هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: افسانه لرد ولدمورت
پیام زده شده در: ۱۳:۴۸ یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶

اسلیترین، مرگخواران

نجینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۸ دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۲۳:۱۰ دوشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 264
آفلاین
- که منو نیش زده بودی؟! الان به پول تبدیل‌ت میکنم!

شتــــــــــــررررق!!

نجینی که دهانش با پارچه‌ای بسته شده بود و قادر به فریاد کشیدن نبود، برق خشم از چشمانش می‌جهید! اسنیپ خنده‌ای شیطانی کرد و ادامه داد:

- فکر کردی میتونی هر جا دلت خواست بخزی؟!

نجینی در ذهنش فریاد کشید:

- پــــاپـــــــــااااا!
- فکر کردی میتونی دوباره بهم زور بگی؟!
- پــــاپـــــــــااااا!
- فکر کردی پولهام رو برمیداری و یه نیش هم روش؟!
- پــــاپـــــــــااااا!

همان لحظات ، خانه‌ی ریدل

هوا بارانی بود. لردسیاه روی مبل لم داده، دو گلبرگ از گل‌های رز را روی پلک چشمانش گذاشته و مشغول استراحت بود! و همانطور که از صدای وحشتناک رعد و برق لذت می‌برد، صدای نجینی را در ذهن‌ش شنید... ابتدا تصور کرد صدای باران را شنیده، ولی با تکرار مجدد، صدای دخترش را کاملن شناخت!

"...And you, my friend, must stay close"

for you
"ما از رگِ دُم بهت نزديکتريم."

پیام زده شده در: ۲۲:۰۶ پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
خلاصه:

مرگخوارا از حقوقشون راضی نیستن. لرد بهشون اجازه می ده که شغل های جانبی جادویی یا غیر جادویی برای خودشون پیدا کنن. به این شرط که هر هفته نصف در آمدشونو به لرد بپردازن.
کراب یک مغازه وسایل آرایشی باز می کنه و رودولف سالن ماساژ! .هکتور نوشیدنی فروشی باز کرده...لیسا کلاس کنکور باز کرده. رز بوی گل فروشی و لینی نمایشگاه آشتی با حشرات و ...
آرسینوس و اسنیپ هر دو معجون فروشی باز کردن. اونم دقیقا کنار هم!
نجینی راه افتاده و داره نصف درآمدا رو جمع می کنه که ببره به لرد تقدیم کنه.

.....................

نجینی شالش را دور گردنش محکم کرد و به خزش ادامه داد. هدفش کاملا مشخص بود.
کمی بعد به صفی طولانی رسید. اهمیتی به صف نداد! نجینی دختر ارباب بود و هرگز در صف نمی ایستاد.
بی تفاوت به تمام انسان های منتظر در صف، خزید و وارد مغازه معجون فروشی اسنیپ شد.
داخل مغازه هم دست کمی از خارجش نداشت. جادوگران و ساحره هایی که به این طرف و آن طرف می رفتند و سفارشات معجونشان را روانه سوروس می کردند.

-معجون مادرشوهر کش بده...یکی از هکتور گرفتم اثر نکرد. تو از دم نابود کنش رو بده.
-معجون فارغ التحصیلی من چی شد؟ این بار سومه که از ماگل شناسی نمره نیاوردم.
-یه معجون سفید بده تو خونه تصمیم می گیرم به چه دردی بخوره.

نجینی خزید! او معجون نمی خواست. هیچ اهمیتی به معجون نمی داد. با صاحب مغازه کار داشت. و اتفاقا اسم صاحب مغازه دارای مقادیر دلپذیری سین بود. حرفی که نجینی از تلفظش بسیار لذت می برد.
-سوروس...

سوروس نگاهی به زیر پایش انداخت. مار تا پشت پیشخوان خزیده بود.

-پول...درآمد...نصفیسسسسس....بده...پاپا...

سوروس لبخندی تصنعی زد.
-هوم...بله...فراموش نکردم. با من بیا. پولا رو تو انباری نگه می دارم.

نجینی به دنبال سوروس به انباری خزید...
ناگهان احساس کرد خزیدن برایش سخت و حتی غیر ممکن شده.
وقتی به پشت سرش نگاه کرد دمش را دید که به شکلی بی رحمانه به دسته پاتیلی بزرگ گره زده شده.

-جونور غیر قابل تحمل دراز! که منو نیش می زنی...هان؟...اونم دو بار...الانم پول می خوای...هان؟

اثری از لبخند در چهره سوروس باقی نمانده بود.

پیام زده شده در: ۲۱:۲۸ دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶

اسلیترین، مرگخواران

نجینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
آفلاین
نجینی قصد داشت از کوچه‌ی ناکترن مستقیما به خانه‌ی ریدل آپارات کند که متوجه شد آرسینوس و آماندا مثل ابر در جای خود محو شدند، انگار که از ابتدا نیز آنجا نبودند. متوجه شد رودولف قصد داشت او را دور بزند و حتما از جادوی سیاهی برای ایجاد تصاویر اشتباه برای نجینی استفاده کرده بود. پس دوباره به سالنِ رودولف آپارات کرد. رودولف همچنان درحالِ شمردن بود!

- دویست و دو!

نجینی صدای خطرناکی از دهانش درآورد و رودولف از شنیدنش مگسِ دویست و سومی را قمه نزده قورت داد!

- ابله! فکر میکنی پاپا اگه بفهمه این حرفها و تصاویرِ الکی رو برای اینکه منو دور بزنی تا پول‌هاش رو از تو نگیرم فففسس سسس؟! این چه نحوه‌ی برخورده؟! اصلن فکر کردی کی هستی؟!

رودولف دست میندازه دهن خودش رو جر میده و مگس رو از تهه حلق‌ش برمیداره!

- ببینید پرنسسِ ارباب! ببینید! من از شدتِ بی‌مشتری بودن دارم مگس می‌کُشم! این کوهِ مگس رو تماشا کنید آخه! دل‌تون واسم بسوزه لطفا!

نجینی که دل‌ش ذره‌ای برای رودولف نسوخته بود فیسِ تهدیدآمیزی می‌کند و در یورشی ناگهانی به سمتِ رودولف، قسمتی از دست چپ رودولف را جدا میکند، سپس می‌خزد و از سالن‌ش بیرون می‌رود!

for you

پیام زده شده در: ۱۶:۴۵ پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶

پنه‌لوپه کلیرواترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۱ جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶
از مرگ خوشم نمی آد، ولی ازش نمی ترسم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 104
آفلاین
رودولف نفس عمیقی کشید .
- پرنسس ، خواهشا یکم به من وقت بدین . دو روزه می دمش!
- فیس ، مگه پاپا بازیچه ی دست توئه مردک ؟ پول پاپا رو بده!

رودولف فکر کرد. زور زد! انقدر زور زد که از یکجا دیگه ش خارج شد !سپس بعد از صدای ناهنجاری که از وی خارج شد ، آهی از سر آسودگی کشید ، و ذهنش به کار افتاد!
- می گم پرنسس.

نجینی در یک میلی متری رودولف ایستاد . نیم تاج کوچکش را صاف کرد و با صدای آرام و خطرناکی پرسید :
- چیه سسس؟
- شنیدین...

رودولف نگاهی به دور و بر انداخت . سپس خم شد و در گوش بانو نجینی به آرامی گفت:
- آماندا می خواد از دادن پول به ارباب فرار کنه ، الان با آسینوس دست در دست هم دارن تو کوچه ناکترن قدم می زنن!
- قدم می زنن؟

رودولف خنده ی شیطانی ای کرد.
- آره ، آخه می دونی آرسینوس بدون اجازه ی ارباب ازش خواستگاری کرده ، آخه قانون پول دادن فقط شامل مجردا می شه ، باورتون می شه؟ منم زن دارم پس قانون شامل من نمی شه!

نجینی با حالتی متفکر دمش را زیر چانه ش زد .
- فیسسس، مطمئنی؟

رودولف با حرکت سر تایید کرد.
- آره تازه لیسا هم با هکتور نامزد کرده!

چشم های نجینی گرد شد ، لیسا! با هکتور! مگه می شه؟
به سرعت به کوچه ناکترن آپارات کرد و تازه وقتی حرف رودولف را باور کرد که آرسینوس را در حال بوسیدن دست آماندا دید! باید این خبر را هر چه سریع تر به پدرش می رساند!

نگاه کن ، خون زیادی ازت می رود!
درد داری!
داری می میری!
آیا این آخر کار است؟
از مرگ می ترسی؟
یک ریونکلاوی نباید از مرگ بترسد !
مرگ چیزی جز افق نیست!
و افق فقط محدوده ی دید ما است!
و مرگ نیز چیزی جز پیمان با تاریکی نیست!
پس؛
«روحش هنوز زنده س»

پیام زده شده در: ۰:۵۶ پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶

نارسیسا مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۲
از سرتم زیادیه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 110
آفلاین
رودولف پیغام کراب را خواند و با بی خیالی شانه ای بالا انداخت و پشت میزش نشست. پاهای بدون کفشش را روی میز گذاشت و با قمه اش مگسی را در هوا از وسط دو شقه نمود.
بله. کار و کاسبی سالن ماساژ رودولف خوش دست حسابی کساد بود. مخصوصاً که او از پذیرفتن مشتری های مرد امتناع می ورزید و طبیعتاً مشتری های زن نیز اعتمادی به وی نداشتند. آمدن یا نیامدن نجینی برای او فرقی نداشت. سپس مگس دیگری را با قمه اش به دو نیم تقسیم نمود.
_ صد و دوازده ...

_ فیسس... خوبه... خیلی خوبه...نصفشو رد کن بیاد!

رودولف با صدای نجینی از جای خود پرید.
_ پرنسس شمایین؟ خوش اومدین. صفا اوردین. خسته راهین... یه ماساژ مهمون ما باشین!

نجینی با اکراه و فیش کنان (ایش کنان ) رویش را از رودولف برگرفت.
_ فیـــش... من یه پولک گندیده امم دست تو نمیدم . پول پاپارو بده. زود!

رودولف با خونسردی کشوی میز خود را کشود و دخل خالی اش را جلوی چشم نجینی گرفت.
_ ای بابا پرنسس... کار و کاسبی حسابی کساده. مشتری نمیاد. بازار خوابیده. نیگا کن. ببین. خالیه...

نجینی از پشت عینکش نگاهی به دخل خالی انداخت.
_ پنجاه و شش گالیون! سهم این هفته ات. بده!
_ چجوری حساب میکنی؟! کی بهت ریاضی یاد داده؟! نصف صفر میشه صفر! نه پنجاه و شیش!

نجینی با خشم در حالیکه دندان های نیشش را به رودولف نشان می داد به او نزدیک تر شد.
_ فیــشووو... بلدم! نصف صد و دوازده میشه پنجاه و شیش! شنیدم داشتی پول هاتو میشمردی... رد کن بیاد. زود!

رودولف شدیداً احساس خطر میکرد. نمی دانست چگونه باید به نجینی حالی میکرد که داشته تعداد مگس هایی که نصف نموده را می شمرده است. نجینی لحظه به لحظه جلوتر می خزید و به او نزدیکتر میشد...

?Why so serious

پیام زده شده در: ۱:۵۷ یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶

اسلیترین، مرگخواران

نجینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
آفلاین
نجینی درحالی که با دُم‌ش آیینه‌ی کوچکی را گرفته بود و شال‌گردن‌ش را مرتب می‌کرد وارد کوچه‌ی دیاگون شد. آیینه را داخل جیب‌ش گذاشت، گره پاپیون‌ش را بررسی کرد و جلوی مغازه‌ی کراب متوقف شد.
کراب با وسواس مشغول توضیح دادن نحوه مصرف ریمل برای مشتری بود که چشم‌ش به او افتاد که وارد مغازه میشد و به سمت کراب می‌خزید؛ کراب در دل ناسزایی گفت و سعی کرد بدون اینکه چشمان تیزبین نجینی متوجه شود چوبدستی‌اش را که روی پیشخوان بود بردارد و دخل مغازه را غیب کند که مجبور به پرداخت نصف درآمد این هفته نشود، ولی دیگر دیر شده بود و نجینی اکنون روبروی کراب ایستاده بود:

- پولِ پاپا رو بده !

کراب داشت به تمام راه‌هایی که میتوانست نجینی را دست به سر کند فکر میکرد، اگر فقط چند لحظه زودتر متوجه آمدن نجینی شده بود.

دقایقی بعد

نجینی با دُم‌ش مشغول شمردن پول‌ها بود، و همانطور که از بالای عینک آفتابی‌اش پشت چشمی برای کراب نازک می‌کرد از در مغازه بیرون زد. پس از خروج نجینی از مغازه، کراب سریع به سمت شومینه‌اش رفت و پیغامی برای رودولف فرستاد:

نقل قول:
دخترِ لردسیاه داره میاد اونجا.
اومده نصف درآمدی که باید به لرد بدیم رو از ما بگیره.
من دیر متوجه شدم و نتونستم دخل رو خالی کنم.
تو مواظب باش بلایی که سر من اومد سر تو نیاد!

ویرایش شده توسط نجینی در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۱۴ ۲:۰۱:۴۶

for you

پیام زده شده در: ۲۱:۴۶ شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶

شما ایچیکاوا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۷ یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۰:۳۲ چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 38
آفلاین
در همین حین مردم با تعجب به هکتور، که مرکز ثقل بلایای جهان بود، خیره شدند. سپس به مغازه خلوت آرسینوس نگاه کردند. خب مغازه آرسینوس صف نداشت، از طرفی قرعه کشی یک دستگاه نیمبوس آبی رنگ و هزاران جوایز نقدی و غیر نقدی دیگر داشت.
مردم بدون توجه به اسنیپ و هکتور، که اکنون در اثر نیش زنبور شبیه پفیلا شده بود، به سمت مغازه آرسینوس رفتند.

_بفرمایید؟ من پرفسور جیگر، با گاف مکسور البته، هستم. طراح سوالات معجون سازی کنکور و دارنده نشان برتر معجون پزی...
_آقا معجون پروتز لب بدون تزریق چند؟
_معجون چی؟
_آقا معجون یادگیری ۶ زبان خارجی در ۲ دقیقه چند؟
_آقا معجون "دو ساعت قبل از کنکور با انگیزه شروع کنیم و رتبه تک بشیم" دارید؟
_داداش معجون پولمان در عرض دو ساعت از پارو بالا بره کجاس؟!
_آقا معجون شاخ اینستا شدن دارید؟

در آن همهمه آرسینوس به این فکر می‌کرد که مرلین وکیلی به کجا چنین شتابان؟! البته به این هم فکر می‌کرد که اسنیپ صددرصد این معجون های افسانه‌ای را نداشته و احتمالا آب مقطر جای معجون در بطری به مردم داده است. پس او هم می‌توانست این کار را کند.اما برندش چه میشد؟! شرافت کاری‌اش؟! اکنون آرسینوس در دو راهی شرافت کاری‌اش و پول قرار داشت!

پیام زده شده در: ۲۲:۴۴ جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶

دیانا ویلیامسون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۵ جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۸:۰۹ پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 36
آفلاین
هکتور میره به سمت جمع تا فیلم بازی کنه.
-آیی کمرم...آیی ملاجم...جوونی کجا رفتی من بی قرارم.
-چی شده پدرجان؟
-من از این آقاهه، معجون تقویتی گرفتم ولی بدتر شدم.

در این هنگام که هکتور میاد خودشو به غش و ضعف بزنه، یه زنبور نیشش میزنه.
-آییییییی.آی کمرم.آی میسوزه.درد میکنه.اصلا من دیگه غلط بکنم از این اسنیپ چیزی بگیرم.کل بدنم اون طرف جا موند.

مثل اینکه اون نیش زنبور خیلی تاثیر گذار بوده.هکتور خودشو به کمر دردی میزنه و هی راه میره و غر میزنه تا که پاهاش به یه سنگ گیر میکنه و بر طبق قانون پایستگی ویبره ی هک میفته رو زمین.

-ببین.خودتون ببین.من معجون تقویتی خوردم که قوی شم ولی حتی نمیتونم راه برم.بیا درستش کن آقاهه.

یه توده زنبور به سمت هکتور اومدن، مثل اینکه به کلمه ای حساس بودن.بله یه توده زنبور، هکتور رو نیش بارون کردن و بعد با خیال راحت رفتن.
-آییییییی.اصلا من غلط بکنم دیگه معجونای تورو استفاده کنم.از اون لحظه که از معجونای تو خوردم، داره هرچی گرفتاریه سرم میاد.

ویرایش شده توسط دیانا ویلیامسون در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۱۲ ۲۲:۴۸:۰۵
ویرایش شده توسط دیانا ویلیامسون در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۱۲ ۲۲:۵۰:۲۳
ویرایش شده توسط دیانا ویلیامسون در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۱۲ ۲۲:۵۲:۴۰

Im a haffley
Where words fail, music speaks.تصویر کوچک شده
🎵🎼Dιαɴα Wιllιαмѕoɴ🎹🎶
just lord
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۵۰ جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
خلاصه:

مرگخوارا از حقوقشون راضی نیستن. لرد بهشون اجازه می ده که شغل های جانبی جادویی یا غیر جادویی برای خودشون پیدا کنن. به این شرط که هر هفته نصف در آمدشونو به لرد بپردازن.
کراب یک مغازه وسایل آرایشی باز می کنه و رودولف سالن ماساژ! لادیسلاو دیکتاتور شده!...هکتور نوشیدنی فروشی باز کرده...سیبل فالگیر شده...آماندا بازیگر شده...لیسا کلاس کنکور باز کرده. رز بوی گل فروشی و لینی نمایشگاه آشتی با حشرات و ...
آرسینوس و اسنیپ هر دو معجون فروشی باز کردن. اونم دقیقا کنار هم! و همه مشتری ها به مغازه سوروس اسنیپ هجوم بردن! آرسینوس هر تبلیغی می کنه موفق به جذب مشتری نمی شه.

..............

-خرابن آقا...معجونای اون خرابن. یه نگاهی به موهاش بندازین. معجون ضد چربی زده. می بینین؟ دیدین؟ اینه واقعیت!

صف طولانی مشتری که انتهایش هم دیده نمی شد بصورت یکپارچه سری به نشانه "آره بابا تو راس می گی" برای آرسینوس تکان داد.

-هنوز که تو صفین! شما کار و زندگی ندارین خب؟ این مغازه منو ببینین. صفی در کار نیست. هر کی بیاد معجون تو مشتشه.

ولی کسی نیامد...

چرا چرا...یکی آمد!

-سینوس!

آرسینوس برای اولین بار از دیدن هکتور خوشحال شد. حضور یک معجون ساز، هر چند با شهرت بد، می توانست تبلیغ مناسبی محسب شود.
-هکتووووووور!

این "هکتور" با صدایی بلند تر از حد معمول گفته شد که توجه صف را به خود جلب کند.

-هکتور! معجون ساز بزرگ...چه معجونی لازم داری بهت بدم؟
-من فقط اومدم بگم خیال داری دستنوشته هایی که ازم دزدیدی رو پس بدی یا....ممممم...اممممم...

دهان هکتور توسط آرسینوس گرفته، و خودش به داخل معجون سازی کشیده شد. صف هم این را دید و متاسف شد!

داخل معجون سازی سینوس

-ببین...چرا نمی فهمی؟ آبروی من و تو در خطره.
-من که آبرویی ندارم!
-همون آبروی نداشتت در خطره! باید کاری رو که گفتم انجام بدی...می ری جلوی صف. خودتو می زنی به غش و ضعف...ادعا می کنی از اسنیپ معجون تقویتی خریدی و اینجوری شدی. پیاز داغشم زیاد کن! بگو نصف اعضای داخلیت وقتی داشتی میومدی تو راه ریختن زمین...نا نداشتی برگردی جمعشون کنی.

پیام زده شده در: ۱۵:۲۹ چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶

وینسنت کراب

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۰ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۲:۵۴ سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸
از هر جا ارباب دستور بدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 595
آفلاین
-تخفیف های ویژه...معجون های فوق العاده...جوایز نقدی و غیر نقدی. بشتابید که داره تموم میشه.

مشتری های اسنیپ نگاه عاقل اندر سفیهی به پسر انداختند که وقتی ما این جاییم و اون جا حتی یه مشتری وجود نداره، چطوری داره تموم میشه؟

پسر فهمید که حربه اش کارساز نبوده. برای همین سراغ پیشنهاد های جذاب تری رفت.
-یک معجون بخر دو تا ببر...نمیبری؟ سه تا ببر...چهار تا...آقا یک معجون بخر ده تا ببر...نشد؟ همون یکی رو هم نخر! ده تای جایزه رو ببر فقط...

پسر واقعا تلاش میکرد. ولی ملت احتیاج به معجون داشتند. معجون واقعی و موثر! برای همین، هیچکس حتی یک قدم از جایش تکان نخورد.

-آقا بیا این طرف. خانوم بیا...هر کی بیاد این طرف، ناهار مهمون پروفسور جیگر. ناهارش خیلی خوبه ها. پُر پَرو پیمون...یه عالمه...

جمعیت حاضر در صف گرسنه بودند. کمی فکر کردند. کمی مردد شدند...و بالاخره حرکت کردند.

ساعتی بعد:

جیگر به صندوق اشاره کرد.
-چی برامون موند پسر؟

-دو نات پروفسور.
-خیلی کمه. بده بذارم تو کیفم گم نشه.

پسر کشو را باز کرد و یک دونات خوراکی از داخلش در آورد.
-همین مونده پروفسور. البته نذارین تو کیفتون. کیف کثیف میشه. همینجا بخورینش.

جیگر در اوج ناامیدی دریافت که تمام سرمایه اش را خرج ناهار دادن به مشتری ها کرده.
-ریسک بزرگی بود. ولی ارزششو داشت. کل مشتریای اسنیپ اومدن این...هی...اینا دارن کجا میرن؟

مشتری ها بعد از خوردن ناهار در حال ترک مغازه بودند.

-مشتری ها! کجا میرین؟

-گفتین بیایین ناهار بخورین. اومدیم خوردیم. نگفتین معجون بخرین که. الانم میریم از مغازه بغلی معجون بخریم. دستتون درد نکنه. ناهار مفصلی بود.

ارباب فقط یکی...همین یکی!تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.