هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   5 کاربر مهمان

پاسخ به: زندگی به سبک سیاه
پیام زده شده در: ۱:۲۷ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

اسلیترین، مرگخواران

هکتور دگورث گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۲ سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۶:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲
از روی شونه های آریانا!
گروه:
مرگخوار
اسلیترین
کاربران عضو
ناظر انجمن
ایفای نقش
پیام: 956
آفلاین
بلا خسته شد.بلا کلافه شد. بلا اعصاب نداشت. بنابراین در یک اقدام ناگهانی و غافلگیرانه راهشو کج کرد سمتی که جماعت مرگخوار دور پاتیل هکتور حلقه زده بودن و طبق دستور هکتور داشتن دور پاتیل دور دور می کردن.

- پنجاه و سه دور ساعتگرد بدویید کم کم گرم میشه.
- کم کم گرم میشه؟
- اره، به ازای هر دویست و بیست و پنج دور یه درجه میره رو حرارتش!

مرگخوار سوال کننده سر جاش متوقف شد و از اونجایی که بقیه داشتن به دویدن ادامه میدادن خوردن به هم و همچون دومینویی پخش زمین شدن.

-هک واقعا ما باید تا کی به این کار ادامه بدیم؟
- طبق محاسبات من اگه با همین سرعت ادامه بدین تا سه ماه و ده روز دیگه به نقطه جوش میرسیم. البته این مربوط به قبل از توقفتون بود. با این اتلاف انرژی باید بیست و سه روز اضافه کنیم به وقت قبلی.
- به نظرت بهتر نیست با یه طلسم ساده این کارو بکنیم و این همه انرژی الکی مصرف نکنیم؟
- من قبلا امتحانش کردم. اونجوری معجون بی کیفیت میشه.
- چقدرم که تو با کیفیتی!

هکتور بی توجه به جمله ی آخر رفت تا دوباره صف دوندگان رو مرتب کنه که بلا وارد صحنه شد.

-من گشنــــــــــمـــــــــــــه!

- ام چیزه بلا تو اینجا چی کار میکنی؟ قرار بود بری سراغ بانز که.
- من مرگخوار آب پز شده تو اون پاتیل میخوام!

انگشت بلا به سمت پاتیل هکتورنشونه رفته بود.

ارباب یه دونه باشن... واسه ی نمونه باشن!

پیام زده شده در: ۱۴:۰۸ یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

هستيا كرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۸ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۶:۴۸ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 21
آفلاین
لیسا با حالتی متفکرانه لبش را گزید.
- خب... در این صورت من بعدا با هات قهر می کنم.
- آره دیگه ! چون من نابغه ام نه؟

لیسا چشم غره ای به پاتریشیا رفت و با حالتی قهر آمیز از او دور شد تا نقشه ی پاتریشیا را برای سایر مرگخواران بازگو کند و پاتریشیا هم دنبالش راه افتاد.

اما از اون طرف بلاتریکس دیوانه وار در جست و جوی بانز بود.
- بانز؟.... بانز؟ ...Were are you؟

یک ساعت بعد.

- بـــــــــــانــــــــز؟... بدو بیا بغل خاله...

- هی مثکه اون ور بودا !
- نه نه اونوره ! آفرین بلای خوب . قشنگ دنبالش بگرد تا پیداش کنی.

رودولف و آرسینوس در حالی که بسته های پفیلا و تخمه آفتابگردان در دستشان بود بلاتریکس را به این ور و آن ور می فرستادند تا بانز را بیابد و از مردم آزاری خود هم لذت بسیاری می بردند.
- هی می گم بانز اون پشت نبود؟
- نه بابا اون ور بود!
- کجا؟

پشت صحنه.

- اماده نشد هک؟
- یه دقیقه صبر کن پات ! از اولش هم همین جوری دمدمی بودی دیگه ! الان آماده می شه ولی صبر کن!

پاتریشیا دوباره نگاهی حاکی از نگرانی به هکتور که دور پاتیلش می دوید انداخت و طی یک فرآیند کاملا برگشتی به در و روی صحنه که آرسینوس و رودولف مشغول سرگرم کردن بلاتریکس بودند . خود بانز هم که در جعبه ای بود که هوریس خودش را به شکل آن در آورده بود ولی صبر و طاقت بلاتریکس هم حدی داشت.
و بدیهی نیست که پس از اینکه بعد از ساعت ها گشتن بانز را پیدا نکرد به این نتیجه برسه که خود پاتریشیا را بخورد و برای خوردنش هم به پشت صحنه بیاید و معجون را ببیند...

پیام زده شده در: ۱۳:۱۱ شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

پاتریشیا وینتربورن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۲ جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۰ سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷
از همون اول هم ازت خوشم نمی اومد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 146
آفلاین
پاتریشیا نگاهی به اطراف انداخت . از یک طرف مرگخواران با ژست های (اگه بگی منو بخوره خفت می کنم )و از یک بلاتریکس درحالی که انگشت اشاره اش روی دماغ اون بود ،بهش چشم غره می رفت و آب از لب و لوچه اش آویزان بود.
در نتیجه به نتیجه ای رسید که هر ریونکلاوی باهوشی بهش می رسه!
قبل از اینکه بلاتریکس خودشو بخوره باید یکی را انتخاب می کرد... یکی که هم به او بدی کرده باشه که دلیل موجهی داشته باشه و بقیه هم ازش متنفر باشند تا مشکلی پیش نیاد! چشم گرداند... رودولف گزینه ی مناسبی بود ...ولی ممکن بود دوستی اش با هوریس برایش بد تمام شود... ارسینوس هم بود که به دلیل خودشیفتگی اش و جنجال هایش که می خواست برای خودش جبهه راه بندازه محبوبیت اش روز به روز کمتر می شد ولی اگر به هر شیوه ای نجات پیدا می کرد از آنجا که وزیر و شاه مملکت بود برایش گران تمام می شد و بقیه هم ... او تقریبا با کسی مشکل شخصی نداشت و بلاتریکس هم لحظه به لحظه بیشتر به دماغش فشار می آورد، نفس عمیقی کشید.
- بانز.

بلاتریکس دستش را از روی دماغ او برداشت.
- بانز؟ خوب شد الان می خورمش . کدومتون بانزه ؟

لیسا پاتریشیا رو عقب کشید.
- این چه پیشنهادی بود دادی؟ قهر کنم باهات؟
- پیشنهادم عالی بود! بانز که دیده نمی شه ! کافیه یه کم سرگرمش کنیم تا بانز رو پیدا کنه تو این فاصله هم هکتور یه معجون دیگه درست می کنه تا خانم لسترنج به حالت عادی در بیاید! من نابغه ام مگه نه؟

I'm learning that who I'm is'nt so bad.The things that make me different are the things that make me

پیام زده شده در: ۲۲:۵۱ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
امروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
خلاصه:

بلاتریکس سهوا توسط هکتور کشته شده اما کسی مایل نیست و جراتش رو نداره که این خبر رو به لرد سیاه برسونه. این وسط هکتور یه معجون زنده کننده درست کرده که لرد می خواد امتحانش کنه. برای امتحان کردنش باید یه مرگخوار رو بکشه و زنده کنه. مرگخوارا تمام تلاششون رو می کنن که بلاتریکس انتخاب بشه. همین طور هم می شه و لرد بلاتریکس رو می کشه و زنده می کنه! ولی بلاتریکس ادعا می کنه که مرگخوار نیست و آب پرتقاله و چند دقیقه بعد هم مدعی می شه که سماوره.
در آخرین تصمیم، بلا اعلام می کنه که مرگخوار خوره...و به دنبال مرگخواری برای خوردن می گرده!

.....................

-تو!

همه مرگخواران بدون استثنا به پشت سرشان نگاه کردند.

-کیو می گه؟
-منو نمی خواد مسلما...
-اتفاقا به نظر من تو دقیقا همون "تو" یی. اینو تو چهرت می بینم.
-عمرا...من، منم. بگردین ببینین تو کیه.

دست بلا روی هوا به سمتی اشاره می کرد. وقتی متوجه شد که کسی قرار نیست اشاره اش را جدی بگیرد، اشاره اش را برداشت و به طرف مرگخواران حرکت کرد.

جلو رفت و جلو رفت...

تا این که انگشت اشاره اش روی دماغ پاتریشیا متوقف شد.
-تو!

پاتریشیا فریاد و فغان سر داد.
-این همه آدم...چرا من؟ من که پاتی بیش نیستم...

ولی بلاتریکس ادامه داد.
-همین الان به من بگو که کی رو بخورم!

پیام زده شده در: ۷:۰۳ جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷

هوريس اسلاگهورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۲۳ جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۰:۳۳ شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰
از می عشق تو چنان مستم، که ندانم که نیست یا هستم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 279
آفلاین
- آخه بین این همه مرگخوار ... چرا من؟

بلاتریکس بدون اهمیت دادن به التماس‌های کراب چنگال را به گلوی او چسباند.

- بلا!
- نـــــــه
- کراب بدمزّس!
- صبر کن!

بلاتریکس بدون اهمیت دادن به جیغ و داد مرگخوارها، چنگالش را بیشتر و بیشتر به گلوی او فشار می‌داد.

- دست نگه دار بلایمان!

بلاتریکس که خون جلوی چشمانش را گرفته بود، حتی صدای لرد سیاه را نیز نمی‌شنید تا اهمیت بدهد و چهار سوراخ در گلوی کراب ایجاد کرد.

- چرا یک ساحره؟!

بلاتریکس همچنان اهمیت نمی‌داد اما در بین مرگخواران توجه روونا ریونکلا به فریاد کراب جلب شد و اگرچه نمی‌دانست کراب چه در خودش نــدیده که خود را ساحره تصور می‌کند، اهمیت داد.

نقل قول:

Sorry, you need Flash to play this.

@Rowena_JOON ببینید و انتشار دهید!
من اگر بنشینم، تو اگر بنشینی، چه کسی برخیزد؟
#نه_به_خشونت_علیه_ساحرگان
#SaveCrab
#ساحرگان_دره_گودریک
#بی_رگ_نباشیم

تصویر کوچک شده

کیلومترها دورتر از خانه ریدل، پسرکی زندگی می‌کرد به نام نقی. نقی بی رگ نبود! او همیشه الگوهای خودش را فیدل کاسترو و چگوارا معرفی می‌کرد. نقی مانند هر آزادی‌خواه دیگری توییتر داشت ودر آن لحظه نیز مشغول بالا پایین کردن توییت ها بود.

نقل قول:

جادوگریایی اصیل این هم جدیدترین جنایت رژیم زوپسی!
به یزدان که گر ما خرد داشتیم
کجا اینچنین سرانجام بد داشتیم #SaveCrab #مرگ_بر_علّه

گیزمیزتوییت دوستان حتما تو نظرسنجی شرکت کنید.
بموافقید لاتریکس کراب رو بخوره؟
1. بله
2. خیر

سکینه اگر کراب نجات پیدا کنه عکسمو میذارم! #SaveCrab

مسیح قلی تبار بیایید برای دفاع از حقوق #کراب، دوشنبه‌ها همگی آرایش کنیم. #SaveCrab #نه_به_خشونت_علیه_ساحرگان #دوشنبه‌های_صورتی

ارزشی آزاداندیش به نظرتون اگر #کراب پوشش مناسب داشت کار به این جا می‌کشید؟ #ریشه‌ای_فکر_کنیم

شاهزاده شجاع در رابطه با این ترند جدید لازمه بگم مرگخوارها به خودشون رای می‌دن. #SaveCrab

عضو تازه وارد ببینید این زوپسیا چطوری خون کرابو کردن تو شیشه! زمان عنتونین خان از این خبرها نبود که! یک بار داشت از بازار رد می‌شد دید خون کرابو کردن تو شیشه، با پوتین رفت تو شکم همشون شیشه خون کرابم زد تو دیوار و شیکست! نور به قبرش بباره.
#این_زمستان_را_نبین_ما_هم_بهاری_داشتیم #SaveCrab

قلی فیلم فشرده شدن چنگال بلاتریکس بر گلوی کراب را سه چهار بار تماشا کرد و خونش به جوش آمد. غیرتش این موضوع را برنمی‌تابید و باید کاری می‌کرد. پس سریعا مشغول توییت زدن با هشتگ #SaveCrab شد.

تصویر کوچک شده

- بلا! هشتگ #SaveCrab ترند شده!

بلاتریکس دیکتاتوری خشن و بی رحم بود. او به هیچ چیز اهمیت نمی‌داد و از هر انگشتش خون بی گناهی می‌چکید ...

- چـــی ... چی گفتی؟!

بلا دست نگه داشت. چنگالش را از گلوی کراب درآورد و او را رها کرد.

- لعنتی ... ترند شد! دیگه نمی‌تونم بخورمش!

مرگخواران نفس راحتی کشیدند.

- حالا کدومتونو به جاش بخورم؟

مثل نقی باشیم.

ویرایش شده توسط هوريس اسلاگهورن در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۷:۱۳:۴۴
ویرایش شده توسط هوريس اسلاگهورن در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۸ ۱:۵۵:۴۷

پیام زده شده در: ۲۳:۵۶ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
مرگخواران با وحشت به بلاتریکس که چاقو و چنگال به دست کراب را به دام انداخته بود، نگاه کردند.
بعد از قضایای پیش آمده، لرد به هکتور دستور داده بود که معجونی را روی بلاتریکس امتحان کند. و نتیجه این شده بود که بلاتریکس بعد از خوردن معجون ابتدا ادعا کرد آب پرتقال است،اما کمی بعد با گفتن اینکه سماور است همه را شوکه کرده بود...و این پایان ماجرا نبود چرا که بعد از چند دقیقه او گفت که گلدان است و حالا بعد از چند دقیقه او خود را "مرگخوار خوار" معرفی کرده و قصد خوردن کراب را داشت!

مرگخوارن نمیدانستند که حالا چه باید میکردند...
_میگم...همین حالا یه کاری باید بکنیم، وگرنه کراب رو میخوره!
_حالا کراب رو بخوره جای دوری نمیره، از شر کراب هم راحت میشیم!
_به نظرم بلاتریکس هشت ساله که مرگخواره، شد نه سال البته!
_
_یاران ما...کراب رو از بلایمان دور کنید!

مرگخواران با تعجب به لرد خیره شدند...کراب هم از شوق و خوشحالی گوشه چشمش اشک جمع شد...هیچ کس تصور نمیکرد که لرد برای کراب اهمیتی قائل باشد...لرد نیز ادامه داد:
_چرا اینطور به ما نگاه میکنید...زود باشین و کراب رو از بلایمان دور کنید..میترسم بلایمان کراب رو بخوره و مسموم بشه!

تمام ارکان کراب بعد از جمله لرد فرو ریخت! اما برای مرگخواران کراب مهم نبود...مهم اجرای دستور اربابشان بود!
_خب...کی جرات داره بره بلاتریکس رو بگیره؟
_من گرفتم به بار برای هفت پشتم بسه!
_نه اون گرفتن رودولف...منظورم اینه که بریم و دست و پای بلاتریکس رو بگیریم!
_به نظرم زیاد عقلانی نیست با بلاتریکس درگیر بشیم...بهتره باهاش مذاکره و گفتگو کنیم!
_اره...مثلا بهش بگیم کراب رو نخوره...بجاش..هکتور کو؟ اها...اینها...بیاد اینو بخوره!
_بابا...ارباب میترسن کراب رو بخوره مسوم بشه...هکتور رو که بخوره صد در صد مسموم میشه!

مرگخواران همچنان در حال مشورت بودند...اما کراب امیدوار بود زودتر چاره ای بیندیشند...چنگال بلاتریکس تقریبا دیگر به گلوی او چسبیده بود!

پیام زده شده در: ۱۷:۰۴ سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷

ویزنگاموت، مرگخواران

بلاتریکس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱:۴۴:۵۴ یکشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۲
از زير سايه لرد سياه
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 828
آفلاین
بلاتریکس اون دماغ رو میخواست... باید اون رو میخورد... سرعت حمله اش رو بیشتر کرد...
اما حس می کرد که به جای نزدیک شدن به لرد سیاه، مشغول درجا زدنه.
ایستاد و به دنبال مانع حمله اش گشت و خیلی سریع اون رو پشت سرش پیدا کرد...
جا لباسی که موهاش به اون گره خورده بود.

دقایقی بعد، سالن جلسات

لرد سیاه با دقت به چشمان تک تک مرگخواراشون خیره شدن.
-بلاتریکسمون به ما حمله کرد.

-بله...بچه ها تعریف کردن!

جا شمعی، وقتی میبینه صدا از هیچ کس در نمیاد، تصمیم میگیره یه چیزی بگه...نمیشه که صحبت لرد مملکت بدون جواب بمونه.
ولی لرد سیاه که زیاد از هم صحبتی با جا شمعی ها خوششون نمیومد، چنان چشم غره ای به جا شمعی رفتن که همراه با شمعش آب شد و ریخت.

-بله...داشتیم می گفتیم... بلاتریکسمون میخواست ما رو بخوره.
-ارباب دیدین چی شد؟...بلاتریکستون اوراقی شده. دیگه به درد نمیخوره. اجازه بدین ببریمش بازیافت و یه دونه نوش رو بگیــــ...

کراب با دیدن صورت سرخ شده ی لرد تصمیم میگیره همون سکوتش رو پیشه کنه!

لرد نگاهشون رو از کراب برمیدارن ولی به سرعت تصمیمشون عوض میشه و یه بار دیگه به سمت کراب چشم غره میرن. اما چون دیگه کرابی رو صندلی وجود نداشت، چشم غره هدر میره.
-کراب کو؟
-اربـــــــاب!

ملت مرگخوار به دنبال صدای کراب، سر هاشون رو میکنن زیر میز و با بلاتریکسی که با پیشبند و چاقو و چنگال، رو شکم کراب نشسته بود، رو به رو میشن.

-مرگخوار خوارم و مرگخوار میدرم!

I was and am the Dark Lord's most loyal servant
I learned the Dark Arts from him

پیام زده شده در: ۲۰:۴۶ سه شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۷

دارین ماردنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۹ پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 97
آفلاین
ولدرمورت رو به هکتور کرد و غرید :
- درستش کن هکتور! تو این بلا رو سرش آوردی. همین حالا یک معجون بلاتریکس تبدیل کن بهش بده.

هکتور ویبره ای زد و گفت :
- به روی چشم ارباب!

هکتور بلافاصله بسط دیگ و آتشش را راه انداخت. دیگ را پر آب کرد. یک تار مو از بلاتریکس کند و به آب داخل دیگ اضافه کرد ، بعد یک پیاز ، یکم شیر ، یک تار عنکبوت ، یک کرکره ، یک جاروبرقی مشنگی و دو تکه از یک فرش را هم در داخل آن انداخت.
بعد دهان بلاتریکس را که مثل مجسمه خشکش زده بود باز کرد و همه ی دیگ را در دهانش خالی کرد.
همه ی مرگخواران در سکوت او را نگاه می کردند. ابتدا هیچ تغییری در بلاتریکس رخ نداد. بعد فکش شروع به لرزش کرد. همه آب دهانشان را قورت دادند و با نگرانی به او نگاه کردند. در عرض چند ثانیه کله ی بلاتریکس هم به لرزش افتاد و یکم که گذشت کل بدنش ویبره ای شد. همانطور که می لرزید و دندان هایش به هم می خورد جلو آمد و جلو آمد. مرگخواران هم عقب رفتند و عقب رفتند. در یک لحظه بلاتریکس میخکوب شد. حتی پلک هم نمی زد. مرگخواران به آرامی نزدیک شدند و با دقت به بلاتریکس خیره شده بودند. رودولف که خیلی به زنش نزدیک شده بود جلوی چشم های ثابت و بی احساسش دست تکان داد. ناگهان بلاتریکس دو متر بالا پرید و رودولف چنان زهره ترک شد که فریاد زنان چند متر به عقب پرتاب شد. بلاتریکش که حالا چشم هایش مثل مروارید می درخشید فریاد زد :
- من مرگخوار خورم!

رودولف که وحشت در چهره اش پیدا بود با نگرانی گفت :
- با زن من چی کار کردی هکتور؟

هکتور شانه بالا انداخت. بلاتریکس به ولدرمورت نگاه کرد و چشم هایش با شیطنت درخشیدند. او در حالی که داد می کشید به سمت نیمچه دماغ اربابش حمله کرد تا آن را بخورد.

عشق نیروی وحشتناکی است. نیرویی که مثل یک تیر در قلبتان فرو می رود و زهرش آرام آرام همه ی وجودتان را می گیرد.

یک روز چشم هایتان را باز می کنید و می بینید عاشق شده اید. عاشقی که همه ی وجود و هستی اش ، همه ی ذهن و نیرویش همه ی آرمان ها و همه ی زندگی و دنیایش در چنگال معشوقی گرفتار شده.
وقتی به خود می آیید که می بینید تبدیل عروسک خیمه شب بازی ای شده اید که معشوق نخ هایش را در دست دارد.

خوشحالم که هیچ وقت در این مرداب فرو نرفتم.

پیام زده شده در: ۲۳:۵۹ جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

نیک تقریبا بی سر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۹ جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۰:۲۲ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷
از توی دیوار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
همه منتظر بودند تا جواب بلاتریکس را بشنوند. نفس مرگخواران در سینه حبس شده بود. صدای تیک تیک ساعت فضای اتاق را پر کرده بود و صدای خروسی در دور دست شنیده می شد. با وجود این همه استرسی که مرگخواران تحمل می کردند، هیچ صدایی از بلاتریکس شنیده نشد.

- ارباب...
-
- هیچی ارباب...

مرگخوار مورد نظر پس از نگاه خشمگینانه اربابش به گونه بر روی سطح زمین له شد که دیگر حتی با کاردک هم نمی توانستند آن را جمع کنند. اما در همین حین، بلاتریکس رفتار های عجیبی را از خود بروز می داد. با حالتی مهربانانه و البته کاملا جدی به سمت رز در حال حرکت بود. رز که تجربه های چندان خوبی نداشت، با هر قدمی که بلا برمی داشت، به عقب حرکت می کرد.
- ارباب! بلاتریکس می خواد ما رو بکشه!
- تو نمی میری رز! تو فقط پژمرده میشی و بعدش دوباره درست میشی!
- ارباااااااا...

حرف های رز با چنگ انداختن بلاتریکس به جایی که باید گلوی او می شد، نا تمام ماند. بلاتریکس او را کشان کشان به سمت گوشه ی نورگیری از پنجره برد، در آغوش کشید و بر روی خود و در زیر رز، مقداری خاک و کود حیوانی ریخت! رز تمام این مراحل را بهت و حیرت نگاه می کرد و نمی دانست چه چیزی باید بگوید. ولی بلاتریکس با آرامشی مثال زدنی در حال انجام این کار بود.

- بلاتریکس!

لرد، بلاتریکس را صدا زد.

- ...
- چرا جواب ما رو نمی دی؟ هوس کروشیو کردی؟
- ...
- برای آخرین بار صدات می زنیم! بلاتریکس؟!
- ...

لرد بعد از اینکه دید تلاشش بی نتیجه است، چوبدستی اش را به سمت بلاتریکس گرفت و طلسم شنجه گر را زمزمه کرد... . اما هیچ بلایی سر بلاتریکس نیامده بود و مثل قبل بی حرکت نشسته بود و رز را بغل کرده بود.

- ارباب؟ میتونم حرف بزنم؟
- بزن!
- فکر کنم بدونم بلاتریکس به چی تبدیل شده.
- خب؟
- نمی خواین اول جایزه بدین بهم؟
- گفتیم خب!
- اهم... فکر کنم تبدیل به گلدون شده!

I haven't eaten for nearly five hundred years.

پیام زده شده در: ۲۳:۲۷ جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
امروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
خلاصه:

بلاتریکس سهوا توسط هکتور کشته شده اما کسی مایل نیست و جراتش رو نداره که این خبر رو به لرد سیاه برسونه. این وسط هکتور یه معجون زنده کننده درست کرده که لرد می خواد امتحانش کنه. برای امتحان کردنش باید یه مرگخوار رو بکشه و زنده کنه. مرگخوارا تمام تلاششون رو می کنن که بلاتریکس انتخاب بشه. همین طور هم می شه و لرد بلاتریکس رو می کشه و زنده می کنه! ولی بلاتریکس ادعا می کنه که مرگخوار نیست و آب پرتقاله و چند دقیقه بعد هم مدعی می شه که سماوره.

..............

-آب داره قل قل می جوشه...یکی بیاد این چایی رو دم کنه!

بلاتریکس خطاب به مرگخواران فریاد زد و مرگخواران متوجه نشدند که آب، کجا در حال جوشیدن است!

-وایسادین منو تماشا می کنین؟ یا چایی دم کردن بلد نیستین؟ یه قاشق چایی می ریزین تو قوری. بعد این شیر سماور رو...اِ...بچه ها اون یارو شیر نداره!

مرگخواران فورا متوجه شدند که شیر، کدام یک از اعضای صورت بلاتریکس است که "آن یارو" از آن ها ندارد.

رودولف که بعد از این همه سال، توانایی عجیبی در هماهنگ شدن با بلا پیدا کرده بود، فورا چای را در قوری ریخت و جلوی دهان بلاتریکس گرفت و با نهایت اشتیاق بینی اش را پیچاند!
-تف کن عزیزم...تف کن!

بلا اخم هایش را در هم کشید.
-مگه تربیت ندارم؟ مگه ادب ندارم؟ مگه توام؟ قوری خودش پر می شه. بذار رو سرم. آب که تبخیر بشه می ره اون بالا و ایجاد میعان می کنه و دوباره مایع می شه و چای منحصر به فردی دم می شه.

رودولف قوری را به آرامی روی موهای بلاتریکس جاسازی کرد...

طولی نکشید که بلاتریکس از روی گاز پایین آمد و قوری را برداشت. هکتور، فنجان به دست جلو رفت.
-چی شد؟ چایی حاضره؟

-من چه می دونم...مگه من سماورم؟

و این کراب بود که سوال اصلی را پرسید.
-پس...چی...هستی؟

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.