هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۳:۰۶ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶

فرد جرج ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۹ پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۰:۲۳ یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
نام: فرد جرج ویزلی

گروه: هافلپاف

چوبدستی: بیست و یک اینچ و مغزی دم تک شاخ

مشخصات:

پسری با قد متوسط و عینکی، موهای سرخ خانواده پدرش و پوست تیره مادرش آنجلینا رو به ارث برده، چاق که نه... ولی پره. علاقه زاید الوصفی به موسیقی و از این دست لهو و لعب ها داره. :) و دائما هدفون به گوشه. به اندازه باباش بزله گو نیست و زیاد حرف نمی زنه، اما سر و صدای زیادی داره و میزان تخریب گریش برابر با پنج بمب اتمی برآورد شده.

فرد عضو یک خونواده بزرگه و از این بابت خوشحاله، خوشحاله که این همه فامیل داره که حسابشون از دستش در رفته ولی با خودشون میونه خوبی نداره؛ آدم گوشه گیریه و بهترین دوستانش وسایلی هستن که تاثیر زیاد و صدای زیاد تری دارن.

خون آرتور ویزلی در رگ هاش جاریه و عاشق وسایل مشنگی هست. یکی از بزرگترین فانتزی های فردجرج جارو برقی ها هستن و شاید یکی از بزرگترین آرزوهاش اینه که یک جارو برقی پرنده بسازه. در این راستا کلی کتاب های مشنگی خونده که البته به نظرش چندان مفید و کاربردی نمی اومدن. ولی در عوض مسائل هیجان انگیز (ولی بی پایه و اساس) توی اون ها پیدا می شه. مثل این که هرچیزی رو که به بالا پرت کنی یک روز می افته زمین و یا هر کنشی واکنشی داره و یا از همه مسخره تر این که هیچ عنصری رو نمی شه به عنصر دیگه تبدیل کرد. موضوع آخر تا هفته باعث قهقهه های گاه و بی گاه فرد جرج می شد.

چون صحبت از جارو پیش اومد، باید بگم که فرد جرج یک بازیکن کوییدیچه. دست کم به زعم خودش و این که آرزو داره یک روز توی ترکیب اصلی تیم چادلی کننوز بازی کنه و این چیزیه که به همه می گه، هر چند که آرزوی قلبی حقیقیش در زمینه کوییدیچ اینه که اوّلین بازیکن مذکر تیم هالی هد هارپی باشه. امّا از اونجا که پدرش، جرج بعد از این که اون اعتراف کرد طرفدار هالی هده تا مدّت ها اون رو سوژه می کرد ولی مامان آنجی گفت که اون هم خیلی از بازی تیم هارپی ها خوشش می آد، با این حال از همه بدتر رکسانا بود. خیلی بده که آدم یه خواهر بزرگتر داشته باشه که وقتی همه جمع هستن درونی ترین مسائل شما رو فریاد بزنه و قاه قاه بخنده. واقعا بده!

در زندگی چیز های زیبای زیادی هست، آرزو ها، فانتزی ها، تفریح ها و عادت ها... و همینطور چیز های بد، چیزهایی که دلمون می خواد برای ابد از ما دور بمونن، چیزهایی مثل ترس ها. سیاه چاله هایی که در اعماق وجودمون انتظار می کشن تا ما رو به دام بندازن و به درون خودشان بکشانند. ترس هایی مثل تاریکی.

حکیمی می گفت که آدم ها تنها از چیزی می ترسن که نمی شناسنش، و به نظر فرد جرج این دقیقا تعریف تاریکیه، جایی که شما هیچ چیزی نمی بینید و غرق در اوهام می شید. نمی دونید اون چیز نرم و پشمالویی که بهش دست می کشید، پتو یا پشت گردن یک هیولای ناشناخته؟ چیزی که لگد کردید یک مار زهرآگینه یا مثلا دست رکسان؟! مسئله این جاست که تاریکی لذت ها را از شما می گیره و به جاش زمزمه ای از ناامنی رو توی گوش هاتون نجوا می کنه. فکر کنم همین دلیل ها برای این که فردجرج حق داشته باشه از تاریکی بترسه کافی باشن.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۳/۷ ۱۷:۰۲:۵۳

پیام زده شده در: ۹:۴۹ شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶

نیکولاس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۹ جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۴:۴۱ جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
نام : نیکولاس

نام خانوادگی : مالفوی

گروه : اسلیترین

سپرمدافع : گرگ سفید

ویژگی ظاهری : والا لاغر و قد بلندم با موهای لخت طلایی که کلا همیشه در تلاشم تا مرتبشون کنم ولی نمیشه چون پنج دقیقه بعد به صورت انفجاری از هم میپاشن.چشام سبزه و در کل صورت ظریف و خوش تراشی دارم.

ویژگی اخلاقی : سه تا چیز تو من پیدا نمیشه : آرامش ، مهربونی و بخشش.
استاد دراوردن حرص بقیه با پوزخند زدن.
البته بگما اگه عصبانی شم بد میبینین!

دیگر : برادر کوچیک لوسیوس و البته دشمن اصلیش...البته شوخی میکنم در جریانید که!
یه جورایی از همون بچگی باهام لج بود...تو هاگوارتزم که همش در حال دعوا!
از همون کودکی با رویای مرگخواری بزرگ شدم و این آرزو توی دورانی که هاگوارتز میرفتم هم باهام بود.روزی که برای گروهبندی رفتم هم کلاهه بهم گفت که ویژگی هر چهار تا گروهو دارم هم شجاعم هم مغرور و شرور( ) هم باهوش و با پشتکار! البته بنده خدا یکم خسته بوده فک کنم چون در مورد پشتکار یکم اشتباه کرده.اما باید بگم که اره...آدم شجاعیم و از هیچی نمیترسم...حتی از برادرم.
خلاصه که کلاه حق انتخاب بهم داد و منم به تبعیت از بقیه خانواده پاشدم رفتم اسلی البته بماند که اسلی همیشه توی قلب من بوده و خواهد بود گرچه خیلی تو اسلی از لوسیوس کتک خوردم اما باید بگم هیچ وقت از تصمیمم پشیمون نشدم.
خلاصه که با بالاترین نمرات از هاگوارتز اومدم بیرون و مرگخوار شدم.در منابع بسیاری گفته شده من بودم که اولین بار با گذاشتن علامت مرگ روی یه خانواده ی مشنگ اونا رو کشتم البته خب اون منابع معتبر رو میشه خرید منم که خب خیلی پولدارم دیگه در جریانید که!
یه چیز دیگه ای هم که هست کلا با لباس پوشیدن میونه ی خوبی دارم البته همه میونه ی خوبی دارن ولی خب من کلا خیلی تو فاز لباس و قیافه و این حرفام.
و یه چیز دیگه تنها چیزی که تو دنیای مشنگا میونم باش خوبه فوتباله! لامصب خیلی چیز شاخیه!
همین دیگه ما تمام و کمال همینیم فقط همه دوستام منو نیک صدا میکنن...شما هم نیک صدا کنید.

باتشکر
قبلیه

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۳/۶ ۱۰:۰۶:۰۸

پیام زده شده در: ۲:۳۶ جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶

دیوید هامبلینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۴ چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۲:۲۱ پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۶
از یک نقطه ی کور.
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
عرض سلام و ادب.

نام شخصيت انتخابي: "دِیوید هامبلین"

خون: دورگه.

گروه : "گریفیندور"

ویژگی های ظاهری و اخلاقی:قد متوسط اما چهارشانه. چشم های تیره و کشیده.موهای کمی بلند و مشکی. چهره ی معمولی و جدی.با لباس های رسمی معمولا در مجامع حاضر میشه. معمولا به علت مهربونی ذاتیش به دل همه میشینه. بعضی وقت ها یکم خنگ میزنه، البته با اون چهره ی جدی بنظر میاد خودش رو به خنگی بزنه؛بهر حال معمولا بقیه رو میخندونه. کسی چیز زیادی در موردش نمیدونه و درمورد خودش خیلی حرف نمیزنه.
یکمی هم چش چرونی میکنه کثافت!

چوبدستی: چوب دستی از چوب اَفرا و 25 سانتی متری.

جارو: آذرخش.

پاترونوس: ببر.
معرفی کوتاه: دیوید در سپیده دم یک روز بارانی در پاییزی سرد اولین اشک هایش را ریخت. او پسر بانوی جادوگریست که به عشقی ممنوع تن داد.

بهتر بود به تنها ویژگی این شخصیت که می‌دونیم، یعنی کاپیتان تیم کوییدیچ گریفیندور بودن اشاره می‌کردی. به هر حال...
تایید شد.

ویرایش شده توسط Denin.Veiga در تاریخ ۱۳۹۶/۳/۵ ۳:۵۳:۰۰
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۳/۵ ۱۳:۵۷:۳۶

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۴۰ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

جیمزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
جایگزین کن تورخدا

نام:سر نیکلاس دو ميمسي پورنپينگتون

گروه: گریفندور

ویژگی ظاهری: قد بلند( 140سانتی متر)- موی مشکی و سیخ سیخی- چشم پسته ای- همیشه یه کت سیاه میپوشه- دوتا شلوار بیشتر نداره( جین و مشکی)-کفشش فقط کتونیه- جوراباش راه راهه و بو میده( خیلی زیاد)

ویژگی اخلاقی: شوخ طبع و نترس- تو کلش مخه( با مقدار کمی گچ)- با همه (حتی بادشمناش) زود دوست می شه.

نژاد: واقعنی اصیل زادس

جارو: آذرخش 2000

پاترونوس: همستر قهوه ای ( اگه درس وردو نخونه میشه گوزن که تا حالا کسی ندیده همستر بشه و شاید الکی میگه)

چوبدستی: 50 سانتی متری با چوب بلوط ( به قول خودش مرغوب ترین چوبه) و پر طاووس

سایر: توی مادرید به دنیا اومده و عاشق هاگوارتزه- دشمن زیاد داره- یدونه جغد داره به رنگ سفید و اسمش ملوسه(مگه گربس؟)- دوست جون جونیه هریه.

اگه قصد دارین تغییر شناسه بدین باید حتما قبلش از طریق تماس با ما با مدیریت ایفای نقش هماهنگ کنین. ضمن اینکه طبق قوانین شما فعلا اجازه‌ی تغییر شخصیت ندارین.
تایید نشد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۳:۵۷:۰۸
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۳:۵۸:۱۱

این منم
اینم داداشمه
اینم دوستمه
اینم جغدمه
اینم تنها چیزیه که ازش بدم میاد

پیام زده شده در: ۱۷:۱۹ یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

جرالد ویکرزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۴ جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۹ سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶
از اصفهان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
نام : جرالد ویکرز
گروه : ریونکلاو
ظاهر : وزن عادی ، قد کمی بلند ، اندام معمولی ، چشمان قهوه ای ، صورتی بین کشیده و بیضی شکل ، مو سیاه و کوتاه
خانواده : پدر و مادرش هر دو جادوگر بودند اما نه پدر و نه مادرش اصیل زاده نبودند
سال تحصیل : سال چهارم
توضیحات : جرالد از بچگی هوش خوبی داشت و اهل مطالعه است ، ورد ها و طلسم هایی را که می آموزد را با کمی تمرین به خوبی انجام میدهد ، با معلمان رابطه ی خوبی دارد و درس مورد علاقه اش ورد هایی جادویی است ، فردی اجتماعی است و از برگترین مشکلات او میتوان به عجول بودن در کارها اشاره کرد ، از تمام آموخته هایش در انجام کار ها کمک میگیرد و اگر وقت کافی داشته باشد از عهده ی بسیاری از کار ها برمیاید
چوب دستی : چوب درخت افرا و پولک دم سوسمار _ 30 سانتی متر طول _ انعطاف کم ولی بسیار سخت
جارو : نیمبوس 2000
لولوخورخوره : عروسک فیلم اره ( D:)

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۲/۱۰ ۱۷:۲۵:۳۷

so close no matter how far

could be much more from the heart

for ever trust in who we are

and nothing else matter

پیام زده شده در: ۱۱:۳۱ جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

آماندا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۰ یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۵:۵۵ چهارشنبه ۱۵ دی ۱۴۰۰
از همه جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 225
آفلاین
میشه اینو جایگزین کنی؟

نام: آماندا
فامیلیم هم نمیگم!
گروه: گروه آبی رنگ ریونکلاو.
نژاد: یجورایی هم اصیل هم دورگه، انتخاب با خودته.
ویژگی های ظاهری: پوست رنگ پریده - موهای بلند و خرمایی - چشمای قهوه ای.
ویژگی های اخلاقی: کلا اخلاق من بستگی داره تو چه موقعیتی باشم؛ اگه پیش همگروهی ها و دوستام باشم پرو و شادم ولی اگه اونجا نباشم گوشه گیر و ساکتم (البته در اصل دارم نقشه قتل اونایی که پیشم هستن میکشم!) اما چیزی که همیشه تو من ثابته اینه که من همیشه از مرگ خوشم میاد، اصلا اگه کسی نمیره که نمیشه.
جبهه: مرگخوار.
چوبدستی: چوب درخت فندق 12 اینچ با رگ قلب اژدها با انعطاف پذیری لازم.
جارو: نیمبوس 2017 (مدل جدیده)
تصویر آینه ی نفات انگیز: خودم و مادرم همراه پدر واقعیم.
لولوخورخوره: باسیلیسک (از مار خوشم میادا ولی باسیلیسک خب ترسناکه دیگه)
پاترونوس: خرگوش.
زندگی نامه: در 14 مارس یه سالی به دنیا اومدم (دیگه اینکه چه سالی بود بیخیال). پدر و مادرم هردو جادوگر بودن اما وقتی که پنج سالم بود پدرم مُرد و مادرم با یه ماگل ازدواج کرد برای همین به همه میگم دورگم. 11 سالم که بود نامه ی هاگوارتز برام اومد. موقع گروهبندی تو گروه ریونکلاو افتادم. وقتی سال آخر هاگوارتز تموم کردم لرد سیاه لطف کرد و منو به گروه مرگخوار ها راه داد.

جایگزین شد.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۲/۸ ۱۴:۰۹:۱۹

پیام زده شده در: ۱۶:۵۳ سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

فینیاس نایجلوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۸ سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۲:۲۵ شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶
از اصفهان
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
فینیاس نایجلوس بلک
Phineas nigellus

گروه :اسلیترین

ویژگی های ظاهری و اخلاقی: موی بلند و سیاه لخت / صورت بیضی شکل

چوبدستی: چوب سدر ژاپنی / ریسه قلب اژدها / چهارده اینچ

معرفی کوتاه:والدین نامعلوم
سه خواهر و برادر: سیریوس، الادورا و ایسلا.
مدیر هاگوارتز.
ازدواج با اورسولا فلینت.
پنج فرزند: سیریوس (1952-1877) ، فینیاس (طرد شده، تاریخ تولد و مرگ نامعلوم)، سیگنوس (1943-1889) بلوینا (1962-1886)؛ آرکچروس (1959-1884).
پدربزرگ پدربزرگ سیریوس بلک که بعنوان منفورترین مدیری که هاگوارتز تاکنون داشته است معروف است (م.ق.6).

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۲/۵ ۱۹:۱۶:۵۳

به امید انقراض گندزاده های پست...

پیام زده شده در: ۲۰:۱۲ جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

مایکل کرنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۵ پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۱:۳۵ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶
از کرج...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 92
آفلاین
نام : مایکل کرنر
گروه : ریونکلاو
نژاد : نیمه خالص (دورگه)
قد : ۱۷۰
چوب دستی : چوب گردو ، پر ققنوس ، سی سانتی متر و مناسب برای دوئل های سنگین
جارو : نیمبوس 2000
پاترونوس : سنجاب
ویژگی های ظاهری : موی بلند و سیاه ، چشمان قهوه ای مایل به مشکی ، قد متناسب و پوست سفید
ویژگی اخلاقی : باهوش ، شوخ ، همیشه سرحال و کنجکاو...
عضویت در : محفل ققنوس
زندگی نامه :
مایکل کرنر همزمان با هری پاتر وارد هاگوارتز شد و کلاه گروهبندی بخواطر هوش سرشارش او را به ریونکلاو فرستاد ، او در هاگوارتز دوستان زیادی پیدا کرد ولی بهترین دوستای او تری بوت و آنتونی گلدشتاین بودند ، او در سال پنجم تحصیلی خود به ارتش دامبلدور پیوست ، او در سال پنجم با جینی ویزلی و چو چانگ آشنا شد ، او در سال هفتم یکی از بهترین اعضای ارتش دامبلدور شد ، مایکل در درس های دفاع در برابر جادوی سیاه و معجون سازی استعداد خاصی داشت ، مایکل در بچگی کتاب های زیادی مینوشت و به کوئیدیچ علاقه مند بود

جایگزین شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۲/۱ ۲۲:۱۲:۴۳

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۲۵ جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

مارگارت اتینگتونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۹ جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۵:۰۰ سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام:مارگارت اتینگتون
گروه:ریونکلاو
ویژگی های ظاهری : قد 160 رنگ چشم طوسی با پوستی رنگ پریده موهای قهوه ای و کوتاه و چانه ای استخوانی و اندامی باریک و لاغر
ویژگی اخلاقی: شوخ و میانه رو
چوبدستی: 7اینچ چوب درخت ساج و دم تزرو
جارو: نیمبوس 2002
معرفی کوتاه:تو نوجوانی عاشق اسنیپ بود و متنفر از جیمز پاتر به خاطر مسخره کردن اسنیپ به همین دلیل یک بار جیمز رو به دوئل دعوت کرد و شکستش داد

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۲/۱ ۱۷:۱۰:۰۵

پیام زده شده در: ۱۲:۱۲ جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

هرپوی کثیفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۵ جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
از ?
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
نام: هرپو ( ملقب ب هرپوی کثیف)

گروه: اسلیترین

ویژگی ظاهری: قد 177_ موهای بلند مشکی رنگ_ معمولا از ماسک استفاده میکند و پالتو یا ردای بلند مشکی میپوشد ک یقش رو خز حیوانات وحشی ( گرگ) پوشونده.

چشمان سیاه ( هرچند از پشت ماسکی ک میزنه کسی نمیتونه چشماشو ببینه)

نژاد: انسان

جارو: اولین مدل های قدیمی جاروو پرنده

پاترونوس: گرگ

چوبدستی: 33 سانتی متری از جنس چوب بلوط و ریسه قلب اژدها

شغل : جادوگر سیاه_پدر جادو های سیاه_معجون ساز و ازمایشگر زبر دست در ماورا الطبیعه.

ویژگی های اخلاقی: سرد_ کم حرف ، بی احساس

جبهه: مرگخوار

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۲/۱ ۱۲:۱۷:۱۶

devil may cry

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.