هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۷:۲۹ دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶

کالین کریویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۲ دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۸ سه شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۷
از پوست نارنگی مدد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 22
آفلاین
نقل قول:
اگه قرار نیست گروه تغییر داده بشه خب من مشکلی ندارم و میتونم دوباره ثبت نام کنم و برم گریفندور!

آهاقای مارکوس!
ایول. احسنت.
نشون بده که قوانینشون الکنن و در نهایت ما کاربرها پشت همدیگه‌ایم.
نباید اجازه بدیم این‌ها خون مارو بکنن تو شیشه.
اگر مارا بکشند، با خون خود گروه خود را عوض می‌کنیم.
این مدیریت فاسد بداند...
ما هوای یکدگر را داریم و تا لحظه‌ای دیگر، از اینجا جُم نمی‌خوریم.

خاهانوم اسکیتر!
دستم به قلمتون.
لطفاً گروهشو عوض نکنید که نتونه رول هایی که من در بدو عضویتم نوشتم رو بخونه. اجازه ندید آبروی مومن ریخته بشه.
نشون بدید کی رییسه خاهانوم اسکیتر.
ما پشت مدیریتیم.
از اینجا هم جُم نمیخوریم کما اینکه از دیگر جاها هم جم نخوردیم.

عکاسم عکس می‌گیرم. عکاسم عکس می‌گیرم. عکاسم عکس می‌گیرم.

Did You Get Any Of That?

پیام زده شده در: ۲:۱۲ دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶

ریتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۸:۲۷ دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
از سوسک سیاه به عنکبوت!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 205
آفلاین
مارکوس عزیز...
چون بلیت شما رو خودم پاسخ دادم، پس اینجا هم خودم بهتون جواب میدم.
اولا که شما میتونید بلیت رو دوباره باز کنید یا بلیت جدیدی ارسال کنید و جای این مسائل اینجا نیست.
در ثانی... من گفتم فقط با دلایل معقول گروه افراد عوض میشه و تجربه های جدید جزو دلایل معقول محسوب نمیشه. کما اینکه شما فعالیتی هم در تالار خصوصی ریونکلاو نداشتید و این یعنی در طول سه سال عضویتتون اصلا تجربه ای از حضور و فعالیت در ریونکلاو نداشتید که حالا بخواید تجربه ی جدیدی داشته باشید.
در مورد راهکارتون... داشتن شناسه های مولتی تخلف محسوب میشه و موجب بلاک شدن احتمالی شماست. ولی میتونید شناسه تون رو تغییر بدید.

موفق باشید.

تصویر کوچک شده

Only Raven

پیام زده شده در: ۱:۲۲ دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶

ریونکلاو

مارکوس بلبی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۲ دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۰۵ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 20
آفلاین
سلام.
چون پیامی که به عنوان بلیت بود بسته شد فکر کنم اینجا باید بگم که من درخواست تغییر گروهم رو به گریفندور دادم ولی یکی از مدیرا چون گروهش راونکلاو هست فرمود که نمیتونم عوض کنم چون فعالیت ندارم.
اما من عموما در طی این سال ها فعالیتم تابستون و در هاگوارتز بوده که وقت بیشتری داشتم. برام واقعا فرق نمیکنه و مهم نیست که چه گروهی باشم بلکه صرفا سعی کردم تجربه جدید داشته باشم و نوشته ها رو های بیشتری بخونم.
اگه قرار نیست گروه تغییر داده بشه خب من مشکلی ندارم و میتونم دوباره ثبت نام کنم و برم گریفندور!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۴۶ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
نقل قول:

ریتا اسکیتر نوشته:
سلام.
در مورد قضیه ی شکلک ها، چند مسئله وجود داره:
اول اینکه جادوگران همیشه یک محدودیتی رو در تعداد شکلک ها رعایت کرده. این محدودیت برای سهولت کار خود اعضاست... راستش همین الان هم به اندازه ی کافی لیست شکلک ها بلند بالا هست و خیلی ها تو پیدا کردن شکلک هایی که کدش رو حفظ نیستند به مشکل برمیخورن.
مسئله ی بعدی اینه که شکلک هایی که میخوان اضافه بشن باید واقعا کاربردی باشن. اخیرا، چند شکلک که اعضا درخواست کرده بودند و معتقد بودیم کاربردی هستند، به سایت اضافه شدند. اما خب، باید دید از یک شکلک در چه تعداد پست استفاده میشه.

در مورد شکلک های تکراری و بی استفاده... تا جایی که میدونم مدیران قبلی بعضی هاش رو حذف کردند. یک سری از شکلک ها هستند که چندتا ازشون داریم ولی نمیشه حذفشون کرد، به خاطر اینکه ازشون استفاده میشه و با حذفشون پست های قبلی به هم میریزه.
یک سری شکلک های هم کلا بی استفاده ان که با مشورت بقیه مدیران در آینده حذفشون می کنیم.

شما اگه شکلک خاصی مد نظرتونه میتونید توی پیام شخصی درخواست اضافه شدنش رو بدید تا راجع بهش تصمیم گیری بشه.

موفق باشید.

سلام. در مورد قضیه ی شکلکا! محدودیت تعداد خوبه. زیاد بشه گیج کنندس. تا این جا حله! ولی این محدودیت رو باید به وسیله اضافه کردن محتاطانه رعایت کرد. به نظر بنده حذف شکلک به هر دلیلی کاملا غیرمنطقی و مخربه. اولا که کی تشخیص میده یه شکلک مفیده یا نیس!؟ یه شکلکی ممکنه از نظر من شدیدا به دردنخور و لوس باشه، یکی دیگه باش حال کنه کلی ازش بهره بجویه. اینم باز به کنار ... حذف شکلکی که حتی یک بار استفاده شده باعث خراب شدن مشتی پست میشه! بنده شدیدا به حذف شکلک ها که نمیدونم در چه زمانی و توسط چه مدیری انجام شده معترضم و کدهای وسط پست های قدیمیم که دیگه تبدیل به شکلک نمیشن داره حالمو به هم میزنه و بابت تک تک اون پستا رو پل صراط خرتون رو میگیرم.

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۴۷ دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶

اسلیترین، مرگخواران

نجینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۸ دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۵:۴۴:۵۲ یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 264
آفلاین
نقل قول:
فکر نمی کنم اصلا قضاوت کرده باشم شما رو

دقیقن قضاوت کردین خب :| گفتید مشکلم با ایده‌دهنده‌ست. درصورتی که کاملن مشکلم با ایده و اجرای اونه.

نقل قول:
به چیز خاصی اصلا فکر نمی کردم. فرمودین خیلی وقایع با این روش از قلم میوفتن

نه من اینو نگفتم! کپی میکنم عین جمله‌م رو :

دلیل نمی‌شه که به چیزی که واقع شده اشاره نکنیم.

چیزی که واقع شده پایمال شدن حق رأی هست، و اشاره کردم که چون بعضی از دوستانم اسم‌شون توی لیست هست، دلیل نمیشه که به این پایمال شدن حقی که واقع شده، اعتراض نکنم.

ایراد شما اینه که با دقت نخوندید.. درسته که ایده از شما بوده، ولی نهایتا مدیریت هست که اجراش کرده. پس حتا با شخص شما من کاری ندارم و اعتراضی هم ندارم. ممکن بود من یک ایده بدم و اجرا بشه و بقیه به مدیریت اعتراض کنن. گمونم درک میکنم که چرا میخواید وارد این گفتگو بشید.. شما هم در نوع خودتون حق دارید..

نقل قول:
کوبیدنی در کار نبود. شما عادت داری به خودت کشیده میزنی. مشکل من نیست. دلم خواست به عنوان کاربر آزاد خود شما و فعالیت تون رو مثال بزنم در پستم و راه دور نرم. اتهامی هم وارد نکردم. خودمم قضاوت نکردم شمارو حتی. این هنر شماست که با کلمات بازی می کنید و حکایت ها رو دستخوش تغییرات و همچنین قادر هستین با زیرکی ملت رو دچار سوء تفاهم کنید.

شما جملات خودتون رو بخونید لطفا. همون مثالی که زدید، حس قضاوت رو القا میکنه. قضاوت مگه چیه؟ اینجور حرفهایی که یک طرفه درمورد یک فرد به قاضی بریم، میشه قضاوت.. همین که میگید "عادت داری" ، این یعنی قضاوت. قضاوت که شاخ و دم نداره :|

و اینکه، هنر من؟! این هم یک قضاوت دیگه! میبینید؟! پشت سر هم قضاوت میکنید.. خوب نیست اینجوری.. اینی که شما میگید اگر من باشم، حتما عله و لرد هم مولتی شناسه‌های منن همین که میشنید چنین جملاتی رو درموردم میگید، نشون میده که بدون هیچ اساس و شناختی دارید قضاوت میکنید و برچسب میزنید.

نقل قول:
آره همونم. اهمیتی نداره هم که شما رو بشناسم و طرز فکر تون رو. چون صرفا جواب دادم که بله ایده من بوده و تحمیل نکردم. پیشنهادش دادم و خودشون بقیه اش رو دنبال کردند. و همچنین تایید کردم که بله اهمیتی به درک و شعور شما نمیده این ایده. مدیریت سایت هم به خیلی ها پیشنهاد کردم زمانی که مسئولیت داشتم. به خیلی ها! کلاً شاید به گوشتون هم نخورده باشه اما این دست پیشنهادات رو تله بدونید.

من هنوز متعجبم از لحن شما.. من واقعن مشکلم با شخص شما نیست. شما اجراکننده‌ی این ایده نیستید. تله و اینجور مسائل هم مربوط به خودتونه. مطمئنن به خیلی‌ها گفتید، صرفا مثال زدم که از لحاظ طرز فکر خودم، که به زعم شما فردی هستم که چون میلیونی پست میزنم توی بلاک ایفا، اگر رنک برای خودم اهمیت داشت، پس چیزهایی از قبیل نظارت و مدیریت هم اهمیت پیدا میکرد. فقط شرح دادم که درک بشه طرز فکرم. حالا چه از سمت شما، چه از سمت خواننده‌ی این تاپیک.

نقل قول:
هنوزم نمی فهمم مشکلت با خودت چیه. نه اتهامی بهت زدم نه هیچی دیگه

به نظرم این شما هستید که دارید شاید ناخواسته با کلمات دست و پنجه نرم میکنید، چون فکر کردید من میدونستم ایده از شما بوده و با آگاهی اومدم اعتراض کردم به ایده‌دهنده! نخیر. ایراد از اجرای چنین ایده‌ای هست، و اینکه باید خیلی مسائل واسش در نظر گرفته بشه که از نظر من اینجوری نبوده..

نقل قول:
بازم شاهد این هستیم که خودت داری به خودت گیر میدی و بعد نقض میکنی. خودزنی آشکار! رجوع کن به پستم دوباره و با چشمان بازتر بخون. نه گفتم بده فعالیتت نه خوبه. گفتم رول های فروانی زدی. همین. اینو هم به عنوان مثال مطرح کردم که در این روش مسئولان به تعداد اهمیتی نمیدن در همین مثال و کیفیت رو نگاه می کنند. دیگه نگفتم کیفیت داشتن یا نداشتن. ربطی هم به من نداره. نقشی هم نداشتم خصوصا در مورد خود شما برای تعیین کیفیت.

باز هم یک برداشت نادرست دیگه.. شما دقیقن کلماتی به کار بردی که معناش این بود که رول دو خطی زدی و نظر مدیریت کیفیت بوده نه اینها. دو دو تا قطعن چهار تا میشه. غیر از اینه؟

نقل قول:
چیکار کنم؟ چه ربطی داشت به من و ایده و پست قبلیم؟ بازم خودت به خودت گیر دادی و نقض کردی.

وقتی من نمیدونستم ایده‌دهنده فردی غیر از مدیریت هست، همونطور که شاید خیلیای دیگه نمیدونستند، پس شمایی که ایده رو دادی، نباید اینقدر موضع بگیرید. وقتی میایید یک شیوه‌ی فعالیت که بهش تاکید میشه توی موضع‌گیریاتون زیر سوال میبرید، طبیعی هست که منم در پاسخ به اون موضع‌گیری، که ما حالا میگیم بدون منظورم بوده، نظرم رو میگم. الان همه‌ی اعتراضات این سایت قالب به خصوصی داشتن که اینقدر پست اعتراضی من بد جلوه کرده؟!

نقل قول:
فرمودین این روش اعضا رو دلسرد میکنه و خیلی چیزا از قلم میوفتن منم تایید کردم که اصلا برای همین پیشنهادش دادم. تیکه و کنایه نبود. حقیقت بود. کلا هدف فرسایشی داشت این پیشنهاد. نحوه بیان اعتراض شما در حال حاضر به من ربط نداره اما اگر در جایگاه قبلیم بودم توصیه میکردم که شما روش اعتراض درست رو اول یاد بگیر اینجا و رک و بدون کنایه بک به فلان دلیل اعتراض داری. حد و حدود خودت رو بفهم. کمتر حدیث مهربونی تلاوت کن و به بیان بهتر، مراقب لحنت باش و از موضع بالا به پایینت هم دست بکش. بعد بگو هدفت دعوا نیست. منم باهات دعوا ندارم. سوال کردین از مدیران مال کیه این ایده منم گفتم از منه و تایید که بله هدف تخریب داره اصلا. قسمتی که مربوط به خودم میشد رو جواب دادم. اجرا و گسترشش دیگه دست مدیران بوده و من وظیفه نداشتم و ندارم که اینجا جواب بدم در موردش. بقیه اش ربطی بهم نداره. اینم جواب دادم تصور نکنی از نردبون منطق رفتی بالا

من اصلن حسم کاملن خنده و طنز شده در این لحظه.. چون ناخودآگاه آدم وقتی با فردی که تا حالا کوچکترین برخورد بدی نداشته، همصحبت میشه، با دید آرامتری به حرفهاش نگاه میکنه. البته چون شما مجری این طرح نیستید دارم این مورد رو اشاره میکنم. وگرنه نه حدیثی تلاوت کردم .. جدی از کجا این حرفا رو میگید؟ حدیث چی میگه این وسط؟! D: مهربونی دیگه چیه خیلیا میآن اعتراض میکنن به مراتب بدتر، ولی فقط به اصل حرف‌شون جواب داده میشه. فردی که اعتراض داره، کمی درمورد اون موضوع ناراحته، که البته من غیرمودبانه حرفی رو نزدم. و البته منکر تیز بودن لحنم نیستم. اعتراضه دیگه. چه توقعی دارید؟

بعد اونوقت یه چیز دیگه، به کلمه‎‌ی عروسی که من به کار بردم گیر دادی و کلی قضاوت بازی با کلماتی داشتید درموردش :| نگاه کنید کلمات خودتون رو اصلن! حس میکنم یه بار دیگه هم رویکرد بالا به پایین رو گفته بودین.. احتمالا در پخ.. این هم یک قضاوت دیگه.. و خب قضاوت قضاوته دیگه! وقتی اینطوری نیست، میایید من رو متصل میکنید با برداشتی که من اونجوری نیستم. اصراری ندارم که بپذیرید هستم یا چی، ولی چون حس میکنم کلا بد متوجه شدین، پس جواب دادم. نردبون منطق رو فرد پاسخگو اینجور مواقع میره بالا، که فردی که حس میکنه حق‌ش پایمال شده، کمی حس خوبش نسبت به شرایطی که پیش اومده، بهش برگرده. زاویه‌ی دیدتون درست نیست..

نقل قول:
فنگ نظرش برگشته.

اینکه برگشته یا باقی هست، به خودش ربط پیدا خواهد کرد نهایتن.. ولی خب یکی از حرف‌های خوبش بود، که جا داشت بهش اشاره کنم و منم اشاره کردم.

دیگه هم در این مورد حرفی ندارم. چون قبل از پست شما متوجه تاپیکی شدم که ظاهرا بحثی درمورد همین اجرای مدال مرلین اونجا پیگیری میشه، که به نظر منم حرف من همین جا تمام هست دیگه.

ویرایش شده توسط نجینی در تاریخ ۱۳۹۶/۹/۲۷ ۲:۵۱:۴۳

"...And you, my friend, must stay close"

for you
"ما از رگِ دُم بهت نزديکتريم."

پیام زده شده در: ۱:۵۹ دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
نقل قول:

من همونطوری که راحت نظرم رو بیان کردم طی پست قبل، ابایی ندارم اگر بر فرض محال اینجوری که شما میگید باشه، ابراز کنم. ولی شما ابتدا آرام بشید و سعی کنید حد خودتون رو بدونید، بعد قضاوت اشتباه ارائه بدین. چون دقیقا مشکلم با ایده هست.

فکر نمی کنم اصلا قضاوت کرده باشم شما رو. کنجکاو بودید ایده کدوم ذهن درخشانه منم اومدم گفتم من و خود شما نشستین کلی ایده رو تحلیل و بررسی کردید و یه توهین تلقی کردید و منم تایید کردم. یه دور دیگه پستم رو بخونید. جز تایید حرف شما چیز دیگه ای داشت؟ آیا شما رو قضاوت کردم اصلا؟ اصلا چیزی گفتم؟

نقل قول:

الان این مطالب چه ربطی به پستهای من و کیفیت‌شون پیدا میکنه؟! کمی خنده‌دار بود و تعجب کردم که چطوری مسائل قاطی شده در صحبت‌های شما. واقعن به چی فکر میکردید وقتی که این خطوط رو می‌نوشتین؟

به چیز خاصی اصلا فکر نمی کردم. فرمودین خیلی وقایع با این روش از قلم میوفتن من هم گفتم چرا راه دور به عنوان مثال پست های فراوان و کوتاه خود شما به عنوان نمونه فعالیت. یک مثال! همین. این مثال رو قضاوت نکردم اما بر خلاف حرف تون. اما اشاره کردم که در این روش، با فرض در نظر گرفتن همین مثال، احتمالاً افراد مسئول و توسعه دهنده این ایده که همون مدیران و جمع همراه شون باشند، مبنا را روی کیفیت گذاشتند.

نقل قول:
صرفا اشاره کردم که بدونید وقتی دارید با هدف کوبیدن صحبتی رو مطرح می‌کنید، یک اساس درست داشته باشه.

کوبیدنی در کار نبود. شما عادت داری به خودت کشیده میزنی. مشکل من نیست. دلم خواست به عنوان کاربر آزاد خود شما و فعالیت تون رو مثال بزنم در پستم و راه دور نرم. اتهامی هم وارد نکردم. خودمم قضاوت نکردم شمارو حتی. این هنر شماست که با کلمات بازی می کنید و حکایت ها رو دستخوش تغییرات و همچنین قادر هستین با زیرکی ملت رو دچار سوء تفاهم کنید.

نقل قول:
من حتا این مدت فکر میکردم شما فنگ هستید. ولی الان خیلی مطمئن نیستم دیگه، چون ظاهرا هنوز اونطور که درست و شایسته هست من و طرز فکرم رو نشناختید. حتا اون موقع که مدیریت سایت رو پیشنهاد کردید نظرم همین بود. پس یه رنک چیزی نیست که من بیام بخاطر خودم بهش اعتراض کنم.

آره همونم. اهمیتی نداره هم که شما رو بشناسم و طرز فکر تون رو. چون صرفا جواب دادم که بله ایده من بوده و تحمیل نکردم. پیشنهادش دادم و خودشون بقیه اش رو دنبال کردند. و همچنین تایید کردم که بله اهمیتی به درک و شعور شما نمیده این ایده. مدیریت سایت هم به خیلی ها پیشنهاد کردم زمانی که مسئولیت داشتم. به خیلی ها! کلاً شاید به گوشتون هم نخورده باشه اما این دست پیشنهادات رو تله بدونید.

نقل قول:
اینها رو اشاره کردم هم برای شما، هم برای بقیه‌ای که میخونند، که یاد بگیرید وقتی میخواید اتهام وارد کنید، بدونید در همیشه روی یک پاشنه نمی‌چرخه و طرف مقابل راحت میتونه قضاوت نادرست شما رو اثبات کنه.

هنوزم نمی فهمم مشکلت با خودت چیه. نه اتهامی بهت زدم نه هیچی دیگه. قضاوتت هم نکردم. حالا اینکه از شما چیزی یاد بگیرم و همینطور ملت، یه بحث ریشه ای دیگه ست که اصلا جاش اینجا نیست و معمولا نتیجه ای جز آبروریزی و رسوایی نداره.

نقل قول:

رول‌های دو خطی هم چندان دو خطی نبودن. البته فردی که مسئول گروهی هست که داخلش فعالیت میکنم اونقدری خبره و حرفه‌ای هست که وقتی کیفیت و کمیت فعالیت من مورد تاییدش هست، نظر بقیه در مقابل‌ش به طرز قابل توجهی کم‌رنگ میشه.

بازم شاهد این هستیم که خودت داری به خودت گیر میدی و بعد نقض میکنی. خودزنی آشکار! رجوع کن به پستم دوباره و با چشمان بازتر بخون. نه گفتم بده فعالیتت نه خوبه. گفتم رول های فروانی زدی. همین. اینو هم به عنوان مثال مطرح کردم که در این روش مسئولان به تعداد اهمیتی نمیدن در همین مثال و کیفیت رو نگاه می کنند. دیگه نگفتم کیفیت داشتن یا نداشتن. ربطی هم به من نداره. نقشی هم نداشتم خصوصا در مورد خود شما برای تعیین کیفیت.

نقل قول:
چقدر خوب شد خارج از مسائل مختلف به این مساله اشاره کردید، چون لرد تاکید زیادی روی کوتاه نویسی دارند، برای همین من که اصولن فردی هستم که اگر کنترل نکنم خودم رو پستهام همینجوری ادامه پیدا میکنه، سعی کردم به خواسته و تاکید ایشون اهمیت بدم. از لحاظ کیفیت هم اونقدری با کیفیت بودن و سوژه‌هایی که ایجاد کردم جذابیت داشتند، که رول‌هام همگی به راحتی ادامه پیدا کردن و وسط سوژه‌ها گره ایجاد نکردم و داستان رو منحرف نکردم که بقیه بخوان با ترفندهای مختلف اون گره رو باز کنن و سوژه رو پیش ببرن! ; )

خب باشه آفرین. خوش به حال شما و ارباب. چیکار کنم؟ چه ربطی داشت به من و ایده و پست قبلیم؟ بازم خودت به خودت گیر دادی و نقض کردی.

نقل قول:

شما گویا متوجه نیستید که حرف من، اجرای درست رأی گیری هستن. اینکه مثل کره‌ی شمالی چند مدل مو بگذارید جلوی افراد و بگید فقط از اینا میتونید، این درست نیست! حق هر فردی هست که بتونه آزادانه رأی بده و نظر بده. اینکه شما سالها برای سایت زحمت کشیدین، قابل تقدیر هست.. من هم ارزش داشته واسم همیشه این موضوع.. ولی باید بفهمید که فردی که اعتراض میکنه، الزاما معنیش ایجاد جنجال و دعوا نیست. متعاقبن انتظار دارم وقتی اعتراض صحیحی دارم، حداقل جواب منطقی و درستی بگیرم.

چه ربطی به من داشت الان؟ هر کی در گذشته هر کی بوده واسه خودش بوده. تو کلا متوجه نیستی. پست زدی که مال کدوم مغز درخشان بود این ایده و منم گفتم مال من بود. فرمودین این روش اعضا رو دلسرد میکنه و خیلی چیزا از قلم میوفتن منم تایید کردم که اصلا برای همین پیشنهادش دادم. تیکه و کنایه نبود. حقیقت بود. کلا هدف فرسایشی داشت این پیشنهاد. نحوه بیان اعتراض شما در حال حاضر به من ربط نداره اما اگر در جایگاه قبلیم بودم توصیه میکردم که شما روش اعتراض درست رو اول یاد بگیر اینجا و رک و بدون کنایه بک به فلان دلیل اعتراض داری. حد و حدود خودت رو بفهم. کمتر حدیث مهربونی تلاوت کن و به بیان بهتر، مراقب لحنت باش و از موضع بالا به پایینت هم دست بکش. بعد بگو هدفت دعوا نیست. منم باهات دعوا ندارم. سوال کردین از مدیران مال کیه این ایده منم گفتم از منه و تایید که بله هدف تخریب داره اصلا. قسمتی که مربوط به خودم میشد رو جواب دادم. اجرا و گسترشش دیگه دست مدیران بوده و من وظیفه نداشتم و ندارم که اینجا جواب بدم در موردش. بقیه اش ربطی بهم نداره. اینم جواب دادم تصور نکنی از نردبون منطق رفتی بالا.

نقل قول:
خیال و توهمی وجود نداره. اگر کمی آرامش خودتون رو حفظ میکردید، شاید لحن درست‌تری در پیش میگرفتید.. لحن من اعتراضی بود. غیرمودبانه نبوده. شخصیت کسی رو هدف قرار ندادم، بلکه حس کردم شخصیت اعضای سایت نادیده گرفته شده. به قول فنگ(!) سایت مال اعضاست.. اگر یک عضو عادی نتونه راحت نظرش رو بگه، و جلوش گارد گرفته بشه، پس انتظار گذروندن لحظات خوش و یک فضای دوستانه رو تجربه کردن، انتظار بی‌جایی تلقی میشه.

آرام هستم. نمیدونم فقط چرا شما خودتو میزنی همش و بعد نقض میکنی.
فنگ نظرش برگشته.

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۰:۵۰ دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶

اسلیترین، مرگخواران

نجینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
آفلاین
دلورس آمبریج

گرچه لزومی نداره ولی دوس دارم جواب بدم پست شما رو.

نقل قول:
ای کاش از همون نحوه پاک نمیکردی همونجا راحت تر جوابتو میدادم

نحوه بار منفی داره و من قصدم صرفا صحبت با مدیران بود و اگر قبل از پستی که صبح ارسال کرده بودم دیده بودم تاپیک مدال مرلین رو و اگر ریتای عزیز جواب نداده بود تا اون موقع که تصمیم گرفتم پست بزنم، هر دو موضوع رو طی یک پست همینجا ارسال میکردم.

نقل قول:
چون مشکل امثال شما و همفکران تون با ایده دهنده ست بیشتر و نه اجرای اون

من همونطوری که راحت نظرم رو بیان کردم طی پست قبل، ابایی ندارم اگر بر فرض محال اینجوری که شما میگید باشه، ابراز کنم. ولی شما ابتدا آرام بشید و سعی کنید حد خودتون رو بدونید، بعد قضاوت اشتباه ارائه بدین. چون دقیقا مشکلم با ایده هست.

نقل قول:
چیزی که واقع شده مثلا سلطه بر بلاک های پاسخ های جدید در ایفای نقش با میلیون ها رول دو خطی طی یه شب! آره. اینم حرفیه. ولی گویا دوستان کیفیت رو مد نظر داشتند در انتخاب لیست اولیه

الان این مطالب چه ربطی به پستهای من و کیفیت‌شون پیدا میکنه؟! کمی خنده‌دار بود و تعجب کردم که چطوری مسائل قاطی شده در صحبت‌های شما. واقعن به چی فکر میکردید وقتی که این خطوط رو می‌نوشتین؟

من عضوِ تازه‌واردِ این سایت نیستم که بخوام سنگ خودم رو به سینه بزنم. اگر واسم این چیزا اهمیتی داشت، وقتی مدیریت ایفای نقش به من گفت بخاطر فعالیتت ایفای نقش فعال‌تر شده بیا ناظر فلان انجمن شو، می‌پذیرفتم. ولی من فعالیتم بخاطر دل خودم هست، بخاطر لرد اینجام و بقیه مسائل واسم ارزشی نداشته و فقط چون لرد گفتن میخوام بمونی، موندم مجدد جادوگران رو.. پس واسم اهمیتی نداره پیشنهاد مدیریت ایفا نظر خودش بوده یا شور و مشورت یک عده بوده یا پیشنهاد فردی بوده، صرفا اشاره کردم که بدونید وقتی دارید با هدف کوبیدن صحبتی رو مطرح می‌کنید، یک اساس درست داشته باشه.

من حتا این مدت فکر میکردم شما فنگ هستید. ولی الان خیلی مطمئن نیستم دیگه، چون ظاهرا هنوز اونطور که درست و شایسته هست من و طرز فکرم رو نشناختید. حتا اون موقع که مدیریت سایت رو پیشنهاد کردید نظرم همین بود. پس یه رنک چیزی نیست که من بیام بخاطر خودم بهش اعتراض کنم.

فقط حرفم این هست که دوست دارم خودم انتخاب کنم. احتمالا خیلیا همین رو میخوان! افرادی هستن که حتا باهاشون دوستی ندارم، ولی دوست داشتم بخاطر فعالیت‌شون انتخاب‌شون میکردم. مثل آرسینوس برای فعالیتِ بالا، مخصوصن طی ماموریت اخیر مرگخواران، یا نارسیسا برای نویسندگی وووو بقیه‌ی موارد. ولی هیچکدوم از اینها رو نتونستم انتخاب کنم چون مطابق با نظر بقیه نبود! حتا بهترین ایده هم جزو موارد نبود، چیزی که من انتظار داشتم وقتی ترین‌ها شروع شد بخاطر ایده‌ی روح هالوینِ لرد بهشون رأی بدم، واسم اهمیت نداره پست ندای مرلین رو آرسینوس ارسال کرده، چون این موجب نمیشه که نظرم رو بیان نکنم! به جز لرد که هم با هیچکدوم از دو نفر دیگه که اسم بردم تا حالا تبادل نظر و صحبت خاصی هم نداشتم!

اینها رو اشاره کردم هم برای شما، هم برای بقیه‌ای که میخونند، که یاد بگیرید وقتی میخواید اتهام وارد کنید، بدونید در همیشه روی یک پاشنه نمی‌چرخه و طرف مقابل راحت میتونه قضاوت نادرست شما رو اثبات کنه. برای نظر بقیه احترام قائلم، ولی حق اعضا میدونم که خودشون، انتخاب‌هاشون رو داشته باشن.

رول‌های دو خطی هم چندان دو خطی نبودن. البته فردی که مسئول گروهی هست که داخلش فعالیت میکنم اونقدری خبره و حرفه‌ای هست که وقتی کیفیت و کمیت فعالیت من مورد تاییدش هست، نظر بقیه در مقابل‌ش به طرز قابل توجهی کم‌رنگ میشه. چقدر خوب شد خارج از مسائل مختلف به این مساله اشاره کردید، چون لرد تاکید زیادی روی کوتاه نویسی دارند، برای همین من که اصولن فردی هستم که اگر کنترل نکنم خودم رو پستهام همینجوری ادامه پیدا میکنه، سعی کردم به خواسته و تاکید ایشون اهمیت بدم. از لحاظ کیفیت هم اونقدری با کیفیت بودن و سوژه‌هایی که ایجاد کردم جذابیت داشتند، که رول‌هام همگی به راحتی ادامه پیدا کردن و وسط سوژه‌ها گره ایجاد نکردم و داستان رو منحرف نکردم که بقیه بخوان با ترفندهای مختلف اون گره رو باز کنن و سوژه رو پیش ببرن! ; )

نقل قول:
وقتی کیفیت نداره یعنی نداره. مبنای این روش کلا شایستگی و کیفیت هست. چرا گول بزنید اعضای سایت رو و دروغ بگیم بهشون با یه رای الکی و بی اساس بر مبنای رفاقت و آشنایی؟ که فقط انگیزه بدیم؟ چه نوع ترحمی هست این دیگه؟ با روش های خیلی بهتر هم میشه انگیزه داد جای این روش کاذب که با یکی دو رای طرف رو تحقیر کنی در برابر ده پونزده رای کاربر رقیبش. نتیحه معکوس میده اغلب.

شما گویا متوجه نیستید که حرف من، اجرای درست رأی گیری هستن. اینکه مثل کره‌ی شمالی چند مدل مو بگذارید جلوی افراد و بگید فقط از اینا میتونید، این درست نیست! حق هر فردی هست که بتونه آزادانه رأی بده و نظر بده. اینکه شما سالها برای سایت زحمت کشیدین، قابل تقدیر هست.. من هم ارزش داشته واسم همیشه این موضوع.. ولی باید بفهمید که فردی که اعتراض میکنه، الزاما معنیش ایجاد جنجال و دعوا نیست. متعاقبن انتظار دارم وقتی اعتراض صحیحی دارم، حداقل جواب منطقی و درستی بگیرم.

نقل قول:
این سایت همیشه از وجود اعضای متوهم و جوگیر ضربه خورده. به خودت نگیر. منم یکی از اونا. گاهی هم ببین که همش یه سایته و نه بیشتر. زیاد خیال پردازی نکنید.

کمی هم مودب تر باش.

خیال و توهمی وجود نداره. اگر کمی آرامش خودتون رو حفظ میکردید، شاید لحن درست‌تری در پیش میگرفتید.. لحن من اعتراضی بود. غیرمودبانه نبوده. شخصیت کسی رو هدف قرار ندادم، بلکه حس کردم شخصیت اعضای سایت نادیده گرفته شده. به قول فنگ(!) سایت مال اعضاست.. اگر یک عضو عادی نتونه راحت نظرش رو بگه، و جلوش گارد گرفته بشه، پس انتظار گذروندن لحظات خوش و یک فضای دوستانه رو تجربه کردن، انتظار بی‌جایی تلقی میشه.

- - - - - - - -

ریتا اسکیتر

نقل قول:
چیزی که واقع شده رای دادن های بچگانه و گروهی و تیمی و قبیله ایه. ما مدتهاست با این مشکل دست و پنجه نرم میکنیم

خب میدونید، مدیریت الان در نظر من یک تیم و گروه جلوه کرده، که داره به رأی‌ها با فکر خودش جهت میده. فرق شما با اون فردی که به قول خودتون قبیله‌ای و تیمی رأی میده چیه؟ شما هم رأی رو میدین دست ملت و میگید اینو بنداز توی صندوق. من مطلقا انتقادی به گزینه‌های مدنظر شما ندارم. شما نظر خودتون رو دارید، بقیه و من که جزو همین بقیه هستم، نظر خودمون رو.

نقل قول:
این شیوه ی غلطی هست که برای دلگرمی دادن به افراد پیش گرفتید! به جای شایسته سالاری و انتخاب کسی که واقعا لیاقت داره،

شما خودتون حرف خودتون رو نقض کردید. اگر از زاویه‌ی دید من بهش نگاه کنید، متوجه میشید که نقض کردید. چون دقیقا به نظر من فرد یا افرادی که لیاقت رنک داشتند، با این شیوه‌ی گزینش، حق‌شون پایمال شده.

نقل قول:
از تمام کاربرهای این سایت بپرسید تلخ ترین خاطره ی دوران تازه واردیتون چیه؟ خیلی هاشون خواهند گفت روزی که فلان رنک رو نگرفتم.

واقعن فکر نمی‌کنم همـــــه‌ی تازه‌واردها اینجوری فکر کنن.. شاید چون با حس و حالِ ذهن خودم و به قول شما خاطرات خودم مقایسه میکنم این رو میگم. شما دارید فقط رنگ تازه‌وارد رو اشاره میکنید، بقیه رنک‌ها اتفاقن افرادی واسشون کاندید شده که سالهاست فعالیت دارند اینجا. پس کمی مغایر هست با هدفی که بهش اشاره کردین.

نقل قول:
از حق افراد شایسته در برابر رای دادن های کیلویی و گروهی و خاله زنک بازی هایی که جدیدا در سایت مرسوم شده میخوایم دفاع کنیم.

ولی شما در نظر نمیگیرید که دقیقا تا حدی حرف من هم اشتراک پیدا میکنه با هدفی که مطرح کردید. اینکه افرادی بودند که به نظر شخصِ من، میشد بهشون رأی داد، و شایستگی‌ش رو هم داشتند، ولی چون سلیقه‌ی شخصی افرادی که مسئوولیت مدیریت دارند وسط اومده، امکان رأی دادن بهشون فراهم نیست دیگه!

به هر تقدیر، متشکرم از برخوردتون و اینکه متوجه هستید حرفهای من صرفا اعتراض هست، نه دعوا.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط نجینی در تاریخ ۱۳۹۶/۹/۲۷ ۱:۰۳:۱۸
ویرایش شده توسط نجینی در تاریخ ۱۳۹۶/۹/۲۷ ۱:۰۵:۴۶
ویرایش شده توسط نجینی در تاریخ ۱۳۹۶/۹/۲۷ ۱:۰۸:۴۵
ویرایش شده توسط نجینی در تاریخ ۱۳۹۶/۹/۲۷ ۱:۱۲:۰۴
ویرایش شده توسط نجینی در تاریخ ۱۳۹۶/۹/۲۷ ۱:۲۶:۰۲

for you

پیام زده شده در: ۰:۴۵ دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶

ریتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۸:۲۷ دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
از سوسک سیاه به عنکبوت!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 205
آفلاین
سلام.
از دلوروس متشکرم به خاطر جوابش، اما چون این پست اینجا زده شده وظیفه ی خودم دونستم جواب بدم. هرچند که ترجیح میدادم در تاپیک مربوط به خودش (مسائل ایفای نقش) زده می شد.

نقل قول:
یعنی اعضای سایت خودشون نمی‌تونستن بفهمن که به چه افرادی می‌شه رأی داد؟! حتا انتخابات وزارت هم چند نفر اول ثبت نام میکنن بعد نظرسنجی گذاشته میشه. اینکه افرادی که اسامی‌شون برای نظرسنجی مدال مرلین اومده، جزو دوستان ما هستند و با خیلیاشون در سایت شوخی و خنده و دوستی داریم، دلیل نمی‌شه که به چیزی که واقع شده اشاره نکنیم. 

چیزی که واقع شده رای دادن های بچگانه و گروهی و تیمی و قبیله ایه. ما مدتهاست با این مشکل دست و پنجه نرم میکنیم... نه تنها در ترین های سایت، بلکه حتی در هاگوارتز هم این مشکل وجود داشت و کاربرا فقط به هم گروهی های خودشون رای میدادن! اصل این ایده بر همین مبنا شکل گرفته.

نقل قول:
چرا فکر می‌کنید نظر چهار تا مدیر در این مورد می‌تونه کفایت کنه و بقیه حالی‌شون نیست؟! این شیوه غلطه که نظر شخصیِ چند نفر، نظر شخصیِ بقیه رو محدود کنه و بخواد به دلیل دسترسیِ بیشتر در سایت، به نظر شخصیِ بقیه جهت بده. با این رویه‌ای که در پیش گرفته شده دلگرمی و انگیزه‌ی فعالیت رو از یک عده میگیرید. گاهی حتا یک رأی به فردی که اون رأی بهش داده شده، حس دیده شدن و بهبود فعالیت رو میده.

این شیوه ی غلطی هست که برای دلگرمی دادن به افراد پیش گرفتید! به جای شایسته سالاری و انتخاب کسی که واقعا لیاقت داره، یک سری افراد با زد و بند باعث میشن یک سری های دیگه رای بگیرن و اتفاقا اون فرد تازه واردی که مد نظر شماست بیشتر از همه ضربه میخوره... چرا؟ چون درگیر یک بازی از پیش باخته شده. از تمام کاربرهای این سایت بپرسید تلخ ترین خاطره ی دوران تازه واردیتون چیه؟ خیلی هاشون خواهند گفت روزی که فلان رنک رو نگرفتم.

نقل قول:
من نمی‌دونم.. واقعن میخواید چی رو ثابت کنید؟ از چی میخواید دفاع کنید و چی رو میخواید برجسته کنید؟ فقط شما می‌فهمید و بقیه تسترالن؟!

از حق افراد شایسته در برابر رای دادن های کیلویی و گروهی و خاله زنک بازی هایی که جدیدا در سایت مرسوم شده میخوایم دفاع کنیم.

قطعا با افراد زیادی سر این قضایا بحث شده و نظرات کاربران زیادی پرسیده شده. برگزاری این دوره ی مدال مرلین هم آزمایشی و برای پیدا شدن باگ های اونه. لطفا شما هم اگه پیشنهادی دارید از طریق پیام شخصی با ما در میون بذارید.
متشکرم.

تصویر کوچک شده

Only Raven

پیام زده شده در: ۲۳:۲۲ یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
ای کاش از همون نحوه پاک نمیکردی همونجا راحت تر جوابتو میدادم. چون مشکل امثال شما و همفکران تون با ایده دهنده ست بیشتر و نه اجرای اون، جسارتاً به قسمت هایی جواب میدم (این جواب مدیران و مسئولان نیست. جواب کاربر عادیه. اونا خودشون جواب میدن)

نقل قول:

این مدال مرلین ایده‌ی درخشان کدوم ذهن بوده واقعن؟!!

من

نقل قول:

جداً فکر نمی‌کنم که به فهم و درک ما اهمیتی داده شده باشه در این مقوله!

دقیقاً. اصلا چون اهمیتی ندادم چنین ایده ای رو در قالب یه کاربر عضو و عادی مثل خود شما به مدیران دادم و دوستان مسئول پسندیدن. نشون میده همفکر بودن با من و اهمیتی نمیدن به درک و فهم شما.

نقل قول:

اینکه افرادی که اسامی‌شون برای نظرسنجی مدال مرلین اومده، جزو دوستان ما هستند و با خیلیاشون در سایت شوخی و خنده و دوستی داریم، دلیل نمی‌شه که به چیزی که واقع شده اشاره نکنیم.

چیزی که واقع شده مثلا سلطه بر بلاک های پاسخ های جدید در ایفای نقش با میلیون ها رول ود خطی طی یه شب! آره. اینم حرفیه. ولی گویا دوستان کیفیت رو مد نظر داشتند در انتخاب لیست اولیه.

نقل قول:

چرا فکر می‌کنید نظر چهار تا مدیر در این مورد می‌تونه کفایت کنه و بقیه حالی‌شون نیست؟!

هدف این ایده و پیام اون هم همینه.

نقل قول:
با این رویه‌ای که در پیش گرفته شده دلگرمی و انگیزه‌ی فعالیت رو از یک عده میگیرید. گاهی حتا یک رأی به فردی که اون رأی بهش داده شده، حس دیده شدن و بهبود فعالیت رو میده.

وقتی کیفیت نداره یعنی نداره. مبنای این روش کلا شایستگی و کیفیت هست. چرا گول بزنید اعضای سایت رو و دروغ بگیم بهشون با یه رای الکی و بی اساس بر مبنای رفاقت و آشنایی؟ که فقط انگیزه بدیم؟ چه نوع ترحمی هست این دیگه؟ با روش های خیلی بهتر هم میشه انگیزه داد جای این روش کاذب که با یکی دو رای طرف رو تحقیر کنی در برابر ده پونزده رای کاربر رقیبش. نتیحه معکوس میده اغلب.

نقل قول:

من نمی‌دونم.. واقعن میخواید چی رو ثابت کنید؟ از چی میخواید دفاع کنید و چی رو میخواید برجسته کنید؟ فقط شما می‌فهمید و بقیه تسترالن؟!

ممکنه من این طور فکر کنم اما مدیران و مسئولان پشت این روش هم با تاییدش احتمالاً موافق این طرز فکر هستن و بله احتمالاً درست نتیجه گرفتی.

نقل قول:

میشه وارد جزییات بیشتری شد و مسائلی رو در این زمینه عنوان کرد که بحث رو قشنگ بشکافه و نکاتی عنوان بشه که به همه نشون داده بشه که چقدر این حق ناحق شدن‌ها، برای عده‌ای ‌می‌تونه دلربایی کنه و فی‌الواقع توانایی بر پا کردن عروسی در مکان‌های غیرقابل‌ذکری رو داره! ولی فعلن در همین حد کافی میدونم اشاره‌ی مطلب رو.

چه عروسی؟ چه کشکی؟ چه مدال و رنکی؟ این سایت همیشه از وجود اعضای متوهم و جوگیر ضربه خورده. به خودت نگیر. منم یکی از اونا. گاهی هم ببین که همش یه سایته و نه بیشتر. زیاد خیال پردازی نکنید.

کمی هم مودب تر باش.

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۵:۴۳ یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶

اسلیترین، مرگخواران

نجینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
آفلاین
این مدال مرلین ایده‌ی درخشان کدوم ذهن بوده واقعن؟!! مدال مرلین عنوان زیبایی هست؛ منتها نحوه‌ی انتخاب افراد برای مدال، ایراد داره.

نقل قول:

مدال ها برحسب تعداد رای های ملت شریف و فهیم، در سه درجه برنز، نقره و طلا، به سه عضو منتخب داده خواهند شد.

جداً فکر نمی‌کنم که به فهم و درک ما اهمیتی داده شده باشه در این مقوله!

یعنی اعضای سایت خودشون نمی‌تونستن بفهمن که به چه افرادی می‌شه رأی داد؟! حتا انتخابات وزارت هم چند نفر اول ثبت نام میکنن بعد نظرسنجی گذاشته میشه. اینکه افرادی که اسامی‌شون برای نظرسنجی مدال مرلین اومده، جزو دوستان ما هستند و با خیلیاشون در سایت شوخی و خنده و دوستی داریم، دلیل نمی‌شه که به چیزی که واقع شده اشاره نکنیم.

چرا فکر می‌کنید نظر چهار تا مدیر در این مورد می‌تونه کفایت کنه و بقیه حالی‌شون نیست؟! این شیوه غلطه که نظر شخصیِ چند نفر، نظر شخصیِ بقیه رو محدود کنه و بخواد به دلیل دسترسیِ بیشتر در سایت، به نظر شخصیِ بقیه جهت بده. با این رویه‌ای که در پیش گرفته شده دلگرمی و انگیزه‌ی فعالیت رو از یک عده میگیرید. گاهی حتا یک رأی به فردی که اون رأی بهش داده شده، حس دیده شدن و بهبود فعالیت رو میده.

چون حس می‌کنم محدودیت داره رخ میده اینجا، و آدمی نیستم که بخوام زیر بار حرف زور برم، لازم دونستم که در این مورد پست ارسال کنم.

میشه وارد جزییات بیشتری شد و مسائلی رو در این زمینه عنوان کرد که بحث رو قشنگ بشکافه و نکاتی عنوان بشه که به همه نشون داده بشه که چقدر این حق ناحق شدن‌ها، برای عده‌ای ‌می‌تونه دلربایی کنه و فی‌الواقع توانایی بر پا کردن عروسی در مکان‌های غیرقابل‌ذکری رو داره! ولی فعلن در همین حد کافی میدونم اشاره‌ی مطلب رو.

و اینکه:

مُشک آن‌‍ست که خود ببوید ... نه آنکه عطار بگوید !

حداقل برای حقوق مُشک‌ها ارزش قائل میشدین و رویه‌ای رو پیش می‌گرفتید که در خلوت خودشون هم از عطر و بوی خودشون مطمئن باشن! ; )

پ.ن: چون صبح فکر میکردم شاید درست نباشه دو پست در فاصله‌ی زمانیِ کم در این تاپیک ارسال کنم، برای همین ابتدا این پست رو در تاپیک نحوه که میتونست کمی مربوط باشه، ارسال کردم. ولی چون همچنان فکر میکنم این تاپیک مناسب‌ترین تاپیک هست، پس همین‌جا ارسال‌ش میکنم.

یاحق.

for you

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.