هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۱:۱۷ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶

گرگوری گویلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۴ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۸:۲۲ دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
از زیر سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
یافتم!!!1

نام و نام خانوادگی:گرگوری گویل

گروه:اسلیترین

خون:اصیل زاده

مو و چشم قهوه ای.از دار و دسته ی دراکو.از خراب کارای ارشد اسلیترین.چاپلوسه.هیکلش درشته.یکم خنگ میزنه.به اثیل بودنش مینازه.از گریفندوریا بدش میاد.در تمام موارد با مالفوی هم عقیدست.تو سال هفتم جادو گر سیاه میشه.ی بار نویل و پاتر شبیه اون و دوستش شدن
الان کافیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

موقتا کافیه. بعدا حتما برگرد و تکمیلش کن.
تایید شد.

ویرایش شده توسط losifer در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۲ ۲۲:۳۱:۱۵
ویرایش شده توسط losifer در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۳ ۱۹:۵۹:۰۷
ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۳ ۲۱:۴۰:۰۳

"تنها ارباب است که میماند"

پیام زده شده در: ۲۰:۱۵ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶

گرگوری گویلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
من اعتراض دارم عاغا :|
من نه خصوصیات ظاهریشو میدونم نه اخلاقش نه هیچ چیش :|

شخصیت بروتوس مالفوی گرفته شده. شما میتونین شخصیت دیگه ای رو اتنخاب کنین.
در مورد اینکه نمیدونید هم... نیاز نیس همه چیزش چیزایی باشه که تو کتاب و فیلم گفته شده باشه. جدای از چارچوب اصلی هر شخصیت، این شمایین که ویژگی ها و جزئیات شخصیتش رو تعیین میکنین و به بقیه ی اعضای ایفای نقش میشناسونین. همینه که بهش میگیم شخصیت پردازی.
با شخصیت دیگه ای و یه توضیح نسبتا کامل تر اینجا بیاین و خصوصیاتش رو بگید تا تایید شین.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۲ ۲۱:۰۷:۲۵

پیام زده شده در: ۱۹:۵۱ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶

گرگوری گویلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بروتوس مالفوی
سر دبیر نشریه ضد مشنگا
تو گروه اسلیترین
این یکی قبوله؟

پیام زده شده در: ۱۲:۳۹ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶

گرنت پیج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۲ سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۱:۲۴ سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸
از مغز خوشگل من هر کاری بر میاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 74
آفلاین
نام: گرنت پیج

گروه: ریونکلاو

مشخصات ظاهري: قد 193 سانتی متر-تقریبا لاغر اندام- موهای سفید که نه کوتاه کوتاهه نه خیلی بلند یه جوریه که توی صورتش ریخته - چشم های طوسی- سفید پوست- معمولا لباس های مشکی و خفن میپوشه- عینکی-

خصوصیات اخلاقي: آزار و اذیت دیگران رو دوست داره. شوخ طبعه. بسیار باهوش. میتونه ذهن دیگران رو بخونه. خیلی مغروره. در کل بچه مرموزیه خیلی احساساتش رو بروز نمیده ( منظور احساساتی مثل عشق و ایناس که اصلا نداره که بخواد بروز بده. فقط نیخشند میزنه .از اینا ) شر و شیطون و مقداری خرابکار.بعضی وقتا گند میزنه و خنگ بازی در میاره ولی در عین خنگ بازی باهوشه. یکی از خصوصیات بارزش اینه که موقعی که میخواد یه نظر بده یا یه حرف جدی بزنه عینکشو در میاره.

پترونوس: روباه قطبی

چوبدستی: 30 سانتی متر چوب بلوط و خون تک شاخ انعطاف پذیر

خلاصه زندگینامه:
گرنت در روز 6 اکتبر 1991 در لندن به دنیا آمد. پدر و مادرش هر دو ساحره بودند. و در نبرد با ولدمورت کشته شدند. تمام اجدادش توی گروه اسلیترین بودن. کلاه گروهبندی هم اول شک داشت که اونو کجا بفرسته اما وقتی به هوش و ذکاوت و حس رقابت طلبیش پی برد اونو به ریونکلاو فرستاد. با وجود شر و شیطون بودن و خنگ بازی هاش خیلی توی درس هاش موفق بود مخصوصا درس معجون سازی. اون همیشه به کتابخونه میرفت و علاوه بر کلاس هاش درس های متفرقه میخوند و به هیمن سبب به جادوی سیاه علاقه مند و شد و مقداری از اونو یاد گرفت. برای آزمایش خودش یک بار یکی از جادوهای سیاه رو روی یک دانش آموز امتحان کرد. دامبلدور هم وقتی فهمید مجازات سنگینی برایش در نظر گرفت ولی چون دانش آموز خوبی بود اخراج نشد. به خاطر اینکه جادوی سیاه بلد بود و کمی خطرناک شده بود لقب باد شرقی به او دادند.

یک سری چیزهای ریز اضافه کردم و بعضی چیزهارو عوض کردم اگه میشه لطفا اینو جایگزین کنید. با تشکر!

انجام شد.

ویرایش شده توسط گرنت پیج در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۲ ۱۲:۴۹:۱۱
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۲ ۱۳:۰۰:۴۰

من اول مغز بودم...
بعد دست و پا در آوردم!

کـــارآگاه پیج

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۴۰ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶

آملیا سوزان بونزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲:۴۹ جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸
از زیر گنبد رنگی عه آسمون!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 151
آفلاین
آم...خب از کجامون شرو کنیم؟

بذارید واستون ی چیزی رو پوس بکنم و بگم که شما راه بیوفت یورتمه برو تو ایفا بگو آملیا سوزان بونز! عمه اشم نمیشناستش!
حالا تو بوگو اسب! همه میریزن که اسب! عه اسب! او اسب! هی اسب! کوفت! خلوصه خواستم بگم اینو که اول کاری روشن بشه دیگه!
نکته دوم در مورد آمیل اینکه تو بگو سوزن، بونزک، آمیل، آمپول، میل، میله، شیلنگ، مایع ظرف شویی و حتی عموپورنگ این بچه برمگیرده! ولی تتلو؟! نه دیگه ببین!

آملیا سوزان بونز موجود دراز، لاغر، وراج، نفهم، مادرسیریوسی و روان پریشی است که در انگلستان چشم به جهان گوشوده و مرلین شکر ی دونه است واسه نمونه است که چیزیده با این نمونه بودنش!
اگر بخوایم اونو خیلی تکنیکی از نظر ظاهر توصیف کنم باید خدمتون عرض کنم که تَرکه دیدید؟
از این ترکه درازها! دو چشم اندازه در قابله پنج پارچه عموقناد و برادران فیتیله واس ترکه عه بکشی میشه آملیا. مخ پُخم که تعطیل! یک روز اومدن پُلمپ کردن رفتن بعدم اومدن گچش گرفتن! از دار دنیا یک شنل سوخته موخته هم داره که واسه خفن جلوکردن صحنه های ویژه ازش استفاده میکنه. موپویی هم نداره بچه دوتا لاخه ریخته دورش. همه اش کنده شد بس خودش کند! مریض میفهمید چیه دیگه؟!

کلن رو قیافه کک و مکی شم جز آپشن " " و " " و " " چیز دیگه ای نصب نشده یحتمل. مورد آخری رو قبلها که مسنجرخدابیامرز بود میزدیم الان وقتی گندی یک جا بالا اوردیم!
چشمهای رنگین کمونی و ابروهای خفن و دماغ عروسکی و صورت سپید همچون ماه و اینا هم نداره. الان به عنوان زیبایی فقط دراز بودن دست و پاهاش یادمه! عیبی هم یُختی بابا! علی ای حال که داره همین طوری جولون میده واس خودش بین ملت.

جانورنماش کلاغه و سپرمدافع اش روباهه. جک و جونور بازم بود بچه مون از همون طفولیت. اوه حالا که بحث طفولیت شد خواستم اشاره کنم که ننه باباش شرمنده هفت و جد ابادشونن با این بچه تربیت کردنشون و تحویل جامعه دادنشون! فک میکنم همین نکته کافی باشه یا باید بگم که در سنین کودکی ردپای ابی هم نیگا میکرده؟! هاگوارتزم تک ماده پاس کرد که برای چیزیدن به جامعه فول آپشن ترین مزایا رو داشته باشه!

وی پایه گذار صنعت دور دور با جارو و کورسهای هوایی بود.

از فعالیتهای مفیدشم اویزون بودن از درختاس اگه فعالیت مفید حساب میشه البته! ی مدتم تو ویزن بود انداختنش بیرون! الان جدا از تلاش واسه ورود غیرقانونی به ویزن بعضی وقتها تو تالار گریفیندور سعی در کندن نقاب آرسینوس با پیچ گوشتی داره. ولی از اونجایی که اسب خطاب میشه و اسبهای حیوانات نجیبی هستن دم کوچه وای نمیسته زنجیر بچرخونه دور دستش واس کره خرهای ملت سوت بلبلی بزنه.

سنشم یادم نمیاد الان شما بوگو سیزده کی به کیه؟! حدود 24؟! نه؟! 25؟! 30؟! همون سیزده باو.

نکته پایانی در مورد آملیا سوزان بونز چیزی که است اگر خودش اینجا بود حتما میخواست یاداوری کنه که:
آبت کم بود، نونت کم بود، کیکت کم بود، بستنی شکلاتیت کم بود، شیرت کم بود، معرفی شخصیت دوباره نوشتنت چی بود؟!
اسیر شدیم به مرلین!

جایگزین بشه دیگه دم شما گرم! :))

انجام شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۲ ۱۰:۳۶:۵۲

پیام زده شده در: ۱۹:۴۳ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶

دورا ویلیامز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۷ شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۱:۰۶ دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
از اتاق مد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 206
آفلاین
نام:دورا ویلیامز(همه به جای دورا کارل صداش میکنن چون اسم مادربزرگش که خیلی منتطر این بچه بود دقیقا در همون روز که به دنیا اومد فوت کرد ))

گروه:هافلپاف

ظاهر:چشمای طوسی،
صورت رنگ پریده ،
موهای موجدار خرمایی روشن که اغلب به صورت فرمی زارتشون و تمام کمرشو پوشوندن ،
قد 170 ،
سن حدودا 17 سال ،
یه مماخ سربالا مثل خودمم داره (در ضمن عملیم نیست)
مژه هاشم سفیده (به طور عادی مژه سفید با موی خرمایی نداریم)
در ضمن اصیل زادست

شخصیت: دختر محافظه کاریه و خیلی راحت با کسی صمیمی نمیشه به خاطر همین همه جا میگن دورا مغروره البته مغرور هم هست ولی نه برای اطرافیانش . به طور کلی بداخلاقه و به همه میگه از بچه ها متنفره و نکته جلب اینجاست که بچه کوچولو ها خیلی دوسش دارن . آدم پایه ایه در صورتی که اون کار منطقی باشه مثلا اگه بش بگی بزن بریم تو چاه نمیاد ولی بگو بیا بریم استادارو اذیت کنیم عمرا دست رد به سینت بزنه . با احساس نیست و و عقلشو به قلبش برتری داده و تازه خرخونم هست و در نهایت تنهایی رو به اجتماع ترجیح میده.

قدرت ویژه: ذهن خوانی از کودکی برایش کاری جذاب بود و هنگام بیکاری در ذهن افراد فوضولی میکرد

چوبدستی:آخ نمیدونید چقدر طول کشید تا یه چوب دستی براش پیدا کنیم که . چوب درخت افرا و مغز موی پریزاد و سرکش که مکان دستش با طلا پوشونده شده 27 سانتی متره قابل انعطافم هستااا

جارو:جاروی 2017 ماهون (خودم سازندشم)

توضیحات:مادرش از گروه ریونکلاو و پدری گریفیندوریست یک برادر فارغ التحصیل شده از گروه اسلایترین دارد و مادربزگش دورا از هافلپاف بوده است. اسم کارل را مادربزگش برایش انتخاب کرد او و برادرش کریستین ویلیامز تنها بچه های خانواده هستند.

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدی.

ویرایش شده توسط یاسمین در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۱ ۲۰:۰۴:۳۸
ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۱ ۲۰:۰۹:۲۳

پیام زده شده در: ۲۰:۵۲ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶

الکس سایکسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۱ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۰:۴۰ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 20
آفلاین
لطفا اینو جایگزین کنید.ممنون.

اسم:الکس سایکس.

لقب:پیس چوچوک

گروه:اسلیترین

نژاد:معلوم نیست {خون اشام}.

سپر مدافع:کلاغ

ظاهری:
قد: تقریبا 180.....چشم:قهوه ای تیره.....ابرو و موهای مشکی ولی موهای کمی بلند.....پوست:گندمی......تیپ:اسپورت.
اخلاقی:
اروم, ساکت, کاری به کار کسی نداره, خوشش نمیاد کسی سر به سرش بزاره, از رییس بازی متنفره , انگشتری عجیبی دارد که به هیچ عنوان کسی حق ندارد به ان دست بزند.

علاقه مندی ها :دریاچه کنار مدرسه , جنگل ممنوعه , میدان بازی کوییدیچ {موقع خلوت}

چوب دستی: چوب درخت گردو, 18سانت انعتاف پذیری عالی , ترکیب شده با موی تک شاخ و ریسه قلب اژدها و حکاکی شده دو افعی با چشمانی زمرد , یکی در حال خواب با تاجی از گل های نیلوفر و دیگری تاجی از گل های زمرد در حال بلعیدن.

معرفی کوتاه:
الکس سایکس در کودکی بطور نامعلومی تبدیل به خون اشام شد و به همین دلیل از خانواده خود رانده شد , وقتی او به خون اشام ها پناه برد بخاطر قند زاده بودنش بویسله کنت دراکولا طرد شد و همانجا بود که لقب پیس چوچوک به او داده شد. بعد از چند سال وقتی الکس به دوران نوجوانی رسید بطور اتفاقی مدرسه هاگوارتز را یافت. پروفسور دامبلدور برای به او پناه داد و بعد یک سال الکس به همراه بقیه دانش اموز ها وارد مدرسه شد. کلاه گروه بندی بین دو گروه گریفیندور و اسلیترین مردد بود ولی بلاخره نظرش عوض میشود و وی را به گروه اسلیترین میفرستد.

انجام شد.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۰ ۲۲:۱۹:۰۶

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۳۴ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶

امیلی لورا بلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۵ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۸:۵۲ شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
نام: امیلی
لقب: لورا بل
از اعضای باشگاه دوئل
پاترونوس:اسب شاخدار
چوبدستی:برگ رزین و ریسه قلب اژدها با هسته ای از اشک ققنوس

نژاد:جادوگری با والدین ماگل زاده
گروه: خانه ی افراد شجاع؛گریفیندور
ویژگی های ظاهری:موهای بلند و خرمایی رنگ ،چشم های سبز/عسلی،قد نسبتاً بلند
ویژگی های اخلاقی:بسیار خوش اخلاق و باهوش است و از کمک به دوستانش دست نمی کشد.
قدرت های ویژه: ذهن برتر...هوش بالا....باعث میشود وردهای بسیاری را در صندوقچه ی ذهنش داشته باشد.از دوئل کنندگان برتر

معرفی شخصیت: ....

بعدا حتما برگرد و معرفیتو کامل تر کن. خوش اومدی.
تایید شد.

ویرایش شده توسط لـورا.بل در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۰ ۲۱:۲۵:۳۲
ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۰ ۲۲:۱۹:۴۰

پیام زده شده در: ۱۲:۰۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶

مینروا مک‌گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۳:۵۲ سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷
از کنار گوشیم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 43
آفلاین
تصویر کوچک شده

نام : مینروا مک گونگال

شغل : مدیر هاگوارتز - استاد تغییر شکل و مدیر فعلی هاگوارتز

رنگ مو: مشکی

رنگ چشم: سبز

گروه: گریفیندور

مدرسه: هاگوارتز

نژاد: دو رگه

قدرت‌های ویژه: جانور نما (تبدیل به گربه‌ای قهوه‌ای می‌شود)

دفتر: طبقه اول، بالای راه پله، انتهای راهرو

معرفی شخصیت : مک گونگال معاون اول مدرسه علوم و فنون جادویی هاگوارتز است. وی یکی از طرفداران پر و پا قرص دامبلدور می باشد. پروفسور مک گونگال یک ساحره عبوس و سخت گیر است که اصلا تحمل افراد بی نظم را ندارد. بعد از اینکه مسئولین مدرسه، به خاطر حملات متعدد یک هیولای ناشناخته به دانش آموزان ، دامبلدور را به طور موقت از سمت خود کنار زدند وی برای مدتی مدیر هاگوارتز شد.
پروفسور مک گونگال از امتیاز کم کردن از گروه خودش گریفندور هراسی ندارد حتی اگر این کار باعث از دست دادن جام گروه های مدرسه شود. در حقیقت به خاطر تعصبش وی امتیاز های بیش از اندازه ای از گریفندور کم کرده است (مثال: وقتی گریفندوری ها شب هنگام در مدرسه می چرخیدند او 50 امتیاز از گریفندور کم کرد در حالی که از یک اسلیترینی فقط 20 امتیاز کسر کرد. دانش آموزی که همان تخلف را کرده بود.) گریفندوری ها آرزو دارند که مک گونگال به همان اندازه که اسنیپ طرفدار اسلیترین است، به گریفندوری ها توجه و مرحمت کند.
مک گونگال یک انیمایگس یا جانور نماست. او می تواند هر وقت که بخواد خودش را به یک گربه راه راه تغییر شکل دهد. وقتی به شکل گربه است، اطراف چشمانش خطوطی مثل زمانی که عینک می زند، وجود دارد. پروفسور مک گونگال استاد کلاس های تغییر شکل در هاگوارتز است. به عقیده ی وی، فرم های دیگر جادو از زیبایی و پیچیدگی کمتری برخوردار هستند. پروفسور مک گونگال به دادن تکالیف زیاد مشهور است.

شباهت های زیادی بین مک گونگال و هرماینی وجود دارد، به طور مثال تعصب داشتن در پیروی از قوانین. هر دوی آن ها به عنوان با هوش ترین ساحره ها توصیف شده اند. پروفسور مک گونگال تدارکات لازم را دید تا هرماینی برای گرفتن کلاس های اضافی در سال سوم، بتواند از زمان برگردان استفاده کند.

برخی اوقات مک گونگال چهره مهربانش را نشان می دهد. وقتی هری و رون به او گفتند که برای ملاقات هرماینی، که در آن زمان به سنگ تبدیل شده بود، راهی درمانگاه هستند، در حالی که اشک در چشمانش جمع شده بود به ایشان اجازه داد. همچین زمانی که شنید جیمز و لیلی کشته شدند گریه کرد. وقتی خیال می کرد که پیتر پتی گرو برای گرفتن سیریوس بلک کشته شده است، از اینکه به او سختگیری می کرد احساس گناه کرد.

مینروا مک گونگال شنل سبز زمردی رنگ می پوشد. لباس شبانه اش طرح پیچازی است و از تور سر استفاده می کند. وی با «خاکی»(خودمانی) شدن اصلا موافق نیست، با اینکه در جشن کریسمس 1991 یک کلاه گل دار به سر گذاشته بود و هنگامی که هاگرید گونه هایش بوسید خندید و صورتش از خجالت سرخ شد. همچنین در جشن یول بال، او یک ردای قرمزی با طرح پیچازی به تن داشت و با گل های خشک زشتی لبه کلاهش را تزئین کرده بود. او با لودو بگمن رقصید.
مک گونگال یک طرفدار واقعی کوییدیچ است. او مشوق پر انرژی تیم کوییدیچ گریفندور می باشد. زمانی که هری یاد آورنده ی نویل را در هوا گرفت، او بلافاصله هری را جستجوگر تیم کوییدیچ گریفندور کرد و با اینکه این بر خلاف قوانین مدرسه است، برایش یک دسته جارو فراهم کرد.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۰ ۱۲:۱۱:۴۷

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

تصویر کوچک شده

#اتحاد_گریف

پیام زده شده در: ۰:۱۷ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶

مونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۳ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۲:۱۹ دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶
از آزکابان
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 36
آفلاین
لطفا جایگزین شه. ممنون.

مهم نیست که من کی هستم. زندگی ام داستانی خسته کننده و ملال آور است. در روزهای نوجوانی حادثه ای رخ داد که مسیر زندگی ام را کاملا عوض کرد. اکنون که فکر می کنم، می بینم تبدیل به چیزی شدم که همیشه از آن وحشت داشتم. به هرحال، همان طور که گفتم، مهم نیست چه اتفاقی افتاد و من چه شدم. همین قدر که بدانید اکنون که در حال تایپ با این ماشین تایپ قدیمی مشنگی هستم، در یک سلول کوچک در آزکابان نشسته ام. از زندانی شدنم ناراضی نیستم. تقاص گناهانم است.

یک روز اتفاق جالبی در این زندان وحشتناک رخ داد:
دیوانه سازی که نگهبان سلول ام شده بود، اصلا شباهتی به دیوانه ساز های دیگر نداشت! در حضورش نه سرمایی حس می شد و نه نا امیدی.
طولی نکشید که با هم صمیمی شدیم. من داستان زندگی ام را برایش تعریف می کردم. به نظر می رسید که متوجه می شود. او نیز هر روز داستان زندگی اش را برایم تعریف می کرد. من جز هو هو عجیب و غریب چیزی نمی فهمیدم اما او با لمس دستم خاطراتش را به من منتقل می کرد! فکر می کنم اولین جادوگری هستم که تجربه چنین چیزی را دارم!

یک روز از خواب بیدار شدم و دیدم اثری از آن دیوانه ساز نیست...با کمی پرس و جو از نگهبان زندان متوجه شدم که گروهی از دیوانه سازها برای همیشه به زندان نورمنگارد منتقل شده اند.
دلم برایش تنگ شده بود. از زندانبان خواهش کردم که یک ماشین تایپ و مقداری کاغذ در اختیارم بگذارد. وی با اکراه قبول کرد. تصمیم گرفتم زندگی دیوانه ساز را بنویسم...زندگی عجیبش را...این که چطور در اثر یک اشتباه وارد دنیای جادوگری شد...این که چطور وارد هاگوارتز شد و از آن عجیب تر، گروهبندی شد و به گریفندور رفت، تکالیف کلاسی انجام داد و کوییدیچ بازی کرد و عجیب تر از همه این ها، چگونگی عضویتش در محفل ققنوس و شرکت در ماموریت های این گروه.

نام این دیوانه ساز دوست داشتنی مون بود. نمی دانم مون الان کجاست، شاید او هم داستان مرا برای هم نوعان اش تعریف می کند.
داستان زندگی اش را شروع می کنم...

جایگزین شد.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۰ ۰:۲۹:۳۸

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

#اتحاد_گریف

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.