هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
پیام زده شده در: ۱۵:۲۸ شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶

فرد جرج ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۹ پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۰:۲۳ یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
سلام،

شیش خط توضیح نوشتم و در نهایت به این نتیجه رسیدم که ظاهرا توضیحات چندان مهم نبوده و فقط انتخاب ها لحاظ می شن و من هم...

گریفیندور لطفا...

اگر که واقعا هیچ راهی نداشت هم هافلپاف.

پیام زده شده در: ۲۱:۴۱ پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۴۷ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۳:۴۴:۲۶ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 797
آفلاین
نقل قول:

Denin.Veiga نوشته:
سلام.

حقیقتش اگر میخواستم یکی از شخصیت های کتاب باشم حتما یا پرفسور اسنیپ میبودم یا دراکو مالفوری... اما خب اینا گرفته شدن پس بنابر این تصمیم بر دِنین ویگا موندن شد!
دِنین یک مرد بیست و شش هفت ساله هست که معمولا جدی و منطقیه اما وقتی جمع دوستاش باشه و بنا به خندیدن باشه خوب بلده که بخندونه!
بهر حال باتوجه به خصوصیاتم نظر خودم به ترتیب روی اسلیترین و گریفیندوره... اگه که دیـــــگه هیـــــــــچ جایی پیدا نکردی تو اینا من رو بگنجونی، ریونکلاو .

قربانت مرسی !

________
پ.ن: میگما... اون فاز شاگرد اول و چمیدونم شاگرد ممتاز توی پستای اول دیگه چــــــی بود؟؟؟ پاچیدم از خنده!

درود بر تو فرزندم.

اول از همه در مورد شخصیتت که در پیام شخصی توضیحات لازم رو دادم. دوم هم اینکه اصلا انتخاب شخصیت این مرحله نیست. اینجا فقط گروهبندی میشی.
خب... حالا کدوم گروه بندازمت؟ همش اینجا توی سرته... شجاعت و عقلت رو میبینم. به نظرم در گریفیندور آینده درخشانی خواهی داشت.

مرحله بعد: انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت ها و معرفی در تاپیک معرفی شخصیت.

بلندپروازی، پشتکار، شجاعت و فراست
در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۵:۳۳ پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶

دیوید هامبلینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۴ چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۲:۲۱ پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۶
از یک نقطه ی کور.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
سلام.

حقیقتش اگر میخواستم یکی از شخصیت های کتاب باشم حتما یا پرفسور اسنیپ میبودم یا دراکو مالفوری... اما خب اینا گرفته شدن پس بنابر این تصمیم بر دِنین ویگا موندن شد!
دِنین یک مرد بیست و شش هفت ساله هست که معمولا جدی و منطقیه اما وقتی جمع دوستاش باشه و بنا به خندیدن باشه خوب بلده که بخندونه!
بهر حال باتوجه به خصوصیاتم نظر خودم به ترتیب روی اسلیترین و گریفیندوره... اگه که دیـــــگه هیـــــــــچ جایی پیدا نکردی تو اینا من رو بگنجونی، ریونکلاو .

قربانت مرسی !

________
پ.ن: میگما... اون فاز شاگرد اول و چمیدونم شاگرد ممتاز توی پستای اول دیگه چــــــی بود؟؟؟ پاچیدم از خنده!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۰۷ شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

KAMYAR نوشته:
آدم فعال و جویای علم هستم و وقتی نوبت عمل کردن میرسه از هر چیزی که بلد باشم کمک میگیرم ، سخت اعتماد میکنم اما وقتی اعتماد میکنم به سختی اعتمادم از بین میره ، از بی طرفی خوشم نمیاد ولی سعی میکنم طرفمو عاقلانه انتخاب میکنم ، آدم شلوغیم ولی تو ذهنم خیلی چیزهای دیگه میگذره و با اینکه به به نظر نمیاد ولی درون گرا هستم .
گروه های مورد علاقم به ترتیب : اسلیترین ، گریفندور ، ریونکلاو
من رو توی گروه هافلپاف ننداز

درود بر تو فرزند جویای علم.

از فعال بودنت خوشم میاد و به شدت هم امیدوارم بعد از ورودت به ایفای نقش همینطور فعال بمونی و محو نشی. طرز فکرت راجع به اعتماد کردن رو هم دوست دارم و در کل اینکه برو به ریونکلاو که رستگار شوی!

مرحله بعد: انتخاب یک شخصیت انتخاب نشده از لیست شخصیت ها و معرفی اون در تاپیک معرفی شخصیت

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۹ شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

جرالد ویکرزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۴ جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۹ سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶
از اصفهان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
آدم فعال و جویای علم هستم و وقتی نوبت عمل کردن میرسه از هر چیزی که بلد باشم کمک میگیرم ، سخت اعتماد میکنم اما وقتی اعتماد میکنم به سختی اعتمادم از بین میره ، از بی طرفی خوشم نمیاد ولی سعی میکنم طرفمو عاقلانه انتخاب میکنم ، آدم شلوغیم ولی تو ذهنم خیلی چیزهای دیگه میگذره و با اینکه به به نظر نمیاد ولی درون گرا هستم .
گروه های مورد علاقم به ترتیب : اسلیترین ، گریفندور ، ریونکلاو
من رو توی گروه هافلپاف ننداز

so close no matter how far

could be much more from the heart

for ever trust in who we are

and nothing else matter

پیام زده شده در: ۱۹:۵۷ سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
* تـوجــه *

به اطلاع کلیه تازه واردانی که قصد ورود به ایفای نقش را دارند می رسانیم که ظرفیت گروه اسلیترین تا اطلاع ثانوی پر بوده و ازین پس هرکس به این تاپیک مراجعه می کند، باید انتخابش از گروه گریفیندور، هافلپاف و ریونکلاو باشد.

نکته: کسانی که تا بدین لحظه کلاه گروهبندی آن ها را اسلیترینی خوانده اما وارد ایفای نقش نشده اند، جایگاه خود در گروه اسلیترین را از دست داده و باید مجددا گروهبندی شوند.

توجه: برای اطلاع از چگونگیِ وضعیت گروه‌های چهارگانه هاگوارتز در سایت جادوگران، به تاپیک معرفی گروه های چهارگانه هاگوارتز(مخصوص تازه واردها) مراجعه کنید.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۸:۱۵ یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

SirSeverusSnape نوشته:
ادم گوشه گیریم و علاقه زیادی به حرف زدن ندارم ینی برام جالب نیست انرژی برای حرف زدن بدم! خیلی کتاب میخونم ینی خیلی بیش از حد میخونم.
از موسیقی لذت میبرم و همینطور وقتایی که بیکارم شکنجه کردن افرادو تو ذهنم تصور میکنم :)
فک کنم بتونم مرگ خوار خوبی بشم البته اینجا نباید بگم!
دوست دارم برم اسلیترین

درود بر تو فرزندم.

خوش اومدی و اینکه... اوه... حال نداری جواب بدی... چقدر بهینه گر و صرفه جو در مصرف انرژی... قطعا شعار لامپ اضافه خاموش رو هم الگوی زندگیت قرار دادی. برو به اسلیترین.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۶:۲۹ یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

فینیاس نایجلوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۸ سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۲:۲۵ شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶
از اصفهان
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ادم گوشه گیریم و علاقه زیادی به حرف زدن ندارم ینی برام جالب نیست انرژی برای حرف زدن بدم! خیلی کتاب میخونم ینی خیلی بیش از حد میخونم.
از موسیقی لذت میبرم و همینطور وقتایی که بیکارم شکنجه کردن افرادو تو ذهنم تصور میکنم :)
فک کنم بتونم مرگ خوار خوبی بشم البته اینجا نباید بگم!
دوست دارم برم اسلیترین

به امید انقراض گندزاده های پست...

پیام زده شده در: ۱۱:۵۷ جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

one_winged_angel نوشته:
درود.

من ادم فوق العاده محکمیم در برابر مشکلات. دوستان خیلی کمی دارم و با ادم های کمی در ارتباطم ولی برای افرادی ک باهاشون در ارتباطم سنگ تموم میذارم.
از جاهای ساکت و خلوت لذت میبرم ، معمولا کم حرفم بیشتر درون خودم سیر میکنم.
ب خوندن کتاب ورزش موسیقی و ... علاقه دارم.
ب ماورا الطبیعه علاقه دارم در خیالاتم افراد خانواده و دوستامو ب روش های مختلف شکنجه میکنم و میکشم
کم عصبی میشم ولی اگه هم عصبی بشم کنترلم از دستم میره.
جادوی سیاه و مطالعات در این زمینه خیلی برام لذت بخشه همینطور سوزوندن و شکنجه کردن حشرات.
معمولا از ماسک استفاده میکنم و لباس های مشکی میپوشم.
افرادی ک منو نمیشناسن از من وحشت دارن ولی دوستام ک منو میشناسن ازم نمیترسن
این هم بگم ک مازوخیسم تشریف دارم
گریفیندور و اسلیترین.
هر چند بیشتر مایلم برم اسلیترین

درود بر تو فرزندم.

خوش اومدی... و البته سعی کن چندان عصبی نشی اینجا... به هرحال یه وقت ملت رو میترسونی و اینا... از ماسک استفاده میکنی؟ منو یاد یه شخصی انداختی یهو. به هر حال، فکر میکنم گروه مناسب تو، گروه اسلیترین باشه و در این گروه پیشرفت کنی!

نقل قول:
خب من يه آدم جدي و درون گرام.ترس برام هيچ معنايي نداره عاشق مارم طوري كه يه بار گذاشتم رو گردنم.
ميدونم اين ربطي نداره
ولي عاشق پوزخند زدنم كلا جزئي از وجودمه كه بيشترا ازش متنفرن و تقريبا ميتونم بگم هيچي برام مهم نيست به جز هدفم.
و آخرين چيز تو هري پاتر از دراكو بلا و ولدمورت خوشم مياد و نميخوام هيچ گروهي به جز اسلايترين برم.تو پاترمورم شدم اسلايترين.

درود بر تو فرزندم.

خوش اومدی و اینکه چرا انقدر خشن خب؟ من یه کلاه پیر بیشتر نیستم ها... ملایم تر برخورد کن... و تا یادم نرفته، گروه مناسب تو اسلیترین هست!

نقل قول:

mehrmrm نوشته:
سلام کلاه
من خیلی کتاب میخونم و وقتایی ک کتاب نمیخونم فیلم میبینم همینطور عاشق بحث کردن درباره کتابهام عاشق ماجراجویی و چیزهای جدید هم هستم و انتخاب خودم ریونکلاوه واقعا میخام برم تو اون گروه
متشکرم

درود بر تو فرزندم.

خوش اومدی. غیر از علاقت به فیلم و کتاب، میتونم هوش زیاد و علاقت به یادگیری رو هم ببینم و باور دارم که میتونی در ریونکلاو به هرچیزی که میخوای برسی.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۰:۴۴ جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

مارگارت اتینگتونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۹ جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۵:۰۰ سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام کلاه
من خیلی کتاب میخونم و وقتایی ک کتاب نمیخونم فیلم میبینم همینطور عاشق بحث کردن درباره کتابهام عاشق ماجراجویی و چیزهای جدید هم هستم و انتخاب خودم ریونکلاوه واقعا میخام برم تو اون گروه
متشکرم

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.