هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: خادمان لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۱۷:۴۶ یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶

پنه‌لوپه کلیرواترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۱ جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶
از مرگ خوشم نمی آد، ولی ازش نمی ترسم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 104
آفلاین
1- هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد!
كي ؟ من؟
2- به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟
به نظر من مهم ترين تفاوتشون اينه كه هيچ شباهتى به هم ندارند!
3-مهم ترين هدف جاه طلبانه تان براي عضويت در گروه مرگخواران چيست؟يعنى از فرم قبليم معلوم نيست؟ خب مثلا : مشنگ كشى، ادامس چسبودن به اين چي بهش مي گن؟ زنگ خونه ي مردم، و... به علاوه مرگخوار بودن ورزش خونين خيلي جالب و مفرحيه.
4-به دلخواه خود يکي از محفلي ها را انتخاب کرده و لقبي مناسب برايش انتخاب کنيد.
هرميون: ويكى پديا. دامبلدور: ريش دراز.
5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهي قادر به سير کردن شکم ويزلي هاست؟ ‎هاست؟ انقدر تعدادشون زیاده که اگه خودشونو بخورن هم کسی چیزی نمی فهمه. :
‎۶-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟بزارین به صورت علمی براتون توضیح بدم :
‎از اون جایی که قسمت عمده ی محفل رو ویزل ها تشکیل می دن و برای سیر کردن خودشون مجبور به خوردن یکدیگر شده ، قبل از اینکه از عفونت معده می میرند ، و عده ی باقی مونده نیز در اثر داغ جان گداز مرده ها خودکشی کرده ، و. ما می توانیم لش شان را برای پرنسس نجینی باقی گذاریم . یک تیر و دو نشان.
‎7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب) خواهيد داشت؟ خب راستش من زياد از جك و جونور هاي گوشت خوار خوشم نمى اد ولى نجينى اگه قول بدهد سمورم/گويينى رو نخورد مى تونن دوست هاى خوبى براى هم باشن. تازه شب هايي كه خوابشون نمى بره براشون فلوت مي زنم.
8-به نظر شما چه اتفاقي براي موها و بيني لرد سياه افتاده است؟مو ها جاى خوبى براى رشد باكترى هاست ، براى همين ارباب خودشان را از شر مو ها زائد خلاص كردند. دماغ رو هم با نجينى ست كردند.
9-يک يا چند مورد از موارد استفاده بهينه از ريش دامبلدور را نام برده، در صورت تمايل شرح دهيد.
اه ، اه. آنقدر كثيفه كه به درد نمى خوره.

پ.ن: راستى ارباب لاديساو كه مرگخوار نيست؟ چرا تو بعضى از پست هاى خانه ى ريدل هست؟ جاسوسه؟

پنه لوپه!

جك و جونور گوشتخوار؟... نجينى؟!

ببينين وقتى يه نفر ميخواد مرگخوار شه، بايد سياه بنويسه... يعنى چى؟... يعنى مثل يه مرگخوار. مرگخوار ها به لرد سياه نميگن ولدمورت. ميگن لرد، يا لرد سياه.
اين وسط، يه نكته اى هم هست... پنه لوپه كيه؟... چه سوژه و شخصيتى داره؟... شروع كنيد به معرفى كردنش. هرجا سوژه پتانسيل داشت، از شخصيتتون استفاده كنيد.
و يه توصيه... اگه ميخواييد پيشرفت كنيد، تاپيك كى، كى، كجا و اينا رو فراموش كنيد. اون تاپيك ها هيچ فايده اى براى پيشرفت تو رول نويسى ندارن.

عجله نكنيد. بيشتر بخونيد، بيشتر بنويسيد و نقد بخواييد و از نكات گفته شده تو نقد ها استفاده كنيد. مطمئنم كه خيلى زود پيشرفت ميكنيد.

فعلا تاييد نشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۶/۷/۲۳ ۲۰:۳۰:۳۳

نگاه کن ، خون زیادی ازت می رود!
درد داری!
داری می میری!
آیا این آخر کار است؟
از مرگ می ترسی؟
یک ریونکلاوی نباید از مرگ بترسد !
مرگ چیزی جز افق نیست!
و افق فقط محدوده ی دید ما است!
و مرگ نیز چیزی جز پیمان با تاریکی نیست!
پس؛
«روحش هنوز زنده س»

پیام زده شده در: ۱:۰۱ شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶

گیبنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۵ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱
از زیر سایه ی هلگا به زیر سایه ی ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 255
آفلاین
درود بر ارباب کبیر
اینجانب برای تسلیم نمودن جان خودم در راه آرمان های شما امده ام. لطفا بپذیرید.
نکته: برای خواندن بهتر از ctrl+A استفاده کنید.

1- هرگونه سابقه عضویت قبلی در هر یک از گروه های مرگخواران/محفل را با زبان خوش شرح دهید!
درود بر تنهای کبیر. ارباب دوبار تا حالا در رکاب شما بودیم. برای بار سوم و تا ابد اجازه میخوایم تا در رکابتون باشیم.

2- به نظر شما مهم ترین تفاوت میان دو شخصیت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟
جمعیت همراه دامبلدور معمولا همگام و یا جلو تر از او قدم بر میدارند ولی جمعیت همراه لرد ولدمورت معمولا عقب تر و یا حتی زیر پای اربابشان حرکت میکنند.

3-مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخواران چیست؟
شما ارباب. میخوایم اینقدر خوب باشیم. یعنی بد باشیم که بتونیم جای یارهای قدیمیتون که به رحمت مرلین رفتن یا در ازکابانن رو براتون پر کنیم ارباب. میخوایم هر روز یکبار از شما کروشیو نوش جان کنیم و اسممونو از زبان مبارک شما بشنویم. شما رو جاودانه قدرتمند جهان خواهیم کرد ارباب.

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.
هاگرید: بشکه ی چربی.

5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟
فرو کردن ریش دامبلدور در آب قند و میک زدن آن تا سیر شدن کاذب کامل.

6-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
کشتنش! تیکه تیکه کردنش! سوزوندنش! تو اب دریا ریختنش!

7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب اربابواهید داشت؟
ارباب مار شماست. مال شماست. هر چی شما دستور بدین همان فرمان شماست.

8-به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟
ارباب خودشون خواستن وگرنه تا الان صد باره دماغ و مو در میوردن.

9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.
اتاق پرو-تمیز کردن مسیر و نشانه گذاشتن برای گم نشدن محفلی ها!

اين چيه گيبن؟! اين چيه؟!
انگشتم درد گرفت اينقدر اومدم پايين تا بتونم ويرايش كنم!

از اربـاب ميپرسم ببينم اجازه ميدن تو مسئول غذا دادن به نجينى بشى يا نه...
شغل خوبيه... فقط يه مشكل كوچيك داره... و اون اينه كه نجينى علاقه وافرى به انگشت دست داره... بايد مراقب باشيد...

تشريف بياريد داخل.

تاييد شد! خوش بازگشتين.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۶/۷/۲۲ ۱۳:۳۴:۰۱

هافلپافی خندان
تصویر کوچک شده

دنیا چو حباب است ولکن چه حباب؟! نه بر سر آب، بلکه بر روی سراب.
آن هم چه سرابی، که بینند به خواب آن خواب چه خواب؟ خواب بد مست خراب.

پیام زده شده در: ۱:۲۶ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
ارباب!

1- هرگونه سابقه عضویت قبلی در هر یک از گروه های مرگخواران/محفل را با زبان خوش شرح دهید!

ارباب!
من اصولا ادم خوش خدمیتم ارباب!

2- به نظر شما مهم ترین تفاوت میان دو شخصیت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟

ارباب!
مهمترین تفاوت خدمتگذاراشون بودن ارباب!

ارباب!
غر زدن و چشم..اها...اینا اهداف مخفیمه نباید بگم؟ خب...چیز...تنفس ارباب...بتونیم نفس بکشیم!

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.

ارباب!
کله زخمی: خوک دست پروده دامبل!

ارباب!
قانون جنگل! بچه هاشون رو میخورن..ضعیف قوی رو میخوره!

ارباب!
اینکه بکُشیمشون ارباب؟

7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟

ارباب!
ازدواج میکنم باهاشون!

ارباب!
کدوم مو و بین...چیز...آها...از دست آرسینوس موهاشون ریزش پیدا کرد!

9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.

ارباب!
استفاده بهینه به معنایی استفاده ای است که به درد امور ابراز علاقه و وصال به ساحره ها ازش استفاده کرد که...خب از ریش دامبلدور در این راستا نمیشه استفاده کرد، پس استفاده بهینه نداره!

ارباب!

ببين كى اينجاست...!

ارباب همون من رو دادن به تو، بسه! بدبخت كردن نجينى رو ديگه به دستت نميسپرن!

بفرماييد داخل تا يه كم راجع به روش هاي استفاده بهينه با هم صحبت كنيم!
تاييد شد!

....................

ما اینو نمی شناسیم...یه چیزایی یادمون میاد ولی نمی شناسیم.

بغض می کنه...

چشمش دنبال دخترمونه...

بیاد تو...

مجددا تایید شد! دابل تایید شد!

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۶/۷/۲۱ ۱۸:۱۱:۵۷
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۶/۷/۲۱ ۱۸:۳۲:۱۴

پیام زده شده در: ۰:۰۰ چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶

ویزنگاموت، مرگخواران

بلاتریکس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱:۴۴:۵۴ یکشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۲
از زير سايه لرد سياه
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 828
آفلاین

داريم ارباب... مدتى رو سعادت داشتيم در ركابتون بكشيم و شكنجه كنيم!

مو! مو عامل انتقال آلودگيه... من رو نبينين كه اينقدر مو دارما...من هر شب موهام رو تو جوهر نمك ميخوابونم.

خدمت... كشتار!

مالى ويزلى: پياز لرزان!

فتوسنتز! فرزندان روشنايي هستن... از خودشون نور ساطع ميكنن و از نور هم، فتوسنتز ميكنن!

زنده زنده در پاتيل قرار داده، ميپزيم. نيم پز كه شد، باز ميكنيم. امحا و احشا رو خارج كرده، ميريزيم جلو تسترال ها. توش رو هم با كاه پر ميكنيم.

نجينى اصلا جدايى ناپذيره از من!

صلاح مو و بينى خويش، لرد سیاه دانند!

پرورش گونه هاى كمياب جانورى

جوهر نمک...یه چیزایی یادمون میاد...

شما قرار نبود تنها بیایین...یه لکه ننگ سیاه...قرار بود همراهتون باشه. ایشون بعدا می رسن؟

پیشنهادتون بسیار خوب بود. از اون جایی که در آینده نسل محفلی ها منقرض خواهد شد(بله! حتی با وجود عنصری به نام مالی!)، فکر بسیار خوبیه که مقداریشون رو تاکسیدرمی کنیم که آیندگان ببینن و بخندن!

تایید شد...بلامون...خوش اومدی.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۶/۷/۱۹ ۰:۱۶:۳۸

I was and am the Dark Lord's most loyal servant
I learned the Dark Arts from him

پیام زده شده در: ۲۰:۳۲ چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶

گرگوری گویلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۴ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۸:۲۲ دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
از زیر سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
سلامی دوباره!!!!

ندارم!

دامبلدور، دامبلدوره!
پیر مرد عقل کلی که کلا همیشه مهربون میزنه با اون ریشاش!
یکم به مرلین برده!
ولدمورت اما ولدمورت نیست!
ولدمورت ، تام ریدله!
بزرگ ترین جادوگر سیاهه!
ادای عاقلا رو در نمیاره!
کاراشو خودش انجام میده ، نمیده کل زخمیا!

دسترسی آسون تر به معجون های هکتور!
به هر حال لازم میشه!
راستی اون سفارش لوازم آرایشه دستش رسید؟
برا سیم ظرفشویی سفارش داده بودم!

تقریبا لقبا همه گیره :|
هری پاتر:کله زخمی
هرمیون:سیم ظرفشویی

کشف وردی برای تولید غذا

ریتا استیکر ، نویسنده روزنامه پیام امروز ، در جدید ترین نسخه اعلام کرد:
ولدمورت بازگشت!

همون بالاییو بدین بخونن خودشون خودشونو به جزایر بلاک آپارات میکنن!

هر روز غذاشونو سر وقت میدم .
میبرمشون گردش.
پوست هایی که میندازن رو به دیوار میزنم!
برای براق شدن پوستشون هم معجون "براق کننده پرست نجینی" استاد هکتور رو بهشون میدم!

یه اشتباه ژنتیکی بود...
یکم با نجینی ترکیب شدند!

ریش دامبلدور؟
استفاده؟
مگه استفاده ای هم داره اصلا؟

گویل

دیدی استاد آستوریاتو بهت پس دادم؟

چیزی که بیشتر از نوشته ها و فعالیتت موثر بود، صبر و وفاداریت بود. طنزت خوب شده. غلطای املاییت هم هر چند هنوز گاهی رو اعصاب هستن، زیر سایه آستوریا کمتر شدن.

بیا...

تایید شد.

خوش اومدی.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۶/۷/۶ ۲۳:۳۰:۳۶
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۶/۷/۶ ۲۳:۳۱:۱۱

"تنها ارباب است که میماند"

پیام زده شده در: ۱:۴۹ سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶

ریونکلاو، مرگخواران

لایتینا فاست

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۳ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
دیروز ۲۰:۲۷:۲۴
از زیر بزرگترین سایه‌ جهان، سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
ریونکلاو
ایفای نقش
گردانندگان سایت
پیام: 375
آفلاین
1- هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد!
ارباب من خودم محفلی نبودما، علاقه‌ای هم ندارم که باشم. ولی میدونید...
یه دختری بود اسمش اورلا بود این محفلی بود، بعد وقتی مرد نمیدونم چی شد روحش اومد داخل من. ارباب ویژگی های سفیدشو از روی خودم پاکسازی کردما منتها سابقه محفلی بودنش روم موند. با وایتکسم شستمش نرفت.

‎2- به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟
دامبلدور خیلی رنگیه. یعنی یا آبیه یا قرمزه یا کلا رنگیه دیگه. بعد خیلی هم لبخند میزنه یعنی به نظرم زیادی خوشحاله.
شما سیاهین، سیاهم نزدیکه خاکستریه شیکه. بعدشم هی الکی نمیخندین وقتی هم میخندین یعنی که دنیا دیگه جای امنی نیست.

‎3-مهم ترين هدف جاه طلبانه تان براي عضويت در گروه مرگخواران چيست؟
ارباب ارباب، میخوام تخت دای و سوزانو بچسبونم به تخت خودم، بعد که یه فضای بزرگ درست شد، روش وسایلمو پخش کنم. بعد شروع کنم به کشف کاربرد های وسایل ماگلیم.
عه جاه طلبانه نبود؟ خب میخوام ملتو با سیم هدفون خفه کنم.

4- به دلخواه خود يکي از محفلي ها را انتخاب کرده و لقبي مناسب برايش انتخاب کنيد.
مالی: پیاز گرد
میدونید چرا پیاز ارباب؟
آخه میدونید مالی همیشه داره سوپ پیاز درست میکنه بعد دیدید میگن کمال همنشین؟ این طوریه که همنشینیش با پیاز اونو هم پیاز میکنه.

‎5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهي قادر به سير کردن شکم ويزلي هاست؟
اصلا سیر میشن؟ ارباب تا جایی که من دیدم اینا کلا سیر نمیشنا... اگر هم میشن به خاطر همون دو سه تا پیازیه که میخورن.

‎6-بهترين راه نابود کردن يک محفلي چيست؟
این همزن برقی‌ها رو دیدید؟ انقدر جالبن، من میخوام برم امتحان کنم ببینم میشه باهاش محفلی نابود کرد یا نه؟! اما در کل تفنگ آب‌پاش روش تضمینی نابود کردن محفلی‌هاست.

‎7-در صورت عضويت چه رفتاري با نجيني خواهيد داشت؟
ارباب میشه کلا رفتاری با نجینی نداشته باشم؟ میشه به نجینی هم بگید رفتاری با من نداشته باشه؟

‎8-به نظر شما چه اتفاقي براي موها و بيني لرد سياه افتاده است؟
به نظر من هر اتفاقی هم که افتاده فعلا بهش فکر نکنیم. حتما یه فکری پشت اتفاقی که افتاده بوده دیگه.

‎9-يک يا چند مورد از موارد استفاده بهينه از ريش دامبلدور را نام برده، در صورت تمايل شرح دهيد.
میتونه پتو باشه. تازه میتونه یه کیف هم باشه، وسایل ضروری‌شو میتونه بذاره تو ریشش. تازه محفلی ها میتونند ریش دامبلدور رو به عنوان زیرانداز پهن کنند.

ارباب نیام تو؟
ارباب بیرون سرده بعد تازه چند ماه دیگه هم برف میاد همه جا سفید میشه بعد من طاقت دیدن اون حجم از سفیدی رو ندارم.

لايتينا

مگه ميشه وارد خونه ى ما بشيد و با دخترمون كار نداشته باشيد؟ اصل مطلب نجينيه! البته چون در اعماق نگاهتون، عشق به نجينى رو ميبينيم، ترتيبي ميديم كه نگه دارى ازش، هفته اى سه شب به عهده ى شما باشه.

خوش اومدين.
تاييد شد.

ویرایش شده توسط لایتینا فاست در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۲۸ ۷:۳۳:۵۰
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۲۸ ۱۳:۴۱:۳۲

The MUSIC is making me growing
The only thing that keeps me awake is me knowing
There's no one here to break me or bring me down

Onlyتصویر کوچک شدهaven

پیام زده شده در: ۱۶:۰۸ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶

پنه‌لوپه کلیرواترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۱ جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶
از مرگ خوشم نمی آد، ولی ازش نمی ترسم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 104
آفلاین
۱.هرگونه سابقه عضویت قبلی در هر یک از گروه های مرگخواران/محفل را با زبان خوش شرح دهید!
نداشتم.
۲.به نظر شما مهم ترین تفاوت میان دو شخصیت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟ به نظر من مهم ترین تفاوت اینه که هیچ شباهتی به هم ندارن.

۳.مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخواران چیست؟ هدف جاه طلبانه؟ بزاربگم چرا می خوام مرگخوار بشم :
فکر کنم برای ادم ها مهم است که از هر چیزی تصویری تو ی ذهن شان داشته باشند. حتی اگر ان تصویر غلط باشد. اگر قیافه ی مرا ببینید، شاید بگویید به هیچ قوم یا نژاد خاصی تعلق ندارم که به راحتی قابل تشخیص باشد .
من تنها بچه ی خانواده ام . مرا به فرزندی قبول کرده اند. اما من با بقیه فرق دارم . از این نظر عجیبم . دانستن همین واقعیت ، تا حدی از تیزی اش کم می کند ، دستکم دانستنش برای خودم بهتر است و به جز عدد ۷، شیفته ی سه چیز دیگه هم هستم : مشکلات پزشکی ، گیاهان و جادوی سیاه .
منظورم از مشکلات پزشکی ، بیماری های خاص انسان است.
البته مجبورم روی خودم مطالعه کنم . هر چند همه ی بیماری هایم تا الان جزئی بوده و خطر جانی برایم نداشته اند. بعد خودم ، بیشتر سعی می کنم اعضای ریون را زیر نظر بگیرم و تجربه ی مشاهداتم را یادداشت کنم ، هر چند که نمی گذارند کار های شخصی روی شان انجام بدهم . و. تنها دلیلی که باعث می شود من مدام از تالار بیرون بزنم (البته اگر مراجعه ی مدامم به کتابخانه را به حساب نیاوریم ) مشاهده ی دست اول بیماری ها بین بقیه ی اعضا و کارکنان هاگوارتز است . از کوچکی تا حالا ، تمام یادداشت های مطالعه ی میدانی ام را نگه داشتم و برای خودم فلش کارت های تشخیص بیماری درست کردم . از میان بیماری ها ، اختلال های پوستی از همه برایم جالب ترند . همه اش ازشان عکس می گیرم ، البته وقتی افراد مورد مطالعه ام نگاهم نمی کنند !
دومین موضوع مورد علاقه ام ، گیاهان است . ان ها موجودات زنده ی در حال رشد و تولید مثلی هستند که تمام مدت دور و بر ما می رویند و سر از خاک در می اورند. چنین چیزی را ما خیلی راحت قبول می کنیم ، بدون اینکه حتی لحظه ای بهش فکر کنیم . اهای ادم ها ! چشم هایتان را خوب باز کنید. همچین چیزی واقعا شگفت انگیز است.
برای من دنیای ایده ال جایی که تمام ۲۴ ساعت شبانه روز را بتوانم مشغول تحقیق و مطالعه باشم . البته می دانم که استراحت برای رشد بچه ها لازم است . چرخه ی زیستی بدنم را حساب کردم . هر شب ، دقیقا به ۷ساعت و ۴۵ دقیقه خواب نیاز داشتم . این را هم به این دلیل نمی گویم که شیفته ی عدد ۷ هستم . البته یک دلیلش هم همین است. کلا ساعت زیستی بدنم این جوری تنظیم شده همه اش هم به فعل و انفالات شیمیایی بدنم بر می گردد.
به نظر شما ، همه ی چیز هایی که به بدن انسان مربوط می شود همین نیست؟
راستی نگفتم چرا می خوام مرگخوار بشم .
هفته ی پیش درست بعد. از امتحانات سراسری هاگ وقتی سر کلاس پروفسور بودلر رفتم بهم گفت :(( کلیرواتر ، مدیر ویزلی می خواهند تو را ببینند ،))

توی دفتر مدیر ، روی یه صندلی جا خوش کردم . از ان چیزی که بهش امید بسته بودم خیلی بدتر بود . ان زن عصبی بالاتنه اش را روی میز تحریرش انداخته بود و ابروهاش را به شکل عجیبی از خطوط زاویه دار متقاطع ، بهم تابانده بود. مطمئنم اگر به اندازه ی کافی بهش زل می زدم ، توی خط های پیشانی اش می توانستم یک قضیه ی ریاضی را اثبات کنم . اما قبل از اینکه فرصت کنم متغیر هایش را به دست بیاورم ، خطوط صورتش دوباره به حالت اول برگشتند بعد گفت : کلیرواتر ، می دونی چرا این جا اومدی؟.
تصمیم گرفتم جواب ندهم ، به امید. اینکه دوباره عصبانی بشود و باز پوست بالای صورتش را به هم بتاباند .
-تو تقلب کردی .
تا به خودم امدم دیدم دارم جوابش رو می دهم : هیچ هم تقلب نکردم .
نفس عمیقی کشید : پرونده ی دانش اموزی ات نشان می دهد که چند سال پیش ارزیابی شدی و. تشخیص داده اند که از استعداد بالایی برخورداری . اما نمرات کارنامه ات همچین چیزی رو نشون نمی ده ، در هر صورت تا به حال کسی توی هاگوارتز نشده نمره ی صد در صد برای این ازمون بیاره .
احساس کردم صورتم داغ شد : جدی؟
اما کاری که واقعا دلم می خواست بکنم این بود که فریاد بزنم : دست چپت علائمی از نوع حاد بیماری پوستی پسورپازیس را نشان می دهد;همان نوع اریترو ماتیک که با التهاب زیاد و قرمزی شدید پوست همراه است . این بیماری در بخش های زیادی از بدن گسترش پیدا می کند . باید یک کرم %۲/۵ رویش بمالید و در مقابل نور افتاب قرار بگیرید. البته نه حدی که دچار افتاب سوختگی شوید.
اما خب چیزی نگفتم . چون تاحالا تجربه ی چندانی در برخورد با مسئولان نداشتم . بنابراین از خودم دفاع نکردم . حتی جیک هم نزدم .

چیزی که بعدش پیش امد ، حتی از برخوردم با مدیر هم بدتر بود . به سالن عمومی رفتم . یک نفر روزنامه ی پیام امروز را گذاشته بود روی میز . عکسی بیشترین فضای بالای روزنامه ی تا شده را پر کرده بود . توی سرتیتر صفحه ی اول امده بود :
تصادف منجر به اتش سوزی البوس دامبلدور با یک ماشین مشنگی جان دو نفر را گرفت .

زیر عنوان عکس وانت قطعه قطعه و جزغاله ی شده ی بابام را انداخته بودند. و زیرش هم عکس خودش و مامان را . ریش دراز پدر و مادر مرا کشته بود .
حالا سایه هستم.
دیگر عدد های مضرب ۷ را نمی شمارم.
تنها کسانی که دوستشان داشتم رفتند، حالا چه چیزی می خواهد. مرا در این دنیا نگه دارد ؟ اتقام از البوس دامبلدور .
البوس دامبلدور : ریش دراز.
5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟ انقدر تعدادشون زیاده که اگه خودشونو بخورن هم کسی چیزی نمی فهمه.
۶-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟بزارین به صورت علمی براتون توضیح بدم :
از اون جایی که قسمت عمده ی محفل رو ویزل ها تشکیل می دن و برای سیر کردن خودشون مجبور به خوردن یکدیگر شده ، قبل از اینکه از عفونت معده می میرند ، و عده ی باقی مونده نیز در اثر داغ جان گداز مرده ها خودکشی کرده ، و. ما می توانیم لش شان را برای پرنسس نجینی باقی گذاریم . یک تیر و دو نشان.
7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟ راستش من اصلا از جک و جونور خوشم نمی اد ، پس ترجیح می دم از همان دور دورا تماشایشان کنم .
مو ها جای خوبی برای رشد قارچ ها و شپش ها است ، پس نتیجه می گیریم ارباب برای سلامت جسمانیشون از شر مو های زائد بدن خلاص شدند . بینی شون هم با دخترشون ست کردند.
۹-یک یا چند مورد استفاده ی بهینه از ریش های دامبلدور را شرح دهید : اصلا به درد نمی خورن .معلوم نیس چقدر الودگی و میکروب درِش وول می زنه .

پ.ن: راستی تام لازم است یک دکتر متخصص پوست از روی خال (گوشتی) پشت گردنتان بیوپسی پانچ بگیرد. اگر خیلی تجاوز به حریم شخصی شما نباشد، دوست دارم من هم نگاهی به گزارش پاتولوژی شما بیاندازم . این موضوع خیلی حیاتی است ، پس خواهش می کنم این توصیه ی پزشکی را پشت گوش نیندازید.

نجينى...جك و جونور؟...هوم...!

ببينين شما فقط يه پست ايفاى نقش( گلخانه ى تاريك) دارين و اون براى قضاوت، كافى نيست.
و مورد ديگه، سياه نويسيه. مرگخوار ها به لرد سياه نميگن تام. همونطور كه محفلى ها به دامبلدور نميگن ريش دراز(مثلا). اين نكته ى مهميه كه مثل يه مرگخوار بنويسيد.
مورد بعدى، شخصيت پردازيه. پنه لوپه كيه؟ چه خصوصياتى داره؟ اون خصوصياتش رو به همه معرفى كنيد. هرجا سوژه پتانسيل ورود يه شخصيت جديد رو داشت، راجع به پنه لوپه بنويسيد تا بقيه هم بشناسنتون و از شخصيتتون تو سوژه ها استفاده كنن.

فعلا زوده. عجله نكنيد. بيشتر بخونيد و بيشتر بنويسيد و درخواست نقد بديد. مطمئنم كه خيلى زود، پيشرفت قابل توجهى ميكنيد.

فعلا تاييد نشد.

ویرایش شده توسط پنه‌لوپه کلیرواتر در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۳ ۱۶:۱۳:۲۲
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۴ ۰:۲۹:۳۴
ویرایش شده توسط پنه‌لوپه کلیرواتر در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۴ ۹:۳۳:۴۳

نگاه کن ، خون زیادی ازت می رود!
درد داری!
داری می میری!
آیا این آخر کار است؟
از مرگ می ترسی؟
یک ریونکلاوی نباید از مرگ بترسد !
مرگ چیزی جز افق نیست!
و افق فقط محدوده ی دید ما است!
و مرگ نیز چیزی جز پیمان با تاریکی نیست!
پس؛
«روحش هنوز زنده س»

پیام زده شده در: ۱۴:۴۳ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶

اسلیترین، مرگخواران

دوریا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۵ پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
دیروز ۱۹:۲۷:۳۵
از جنگل بایر افکار
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
گردانندگان سایت
ناظر انجمن
مترجم
پیام: 305
آفلاین
درود بر لرد سیاه عزیز! با ارزوی پایداری، تمایل خودم رو برای مرگخوار شدن و خدمت به حضرت والا اعلام می کنم!

هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد!

متاسفانه از روشن بختی که داشتم نتونستم به ارباب خدمت کنم.

به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟

ردا!
به نظر من مهم ترین تفاوتشون رداست! ارباب همیشه یه ردای مشکی قشنگ میپوشن.
دامبلدورم... نگم بهتره!

مهم ترين هدف جاه طلبانه تان براي عضويت در گروه مرگخواران چیست؟

یک مرگخوار بیشتر=تاریکی بیشتر=قدرت بیشتر=مشنگ کمتر=زندگی بهتر

به دلخواه خود يکي از محفلي ها را انتخاب کرده و لقبي مناسب برايش انتخاب کنيد.

جینی ویزلی=موقرمز زبون دراز

به نظر شما محفل ققنوس از چه راهي قادر به سير کردن شکم ويزلي هاست؟

مگه میشه ؟ مگه داریم؟

بهترين راه نابود کردن يک محفلي چيست؟

به سرتاپاش غذا بپاشیم بندازیمش جلوی یه ویزلی!

در صورت عضويت چه رفتاري با نجيني خواهيد داشت؟

رفتار؟ من اصلا غلط بکنم با ایشون رفتاری بکنم!

به نظر شما چه اتفاقي براي موها و بيني لرد سياه افتاده است؟

مد روزه! به غیر از اون:
سر درخشان تر=تاریکی محیط بیشتر !
صورت صاف تر و صیقلی = ناهمواری کمتر! (نمونه ی این ناهمواری ها رو توی صورت دامبلدور و اسنیپ میشه دید.)

يک يا چند مورد از موارد استفاده بهينه از ريش دامبلدور را نام برده، در صورت تمايل شرح دهيد.

ارباب گفتین در صورت تمایل؟ ممنون که اینقدر لطف دارین بهم.
تمایلم رو اعلام می کنم:
بند کفش، طناب دار
و اگه بذاری رو سر و صورتت خودش معجون تغییر شکلیه واسه خودش!

دورياى عزيز

توضيحات لازم، با يك جغد براتون فرستاده شد.

فعلا تاييد نشد.

ویرایش شده توسط دوریا بلک در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۸ ۱۴:۴۶:۴۵
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۴۷:۴۱

Tranquil Departure
,Out beyond ideas of wrongdoing and rightdoing
.there is a field. I’ll meet you there
*
.I believe in poems as I do in haunted houses
.We say, someone must have died here
*
You are NOT the main character in everybody's story
*
Il n'existe rien de constant si ce n'est le changement
*
Light is easy to love
Show me your darkness

پیام زده شده در: ۲:۲۳ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶

مرگخواران

دلفی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۹ پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۲۲:۲۰ جمعه ۲۱ مهر ۱۴۰۲
از گالیون هام دستتو بکش!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
مترجم
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 233
آفلاین
هعی... منو خلوت تنهاییم روزگاری داشتیم توی خونه ریدل! مگه میشه سابقه نداشته باشم؟

‎2- به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟
تفاوت:/ نه واقعا تفاوت؟ خب معلومه ارباب شخصیتشون قدرتمند تر از دامبلدور بود! تازه ارباب هورکراکسم داشتن!

‎3-مهم ترين هدف جاه طلبانه تان براي عضويت در گروه مرگخواران چیست؟
مهم ترینش اینه که جاه نمی طلبم. جامو می طلبم! آخه ارباب جای من کیف گذاشتین که این آرسینوس جامو نگیره.

سوروس اسنیپ:خیانتکار ملعون!

علنا و عملا راهی نیست. باید بسوزن و بسازن.

میتونیم ده دقیقه با هکتور توی یه اتاق حبسش کنیم.زیر آوار له میشه خودش!

با نجینی؟ شوخیشم زشته! من و پرنسس دوستای صمیمی هستیم.

اتفاق؟ اتفاقی نیافتاده! من چیزی نمیبینم!

‎9-يک يا چند مورد از موارد استفاده بهينه از ريش دامبلدور را نام برده، در صورت تمايل شرح دهيد.
عه! اینو یادم رفته بود! میتونن ریشای اینو بدن ویزلیا بخورن!

دلفى...دلفى!

تغيير چهره دادين!؟
نجينى، دلتنگ دوست صميميش شده بود.

خوش بازگشتين!
تاييد شد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۵۴:۵۱

تصویر کوچک شده

A group doesn't exist without the leader

پیام زده شده در: ۰:۱۸ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶

آلکتو کرو old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۴ جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۰:۰۰ سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸
از ما هم شنفتن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین

ما و خان داداشمون از بهترین مرگخوارا بودیم یه روز! البت ما از فک و فامیل های دور پالی هم هسیم. این جزو سابقه محسوب می شه؟

همچین می گید تفاوت آدم فک می کنه اینا داداش دوقلو بودن! ارباب کجا و دامبل کجا؟ ارباب خوشتیپن، دامبل ریشو، ارباب با سواتن، دامبل بی سوات، ارباب سیاهن، دامبل سفید، ارباب مدرنن، دامبل عهد بوقی و...

‎3-مهم ترين هدف جاه طلبانه تان براي عضويت در گروه مرگخواران چيست؟

هدف که زیاده داداچ! ما اومدیم راه پالی رو ادامه بدیم. اومدیم نذاریم اتاق پالی واس لیسا بشه، اومدیم ملتو با چوب بیسبالمون سر جاشون بنشونیم، اومدیم سیاهی رو انتشار بدیم، اومدیم نهضت "چسباندن آدامس بر زیر میز" رو گسترش بدیم، اومدیم به لرد سیاه خدمت کنیم.

هری پاتر کله زخمی، دست پاچلفتی، چهار چشم، موزدور! (مرلینی آخریه ا کجا اومد؟ )

می تونن بچه اشون حراج بذارن! البت تضمینی در به فروش رفتنشون نیس!

اول یه دل سیر با چوب بیسبالمون می زنیم شون، دویٌم کروشیو بارونشون می کنیم، سِیوم با آوادا له و لورده شون ی کنیم. بله اینجوریاس!

ما کلا با مار جماعت رله هسیم! اصن شوما بگو بیان ما رو قورت بدن ما اصلا عین خیالمونم نیس! تازه خوشحالم می شیم، چه افتخاری ا این بالاتر که غذای دختر ارباب بشیم؟

هر چی ایشون خواسن ینی صلاحه دیگه به من و اون چه ربطی داره؟ ایشون می خواسن این مدلی باشن، مگه ما فضولیم؟

بدنش کارخونه خودشون می دونن باش چی کار کنن! اسکاچ، لیف، پالتو، پلیور، همینطور می شه ازش به عنوان طناب دار که پالی (ره) درآرزوی کشتن خودش بالای دار جوون مرگ شدف،استفاده کنین!

فاميل دور پالى!

موزدور؟ يعنى از موز به دور؟ موز دوست نداره؟ هوم...پس تشريف بياريد كه كمك كنيد و دور تا دور خونه ى گريمولد، موز بكاريم.

تاييد شد!
خوش برگشتين.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۸ ۰:۵۷:۰۱

اگر بار گران بودیم رفتیم!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.