هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: در جستجوی راز ققنوس(عضویت)
پیام زده شده در: ۲۰:۴۸ دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۷

اسكورپيوس مالفوىold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۴ چهارشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۹:۴۴ دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 24
آفلاین
سلام پروفسور من یه مالفوی هستم و همه ی مالفوی ها به غیر از من میرن مرگخوار میشن من دوست دارم در راه صلح و آزادی بشریت بجنگم با اینکه به اصیل زاده بودنم افتخار میکنم اما همه ی موجودات حتی ماگل زاده ها حق زندگی دارند پس من راه پدربزرگم رو ادامه نمیدم و با لرد ولدمورت در کنار محفل میجنگم (حتی با اینکه اسلیترینی هستم) حتی توی الف دال هم ثبت نام کردم اما هنوز کسی جواب نداده...پس پروفسور لطفا منو راه بدین
قول میدم ماموریت ها رو با شجاعت و به خوبی به پایان برسونم!

اصالت و قدرت برای لحظه اوج ! به یک باره خاموشی ما برای دگرگونی شما ...

بهتر است به یک باره خاموش شد تا ذره ذره محو شد ...

Only slytherin

پیام زده شده در: ۱۹:۳۴ جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:

میلیسنت بگ نولد نوشته:
بنده به عنوان وزیر اسبق جادوگری ورود خودم را به محفل ققنوس اعلام می کنم.

قسم می خورم تا آخر به روشنایی وفادار بمانم و تا آخرین قطره خون برای سفیدی بجنگم و از هیچ تلاشی مضایقه نکنم.

هنوز امیدی به پیروزی ست !!!

سلام دوست عزیزم.

اول از همه ورودت به سایت جادوگران رو تبریک میگم. امیدوارم که لحظات خوبی رو اینجا پیش بقیه اعضا بگذرونی.

برای عضویت در محفل هنوز زود هست. ما هنوز نمیدونیم شخصیت شما چجور آدمیه. خودت چجوری هستی. چه خصوصیاتی داری چجوری پست میزنی و در کل اطلاعات خیلی کمی در موردت داریم. برای اینکه عضو محفل بشی باید چند تا کار کنی.

1)تو گروه خصوصیت ریونکلاو فعالیت کنی و از اعضای خوب اون گروه درخواست کمک کنی. اونها بهت کمک میکنن که با سایت بیشتر آشنا شی و همه چیزهای ریز و درشت رو متوجه بشی. در مجموع بهت کمک میکنن که بهتر شی و پیشرفت کنی.
با ادوارد بونز که یکی از بهترین اعضای محفل هست صحبت کردم. ایشون عضو گروه ریونکلاو هم هستن. میتونی باهاشون از طریق پیام شخصی تماس بگیری و اگر سوالی داشتی ازشون بپرسی. بعدها اگر دوباره درخواست عضویت بدی ایشون یکی از افرادی هستن که باید به من گزارش بدن که شما تلاش خوبی داشتی و پیشرفت کردی.

2) با آملیا ، رهبر الف دال تماس بگیر تا جایی برات تو الف دال پیدا کنه. الف دال به پیشرفت تازه وارد ها خیلی کمک میکنه. میتونی تو ماموریت هاشون شرکت کنی، حتی ماموریت شخصی از آملیا بخوای. مثل تالار خصوصی میتونی هر سوال و مشکلی هم داری از ایشون بپرسی.

3)وقتی نمایشنامه نوشتی، به تالار نقد برو و درخواست نقد بده. افراد قوی و با تجربه ای مسوول نقد پست ها هستن که بهت کمک میکنن کیفیت پست هات رو بالا ببری. از نکات ریز تا نکات حیاتی بهت آموزش میدن تا بهتر و قوی تر بشی.

4)تو انجمن محفل ققنوس فعالیت کن و پست بزن. پست های قبلی رو مطالعه کن با دقت و سوژه ها رو که متوجه شی ، ادامه شون بده. همیشه حواست باشه که جا برای نفر بعدی هم بذاری که بتونه بعد پست تو ادامه بده داستان رو.

خیلی خوشحالم که تا اومدی تو سایت به سفیدی علاقه مند شدی. این نشونه خوبی از آیندت هست که منو بسیار امیدوار میکنه. متاسفانه فعلا تایید نمیشی برای ورود به محفل. کارهای بالا رو انجام بده و برگرد. به راهنمایی های ادوارد و آملیا گوش کن و حتما تایید خواهی شد.

در پناه عشق باشی

پیام زده شده در: ۱۹:۵۸ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶

میلیسنت بگ نولد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۷ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶
از اسکاندیناوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
بنده به عنوان وزیر اسبق جادوگری ورود خودم را به محفل ققنوس اعلام می کنم.

قسم می خورم تا آخر به روشنایی وفادار بمانم و تا آخرین قطره خون برای سفیدی بجنگم و از هیچ تلاشی مضایقه نکنم.

هنوز امیدی به پیروزی ست !!!

هيچگاه در دنيا خود را با ديگران مقايسه نكن! كه اگر چنين كني به خود توهين كرده اي!

پیام زده شده در: ۱۸:۰۲ چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:

آبرفورث دامبلدور نوشته:
سلامی دوباره بر برادر گرامی پروفسورآلبوس پرسیوال برایان ولفریک دامبلدور ،من آمده ام که تا در محفل با یا ران محفلی های عزیز در برابر تاریکی و مرگخاران بجنگم و آنها را نابود سازم،اجازه ورود میدهید پروفسور؟

برادر عزیزم،

چیزی که حتما خودت میدونی و بقیه هم شاید بهتره بدونن اینه که اضافه شدن عضو جدیدی به محفل خیلی من رو خوشحال میکنه و در هیچ صورتی دوست ندارم که جلوی پیوستن کسی به سفیدی رو بگیرم.

اما

شما هنوز "همه" کارهایی که بهت گفتم رو انجام ندادی. اقرار میکنم که فعالیت نسبتا خوبی تو تالار گریفیندور داری و ارشد های گروه هم ازت راضی هستن. اما از تالار خارج نشدی و فعالیت زیادی در بقیه انجمن های ایفای نقش نداشتی. حتی تو انجمن محفل ققنوس هم پستی نزدی. اینها کم کاری هایی است که باعث میشه من مجبور شم یه بار دیگه درخواست عضویتت رو رد کنم. لطف کن این بخش پست خودم در جواب درخواست قبلیت رو با دقت بیشتری بخون :

نقل قول:
در حال حاضر امکان عضویت در محفل رو نداری چون هنوز فعالیتی نکردی. برای عضویت در محفل باید تو انجمن های ایفای نقش رول( نمایشنامه) بنویسی و فعالیت کنی.
عکس و مقالات خوب هست که ارسال کنی ولی ربطی به ایفای نقش ندارن و کمکی بهت نمیکنن. پست بزن تو تاپیک ها، هر جا که خواستی. چه تو محفل چه تو خونه ریدل یا بقیه انجمن ها. فعالیت که کردی، میتونی به تالار نقد بری و درخواست کنی که پستت رو نقد کنن. نقد ها رو با دقت بخون، سعی کن نکات کلی که میگن رو انجام بدی.

یکی دو ماه که این فعالیت ها رو انجام دادی و پیشرفت کردی، باز بیا اینجا و درخواست بده تا بررسی بشه.

من با آملیا (رهبر گروه الف دال) هم که صحبت کردم شما اونجا هم به اندازه کافی فعال نبودی و در خیلی از موارد جواب پیام شخصی های آملیا رو هم ندادی. اینکه تو الف دال نتونستی یه عضو قابل قبول باشی من رو نگران میکنه که چه چیزی ممکنه تو محفل برات تغییر کنه؟ خودت رو باید تو الف دال ثابت کنی هم به آملیا و هم به من. تا ما بفهمیم که دلت واقعا سفید هست و با مسوولیت هستی نسبت به گروه های که توشون عضوی.

این کارها رو انجام بده و دوباره پیش من برگرد برادر عزیز.

در پناه عشق باشی.

پیام زده شده در: ۲۰:۳۹ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶

آبرفورث دامبلدور old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۰ سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۱:۲۴ سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱
از اتاق مدیریت هاگزهد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 78
آفلاین
سلامی دوباره بر برادر گرامی پروفسورآلبوس پرسیوال برایان ولفریک دامبلدور ،من آمده ام که تا در محفل با یا ران محفلی های عزیز در برابر تاریکی و مرگخاران بجنگم و آنها را نابود سازم،اجازه ورود میدهید پروفسور؟

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۵۳ چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:

همیش فراتر نوشته:
سلام پرفسور
من ، همیش فراتر همیشه اماده خدمت و جان فشانی برای شما و تا ابد علیه تاریکی
تاریکی پیروز نخواهد شد
اجازه ورود میخوام پرفسور

سلام بر تو همیش عزیز.

پست هات رو تو تالار گریفیندور خوندم و پست های نسبتا خوبی بودن.

اما هنوز برای عضویت در محفل زود هست. تو تاپیک های انجمن محفل شرکت کن و پست های بقیه بچه ها رو ادامه بده. یه ذره با اعضا بیشتر آشنا شو. بیشتر پست بزن و تجربه کسب کن. بعد از مدتی که این کارها رو کردی میتونی دوباره بیایی و درخواست عضویت بدی.

به نکاتی که به الفیاس هم گفتم بیشتر دقت کن :

1)تالار گریفیندور : تالار خصوصی گروهت مخصوص این هست که کارت رو شروع کنی، نمایشنامه بزنی. از ناظر و اعضای هم گروهیت بخوای که کمکت کنن. اگر سوالی داری ازشون بپرسی و اونها هم مسلما دوست دارن که بهت کمک کنن تا پیشرفت کنی.

2) با آملیا ، رهبر الف دال تماس بگیر تا جایی برات تو الف دال پیدا کنه. الف دال به پیشرفت تازه وارد ها خیلی کمک میکنه. میتونی تو ماموریت هاشون شرکت کنی، حتی ماموریت شخصی از آملیا بخوای. مثل تالار خصوصی میتونی هر سوال و مشکلی هم داری از ایشون بپرسی.

3)وقتی نمایشنامه نوشتی، به تالار نقد برو و درخواست نقد بده. افراد قوی و با تجربه ای مسوول نقد پست ها هستن که بهت کمک میکنن کیفیت پست هات رو بالا ببری. از نکات ریز تا نکات حیاتی بهت آموزش میدن تا بهتر و قوی تر بشی.

4)تو انجمن محفل ققنوس فعالیت کن و پست بزن. پست های قبلی رو مطالعه کن با دقت و سوژه ها رو که متوجه شی ، ادامه شون بده. همیشه حواست باشه که جا برای نفر بعدی هم بذاری که بتونه بعد پست تو ادامه بده داستان رو.

متاسفانه فعلا تایید نشد.
این کارها رو انجام بده و دوباره برگرد و مطمئنم که تایید میشی.

در پناه عشق باشی.

پیام زده شده در: ۱۵:۳۲ چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶

همیش فراتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۰ سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۲:۴۶ دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
از مشخص نیست !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 60
آفلاین
سلام پرفسور
من ، همیش فراتر همیشه اماده خدمت و جان فشانی برای شما و تا ابد علیه تاریکی
تاریکی پیروز نخواهد شد
اجازه ورود میخوام پرفسور

پیام زده شده در: ۱۸:۱۵ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶

الفیاس دوجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۳ جمعه ۸ دی ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۲:۱۶ چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
از لندن ، وایت استریت 34
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
چشم پروفسور

یه هافلپافی

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۴۶ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:

الفیاس دوج نوشته:
سلام پروفسور
من میخواهم که به جبهی ی ققنوسیانی که جان خود را برای از بین بردنولدمورت گذاشته اند عضو شوم آیا به من اذن ورود می دهید ؟

سلام و درود بر تو الفیاس.

به سایت جادوگران خوش اومدی. از اینکه به محض ورود به سفیدی و محفل رو آوردی بسیار خوشحال هستم. این نشون میده که چه شخصیت والایی داری که بدون مکث و تردید محفل و سفیدی رو انتخاب کردی تا با سیاهی و مرگخوارها مبارزه کنی.

اما متاسفانه هنوز فعالیتی نداشتی که این رو ثابت کنه. نیت و فکر عالی داری ولی باید در عمل هم این رو نشون بدی. یه ذره فعالیت کنی ، پست های رول و ایفای نقش بزنی و پیشرفت کنی. بعد از اون دوباره به اینجا بیایی تا عضو محفل ققنوس بشی.
چند تا پیشنهاد دارم برای پیشرفت :

1) تالار خصوصی هافلپاف : تالار خصوصی گروهت مخصوص این هست که کارت رو شروع کنی، نمایشنامه بزنی. از ناظر و اعضای هم گروهیت بخوای که کمکت کنن. اگر سوالی داری ازشون بپرسی و اونها هم مسلما دوست دارن که بهت کمک کنن تا پیشرفت کنی. تالار هافلپاف هم جز یکی از بهترین و صمیمی ترین انجمن های خصوصی هست.

فعلا تایید نشد.

در پناه عشق باشی.

پیام زده شده در: ۱۷:۳۰ یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶

الفیاس دوجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۳ جمعه ۸ دی ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۲:۱۶ چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
از لندن ، وایت استریت 34
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
سلام پروفسور
من میخواهم که به جبهی ی ققنوسیانی که جان خود را برای از بین بردنولدمورت گذاشته اند عضو شوم آیا به من اذن ورود می دهید ؟

یه هافلپافی

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.