هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: در جستجوی راز ققنوس(عضویت)
پیام زده شده در: ۱۱:۵۶ چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶

آدر کانلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۳ جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۶:۴۸ چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 87
آفلاین
سلام پروفسور.
اومدیم یکم عشق بورزیم ومحفلی شیم. با روشنایی عهد ببندیم و نورانی شیم. می خوایم با تاریکی و هر چی لرد و مرگخواره بجنگیم.
عاشق اون ریشاتم هستیم.
به ما هم اجازه ی ورود می دین؟

درود بر تو آدر.
وقتی یکی میخواد عاشق باشه و به روشنایی بپیونده من نمیتونم سر راهش قرار بگیرم. شما که دیگه عاشق ریش های من هم هستی و پست های خوبی هم مینویسی.
اجازه ورود رو خودت کسب کردی، نیاز به من نبود.
تایید شد.

*همچنین با آملیا تماس بگیر و تو الف دال هم عضو شو. آملیا و الف دال خیلی به اعضای تازه وارد محفل کمک میکنن که با سایت بیشتر آشنا بشن و پست های بهتری بتونن بنویسن.
موفق باشی.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۶/۹/۲۲ ۱۷:۰۳:۴۱

من رو از روی طرز فکر و گفتار و رفتارم بشناس ، نه از روی ظاهرم.

پیام زده شده در: ۱۲:۵۵ چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:

آبرفورث دامبلدور نوشته:
سلامی ویژه به پرفسور گرامی عزیز:
سلام‌ میشه منو بیارید تو محفل منم دوستدارم بیام خیلی هم فعالیت دارم تازه چند تا عکسم ارسال کردم به گالری، من پوزه تمامی مرگخواران را به خاک می مالم منن بیارین تومحفل خواهش میکنم خواهش میکنم خواهش میکنم .

سلام برادر عزیزم

در حال حاضر امکان عضویت در محفل رو نداری چون هنوز فعالیتی نکردی. برای عضویت در محفل باید تو انجمن های ایفای نقش رول( نمایشنامه) بنویسی و فعالیت کنی.
عکس و مقالات خوب هست که ارسال کنی ولی ربطی به ایفای نقش ندارن و کمکی بهت نمیکنن. پست بزن تو تاپیک ها، هر جا که خواستی. چه تو محفل چه تو خونه ریدل یا بقیه انجمن ها. فعالیت که کردی، میتونی به تالار نقد بری و درخواست کنی که پستت رو نقد کنن. نقد ها رو با دقت بخون، سعی کن نکات کلی که میگن رو انجام بدی.

یکی دو ماه که این فعالیت ها رو انجام دادی و پیشرفت کردی، باز بیا اینجا و درخواست بده تا بررسی بشه.

در ضمن، تالار خصوصی گریفیندور یکی از بهترین تالار ها برای پیشرفت تازه وارد ها هست. اونجا سعی کن فعالیت زیادی بکنی، با هم گروهی هات آشنا بشی و ازشون درخواست کمک کنی. مطمئنم که تک تکشون دوست دارن بهت کمک کنن و از پیشرفتت خوشحال میشن. اولین گام رو تو تالار خصوصی گریفیندوری بردار و اونجا شروع به فعالیت کن. هر چه میخواهد دل تنگت بگو برای این هست که سوالات و نظراتت رو بگی و یا خودت رو معرفی کنی و با بقیه بچه ها بیشتر آشنا شی.

امیدوارم نکاتی که گفتم بهت کمک کرده باشه.

فعلا تایید نشد.

پیام زده شده در: ۸:۲۲ چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶

آبرفورث دامبلدور old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۰ سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۱:۲۴ سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱
از اتاق مدیریت هاگزهد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 78
آفلاین
سلامی ویژه به پرفسور گرامی عزیز:
سلام‌ میشه منو بیارید تو محفل منم دوستدارم بیام خیلی هم فعالیت دارم تازه چند تا عکسم ارسال کردم به گالری، من پوزه تمامی مرگخواران را به خاک می مالم منن بیارین تومحفل خواهش میکنم خواهش میکنم خواهش میکنم .

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۶/۹/۸ ۸:۳۲:۲۳
ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۶/۹/۸ ۸:۳۳:۲۰

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۴:۵۴ سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶

سر کادوگان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۹ چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۰۸:۰۹ شنبه ۹ دی ۱۴۰۲
از این تابلو به اون تابلو!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 341
آفلاین
آرسینوس جیگر پله‌های خانه‌ی شماره‌ی دوازده میدان گریمولد را چهارتا یکی بالا می‌رفت. تابلویی را محکم در دست گرفته بود.
- ما رو چرا پشت و رو گرفته‌ای ای بزدل؟ نکند داری به جای محفل ققنوس، ما را نزد ارباب پلیدت در خانه‌ی ریدل می‌بری؟ ما را برگردان اگه مردی!
- خیلی باهات خوش می‌گذره، ببرمت هم خونه‌ی ارباب!
- اگر با ما بهت خوش نمی‌گذره ما را برگردان و با ما رو در رو دوئل کن، بزدل!
- دو دقیقه ساکت شو، دیگه رسیدیم!
- ناموساً ما را برگردان تهوع گرفتیم!

آرسینوس قاب تابلو را به طرف در برگرداند و دستگیره را چرخاند. در با صدای غیژ بلندی باز شد.
- حروم‌زاده‌های کثیف، از خونه‌ی آبا و اجدادی من برین بیرون!

آرسینوس خیلی دیر متوجه شد که هنگام چرخاندن قاب، یکی از بزرگترین اشتباهات عمرش رو مرتکب شده بود. حالا پرتره‌ی سر کادوگان با تابلوی خانم بلک، چهره به چهره شده بود.
- به من میگی حروم زاده‌ی کثیف؟ برای دوئل آماده شو عجوزه‌ی فرومایه!
- گندزاده‌ها! آشغالا!
- رذل پست فطرت!
- مایه‌ی ننگ جادوگری، خون کثیف!
- شغال دون صفت!
- آشغال! کثافت!
- بیا اینجا تا حالیت کنم سلیطه‌ی گرگ چهره!
- خائن! جانی!
- جفاکار! جانور موذی!
- بزدل بی جربزه!
- بزدل بی جربزه!
- بی هویتِ دزد!
- بیییییی ناااااااااامووووووس!

در این لحظه دامبلدور سراسیمه خودش را به پاگرد رساند. با حرکت دستی، پرده‌ها را به روی خانوم بلک برگرداند. سپس رویش را به سمت آرسینوسِ پرتره به دست چرخاند.
- فرزند تاریکی! بلاخره به سمت روشنایی اومدی؟

آرسینوس که به محض ورود
دامبلدور چهره اش از حالت به حالت دیفالت برگشته بود، پاسخ داد:
- نه پروفسور. این روانی رو آوردم محفل. اصرار داشت یه نسخه از پرتره‌اش توی محفل نصب بشه که بتونه عضو بشه.

آرسینوس سپس پرتره را حتی المقدور از خودش دور گرفت و با صدایی که فقط به گوش دامبلدور برسد نجوا کرد:
- پروفسور، سر جد نازنینت مرلین، پرتره‌ی این رو بگیر بزن شده به دیوار توالتی جایی حتی، نصف روز رو هم که بیاد پیش شما، ما یه خواب آرومی می‌کنیم. آسایش برای ما نذاشته! به جان پروفسور چشمام از پشت نقاب باز نمی‌شه.
- خیله‌خوب فرزندم فعلاً بذارتش بالای یخچال تا من باهاش صحبت کنم ببینم آمادگی ورود به محفل رو داره یا نه ...

به راستی که امضای شما مارو دقایق زیادی خندوند و امیدوارم که برای اینکه دل این پیرمرد رو شاد کردی ، مرلین دلت رو سالها شاد نگه داره.
نیاز داریم یه تابلو دیگه باشه که توهین های خانم بلک رو جواب بده. همچنین کسی باشه که صبح هری پاتر رو به موقع از خواب بیدار کنه که بره دنبال جان پیچ. تا صبح میشینه پای این چیزای ماگلی، اینترنت و اینا، بعد تا بعد از ظهر میخوابه.
میذارمت تو اتاق هری و رون پس، که بتونی خوب تربیتشون کنی.
تایید شد.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۴:۲۵:۵۶

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۵۶ دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶

لیزا چارکس old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۳:۵۶ سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
از دشت مگس‌ها!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 54
آفلاین
سلام پروف
مینروا مک گونگال قدیمم، لیزا چارکس جدید
اومدم بگ منو دوباره تو محفل راه می دی؟ قول می دم دیگه جورابای بوگندوی هری پاترو نزارم زیر تختت.
وجوون تر شدم و قدرت رول نویس بالاتر دارم.

اوه مینروا ... از رفتنت ناراحت شدم.
لیزا از اومدنت خوشحال شدم. به عنوان مینروا فعالیت زیادی نداشتی یک یا دو ماه اخیر. امیدوارم لیزا محفلی بهتری باشه و فعالیتی بیشتری بکنه.
جوراب های بوگندوی هری پاتر میذاشتی زیر تخت ما ؟ راستگو هم هستی میایی لو میدی خودت رو. راستگویی خوبه، همینجوری ادامه بده. جوراب هم نذار هم ققنوس هم خودم خوابمون نمیبره.

تایید شد.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۲۲ ۱۶:۱۷:۲۸

Courage doesn’t mean
.you don’t get afraid
Courage means you don’t
.let fear stop you

پیام زده شده در: ۱۱:۵۵ جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶

آرتور ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۲ جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۳:۲۰ جمعه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱
از خانه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
درود بر محفلیون.
اومدم درخواست عضویت توی محفل بدم و بیام تا با هم مرگخواران رو به خاک و خون بکشیم. سیاهی دل مرگخواران تنها با ریخته شدن خین آنها پاک خواهد شد.

آرتور عزیزم،
خوشحالم که به دنبال پسرت، به محفل اومدی. امیدوارم این بار مصدوم نشی و تو خواب هری پاتر نری.
به فکر سلامتی ماگل ها باش، برای اولین ماموریتت میفرستمت به دنیای ماگل ها تا طرز استفاده از لپ تاپ و اینترنت رو یاد بگیری. به نظر چیزهای مفیدی میرسن.
خوش اومدی.
تایید شد.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۱۹ ۱۴:۳۹:۳۱

معتقد به روماتیسم در حد آرتریت و آرتریت روماتوئید

فرزند بیشتر، زندگی بهتر!

پیام زده شده در: ۲۱:۵۴ پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶

رون ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۳ پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۲:۴۰ چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱
از میتوکندری به راکیزه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 129
آفلاین
سلام پروفسور عزیز.
روز های زیادی بود که دنبال یه فرصت مناسب میگشتم تا بیام و دوباره درخواست عضویت محفل بدم تا شاید تایید شم.
بنظرم تو این وضعیت بد ، بهترین فرصته تا حداقل یکی هم شده محفلی ها بیشتر شن.
وقتی هم که این زیری رو خوندم گفتم دیگه باید بیام:
نقل قول:
الان بهترین موقع هست که گریفیندوری هایی که هنوز عضو محفل نشدن، سریعا به آغوش ما بیان و عضو بشن

پس اگه میشه منو تایید کنین

ویزلی، رون. از دفعه پیش که درخواست دادی، پست های خوبی زدی. پیشرفت خوبی داشتی، تو المپیک هم به خوبی شرکت و امتیازات خوبی کسب کردی. به کمک محفل و محفلی ها میتونی بهترم بشی.
تو انجمن محفل چند تاپیک فعال وجود داره، تو اونها شرکت کن و درخواست نقد کن. نقد هات رو با دقت بخون و سعی کن انجامشون بدی.
انجمن خصوصی محفل هم خیلی گرم و صمیمی هست. از کمک گرفتن از بقیه اعضا خجالت نکش. خلاصه تاپیک های فعال انجمن محفل هم تو انجمن خصوصی برای کمک هرچه بیشتر وجود داره. از اونها هم استفاده کن تا به سوژه و موضوعات فعال محفل آشنا بشی.

در آخر، فراموش نکن که محفل به عنوان اولین و مهمترین هدفش ، تفریح و لذت بردن از پست زدن رو در نظر گرفته. پیشرفت در نوشتن هم خوب هست ولی مهمتر از اون اینه که خودت از پستی که میزنی لذت ببری. فعالیت کن و لذت ببر، پیشرفت هم خودش میاد.

خوش اومدی، تایید شد.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۱۸ ۲۲:۴۹:۳۸

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۵۴ جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:

پنه‌لوپه کلیرواتر نوشته:
بعضی ها تاریکی ها رو می پرستند و بعضی روشنایی رو . . .
ولی من دنیایی بهتر می خواهم . . .
زندگی بهتر=آرامش +عشق- ولدمورت.
می شه عضو شم؟

سلام دخترم،
شما تو معرفی شخصیتت از علاقه به جادوی سیاه یاد کردی و این کمی من رو نگران میکنه. اعضای متفاوتی تو محفل داریم و هر کدوم سبکی برای شکست مرگخوارا در نظر گرفتن. اتاق خون برای مثال. اما همه به سوی سفیدی، عدل و عدالت و عشق و عاشقی میریم. شک دارم که شما اهدافت این باشه و بیشتر به تاریکی میخوره تا سفیدی.
دو بار درخواست عضویت تو مرگخواران داشتی، حتی یه دونه پست هم تو انجمن محفل نزدی. اینها همه باعث میشه که ما شک داشته باشیم که شما برای بهبود خودتون اومدید عضو محفل بشید یا چون دو بار از مرگخوار شدن رد شدید تصمیم گرفتید شانستون رو با محفل امتحان کنید.
ما بسیار خوشحال میشیم که طرفداران ولدمورت به خودشون بیان و راه اشتباهشون رو متوجه بشن و به سمت سفیدی و محفل برگردن ولی باید شما اولین قدم ها رو بردارید تا ما مطمئن شیم سعی در سفید شدن دارید.

چند تا پست تو انجمن محفل بزنید، سعی کنید سفید بنویسید. یه ذره شخصیت خودتون رو توصیف کنید که ما بیشتر باهاش آشنا بشیم. بعد از چند پست، اگر هنوز خواستید که محفلی بشید اینجا برگردین و تایید خواهید شد.
کیفیت پست هاتون خوب هست، به میزان قابل قبولی برای عضویت هست ولی خب مطمئنا خودتون هم میدونید که جای کار زیادی داره. تو خونه ریدل درخواست نقد داشتید ، نکات خوبی بهتون گفته شده و بعضی هاش رو هم انجام دادین. از نظر کیفیت مشکلی برای عضویت ندارید چون ما معتقد هستیم که هدف اصلی پست زدن در جادوگران تفریح و لذت هست و نه تغییر در سبک نوشتن. با این حال محفل به پیشرفت اعضاش اهمیت میده و تا اونجا که خودشون درخواست کمک کنن، بهشون کمک میشه.

فعلا تایید نشد.
موفق باشی

پیام زده شده در: ۱۹:۴۲ شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶

کالین کریویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۲ دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۸ سه شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۷
از پوست نارنگی مدد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 22
آفلاین

دستم به آستینتون.

خیییلی گولاخ میشه.

کالین در کنار دامبلدور. بزرگترین جادوگر قرن.

واهاااااااییی.
بذارید باهاتون عکس بگیرم آقای دامبلدور.
بذارید بذارید بذارید.

سلام پسرم، خوش برگشتی. همینطور که دامبلدور از تو روحت خارج میشد تو روح من وارد میشد کلی درد کشیدم ولی مهربون هستم و میبخشم.

بیا تو هوا بیرون سرده، عکس هم بگیر از محفلی ها یادگاری بشه بعدا بذارن تو کیف پولشون کلی بهش نگاه کنن و نوستالژی درست بشه واسشون. از من موقع غذا خوردن عکس نگیر ولی، معمولا خیلی از بخش های غذا به ریشم میچسبه و صحنه وحشتناکی درست میکنه. اگر از این عکس ها گرفتی پیش تام بفرست که بفهمه مام میتونیم دارک باشیم.

عشقی که بهت تحویل دادم رو تو بده به بغلیت. عشق رو فراموش نکن که بدونش هیچی اهمیتی نداره... جز پیتزا، بدون عشق هم پیتزا خوشمزه میمونه نمیدونم چرا.

تایید گردید.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۶/۷/۲۹ ۱۹:۵۹:۴۲

عکاسم عکس می‌گیرم. عکاسم عکس می‌گیرم. عکاسم عکس می‌گیرم.

Did You Get Any Of That?

پیام زده شده در: ۲۳:۴۳ چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ سه شنبه ۸ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۱ جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 239
آفلاین
نقل قول:

رون ویزلی نوشته:
سلام خسته نباشید.
من که میدونم تایید نمیشم چون تازه چند روزه که تو ایفای نقش عضو شدم.
میخواستم بدونم باید چه شرایطی بدست بیارم تا بتونم عضو شم؟
مثلا اگه بخوام شخصیتم جا بیفته باید چیکار کنم؟
من تو المپیک دیاگون ثبت نام کردم آیا کمکی توی بهبود شخصیتم میکنه ؟

سلام رون عزیز و خوش اومدی به سایت جادوگران

مهمترین چیزی که باید بدونی اینه که گروه خصوصی ، بهترین جا برای پیشرفت و شناخت بهتر سایت هست. شما عضو گروه گریفیندور هستی و تو تالار خصوصی گروه میتونی انواع تاپیک ها رو پیدا کنی.
برای شروع و چون اینجا جاش نیست که در مورد بقیه تاپیک های گریفیندور حرف بزنم ، از این تاپیک شروع کن. جای صحبت های عادی بین اعضا و پرسیدن سوالاتت هست. میتونی با بقیه آَشنا شی ، خودت رو معرفی کنی ، اگر سوالی داری بپرسی. بقیه تاپیک های تالار خصوصی رو هم یه نگاهی بنداز ، تاپیک نقد وجود داره ، تاپیک رول نویسی وجود داره و غیره. از اونا استفاده کن ، رول بنویس ، درخواست نقد کن ، با اعضای گریفیندور صمیمی تر شو ، اونها و مخصوصا ناظرین تالار افرادی هستن که بیشترین کمک رو میتونن بهت بکنن تا با همه چی آشنا شی و پیشرفت کنی.
این به این معنا نیست که بقیه جاها فعالیت نکن ، ثبت نام تو المپیک دیاگون شروع خوبی بود. کنارش میتونی تو تاپیک های ایفای نقش رول (داستان) بنویسی و داستان بقیه رو ادامه بدی.

تالار ویزنگاموت و مخصوصا تاپیک تالار نقد برای کمک به شما ساخته شده که در ایفای نقش پست بزنی و درخواست نقد پستت رو بکنی. افراد با تجربه و قوی از نظر داستان نویسی مسوول نقد پست هات رو بر عهده میگیرن و بهت کمک میکنن که پیشرفت کنی.

بد نیست اینجا بری و با توجه به مشخصات داده شده یه عکس واسه خودت انتخاب کنی. همین عکس باعث میشه کمی شخصیتت بیشتر برای بقیه تعریف بشه. واسه اینکه شخصیتت رو بیشتر تقویت کنی و بهش شاخ و برگ بدی ، تو همون رول(داستان) نویسی هات ، سعی کن از خصوصیات شخصیتت استفاده کنی موقع ادامه دادن داستان. برای مثال اگر میخوای یه رون ویزلی فداکار باشی ، تو رول نویسی هات همیشه پای دوستات بمون یا اگر میخوای بدجنس باشی ، تو داستان هات سر بقیه کلاه بذار.

بازم تکرار میکنم که یه موقع فراموش نشه ، تالار خصوصی گریفیندور اولین و بهترین جا برای پیشرفت یه تازه وارد به سایت هست. انواع امکانات و افراد وجود دارن که بهت کمک کنن بهترین و باحال ترین تجربه جادوگرانی رو شروع کنه و در ادامه داشته باشی.

لطف کن به این پست جوابی نده چون اینجا جای بحث ، سوال ، پیشنهاد یا انتقاد نیست و فقط مخصوص درخواست عضویت محفل هست. همینطور که خودت گفتی یه مقدار زود هست که عضو محفل بشی ، بهتره اول یه ذره بیشتر فعالیت کنی تا خودتو نشون بدی و ما بیشتر باهات آشنا شیم.

موفق باشی.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.