هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۰:۲۳ دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷

کاراکتاکوس بورک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۰ چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۱۳ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
از هر طرف که فکرشو بکنی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
نام شخصيت انتخابي: کاراکتاکوس بورک

گروه : هافلپاف

ویژگی های ظاهری و اخلاقی: پیر و منفعت طلب. وی از هر گونه موقعیتی استفاده می کند تا به اهداف و خواسته هایش برسد. منفعت طلبی او به حدی است که حتی به نزدیک ترین دوستان و اعضای خانواده اش نیز رحم نمی کند و می تواند در یک لحظه همه را بفروشد و به دنبال خیر و صلاح خویش باشد. اما در این حال، علاقه بسیاری به افرادی که می توانند برای او مفید باشند دارد.

چوبدستی: 20 سانتی متر و از ریسه قلب اژدها و چوب بلوط

جارو: نداریم بابا!

معرفی کوتاه: وی از زمانی که دانش آموزی در هاگوارتز بود، شروع به جمع کردن عتیقه ها و اشیای قیمتی متعلق به هر فرد و گروه و حزبی بود و قدرت متقاعد کنندگی خوبی برای متقاعد کردن افراد برای فروش وسایلشان به او را داشت. در این راه از افراد بسیاری استفاده کرده بود و البته، این اعتقاد را داشت که به هر کسی که این روش ها را یاد می دهد، تا ابد در زیر دین او هستند و حتی اگر خود فرد نیز نخواهد، کاراکتاکوس باید بتواند از وی بهره های لازم را کشیده و به اهداف خود برسد و به همین دلیل، به تمام مایمکلک لرد ولدمورت چشم دارد و در صدد است تا جایی که می تواند، از دارایی های وی استفاده کند زیرا که این او بود که وقتی تام ریدل جوان به دنبال کار آمد، زیر بال و پرش را گرفت و او را به جایی رساند!

تایید شد.
خوش اومدین.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۲۰ ۱۲:۵۱:۵۰

پیام زده شده در: ۱۷:۰۶ شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷

نولا جانستون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۰ سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۸:۲۸ یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸
از ایرلـــند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 48
آفلاین
سلام، لطفا جایگزین بشه! ممنونم!

نام : نولا جانستون

گروه هاگوارتز: ریونکلا

والدین: لنیا فرولا_ هرولد جانستون

نژاد: اصیل زاده_ مادر ریونکلا و پدر گریفیندور

پاترونوس: اسب baystallion

چوبدستی: چهارده سانت و غیرقابل انعطاف ، از جنس چوب گردو و با ریسه ی قلب اژدهای ایرلندی

قدرت های ویژه : دارای تک موی پریزاد ارثی از مادربزرگ مادری

ویژگی های ظاهری: قد تقریبا بلند، صورت کشیده با رنگ پوست روشن ، چشماي مشكي با مژه هاي بلند و صاف... موهاي مشکی بلند تا كمر هميشه لخت و با تک موی پریزاد که معمولا قسمتی از موهاي مشكیش روي چشماش ريخته!

به چه چیزهایی علاقه مندع؟
رویاپردازی!
ایرلند و هرچیزی که راجع به ایرلندع!
کتاب و هرچی که راجع به کتابع!
عکاسی و هرچیزی که راجع به عکاسیه!

اوقات فراغت؟
کتاب
کتاب
کتاب
و عکاسی

تو چه موقعیت هایی خوشحاله؟
تو کتابخونه
تو سفر

چه چیزایی عصبانیش می کنه؟
آدمای بی حال!
توهین !
مسخره کردن رویاهاش!

انجام شد.

ویرایش شده توسط نولا جانستون در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۸ ۱۷:۱۰:۳۱
ویرایش شده توسط نولا جانستون در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۸ ۱۷:۱۳:۴۶
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۸ ۲۱:۱۷:۱۱

Is é grá an scéal is fearr, Is maith an scéalaí an aimsir.
«زمان بهترین قصه‏ گو و عشق بهترین قصه است»

پیام زده شده در: ۰:۱۶ شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷

کاراکتاکوس بورک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۰ چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۱۳ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
از هر طرف که فکرشو بکنی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
نام شخصيت انتخابي: گلرت گریندلوالد

گروه: هافلپاف

ویژگی های ظاهری و اخلاقی: موهایی سفید، بسیار خوشتیپ و خوش هیکل، جذاب، دلربا و البته خطرناک. نسبت به بقیه بسیار مشکوک ولی نسبت به دوستانش خیلی وفادار، حتی نسبت به آلبوس دامبلدور که اون همه مشکلات با همدیگه داشتند، تا آخرین لحظات قبل از دوئل معروفشون وفادار بود. ولی وقتی که عصبانی میشه هیچ کس و هیچ چیزی جلودارش نیست و می تونه در یک چشم به هم زدن هزار نفر رو به تلی از جسد تبدیل بکنه!

چوبدستی: ابرچوبدستی یاس کبود؛ اگرم نبود هر چوبدستی دیگه ای که دم دست باشه، فرق نمی کنه!

جارو: می خواد چیکار وقتی می تونه همینطوری هر جا خواست بره؟

معرفی کوتاه: گلرت، مردی که از پس گذر زمان اومده تا یه بار دیگه انتقامش رو از تمام مردم دنیا بگیره. کاری بکنه که یک بار دیگه اسمش به سر زبون ها بیفته و هیچ کسی نتونه یارای مقاومت در برابر اون رو داشته باشه. کسی که بار ها جنگیده و تونسته موفق بشه، باز هم قراره وارد میدان جنگ بشه. هیچ کس نمی تونه در چشم های گلرت نگاه بکنه و بعدش از زندگی نا امید نشه! گلرت گریندلوالد، اسمی که از این پس در هر جایی باشید، اسم او را خواهید شنید و ترس از قدرت اون، بر زندگی تمام جادوگران و ساحرگان و حتی ماگل ها، سایه خواهد انداخت.

+ گلرت گریندلوالد قبلی مثل اینکه خیلی وقته فعال نیست ، پس فکر کنم بر اساس قوانین سایت بتونم این شخصیت رو بردارم .

سلام.

خير. بعد از ايشون، شخص ديگه اي اين شناسه رو برداشتن.
لطفا شخصيت ديگه اي انتخاب كنين.

تاييد نشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۸ ۱:۱۷:۳۷

پیام زده شده در: ۲۲:۴۶ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷

کورمک مک لاگن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
نام: کورمک مک لاگن
گروه: گریفیندور
مشخصات:پسری قد بلند با مو هایی تقریبا سفید و خاکستری که در استفاده از جاروی پرنده و در دروازه باتی کوییدیچ بسیار مهارت داشت
نام پدر: شان مک لاگن
قد:1.87(یه چیزایی تو همین مایه ها)
توضیحات:کورمک مک لاگن یکی از اعضای باشگاه اسلاگ است که به وسیله ی عموی مشهورش با افراد مم و عالی مرتبه دنیای جادو گری در ارتباط است. او به کوییدیچ بسیار علاقه مند است و بهترین دروازبان تاریخ هاگوارتز نیز بشمار میرود و اگر به خاطر عشق هرمیون به رون نبود در حال حاضر در تیم گریف در دروازه بود
کلا زیاد اهل شرط بندی است و اکثرا هم در شرط ها را می بازد
برای نمونه می توان به بزرگترین شرط بندی تاریخ هاگوارتز اشاره کرد که کورمک در آن نیم کیلو تخم داکسی خورد و بعد هم به مدت 3 روز بی هوش بود
او همچنین در زمانی که پروفسور اسلاگهرن معلم معجون ها بود یکی از برترین شاگرد های کلاس بود و در تمام جشن هایی که اسلاگهرن در طول سال تحصیلی برگزار کرد نیز شرکت داشت او همچنین در ششمین سال از دوران تحصیلی در هاگوارتز عاشق هرمیون گرنجر بود
او همچنین برای حضور در تیم کوییدیچ گریفیندور در سال ششم رقابت سختی با رون ویزلی داشت که به خاطر ورد هایی که خانم گرنجر در روز انتخاب دروازه بان تیم بر علیه او استفاده کرد رقابت را به ویزلی باخت

معرفى شخصيتتون هنوز كوتاهه. لطفا بعدا برگردين و كاملش كنين.

تاييد شد.
خوش اومدين.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۶ ۲۳:۳۱:۴۸

پیام زده شده در: ۲۰:۰۷ چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷

کورمک مک لاگن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
نام: کورمک مک لاگن
نام پدر: شان مک لاگن
قد:1.87(یه چیزایی تو همین مایه ها)
توضیحات:کورمک مک لاگن یکی از اعضای باشگاه اسلاگ است که به وسیله ی عموی مشهورش با افراد مم و عالی مرتبه دنیای جادو گری در ارتباط است. او به کوییدیچ بسیار علاقه مند است و بهترین دروازبان تاریخ هاگوارتز نیز بشمار میرود و اگر به خاطر عشق هرمیون به رون نبود در حال حاضر در تیم گریف در دروازه بود
کلا زیاد اهل شرط بندی است و اکثرا هم در شرط ها را می بازد
برای نمونه می توان به بزرگترین شرط بندی تاریخ هاگوارتز اشاره کرد که کورمک در آن نیم کیلو تخم داکسی خورد و بعد هم به مدت 3 روز بی هوش بود

سلام و خوش اومدين.

معرفي شخصيتتون خيلي كوتاهه. لطفا كاملش كنين.

فعلا تاييد نشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۵ ۲۰:۵۷:۱۹

پیام زده شده در: ۲۳:۵۵ سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷

یوآن بمپتون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۵:۵۴:۳۲ جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
از اکسیژن به دی‌اُکسید کربن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 65
آفلاین
یوآن آبرکرومبی، روباه مکاری بود که در جنگل‌های آمازون زندگی می‌کرد. اون اونقدر موذی بود که بعضیا برای مرگش لحظه‌شماری می‌کردن. حتی بعضیا زمان مرگش رو تخمین می‌زدن. از بس که وراجی می‌کرد. از بس که به قول بعضیا، «بیش از حد، دیوار چهارم رو می‌شکست!»...

یوآن کاملاً دور از اجتماع بود و کل زندگیش رو بدون هیچ دوستی و رفاقتی گذرونده بود... اون توی دوست‌یابی یه آدم/حیوون ناموفق بود. غیرممکن بود که با کسی دوست بشه و طرف فرداش زیر تریلی هیژده چرخ نره!
امّا بالاخره یه روز، یوآن با یه گربه‌ی برعکس الرفتار هم‌نشین شد. این گربه اونقدر روی یوآن تأثیر گذاشت که باعث شد ذهنیت روباه نسبت به همه‌چی برعکس بشه. همه‌چی!

امّا خیلی از این هم‌نشینی نگذشت و کم‌کم اون رویِ موذیِ گربه نمایان شد. گربه شلغمی مسحور کننده به خوردِ یوآن داد. شلغمی که یوآن رو به خواب و خیال بُرد. گربه هم گرفتش و انداختش توی حوضی که مملوء از معجون «تغییر» بود...

مدت‌ها بعد، یوآن بالاخره تونست خودش رو از حوض بیرون بکشه. بلافاصله متوجه شد که اون... تغییر کرده...
تغییری که شوک سنگینی بهش وارد کرد!
اون، مؤنث شده بود... حتی مشخصات کارت ملّی و شناسنامه‌ش هم عوض شده بود:

نام: یوآن
نام خانوادگی: بمپتون
گروه: ریونکلاو
چوبدستی: چوب درخت بُزخره با مغز لاک ناخن و روکش پنککی

شناسه‌ی قبلی

ببین کی اینجاس!
تایید شد!

ویرایش شده توسط Yvonne در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۵ ۰:۵۳:۲۶
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۵ ۲:۰۱:۳۷

How do i smell?

پیام زده شده در: ۲۲:۲۳ دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۷

چارلى ويزلى

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۵ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 22
آفلاین
به نام خدا

نام : جارلی ویزلی

نام پدر : آرتور ویزلی

نام مادر : مالی ویزلی

گروه : گریفندور

معرفی : تقریبا هیچ اژدها شناسی نیست که من رو نشناسه.البته باید بگم که خانم رولینگ در معرفی من به مشنگ ها خیلی سهل انگاری کردند و همین باعث شد که توسط اداره کل جادوگری تو دردسر زیادی بیفتند.درست است که من را بیشتر به عنوان اژدها شناس میشناسید.اما من استاد بزرگی در زمینه هنر های سیاه و همچنین طلسم سازی و گیاه شناسی و .... هستم.در رومانی و حتی در تمام جهان جادوگران،من را دامبلدور زمان میخوانند.اما خود من بیشتر از هر چیز دیگر به اژدها ها چسبیده ام.دلیلش هم علاقه من به چند تا از آنان است که خودم بزرگشان کرده ام و نمیتوانم ترکشان کنم.
من در کودکی پرسی رو زیاد اذیت میکردم که همین الان از اون معذت خواهی میکنم.هرچند سن من و رون و فرد و جورج و جینی اونقدر به هم نخورد که بتونم زیاد اذیتشون کنم.در ضمن میخواهم بگویم که من در رومانی تنها در یک کلبه قدیمی زندگی میکنم و ساده زیستی را به همه چیز ترجیح میدهم.
دوستدارم در آخر بگویم که هرگز و هرگز به یک اژدهای خونخوار وحشی نزدیک نشوید.این را تجربه شخصی من ثابت کرده است که آنان بسیار بسیار خطرناک هستم.
برایتان روزی زیبا و شبی بدون اژدها آرزومندم.

معرفى شخصيتتون كمى كوتاهه.
لطفا بعدا كاملش كنين.

تاييد شد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۳ ۲۳:۱۶:۳۵

پیام زده شده در: ۲۱:۰۰ یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۷

چارلى ويزلى

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۵ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 22
آفلاین
به نام خدا

نام : هری پاتر

گروه : گریفندور

پدر و مادر : جیمز و لی لی پاتر

دشمن اصلی : لرد ولدمورت

علت معروفیت : کشته نشدن در مقابل طلسم مرگ(ادوبرا کادوبرا)و ایجاد زخمی همانند صاعقه

معرفی شحصیت : راستش شخصیت من نیازی به معرفی کردن نداره.تقریبا همه انسان های جادوگران من رو میشناسند."هی پاتر پسری که زنده ماند".هرچند علت معروفیت من این نیست.من به کمک هرمیون و رون تونستم ولدمورت را شکست بدم.آره درست شنیدید؛من از بردن اسم اون نمیترسم.من اون رو یک بار برای همیشه نابود کردم.هرچند آرزو دارم خانواده دروسلی ها رو هم نابود کنم.
پس از رسیدن به سن ازدواج با جینی ویزلی ازدواج کردم و چندین فرزند به دنیا آورم.تقریبا بعد از این همه سال در هاگوارتز،هنگامی که نام من برده میشود،به تمام اشخاص حس شجاعت می دهد.همان طور که نام اسنیپ به من حس فداکاری میدهد.هرچند که هر روز عذاب وجدان دارم به خاطری رفتاری که با او داشته ام.عزیز شخص من در دوران مدرسه،قویترین جادوگر زمان بعد از گودریک گریفیندور بود.یعنی "آلبوس پرسیوال وولفریک برایان دامبلدور".
در طول عمرم تجربیات تلخ بسیاری داشته ام.اما همواره آموخته ام که هیچ تلخی ای نمیتواند بر قدرت دوستی حاکم شود.آن دوستی ای که بین ما سه نفر بود،در هیچ کس پیدا نمیشد.
دوستان،من آموخته ام که سر چشمه جادو از دو جا تامین میشود.یا از خدا یا از شریر.ولدمورت از شریر انرژی میگرفت بنابر این نابود شد.باید مراقب باشیم که از کجا انرژی مان را میگیریم.

لطفا تائید کنید تا ظرفیت گروه ها دوباره پر نشده.

متاسفانه هري پاتر جزو شخصيت هاى خاصه و فقط در شرايط خاص به اعضا داده ميشه.

تاييد نشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۲ ۲۱:۳۶:۰۷

پیام زده شده در: ۱۹:۰۵ یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۷

مینروا مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۳:۳۷ چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
شناسه های بسته شده
پیام: 26
آفلاین
نام: مینروا مک گونگال

جانورنما: گربه

رییس برج گریفیندور

معلم درس تغییر شکل مدرسه(در زمان تحصیل هری پاتر و مدیر مدرسه در زمان فرزندان او)

چوب دستی: درخت راج و ریسه اژدها انعطاف پذیر و مناسب برای تغییر شکل

پاترنوس: گربه

خصوصیات ظاهری: دارای مویی همیشه بسته و قهوه ای با چشمانی به همان رنگ

خصوصیات اخلاقی: بسیار جدی و سخت گیر

معرفی کوتاه:(معرفی کوتاه یا داستانی از زندگی شخصیت مورد نظر): او استعداد هری پاتر در کوییندیچ را کشف می کند و به هری پاتر به عنوان شاگرد و زیر گروهش افتخار می کند. در نبرد با ولدمورت در هاگوارتز قلعه را در برابر هجوم او مقاوم می کند و برای اینکار تمام مجسمه های قلعه را به حرکت در می آورد.

در سال پنجم تحصیل هری پاتر در حضور آمبریج قول می دهد که به هری کمک کند که کارآگاه شود.

او قرار بود بعد از آلبوس دامبلدور مدیر مدرسه شود ولی به دلیل گرفتن وزارت خانه توسط لرد ولدمورت اسنیپ این پست را گرفت و بعد از او مینروا مدیر مدرسه شد.

در زمان سقوط لرد ولدرمورت یک روز تمام در مقابل درب خانواده دورسلی ها بوده تا ببیند هری پاتر را به دست چه خانواده ای می سپارند.

چندین بار هری را از اخراج از مدرسه نجات داده است.

فردی جدی اما مهربون و دوست داشتنی است.

انجام شد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۲ ۱۹:۱۳:۰۵

به پانمدی فکر کن، از مهتابی یاد بگیر، شاخدارو فراموش نکن، ازدم باریک انتقام بگیر.

پیام زده شده در: ۱۷:۰۱ یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۷

هستيا كرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۸ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۶:۴۸ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 21
آفلاین
نام :

هستیا کرو

زادروز:

۱۰فوریه

چوبدستی:

چوب سدر و ریشه ی قلب اژدها - ۲۶سانتی متر - کمابیش انعطاف پذیر

گروه هاگوارتز:

اسلیترین

توانایی های ویژه:

چفت کننده - خود دگرگون گر پیشرفته - دانشمند در زمینه ی تئوری جادوی دفاعی

والدین :

پدر جادوگر(مرگخوار) و مادر ساحره

خانواده :

خواهر دوقلوی فلورا کرو و برادر زاده ی آلکتو و آمیکوس کرو (هردو مرگخوار)

سرگرمی ها:

مطالعه - دعوا و داد و بیداد با فلورا - تمرین نفرین ها و طلسم های شوم با عمه ی مرگخوارش

ویژگی های ظاهری:

قد بلند با موهای مشکی تا روی کمر و کمی فردار با چشمان نقره ای (گاهی سبز یا آبی) و رنگ پریده

ویژگی های اخلاقی:

شوخ طبع به شدت راحت طلب و مغرور و گاهی هم به شدت مرموز

پاترونوس:

روباه

جانور نما:

روباهی نقره ای رنگ

تاييد شد.
خوش اومدين.

ویرایش شده توسط N.Black در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۲ ۱۸:۱۵:۴۷
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۲ ۱۹:۱۱:۵۱

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.