هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۹:۰۵ یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۷

مینروا مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۳:۳۷ چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
شناسه های بسته شده
پیام: 26
آفلاین
نام: مینروا مک گونگال

جانورنما: گربه

گروه: گریفیندور

رییس برج گریفیندور

معلم درس تغییر شکل مدرسه(در زمان تحصیل هری پاتر و مدیر مدرسه در زمان فرزندان او)

چوب دستی: درخت راج و ریسه اژدها انعطاف پذیر و مناسب برای تغییر شکل

پاترنوس: گربه

خصوصیات ظاهری: دارای مویی همیشه بسته و قهوه ای با چشمانی به همان رنگ

خصوصیات اخلاقی: بسیار جدی و سخت گیر

معرفی کوتاه:(معرفی کوتاه یا داستانی از زندگی شخصیت مورد نظر): او استعداد هری پاتر در کوییندیچ را کشف می کند و به هری پاتر به عنوان شاگرد و زیر گروهش افتخار می کند. در نبرد با ولدمورت در هاگوارتز قلعه را در برابر هجوم او مقاوم می کند و برای اینکار تمام مجسمه های قلعه را به حرکت در می آورد.

در سال پنجم تحصیل هری پاتر در حضور آمبریج قول می دهد که به هری کمک کند که کارآگاه شود.

او قرار بود بعد از آلبوس دامبلدور مدیر مدرسه شود ولی به دلیل گرفتن وزارت خانه توسط لرد ولدمورت اسنیپ این پست را گرفت و بعد از او مینروا مدیر مدرسه شد.

در زمان سقوط لرد ولدرمورت یک روز تمام در مقابل درب خانواده دورسلی ها بوده تا ببیند هری پاتر را به دست چه خانواده ای می سپارند.

چندین بار هری را از اخراج از مدرسه نجات داده است.

فردی جدی اما مهربون و دوست داشتنی است.

انجام شد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۲ ۱۹:۱۳:۰۵

به پانمدی فکر کن، از مهتابی یاد بگیر، شاخدارو فراموش نکن، ازدم باریک انتقام بگیر.

پیام زده شده در: ۱۷:۰۱ یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۷

هستيا كرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۸ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۶:۴۸ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 21
آفلاین
نام :

هستیا کرو

زادروز:

۱۰فوریه

چوبدستی:

چوب سدر و ریشه ی قلب اژدها - ۲۶سانتی متر - کمابیش انعطاف پذیر

گروه هاگوارتز:

اسلیترین

توانایی های ویژه:

چفت کننده - خود دگرگون گر پیشرفته - دانشمند در زمینه ی تئوری جادوی دفاعی

والدین :

پدر جادوگر(مرگخوار) و مادر ساحره

خانواده :

خواهر دوقلوی فلورا کرو و برادر زاده ی آلکتو و آمیکوس کرو (هردو مرگخوار)

سرگرمی ها:

مطالعه - دعوا و داد و بیداد با فلورا - تمرین نفرین ها و طلسم های شوم با عمه ی مرگخوارش

ویژگی های ظاهری:

قد بلند با موهای مشکی تا روی کمر و کمی فردار با چشمان نقره ای (گاهی سبز یا آبی) و رنگ پریده

ویژگی های اخلاقی:

شوخ طبع به شدت راحت طلب و مغرور و گاهی هم به شدت مرموز

پاترونوس:

روباه

جانور نما:

روباهی نقره ای رنگ

تاييد شد.
خوش اومدين.

ویرایش شده توسط N.Black در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۲ ۱۸:۱۵:۴۷
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۲ ۱۹:۱۱:۵۱

پیام زده شده در: ۳:۰۸ یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۷

كيگانوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۴۱ دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۹:۳۱ سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
از به تو چه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 83
آفلاین
نام:کیگانوس بلک
گروه:اسلايترين
رنگ چشم:مشكي
رنگ مو:طلايي
جانور نما:https://encrypted-tbn0.gstatic.com/ima ... eFQNAQDzuYSL65H8b9HwTinZg
پاترونوس:دو ققنوس كه ابتدا در هم پيچيده اند و بعد جدا ميشوند.
چوب دستي:چوب درخت مرگ و كريستال زئوس و خون.
خون:اصيل زاده
كوييديچ:جوينده
ملقب به:مرگ خاموش
علاقه ها:كشتن مشنگ ها.اذيت كردن مشنگ زاده هاي جادوگر.
زندگي نامه:پسر پولاکس بلك.پدر بلاتريكس و نارسيسيا و اندرومدا بلك.خواهر ولبورگ.(مادر سيريوس.)
هيكل:سر هم بندي كنيم اين شكليه:https://i.pinimg.com/originals/d5/68/0 ... eb30c1aff78919faf445a.jpg
بعد از به دنيا امدن سه دخترش از خانه رفت و ديگر برنگشت.مدام در جنگل بود به گشت و گذار در ان ميپرداخت.او خود مرگ را براي عمر جاودانه احضار كرد و جواب هم گرفت.از فرزندانش بلاتريكس و نارسيسيا مرگخوار شدند و اندرومدا مايه سر افكندگي نام بلك.او با يك مشنگ ازدواج كرد و نامش از شجره نامه بلك ها خط خورد و به سيريوس پيوست.مار زبان است.از جادو كم استفاده ميكند ولي هرگز شكست نميخورد!در دوران بچگي طي يك اتفاق با جانور نمايش تركيب شد.
جايگزين شه لطفا!

همچنان كوتاهه. لطفا باز كاملش كنين.

انجام شد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۲ ۱۰:۴۰:۲۰

اتش در پس شعله های سیاهی معنا پیدا میکند.

پیام زده شده در: ۲۱:۱۳ شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۷

کورمک مک لاگن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
نام: سیریوس
نام خانوادگی: بلک
بیوگرافی:سیریوس آخرین فرزند خانواده بلک است، والدین وی ولبورگ و اریون بلک نام وی را سیریوس نهادند که نام ستاره‌ای در آسمان است. این نام‌گذاری بر طبق سنت خانواده بلک برای نام‌گذاری فرزندان از نام صورت‌های فلکی و ستارگان است. نام‌های ریگولس، کیگانوس، اوریون و آرکتوروس نیز بر همین اساس انتخاب شده است.
خانواده :سیریوس یک برادر کوچک به نام ریگولس، و سه دخترخاله به نام‌های بلاتریکس بلک، نارسیسا بلک، آندرومیدا بلک دارد. نارسیسا و بلاتریکس نزد خانواده بلک عزیز بودند چون با خانواده‌های خون اصیل بیعت کرده و با مردان جادوگر ازدواج کردند، در حالی که آندرومدا نزد آن‌ها بی‌اعتبار بود زیرا با مشنگی به نام تد تانکس ازدواج کرد. برادر کوچک سیریوس، ریگولاس نیز به خاطر پیوستنش به گروه لرد ولدمورت یعنی مرگ خواران مورد تحسین قرار گرفت. سیریوس و آندرومدا به خاندان بلک شباهتی نداشتند. سیریوس از خانواده خود شرمسار بود و خود را بداقبال می‌دانست.

دوستان :سیریوس با جیمز پاتر (پدر هری) صمیمی بود و با ریموس لوپین و پیتر پتی‌گرو نیز دوستی داشت.

سرگذشت ؛ در سن شانزده سالگی سیریوس از خانه گریخت تا با خانواده پاتر زندگی کند. این بی آبرویی برای خانواده بلک باعث شد که آن‌ها با چالاکی نام سیریوس را از شجره‌نامه خود خط بزنند. آلفارد بلک، برادر ولبورگ (مادر سیریوس)، با سیریوس همفکری کرد و او را با مقدار زیادی پول یاری داد. ولبورگ با فهمیدن این مسئله نام آلفارد را نیز از شجره‌نامه خانوادگی پاک کرد.
جیمز پاتر دوست صمیمی سیریوس با لی‌لی اوانز ازدواج کرد که در مراسم عروسی آن دو سیریوس بلک ساقدوششان بود. سیریوس بعدها به عنوان پدرخوانده هری پاتر، پسر جیمز انتخاب شد

باز هم سلام.

لطفا اول بريد گروهبندى و بعد مجددا برگردين اينجا.

فعلا تاييد نشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۱ ۲۲:۲۳:۳۰
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۱ ۲۲:۲۴:۴۳

پیام زده شده در: ۱۷:۱۹ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷

چارلى ويزلى

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۵ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 22
آفلاین
به نام خدا

نام:آلبوس سوروس پاتر
مشخصات:موهاي مشكي،عينك باشيشه ي گرد،چشمان آبي
متولد:9سپتامبر1990
گروه : گریفیندور ولی فعلا بی گروه
سوابق كوييديچ:از سال 2001جستجوگر كوييديچ در تيم گريفندور
هيكل:كمي قدبلند،لاغر،پاهاي كشيده
حضور در هارگوارتز:ازسال 2000
رشته تحصيلي:آرور يا كاراگاهي(مقابله باجادوي سياه)
نام پدر:هري پاتر،نام مادرجيني ويزلي
نام پدر بزرگ:چیمز پاتر
توانمندیها : بسیار قوی در درس دفاع در برابر جادوی سیاه
توانايي هاي غيرمعمول:حرف زدن به زبان مارها،ديدن روياهاي ثابت،
چوب جادوگر: ساخته شده از چوب درخت راج و پر ققنوس ، ۱۱ اينچ ، زيبا و انعطاف پذير
دوستان:رز ویزلی(دختر هرمیون و رون)
معرفی:من پسر هري پاتر و جيني ويزلي هستم.به گروه گريفندور رفتم مانند پدر ومادرم من مانند پدرم يك جادوگر استثنايي هستم و از همه بهترم.البته در کوئیدیچ نیز مانند پدرم دستی دارم و حتی جستجوگری را از او هم بهتر بلدم.استاد جادوگری هستم و دوست دارم روزی حتی از دامبلدور نیز قوی تر بشوم.مانند مادربزرگم آدم بسیار مهربانی هستم.البته کمی هم احساساتی هستم

لطفا توجه : دفعه قبل من رو با اسلایترین قبول کردین اما من پسر هری پاتر و گریفیندوری هستم.من رو لطفا به گریفیندور بفرستید.

همونطور كه تو پيام شخصى بهتون توضيح دادم، توى نمايشنامه گفته شده كه آلبوس سوروس تو اسليترين ميوفته.
شخصيت هايى كه گروهشون مشخصه، قابل تغيير نيستن.
اگه ميخواين اسليترين گروهبندى بشين و اگر نه، شخصيت ديگه اي انتخاب كنين.

تاييد نشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۰ ۲۳:۰۰:۱۰

پیام زده شده در: ۱۶:۴۷ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷

اسكورپيوس مالفوىold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۴ چهارشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۹:۴۴ دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 24
آفلاین
من اسکورپیوس مالفوی هستم پسر دراکو مالفوی مغرور. پدربزرگم از بزرگترین مرگخوار های زمان خود بود و جدم ابرکسس مالفوی مایه ی افتخار خاندان مالفوی بود...
عضو گروه اسلایترین هستم و مایه افتخارمه که یک مالفوی هستم...
پاترونوس:مار(تو کتاب نیست رولینگ گفته)
راستی مار زبان هم هستم...
چوبدستی: چوب درخت بید کتک زن مغز موی خون آشام 25 سانتی متر.
جارو نامشخص ولی حدس میزنم‌ آذرخش ۲۰۱۷ باشه...
قد متوسط و موهای بلوند و چشمای قهوه ای.
متنفر از ماگل زاده ها،در جویندگی کوییدیچ و معجون سازی استعداد موروثی داریم که از بابا جونم به ارث بردم.
مثل بابام مغرور و از خود راضی هستم...
درس مورد علاقم هم ورد های جادویی استاد فلیت ویکه...
بهترین دوستم آلبوس پسر هری پاتره که با هم سه بار توی زمان سفر کردیم و خلاصه گند زدیم به کل تاریخ جادوگری...
راستی از رز ویزلی هم خوشم میاد...
من یه اصیل زاده ام و افتخار میکنم...
بر عکس پدربزرگم طرفدار لرد سیاه نیستم و ترجیح میدم از جادوی سیاه تا جای ممکن استفاده نکنم...
خوب دیگه چی بگم؟؟؟
جون مادرت تایید کن تروخداااا.

معرفى شخصيتتون كوتاهه، بعدا برگردين و كاملش كنين.

تاييد شد.
خوش اومدين.

ویرایش شده توسط Draco.sly در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۹ ۱۶:۵۱:۲۴
ویرایش شده توسط Draco.sly در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۹ ۱۶:۵۲:۱۸
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۰ ۲۲:۳۷:۴۳
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۰ ۲۲:۴۰:۲۶

اصالت و قدرت برای لحظه اوج ! به یک باره خاموشی ما برای دگرگونی شما ...

بهتر است به یک باره خاموش شد تا ذره ذره محو شد ...

Only slytherin

پیام زده شده در: ۱۵:۳۳ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷

کورمک مک لاگن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
نام: هری پاتر
گروه: گریفیندور
رنگ چشم: آبی شبیه مادرش
رنگ مو: سیاه و شلخته
پاترنوس: گوزن
مشخصات ظاهری کلی: به گفته کتاب‌ها و افرادی که با هری برخورد می‌کنند، ظاهر هری بسیار شبیه پدرش است (به ویژه صورت، دهان و ابرویش) و موهایش نیز همانند پدرش نامرتب و در قسمت عقب کمی برجسته‌است. از طرفی چشمان هری همانند مادرش به رنگ سبز فندقی است. وی زخمی به شکل صاعقه در روی پیشانی و بالای چشم راست خود دارد که یادگار زمانی است که ولدمورت در کودکی به قتل وی اقدام کرد. این ظاهر، با عینکی با قاب کاملاً گرد که از چند جا شکسته‌است و هری آن را همیشه به چشم می‌زند کامل می‌شود
بیوگرافی کوتاه: یه پسر با زندگی پر فراز و نشیب از یک سالگی و بسیار بسیار کنجکاو البته کنجکاوی جرم نیست .. عاشق شکستن قوانین مدرسه...اهانت به پدر و مادرمش را نمیبخشد ...علاقه ای به رابطه با دخترا ندارد..خیلی شجاع یعنی به معنی واقعی کلمه .
چوب دست: چوبدستی هری از چوب درخت خاص ساخته شده و طول آن ۲۷٫۵ سانتی‌متر است. در وسط این چوبدستی پر ققنوسی وجود دارد که متعلق به ققنوس دامبلدور، فوکس، است. لنگهٔ دیگر چوبدستی هری در دست ولدمورت است.
توضیحات بیشتر:بهترین دوستان وی رون ویزلی و هرمیون گرنجر هستند.هری برای نخستین بار با تجربه کردن عشق، به هم‌مدرسه‌ایش چو چانگ علاقه‌مند می‌گردد...هری با جینی ویزلی ازدواج کرده و صاحب سه فرزند می‌شود که نام آنها را «جیمز سیریوس» (به یاد پدر و پدرخوانده‌اش)، «آلبوس سوروس» (به یاد دو مدیر شجاع هاگوارتز) و «لی‌لی لونا» (به یاد مادرش) می‌گذارد

خوش اومدين.
شخصيت هرى پاتر جزو شخصيت هاى خاصه و در شرايط خاصى به اعضا واگذار ميشه.

تاييد نشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۰ ۲۲:۳۵:۱۸

پیام زده شده در: ۱۵:۲۱ یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷

كيگانوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۴۱ دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۹:۳۱ سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
از به تو چه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 83
آفلاین
نام:کیگانوس بلک
گروه:اسلايترين
رنگ چشم:مشكي
رنگ مو:طلايي
جانور نما:در عكس مشخص است.
پاترونوس:دو ققنوس كه ابتدا در هم پيچيده اند و بعد جدا ميشوند.
چوب دستي:چوب درخت مرگ و كريستال زئوس و خون جانور نمايش.(هم سطح با چوب دستي بيكو كيساواهي)
خون:اصيل زاده
كوييديچ:جوينده
ملقب به:مرگ خاموش
علاقه ها:كشتن مشنگ ها.اذيت كردن مشنگ زاده هاي جادوگر.
زندگي نامه:برادر سيريوس و ريگولوس بلك.خاندان بلك اورا بهترين عضو و قوي ترين عضو خانواده ميدانند.لرد سياهي است كه ولمورت جرئت حمله به اورا نداشت.كيگانوس معتقد است ققنوس اول پاترونوسش خودش و ققنوس دوم نفسش است.هيچگاه با برادرانش ارتباطي نداشت و كل زندگي اش بر مبناي تنهايي بنا شده است.شمشيرش كه با نقش اژدها مزين شده گردن هر كس كه به او نزديك شود ميبرد.حالتي عصبي كه لحظه اي او را ترك نميكند.در دوران بعد از پاتر ها با داشتن تمام يادگاران مرگ و ترميم چوب دست كهن جاودانه شد.استعداد خاصي تو جادوي سياه و ورد ها داره و تو سال اول به تمام افتخارات دامبلدور دست يافت.تو دوران تحصيلش ٣ بار بدون اطلاع هيچ كس ديگري تالار اسرار رو باز ميكند و باعث دوباره متولد شدن هيولاي تالار ميشود.در دوران بچه گي طي يك اتفاق خود و جانور نمايش تركيب ميشوند.با خون لجني ها بسيار مشكل دارد.
جايگزين شه لطفا.

انجام شد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۵ ۱۵:۳۱:۳۴

اتش در پس شعله های سیاهی معنا پیدا میکند.

پیام زده شده در: ۱۲:۳۳ یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷

تريشا باترمير

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۷ سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱:۱۰ پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸
از ناکجاآباد 😎
گروه:
کاربران عضو
پیام: 21
آفلاین
نام: تریشا (اسم به این قشنگی شنیده بودی؟ )
نام خانوادگی: باترمیر
گروه: هافلپاف
چوبدستی: عاج کرگدن، سنگ جادویی و کریستال یخی
جارو: ابر نیمبوس 2018
پاترونوس: گربه
علاقمندی: گربه ی سیاهش مارگارت و هافلپافیا
خصوصیات ظاهری: قد بلند، موهای قهوه ای بلند که زیر نور آفتاب قرمز می شن، چشمای قهوه ای درشت و پوست سفید.
خصوصیات اخلاقی: لبخند ژکوندش مشهوره، هیچکس نمی تونه بفهمه پشت لبخندش چیه ولی همه انرژی بالایی که داره رو ستایش می کنن. امکان نداره کسی کمک بخواد و به اون کمک نکنه اما فقط کافیه تا کسی قصد اذیت کردن مارگارت (گربه اش) رو داشته باشه، کمترین عذابش خواب به خواب رفتنه
توانایی: صحبت کردن و بکار گرفتن گربه سانان، نویسندگی
زندگی نامه: پدر اون پروفسور کرینگ باترمیر بود. به همین علت از بچگی یادگرفت که به هافلپاف و دامبلدور وفادار باشه. مادرش وقتی اون سه سالش بود توسط ولدمورت به قتل و جنازه اش توسط گربه ی سیاهی به دست تریشا رسید. به همین دلیل تریشا از اون موقع مارگارت رو پیش خودش نگه داشته و اعتقاد داره که گربه ها می تونن خیلی مورد اعتماد تر و وفادار تر از بقیه ی موجودات باشن.

شناسه ی قبلیم: لوسی هارست

تاييد شد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۵ ۱۵:۲۹:۴۳

مارگارت داره می گه داری امضام رو می خونی!

حواست باشه داری نزديک می شی به مارگارت صدمه نزنی!

یک عدد هافلی هستم

هلگا معتقد بود با پشتکار، هوش، شجاعت و بلندپروازی هم بدست میاد!

هافلپافی باشیم، خوشحال باشیم!

هی حواست به مارگارتِ من باشه!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۴۲ شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

MadarZiba

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۸ شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۰:۱۷ دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
عرضم به خدمتتون، مادرش خیلی زیبا بود و خودش هم این رو میدونست. منتها خود یارو، اصلا به مادرش نرفته بود و هرچی سعی میکردن بهش اینو حالی کنن متوجه نمیشد.

نام: بلیز زابینی. فامیلی هیچکدوم از هفت تا شوهر مادر بلیز "زابینی" نبود، حتا فامیلی اونایی که هیچوقت شوهر مادر بلیز نبودن هم زابینی نبود. ولی خدا این موهبت رو به بلیز داده بود که فامیلیش زابینی باشه، که حداقل وقتی اسمشو صدا میزدن جو سنگین دال بر حضورش یکم تلطیف شه و بشه با یه من عسل قورتش داد.

مادر: زیبا.

چوبدستی: استایل بلیز بشدت براش مهمه، برای همینم چوبدستی میگیره دستش. با وجود اینکه همه میدونن مادرش ساحره ی زیبایی بود و بلیز نه ساحره ست نه زیبا، هرگز اجازه نمیده -تقریبا- فشفشه بودن اونو از استفاده های دیگه ای که میتونه از چوبدستیش بکنه منع کنه. استفاده های خیلی خیلی مهم و حیاتی و استایلیش، که از هر شاخه ی درختی میشه کرد. برای همینم هست که بلیز پولاشو گذاشته جیبش و اینورو نگاه کرده، اونورو نگاه کرده فعال محیط زیستی چیزی اون اطراف به دیواری نچسبیده نباشه، بعد چیده.

این چوبدستی برای استفاده ی استاندارد کمی بزرگه.

جارو: بلیز در سال هفتم به تیم کوییدیچ اسلیترین پیوست، اما اولین بازی عمرش بدلیل برودت هوا کنسل شد و دومین بازی بدلیل جشن فارغ التحصیلی به سال بعد موکول شد.

گروه: مادر بلیز بشدت زیبا بود.
پاترونوس: راستش، اجازه بدین جمله ی بالا رو دو بار تکرار کنم.

مشخصات ظاهری:
بلیز درحالیکه به صرف شربت غیر مجاز و شیرینی کنار اسلاگبوقی و جمعی از دیگر پسران زیباروی هاگوارتز نشسته این شکلیه. زمانی که متوجه میشه خداروشکر دوست صمیمی ش از هیچگونه ناتوانی رنج نمیبره این شکلی و زمانی که بالاخره بعد از گذشت دوره های بی پایان تاریخی یه دختر توی قطار کنارش میشینه هم این شکلیه.

یه بار یه پرنده رو کله ی بلیز هنر آفرید، و بلیز این شکلی شد.

همونطور که میبینید بلیز توانایی حرکت دادن به ماهیچه های صورتش رو نداره.

خصوصیات اخلاقی:
بلیز بهره هوشی بشدت بالایی داره.
بلیز میتونه پازل هایی رو که به گفته ی سازنده سه تا هفت سال طول میکشه تا درست بشن تو حداکثر دو سال درست کنه.

برای همین هم هست که بشدت مغروره، چون اون کاملا از استعداد های خودش و مادرش خبر داره.

علاقمندی ها: بلیز به اسم و فامیلش علاقه چندانی نداره، اما به شوهر های مادرش بشدت علاقمنده. چرا که هروقت یکی از اونا بطرز کاملا مرموزی یهو برای خودش بدلیل برودت هوا جان به جان آفرین تسلیم میکنه، بهره ی هوشی بلیز بالا تر میره و مادرش زیبا تر میشه. شاید از قیافه ی بلیز زمانی که تو باشگاه اسلاگه زیاد معلوم نباشه، ولی بلیز به باشگاه اسلاگ هم بشدت علاقمنده. چرا که اونجا پسران زیباروی دیگه ای رو ملاقات میکنه که از ارتش دامبلدور به باشگاه اسلاگ ترانزیت شدن و متوجه میشه که تو این دنیای زشت و بیرحم تنها نیست.

بیوگرافی:
بزرگترین و دردناک ترین شکست زندگی بلیز زمانی بود که متوجه شد فامیلی هیچکدوم از پدرهاش زابینی نیست و نه تنها اون برای باقی عمرش به این فلاکت محکوم شده، بلکه قیافه ش هم به آقای زابینی رفته. بعد از اون در سال های جوانی بلیز اتفاق زیادی نیفتاد، اون و مادرش تو خونه نشستند و با تمام وجود به خودشون عشق ورزیدن و به همدیگه لبخند زدن. بلیز تا یازده سالگی هیچ نشونه ای از جادو از خودش بروز نداد و دامبلدور هم به دلایل نامشخصی خام زیبایی مادر بلیز نمیشد تا برای بلیز نامه بفرسته، اما یک شب باقی اساتید به اتفاق هم امضای پروفسور مک گونگال رو جعل کردن، ولی امیدشون برای اینکه بلیز در روز اول سال مادرش رو با خودش بیاره ناامید شد.

بلیز از کودکی جوان بشدت مستقلی بود.

بلیز در دوران مدرسه هیچ کس رو تحویل نگرفت، چرا که هیچکس به اندازه ی او زیبارو و تیزهوش نبود. شاید ندونین ولی لرد سیاه تمام مدت تلاش میکرد که هری رو بکشه، فقط به این دلیل که به این بهانه به بلیز نزدیک بشه تا با هم بیشتر آشنا بشن.

شناسه قبلی.

توضيحات ارسال شد.

تاييد نشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۴ ۲۳:۰۳:۴۲
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۴ ۲۳:۱۵:۴۹
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۵ ۲۳:۵۱:۰۶

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.