هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:  گودریک گریفیندور    2 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۶:۵۷ جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶

گرگوری گویلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۴ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۸:۲۲ دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
از زیر سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
اسم:
گرگوری

فامیل:
گویل

ملقب به گرگ و گوریل انگوری!

گروه:
اسلیترین!

جبهه:
مرگخوار!

بسی اثیل زاده!

پاترونوس:
مار
(#ارادت_عجیب_به_مار_گروه_و_نجینی_و_مار_علامت_مرگخواران)

پوستش روشنه ، زیادی لاغره ، موها و چشم هاش مشکیه ولی بعضی وقتا موهاشو رنگ میکنه و لنز میذاره!

چوبدستی:
تا حالا چوب دستی به دست دیده نشده!
روایت داریم از چوب دستیش خجالت میکشه!

جارو:
آذرخش مدل 2015!

توضیحات اضافه:
به طرز عجیبی عشق لرد و آستوریا و هکتوره!
آستوریا و هکتور رو استاد صدا میزنه.
همیشه معجون های هکتور رو همراهش داره و برای اکثر چیز ها به هکتور سفارش معجون میده!
به طرز عجیبی به نجینی علاقه منده!
عاشق نشانشه!
اکثرا لوازم آرایش کرابو کش میره تا از روی مارکشون برا خودش سفارش بده!
گوشی مشنگی داره!

جایگزین شه لطفا!

جایگزین شد.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۷/۷ ۲۲:۲۵:۲۶

"تنها ارباب است که میماند"

پیام زده شده در: ۲۰:۲۷ یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶

النور برنستونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۰۸ چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۵:۳۲ سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
نام : الــنـور بـرانـسـتـون 
گروه : هـــــافـــــلـــــپـــــافـــــ
چوبدستی : چوب گردو 23.5سانتی باپر قو
جارو : او یک ساحره ی بااستعداد است میتواند بدون جاروبه پرواز درآید .
نژاد : اصیل زاده(مادر هافلپافی وپدر گریفندوری)
جانور نما : روباه
توانایی متمایز : جادو بدون چوبدستی
ویژگی ظاهری : پوستی عاج گون ، چشمان براق ونگاه شیطنت آمیز ، لبخندی بسان فرشته ها
ــ سلام من الینورم ،الینور برانستون
اسم قشنگی دارم نه
من شب کریسمس ، یه کریسمس برفی زیبابه دنیا اومدم ،شبی که پدرم ازقبل پیشگویی کرده بود ومادرم انتظارمنو میکشید
آخه پدرم توانایی پیشگویی داره ومادرم همیشه به اون باور داره .
وقتی بچه بودم همه منو هری پاتر صدا میزدن اما چرا؟ این هری پاتر دیگه کیه ؟ من نمیدونستم توی یه خانواده ی جادویی به دنیا اومدم .میدونستم حرفای بابام عجیبه وهمیشه درست از آب درمیاد اما نمیدونستم چرا ؛ مامانمم فقط شبها موقعی که من خواب بودم جادو می کرد ؛ خونه ی ماهمیشه با سخت کوشی های مامانم ومحبت والدینم جادو میشه ،ولی بازم نمیدونستم که اونا جادوگرن تا اینکه یه بعضی شبا پدرم که عاشق دعوت كردن دوست های عجيب غريبش به خونه بود، كسايی كه حتی اسمای عجيبی مثل هاگريديا مك گونگال داشتند. از همون موقع كم كم فهميدم منم با بقيه فرق دارم. يه شبم، هری پاتر مهمونمون بود. کم کم دستم اومدکه من واقعا کیم راستشوبخوایدهمون شب فهميدم واقعا كي هستم!تازه فهمیدم من به دنیا اومدم تابا جادو دنیا رو جایی قشنگتر کنم .

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۷/۲ ۲۱:۰۴:۲۵

پیام زده شده در: ۱:۳۳ یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶

آماندا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۰ یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۵:۵۵ چهارشنبه ۱۵ دی ۱۴۰۰
از همه جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 225
آفلاین
اسم: آماندا

گروه: ریونکلاو

خانواده: کلا از خانوادش هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست!

ویژگی های ظاهری: موهای بلند و خرمایی - چشم های قهوه ای - پوست روشن - قد متوسط

ویژگی های اخلاقی: کنجکاو - شوخ طبع - یکم سحود - یکم خنگ!

جبهه: مرگخوار

پاترونوس: خرگوش

علایق: از همون روز اول زندگیش همیشه دوست داشته به دست لرد سیاه کشته بشه. از اینکه دیگران با سوالاش دیوونه کنه هم بدش نمیاد!

زندگی نامه: در 14 مارس متولد شد و زندگی عادیی میگذروند تا اینکه در یازده سالگی به هاگوارتز رفت. کلاه گروهبندی هم اونو توی ریونکلاو گذاشت. توی هاگوارتز هم همیشه همرو با سوالای مختلف کلافه میکرد. با کلی دنگ و فنگ در سن سیزده سالگی عضو مرگخوار ها شد و همیشه به لرد سیاه وفادار بوده و وفادار خواهد بود!

جایگزین شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۷/۲ ۱:۵۳:۵۰

پیام زده شده در: ۲۱:۳۶ یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶

دافنه مالدونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۶ جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۵:۵۴ یکشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶
از این دنیا اخرین چیزی که برایم باقی می ماند،خودم هستم.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 229
آفلاین
نام و نام خانوادگی:دافنه مالدون.

گروه:هافلپاف.

سپر مدافع:آهو.

حیوان جانورنما:آهو.

مشخصات چوب دستی:از چوب درخت تمشک، موی دم تک شاخ،11 اینچ ،انعطاف پذیر.

بوگارت :جسد بهترین دوستانش.

جارو:آذرخش.

رتبه ی خون:دورگه پدر ،اصیل زاده است و مادر ماگل زاده.

او یک خواهر ساحره به نام دیانا دارد.

درس های مورد علاقه:دفاع در برابر جادوی سیاه و ریاضیات جادویی.

مشخصات ظاهری:کنار ابروی سمت راست او یک رنگین کمان دیده میشود به همراه یک ستاره ی ابی ،رنگ موهای او قهوه ای است ولی در بعضی مواقع به رنگ ابی دیده میشود،(از بس که همش ابیه، خطای دید بوجود میاد.)رنگ پوستش سفید،رنگ چشمانش آبی روشن است که در مواقعی که کسی اوراعصبانی کند به رنگ بنفش پررنگ درمیاید،چشم هایش هم درشت هستند.قد او، 172 سانتی متر است.

خصوصیات اخلاقی:مهربان ،شجاع ،باهوش،خجالتی ، شوخ طبع و خیلی کنجکاو و عاشق ازمایش کردن است.

اسم مادر:ایوانا ایمبالی ینس و اسم پدر: ادواردو مالدون.

تاریخ تولد:
در روز 29 جولای در کوچه ای به نام براوایل در خانه ی پلاک شماره ی 31 بدنیا امد.

ازمایشات :
وقتی به سن 11 سالگی رسید در دستشویی دختران در مدرسه،یک آزمایشی انجام داد و در واقع داشت دستگاهی را میساخت که رویا های انسان"خواباشان"را به صورت فیلم نشان بدهد، او یک کلاه ساخت که روی سر انسان ها قرار میگیرد. یک روز این دستگاه را روی خودش امتحان کرد،همه چیز داشت خوب پیش میرفت تا اینکه اتصالی رخ داد و به قسمتی از اعصابش اسیب رسید و تا چند روز مشکل راه رفتن داشت.

عینک:
عینک خیلی عجیبی دارد، به کمک این عینک در اسمون نور های بنفش و صورتی میبیند که در شرایط مختلف، معانی مختلفی هم دارد.

کشفیات :
♡اولین کسی بود که درخت های فلمارو را کشف کرد این درختان مثل افتاب پرس تغییر رنگ میدهند و میتوانند حرکت کنند.
♡رنگ های ایکابال را هم از نزدیک دیده، که سمی هستند و باعث میشودکسی که فقط واسه یک دقیقه بو کردنشان،یک روز بیهوش شود.

به درس هایش هم خیلی اهمیت میدهد ولی در یک درسی همیشه گند میزند و آن درس نجوم است،خیلی راحت میتواند درک کند ولی نمیتواند تو ورقه ی امتحان ان چیز هایی که درک میکند را بنویسد.

موسیقی هم بلد است و معمولا در خلوت خود پیانو میزند، در رقص هم افتضاحه.)))):

همیشه هر جا که میرود دردسر درست میکند.(از بس که فضوله)

القاب:
دوستانش لقبش را گذاشتند پونگ سان، یعنی کسی که شکارش را ول نمیکند و تا به هدفش نرسد دست بردار نیست ولی مرگخواران لقب او را گذاشتند نفله البوم!

اختلاف سنی او با خواهرش:
یک ثانیه به همین دلیل حرص او را همیشه در میاورد و از او بزرگ تر است.

این را هم بگویم که او محفلی است و در جایی که برای مرگخواران علامت مار وجود دارد،برای او در همان جا، یک گل آبی رنگ وجود دارد.

وقتی عصبانی میشود،روی هوا معلق میماند، موهایش روی هوا شناور میماند، رنگ چشمانش بنفش میشود. در این لحظات، اطراف او هم یک گردبادی درست میشود.

توصیه :
وقتی عصبانی میشود از او دوری کنید،البته بیشتر اوقات ارامشش را حفظ میکند فقط در مواقعی خاص عصبانی میشود مثلا یکی به دوستانش بی احترامی شدید بکند!

یه دفتر ابی رنگ هم داره که هرچی استادان میگویند رو درونش مینویسه و به کمک همین دفتر به بقیه نامه میرساند.

تیکه کلامش:اسمون چقدر قشنگه، صورتیه و بنفشه!دینگ!

مداعفان :حشرات، گیاهان و جانوران.

از دوستانش میتوان به آملیا فیتلوورت وجینی ویزلی اشاره کرد.

جایگزین شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۲۶ ۲۲:۴۴:۳۹

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۱۵ یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶

مرگخواران

ادوارد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۳ شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۹:۰۲ پنجشنبه ۲ آذر ۱۴۰۲
از باغ خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 196
آفلاین
نام:
ادوارد

لقب:
Dark Phoenix

گروه:
گریفیندور

نژاد:
پدر اصیل زاده و مادر مشنگ زاده

جنس چوبدستی:
ترکیبی از خمیر درخت افرا ، زبان گنجشک و سرو است و وسطش یک تار موی دم تک شاخ و مقداری پودر شاخ تک شاخ قرار دارد.

پاترونوس:
ققنوس

شخصیت: خونسرداست و حاضر است برای دوستانش هر کاری بکند. تشنه یادگیری چیز های جدید است و بیشتر سرش داخل کتاب هست.هیچ کاری رو نصفه کاره رها نمیکنه.همیشه سعی میکنه اول باشه و مقام اول رو خودش بدست بیاره وبعضی مواقع موفق می شود. برای عدالت می جنگد و همیشه با تفکر تصمیم گیری می کند و برعکس گریفندوری های دیگر دست به شجاعت های بی موقع نمی زند. و یک جنگجوی عالی است.

زندگی نامه: پدرش در جنگ نهایی هاگوارتز برای دفاع از هاگوارتز کشته شد. تنها بچه خانواده هست و الان تنها با مادرش و خواهرش زندگی میکنه و برای دفاع از آنها دست به هر کاری میزند. تا الان دوست خیلی نزدیکی در هاگوارتز پیدا نکرده است ولی شاید امسال پیدا کند.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۲۶ ۲۰:۲۰:۲۴

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

نهی از معروف و امر به منکر.

پیام زده شده در: ۱۹:۲۵ یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶

دارین ماردنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۹ پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 97
آفلاین
« دارلین ماردن » نه « دارین ماردن »! لطفا اسم شناسمو درستش کنید.

اسم شخصیتا براساس لیست شخصیتا وارد می‌شن. اگه موقع وارد کردن این اسم به لیست اشتباهی رخ داده و "ل"ای که می‌گین جا افتاده، لطفا جای معتبری که این اسم با عنوان دارلین ماردن ثبت شده رو برامون بفرستین تا تصحیح کنیم. وگرنه فرض بر این گرفته می‌شه که این اسم درست وارد شده.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۲۶ ۲۰:۱۴:۱۷

عشق نیروی وحشتناکی است. نیرویی که مثل یک تیر در قلبتان فرو می رود و زهرش آرام آرام همه ی وجودتان را می گیرد.

یک روز چشم هایتان را باز می کنید و می بینید عاشق شده اید. عاشقی که همه ی وجود و هستی اش ، همه ی ذهن و نیرویش همه ی آرمان ها و همه ی زندگی و دنیایش در چنگال معشوقی گرفتار شده.
وقتی به خود می آیید که می بینید تبدیل عروسک خیمه شب بازی ای شده اید که معشوق نخ هایش را در دست دارد.

خوشحالم که هیچ وقت در این مرداب فرو نرفتم.

پیام زده شده در: ۱۱:۰۹ یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶

دارین ماردنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۹ پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 97
آفلاین
نام : دارلین ماردن.

نژاد : اصیل زاده.

گروه : اسلیترین.

چوبدستی : از جنس ریسه ی قلب اژدها با طول سی سانتیمتر.

پاترونوس : گرگ وحشی کوهستان.

معرفی شخصیت : شخصیتش عجیب و غریب است. به کسانی که نمی شناسد به چشم نفرت و رقیب نگاه می کند. مغرور است و انتقام جو. بسیار سرسخت و جسور. هیچ علاقه یا عشقی نسبت به ساحرگان ندارد. قدرت طلب است. هیچ وقت دروغ نمی گوید و سر قولش می ماند. دقیق است و هیچ احساس خاصی نسبت به مشنگ ها ندارد. آنها را مثل جادوگر انسان می داند و نه از آنها متنفر است و به چشم حقارت نگاه می کند و نه بهشان علاقه دارد.

زندگینامه : شاید او تنها اسلیترینی ای باشد که هیچ علاقه ای نسبت به ولدرمورت از خود نشان نمی دهد. و حتی در درونش از او متنفر است. چون وقتی بچه بود پدر و مادرش که مرگخوار بودند به خاطر ولدرمورت در جنگ هاگوارتز کشته شدند. وقتی که مردند دارلین کلا نه سالش بود. آنها به خاطر ولدرمورت کشته شدند ولی او و نه هیچ یک از یارانش برای کمک به دارلین کاری نکردند. او روز های سختی را در بین مشنگ ها گذراند. تنها و بی کس. بی خانمان ، یک بدبخت. وقتی دید که هیچ یک از آدم ها به او توجهی نمی کنند و جامعه ی جادوگری هم دیگر کاری به کار او ندارد کم کم از دیگران متنفر شد. یک نفرت و عقده ی خاصی که روز به روز در او فزونی میافت. تا اینکه یازده سالش شد و به هاگواررتز رفت. با همان عقده ها ، با همان نفرت ها ، با همان کینه ها که ازاو یک هیولا می ساختند.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۲۶ ۱۳:۵۲:۱۷

عشق نیروی وحشتناکی است. نیرویی که مثل یک تیر در قلبتان فرو می رود و زهرش آرام آرام همه ی وجودتان را می گیرد.

یک روز چشم هایتان را باز می کنید و می بینید عاشق شده اید. عاشقی که همه ی وجود و هستی اش ، همه ی ذهن و نیرویش همه ی آرمان ها و همه ی زندگی و دنیایش در چنگال معشوقی گرفتار شده.
وقتی به خود می آیید که می بینید تبدیل عروسک خیمه شب بازی ای شده اید که معشوق نخ هایش را در دست دارد.

خوشحالم که هیچ وقت در این مرداب فرو نرفتم.

پیام زده شده در: ۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
از fozool sanj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
نام و نام خانوادگی:لی جردن
گزارشگر ویژه ی تمامی مسابقاتِ هیجان انگیز هاگوارتز و دنیای جادوگری.اعم از مسابقه سه جادوگر و جام جهانی کوییدیچ.
بهترین دوست فرد و جرج ویزلی
یکی از مسئولین اصلیِ فشار خون بالای آمبریج و فیلچ.
موسس کمپین ضد آمبریج
عضو ارشد ارتش دامبلدور

گروه: گریفیندور

چوب دستی: چوب درخت تاک و هسته اش از نخاع سنتور بزرگ کایرون اسطوره.۱۳ سانت منعطف

سبزه و بانمک
شاعر فی البداهه و طنز

جانورنمای حیوان اساطیری: گریفین
خلاق در بی نظمی های متعدد در مدرسه
رازدار،آب زیرکاه،

تایید شد.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۲۲ ۲۳:۵۶:۱۶

همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای بد به سرت میزنه.
همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای خوب از سرت پر میزنه

پیام زده شده در: ۱۶:۵۱ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ سه شنبه ۸ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۱ جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 239
آفلاین
نام کامل: هرمیون جین گرنجر
تاریخ تولد: 19 سپتامبر 1979
تبار: مشنگ زاده
رنگ چشم: قهوه ای
رنگ مو: قهوه ای و بوته مانند.

چوبدستی: چوب تاک (JKR) با مغز ریسه دل اژدها (JKR) تا اینکه بوسیله گری بک و قاپ زن هایش گرفته شد. بعد از فرار از عمارت مالفوی هرمیون از چوبدستی بلاتریکس استفاده می کرد: چوب گردو و ریسه دل اژدها، 30 سانتیمتر، سرکش (ی.م.24).

وسایل: آشکار کننده (ح.ا.13)، در طول سال تحصیلی 1993-1994 از یک زمان برگردان استفاده کرد تا کلاس های اضافی بگیرد (ز.آ.21)، کیف منجوق دوزی شده (ی.م.8).

جوراب: برای جن های خانگی جوراب می بافت.

شغل: بعد از اینکه ولده مورت کشته شد، در سازمان سازماندهی و نظارت بر امور موجودات جادویی شروع بکار کرد تا کیفیت زندگی جن های خانگی و دیگر موجودات محروم از حقوق اجتماعی را بالا ببرد. بعداً به سازمان اجرای احکام جادوی رفت و به تصویب قوانینی که به نفع اصیل زاده ها بودند خاتمه داد.

مهارت ها: بستن لوازم برای سفرهای طولانی مدت، منطق (س.ج.16)؛ ریاضیات جادویی؛ آتش ضد آب و قابل حمل (ح.1)؛ جسم یابی (غیب و ظاهر شدن)؛ کتاب تاریخچه هاگوارتز را بطور کامل خوانده است. می تواند یک سپر مدافع کامل درست کند و با استفاده از افسون تغییر پذیری سکه های جادو شده برای اعضای ارتش دامبدور درست کرد. رولینگ می گوید هرمیون گاهی اوقات برایش حرف می زند.

طلسم پشتیبان: سمور آبی (م.ق.27).

شکل لولوخرخره: مک گوناگال که به او می گوید در همه درس ها رد شده است.

تایید شد.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۲۲ ۲۱:۴۳:۰۶

پیام زده شده در: ۱۲:۱۰ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

ادنا پاتریجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۹ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۲:۳۵ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶
از عمت خوشم میاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
اسم خوشگلم؟
ادنا پاتریج!

چند سالمه؟
16 سالمه!

کدوم گروهم؟
هافلپافیم!

چه شکلیم؟
قدم کوتاهه!
موهام سفیده!(زالم)
چشمام مشکیه!

پاترنوس چیه؟
روباهه

چوب دستیم دارم؟
بله که دارم خوبش هم دارم!خیلی هم خوبه! مثل بلاتریکس جونه!

خصوصیاتی هم دارم؟
پ ن پ بی استعدادم! با حیوونا حرف میزنم. اونام باهام حرف میزنن! یه پا حضرت سلیمانم واسه خودم!

نژادم؟
دو رگه! مامانم مشنگ پدرم جادوگر!

جاروی ناناسم شی شیه؟
پاکروب دارم! وضع خانوادمون همچین خوب نیس.

شخصیتم چطوره؟
خیلیم دلتون بخواد من به این جگری! فقط یه ذره بی اعصابم و گرنه من به این خانومی! اونم بخاطر وضعیت مالی و فشار رومونه!

زندگینامه میخوای ازم؟
به من چه حال ندارم بگم! فقط تک فرزندم بابامم هافلی بوده!

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۲۲ ۱۳:۳۸:۱۵

حیوانات می گن من ملکه شونم. وای پس شاهشون کیه.چرا نمیاد سراغم؟

شوهر کمه میفهمی.

در پناه ننه هلگا باشیم

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.