هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۹:۲۷ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶

کروینوس گانتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۶ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
نام:کروینوس گانت
از نوادگان:سالازار اسلیترین
چوب دستی: از جنس چوب زبان گنجشک ریسه قلب اژدها ۳۱‌سانتی متر و انعطاف ناپذیر
وضغیت خون:اصیل زاده
توانایی:مار زبان بودن
پاترونوس:Mongrel Dog
خصوصیت اخلاقی: وی از طرفداران مهم جدا سازی مشنگ زاده ها و اصیل زادگان است و طرفدار استفاده از جادوی سیاه است
زندگی نامه کوتاه:
وی در خانواده ای ثروتمند متولد شد اما بر اثر ولخرجی زیاد کم کم فقیر شدند
به محض تماس کلاه گروهبندی با سرش وارد گروه اسلیترین شد
وی از توانایی مار زبانی اش به ندرت استفاده می کرد و به کسانی که با وی دشمن بودند صدمه می زد اما کسی نمی توانست ثابت کند که کار وی بود.
وی یک جانورنما ی ثبت نشده بود و به شکل مار تبدیل می شد
وی پدر مارولو گانت بود

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدی.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۸ ۲۲:۴۱:۵۳

پیام زده شده در: ۱۴:۴۷ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶

آرنولد پفک پیگمیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۲ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۵:۵۹:۴۹ جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
از هررررررررررچی که منفوره، خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 95
آفلاین
آرنولدِ پُفَک پیگمی، یه گربه‌‌ی زرشکی‌رنگه که اعضای بدنش از همدیگه جدا هستن و موهای پُف‌کرده‌ای هم داره. همیشه نیشش تا فرق سرش بازه و به دیوونگیِ اهالیِ این دنیا هرهر می‌خنده.

نکته‌ی عجیبی که میشه درباره‌ی آرنولد گفت، اینه که اون تحت هر شرایطی برعکسه.
ینی وقتی که بهش سلام می‌کنین، انتظار داشته باشین که در جواب‌تون، بگه خدافس. و وقتی باهاش خدافسی می‌کنین، تعجب نکنین اگه بهتون سلام کرد.
سقف، براش کفه. کف هم براش سقفه.
شدیداً به افعالِ جملاتش دقت کنین! همیشه برعکسن! منفی‌ها، مثبت میشن و مثبت‌ها هم منفی.
چه آدم‌هایی که با شنیدن توصیه‌های برعکسش، بدبخت نشدن.
چه دروغ‌ها و راست‌هایی که اشتباهی نگفت.
چه گربه‌های بیوتیفولِ مؤنثی که معنیِ اصلیِ "نه"هاش رو نفهمیدن و ولش کردن.
چه گربه‌های زشتِ مؤنثی هم که معنیِ اصلیِ "آره"هاش رو نفهمیدن و سیریشش شدن.

این وسط، بعضیا با اسمش جوک می‌سازن و میگن که وقتی توی معرکه‌های مرگبار گیر میفته، عینهو آرنولد شوارتزنگر، توی یه دستش، کلاشینکف می‌گیره و با اون یکی دستش، پُفَک می‌خوره.
امّا اون شایعه‌ها رو تکذیب و اعلام کرده: "من برخلاف شوارتزنگر اهل بزن‌بزن و بُکُش‌بُکُش هستم و مخالف صلحم. ضمناً، علاقه‌ای به پفک نمکی دارم و چیپس رو ترجیح نمیدم. مخصوصاً فلفلی!"

اون عادت داره که دورِ پاهای یوآن آبرکرومبی بچرخه و خودشو به پاهاش بمالونه و لوس‌بازی در بیاره، ولی از وقتی که اون روباه غیبش زده، آرنولد هر روز جلوی پنجره چمبره میزنه، منظره‌ی بیرون رو نگا میکنه و زیر لب میگه: "دلم برا اون روباه تنگ نشده... کاش دوباره نیاد!"

چوبدستی: توی دُمِش قایم کرده. با تکون‌دادن دُمِش جادو میکنه.
گروه: ریونکلاو
نژاد: گربه
القاب: آرنولدِ پُفَک‌صفّت، پفک نمکی، چیپس سرکه‌ای و...
نام: آرنولدِ پُفَک پیگمی

بله! اون حتی معرفیش هم برعکسه!

سابقاً!

تایید شد.
شناسه ی قبل هم بسته شد.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۸ ۲۲:۳۸:۴۱

Rock 'n' Roll 'n' Rule 'n' Role!

پیام زده شده در: ۰:۴۷ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶

خرچالold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۱:۰۱ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
خرچال یا Pigwidgeon

«خرچال» به معنی مرغابی بزرگ، غاز یا هوبره است و معادل انگلیسی آن، Pigwidgeon، به معنای کوچک!

«خرچال» نام جغد رون ویزلی، دوست و هم‌گروهی هری پاتر، است. جینی، خواهر رون، علت این نام‌گذاری عجیب و بامزه است. از زمانی که این جغد وارد خانه‌ی ویزلی‌ها شد، جینی او را با همین نام صدا کرد و وقتی رون تصمیم گرفت نام دیگری برایش انتخاب کند کار از کار گذشته‌بود و «خرچال» به هیچ‌کدام از آن‌ها واکنش نشان نمی‌داد! گاهی رون او را به نام «خر» صدا می‌زند که مخفف همان «خرچال» است و معادل انگلیسی آن می‌شود Pig، به‌معنی خوک!

«خرچال» دومین حیوان خانگی رون است و هدیه‌ای از طرف سیریوس بلک، پدرخوانده‌ی هری پاتر. هنگامی که سیریوس، خال‌خالی، موش رون را به‌عنوان پیتر پتی‌گرو، جاسوس ولدمورت و مسبب قتل پدر و مادر هری معرفی کرده و او را را به‌صورت واقعی‌اش برگرداند، پتی‌گرو گریخته و نزد ولدمورت می‌رود. به‌همین‌خاطر سیریوس با اولین نامه‌ای که در سال 1994و بعد از فرار از آزکابان توسط «خرچال» برای هری می‌فرستد از رون می‌خواهد که درصورت تمایل جغد را نزد خودش نگه دارد:
«اگر دوستت رون از این جغد خوشش اومد، اونو به‌عنوان هدیه‌ای از من بپذیره. هرچی باشه تقصیر منه که دیگه موش نداره!»

درهرحال، رون جغد را می‌پذیرد و نکته‌ی جالب این‌که احساس متقابل رون و «خرچال» در اولین ملاقات‌شان شکل می‌گیرد. وقتی جغد کوچک پس از تحویل نامه‌ی سیریوس، با نگاه‌های خصمانه‌ی هدویگ، جغد هری و کج‌پا، گربه‌ی هرمیون گرنجر، روبه‌رو می‌شود، رون او را می‌گیرد تا هیچ خطری تهدیدش نکند و درمقابل، جغد با نوک زدن پی‌درپی به انگشت رون، از او قدردانی می‌کند.

«خرچال» یک جغد نر پرانرژی است که اغلب هیجان‌زده به‌نظر می‌رسد! با وجود جثه‌ی کوچکش صدای بلند و ناخوشایندی دارد و به‌خاطر ایجاد مزاحمت برای ارول و هرمس، جغدهای دیگر خانواده‌ی ویزلی، معمولا در اتاق رون از او نگه‌داری می‌شود. او عاشق شغلش است! او برای رساندن نامه‌ها و حتی بسته‌هایی که نسبت به جثه‌اش بزرگ و سنگین به‌نظر می‌رسند، بی‌قراری می‌کند؛ وقتی‌که برای اولین‌بار نامه‌ی سیریوس را به پنجره‌ی قطار سریع‌السیر رساند، به‌خاطر بزرگی پاکت نامه و شدت وزش باد در اطراف قطار، مدام به این‌طرف و آن‌طرف تاب می‌خورد اما پس از تحویل بسته، بی‌نهایت خشنود به‌نظر می‌رسید. همین‌طور زمانی که فاج، وزیر اسبق سحر و جادو، حرف‌های سیریوس درباره‌ی پیتر پتی‌گرو را باور نمی‌کرد و او را مرگ‌خوار و مسبب قتل پدر و مادر هری می‌پنداشت، سیریوس به پیشنهاد پروفسور دامبلدور در غاری در دهکده‌ی «هاگزمید» پنهان شده‌بود و ناچار با خوردن موش روزگار می‌گذراند. پس از این‌که هری متوجه شد، تصمیم گرفت برای او غذا بفرستد. از آن‌جا که سیریوس گفته‌بود ممکن است پرواز مداوم هدویگ و دیده‌شدن مکرر او در دهکده، مشکوک به‌نظر برسد، هری از خرچال برای فرستادن غذا استفاده کرد و آن جغد کوچک به‌خاطر انتخاب‌شدن برای رساندن بسته‌ی بزرگ غذا سر از پا نمی‌شناخت!
«خرچال» یک جغد خاکستری کوچک به اندازه‌ی توپ تنیس است و به گفته‌ی «جی.کی.رولینگ» در مشت انسان جا می‌شود! او در وبسایتش اشاره می‌کند که «خرچال» یک جغد جادوگر است. این نوع جغدها که یک کاکل کوچک از جنس پر روی سرشان دارند، معمولا در کشورهای آزادی زندگی می‌کنند که پر از درخت و جنگل است و البته در ساختمان‌های قدیمی، غارها و پارک‌هایی که به عنوان زیست‌گاه ساخته شده هم یافت می‌شوند.

رون ویزلی وابستگی زیادی به حیوانات خانگی‌اش نشان می‌دهد؛ حتی به خال‌خالی یا همان پیتر پتی‌گرو! همان‌طور که می‌دانیم، رون حاضر نشد به راحتی، خال‌خالی را تسلیم سیریوس کند اما درمورد دلیل علاقه‌ی رون به خرچال حرف‌های مختلفی زده می‌شود؛ مثلا این‌که خرچال، اولین جغد رون است که با توجه به وضعیت مالی نه‌چندان خوب خانواده‌ی ویزلی تاحدودی منطقی به‌نظر می‌رسد. اما دلیل هری پاتر بیش‌تر از آن گویای واقعیت است:
«خرچال یک هدیه از طرف سیریوس بلک است، به‌همین‌دلیل یکی از اعضای خانواده‌ی رون به حساب می‌آید.»

با توجه به علاقه‌ی هری و رون به سیریوس بلک، این دلیل موجه‌تر از دلایل دیگر است.

تایید شد.

ویرایش شده توسط LuLu در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۸ ۰:۵۷:۵۵
ویرایش شده توسط LuLu در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۸ ۱:۰۰:۰۲
ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۸ ۱۴:۲۹:۴۹

LuLuB

پیام زده شده در: ۱۸:۳۰ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۹۶

هازال سامرز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۸ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۴:۴۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
دافنه سامرز هستم از گروه خفن هافلپاف. دختری هستم که به خاطر کشته شدن دوست صمیمی ام به وسیله مشنگ ها به سوی سیاهی و همچنین لرد سیاه کشیده شده است. دو خواهر کوچک تر دارم اما رابطه مان اصلا خوب نیست. ۱۵ سال سن دارم. خیلی وراج و بد اخلاق هستم و زبان تندی دارم. به مجسمه سازی خیلی علاقه دارم و به بازی های ذهنی و به خصوص منچ علاقه دارم. بعضی ها بخاطر عینکم مسخره ام میکنن. البته یه آوادا میزنی حله!
مجسمه سازی بلدم فقط یه کم کندم!
جانورنمای ثبت شده هستم و به شکل مار درمی ام.
اصیل زاده هم هستم
بعضی مواقع هم خواهر ۵ ساله ام رو توی سطل آشغالی میندازم.
از مامان و بابام ترسی ندارم.
یک مدتی هم با آملیا فیتلوورت دوست بودیم اما پس از عضویت او در محفل ققنوس، این دوستی به هم خورد.
دیالوگمم از وقتی به هاگ وارتز اومدم شده : چرا گریفندر قرمزها
از آب بازی و شوخی های خرکی خیلی خوشم میاد.
خلاصه که آدم بدیم و از عالم و آدم بدم میاد و هرکی مسخرم کنه اذیتش میکنم (کروشیو یا آوادا) و مجسمه سازی هم دوست دارم

تایید شد.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۷ ۲۰:۵۵:۲۸
ویرایش شده توسط رز سامرز در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۷ ۲۱:۰۵:۳۴

پیام زده شده در: ۲۰:۳۵ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶

جاستین استیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۰ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۴۰ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶
از اصفهان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
نام : جاستین
فامیل :استیل
گروه :ریونکلاو
رنگ چشم :مشکی
رنگ مو : قرمز آتشین
رنگ پوست : سفید پوست
پاترونوس : سگ هاسکی
عضویت در:تیم کوییدیچ ریونکلاو
نژاد:اصیل زاده
چوبدست:۲۵س چوب درخت افرا هسته موی قلب اژدها
حیوان خانگی:جغد شاخدار
جارو:آذرخش آتشین
علاقه مندی ها:کوییدیچ_معجون سازی_ریونکلاو
توانمندی ها:کوییدیچ_خوانندگی
خصوصیات اخلاقی:باهوش و زیرک_مغرور_مهربان_شجاع
زندگی نامه: جاستین استیل در یک خانواده ی اصیل زاده به دنیا آمد. پدرش جری عضو گروه ریونکلاو و مادرش ایزابل در گروه هافلپاف .وی تنها فرزند خانواده نبود. او یک خواهر کوچک تر و یک برادر بزرگ تر به نام ادوارد دارد که عضو گروه ریونکلاو است.
جاستین در ۱۱سالگی به مدرسه ی هاگوارتز دعوت شد . کلاه گروهبندی به هوش او پی برد و او را در گروه ریونکلاو قرار داد.
جاستین در هاگوارز در تیم کوییدیچ بازی می‌کند و دوستان زیادی پیدا کرده است.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۵ ۲۰:۳۹:۰۵

@ \/\/ i /\/

پیام زده شده در: ۱۷:۴۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶

جاستین استیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۰ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۴۰ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶
از اصفهان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
نام:مارکوس
فامیل:بلبی
گروه :رونکلاو. سن:۱۶
رنگ چشم :سیاه
رنگ مو:قرمز آتشین
رنگ پوست :سفید پوست
عضویت در:تیم کوییدیچ رونکلاو
_پست: مدافع
نژاد :دو رگه
چوبدست:2۵س چوب درخت افرا هسته ی موی قلب اژدها
علاقه مندی ها:بازی کوییدیچ ورونکلاو و معجون سازی
پاترونوس :سگ هاسکی
توانمندی ها کوییدیچ خوانندگی

جارو:اذرخت آتشین
حیوان خانگی :جغد شاخ دار
خصوصیات اخلاقی:باهوش زیرک شجاع مهربان مغرور
زندگی نامه:
مارکوس بلبی،در خانواده ی ماگل به دنیا آمد که در دنیای هاگوارز او را دو رگه می نامند.
نام پدرش جک بود و فروشنده ی کتاب و مادرش،مریا یک مشنگ بود.
وی تنها فرزند خانواده نبود او یک خواهر کوچک تر به نام جینی و همچنین یک برادر بزرگ تر به نام مایکل داشت که عضو گروه هافلپاف بود
مارکوس در سن ۱۱ سالگی به مدرسه ی هاگوارس دعوت شد.کلاه گروه بندی به هوش او پی برد و او را در گروه رونکلاو قرار داد.مارکوس علاقه ی زیادی به کوییدیچ داشت و همچنین معجون سازی مارکوس در هاگوارز دوستان زیادی پیدا کرد .

این شخصیت گرفته شده. لطفا یه شخصیت دیگه از لیست شخصیت‌ها انتخاب کن.
تایید نشد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۹:۲۷:۴۰

@ \/\/ i /\/

پیام زده شده در: ۱۶:۳۲ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶

سلوینیا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۲ سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۹ دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸
از مایشگاه تخصصی هماتولوژی با کادر مجرب .. :selvin:
گروه:
کاربران عضو
پیام: 46
آفلاین
با اجازه از محضر ننه روناا

نام : سلوینیا

گروه : راونکلاو

چوب دستی : پر ققنوس و چوب خاس 27 سانتی متری,وفادار و انعطاف ناپذیر

نژاد:
دو رگه از نژاد کمیاب vampire_fairy

معرفی:

سلوینیا دختری دورگه ،با پوستی سفید و رنگ پریده با چشمانی نافذ و به رنگ خون! به شدت مرموز بوده و تابه حال کسی موفق به دیدن چهره کامل او نشده است.

تمام خصوصیت های ومپایری و الفی رو به طور توامان و مکمل در وجودش دارد .هیچگاه نمی توان تشخیص داد که برخوردش چگونه خواهد بود، طبع شوخی دارد اما می تواند در عین حال بسیار خطرناک و بی رحم باشد.
او می تواند با هر آدمی با هر تیپ شخصیّتی بجوشد. رفتاری روان شناس مآبانه دارد و به راحتی می تواند حقیقت را از زبان بدن، حالات شخص، کلمات و طرز بیان فرد مقابلش بفهمد.

با هوش بوده و بزرگ ترین تواناییش راضی کردن سخت ترین ادم ها فقط با حرف زدن هست به طوری دشمنانش رو هم با حرف زدن قانع می کند . استعداد خاصی هم در جاسوسی و مظلوم نمایی دارد. در اکثر مواقع کم صحبت و کم رو و بعضا لوس تشریف دارد!
برای شنلش از رنگ های تند و سیاه بیشتر استفاده می کند و معمولا لباس های چرم و شیک می پوشد.

به خاطر رگه خوناشامی میتواند بصورت طبیعی تا هزار سال یا بیشتر عمر کند. توانایی تغییر شکل و همچنین توانایی ذهن خوانی و نفوذ به افکار و خاطرات اشخاص را به طور ذاتی در وجودش دارد.

سلوینیا قابلیت نامرئی شدن و استتار فوق العاده دارد و همچنین دارای قدرت افسونگری و ساحرگی که از یکی از اجداد خود که دورگه ومپایر- جادوگر بود به ارث برده است .

از عادت هایش جویدن ناخن و گاز گرفتن هرموجود زنده دم دست است که موقع تمرکز روی موضوعی ناخودآگاه انجام میدهد.

تایید شد.
خوش برگشتی!

ویرایش شده توسط سلوینیا در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۶:۳۷:۲۴
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۶:۴۱:۲۴

Yeah...We will return to peak...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۴۷ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶

کریستوفر همسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۶ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۵:۱۳ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶
از اصفهان
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام ( کریستوفر ) فامیل (همسلی )
گروه ( ریونکلا ) سن (16 )
رنگ چشم ( سبز روشن ) رنگ مو ( خرمایی ) رنگ پوست ( سفید )
عضویت در ( هنوز موفق نشده ی بازیکن کوییدیچ بشه اما یک خواننده هست و عضو گروه پروفسور فیلیت ویک)
نژاد ( دو رگه ) چوبدست ( 25س چوب درخت بید هسته ی موی تک شاخ )
علاقه مندی ها ( بازی کوییدیچ که هنوز موفق نشده - معجون سازی - گیاه شناسی -ریونکلا )
پاترونوس ( روباه خاکستری ) توانمندی ها ( سخنرانی - نویسندگی - خوانندگی )
جارو ( اذرخش ابی ) حیوان خانگی ( خار پشت )
خصوصیات اخلاقی ( مهربان اما خود خواه - احساساتش را نمیتواند کنترل کند - هر جه در مغزش میگذرد را به زبان می اورد - کنجکاو - باهوش - صبور - زیرک )

زندگینامه ( کریستوفر همسلی ، در خانواده ای ماگل به دنیا امد که در دنیای هاگوارز او را دو رگه میشناختند . نام پدرش ارنست بود و تاکسی ران بود و مادرش ، اریتره اشپزی ماهر بود .وی تنها فرزند خانواده بود و خانواده اش به او علاقه ی زیادی داشتند.
کریستوفر در سن 11 ساگی به مدرسه ی جادوگری هاگوارز دعوت شد . کلاه گروه بندی به باهوشی و زیرکی او پی برد و اورا در گروه
- فراست - یعنی ریونکلا قرار داد. کریستوفر علاقه ی زیادی به بازی کوییدیچ داشت ولی هنوز نتوانسته ی بازیکن خوب بشه او از معجون و طلسم های زیادی استفاده کرد تا یک بازیکن کوییدیچ بشه اما وجدان او اجازه نداد که با تقلب وارد تیم بشه.
کریستوفر بعد از دو سال تصمیم گرفت بر ای این که خانواده اش دیگر برای او ناراحت نشوند تمام خاطرات خود را با ارنست و اریتره پاک کند با استفاده از چوبدستی و ورد - اپلویت - تمام خاطرات پاک شد.
کریستوفر از این کار هرگز پشیمان نشد و نخواهد شد و او در هاگوارز دوستانی مهربان و با وفا دارد و درست است که هنوز ی بازیکن کوییدیچ نشده است اما هنر زیادی در خوانندگی دارد و عضو گروه پروفسور فیلیت ویک هم هست .

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۰:۲۹:۱۷
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۰:۴۹:۵۱

KrIsToFeR تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۴۴ یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶

نارسیسا بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۵ سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱:۲۳ شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
نارسیسا بلک
رنگ مو: بلوند
رنگ چشم: آبی
گروه: اسلیترین
نژاد: اصیل زاده
عضویت در: مرگ خواران
اولین حضور در: هری پاتر و جام آتش

نارسیسا بلک (تولد فرضی: ۱۹۵۵) شخصیت تخیلی سری داستان‌های هری پاتر نوشته جی کی رولینگ است.
او همسر لوسیوس مالفوی و مادر دراکو مالفوی، دو نفر از شخصیت‌های مهم داستان بود، که ادامه خود نیز جزء شخصیت‌های اصلی شد. به واسطه ازدواجش با لوسیوس ملفوی، وی را نارسیسا مالفوی نیز می‌نامند.
خانواده

نارسیسا بلک فرزند کیگانوس بلک و درولا رویسر بود. او کوچک‌ترین فرزند از میان سه دختر بود، بلاتریکس و آندرومدا دو خواهر بزرگ‌تر وی بودند. بلاتریکس و نارسیسا پس از ازدواج آندرومدا با یک ماگل زاده ، او را خواهر خود به حساب نمی‌آوردند. او همچنین عمه ی نیمفادورا تانکس ، دختر عموی سیریوس بلک ، همسر لوسیوس مالفوی و مادر دراکو مالفوی است.
حضور او
اولین بار حضور این شخصیت در چهارمین داستان هری پاتر یعنی هری پاتر و جام آتش در جام جهانی کوییدیچ است ولی در فیلم هری پاتر در هری پاتر و شاهزاده ی دورگه است.

لطفا شناسه اسکورپیوس مالفوی رو ببندین

تایید شد.
شناسه ی قبلی هم بسته شد.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۲ ۱۴:۰۳:۳۱

پیام زده شده در: ۱۰:۵۵ جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶

لینا تاندهold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۲۴ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۸:۳۷ پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
لینا تانده هستم از گروه دوست داشتنی هافلپاف.

اگه بخوام از مشخصات ظاهریم بگم اول از همه باید به چشمای درشت آبی-طوسیم اشاره کنم بعد از اون به موهای مجعد و بلندم که گاهی قهوه ای تیره میشه و گاهی رنگ یک گندم زار.
پوستم یکم زیاد از حد روشنه و من برای اینکه بتونم دوسش داشته باشم بهش میگم مهتابی.

فکر کنم از توضیحات بالا مشخصه که احساساتیم و حسابی اهل شعر و قصه و رمان.سرگرمیم نوشتن راجع به موضوعات مختلفه و کلی داستان دارم. دختر عجولی هستم و دلم میخواد همه چیز رو سریع یاد بگیرم و به آخر برسونم. عاشق گربه و جغدم و خودم یک گربه به اسم پشمالو دارم.

چوبدستیم از چوب راش با مغز ریسه قلب اژدهاس و چهارده سانتی متر. انعطاف پذیریشم کمه.بر عکس خودم.

پاترونوسم رو اجرا نکردم اما دوست دارم که شکل ببر باشه.

از همه درسا به جز گیاه شناسی خوشم میاد و سعی میکنم توشون استعداد داشته باشم.

از بچگی یه قدرت خاص داشتم و اون این بود که میتونستم اتفاقات آینده رو تا حدودی حدس بزنم،البته اگه تغییر رنگ موها رو توانایی به حساب نیاریم .به خاطر همین پیش بینیا همیشه آدمای زیادی دورو برم بودن که از آینده خوب یا بدشون با خبر بشن. البته چند وقته که سعی میکنم این کارمو کنار بزارم چون دلم میخواد دیگران به خاطر خودم کنارم باشن.

مادر و پدرم گریفندوری بودن و برادر بزگتم یه اسلیترینی دو آتیشس و وقتی فهمید من تو اسلیترین نیوفتادم تقریبا تا دو هفته باهام قهر بود.اما من گروهمو دوست دارمو تقریبا همیشه میدونستم که توی هافلپاف میوفتم.

دلم میخواد وقتی درسم تموم شد آدم مهم و معروفی بشم. دوست دارم تو همه زمینه ها یه دستی داشته باشم چون من عاشق جادو ام و مهم ترین چیز توی زندگیمه.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۰ ۱۱:۱۹:۲۷

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.