی و تحقیق روی گیاهان و کشف استعداد های نهفته

ویژگی اخلاقی: مهربان ولی جدی. کسی حق نداره روی حرفش حرفی بزنه اگرنه پشیمون میشه. به هیچ کس بدی نمیکنه و همیشه به نفع بقیه کار کرده. از طرفداران دامبلدور.

معرفی:
پروفسور اسپراوت استاد گیاهشناسی هاگوارتزه. وعلاقه داره تا کلاس هاش داخل گلخونه خودش برگزار بشن.
علاقه شدیدی به گیاهانش داره و تقریبا تمام درد ها و بیماری ها رو میتونه با گیاهان درمان کنه .از قلب شکسته گرفته تا استخون نرم شده و درمان طاسی

**بقیو فردا مینویسم الان حالم خوب نیست**

فردا؟ وقتی تایید شدین دیگه نمی‌تونین پستتون رو ویرایش کنین. بنابراین اگه تغییری خواستین تو معرفی شخصیتتون بدین پست جدید بزنین.
تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۰:۵۲:۵۱

پیام زده شده در: ۲۱:۵۲ شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵

مرگخواران

دلفی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۹ پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
امروز ۱۶:۰۵:۲۷
از گالیون هام دستتو بکش!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
مترجم
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 233
آفلاین
این شخصیت توی لیست قرمز بود ولی طبق تبصره های ایفای نقش متوجه شدم که چون بیشتر از یک ماه از آخرین ورود کاربر میگذره میشه آزادش کنید و به من بدید
نام خشصیت:دلفی ریدل ملقب به شومسار (Augureyآگری)نوعی ققنوس ایرلندی با پر های سیاه و بدن لاغر همچنین دارای یک منقار تیز است آواز آن نشانه ریزش باران است.
گروه:من هرگز به هاگوارتز نرفتم و آنجا درس نخواندم...ولی میدانم که با وجود این که نواده سالازار اسلیترین بزرگ هستم به خاطر هوش و فراست سرشارم در گروه ریونکلا قرار میگیرم که خواستگاه همیشگی دانایان بوده.
نژاد:اصیل زاده
ویژگی های ظاهری و اخلاقی:من برخاسته از تنهایی ام و فرزند تاریکی...همه دنیا باید به قدرت شومسار و لرد سیاه تعظیم کنند.
سرشار از هوش،هوشی که در راه جادوی سیاه استفاده خواهد شد...
من یک تغییر شکل دهنده ام و به یک آگری(شومسار)تغییر شکل میدهم...
و من هرگز تسلیم مرگ نخواهم شد...
زیرا من میتوانم هر کسی را از مرگ برگردانم به جز کسانی که توسط خودم و یا لرد سیاه کشته شده باشند...
این توانایی خود من است،نه چیزی که از کسی به ارث برده باشم این چیزی است که دیگران از من به ارث خواهند برد...اگر به قدر کافی لایق و خوش شانس باشند
معرفی کوتاه:من فرزند لرد سیاه و بلاتریکس لسترنج هستم.
من گذشته ی جدیدم...
من آینده ی جدیدم...
من پاسخی هستم که این دنیا دنبالش بوده...
هنگامی که
اضافه ها نجات یابند، هنگامی که زمان برگردانده شود،
هنگامی که فرزندان ناپیدا پدرانشان را به قتل رسانند: آن
زمان لرد سیاه باز خواهد گشت...
و شومسار در کنار او فرمانروایی خواهد کرد.
من همانند پدرم در یک یتیم خانه بزرگ شدم،من تا مدت ها نمیدانستم چه کسی هستم،من هیچ چیز نمیدانستم،تا نهایتا ردولف لسترنج همسر وفادار مادرم روزی سراغ من آمد و حقایقی را برملا کرد،و من خود را یافتم،من چیز هایی میدانستم،خیلی کم،میدانستم که مثل بقیه نیستم،من فرق داشتم من با مار ها حرف میزدم،و دور از چشم سرپرستم میتوانستم پرواز کنم من کار هایی را میکردم که مطمینا عادی نبودند.سرپرست من در یتیم خانه یک شومسار نگه میداشت و اعتقاد داشت که آواز آن نشانه مرگ است،او از من متنفر بود و میگفت آواز خواندن پرنده پلیدی من در آینده را نشان میدهد...
حق با او بود...حالا من نقش یک شومسار را روی گردنم حک کرده ام تا از یاد نبرم که من برای پلیدی خلق شده ام...و از یاد نبرم من فرزند سیاهی ام...
چوبدستی:چوب آبنوس؛مغزی پر آگری،37سانتی متر، رنگ سیاه
جارو:کسی که پرواز میکند...به جارو نیازی ندارد...
پترونوس:آگری

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۹ ۲۱:۵۹:۱۸

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۱۵ چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵

برترام ابریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۶ سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۵:۰۸ پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵
از خــراب آبــاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
نام : برترام ابری

اصالت جادویی : اصیل زاده

زمان و مکان تولد : لندن ، دو سپتامبر 1960

جانورنما : شغال

گروه : بدون گروه

چوبدستی : 13 سانت و هفتاد وچهار میلی متر ، مغز از موی دماغ عمه ی مرلین

لولوخورخوره : مورچه

علایق : سواری کردن روی گاو های غرب استرالیا و راندن در شرق آسیا . تبدیل قوری های قشنگ به قوری های زشت . چایی خوردن در ارتفاعات هیمالیا و همچنان ریختنشان روی سر اهالی هیمالیا .

ویژگی های ظاهری : موهای قهوه ای ژولیده . قدی متوسط . چشمهای مشکی . صورتی گرد و گفتنی نگفتنی زیبا .

ویژگی های اخلاقی : به شدت همه چیز را با عینک مسخره گی نگاه میکند . باور دارد که در همه چیز خنده وجود دارد . در انتخاب دوستانش دقیق است . به شدت از اجبار متنفر است و آزادی و آرامش از والاترین هدف هاییست که دارد .

بیوگرافی : متولد خانواده ای اصیل زاده و به شدت پایبند به فرهنگ های سنتی جامعه جادوگری . پدر و مادر برترام قبل از اینکه لرد سیاه اعلان قدرت بکند و چهره ی تاریک خود را نشان بدهد با او دوست صمیمی بودند اما بعد از اینکه لرد سیاه شروع به کشت و کشتار کرد با او مخالفت کردند و رابطه شان با لرد سیاه را قطع کردند . اما برترام که لرد سیاه را در مواقع مهمانی های کوچک با خانواده ش ملاقات میکرد شیفته ش شده بود . برترام لرد سیاه را بیشتر از خانواده ی خود دوست داشت و زمانی که مخالفت خانواده ی خود را دید به آن ها پشت کرد و به دنبال لرد سیاه رفت و از مریدان او شد .

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۷ ۱:۳۱:۲۱
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۷ ۱:۴۹:۱۳

آن چــنان آخر بمــیرم ، کز پی ام مــرگی نیاید

پیام زده شده در: ۱۴:۲۳ یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵

فرد ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۰ جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۲:۰۹ پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵
از پریوت درایو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 23
آفلاین
نمیدونم برداشته شده یا نه..
توی لیست قرمزش نکرده بودن.

نام: فرد ویزلی
پدر: آرتور ویزلی
مادر: مالی ویزلی
گروه : گریفیندور
ویژگی های ظاهری: موهای کوتاه قرمز. قد بلند. برای اطلاعات بیشتر میتونید برادرم جرج رو ببینید :) البته من دوتا گوش دارم
اخلاقی: شوخ طبع و خوش خنده.. علاقه ی زیادی به وسایل شوخی دارم و از درس خوندن بدم میاد
نژاد: اصیل زاده
معرفی:
من در ۱ آوریل همراه با برادر دو قلوی خودم به دنیا اومدم سه برادر بزرگ تر از خودم دارم. به نامهای: پرسی،بیل و چارلی.(از پرسی بدم میاد و از دیدنش خوش حال نمیشم.) یک برادر و یک خواهر کوچک تر هم به نام های: جینی و رونالد دارم.
در یازده سالگی همرا با برادرم جرج به هاگوارتز رفتیم و در گروه گریفیندور به تحصیل پرداختیم
من و جرج مدافع تیم کوییدیچ گریفیندور شدیم. در هاگوارتز با فروش یواشکی وسایلی که اختراع میکردیم پول کمی رو پس انداز میکردیم.( برای هدف بزرگ آینده مون).در سال ششم از مدرسه فرار کردیم و با پولی که هری پاتر بهمون داد، مغازه ی وسایل شوخی رو ساختیم.چون هم این کار رو دوست داشتیم و هم در اون شرایط چیزی که آدم ها رو خوشحال کنه ضروری بود.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۳ ۱۵:۰۴:۳۸

Depends on the purity of the window through which we  look  

.

.

.

.

چیزی که ما از دیگران می بینیم به شفافیت شیشه ای بستگی داره که از پشت اون نگاه می کنیم

پیام زده شده در: ۲۲:۳۵ دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵

سوروس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۳ شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۷:۲۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷
از ما به شما
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 67
آفلاین
نام : سوروس اسنیپ
گروه : تا اطلاع ثانوی بدون گروه

شاهزاده دورگه ، استاد معجون سازی و دفاع در برابر جادوی سیاه مدرسه هاگوارتز ، مرگخوار ، عضو محفل ققنوس ... همه ی این ها فقط عناوینی ناقص برای معرفی من ، سورس اسنیپ است . در شبی سرد در 9 ژانویه از مادری اصیل به دنیا آمدم . در یازده سالگی دعوت مدرسه هاگوارتز را قبول کردم و وارد گروه اسلیترین شدم . گروهی که بعد ها ریاست آن را به عهده گرفتم و در زمان مدیریت من ، موفق ترین گروه از گروه های 4 گانه هاگوارتز بود . در زمان جنگ جادوگری اول ، به سمت لرد ولدمورت رفتم و در کنار وی با جامعه جادوگری جنگیدم اما بعد ها به دلیل یک عشق قدیمی ، مجبور شدم جبهه خودم را تغییر دهم و به کمک او و همسرش برخیزم . بعد از اینکه آلبوس دامبلدور از تمام قضایا آگاه شد ، به عنوان جاسوس دو جانبه برای هر دو جبهه فعالیت کردم ولی هیچگاه هیچ کدام از اطرافیانم واقعا نفهمیدند که من به کدام جبهه تعلق دارم و کدام جبهه را از اعماق قلب خود ، پذیرفته ام . هنوز کسی نمی تواند تمایل من را درک کند و دلیل فعالیتم برای هر کدام از این دو گروه را پیدا کند . من ! سورس اسنیپ ! بار دیگر باز گشته ام تا این بار گذشته خود را برای همیشه پشت سر بگذارم و برای آخرین بار ، خودم باشم !

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۲۲:۴۳:۰۵

Always

پیام زده شده در: ۰:۵۷ جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵

هرماینی گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۷ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۴:۱۲ یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷
از خونمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 37
آفلاین
نام : هرماینی گرنجر

ظاهر : باهوش با موهای فر و طلایی نسبتاً بلند خرخون و پایبند به قوانین مدرسه.

حیوان خانگی : یک گربه ی حنایی

گروه : گریفیندور

نژاد : دورگه

چوب جادو : چوب درخت مو و شاخ تک شاخ و ریسه ی قلب اژدها

جارو : آذرخش

پاترونوس : سمور آبی

توضیحات : هرماینی گرنجر که به اشتباه هرمیون گرنجر گفته می شود. بهترین دوست هری پاتر و رون ویزلی است .
به شدت باهوش و خرخون است به همین دلیل اول کلاه گروهبندی می خواست او را به گروه ریوونکلا بیندازد.
در خانواده ای مشنگ زاده شد. مادر و پدر او دندانپزشک بودند. به خاطر این که او دورگه بود مورد تمسخر قرار می گرفت. او در درست کردن سپر مدافع برعکس هری کمی مشکل داشت. سپر مدافع او به شکل سمور است.
بوگارت او هم به شکل پروفسور مک گوناگل است که به او می گوید در تمام امتحانات نمره ی قبولی نیاورده است.
در کلاس پروفسور اسلاگهورن وقتی داشت معجون عشقینه را بو می کرد ( معجون عشقینه باعث می شود بو هایی که دوست داریم را حس کنیم .) گفت :
برای من بوی چمن تازه کوتاه شده، کاغذ پوستی نو و ...
او کمی مکث کرد. برای او بوی موهای رون را می داد که از گفتنش خجالت می کشید. او با این که به قوانین به شدت پایبند بود، ولی به خاطر هری و رون در همان سال های اول هزاران قانون مدرسه را شکست.

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدی.

ویرایش شده توسط گرگوویچ در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۱۲:۳۹:۳۴
ویرایش شده توسط گرگوویچ در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۱۲:۴۰:۴۲
ویرایش شده توسط گرگوویچ در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۱۲:۴۳:۱۴
ویرایش شده توسط گرگوویچ در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۱۲:۵۳:۴۸
ویرایش شده توسط گرگوویچ در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۱۳:۱۸:۰۴
ویرایش شده توسط گرگوویچ در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۱۴:۴۶:۱۶
ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۱۵:۰۰:۱۸

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.