هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر رئیس فدراسیون کوییدیچ
پیام زده شده در: ۲:۵۰ جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

هوريس اسلاگهورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۲۳ جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۰:۳۳ شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰
از می عشق تو چنان مستم، که ندانم که نیست یا هستم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 279
آفلاین
درود بر رییس محترم فدراسیون، جادوگر ارجمند، پرنده‌ی توانمند، مدیر کارکشته، برادر بزرگوارم جناب «»!

بنده درخواست افزایش حداکثر تعداد اعضای تیم رو دارم. و البته به نظرم ضرری هم در این کار نیست ... چرا؟ اولا تشکیل تیم به جهت ثابت موندن حداقل تعداد پست و عضو، ساده باقی میمونه. دوما با توجه به احتمال بروز مشکلات غیرمترقبه برای اعضا، احتمال لنگ موندن کار تیما کمتر میشه. سوما تیمی که 5 تا پست میزنه، مزیت خاصی نسبت به تیمی که 3 تا پست میزنه نداره که شکاف طبقاتی بین تیمای متمول و تیمای مردمی شکل بگیره. چه بسا هماهنگی 5 نفر سخت تر هم باشه اگر تیم مذکور، بخواد از اعضاش استفاده هم بکنه و صرفا نذارتشون واسه روز مبادا.

البته اینا بهونس! یه شیخ اماراتی پیدا شده تیم مارو خریده، دستشو باز بذارین بتونه فرت و فرت بازیکن بخره حالشو ببره دیگه.

ویرایش شده توسط هوريس اسلاگهورن در تاریخ ۱۳۹۷/۶/۳۰ ۱۰:۲۵:۲۳

ز خاک من اگر گندم برآید،
از آن گر نان پزی مستی فزاید! تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۲۹ جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
نقل قول:

کتی بل نوشته:
سلام
بچه ها منو فرستادن تا بگیم نتیجه رو قبول نداریم و داور سوم میخوایم. لطفا ارجاع بدین داور سوم نظر بده.
با تشکر.

با درود فراوان.

با توجه به هماهنگی با تیم خودتون و تیم ترنسیلوانیا، و موافقت هر دو تیم، مسابقه به داوری سوم کشیده میشه. داور سوم این مسابقه هم رز ویزلی هست که محبت کرد و این مسئولیت رو قبول کرد.
دقت کنید که بعد از این داوری، دیگه داوری چهارم در کار نخواهد بود.

پیام زده شده در: ۱۶:۴۷ پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶

کتی بلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۴ سه شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۲۰:۱۴ شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 75
آفلاین
سلام
بچه ها منو فرستادن تا بگیم نتیجه رو قبول نداریم و داور سوم میخوایم. لطفا ارجاع بدین داور سوم نظر بده.
با تشکر.

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۳۷ دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
نقل قول:
امتیازات تیم اول: 78 ، 91
امتیازات تیم دوم: 88 ، 83

نمی‌ دونم با دیدن امتیازات تیم دوم باید از تفاهم سلیقه‌ی دو داور صحبت کنم، یا با دیدن امتیازای تیم اول از تفاوت سلیقه‌ شون بگم! بالاخره یا سلیقه‌ ای نزدیک به هم دارن یا دور. و تعجب ما در اینجاست که هر دو همزمان رخ داده.

به هر حال با دو حالت بیشتر رو به رو نیستیم.
1) سلیقه نزدیک: در این صورت این اختلاف امتیاز تو تیم اول عجیبه.
2) سلیقه دور: در این صورت این تفاهم امتیاز تو تیم دوم عجیبه.

رخ دادن هرکدوم از این دو مورد از نظر ما ممکن نیست. بخصوص مورد 1 که جای هیچ بحثی نمیذاره. اما حالا فرض کنیم مورد 2 منطقیه. قبول ندارین که وقتی قراره داورایی با سلیقه های متفاوت انتخاب بشن باید تعدادشون فرد باشه؟! اینکه دو نفر بگن تو بردی، یه نفر بگه باختی (یا برعکس) جلوی تو رو برای اعتراض میگیره و قاعدتا باید مشکل رو در خودت بببینی مگر اینکه بدونی داورا بات پدرکشتگی دارن!
وقتی یکی بگه تو بردی یکی بگه باختی در یه صورت می‌پذیری. اختلاف امتیازات "هر دو تیم" کم یا زیاد باشه.
ولی وقتی یکی بگه تو بردی، یکی بگه باختی، اختلاف امتیازات یه تیم ناچیز، و اختلاف امتیازات تیم دیگه فاحش باشه... واقعا نمیدونم چطور انتظار دارین اعتراضی رخ نده و اعتراض رو ممنوع اعلام میکنین.

شما باید هرکاری لازمه انجام بدی، بعد انتظار عدم اعتراض داشته باشی...

سه تا مورد هست که خواستارشیم
اول اینکه ما شدیدا حس میکنیم که داورای محترم در وارد کردن امتیاز ها اشتباهی داشتن. اگه داشتن ما قاضا داریم که لطفا تصحیحش کنن و اعلامش کنن.

دوم اینکه در صورتی که در وارد شدن امتیاز ها اشتباهی رخ نداده، همون طوری که قبلا هم گفتیم الان یه داور گفته شما بردین یه داور گفته شما باختین. بنابراین ما تقاضای یه داور سوم داریم که بیاد تکلیف ما رو روشن کنه.(اونطوری هم نگاه نکن رودولف این تقاضای داور سومه. جهت روشن شدن ابهامات ما و توی قوانین هم اشاره نشده کسی نمیتونه اینو بخواد پس حق قانونی ماست.)

سوم آما... همه توجه کنيد چون گزينه ى سه از همه مهم تره. براى آرامش اعصاب صاحب ليگ[ که البته هميشه اعصابش آرومه حتى وقتى آروم نيست:hammer😏 گويا ما حق اعتراض نداريم. اصلا ما الکى حرف زديم. اعتراض ما وارد نيست. پاشيد بريد خونه هاتون.

با سلام...

همونطور که به صورت شخصی به شما و دیگر هم تیمی شما توضیح داده شد،امتیازات درست به من اعلام شده و من صرفا به غیر از جمع و میانگین زدن،دخل و تصرفی در امتیازها نداشتم...اگر اشتباهی در جمع یا میانگین گرفتن حاصل شده، بگین که اصلاح کنم!
در مورد اعتراض شما من هیچ اعتراض منطقی ای نمیبینم،کما اینکه بنده "قبل" از شروع ثبت نام تیم ها اعلام کردم که اعتراضی به "داوری" نخواهیم داشت و شما با درک این مطلب ثبت نام کردین در لیگ!
همچنین در مورد تعداد داور ها هم اطلاع رسانی انجام گرفته بود!

اما چون یک بار توضیح دادم به طور خصوصی،یک بار دیگه توضیح میدم...یک داور اعتقاد داشت که پست تیم مقابل "خیلی" بهتر از تیم شماست و داور دیگه اعتقاد داشت که پست های تیم شما "کمی" بهتر از پست تیم مقابل بوده...پس دقت کنید که داورها اصولا کاملا برخلاف هم امتیاز دادن و این طور نیست که در مورد یک تیم نظرشون یکی بوده و در مورد تیم شما نظرشون فرق میکرده،چرا که یک داور شما رو برنده و دیگری تیم مقابل رو برنده میدونسته..امیدوارم واضح بوده باشه!

پس هیچگونه منطقی در اعتراض شما دیده نمیشه که بخواد بهش رسیدگی بشه یا نشه!

در مورد سه موردی که خواستارش بودین...
مورد اول رو عرض کردم که اشتباهی صورت نگرفته!
مورد دوم هم طبیعتا به دلیل اینکه پیشبینی داور سوم نداشتیم تو قوانین (چون تعداد داورها مشخص نبوده و بین یک الی سه دارو بودند) رد میشه...درسته که تو قوانین اشاره نشده که کسی نمیتونه این رو بخواد،ولی اشاره نشده که میتونه بخواد هم!
مورد سوم رو هم من متوجه نشدم...لینکی که دادین احتمالا اشتباه بوده!

چند نکته رو هم بگم...در مورد "قبول ندارین که وقتی قراره داورایی با سلیقه های متفاوت انتخاب بشن باید تعدادشون فرد باشه؟!" که فرمودین باید عرض کنم که اصولا بر چه معیاری مشخص میکنید شما که داورا سلیقه متفاوت دارن؟و چرا باید تعداشون فردباشه؟خیر قبول ندارم...به علاوه من دنبال داور سوم بودم (نه به این دلیل که "باید" تعداد داور ها فرد باشه!)، لاکن شخص مناسبی برای این کار پیدا نکردم!

پیام زده شده در: ۰:۴۴ دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵

اسلیترین، مرگخواران

هکتور دگورث گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۲ سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۶:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲
از روی شونه های آریانا!
گروه:
مرگخوار
اسلیترین
کاربران عضو
ناظر انجمن
ایفای نقش
پیام: 956
آفلاین
امتیازات تیم اول: 78 ، 91
امتیازات تیم دوم: 88 ، 83

نمی‌ دونم با دیدن امتیازات تیم دوم باید از تفاهم سلیقه‌ی دو داور صحبت کنم، یا با دیدن امتیازای تیم اول از تفاوت سلیقه‌ شون بگم! بالاخره یا سلیقه‌ ای نزدیک به هم دارن یا دور. و تعجب ما در اینجاست که هر دو همزمان رخ داده.

به هر حال با دو حالت بیشتر رو به رو نیستیم.
1) سلیقه نزدیک: در این صورت این اختلاف امتیاز تو تیم اول عجیبه.
2) سلیقه دور: در این صورت این تفاهم امتیاز تو تیم دوم عجیبه.

رخ دادن هرکدوم از این دو مورد از نظر ما ممکن نیست. بخصوص مورد 1 که جای هیچ بحثی نمیذاره. اما حالا فرض کنیم مورد 2 منطقیه. قبول ندارین که وقتی قراره داورایی با سلیقه های متفاوت انتخاب بشن باید تعدادشون فرد باشه؟! اینکه دو نفر بگن تو بردی، یه نفر بگه باختی (یا برعکس) جلوی تو رو برای اعتراض میگیره و قاعدتا باید مشکل رو در خودت بببینی مگر اینکه بدونی داورا بات پدرکشتگی دارن!
وقتی یکی بگه تو بردی یکی بگه باختی در یه صورت می‌پذیری. اختلاف امتیازات "هر دو تیم" کم یا زیاد باشه.
ولی وقتی یکی بگه تو بردی، یکی بگه باختی، اختلاف امتیازات یه تیم ناچیز، و اختلاف امتیازات تیم دیگه فاحش باشه... واقعا نمیدونم چطور انتظار دارین اعتراضی رخ نده و اعتراض رو ممنوع اعلام میکنین.

شما باید هرکاری لازمه انجام بدی، بعد انتظار عدم اعتراض داشته باشی...

سه تا مورد هست که خواستارشیم
اول اینکه ما شدیدا حس میکنیم که داورای محترم در وارد کردن امتیاز ها اشتباهی داشتن. اگه داشتن ما قاضا داریم که لطفا تصحیحش کنن و اعلامش کنن.

دوم اینکه در صورتی که در وارد شدن امتیاز ها اشتباهی رخ نداده، همون طوری که قبلا هم گفتیم الان یه داور گفته شما بردین یه داور گفته شما باختین. بنابراین ما تقاضای یه داور سوم داریم که بیاد تکلیف ما رو روشن کنه.(اونطوری هم نگاه نکن رودولف این تقاضای داور سومه. جهت روشن شدن ابهامات ما و توی قوانین هم اشاره نشده کسی نمیتونه اینو بخواد پس حق قانونی ماست.)

سوم آما... همه توجه کنيد چون گزينه ى سه از همه مهم تره. براى آرامش اعصاب صاحب ليگ[ که البته هميشه اعصابش آرومه حتى وقتى آروم نيست:hammer😏 گويا ما حق اعتراض نداريم. اصلا ما الکى حرف زديم. اعتراض ما وارد نيست. پاشيد بريد خونه هاتون.

ارباب یه دونه باشن... واسه ی نمونه باشن!

پیام زده شده در: ۱۶:۱۳ پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
آفلاین
نقل قول:
آقای رودلف چجوری باید تیم تشکیل داد یا پیدا کرد؟

برای پیدا کردن تیم،باید منتظر باشین تیمداران از شما دعوت به عمل بیارن و یا برین به این تاپیک و آمادگی خودتون رو برای عضویت در تیم ها اعلام کنید،شاید تیمی که بازیکن کم داره از با دیدن اعلام امادگی شما،جذبتون کنه!

برای تشکیل تیم اما میبایست چندتا بازیکن پیدا کنید (غیر خودتون حداقل دو کاربر و حداکثر سه کاربر) و پس از کسب موافقتشون برین و توی تاپیک موردنظر ثبت تیم کنید!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۶ پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵

لوسیوس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۳ چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۲۱:۵۰ سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶
از کاخ مالفوی ها
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 52
آفلاین
آقای رودلف چجوری باید تیم تشکیل داد یا پیدا کرد؟

اصالت و قدرت برای لحظه اوج ! به یک باره خاموشی ما برای دگرگونی شما ...

بهتر است به یک باره خاموش شد تا ذره ذره محو شد ...

شرارت ماسک های زیادی رو میزنه.
اما هیچ کدومش بدتر از تقوا نیست.

پیام زده شده در: ۱۵:۱۲ چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
آفلاین
نقل قول:
هر گروه حتما باید فقط از گروه هاگوارتز باشن یعنی راه نداره که اعضاش مال گروه های متفاوتی باشن؟؟

چرا...راهش اینه که سبیل من چرب بشه!

جدا از شوخی...اعضای تیم میتونن از گروه های متفاوت باشن و هیچ جا گفته نشده که "فقط باید از گروه های هاگوارتز باشند!"

پیام زده شده در: ۱۴:۴۸ چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵

دلفیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۹ چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۷:۳۹ شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 44
آفلاین
هر گروه حتما باید فقط از گروه هاگوارتز باشن یعنی راه نداره که اعضاش مال گروه های متفاوتی باشن؟؟

پیام زده شده در: ۱۵:۳۹ جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵

لوسیوس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۳ چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۲۱:۵۰ سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶
از کاخ مالفوی ها
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 52
آفلاین
درود بر مرلین کبیر

من دو تا سوال خیلی واضح دارم اونم به شرح زیره

اول اینکه تاریخ جام جدید کی هست؟

دوم این که چرا گروهای کوییدیچ بر اساس گروه بندی های هاگوارتز دسته نمیشن؟

اصالت و قدرت برای لحظه اوج ! به یک باره خاموشی ما برای دگرگونی شما ...

بهتر است به یک باره خاموش شد تا ذره ذره محو شد ...

شرارت ماسک های زیادی رو میزنه.
اما هیچ کدومش بدتر از تقوا نیست.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.