هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۰:۲۳ چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
با تمام احترامی که برای بلا عزیز قائلم، به نظرم مجازات انتخاب شده با کاری که انجام بده مطابقت نداره. مجازات سنگینی انتخاب کرده شده برای کاری که اونقدر ها هم بد نبوده.

اولا که انتخاب اون اسم صرفا یه بازی با کلمات جالب و طنز بوده و اصلا و ابدا هدف بی ناموسی پشتش نبوده. به علاوه اینکه پست هایی که در این مورد زده شده هم اصلا بی ناموسی نبودن و برای اون فیلم تبلیغی نشده توشون.

دوما اگرم اون اعضای خردسالی که شما مد نظرتون هست، اگر کنجکاو نبودن و تو گوگل سرچ نکرده بودن، با این کار شما بسیار کنجکاور تر شدن و الان حتما سرچ کردن و آسیبش 10 برابر شده. باید قبول کنی که شما باعث شدی اون آسیبی که فکر میکنی زده شده چند برابر و جدی تر بشه. به خاطر اینکه آوردیش زیر روشنایی و الان همه دوست دارن برن سرچ کنن ببینن این چیه که بلا به خاطرش یکی از بهترین اعضای سایت رو بلاک و از نظارت برکنار کرده.

سوما با یه تذکر ساده، ناظر مربوطه متوجه منظور شما میشد و با کمی ویرایش پست ها ماجرا رو تموم می کرد. نیازی نبود اینقدر با ایشون بد برخورد بشه و با بدترین مجازات رو به رو بشه.

چهارما، فیلمی که با اسمش بازی شده و یه ساختار جدیدی بهش داده شده، تنها فیلم موجود بی ناموسی اینترنت نیست. اگر اون فرد خردسال بخواد بره چنین مطالبی رو پیدا کنه، با سرچ تو گوگل فیلم های خیلی بدتری میتونه پیدا کنه.

پنجم ، کلا ایده مرگخواران و ولدمورت و بلاتریکس برای خردسالان میتونه وجهه های منفی داشته باشه. خشونت و کروشیو و شکنجه و کشت و کشتار بهتر از یه ذره بی ناموسی که یه امر طبیعی تو هر انسانیه ، هست ؟ همگی بیایین شخصیت های مثبت و محفلی بردارین با سیاهی بجنگیم پس اگر اینقد نگران افراد سن پایین هستین.

در آخر، من شخصا به شدت از این تصمیم ناامید شدم و اعتمادم رو به شما به عنوان مدیر ایفای نقش از دست دادم. مطمئنم که بقیه اعضای گریفیندور هم همین حس رو نسبت به شما پیدا کردن در حال حاضر و فعالیت تو سایتی که اعتماد و احترام به مدیر ایفای نقشش نباشه ، برای همه اعضا و خود شما بسیار سخت خواهد بود. از فردا هر تصمیمی که بگیرید، با این دید بهش نگاه میشه که شما محفلی ها و گریفیندوری ها به اندازه بقیه اعضای سایت در یک درجه اهمیت نمیبینید و تا اونجا که میتونین بدترین برخورد ها رو با اعضای این دو گروه خصوصی میکنید.

(ضمن اینکه تالار های خصوصی ، خصوصی بودنشون رو گویا از دست دادن و مدیر ایفای نقش اجازه داره بیاد تو نگاه کنه مطالب رو؟ مشکلی نیست منم بیام انجمن خصوصی مرگخوارا پس؟)

پیام زده شده در: ۲۲:۳۳ سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷

ویزنگاموت، مرگخواران

بلاتریکس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱:۴۴:۵۴ یکشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۲
از زير سايه لرد سياه
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 828
آفلاین
سلام خدمت همتون.

اجازه بدين كمى صبر كنيم كه هم اگه شخص ديگه اي هم ميخواد چيزى بگه، بگه و هم من سر فرصت همه ى صحبت هاتون رو بخونم، فكر كنم و جواب بدم.

ميام خدمتتون و كامل و جامع جواب ميدم.

I was and am the Dark Lord's most loyal servant
I learned the Dark Arts from him

پیام زده شده در: ۲۱:۴۲ سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷

تاتسویا موتویاما

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۶ دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۹:۲۷ سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
با عرض سلام و شب بخیر خدمت مدیریت محترم

پیشاپیش بابت وقتی که برای خوندنِ این پست صرف می کنید، ممنونم.

دوستان حرف های مهم رو زدن و بنده فقط به عنوانِ یه تازه واردِ گریفی، می خوام درخواست کنم به سر کادوگان فرصتِ دومی بدین.

سر کادوگان از نظر اخلاق و رفتار، واقعا ناظر نمونه ای هستن و با یک اشتباه، شایستگی شون رو از دست نمی دن.
سر کادوگان همه ی اعضای تازه وارد رو به بهترین شکل راهنمایی و حمایت کردن و همیشه با سیاست شون، مانع بروز مشکلات شدن و به همراهِ آرسینوس، جزو بهترین تیم های نظارتی بودن که من تا حالا دیدم.

همه ی ما اشتباه می کنیم و یه موقع هایی نتایجِ غیر قابل جبرانی به بار می آد.
اما این بار این طور نشد و قضیه با اخطار هم قابلِ حله.

نگرانی شما رو درک می کنم و بهش احترام می ذارم.
از شما هم درخواست لطف و درکِ خواسته های اعضای گریفندور رو دارم.

ارادتمند، تاتسویا

The true meaning of the
'samurai'
is one who serves and adheres to the power of love.

"Morihei ueshiba"

پیام زده شده در: ۲۱:۴۱ سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷

آرتور ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۲ جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۳:۲۰ جمعه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱
از خانه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
درود
از مدیریت خواهشمندم درباره موضوع برکناری سرکادوگان از نظارت گریف کمی فکر کنن.
سرکادوگان یکی از بهترین ناظران گریفیندوره که طی این مدت نظارتش، واقعا برای گریفیندور زحمت کشیده و تالار رو فعال کرده. یک ناظر مودب و کاملا فعال که همیشه از ما خواسته با ادب و احترام با دیگر اعضا برخورد کنیم و باعث ناراحتیشون نشیم. برکناری سرکادوگان از نظارت اشتباهه. چون متوجه شده بود که چه اشتباهی انجام داده و بابتش هم عذرخواهی کرد و بلافاصله اشتباهشو جبران کرد.
ازتون میخوام روی تصمیمتون بیشتر فکر کنید.

معتقد به روماتیسم در حد آرتریت و آرتریت روماتوئید

فرزند بیشتر، زندگی بهتر!

پیام زده شده در: ۲۱:۴۰ سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷

لیزا چارکس old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۳:۵۶ سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
از دشت مگس‌ها!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 54
آفلاین
درود.
این ناظر بنده‌ خدا و مودب مارو بخاطر یه اشتباه برکنار کردید واقعا؟
یه اخطار میدادید دفعه بعد تکرار نشه
به شخصه نظرم اینه که کادوگان بهترین ناظره واسه گریفیندوره، چون بیشتر تصمیمای عاقلانه و اینجور چیزارو اون میگیره. کادوگان از وقتی اومده کلی برنامه توی تالار راه انداخته، مرتب آپدیت کرده و... دقیقا ناظــر بوده، حالا ما بیایم همه‌ی زحماتش رو واسه همچین اشتباهی نادیده بگیریم حق نیست واقعا. اگر قرار باشه این کارا و حرفا رو تو سایت داشته باشیم که نمیشه. نکنید اینکارارو، زشته. یکم مراعات هم رو بکنیم هم خوبه و با ادب باشیم. ما و شما صلاح سایت رو میخوایم، اینو مطمئنم و مطمئنم که میدونید این رو شما.

Courage doesn’t mean
.you don’t get afraid
Courage means you don’t
.let fear stop you

پیام زده شده در: ۲۱:۴۰ سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷

هرميون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۰ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۱۹ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷
از خلاف آمد عادت بطلب کام
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 109
آفلاین
درود بر مدیران و دلسوزان سایت

خب من تازه وارد محسوب میشم ولی در مدت سه ماه به اندازه کافی سر کادوگان رو شناختم.
انگیزه دادنش و از سردرگمی درآوردن من در اون اوایل و راهنمایی هاش در قالب یه ناظر و راهنما عالی بودن.
بارها شده که توی گروه گریف تذکر داده که از همه جور سنی توی گریفندور هست حواستون به نوشتنتون باشه و مراعات کنید.همونطور که شما درمورد این قضیه پیگیرید.
مطمئنم که اگر اشتباهی پیش اومده،هرچقدر هم بزرگ و بد.از قصد نبوده. سهل انگاری بوده و حیفه که گریف چنین ناظری رو از دست بده و زحمتاش بی ثمر شه و ازبین بره‌.

مسئول بودن و فعال نگه داشتن تالار و دلسوزی سرکادوگان به عنوان یک ناظر بهترینه.اگه از بابت تکرار این اتفاق نگرانید باید بگم که بهترین کسی که میتونه کنترلش کنه همین سر کادوگانه.همیشه حواس جمع و مودب بوده و اگه کج رفتیم گوشمونو کشیده‌،مارو به فعالیت بیرون تالار کشونده و دنبال هماهنگی با گروه های دیگه دوییده.

به همین خاطر ازتون درخواست تجدیدنظر توی تصمیم برکناری ناظرمون رو دارم.
واقعا به انگیزه و روحیه من و بیشتر اعضای گریف لطمه وارد میشه.
قبول داریم اشتباه بوده و حق دارید مجازات کنید ولی چون از قصدنبوده و بدون سابقه ی خاصی بوده، ازتون درخواست مجازات سبک تری رو داریم.لطفاً.

lost between reality and dreams

پیام زده شده در: ۲۱:۳۴ سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷

گریفیندور

آستریکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۹ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۶:۱۰:۲۰ سه شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳
از شبانگاه توی سایه ها.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گریفیندور
پیام: 275
آفلاین
سلامو درود.
از مدیریت درخواست تجدید نظر درمورد برکناری سرکادوگان از نظارت تالارمون رو دارم.
ایشون نه تنها کسی بوده جلوی همچین ایراد هارو تو گروه میگرفته بلکه به اعضای تازه وارد و همچنین قدیمیا کلی روحیه میداده. من خودم با جرعت تمام میتونم بگم که کلی روحیه به من فروخته و اگه اون نبود من الان به این سطح نمیرسیدم.
بنظرم برکناری ایشون از نظارت واقعا اشتباهه و قطعا به پیشرفت و روند تالار لطمه میزنه و بنظرم کسی پرشور تر از سرکادوگان برای نظارت گریفیندور نداریم.
دیگه فکر نکنم به گفتن باشه که سختکوشی , ادب و اخلاق ایشون چقدر قابل توجه خودتون بیشتر از من میشناسینش و قطعا میدونید این اشتباه فقط یک سهل انگاری بوده و خودتون هم قطعا باور دارین که سرکادوگان جقدر در این موارد جدیه.

باتشکر.

ویرایش شده توسط آستریکس در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۴ ۲۱:۴۱:۰۳

Love Me Or Hate Me. You're Gonna
Watch Me•♤

پیام زده شده در: ۲۱:۳۴ سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷

الستور مودی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۸ پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۳:۱۵ چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
از دور مراقبتم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 337
آفلاین
سلام.
ببينيد، با توجه به توضيحات بلاتريكس توي پيام شخصي من واقعاً قانع شدم كه ايراد چي بوده و نيت مديريت بابت اين تصميم چيه. نظارت گريفيندور مرتكب يه خطاي بزرگ شده و قبول.

اما راستش هنوز نفهميدم چطور ممكنه وقتي مديريت دغدغه ش رعايت ادب و اخلاق و مراعات كردن اعضاي كم سن و ساله، مياد بهترين عضو ما از نظر همين موارد رو بركنار ميكنه.

حقيقتاً كسي توي گريفيندور نيست كه اخلاق و ادب و مراعات كنندگي سر كادوگان رو زير سوال ببره. حالا اين رو سواي تمام زحماتي كه سر براي گريف كشيده و يكي از بهترين ناظراي تاريخ گريف بوده ميگم، چون اينا ديگه خارج بحثه.

در نتيجه هنوز هم به نظرم اين واكنش نسبت به اولين و تنها خطاي سر كادوگان -به عنوان ناظر- بيش از حده و overreaction محسوب ميشه.

اگر واقعاً دغدغه ي شما رعايت ادب و اخلاق و مراعات كم سن و سال ترهاي سايته، كه قطعاً هست، ما اعضاي گريفيندور درخواست داريم لطفاً تجديد نظر كنيد و كادوگان رو به سمت نظارت گريفيندور برگردونيد.
چون مطمئناً بالاترين سطح رعايت مسائلي مثل ادب و اخلاق توي گروهمون مربوط به وقتي بوده كه سر كادوگان ناظر تالارمون بود، و حالا با پيش اومدن اين قضيه مطمئناً حساسيت سر كادوگان و كلاً نظارت بيشترم ميشه و وضع بهتر هم ميشه.

ممنونم از شما. اميدوارم به درخواست هامون توجه كنيد.

چوبدستی لازم نیست..
به یک ضربه ی عصایم بند هستید!

تصویر کوچک شده

×××××

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۲۹ دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶

کالین کریویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۲ دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۸ سه شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۷
از پوست نارنگی مدد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 22
آفلاین
نقل قول:
اگه قرار نیست گروه تغییر داده بشه خب من مشکلی ندارم و میتونم دوباره ثبت نام کنم و برم گریفندور!

آهاقای مارکوس!
ایول. احسنت.
نشون بده که قوانینشون الکنن و در نهایت ما کاربرها پشت همدیگه‌ایم.
نباید اجازه بدیم این‌ها خون مارو بکنن تو شیشه.
اگر مارا بکشند، با خون خود گروه خود را عوض می‌کنیم.
این مدیریت فاسد بداند...
ما هوای یکدگر را داریم و تا لحظه‌ای دیگر، از اینجا جُم نمی‌خوریم.

خاهانوم اسکیتر!
دستم به قلمتون.
لطفاً گروهشو عوض نکنید که نتونه رول هایی که من در بدو عضویتم نوشتم رو بخونه. اجازه ندید آبروی مومن ریخته بشه.
نشون بدید کی رییسه خاهانوم اسکیتر.
ما پشت مدیریتیم.
از اینجا هم جُم نمیخوریم کما اینکه از دیگر جاها هم جم نخوردیم.

عکاسم عکس می‌گیرم. عکاسم عکس می‌گیرم. عکاسم عکس می‌گیرم.

Did You Get Any Of That?

پیام زده شده در: ۲:۱۲ دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶

ریتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۸:۲۷ دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
از سوسک سیاه به عنکبوت!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 205
آفلاین
مارکوس عزیز...
چون بلیت شما رو خودم پاسخ دادم، پس اینجا هم خودم بهتون جواب میدم.
اولا که شما میتونید بلیت رو دوباره باز کنید یا بلیت جدیدی ارسال کنید و جای این مسائل اینجا نیست.
در ثانی... من گفتم فقط با دلایل معقول گروه افراد عوض میشه و تجربه های جدید جزو دلایل معقول محسوب نمیشه. کما اینکه شما فعالیتی هم در تالار خصوصی ریونکلاو نداشتید و این یعنی در طول سه سال عضویتتون اصلا تجربه ای از حضور و فعالیت در ریونکلاو نداشتید که حالا بخواید تجربه ی جدیدی داشته باشید.
در مورد راهکارتون... داشتن شناسه های مولتی تخلف محسوب میشه و موجب بلاک شدن احتمالی شماست. ولی میتونید شناسه تون رو تغییر بدید.

موفق باشید.

تصویر کوچک شده

Only Raven

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.