هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱:۲۵ جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶

پروتی پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۸:۱۰ یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱
از آغازی که پایانم بود...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 483
آفلاین
نقل قول:

رز زلر نوشته:
آقا من اعتراض دارم اعتراض!

پروتی جان! به شخصه یه سری دفاع هایی نسبت به پست خودم داشتم که می خوام بگم. امیدوارم آخرش به یه نتیجه‌ای باهم برسیم.

قسمت هایی که مربوط به حرف زدن رز هستش رو مخالفتی ندارم با گیج کننده بودنش.
امتیاز نگارش هم حله ولی بقیه ش. یکی یکی بریم سرش!

اول اینکه اصلا رولم طنز بود و توی رول طنز فضا سازی به اون شدت مهم نیس. در واقع هدف رول طنز و معیار سنجشش تا جایی که من می دونم اینه که چه قدر می خندونتت. من به عنوان یه جدی نویس می تونم برات یه صفحه ی کامل فقط ترک روی قاب هلگا رو توصیف کنم ولی واقعا توی این رول حتی اگه من می گفتم مرگخوارا کجا دارن عزاداری می کنن چه فایده ای داشت؟
خنده دار ترش می کرد؟ نه! مرگخوارها بعد رفتن لرد همه جا عزاداری کردن. تو امضا هاشون، رول های مختلف، خاطرات مرگخواران، چتر، گروه های غیررسمی.

بعدم. اینجا لیگ کوییدیچ نیس. اگه لیگ بود من می تونستم روی هر قسمت وقت بیشتری بذارم و بهتر توضیح و حتی توصیف کنم چون کل این پست بین سه یا چهار نفر پخش می شد ولی همین الانشم رولم خیلی طولانیه و واقعا از حوصله ی خوندن بعضیا خارجه. جای طولانی تر شدن بیشتر این رو نداشت.

پوکر فیس ها. اونا توی خط های بعد مشخص شدن. آملیا توی دیالوگ های بعد گفت که مرگخوار ها از تیم رفتن. تیم هافل دوتا محفلی بیشتر نداره. رز و آملیا. آملیا که داره توضیح می ده، اونی که پوکر صد در صد رزه. چه کس دیگه ای می تونه باشه؟

بازم سر پوکر فیس ها و بند بعدشون می گم. هدف خاصی نداشتن جز خندوندن. نگاه کن توی پست های کوییدیچی یا خیلی از طنز نویس ها، این نوع نوشتن مرسومه. نمی گم همه می نویسن ولی به هر حال می نویسن! و این چیزی نیس که به خاطر نمره کم شه.

در کلش من برای پست خودم به نمره ی فضا سازی معترضم. به نظر خودم و چند نفر دیگه ای که خوندن پست خنده دار بوده و برای یه پست طنز به طور نود و پنج در صد و حتی بیشتر همین مهمه.

پست آملیا

جدا؟ ناموسن؟ مرلینن؟ حتی مانوسن! قید شدن نتیجه(!) در حد یه شکلک باعث می شه پست شلوغ شه و بیست و پنج صدم کم شه؟

اون جمله کجاش مشکل داشته که نفهمیدی؟ داره می گه چوب توقف چراغ رو همگروهی هاش خوردن. حالا جای چوب برای بیشتر هری پاتری شدن کروشیو استفاده شد و از همگروهی ها سم برده شد. کجاش نامفهوم بوده؟

به شکلک متکی بوده؟ جاهایی که شکلک خورده واسه ی دیالوگ ها بوده که کاملا منطقیه. توی متن جایی به کار نرفته. و بازم هم می رسیم سر بحث توصیف که بالاتر گفتم قضیه ش رو.

می شه بیشتر توضیح بدی بابت 6 ایده پردازی؟ تا جایی که من خوندم پست نصفش راجب رفتن مرگخوارا بود. اینکه توی تیم نبودن موقع بازی.

حتی نسبت به کوییدیچ هم به نظر من کم دادی. در حد دو نمره دیگه نبوده هرچی بوده!

پست جسیکا.

شکلک وسط متن کجا بوده که من ندیدم؟
اگه اینه:
" اول مغز بودن و بعد دست و پا در آوردن "

که باید بگم اشاره بوده به امضای بچه های ریون و در کل باهوش بودنشون. بعدم شکلک وسط متن قاعده نیست. یه چیزیه که بهتره انجام شه ولی استثنا داره. مثل هرچیز دیگه ای. من شکلک بی جای دیگه ای ندیدم. اگه چشم های من مشکل داره شما بیا بهم بگو.

سلام.
رز فضاسازی خیلی مهمه، حتی توی پست های طنز. همونطور که میبینی طبق تقسیم بندی خود مدیریت، نمره بالایی داره. پس متاسفم، من نمیتونم نمره فضا سازی رو عوض کنم.
در رابطه با طولانی بودن رل، اگر جذاب باشه و خواننده رو بکشونه، اصلا ایرادی نداره. اگر لازم بود، باید طولانی تر می نوشتی.
در رابطه با پوکر فیس ها شاید راست می گفتی. با اینکه هنوز به نظرم کامل واضح نبود، اما ۰.۲۵ برای این بخش رو بهت میدم.
در رابطه با پست آملیا، برای شکلک در جای نامناسب، نه تنها من، بقیه داور ها هم برای همین مساله نمره کم کردن. من نمی تونم این اعتراض رو بپذیرم. اون جمله ای که شما میگید کجاش مشکل داشته رو من نشون چند نفر دیگه دادم و اون ها هم موافق بودن که گنگه جمله. در باره ایده پردازی هم همونطور که به هکتور گفتم، این مورد کاملا به نظر داوره و من این نمره رو در مقایسه با بقیه پست ها بهش دادم و نظرم هم مثل بقیه دوستان هر دقیقه عوض نمیشه...

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پیام زده شده در: ۱:۱۲ جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶

پروتی پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۸:۱۰ یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱
از آغازی که پایانم بود...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 483
آفلاین
نقل قول:

هکتور دگورث گرنجر نوشته:
با سلام

برای ذکر دو مورد اومدم. اول در مورد داوری بازیمون.

داور محترم گریفندور!

ازتون خواهش میکنم به جای این حجم از مثال زدن جواب اعتراض ما رو بدید لطفا! الان مثال مانتو شلوار با کفش ورزشی واقعا برای اسلیترین جواب نمیشه.

چند تا سوال پرسیده شد که متاسفانه جوابی دریافت نکردیم!

نقل قول:
بعد تكليف اون ٣.٥ از ٧ چى شد؟ چون جاي پيشرفت داره بهش ٣.٥ بديم؟

نقل قول:
الان پست جودي با سوژه هماهنگ نبود؟ چرا ٤ نمره كم شده؟!

باقیشم دونه دونه میپرسم. چون کلی پرسیدیم ولی خب جواب داده نشد!

نقل قول:
ایده پردازی و ارتباط با سوژه ی انتخاب شده: 9

چرا توضیح نداره؟ چرا نمره کم شده؟

نقل قول:
فضاسازی و توصیف:
6

مثل بالایی! چرا توضیح نداره؟

نقل قول:
ایده پردازی و ارتباط با سوژه ی انتخاب شده: 6

فضاسازی و توصیف: 5

و همچنان توضیح نداره!

مورد دوم در مورد اعتراض لادیسلاوه.

لادیسلاو عزیز. حقیقتا من خودم برداشتم از پستتون این بود که اصلا در مورد آزکابان نیست. برای همین از دو نفر خواستم پستتون رو بخونن تا متوجه بشم که من اشتباه کردم یا نه. نظر اون دو نفر این بود که پست شما در مورد آزکابان هست ولی خیلی کمرنگه. من هم تصمیم گرفتم با توجه به این نظر ها امتیازتون رو تغییر بدم و امتیاز کمتری ازتون کم کنم. برای همین من به پست شما 28 میدم.

موفق باشید.

علیک سلام.

جناب محترم هکتور
لحنی که شما با من صحبت می‌کنید بسیار لحن خارج از ادب و تندیه و با قوانین این سایت و حتی شخصیت ایفای شما هم خونی نداره. من با شما با این لحن صحبت نمی کنم و شما هم لطفا این کار رو نکنید چون باعث آزار من میشه و یک نوع هجوم به شخصیت به حساب میاد، هر چقدر هم پشت شناسه باشیم.
باور بکنید یه ذره نمره مجازی توی یه سایت سرگرمی ارزش نشون دادن بخش ناخوشایند شخصیتتون به همه رو نداره. خوشبختانه نه شخصیت واقعی و نه ایفای من بهم اجازه نمیده با لحن خودتون جواب بدم، من اینجا فقط داورم و داوریم رو می کنم.
در مورد اعتراضات مجدد شما باید بگم همه این اعتراض ها در حیطه نمره کیفی بودن و نه کمی. یعنی تو بخش مثلا علائم نگارشی نیستن که من بتونم انگشت بزارم بگم دقیقا اینجا این کلمه رو بد نوشتین، بلکه تو بخش هایین که من باید با مقایسه با سایر مطالب ارسالی و همینطور استاندارد های خودم نمره بدم. اینجور نمره ها کاملا وابسته به داورن، و من با اینکه نمره این پست رو یک بار باز بینی کردم، یک بار دیگه دقیق خوندم و باز به همون نتیجه رسیدم. در نتیجه نمره این پست تغییری نمی کنه.
باز اگر صلاح میدونید مطمینا مدیریت موافقت میکنه تغییر گروه بدید تشریف بیارید گریف ما هم میتونیم به عنوان داور قبولتون کنیم. معیار های الان داوری گریف معیارهای منه...

ویرایش شده توسط پروتی پاتیل در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۲۷ ۱:۲۸:۴۳

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پیام زده شده در: ۲۳:۰۰ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶

مونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۳ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۲:۱۹ دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶
از آزکابان
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 36
آفلاین
سلام

تیم ما هم چهار نفری شرکت کرده ولی شش امتیازش محاسبه نشده.
دلیل خاصی داشته؟

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

#اتحاد_گریف

پیام زده شده در: ۹:۴۱ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶

آنجلینا جانسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۴ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۳:۴۰ پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶
از یو ویش!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 127
آفلاین
داوران تیم محترم اسلیترین.

خیلی ممنون از نقدی که به پست من کردید. همه‌اش رو می‌پذیرم و سعی می‌کنم در آینده رعایت کنم، به جز دو مورد که دوست دارم عنوان کنم:

-اول اینکه من توی این مدت کوتاهی که توی سایت بودم، سعی کردم چند دفعه درخواست نقد کنم و یا نقد های بقیه رو زیاد بخونم، هیچوقت جایی چشمم به تذکر درباره‌ی عدم استفاده از دو نقطه نخورد. از نظر دستور و قواعد زبان فارسی هم بهش فکر کنید، دو نقطه جزو یکی از علائمیه که ما داریم و طبیعتاً باید بشه ازش استفاده کرد.

- دومی که مهمتره اینه که شما گفتید شاید بهتر بود من وقت میذاشتم راجب بچه های هافلپاف تحقیق می‌کردم. شما اگه به روال داستان من توجه کنید، من سعی داشتم توی چندین جا اشاره کنم که همه‌ی اعضای تیم هافلپاف، حتی اعضای مجازی، اعضای دختر خود تیم هافلپاف هستن و اگه بلاک بشن و یه ضربدر بخوره تو صورتشون، همه‌شون شبیه هم می‌شن. در واقع این قضیه یه کنایه‌ی طنز آلود بود وگرنه من انقدر آدم کنجکاویم که دو هفته قبل از اینکه مسابقات شروع شه، چون می‌دونستم بازی اولمون با هافلپافه، توی سایت بالا و پایین می‌رفتم ببینم کی نشان کوییدیچش رو زده تو امضاش، برای بچه های خودمون اسکرین شات می‌فرستادم! اسناد و مدارکش هم موجوده حتی!
خلاصه که اقتضی سوژه بود، کما اینکه تو پست مسابقه با خود اسلیترین چیز دیگه اقتضی می کرد، نه تنها اسم تک تک بچه ها رو آوردم و بازیشون دادم، براشون با توجه به شخصیت ایفاشون یه لباس هالووین طنز هم در نظر گرفتم. من شاید توی سایت کم بنویسم، ولی زیاد می‌خونم و با اکثریت قریب به تمام شخصیت‌های سایت آشنایی کامل دارم. گواه این قضیه هم توی خیلی از پست‌هام دیده می‌شه.

حالا اگر با این توضیحات من قانع شدید، لطفاً لطف کنید نمره‌ش رو لحاظ کنید، خصوصاً مورد دوم. ممنون می‌شم.

کتی بل عشق منه، مال منه، سهم منه!
قدم قدم تا روشنایی،
از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

?You want to know what Zeus said to Narcisuss
"You better watch yourself"

پیام زده شده در: ۱:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۸ شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۸:۵۷ چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶
از اين زمين نفرين شده تا آسمون بكر راهى نيست...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 90
آفلاین
سلام!
من به این رولم معترضم.

لطفاً ریز نمراتشو بدین.

شاید از اون خوشتون نیاد، اما نمی تونید منکر این بشید ; دامبلدور استایل خاص خودشو داره!

پیام زده شده در: ۲۲:۵۹ چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶

اسلیترین، مرگخواران

هکتور دگورث گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۲ سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۱:۴۸ شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳
از روی شونه های آریانا!
گروه:
مرگخوار
اسلیترین
کاربران عضو
ناظر انجمن
ایفای نقش
پیام: 956
آفلاین
از اون جایی که آستوریا نتونست بیاد سایت. این رو داد تا من از طرفش بفرستم:

تام ريدل: ٢٢

اشكالات اين پست، قبلا در اين تاپيك گفته شده.

الستور مودى: ٢٧

نقل قول:
مون پاسخ داد:

مودى، دو نقطه نذاريد.

نقل قول:
مودی همانطور که از پشت رز رد می‌شد به سرعت چوبدستی‌اش را کشید

جاى يه ويرگول خاليه.

١٠ نمره ارتباط با كوييديچ و شرح آن: ٦.٥
واقعا كم بود بخش كوييديچيش.

٩ نمره ايده پردازى و ارتباط با سوژه انتخاب شده: ٩

٤ نمره نگارش، علائم نگارشى، املا و قواعد رول نويسى: ٣.٥

٧ نمره فضا سازى و توصيف: ٧

كتى بل: ٢٥

نقل قول:
آرسینوس استعفا استعفا.
ویزلی سر به دار میدهد تن به ذلت نمیدهد.

من فكر ميكنم كه هر دوى اين ديالوگ ها، ويرگول لازم داشتن.

نقل قول:
یا مون که پشت در نگهبان وایساده بود تا اگر کسی هوس کرد بیاد بالا یه ماچ آبدار ازش بگیره.

علامت سوال جا افتاده.

١٠ نمره ارتباط با كوييديچ و شرح آن: ٩
بخش كوييديچ پستتون، گم شده تو اون همه توصيفات.

٩ نمره ايده پردازى و ارتباط با سوژه انتخاب شده: ٨.٥

٤ نمره نگارش، علائم نگارشى، املا و قواعد رول نويسى: ٢.٥
١ نمره بابت علايم نگارشيتون كم شده. اونايي كه بالا گفتم، فقط مثال بود. بخاطر كمبود وقت خودم، نتونستم همه رو بنويسم. ولى اگه لازم بود، بگيد تا براتون پخ كنم.
نيم نمره هم بابت اشتباهات نگارشى كم كردم. درك ميكنم كه تو اين پست با اين طول، پيش مياد اين اشتباهات. ولى به هر حال از همه كم كردم.

٧ نمره فضا سازى و توصيف: ٥

ببينين كارتون براى يه پست ايفا، خوب بود. ولى براى كوييديچ، كمى اضافه بود. من خودم مجبور شدم سه بار پستتون رو براى امتياز دهى بخونم. و با اين بار، ميشه چهار بار! يعنى گم ميشدم تو هر بخش و مجبور بودم برگردم بالا، يه روخوانى كنم تا يادم بياد كجا بودم. البته كه شايد اشكال من بوده. اما مطمئن نيستم. چون فرم كلى رولتون، مثل رول دور دوم بود، ولى من از رول دور دومتون لذت بردم. اما تو اين رول...گم شدم!

آنجلينا جانسون: ٢٤

آنجلينا، لحن كل پستتون محاوره اس. به جز بعضى فعل ها!
"پسر پافى چيپس ددى پولدار" رو واقعا نفهميدم يعنى چى!
مطمئن درسته.

نقل قول:
رز که غنچه هاش به لبخند پلیدی باز شده بودند گفت:

وقتى جمله تموم ميشه، ولى قصد ادامه دادنش رو داريم، ويرگول ميذاريم. استفاده ازش رو فراموش نكنين.

پاق! رو بلد، و از بقيه ى جمله جداش كن.

نقل قول:
آخرین نکات رو برای تیمش بازگویی می کرد:

لزومى به استفاده از دو نقطه نيست. لزومى نيست كه يعنى استفاده نكنيد.

نقل قول:
آرسینوس دستش را به زیر ضربدرش برد، ماسکش رو از اون زیر بیرون کشید و روی ضربدرش گذاشت، و گفت:

دستش را، باز كتابى شد.

شیر و خط کنه، اشتباهه. شير يا خط بندازه.
ايكاش با شخصيت هاى تيم هافلپاف هم آشنا ميشدين، كه بجاى "كاپيتان" و يا "يكى از اعضا"، اسمشون رو بنويسيد.

١٠ نمره ارتباط با كوييديچ و شرح آن: ٩.٥
اينم صرفا مقايسه كردم با پست بقيه.

٩ نمره ايده پردازى و ارتباط با سوژه انتخاب شده: ٧.٥

بابت علايم نگارشى، يك نمره و بابت قواعد، نيم نمره كم شده.

٧ نمره فضا سازى و توصيف: ٥
فك كنم توضيحات بالا، كامل بوده باشه.

ارباب یه دونه باشن... واسه ی نمونه باشن!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۵ چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶

اسلیترین، مرگخواران

هکتور دگورث گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۲ سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۱:۴۸ شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳
از روی شونه های آریانا!
گروه:
مرگخوار
اسلیترین
کاربران عضو
ناظر انجمن
ایفای نقش
پیام: 956
آفلاین
با سلام

برای ذکر دو مورد اومدم. اول در مورد داوری بازیمون.

داور محترم گریفندور!

ازتون خواهش میکنم به جای این حجم از مثال زدن جواب اعتراض ما رو بدید لطفا! الان مثال مانتو شلوار با کفش ورزشی واقعا برای اسلیترین جواب نمیشه.

چند تا سوال پرسیده شد که متاسفانه جوابی دریافت نکردیم!

نقل قول:
بعد تكليف اون ٣.٥ از ٧ چى شد؟ چون جاي پيشرفت داره بهش ٣.٥ بديم؟

نقل قول:
الان پست جودي با سوژه هماهنگ نبود؟ چرا ٤ نمره كم شده؟!

باقیشم دونه دونه میپرسم. چون کلی پرسیدیم ولی خب جواب داده نشد!

نقل قول:
ایده پردازی و ارتباط با سوژه ی انتخاب شده: 9

چرا توضیح نداره؟ چرا نمره کم شده؟

نقل قول:
فضاسازی و توصیف:
6

مثل بالایی! چرا توضیح نداره؟

نقل قول:
ایده پردازی و ارتباط با سوژه ی انتخاب شده: 6

فضاسازی و توصیف: 5

و همچنان توضیح نداره!

مورد دوم در مورد اعتراض لادیسلاوه.

لادیسلاو عزیز. حقیقتا من خودم برداشتم از پستتون این بود که اصلا در مورد آزکابان نیست. برای همین از دو نفر خواستم پستتون رو بخونن تا متوجه بشم که من اشتباه کردم یا نه. نظر اون دو نفر این بود که پست شما در مورد آزکابان هست ولی خیلی کمرنگه. من هم تصمیم گرفتم با توجه به این نظر ها امتیازتون رو تغییر بدم و امتیاز کمتری ازتون کم کنم. برای همین من به پست شما 28 میدم.

موفق باشید.

ارباب یه دونه باشن... واسه ی نمونه باشن!

پیام زده شده در: ۱۹:۵۲ چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶

مونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۳ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۲:۱۹ دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶
از آزکابان
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 36
آفلاین
سلام و خسته نباشید.

تیم کوییدیچ گریفندور میخواد ریز نمرات بازی با هافلپاف رو داشته باشه. همون طور که توی پست قبلی ریز نمرات هافلپاف داده شده.

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

#اتحاد_گریف

پیام زده شده در: ۱۲:۴۷ چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶

آستوریا گرینگرس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۴ چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۹:۳۴ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶
از زير سايه ى ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 240
آفلاین
نتايج بازى هافلپاف و گريفندور

با توجه به اعتراض گروه هافلپاف تغيير امتيازشون، امتياز گروه گريفندور هم عوض شد.

گريفندور: ٢٤.٥

تام ريدل: ٢٢

الستور مودى: ٢٧

كتى بل: ٢٥

آنجلينا جانسون: ٢٤

هافلپاف: ٢٥

رز زلر:٢٧

١٠ نمره ارتباط با كوييديچ و شرح آن: ١٠
٩ نمره ايده پردازى و ارتباط با سوژه انتخاب شده: ٨
٤ نمره نگارش، علائم نگارشى، املا و قواعد رول نويسى: ٣
٧ نمره فضا سازى و توصيف: ٦

رز پست خوبي بود. فقط ميدونم كه نوشتن پست كوييديچ، آدم رو خسته ميكنه. اما بعد از پايانش، يه چند دقيقه به خودتون زمان بديد. و بعدش بشينين و دوباره بخونينش.
همچنين حس ميكنم پايان پستتون هم، تحت تأثير همين خستگى بوده.

آمليا فيتلوورت: ٢٦

اشكالات آمليا براش پخ شده قبلا.

دورا ويليامز: ٢٣

و همينطور دورا.

جسيكا ترينگ:٢٤

پستتون، به شدت كمبود علايم نگارشى داشت.
قسمت زمين كوييديچتون، كمى با عجله نوشته شده بود، به نظر من. و همينطور اينكه به نظرم، پستتون زياد با سوژه هماهنگ نبود. يعنى اسنيچ ناپديد نشده بود...يا شايدم من اشتباه متوجه شدم.

١٠ نمره ارتباط با كوييديچ و شرح آن: ٨
٩ نمره ايده پردازى و ارتباط با سوژه انتخاب شده: ٧.٥
٧ نمره فضا سازى و توصيف: ٦

پیام زده شده در: ۲۳:۵۹ سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶

هافلپاف، محفل ققنوس

رز زلر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۹ پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۳۱ دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲
از رنجی خسته ام که از آن من نیست!
گروه:
ایفای نقش
محفل ققنوس
هافلپاف
مترجم
کاربران عضو
پیام: 1125
آفلاین
آقا من اعتراض دارم اعتراض!

پروتی جان! به شخصه یه سری دفاع هایی نسبت به پست خودم داشتم که می خوام بگم. امیدوارم آخرش به یه نتیجه‌ای باهم برسیم.

قسمت هایی که مربوط به حرف زدن رز هستش رو مخالفتی ندارم با گیج کننده بودنش.
امتیاز نگارش هم حله ولی بقیه ش. یکی یکی بریم سرش!

اول اینکه اصلا رولم طنز بود و توی رول طنز فضا سازی به اون شدت مهم نیس. در واقع هدف رول طنز و معیار سنجشش تا جایی که من می دونم اینه که چه قدر می خندونتت. من به عنوان یه جدی نویس می تونم برات یه صفحه ی کامل فقط ترک روی قاب هلگا رو توصیف کنم ولی واقعا توی این رول حتی اگه من می گفتم مرگخوارا کجا دارن عزاداری می کنن چه فایده ای داشت؟
خنده دار ترش می کرد؟ نه! مرگخوارها بعد رفتن لرد همه جا عزاداری کردن. تو امضا هاشون، رول های مختلف، خاطرات مرگخواران، چتر، گروه های غیررسمی.

بعدم. اینجا لیگ کوییدیچ نیس. اگه لیگ بود من می تونستم روی هر قسمت وقت بیشتری بذارم و بهتر توضیح و حتی توصیف کنم چون کل این پست بین سه یا چهار نفر پخش می شد ولی همین الانشم رولم خیلی طولانیه و واقعا از حوصله ی خوندن بعضیا خارجه. جای طولانی تر شدن بیشتر این رو نداشت.

پوکر فیس ها. اونا توی خط های بعد مشخص شدن. آملیا توی دیالوگ های بعد گفت که مرگخوار ها از تیم رفتن. تیم هافل دوتا محفلی بیشتر نداره. رز و آملیا. آملیا که داره توضیح می ده، اونی که پوکر صد در صد رزه. چه کس دیگه ای می تونه باشه؟

بازم سر پوکر فیس ها و بند بعدشون می گم. هدف خاصی نداشتن جز خندوندن. نگاه کن توی پست های کوییدیچی یا خیلی از طنز نویس ها، این نوع نوشتن مرسومه. نمی گم همه می نویسن ولی به هر حال می نویسن! و این چیزی نیس که به خاطر نمره کم شه.

در کلش من برای پست خودم به نمره ی فضا سازی معترضم. به نظر خودم و چند نفر دیگه ای که خوندن پست خنده دار بوده و برای یه پست طنز به طور نود و پنج در صد و حتی بیشتر همین مهمه.

پست آملیا

جدا؟ ناموسن؟ مرلینن؟ حتی مانوسن! قید شدن نتیجه(!) در حد یه شکلک باعث می شه پست شلوغ شه و بیست و پنج صدم کم شه؟

اون جمله کجاش مشکل داشته که نفهمیدی؟ داره می گه چوب توقف چراغ رو همگروهی هاش خوردن. حالا جای چوب برای بیشتر هری پاتری شدن کروشیو استفاده شد و از همگروهی ها سم برده شد. کجاش نامفهوم بوده؟

به شکلک متکی بوده؟ جاهایی که شکلک خورده واسه ی دیالوگ ها بوده که کاملا منطقیه. توی متن جایی به کار نرفته. و بازم هم می رسیم سر بحث توصیف که بالاتر گفتم قضیه ش رو.

می شه بیشتر توضیح بدی بابت 6 ایده پردازی؟ تا جایی که من خوندم پست نصفش راجب رفتن مرگخوارا بود. اینکه توی تیم نبودن موقع بازی.

حتی نسبت به کوییدیچ هم به نظر من کم دادی. در حد دو نمره دیگه نبوده هرچی بوده!

پست جسیکا.

شکلک وسط متن کجا بوده که من ندیدم؟
اگه اینه:
" اول مغز بودن و بعد دست و پا در آوردن "

که باید بگم اشاره بوده به امضای بچه های ریون و در کل باهوش بودنشون. بعدم شکلک وسط متن قاعده نیست. یه چیزیه که بهتره انجام شه ولی استثنا داره. مثل هرچیز دیگه ای. من شکلک بی جای دیگه ای ندیدم. اگه چشم های من مشکل داره شما بیا بهم بگو.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.