هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: در جستجوی راز ققنوس(عضویت)
پیام زده شده در: ۱۷:۱۳ دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷

ماتیلدا استیونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۱ پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
از کالیفرنیا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 359
آفلاین
سلام پروفسور. من همه ی کارهایی که شما گفتین رو کردم. الان میشه عضو شم؟

پست هات رو خوندم، از فعالیت و انگیزه ای که داری راضی بودم و به همین دلیل میخوام که بهت اعتماد کنم و اجازه ورود به محفل رو بهت بدم.
ورودت به این معنی نیست که کارها تموم شده، باید خیلی بیشتر با هم کار کنیم رو پست هات تا یه سری موارد ضروری اصلاح بشه. ما دنبال این نیستم که سبک خاص نویسندگیت رو از بین ببریم و برعکس خیلی بیشتر دوست داریم که هرکی خاص بودنش رو از دست نده. با این حال بازم باید کار کرد رو پست هات. چیزی که مخصوصا خیلی نظرم رو جلب کرد، ساختار کلی پستت از نظر زیبایی و ظاهری بود که چند تا نظر مختلف میتونی بشنوی تا کمکت کنن.

فعالیت تو انجمن محفل ققنوس یادت نره.

تایید شد.
به محفل ققنوس خوش اومدی.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۵ ۴:۲۲:۴۷

Cause i don't wanna lose you now
I'm looking right at the other half of me

پیام زده شده در: ۲۲:۱۵ شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷

ریونکلاو، محفل ققنوس

گادفری میدهرست

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۹ سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۱۲:۰۳:۴۷
از خونت می خورم و سیراب میشم!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
ریونکلاو
پیام: 229
آفلاین
سلام بر پروفسور دامبلدور! (برداشتن کلاه به نشانه ی احترام)
من خیلی طرفدار شمام و دوست دارم عضو محفل بشم. (پروانه های گوشتخوارم هم علاقه ی خاصی به خوردن مرگخوارها دارن!)

پ ن: شناسه ی قبلی

سلام گادفری عزیز،

پست های شناسه قبلت رو خوندم و بسیار لذت بردم. مخصوصا اون که من و یوآن رو وصلت دادی.

جدا از شوخی، کیفیت پست هات در سطح خیلی خوبی بودن و باز هم جای پیشرفت زیادی میبینم تو نوشته هات. توی محفل بیشتر در این مورد با هم کار میکنیم.

به محفل ققنوس خوش اومدی.
تایید شد.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۳ ۰:۵۰:۲۲

پیام زده شده در: ۲۱:۴۸ شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷

پنه‌ لوپه کلیرواتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۷:۰۴:۱۴ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
از گریمولد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 198
آفلاین
سلام پروف جان!
خوبین؟ نمیدونین چقد خوشحال شدم وقتی فهمیدم محفل برگشت!
خیل دوست دارم عضو محفل بشم پروف. یه اتاق کوچولوام بدین راضیمااااا.
میشه؟ میشه؟ میشه؟

سلام پنه لوپه عزیز،

چند تا پست قبلیت رو که خوندم پیشرفت خیلی خوبی داشتی. این بهم نشون میده که داری رو به جلو میری. پیشرفتت واسم قابل تحسینه. چیزی که ما تو محفل بهش اهمیت زیادی میدیم همین پیشرفت هست. مورد دیگه این هست که ما تو محفل سبک نویسندگی تحمیل نمیکنیم و بیشتر دوست داریم هرکی با سبک خاص خودش بنویسه و من این مورد رو تو چند تا از پست های شما دیدم.

به محفل ققنوس خوش اومدی،
تایید شد.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۳ ۰:۴۵:۴۵

💙
خوشی ها حتی در بدترین لحظات هم می تونن پیدا بشن ، فقط در صورتی که یادتون بمونه چراغ ها رو روشن کنید. (پروفسور جانِ جانان😍)💙

🎈ریونکلاوو عشقه!🎈

پیام زده شده در: ۱۶:۲۷ سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:

امیلی تایلر نوشته:
سلام پروفسور عزیز
منم یه تازه واردم که میخوام عضو محفل بشم ولی نمیدونم چیکار کنم.

میشه لطفا راهنماییم کنین ؟

سلام بر تو گریفیندوری عزیزم،

کلاه گروه بندی در مورد میزان شجاعت بالای خونت واسم تعریف کرده. از این نظر نگرانی ندارم که زمانی که محفلی شدی بتونی با سرعت پیشرفت کنی و همیشه از دوستان و خانواده ات با تمام وجود دفاع کنی. یه چند تا کار کوچیک انجام بده، بعد سریع بیا اینجا که به عضو شجاعی مثل تو نیاز داریم.

1)تالار گریفیندور : تالار خصوصی گروهت مخصوص این هست که کارت رو شروع کنی، نمایشنامه بزنی. از ناظر و اعضای هم گروهیت بخوای که کمکت کنن. اگر سوالی داری ازشون بپرسی و اونها هم مسلما دوست دارن که بهت کمک کنن تا پیشرفت کنی. با رون ویزلی تماس بگیر، ایشون هم گروهی شما و یکی از محفلی های خوب سایت هستن. اگر سوالی داشتی ازشون بپرس و راهنمایی بگیر که بتونی سریع پیشرفت کنی.

2) با آملیا ، رهبر الف دال تماس بگیر تا جایی برات تو الف دال پیدا کنه. الف دال به پیشرفت تازه وارد ها خیلی کمک میکنه. میتونی تو ماموریت هاشون شرکت کنی، حتی ماموریت شخصی از آملیا بخوای. مثل تالار خصوصی میتونی هر سوال و مشکلی هم داری از ایشون بپرسی.

3)وقتی نمایشنامه نوشتی، به تالار نقد برو و درخواست نقد بده. افراد قوی و با تجربه ای مسوول نقد پست ها هستن که بهت کمک میکنن کیفیت پست هات رو بالا ببری. از نکات ریز تا نکات حیاتی بهت آموزش میدن تا بهتر و قوی تر بشی.

4)تو انجمن محفل ققنوس فعالیت کن و پست بزن. پست های قبلی رو مطالعه کن با دقت و سوژه ها رو که متوجه شی ، ادامه شون بده. همیشه حواست باشه که جا برای نفر بعدی هم بذاری که بتونه بعد پست تو ادامه بده داستان رو.

در پناه عشق تو درسات موفق باشی امیلی عزیز.

پیام زده شده در: ۱۱:۰۳ سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷

امیلی تایلرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۱ شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۲ دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 15
آفلاین
سلام پروفسور عزیز
منم یه تازه واردم که میخوام عضو محفل بشم ولی نمیدونم چیکار کنم.

میشه لطفا راهنماییم کنین ؟

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

پیام زده شده در: ۱۰:۲۱ دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷

هستيا كرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۸ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۶:۴۸ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 21
آفلاین
با درود پروفسور دامبلدور عزیز .
ببخشید من خیلی دوست دارم عضو محفل بشم ولی شرایط رو نمی دونم .

شما اسلیترینی ها رو راه می دین ؟؟

صد البته که اعضای اسلیترین هم میتونن عضو محفل بشن. اسلیترین خونه یکی از شجاع ترین و بهترین جادوگرهایی هست که من میشناسم (سوروس اسنیپ). ما تو محفل به گروه و رنگ و کشور نگاهی نمیکنیم و همه رو به عنوان دوست و رفیق خودمون میشناسیم.

در نگاه اول به پست های قبلیت احساس کردم که نیاز به تمرین بیشتر داری ولی آخرین پستت رو که خوندم به این نتیجه رسیدم که نگاه اولم اشتباه بوده و نیازی به انجام مراحل عضویت نداری. اگرچه همچنان میتونی عضو الف دال بشی و فعالیت کنی.

به محفل ققنوس خوش اومدی.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۷/۳/۲۲ ۲۰:۲۸:۵۲
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۷/۳/۲۲ ۲۰:۳۰:۵۰

پیام زده شده در: ۱۹:۵۲ شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:

پروفسور فلیت ویک نوشته:
سلام بر دامبلدور عزیز:
من خیلی دوست دارم که جزء محفل ققنوس بشم.

تا برای روشنایی افکار قدم بردارم.

چطور میتونم عضو بشم.؟

سلام پروفسور، به سایت جادوگران خوش اومدی.

پست قبلیت رو که نگاه میکردم دیدم که درخواست عضویت مرگخواران دادی. پروفسور ، حقوق کم بود تو هاگوارتز؟ غذا بدمزه بود؟ چرا پشتت رو به سفیدی و محفل کردی و اونجا درخواست عضویت دادی؟ و بعد اینکه قبول نشدی به آغوش محفل برگشتی ؟

صد البته که خوشحالم از راه کج سیاهی به سفیدی برگشتی و همیشه از این جور اتفاقات استقبال میکنم. بنای محفل به اعتماد به اعضاش هست و خیلی ها یه فرصت دوباره ای بهشون داده شده. به شما هم همین فرصت رو میدم ولی باید چند تا کار انجام بدی اول.

)تو گروه خصوصیت ریونکلاو فعالیت کنی و از اعضای خوب اون گروه درخواست کمک کنی. اونها بهت کمک میکنن که با سایت بیشتر آشنا شی و همه چیزهای ریز و درشت رو متوجه بشی. در مجموع بهت کمک میکنن که بهتر شی و پیشرفت کنی.
با یوآن که یکی از بهترین اعضای محفل هست صحبت کردم. ایشون عضو گروه ریونکلاو هم هستن. میتونی باهاشون از طریق پیام شخصی تماس بگیری و اگر سوالی داشتی ازشون بپرسی. بعدها اگر دوباره درخواست عضویت بدی ایشون یکی از افرادی هستن که باید به من گزارش بدن که شما تلاش خوبی داشتی و پیشرفت کردی.

2) با آملیا ، رهبر الف دال تماس بگیر تا جایی برات تو الف دال پیدا کنه. الف دال به پیشرفت تازه وارد ها خیلی کمک میکنه. میتونی تو ماموریت هاشون شرکت کنی، حتی ماموریت شخصی از آملیا بخوای. مثل تالار خصوصی میتونی هر سوال و مشکلی هم داری از ایشون بپرسی.

3)وقتی نمایشنامه نوشتی، به تالار نقد برو و درخواست نقد بده. افراد قوی و با تجربه ای مسوول نقد پست ها هستن که بهت کمک میکنن کیفیت پست هات رو بالا ببری. از نکات ریز تا نکات حیاتی بهت آموزش میدن تا بهتر و قوی تر بشی.

4)تو انجمن محفل ققنوس فعالیت کن و پست بزن. پست های قبلی رو مطالعه کن با دقت و سوژه ها رو که متوجه شی ، ادامه شون بده. همیشه حواست باشه که جا برای نفر بعدی هم بذاری که بتونه بعد پست تو ادامه بده داستان رو.

سیاهی رو از قلبت با انجام این کارها خارج کن و در محفل با تمام دوستی و رفاقتش جلوت باز میشه.

به امید دیدار مجدد پروفسور.

پیام زده شده در: ۲۱:۲۰ جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷

پروفسور فلیت ویکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
از کرمان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
سلام بر دامبلدور عزیز:
من خیلی دوست دارم که جزء محفل ققنوس بشم.

تا برای روشنایی افکار قدم بردارم.

چطور میتونم عضو بشم.؟

S.o.l.t.a.n

پیام زده شده در: ۱۳:۴۰ پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:

ماتیلدا استیونز نوشته:
سلام پروفسور دامبلدور. خیلی خوشحال میشم یه جایی به من در طبقه ی پایین بدید که دم پنجره باشه که بتونم بیرون رو ببینم من از جاهای تنگ و تاریک خوشم نمیاد. دوست دارم به عنوان یه مشنگی به محفل بپیوندم. خیلی دوست دارم که علیه مرگخوران بجنگم. وقتی توی محفل باشم، فن هایی رو یاد بگیرم و از خودم خیلی خوب محافظت کنم. امیدوارم من را در جمعتان بپذیرید.

سلام ماتیلدا عزیز.

به سایت جادوگران خوش اومدی و امیدوارم با هم لحظات خوبی رو اینجا سپری کنیم.

شما در طول عضویتتون فقط یک پست نمایشنامه نوشتین (کارگاه نمایشنامه نویسی) که پست خوبی بود و نشون از استعداد شما داره. اما متاسفانه چون هنوز تو ایفای نقش فعالیت کافی نداشتین، به من ثابت نشده که علاقه و وفاداری شما نسبت به محفل چقدر هست و نمیتونم فعلا تاییدتون کنم. اما مطمئنما اگر کارهایی که گفتم رو انجام بدین کمتر از یک ماه میتونین خودتونو به عنوان یه سرباز سفیدی ثابت کنین و به عضویت محفل در بیایین.

1) تالار خصوصی هافلپاف : تالار خصوصی گروهت مخصوص این هست که کارت رو شروع کنی، نمایشنامه بزنی. از ناظر و اعضای هم گروهیت بخوای که کمکت کنن. اگر سوالی داری ازشون بپرسی و اونها هم مسلما دوست دارن که بهت کمک کنن تا پیشرفت کنی. تالار هافلپاف هم جز یکی از بهترین و صمیمی ترین انجمن های خصوصی هست.

در پناه عشق موفق باشی

پیام زده شده در: ۱۹:۰۷ چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷

ماتیلدا استیونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۱ پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
از کالیفرنیا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 359
آفلاین
سلام پروفسور دامبلدور. خیلی خوشحال میشم یه جایی به من در طبقه ی پایین بدید که دم پنجره باشه که بتونم بیرون رو ببینم من از جاهای تنگ و تاریک خوشم نمیاد. دوست دارم به عنوان یه مشنگی به محفل بپیوندم. خیلی دوست دارم که علیه مرگخوران بجنگم. وقتی توی محفل باشم، فن هایی رو یاد بگیرم و از خودم خیلی خوب محافظت کنم. امیدوارم من را در جمعتان بپذیرید.

Cause i don't wanna lose you now
I'm looking right at the other half of me

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.