هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۰:۳۰ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶

گرگوری گویلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۴ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۸:۲۲ دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
از زیر سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
سلام!
ی پیشنهاد دارم از هر نظر نگاه کنی به نفع تازه وارد هاست!
ی تایپیک بزنید هر کس شخصیت ایفای نقششو توش توضیح بده
اینطوری هم تازه واردا سر شناسوندن نقششون بدبختی ندارن هم باز تازه واردا میتونن یکم از نقش قدیمی ترا سر در بیارن
میشه لطفا این تایپیکو بزنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

"تنها ارباب است که میماند"

پیام زده شده در: ۱۶:۰۵ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین
رودولف

به ترتیب پست خودت جواب میدم.
ما صحبت کردیم... شورای ایفای نقش ایده ی خوبی بود. ایده ی تمیزی بود اگر اجرا میشد. و میتونست طرح مفیدی از آب در بیاد، ولی شکست خورد. و شاید حتی دونست یه بار دیگه نشون بده که اینجور اعتراضات یه بخش عظیمیش از جو حاکم در اون زمان بر سایت منشا میگیره و با گذر اون زمان، با گذشتن یک ماه، همون معترضین اصلا یادشون میره که چنین جایی هم بود اصن! :دی
در نتیجه... این شورای فعلی که تموم شده تقریبا و تا چندین روز دیگه رسما هم تمومه. ولی انتخابات شورا که باید مرداد قاعدتا برگزار میشد، برگزار نمیشه. شاید در آینده فرصت و زمینه پیش بیاد، یه زمان دیگه ای، با اعضای فعال و پرشور دیگه ای، در جریانات دیگری، مجددا راه اندازی بشه، انتخاباتی داشته باشه و شروع به کار بکنه.

در زمینه ی مدیریت و وزارت... طرح جدیدی اخیرا بوده که نه تصویب و نه رد شده و ممکنه اعمال بشه. در اون صورت تعادل قدرتی احتمالا بین مدیریت و وزارت به وجود بیاد، که باعث مشارکت بیشتر اعضا بشه. که البته این هم مجددا به اعضای سایت، به میزان علاقه شون، میزان انرژی و ارزشی که برای سایت میذارن بستگی مستقیم داره.

و در زمینه ی همکاری اعضا... فقط مسئله ی داوطلب شدن برای مدیریت فنی یا مدیریت اخبار نیست. اعضا همین که یک مقاله یا خبر رو از بخش همکاری با ما ارسال کنن خودش همکاریه. حتی بدون اینکه مسئولیتی رو بپذیرن، یه بخشی از وقت خودشون رو به بهبود سایت خودشون اختصاص بدن، خودش واقعا مهمه.

و اما جسیکا...
متوجه منظورت نشدیم. قاعدتا حتی افرادی که عضو گروه و ایفا نیستن میتونن انجمن های ایفا رو بخونن.
پیام شخصی دادم. اونجا بشتر توضیح بده.

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۱۸:۰۳ یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶

جسیکا ترینگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۲ دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۰:۳۹ سه شنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 143
آفلاین
سلام

من یه مشکلی با بخش ایفا ی نقش دارم!
ببینید ایفا برای من هر یکی دو ساعت یه بار بسته میشه. یعنی مثلا ساعت 6-9 بازه بعد یهو بسته میشه تا ساعت13 .

منظورم از بسته شدن دسترسیمه
یعنی وقتی میرم تو انجمن ها
نوشته جسیکا ترینگ.کاربران عضو
دیگه ایفای نقشو هافلپافش نیست.

در نهایت اگر فهمیدید چی نوشتم و منظورم چیه پیگیری کنید لطفا

پیام زده شده در: ۱۷:۴۱ یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
با سلام!
پیرو این پست،لازم دیدم بیام توضیحاتی رو ارائه بدم!

ابتدا از شورای ایفای نقش شروع میکنم که تقریبا تنها عضو بازمانده اش هستم!

فنگ عزیز فرمودن که " مدیریت ایفای نقش میتونه خودسرانه و بدون توجه به قوانین سست این تشکل، از بیخ بزنه نابودش کنه" که خب طبیعتا حرف درستیه..مدیریت ایفای نقش حتی میتونه سایت رو داون کنه،میتونه یکهو ناظر عضو کنه،دامبل عضو کنه،هاگوارتز عوض کنه و یا هر کار غیر قانونی دیگه...اما تونستن یا نتونستن مسئله نیست..مسئله شعور استفاده از قدرت و این جور چیز هاست...وگرنه اگه این رو بذاریم کنار،همه قوانین دنیا میتونن زیرپا گذاشته بشن!

مسئله ای که الان میخوام در موردش بگم اینه که این دوره شورا تقریبا دیگه تموم شده...ولی خب من بشخصه فکر میکنم که مدیریت (مدیریت فعلی ایفای نقش یعنی!) میتونه و این حق رو داره که تا زمانی که مناسب بدونه و انتخابات یا رای گیری برای شروع شورای بعد رو انجام نده و به تشخیص خودش هر زمان که حس کرد که به اندازه کافی کاربر داریم که بشه از توش چند نفر کاربر متهد،مناسب و فعال برای یک دوره یک ساله داشته باشیم،شورای بعدی رو کلید بزنه!
اما نباید ساختاری که شورای اول در نظر گرفت و نقش شورا در سایت فراموش بشه و این باید بمونه توی ساختار!
(پ.ن: نمیدونم که آخرین مصوبه شورا هم برای قوانین ویرایش شده یا نه،اگه نشده از مدیریت میخوام که این کار رو انجام بده!)

در کل سیستم نظارت همگانی بر سیاست های کلان و بر مدیریت ایفای که شورا راهش بود،به نظر خیلی خوب بوده و هست!

اما در مورد مدیریت!
این کاملا نظر شخصی منه...ولی در طول این سه سال عضوت من،بهترین تیم مدیرتی که تا کنون سایت به خودش دیده،تیم مدیریت رز ویزلی و لینی وارنر بوده...و بقیه دوستان رو شاهد میگیرم که توی این یک سال دوستان مدیر هیچگونه تنشی با سایر اعضا نداشتند،هیچگونه کم کاری از اونها ندیدیم و هیچ گونه غیب شدن و از همه مهمتر،هیچگونه تصمیم غیر منطقی و یکهویی نبود!
در مورد البوس دامبلدور هم که شاید دیگه کسی نباشه که ندونه از نزدیک ترین دوستانم در سایت هستند،نظر شخصیم اینه که از لفظ و اختیار مدیر در مورد ایشون استفاده نکنیم و همون ادمین پیج های شبکه های اجتماعی سایت کافیه البته نظر شخصیمه،چون مدیر بودن دامبلدور از نظر من یکم ناجوره،هرچند که غیر قانونی نیست. البته اینکه ایشون توی مدیریت ایفای نقش، نقش داشته باشه ناقض قانون "اعضای شورا نمیتوانند مدیر ایفای نقش باشند!" هست...ولی در کل من منظورم از مدیریت ایفای رز و لینی هستن!
به نظرم مدیریت میتونه حتی از بُعد فنی سایت رو هندل کنه با کمک اعضای سایت که اگه کمکی بتونن بکنن،مطمئنا این کار رو انجام میدن...حالا چه فنگ،چه عله و چه هر کاربر دیگه...ولی اگه مدیریت تونست یک مدیر فنی دائم برای این سایت پیدا کنه هم که چه بهتر و اگه حتی برای مدیریت ایفای نقش،نیاز به حضور یک مدیر دیگه بود هم میتونه طبیعتا این کار رو انجام بده.
صرفا درخواستم از مدیریت اینه که همین ترکیب دو نفره (رز و لینی) حفظ بشن!

در مورد عدم همکاری هم که فنگ گفت...خب...فکر نکنم حرفی برای گفتن باشه و حق کاملا با فنگ هست...صرفا پیشنهادم اینه که شاید اگه کلمه "مدیریت اخبار و مقاله و فلان" رو حذف کنیم و کاربرا رو ترغیب کنیم صرف کاربر بودن بتونن همکاری کنن،اعضا شاید پا پیش بذارن...چون این "مدیریت" یک خورده مسئولیت آوره و همه ما سعی میکنیم کمتر مسئولیت بگیریم تو زندگیمون متاسفانه!

در مورد لرد ولدمورت!
فکر میکنم که این یک موضوع کاملا شخصی بود که بین لرد و مرگخوارانش هست و همون داخل مجموعه مرگخواری در موردش تصمیم گرفته خواهد شد...طبیعتا لرد عامل اصلی پایدار موندن سایت هست و همه ما با فنگ موافقیم،لاکن مطرح کردن این امر به صورت عمومی از طرف مدیریت که الان مدیر نیست به قول خودش برای همه،کاملا حرکت بوقی هست که ما مثل بانکی مون اون رو محکوم میکنیم!

و اما در آخر..وزارت!
باز هم داستانی که رخ داد این بود که وسط انتخابات این پست و این حرفا زده شد که کار درستی نیست...باز هم میگم کم کردن مسئولیت وزیر،شاید انتخابات اینده رو پر شکوه تر کنه...و همچنین خود کاربرا شعورشون برسه که قرار نیست رییس جمهور مملکت شن و اینقدر جدی نگیرن قضیه رو و با بسیج عمومی قبل از انتخابات رای جمع نکنن که وسط تبلیغات،به قول فنگ مدیریت مجبور شه چارتا ادم بیاره (هرچند که من رو کسی نیورد!) تا انتخابات گرم بمونه!

در انتها میخوام بگم که به امضام دقت کنید..من هنوز به فنگ اعتماد دارم متاسفانه!ولی از مدیریت خواهشمندم پیگیری کنه حرفایی که تو این پست زدم،مخصوصا در مورد شورا رو!

چاکس!

پیام زده شده در: ۱۹:۰۲ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۰۸:۲۵
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5462
آفلاین
سلام.

یکی دیگه از اعضا هم مشکل مشابهی داشت و ازش خواستیم تا کش‌ها و کوکی‌های مرورگرشو پاک کنه بلکه مشکلش رفع شه. نمی‌دونم این راه برای اون عضو جواب داد یا نه ولی به تو هم پیشنهاد می‌کنم این روشو امتحان کنی. اگه جواب نداد بگو تا بررسی بیشتری انجام بدیم.

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۰۹ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶

اورلا کوییرکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 477
آفلاین
سلام؛
یه مشکلی قبلا رفع شده بود و الان دوباره دامن گیر من شده. همه ی پستای من بلااستثنا نیاز دارن تا یه بار لاگ اوت و دوباره لاگین کنم تا سند بشن. دوتا مرورگر رو هم امتحان کردم و دوتاشون مشکل داشتن.

ایا راه حلی پیشنهاد میکنین؟

ویرایش پس از ارسال: این یکی به طرز مسخره ای ارسال شد.

خودم، آخرین چیزی بودم که برایم باقی می‌ماند تصویر کوچک شده

Onlyتصویر کوچک شدهaven
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۵۳ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
آفلاین
سلام پروفسور.

طی صحبتی که با مدیر فنی شد مشخص شد که ماژول پرسش های‌همگانی خراب و‌ قدیمی بود و باگ داشت و حین آپدیت سایت کلا حذف شد.

حالام هر پرسشی که ملت دارن می‌تونن با توجه به اومدن پاترمور و توییت‌های رولینگ و جانوران شگفت انگیز و فرزند نفرین شده در انجمن‌ها بپرسن.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۲۰ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
والا زمان ما یه قسمتی بود به نام پرسشهای همگانی

الان کجاس؟

پ.ن: سلام :)

پیام زده شده در: ۱۶:۲۱ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۷ پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۴ پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸
از یو ویش.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 279
آفلاین
بهرحال ما تو چت باکسم نه تنها "تقریبا" همه ی مدیرا بودیم، بلکه کاملا همه ی مدیرا بودیم و نیازی نبود که بیایم تو گفتگو با مدیران گفتگو با مدیران کنیم و تو همون چت باکس میتونستیم گفتگو با مدیران کنیم ولی ازونجا که بشدت انسان دموکراتی هستم هرجا دوس دارین گفتگو با مدیران میکنیم.

همینا که لینی میگه منم همینا، منتها یه سری نکات تکمیلی وجود داره که بعنوان "همین ریگولوسی که فلان، هی میگه عنتونین و فلان" اضافه کنم. برا همین، همونجوری که خدت دسته بندی کردی منم با همون دسته بندی جواب میدم.

مورد اول.
من کی ام که بخوام بگم کی حق دفاع داره کی حق دفاع نداره اصن. هرچی به هرکی میگی، حق داره دفاع کنه. شمام کاملا حق داشتی بگی "من توهین نکردم" یا حتی "اشتباه برداشت کردین من توهین نکردم" و یا حتی "برین گم شین باو من کی توهین کردم" منتها چیزی که بقول لینی باعث شد شما این همه جواب ِبگیری و یکم عصبانیت بوجود بیاد چیز دیگری بود. شاید باورت نشه ولی لحن جدا مهمه. یعنی همون فرق بفرما و بتمرگه که باعث شده خیلی از تیکه های همین پستت به من بر بخوره (بطور مثال) درحالی که خودت گفتی منظوری نداری و اگه میگی حتما همینطوره.
من هیچوقت به خودم اجازه نمیدم به شما بگم "تو داری سلیقه شخصی خودتو بیان میکنی پس اعتراضت وارد نیست"، فارغ از اینکه شما مدیر هستی یا نیستی که بعدا نیای بگی چون مدیر بود اینطوری شد. البته شایدم اجازه بدم ولی من کلا انسان مودبی نیستم. و یه سری مثال های دیگه از این دست. میدونی چی میگم؟ نمیدونم منظورمو دارم میرسونم یا نه ولی اون جبهه ای که شما خودت یهو گرفتی ملتو عصبانی کرد نه حرفت. اصلا من خودم بودم شاید به اون حرفت تذکر هم نمیدادم، ولی به این رفتار چرا. حق دلیل آوردن و دفاع کردن از کسی سلب نشده، ولی تیکه های زیر پوستی انداختن و مدیریت رو زیر سوال بردن و تعصب تو دهن مردم گذاشتن چرا. سلب شده.

مورد دوم.
یه مثال میزنم برات. من میام تو چت باکس، میگم هرچی محفلیه بوقه. حالا دو حالت داره. یا مدیریت فارغ از مرگخوار و محفلی بودنش به این اعتراض میکنه که من همچین کلمه ای رو تو سایت بکار بردم، یا محفلی ها از اینکه بوق خطاب شدن ناراحت میشن و اعتراض میکنن. فقط بستگی داره کی اول ببینه پست منو. حالا اینجا یهو یه مدیری پیدا میشه که محفلی هم هست و این پست رو اول از همه میبینه و هر دو حالت باهم اتفاق میفته. و ایشون میاد به من میگه نه تنها حرف بوق حرف خوبی نیست بلکه تو غلط کردی به من میگی بوق. اینکه مدیریت بر حسب اتفاق مرگخواره دلیل نمیشه که مدیریت نکنن نکنه یه نفر براش شبهه ای بوجود بیاد. من اصلا کتمان نمیکنم که ممکنه یه بخشی (کمتر از بیس درصد) از ناراحتی بدلیل مرگخوار بودنشونم بوده ولی خودت گفتی که دفاع اولین حقیه که هر آدم داره. مگر اینکه بقول خودت، حرف خودتو قبول نداشته باشی. الان یه مرگخوار که اصن تازه عضو گروه مرگخواران شده و یه پست هم نداره بیاد اینو ببینه و ناراحت بشه، حق داره بگه این حرف خوبی نبود. چه هزار سال عضو باشه، چه قوانینو نوشته باشه، چه مدیر باشه، چه کلا نباشه. و تاکید میکنم که اون بخش بشدت کوچیکه. چون شوخی بودن حرف شما کاملا مشخص بود و بعید میدونم کسی به خودش گرفته باشه. و باز تاکید میکنم که کلا اگه یهو تصمیم نمیگرفتین مارو بزنین اصلا این بحثا بوجود نمیومد.

لطفا هم جواب های ملتو پیشبینی نکن. که چمیدونم اگر بگید نه خودتونو به خواب زدین و اگر بگین آره به کاهدون زدید و این صحبتا چون من دقیقا قصد دارم بگم نه. متاسفانه الان برای اثبات اینکه واکنش ما از روی تعصب نبوده نمیتونیم بریم به یه محفلی توهین کنیم و واکنشمونو ضبط کنیم ولی من به شما اطمینان میدم که اینطور نبوده.
یه خواهش دیگه هم دارم. لطفا تو مسلط بودن و قانون مدار بودن ناظرا شک نداشته باش چرا که به سختی انتخاب شدن اینا.

درباره عنتونین هم یه توضیحی بدم. بله من خودم شخصا عاشق این کلمه م و خیلی هم بکار میبرم و این یکی از سوژه های سایته و حق مسلم منه که از سوژه های سایت استفاده کنم. شما یه حرفی زدید، مرگخواران از اینکه این حرف بهشون نسبت داده شده بود شاکی شدن. و کار کشید به اینجا. ولی آنتونین از اینکه بنده اسمشو تغییر میدم شاکی نشده هنوز. مدیریت هم که خودتون دیدین. میگن برخورد کردن. لطفا جای ایشون اعتراض نکنین، چون ایشون خودش به وضوح میدونه چرا حرف اول اسمش جابجا شده.
بازم تاکید میکنم. این سوژه ی سایته. نمیدونم دقت کردین یا نه، اما کاراکتر خود بنده اسمش رو بعنوان فحش به کار میبرن. و از عنتونین هم رکیک تره. و اگه اعتراضی داشته باشم میگم. که خب... والا چی بگم. مثکه نعارم.

بقیه مسائل رو لینی بخوبی روشن کرد. و ضمنا موظف دونستن هر شخص فقط و فقط از خود اون شخص بر میاد نه کس دیگه. اگر دارم با شما بحث میکنم به این دلیله که... آم... نمیدونم به چه دلیله ولی عجالتا منطقی ترین دلیلی که به ذهنت میرسه رو خودت در نظر بگیر.

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۳۴ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
آفلاین
سلام.

قبل از هرچیز اینو تایید می‌کنم:
نقل قول:
لرد ولدمورت: تذکر های مربوط به چت باکس همیشه تو خود چت باکس داده می شه نه تو پیام شخصی. برای این که بقیه هم متوجه قوانین و حد و مرزشون بشن.

و اضافه می‌کنم روال کار برای تذکر همینه. این جا هیچ اخطار رسمی‌ای در کار نبود و فقط یه گوشزد دوستانه رخ داد. که بله، در صورت اخطار مسلما به چت‌باکس اکتفا نمی‌شد و حتما به صورت رسمی از طرف مدیریت پیام‌شخصی دریافت می‌کردین. در حالی که چنین چیزی رخ نداد. به شما فقط گفته شد که استفاده از این لفظ درست نیست.

اینکه رفتین از اینور و اونور مدرک آوردین هم واقعا نمی‌دونم چرا! خیلی کلمات هستن که اصلشون چیز دیگه‌ایه اما در مکالمات روزمره به شیوه‌ی دیگه‌ای استفاده می‌شن و مسلما ملاک ما اینه نه اینکه مثلا شصت قرن پیش چقد حرف قشنگی بوده. ولی برای مثال در مورد خادم می‌تونم بگم خدمت کردن کاملا متفاوت از برده بودن محسوب می‌شه. شما یه نفر برگرده بهتون بگه برده‌ی فلانی هستی، دوست دارم بدونم واکنشتون چیه.

راجع به تعصب، واقعا نمی‌دونم چطور می‌تونین اینقدر سریع چنین نتیجه‌ای بگیرین. دلیل تهاجم همه جانبه (!) اینه که موضوع بحث شما یک گروه بود. موضوع مرگخوار بودن یا نبودنشون نیست. شما اگه در مورد محفل هم این حرف رو می‌زدین من همون تذکر رو می‌دادم. بعدش دیگه به عهده‌ی محفلیا بود که حرفی می‌زنن یا نمی‌زنن. دلیل این که اون همه جواب گرفتین این بود که با لحنی کاملا حق به جانب ادامه دادین.

در مورد دالاهوف... من خودم به یاد دارم که طی مصاحبه‌ی یکی از اعضا تو قلم‌پر برای اولین‌بار موردی که مطرح کردین پیش اومد و من رفتم وسط گروه مدیرا و اعتراض کردم نسبت به این نحوه‌ی صحبت کردن، و جوابی که گرفتم به این شکل بود که احتمالا عاشق چشم و ابروی ایشون هستم که چنین اعتقادی دارم! تیم مدیریت اون زمان کاملا با این مسئله اوکی بود و برخوردی انجام نداد و همین فرصتی شد برای عده‌ای که اینقد بهش دامن بزنن که متاسفانه به چیز معمولی تبدیل بشه.

اما اینم اضافه می‌کنم که خیلی وقتا اعضا با هماهنگی هم سوژه ایجاد می‌کنن. ما وقتی می‌تونیم دخالت کنیم که طرف اعتراضی داشته باشه. شکایتی بکنه. مثلا الان همه به رودولف می‌گن چشم چرون. در حالت عادی توهینه و نباید بگن. ولی این سوژه‌ایه که رودولف جا انداخته و اعتراضی نداره. همیشه نمی شه به سوژه های ایجاد شده عکس العمل نشون داد.

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.