هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: مهد کودک دیاگون
پیام زده شده در: ۱۹:۲۷ یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷

اشلی ساندرز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۹:۳۱ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸
از لندن گرينويچ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 205
آفلاین
امسال مجبور تو بدترين مکان ممکن کار کنم،مهدکودک! پدر و مادرم مى رن پيش عموم که مى تونم بگم،کار کردن در مهد کودک بهتر از تحمل کردن پسر عمو هام هستند؛ اونا گوشيتو کش مى رن همه پياماتو مى خونن؛ براى اين اون از طرفت پيام مى فرستن، زيرت بادکنک مى زارن، بهتره ديگه بيشتر نگم.
اما وقتى پايم را تو مهد کودک گذاشتم ترجيح مى دادم برم پيش پسر عمو هام! بچه ها از هر طرف به طرف ديگر مى رفتن ؛ فيلم ترسناک در حال پخش بود:
- دارک شدو، من هميشه از اي فيلم متنفر بودم.( پسر عمو هام مجبورم کرده بودن ببينم!)

بچه ها شاخه هاى درخت را به سمت هم مى گرفتن و چرت و پرت هايى را زير لب مى گفتن:
- ادابادادابا!
-سستوم زبرا!

به سمت تلوزيون رفتم؛ تا يکى از ان کارتون هاى احمقانه را براشون بزارم که دو تا از بچه ها به سمتم امدن:
- شما اربابى؟
- شما به مربى مهدکودک مى گين ارباب!؟
- نه اسمت چى بود؟ اهان،بلدمورت!
- شما اين چيزا رو از کجا مى دونين؟

با زدن اين حرف هردو با قيافه هاى وحشت زده ازم دور شدن.روى تلوزيون يه کارتون احمقانه گذاشتم تا دورش جمع شوند ؛ اما انگار بى فايده بود:
- بچه ها وقت حاضر غايبه!

کاغذى که مدير بهم در اوردم،نوشته بود به جاى حاضر غايب بگو بپر بپر! بى خيال! چاره اى نيست.من فردا پيش پسر عموهامم ديگه تمومه!
- بچه ها وقته بپر بپره.

با تمام تعجب بچه ها دورم جمع شدن.

- خب بچه ها بشينين!

بچه هاهم اطاعت کردن.

- خب اسم هرکى رو خوندم بپره بالا.

اما تا خواستم اسم ها رو بخونم موهايم از پشت کشيده شد پسر قد کوتاه با موهاى تقريبا سفيد پشت سرم بود:
- چرا موهات اينقدر بدرنگه؟
- مگه چشه؟
- اخه رنگه...
- دليل نميشه چون موهام قهوه اى رنگ اون باشه برو بشين!خب داشتم مى گفتم: سارا، خب هست...اخرين نفر هم تامى، تامى کجايى؟
- تامى رو يه زن سياه پوش مو مشکى برد!
- چى ؟ولى باباش صبح اوردتش! نگفتن اونو کجا بردن؟

بچه با صورت احمقانه گفت:
- رفتن خونه ليدل ها!

تا حالا کسی با گیتار زده تو سرت!؟

پیام زده شده در: ۲۳:۲۳ شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

رون ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۳ پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۲:۴۰ چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱
از میتوکندری به راکیزه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 129
آفلاین
خلاصه:
لرد سیاه مرگخواران را به مهد کودک دیاگون فرستاده تا آنها به بچه ها از همین دوران شکل گیری شخصیت و روحیات، سیاه بودن را یاد بدهند.
هر یک از خدمت گزاران لرد ولدمورت، به شیوه خود به یاد دادن جادوی سیاه و چگونگی سیاه بودن به بچه های مهد کودک مشغول شدند.
بعضی شیوه خشونت آمیز مثل تمرینات سخت بدنی یا نشان دادن فیلم وحشتناک را برگزیدند و برخی دیگر از راه گفتگو استفاده کردند. گرچه چندان به نظر نمی آمد که در آموزش سیاهی به بچه ها موفق بوده باشند.

گویل از اینکه پاسخ مورد انتظارش را نگرفته بود، بد طوری شوکه شد. سپس چند ثانیه پوکر فیس شد و در آخر هم جیغ بنفشی کشید.
- قدرتمندترین نیرو عشق نیست. قدرتمندترین نیروی جهان طلسم آوداکداوارای اربابه!

بچه مذکور در مغزش فرو رفت و به بخش حافظه بلند مدت مراجعه کرد. کمی در آنجا گشت و گذار کرد و دریافت که تناقضی بین دانسته هایش به وجود آمده است؛ اما پیش از اینکه بخواهد حرفی به زبان بیاورد، گویل به او گفت:
- ببین بچه... تکرار کن قدرتمندترین نیروی جهان طلسم آوداکداوارای اربابه!
- قدرتمند ترین نیروی جهان عشقه!

گویل دندان هایش را به هم فشرد و دستش را بر سرش کوبید. رفت که ضربه ای به پس گردن بچه مذکور بزند تا عقلش سر جا بیاید اما سیم های بخش " پس گردن دیگران زدن " در مغزش پاره شدند و او از انجام این مهم عاجز ماند.

گویل چند دقیقه بدون هیچ هدفی به بچه و همچنین اطرافش نگاهی انداخت که ناگهان چشمش به هکتور افتاد.
- هی هکتور... تو مگه معجون مرگخوار کننده نداده بودی؟ چرا کار نکرد پس؟
- آها چیزه یادم رفت بهت بگم اشتباهی معجون سفید کننده بهت دادم ... و اینکه معجونش برگشت ناپذیره یعنی نمیشه با یه معجون دیگه سیاهش کرد و معجون مرگخوار کننده هم نداریم!

گویل لحظات سختی را سپری می کرد. آمپر بدنش به بالاترین حد خود رسیده بود. به سرعت به سمت معجون های هکتور رفت تا آنها را با شیشه شان روی سر معجون ساز مذکور بشکند اما پیش از آنکه بخواهد معجونی در دست بگیرد، از فرط عصبانیت مغزش پوکید و بدنش متلاشی و پودر شد و به اعماق زمین نفوذ کرد.

چند دقیقه بعد

پس از سر به نیست شدن گویل، هکتور راه های زیادی را برای آشنا کردن بچه با سیاهی به کار برده بود اما هیچ کدام نمی توانست اثر معجون سفید کننده را خنثی کند.
کمی نیز نگذشت که دیگر مرگخواران با چهره هایی که کلافگی در آن موج میزد، در حالی بچه ای را با خود می کشیدند به هکتور نزدیک شدند.

آنها از روش های زیادی همچون خشونت و نشان دادن فیلم ترسناک و روش های مسالمت آمیز همچون گفتگو استفاده کرده بودند اما انگار فایده ای نداشت. بچه ها نه تنها سیاه نشده بودند، بلکه عقل خود را کامل از دست داده بودند.
و حالا خورندگان مرگ، به دنبال معجون مرگخوار کننده هکتور بودند.

یکی از آنها روبه روری هکتور آمد.
- معجون مرگخوار کننده بده میخوایم اینا رو خیلی سریع سیاه کنیم.

هکتور دوباره اشتباهی معجون سفید کننده داد.
- بیا!

چند دقیقه بعد

- خب اینم از آخرین بچه که اونم این معجون رو خورد.

هکتور تازه متوجه شد که چه گندی را دوباره زده است.
- اوه دوباره اشتباه کردم و معجون سفید کننده دادم ... و اینکه معجونش برگشت ناپذیره یعنی نمیشه با یه معجون دیگه سیاهش کرد و معجون مرگخوار کننده هم نداریم!
- ینی چی؟
- چی ینی چی؟

همینطور گفتگو بین هکتور و مرگخوار مورد نظر ادامه داشت که ناگهان صدایی همه آنان را در جای خود میخکوب کرد.

بلاتریکس لسترنج در حالی که بچه ای در کنارش حضور داشت گفت:
- خدمت گزاران ارباب ... من این بچه رو به سیاهی کشوندم و فکر می کنم شما هم تونسته باشین جادوی سیاه رو به بقیه بچه ها هم یاد بدین... درست میگم آلکتو؟

آلکتو آب دهانش را به سختی قورت داد. بقیه هم همینطور. آنها نمی توانستند به بلاتریکس بگویند که چه فاجعه ای رخ داده است. دروغ هم نمی توانستند بگویند؛ ولی می توانستند دروغ بگویند و پیش از آنکه دروغ شان معلوم شود، فلنگ شان را ببندند.
آلکتو سری به نشانه تایید تکان داد.

- خیلی خب... بچه ها رو جمع کنید و تو گونی بندازید و به خونه ریدل ببرید ... ارباب باید روی بچه ها نظارت داشته باشن.

و مرگخواران که چاره ای جز پذیرفتن امر بلاتریکس نداشتند، بدون توجه به چه آینده ای که ممکن است در انتظارشان باشد، با کروشیویی بچه ها را در گونی انداختند و پشت سر بلاتریکس رهسپار خانه ریدل ها شدند.

ویرایش شده توسط رون ویزلی در تاریخ ۱۳۹۷/۶/۳۱ ۲۳:۴۱:۲۷
ویرایش شده توسط رون ویزلی در تاریخ ۱۳۹۷/۶/۳۱ ۲۳:۴۶:۲۸
ویرایش شده توسط رون ویزلی در تاریخ ۱۳۹۷/۷/۱ ۲۱:۴۴:۴۵

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۲۰ جمعه ۲ شهریور ۱۳۹۷

گرگوری گویلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۴ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۸:۲۲ دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
از زیر سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
آن طرف هم گویل دنبال کودکی با ریشه چینی-ژاپنی و ترجیها کره ای بود!

-پیدات کردم!

گویل به پسر بچه ای که ردایش را گرفته بود نگاه کرد.چینی یا کره ای نبود اما ژاپنی بود!قطعا بود!

-تو شبیه خودمی!مرگخواری ازت بسازم که نمونش تو تاریخ نباش.... صبر کن ببینم!تو گفتی پیدات کردم؟

پسر بچه تایید کرد

-آره!ببین!علامت رو ساعدت شبیه نقاشیه منه!

گویل به نقاشی پسر بچه نگاه کرد.علامت مرگخوارن بود!گویل میتوانست اولین عملیات موفق مرگخواران را...

-صبر کن ببینم!از کجا اینو دیده بودی؟
-رو دست اون ویبره ایه بود!

موفق شده بود!این بچه،کپی خودش میشد!ریشه کره ای-چینی-ژاپنی دار!هکتور دوست!علامت مرگخواران دوست!

-استاد هکتور معجون مرگخوار کننده میدین؟
-تکی نمیفروشم!یه جین دارم میخوای؟
-میخوام!

گویل و هکتور،طی یک حرکت سیرکی وار،یک کیسه گالیون را با یک کارتن معجون مرگخوار کننده جا به جا کردند!
گویل نشست جلوی پسره:

-ببین هرکودوم از این شیشه ها رو که سر بکشی صد گالیون بهت میدم!

پسر بچه،طی یک حرکت انتحاری،تمامی شیشه ها را در عرض یک دقیقه سر کشید!
گویل با نیشخند به پسره نگاه کرد:

-بگو ببینم!قدرتمند ترین جادوگر جهان کیه؟
-جادوگرو نمیدونم اما قدرتمند ترین نیروی جهان عشقه!

"تنها ارباب است که میماند"

پیام زده شده در: ۰:۱۶ سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷

آلکتو کرو old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۴ جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۰:۰۰ سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸
از ما هم شنفتن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
- بچه اصلا تو چیزی بلدی؟
- نه!
- جای امثال تو مهد کودک نیست تو باید می رفتی دیوونه خونه سنت دیاگون که همین بغله!

پاتریشیا که از بچه خنگ و کودن چیزی نصیبش نشده بود، زیر لب یک فحش فرانسوی داد و رفت تا دنبال یک بچه چیز فهم بگردد.
از آن طرف آلکتو با پسری دست و پنجه نرم می کرد که از اول ساکت سر جایش نشسته بود.

- خب ببین بچه اگه یه نفر بت زور گفت باس یه چوب بیسبال مث مال ما برداری، بکوبی به صورتش؛ اینطوری.

سپس چوب بیسبال را در صورت کودک دیگر کوبید. کودک شتک شده و جان به جان آفرین تسلیم نمود.

- فهمیدی چجوری بچه؟
- آره فقط یه سوال؟
- بپرس جوابتو می دیم بچه!
- مگه گاوی می گی ما؟

آلکتو ابتدا سرخ شد، سپس بنفش شد، حتی بعضی از شاهدان عینی معتقد هستند، قهوه ای هم شد! اما بر خلاف همیشه خونسردی خود را حفظ کرد.
- بچه می گیما تو فیلم دوس داری؟
- آره چطور؟
- می خوایم ببریم فیلم conjuring یکو ببینی، مو هات بریز... عه چیزه کلی بخندی!
- عه فیلم خنده داره؟
- آره! (به همین خیال باش! )

آلکتو دست کودک را گرفت و رفت تا از یکی از مربی ها بپرسد، سالن سینما مهد کودک کجاست.

اگر بار گران بودیم رفتیم!

پیام زده شده در: ۱۷:۲۸ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

پاتریشیا وینتربورن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۲ جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۰ سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷
از همون اول هم ازت خوشم نمی اومد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 146
آفلاین
پاتریشیا دختربچه را روبه روی خود نشاند و سپس تخته شاسی سیاه رنگی با نماد عقاب و نشان شوم که در هم تنیده شده بودند، به دست گرفت.
-اسم؟

دختربچه تکرار کرد:
- اسم؟... یعنی اسم بگم ؟ ... عه خب باشه... الون ... دورک... الون دورک؛ تازه خیلی هم قشنگه هم می شه بله پسرا گذاشت هم دخترا. (پاتریشیا چشم غره ای به دختربچه رفت )آهان منظورت اینه که اسم خودم رو بگم؟ خو چرا از اول نمی گی من ایلینا ایلوواتار ام ؛البت بروبچ دیدن اسمم یه نمه سخته ایلی صدام می کنند.

پاتریشیا سریعا این اطلاعات را یادداشت کرد.
- می دونی من چرا اینجام؟
- نه.

پاتریشیا سر بلند کرد و دختر خیره شد. فکرمی کرد لرد سیاه حداقل قبل از اینکه آن ها را به این ماموریت بفرستد ، شرح ماموریت را برای بچه ها و سرمربیان مهد گفته و حالا که انگار نگفته بود...
- می دونی لرد سیاه کیه؟
- نه.

پاتریشیا قیافه ی پوکرفیسی به خود گرفت اما بعد به این نتیجه رسید اگر خودش هم بچه داشت به این نتیجه می رسید که از شخصیتی مثل لرد سیاه برایض حرف نزند و به این نتیجه رسید از سوال های ساده تر شروع کند...
- مامانت کیه؟
- من مادر ندارم.
- بابات چی؟
- من پدر ندارم.
- می دونی کی مارا به وجود آورده؟
- خودم ،خودم را به وجود آوردم!
- از بته که به عمل نیومدی! حداقل می دونی آوداکداورا چیه؟
- نه.
-

I'm learning that who I'm is'nt so bad.The things that make me different are the things that make me

پیام زده شده در: ۱۷:۰۳ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

هستيا كرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۸ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۶:۴۸ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 21
آفلاین
اما اندکی آن طرف تر باقی مرگخوارا هنوز مشغول خیره نگاه کردن به بچه ها بودند تا اینکه یکی از جوان ترین ساحره ها پا پیش گذاشت. از روی موهای سیاه رنگ و در هم گره خورده ی او تشخیص دادنش زیاد سخت نبود نگاهی به اطراف انداخت.
- هی کیشته...بچه!
-کیشته دیگه چیه؟
- من ازت خواستم حرف بزنی ؟ بدون اجازه حرف می زنی؟ اسمت چیه؟
- اسم خودت چیه؟

ساحره ی مذکور نگاهی به دخترک گستاخ جلوی رویش انداخت و چوبدستی اش را در آورد . ملت امروزه اعصاب ندارن ! رودولف سریع- حالا چه به دلیل جنسیت دخترک چه به دلیل گرایش به جبهه ی سفید و مهربانی - جلو پرید.
- می گم پات ایشون یه ساحره ی با کمالاته نباید تا هرچی می شه چوبدستی بکشی که ! نگاه کن و یاد بگیر.

و ساحره ی مذکور که گویا پاتریشیا نام داشت و او را پات می نامیدند ، همراه با سایر مرگخواران به رودولف نگاه کردند.
- اسمت چیه عموجون ؟
- نازیلا ولی شما می تونین شاهزاده خانم صدام کنین.
- بـــعـــلــه. ببینم شازده بلدی جادو کنی؟
- نه عمو.
- پس.... بگو ببینم... آهان... اگه یکی بخواد با مشت بزنه تو حلقت چی کار می کنی؟
- منم می زنم تو حلقش!
- چه جوری؟
- با این دستای نرم ام!
-

مرگخواران درجالی که با کلماتی مانند "اَخ" و "پیف" و "مردک جلف" نگاهشان را از رودولف بر می گرفتند ، متفرق شدند و این وسط پاتریشیا هم دست دختربچه دیگری را گرفت تا هر چه سریع تر سیاه بودن را یادش بدهد و از شر این ماموریت خلاص شود...

پیام زده شده در: ۱۶:۱۳ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

ویزنگاموت، مرگخواران

بلاتریکس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱:۴۴:۵۴ یکشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۲
از زير سايه لرد سياه
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 828
آفلاین
اولین مرگخواری که دست به کار شد، بلاتریکس بود.
-هی... تو!
-من؟
-نه...پشت سریت!... بیا اینجا ببینم!

مخاطب بلاتریکس، دختر بچه ریزنقشی بود که یک گوشه نشسته ، پفکش را می خورد و کلا از داستان بی خبر بود.
بلاتریکس به آرامی نزدیک شد و بالا سرش ایستاد. دخترک با دیدن بلاتریکس بالا سرش، زرد شد... سرخ شد... بنفش شد... ولی قبل از آنکه سیاه شود، ضربه بلاتریکس پس کله اش فرو آمد و پفکی که به گلویش پریده بود، به بیرون پرتاب شد... ولی بیرون، ته حلق کرابی بود که دهانش را قدر یک کرگدن باز کرده و مشغول خمیازه کشیدن بود.

-دنبال من بیا.

مرگخواران با افسوس به دخترک که پشت سر بلاتریکس وارد اتاق شد، خیره شدند و در دل برای او طلب مغفرت کردند.

اما درون اتاق، بلاتریکس رو به روی دخترک نشسته و مشغول برانداز کردن او بود.
-خیلی لاغری... ریزی... نمیتونی از خودت دفاع کنی. بگو ببینم...اگه یکی بخواد بزنتت چیکار می کنی؟
-ام...خب...میشینم صحبت می کنم باهاش و سعی می کنم حلش کنم.
-صحبت چیه؟... باید همچین بزنیش که صدای تسترال بده! قبل اینکه اون بزنه، تو باید بزنی! از قدیم میگن که بهترین دفاع، حمله اس! جادو هم که بلد نیستی لابد!؟

بلاتریکس منتظر جواب دخترک نماند و بلند شد و دور او چرخید.
-خیلی خب... پاشو حاضر شو. باید ورزش کنی... اول یه ست سی تایی شنا و بعدش دور حیاط هیپوگریف پر! بعدشم نحوه مشت زنی و کجا زنی! پاشو ببینم...پاشو!

I was and am the Dark Lord's most loyal servant
I learned the Dark Arts from him

پیام زده شده در: ۲۱:۵۱ پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

كيگانوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۴۱ دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۹:۳۱ سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
از به تو چه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 83
آفلاین
مهد کودک دیاگون

ادوارد:

-اهم اهم.

منشی:

-بله بفرمایید.

ادوارد:

-ام....ما میخواستیم که.....

رودولف او را کنار زد و گفت:

-ما میخواستیم اینجا مشغول به کار شیم.جا هست؟

منشی:

-نه نیست.ولی میتونم سه تا جغد از هر کدوم بگیرم راه بدم.

مرگخواران دست به جیب شدند تا جغد هایشان را در بیاورند.

درون مهد کودک دیاگون

مرگخواران با دهان های باز به بچه هایی که از سر و کول هم بالا میرفتند و با جسد سرپرست بدبخت بازی میکردند خیره شده بودند.معلوم نبود لرد سیاه آن ها را کدام جهنم دره ای فرستاده بود.

اتش در پس شعله های سیاهی معنا پیدا میکند.

پیام زده شده در: ۲۳:۴۰ سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لایتینا فاست

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۳ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
دیروز ۲۰:۲۷:۲۴
از زیر بزرگترین سایه‌ جهان، سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
ریونکلاو
ایفای نقش
گردانندگان سایت
پیام: 375
آفلاین
سوژه جدید!

- مرگخواران ما جمع شید باهاتون کار داریم.

مرگخوارا همیشه آدم های گوش به صدای اربابی بودن، پس درحالی که گلبرگ و معجون‌ها و حتی رژلب های همدیگه رو میشکستن خودشونو به لرد رسوندن.

- ارباب معجون کار داشتن می‌خواین؟
- یه دهن بخونم براتون ارباب؟
- ارباب موهاتون نیاز به اصلاح ندارن؟

اگرچه با این حرف ادوارد، کل مرگخوارا به سمتش برگشتن و ادوارد هم چون دید ممکنه زیر بار نگاه‌های بقیه، تیغه‌های قیچیش خم شن، محو شد.

- مرگخواران ما امر مهمی هست...
- مطمئنم اینه که پرنسستون سو تغذیه داره.

نجینی از روی شونه لرد بالا خزید و فس فس کنان خودشو کنار سر لرد رسوند.

- ما که همین امروز نصف مرگخوارا رو دادیم خوردی.
- برای من کافی نیست پاپا.
- باشه خب دوجین مرگخوار دیگه هم میدیم بخوری.

نجینی فس فسی کرد که نشونه‌ی رضایتش بود و بعد از روی شونه لرد پایین اومد.

- مرگخواران ما... یه بار دیگه کسی حرفمونو قطع کنه به هزار قطعه مساوی تقسیمش میکنیم.
- ولی ارباب چجوری تقسیم...

لرد در یک حرکت چوبدستی شو در آورد و مرگخواری که میخواست حرف بزنه رو به هزارتا قسمت مساوی تقسیم کرد.

هرکدوم از تیکه‌های مرگخوار:

- خب می‌گفتیم. از اونجایی که ما ارباب آینده نگری هستیم به فکر تربیت نسل بعدی مرگخوارا از خردسالی هستیم. توی کوچه دیاگونم تازه یه مهدکودک باز شده. ماموریتتون اینه که هرکدوم از شما برین اونجا و به یکی از بچه‌ها سیاه بودن رو یاد بدین.

ویرایش شده توسط لایتینا فاست در تاریخ ۱۳۹۷/۲/۱۲ ۱۶:۰۷:۳۳

The MUSIC is making me growing
The only thing that keeps me awake is me knowing
There's no one here to break me or bring me down

Onlyتصویر کوچک شدهaven

پیام زده شده در: ۱۶:۰۶ شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
پست پایانی سوژه

مورگانا و لرد تصمیم داشتند تا به سازمان اسرار رفته تا شاید بتوانند آنجا راز این کوچک شدن یا به اصطلاح بچه شدن جسمی لرد و جمعی از مرگخواران و محفلی ها بفهمند...به همین سبب به سمت آسانسور رفتند تا به سازمان اسرار بروند...اما همین که د ر اسانسور باز شد، مامور اسانسور،جلوی ورود لرد کوچک شده و مورگانا را گرفت...
_کجا؟ورود اطفال ممنوعه!
_عه؟چرا؟
_کلا ممنوعه...همه چی ممنوعه!
_خب چرا؟
_چرا نداره...ممنوع کردن اسونه،کار رو راحت میکنه....شما فک کن مسئول پاسخوگیی هستی...بعد اگه سوال پرسیدن ممنوع باشه باشه،خوشبحالت نیست؟واس همین هی ممنوع میکنن!
_خب آخه این یه طفل عادی نیست...این یه طفل خارج العاده اس!
_چیکار میکنه مگه؟
_آوادا میزنه!

به محض تمام شدن جمله مورگانا،طلسم سبز رنگی از چوب دستی لرد خارج شد و مامور آسانسور درجا مُرد!
اما مامور وزارتخانه که تازه سر رسیده بود،جنازه مامور آسانسور را کف اتاقک آسانسور دید که بالای سر جنازه اش،یک ساحره بالغ و یک طفل ایستاده بودند!
_ایست...به نام قانون شما دستگیرین!
_چرا...من که کاری نکردم!:worry:
_پس کی این مامور وظیفه شناس رو کشته؟غیر شما دوتا کسی اینجا نیست...بچه که نمیتونه کسی رو بکشه،پس حتما تو کشتیش!

مامور وزارت خانه،با طلسمی،دست های مورگانا را بست و او را از اسانسور خارج کرد تا به همکارانش او را به عنوان یک قاتل،تحویل بدهد!
مورگانا و مامور از اسانسور خارج شدند اما لرد در حالی که لبخند شیطانی ای که به لب داشت،دکمه طبقه سازمان اسرار را فشار داد!

سازمان اسرار

لرد در حالی که در سازمان اسرار و قسمت ممنوعه گوی های پیشگویی قدم میزد،ناگهان توجه اش به گویی که نور از آن ساطع میشد،جذب شد....به سمت گوی رفت و آن را در دست گرفت تا به پیشگویی گوش دهد...
"معجون ساز ناشی...معجون بزرگ شدگی به جای چای صبحانه...اربابش کوچک و کوچکتر میشود..."
لرد تمام داستان را فهمید...آن چایی که آن روز خورده بود،چاییی نبود...بلکه معجونی از هکتور بود...طبق معمول!

لرد گوی را سرجایش گذاشت و به بقیه پیشگویی که راه حل برگشتن به حالت عادی بود را گوش نداد...به نظر میرسید لرد از این وضعیت ناراضی نباشد...با توجه به اتفاقات چند دقیقه پیش،لرد به این نتیجه رسید که حالا میتواند هر جنایتی مرتکب شود و کسی به او شک نکند!

پایان!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.