هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۷:۱۴ شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷

هرميون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۰ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۱۹ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷
از خلاف آمد عادت بطلب کام
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 109
آفلاین
سلام پروفسور.
شرمنده بابت حمله ای که بهتون شد. گفتم بهشون که احمق بازی درنیارن، گوش ندادن.

1. ویژگی‌های خودتون، اعم از ظاهری و باطنی رو در نظر بگیرین و براساس اون بگین اگه قرار بود جانورنما بشین، جانوری که بهش تبدیل می‌شدین چی بود. شکل و رنگ و سایز و هرچی از جانورتون لازم می‌دونین رو توصیف کنین. (5 امتیاز)

چه سخت!
خب از ظاهر بخوایم بگیم من صورتم گرد و هیکلم کشیده ست، پس بنظرم به هیبت یوزپلنگ درمیام. ...طرفدار زیبایی و جینگیل پینگیل هم هستم...پس میشه یوزیلنگی که دم طاووس داره و اکلیل طلایی بهش پاشیدن. ...مهربونیم هم تبدیل میشه به این حلقه طلاییا و بالا سرم ایجاد میشه...چی شد!
به همین دلیل فکرکنم نخوام هیچوقت جانورنما بشم.

و اما سوال دوم.
هرماینی-یوزطاووس

lost between reality and dreams

پیام زده شده در: ۱۰:۱۱ شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷

تری  بوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۵ یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۲ چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 474
آفلاین
1. ﻭﯾﮋﮔﯽﻫﺎﯼ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ، ﺍﻋﻢ ﺍﺯ ﻇﺎﻫﺮﯼ ﻭ ﺑﺎﻃﻨﯽ ﺭﻭ ﺩﺭ ﻧﻈﺮ ﺑﮕﯿﺮﯾﻦ ﻭ ﺑﺮﺍﺳﺎﺱ ﺍﻭﻥ ﺑﮕﯿﻦ ﺍﮔﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﻮﺩ ﺟﺎﻧﻮﺭﻧﻤﺎ ﺑﺸﯿﻦ، ﺟﺎﻧﻮﺭﯼ ﮐﻪ ﺑﻬﺶ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﻣﯽﺷﺪﯾﻦ ﭼﯽ ﺑﻮﺩ. ﺷﮑﻞ ﻭ ﺭﻧﮓ ﻭ ﺳﺎﯾﺰ ﻭ ﻫﺮﭼﯽ ﺍﺯ ﺟﺎﻧﻮﺭﺗﻮﻥ ﻻﺯﻡ ﻣﯽﺩﻭﻧﯿﻦ ﺭﻭ ﺗﻮﺻﯿﻒ ﮐﻨﯿﻦ. ‏(5 ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ‏)

از اونجایی که بنده بسیار بسیار بسیار چست و چابک بوده و همچنین علاقه زیادی به شکل و شمایل "قلب" دارم، به احتمال خیلی زیاد شبیه "گوزن کله قلبی" خواهم شد.
(ربط چست و چابک بودن و گوزن رو خودتون پیدا کنید استاد. )
به خاطر اینکه من خیلی لوسم، دو عدد شاخ گنده و خفن هم خواهم داشت که در مواقع ضروری ازشون کمک بگیرم و از خودم دفاع کنم.

2. ﻓﺮﺽ ﮐﻨﯿﻦ ﮔﺮﻭﻫﯽ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﯽﻓﺮﻫﻨﮓ ﺷﻤﺎ ﺭﻭ ﺑﺎ ﯾﻪ ﺟﺎﻧﻮﺭ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﻭ ﺑﻬﺘﻮﻥ ﺣﻤﻠﻪ ﻣﯽﮐﻨﻦ. ﺗﺼﻮﯾﺮﯼ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﺘﯽ ﮐﻪ ﺟﺎﻧﻮﺭﻧﻤﺎ ﻫﺴﺘﯿﻦ ﻭ ﺣﺴﺎﺑﯽ ﻟﺖ ﻭ ﭘﺎﺭ ﺷﺪﯾﻦ ﺑﮑﺸﯿﻦ! ‏(5 ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ)

ایشون که می بینین من هستم.

Only Raven!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۵۱ جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷

نیمفادورا تانکس old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۶ شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۵۲ جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 114
آفلاین
سوال اول:
من فکر می کنم اگر بخواهم جانورنما بشم؛ حیوان پاندا را انتخاب می کنم چون پاندا ها پرخور، دست و پاچلفتی و خوش رو هستند؛ که کاملا با ویژگی های من سازگاری دارد.
پس اگر یک روز پاندایی دیدی که موی بدنش صورتی آدامسی است، مطمئن باشید اون من هستم. و می تونید یک لیوان نوشیدنی کره ای مهمانم کنید.

سوال دوم:
نقاشی

ویرایش شده توسط نیمفادورا تانکس در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۳:۰۷:۱۲
ویرایش شده توسط نیمفادورا تانکس در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۳:۰۸:۰۳

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۴۲ جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷

ماتیلدا استیونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۱ پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
از کالیفرنیا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 359
آفلاین
۱- ویژگی های خودتون اعم از ظاهریو باطنی رو در نظر بگیرین و بر اساس اون بگین اکه قرار بود جانور نما بشین، جانوری که بهش تبدیل می شدین چی بود. شکل و رنگ و سایز و هرچی از جانورتون لازم میدونین رو توصیف کنید( ۵ امتیاز)
۲- فرض کنین گروهی از مردم بی فرهنگ، شما رو با یه جانور واقعی اشتباه گرفتن و بهتون حمله می کنن. تصویری از خودتون در حالی که جانور نما هستین و حسابی لت و پار شدین رو بکشین! ( پنج امتیاز)

۱-خب من خیلی حسود و مهربونم. بیست چهار ساعت زندگیمو خوابم. اگه کسی منو در حین جانور نماییم، عصبانی کنه، ناخونمو تو گوشته اون شخص فرو می کنم. پس ترجیحا گربه می شدم. بهم هم می خوره. شکلم:" چشمای آبی، پشمالوی پشمالو، ترجیحا ماده، دمم همیشه بالا باشه، هم محلیام بهم میگن گنده بک ولی خیلی ریز نقشم. در حدی که فقط چهل سانتی مترم. هر وقت با حالت جانور نماییم راه میرم، به همه به زبون گربه ای تیکه می ندازم

۲- اینم از نقاشی گوگولیم:نقاشی

Cause i don't wanna lose you now
I'm looking right at the other half of me

پیام زده شده در: ۲۰:۴۳ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷

یوآن بمپتون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۵:۵۴:۳۲ جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
از اکسیژن به دی‌اُکسید کربن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 65
آفلاین
1. ﻭﯾﮋﮔﯽﻫﺎﯼ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ، ﺍﻋﻢ ﺍﺯ ﻇﺎﻫﺮﯼ ﻭ ﺑﺎﻃﻨﯽ ﺭﻭ ﺩﺭ ﻧﻈﺮ ﺑﮕﯿﺮﯾﻦ ﻭ ﺑﺮﺍﺳﺎﺱ ﺍﻭﻥ ﺑﮕﯿﻦ ﺍﮔﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﻮﺩ ﺟﺎﻧﻮﺭﻧﻤﺎ ﺑﺸﯿﻦ، ﺟﺎﻧﻮﺭﯼ ﮐﻪ ﺑﻬﺶ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﻣﯽﺷﺪﯾﻦ ﭼﯽ ﺑﻮﺩ. ﺷﮑﻞ ﻭ ﺭﻧﮓ ﻭ ﺳﺎﯾﺰ ﻭ ﻫﺮﭼﯽ ﺍﺯ ﺟﺎﻧﻮﺭﺗﻮﻥ ﻻﺯﻡ ﻣﯽﺩﻭﻧﯿﻦ ﺭﻭ ﺗﻮﺻﯿﻒ ﮐﻨﯿﻦ. ‏(5 ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ‏)

تصویر کوچک شده

بله، این موجودی که می‌بینین، جونورنمای منه. اسمش «مولتی»ـه. حالا با من همراه باشین و یواش یواش باهام بیاین جلو تا بفهمین چی به چیه.

مولتی دوتا کلّه داره که متشکل از کلّه‌های اندی و سندی هستش. از بس که شاد و شنگولم!

سینه‌ش به‌شکل کره‌ی زمینه. چرا؟ آقا من دلم گنده‌س! می‌فهمین؟ گنده‌س! به گندگی کره‌ی زمین!

اون بخشی که ظاهراً کمرشه و رنگش فیروزه‌ای-سبز-آبی هستش، والا ملّت معتقدن من آی‌کیوم پایینه. رک و راس بگم، فک می‌کنن من خرم. حالا کاری ندارم که چرت و پرت میگن، ولی خب، به هر حال اینم جزوی از جونورنمای منه. خرا رنگ‌شون اینجوریه دیگه.

اون پاهایی که جوراب آرژانتین پوشیدن، بخاطر اینه که کوییدیچ تو خون منه باو!

اون پاهای عقبی هم شبیه پاهای کانگوروئه. آخه من قبلاً هاگوارتز رو جهشی خوندم! جهشی در حد جهش‌های کانگورو!

اون دُمی هم که اون پُشت می‌بینین، دُم عقربه. آخه تعریف از خود نباشه، حرفام نیش داره.

حالا می‌رسیم به اون دستم که به‌شکل چاقوی سوییسیه. این یه حقیقتیه که خر بودنم رو تکذیب می‌کنه. من همه‌کاره‌م. من از پس هر کاری برمیام! من خفنم!

می‌مونه اون یکی دستم که به‌شکل آنتنه. هر خبری که به گوشم برسه، هر غیبتی که بشه، لو میدم!

2. ﻓﺮﺽ ﮐﻨﯿﻦ ﮔﺮﻭﻫﯽ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﯽﻓﺮﻫﻨﮓ ﺷﻤﺎ ﺭﻭ ﺑﺎ ﯾﻪ ﺟﺎﻧﻮﺭ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﻭ ﺑﻬﺘﻮﻥ ﺣﻤﻠﻪ ﻣﯽﮐﻨﻦ. ﺗﺼﻮﯾﺮﯼ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﺘﯽ ﮐﻪ ﺟﺎﻧﻮﺭﻧﻤﺎ ﻫﺴﺘﯿﻦ ﻭ ﺣﺴﺎﺑﯽ ﻟﺖ ﻭ ﭘﺎﺭ ﺷﺪﯾﻦ ﺑﮑﺸﯿﻦ! ‏(5 ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ)

چون جونورنمام غول‌پیکر که چه عرض کنم، چون سیاره‌پیکره، برای لت و پار کردنش، اگه موافق باشین یه شهاب‌سنگ رو سمت این جونور بفرستیم ببینیم چی میشه.

تصویر کوچک شده

بـــــهـــله!

پیام زده شده در: ۱۷:۳۷ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷

ماتیلدا استیونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۱ پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
از کالیفرنیا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 359
آفلاین
۱- ویژگی های خودتون اعم از ظاهریو باطنی رو در نظر بگیرین و بر اساس اون بگین اکه قرار بود جانور نما بشین، جانوری که بهش تبدیل می شدین چی بود. شکل و رنگ و سایز و هرچی از جانورتون لازم میدونین رو توصیف کنید( ۵ امتیاز)
۲- فرض کنین گروهی از مردم بی فرهنگ، شما رو با یه جانور واقعی اشتباه گرفتن و بهتون حمله می کنن. تصویری از خودتون در حالی که جانور نما هستین و حسابی لت و پار شدین رو بکشین! ( پنج امتیاز)

۱-خب من خیلی حسود و مهربونم. بیست چهار ساعت زندگیمو خوابم. اگه کسی منو در حین جانور نماییم، عصبانی کنه، ناخونمو تو گوشته اون شخص فرو می کنم. پس ترجیحا گربه می شدم. بهم هم می خوره. شکلم:" چشمای آبی، پشمالوی پشمالو، ترجیحا ماده، دمم همیشه بالا باشه، هم محلیام بهم میگن گنده بک ولی خیلی ریز نقشم. در حدی که فقط چهل سانتی مترم. هر وقت با حالت جانور نماییم راه میرم، به همه به زبون گربه ای تیکه می ندازم

۲- اینم از نقاشی گوگولیم: نقاشی

Cause i don't wanna lose you now
I'm looking right at the other half of me

پیام زده شده در: ۱۲:۴۷ چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۵۳:۱۷
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5464
آفلاین
تدریس جلسه اول

دانش‌آموزا یکی پس از دیگری وارد کلاس می‌شن و بعد از مقادیری با سردرگمی اطرافو چک کردن، بالاخره با دیدن زیراندازهای کوچیکی که گوشه‌ای تلنبار شده بود، در میابن که باید از اونا برای نشستن استفاده کنن.
اما چیزی که در نمیابن، پروفسور کوچیکشون بود که اتفاقا تو کلاس هم حاضر بود!

لینی که از مدت‌ها پیش و زودتر از همه به کلاس اومده بود، پشت میز و صندلی‌ای در اندازه‌ی هیبت خودش نشسته بود و با ورود هر دانش‌آموز، به امید اینکه دیده بشه گلوشو صاف می‌کرد. اما این "اهم و اوهوم" در نظر دانش‌آموزا تنها ویز ویزی می‌نمود که قاعدتا توجهی هم بهش نشون نمی‌دادن.

بالاخره لینی پس از اطمینان از این‌که همه وارد کلاس شدن، برای اینکه نشون بده مثلا تازه وارد کلاس شده و اصلا هم ضایع نشده، بال‌بالی می‌زنه و روی شاخه‌ی درختی می‌شینه. اما قبل از این‌که بخواد دهنشو باز کنه و شروع کلاسو اعلام کنه، زنجیره‌ای از اتفاقات رخ می‌ده که باعث می‌شه نشه که بشه که کلاس همچون یک کلاس عادی طی بشه.

- هی بچه‌ها! اونجا رو نگاه کنین! یه حشره! فک کنم امروز قراره در مورد اون یاد بگیریم. بیاین زودتر بگیریمش و نشون بدیم چقد دانش‌آموزای توانایی هستیم!

به محض پایان سخنرانی گهربار و کلاس‌خراب‌کنِ گرنت، همه‌ی دانش‌آموزا با فریاد "گوودااایی" به سمت پروفسور بخت‌برگشته‌شون هجوم میارن. بعضیا هم ترجیح می‌دن تکونی به خودشون ندن و صرفا با چوبدستی سعی می‌کنن طلسمایی که موجب شکار حشره می‌شه رو به سمتش روانه کنن.

دقایقی بعد

لینی که بالاخره تونسته بود از چنگال دانش‌آموزاش بگریزه و بهشون بفهمونه تدریس این کلاس بر عهده‌ی اونه، با بال‌هایی چاک خورده، ظاهری آش و لاش و از جنگ‌برگشته، چهره‌ای برافروخته به خودش گرفته بود و گوشه‌ای نشسته بود.
دانش‌آموزا هم از خجالت و ترس افتادن این درس، با شرمندگی هر از گاهی به چهره‌ی ترسناک لینی نگاهی می‌نداختن و دوباره سرها در گریبان فرو می‌بردن.

کل تصورات لینی از جلسه‌ی اول رویاییش و تدریس انگشت به دهان کنش، به فنا رفته بود. دیگه نه حرفی برای گفتن داشت و نه درسی برای دادن، حداقل برای این جلسه. برای همین تنها به گفتن یک جمله کفایت می‌کنه.
- بعنوان تکلیف، قراره همین بلایی که امروز سر من اومد، سرتون بیاد!

تکونی به چوبدستیش می‌ده و بعد از نمایان شدن تکالیف، با پروازی که به دلیل آسیب‌دیدگی بال‌هاش بی‌شباهت به هلی‌کوپتر نبود اونجا رو ترک می‌کنه.

تکالیف:
1. ویژگی‌های خودتون، اعم از ظاهری و باطنی رو در نظر بگیرین و براساس اون بگین اگه قرار بود جانورنما بشین، جانوری که بهش تبدیل می‌شدین چی بود. شکل و رنگ و سایز و هرچی از جانورتون لازم می‌دونین رو توصیف کنین. (5 امتیاز)
2. فرض کنین گروهی از مردم بی‌فرهنگ شما رو با یه جانور واقعی اشتباه گرفتن و بهتون حمله می‌کنن. تصویری از خودتون در حالتی که جانورنما هستین و حسابی لت و پار شدین بکشین! (5 امتیاز)

توضیح سوال 1: مثلا خیلی خوابالو و تنبل هستین و براساس این ویژگیتون حدس می‌زنین در صورت جانورنما شدن تبدیل به خرس تنبل می‌شین! یا مثل انیمیشن زوتوپیا خیلی کند هستین ولی اسمتون فلشه و خیلیم ادعای سرعت دارین و یوزپلنگ می‌شین.
این یه مثال ساده و تنها متکی به یک ویژگیه، ولی ازتون انتظار دارم خلاقیت به خرج بدین و ویژگی‌های مختلفی رو در نظر بگیرین و حتی اگه یه جانور من‌درآوردی شد هم مهم نیست. اصلا هم لازم نیست منطقی و علمی باشه، پذیرای هرگونه طنز و خلاقیت هستیم.

توضیح سوال 2: روی کاغد یا با نرم‌افزار paint و امثال اون فرقی نداره، فقط یه نقاشی بکشین و عکسشو بذارین. از عکسای آماده تو اینترنت حتی در صورتی که با فوتوشاپ قراره تغییرش بدین اجتناب کنین. می‌تونین اگه از تصویری خوشتون اومد خودتون از نو بکشینش.
یه نمونه‌شم که خودم کشیدم و وسط پسته.

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۳۷ چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۵۳:۱۷
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5464
آفلاین
تدریس جلسه اول

دانش‌آموزا یکی پس از دیگری وارد کلاس می‌شن و بعد از مقادیری با سردرگمی اطرافو چک کردن، بالاخره با دیدن زیراندازهای کوچیکی که گوشه‌ای تلنبار شده بود، در میابن که باید از اونا برای نشستن استفاده کنن.
اما چیزی که در نمیابن، پروفسور کوچیکشون بود که اتفاقا تو کلاس هم حاضر بود!

لینی که از مدت‌ها پیش و زودتر از همه به کلاس اومده بود، پشت میز و صندلی‌ای در اندازه‌ی هیبت خودش نشسته بود و با ورود هر دانش‌آموز، به امید اینکه دیده بشه گلوشو صاف می‌کرد. اما این "اهم و اوهوم" در نظر دانش‌آموزا تنها ویز ویزی می‌نمود که قاعدتا توجهی هم بهش نشون نمی‌دادن.

بالاخره لینی پس از اطمینان از این‌که همه وارد کلاس شدن، برای اینکه نشون بده مثلا تازه وارد کلاس شده و اصلا هم ضایع نشده، بال‌بالی می‌زنه و روی شاخه‌ی درختی می‌شینه. اما قبل از این‌که بخواد دهنشو باز کنه و شروع کلاسو اعلام کنه، زنجیره‌ای از اتفاقات رخ می‌ده که باعث می‌شه نشه که بشه که کلاس همچون یک کلاس عادی طی بشه.

- هی بچه‌ها! اونجا رو نگاه کنین! یه حشره! فک کنم امروز قراره در مورد اون یاد بگیریم. بیاین زودتر بگیریمش و نشون بدیم چقد دانش‌آموزای توانایی هستیم!

به محض پایان سخنرانی گهربار و کلاس‌خراب‌کنِ گرنت، همه‌ی دانش‌آموزا با فریاد "گوودااایی" به سمت پروفسور بخت‌برگشته‌شون هجوم میارن. بعضیا هم ترجیح می‌دن تکونی به خودشون ندن و صرفا با چوبدستی سعی می‌کنن طلسمایی که موجب شکار حشره می‌شه رو به سمتش روانه کنن.

دقایقی بعد

لینی که بالاخره تونسته بود از چنگال دانش‌آموزاش بگریزه و بهشون بفهمونه تدریس این کلاس بر عهده‌ی اونه، با بال‌هایی چاک خورده، ظاهری آش و لاش و از جنگ‌برگشته، چهره‌ای برافروخته به خودش گرفته بود و گوشه‌ای نشسته بود.
دانش‌آموزا هم از خجالت و ترس افتادن این درس، با شرمندگی هر از گاهی به چهره‌ی ترسناک لینی نگاهی می‌نداختن و دوباره سرها در گریبان فرو می‌بردن.

کل تصورات لینی از جلسه‌ی اول رویاییش و تدریس انگشت به دهان کنش، به فنا رفته بود. دیگه نه حرفی برای گفتن داشت و نه درسی برای دادن، حداقل برای این جلسه. برای همین تنها به گفتن یک جمله کفایت می‌کنه.
- بعنوان تکلیف، قراره همین بلایی که امروز سر من اومد، سرتون بیاد!

تکونی به چوبدستیش می‌ده و بعد از نمایان شدن تکالیف، با پروازی که به دلیل آسیب‌دیدگی بال‌هاش بی‌شباهت به هلی‌کوپتر نبود اونجا رو ترک می‌کنه.

تکالیف:
2. فرض کنین گروهی از مردم بی‌فرهنگ شما رو با یه جانور واقعی اشتباه گرفتن و بهتون حمله می‌کنن. تصویری از خودتون در حالتی که جانورنما هستین و حسابی لت و پار شدین بکشین! (5 امتیاز)

توضیح سوال 1: مثلا خیلی خوابالو و تنبل هستین و براساس این ویژگیتون حدس می‌زنین در صورت جانورنما شدن تبدیل به خرس تنبل می‌شین! یا مثل انیمیشن زوتوپیا خیلی کند هستین ولی اسمتون فلشه و خیلیم ادعای سرعت دارین و یوزپلنگ می‌شین.
این یه مثال ساده و تنها متکی به یک ویژگیه، ولی ازتون انتظار دارم خلاقیت به خرج بدین و ویژگی‌های مختلفی رو در نظر بگیرین و حتی اگه یه جانور من‌درآوردی شد هم مهم نیست. اصلا هم لازم نیست منطقی و علمی باشه، پذیرای هرگونه طنز و خلاقیت هستیم.

توضیح سوال 2: روی کاغد یا با نرم‌افزار paint و امثال اون فرقی نداره، فقط یه نقاشی بکشین و عکسشو بذارین. از عکسای آماده تو اینترنت حتی در صورتی که با فوتوشاپ قراره تغییرش بدین اجتناب کنین. می‌تونین اگه از تصویری خوشتون اومد خودتون از نو بکشینش.
یه نمونه‌شم که خودم کشیدم و وسط پسته.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۶ ۱۲:۴۶:۴۵

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۲۴ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶

پیوزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۱ جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱:۰۵ شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 49
آفلاین
نمرات جلسه آخر بوق های هاگوارتز و بیناموس بازی های مدرسه

گرگوري گويل ٢٧

آمليا فيتلوورت ٢٩

جسيكا ترينگ ٢٩

جيسون ساموئلز ٢٥

دورا ويليامز ٣٠

رز زلر ٢٣:ببخشيد اين چي بود؟
ظاهر پست كه جالب نبود، سوژه تون كه واقعا تعريفي نداشت، طول پست كه خيلي زياد بود اصلا.
از شما همچين انتظاري نميرفت!!!

ليني وارنر ٣٠ : چي بگم؟

آنجلينا جانسون ٢٩

آرتور ٣٠

گودريك گريفيندور٣٠: خوشحال شدم كه تو كلاسم ديدمت، واقعا مثل قديمي و تغييري نكردي...

مينروا مك گوناگل ٢٩

رز ویزلی ٣٠ : سوژه قشنگي بود.

گويندالين مورگن29: تو تكليف اول خوب ظاهر شديد ولي تو تكليف دوم علائم نگارشي رو يادتون رفت. ٣ تا هم اينتر زديد.

پروتي پاتيل ٣٠: حرفي ندارم!

آرسينوس جيگر: انتظار داري چي بگم؟ 30

نيوت اسكمندر ٣٠: دمت گرم...!

جيني ويزلي ٣٠: ديالوگ بازي خيلي جالبي بود، دوستش داشتم!

مون٢٨:

آليشيا اسپينت ٢٧

لايتنا فاست ٣٠

كتي بل ٣٠: بههلهههههههه!

الستور مودي: اوه مودي! مودي! نه مودي! واي مودي، هاي مودي! بيا در آغوشم برادر! ٣٠

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۸ ۱۱:۲۹:۰۵

ویروسر!

آیم ناثینگ برو!

کن آی هّو ا لیدل پرّویسی پلیز؟!

عمق داره!

مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیجنگم بــــــــــــــــــرای خودم...!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۱۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶

الستور مودی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۸ پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۳:۱۵ چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
از دور مراقبتم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 337
آفلاین
1.

مودی تق‌تق کنان در مناطق کوهستانی اسلش جنگلی سیاهکل پیش می‌رفت. همانطور که همه ی حواس پنج‌گانه‌اش بر روی پیش‌فرض فوق حساس قرار داشتند، متوجه صدای تق‌تقی به غیر از پای چوبی خود شد.
مودی علاوه بر حواس پنج‌گانه و حتی بنا بر روایت‌ها شش گانه ی مثال زدنی، یک چشم برزخی هم داشت که در مواقعی اینچنینی بسیار به کارش می‌آمد. مودی چشم برزخی‌اش را در کاسه چرخاند و چرخاند تا اینکه منبع صدا را در داخل غاری در نزدیکی‌اش مشاهده کرد. مودی که تحت هیچ عنوان و شناسه‌ای بی‌ناموسی را بر نمی تابید، افروخته و غضب زده به سمت دهانه غار رفت و داد کشید:
-دوال پای آقا! برادر دوال پا! مرتیکه بی‌ناموس بکش بیرون تا خودم نیومدم تو جفتتون رو کروشیو نکردم!
-جان؟
- میگم تن لشت رو بکش بیرون غار کارت دارم.

مودی دوال پای مرد را دید که رفت به سمت کپه لباس‌های روی زمین و چیزی تنش کرد. سپس در جلوی ورودی غار ظاهر شد.

- پیژامه پارتیه؟
- جان؟
- شما هم که همش میگی جان، جان برادر. میگم به اطرافت نگاه کن، اینجا لاس وگاسه به نظرت؟
- خیر.
- اینجا مجمع الجزایر قناریه به نظرت؟
- قناری داره جنگل‌هاش ولی خیر. خیر.
- خوب پس آخه بی‌ناموس! بی‌شرف! بی‌عزت! وسط جنگل توی غار جای اینجور کارهاست؟ بچه مدرسه ای رد میشه از این سایت!
- کدوم کارها؟
- من احمق به نظرت میام؟
-خیر.
- من ابله به نظرت میام؟
- خیر! خیر!
- من خرفت نفهم به نظرت میام؟
- خیر جسارته! خیر!
- خب پس آخه بی‌ناموس...
-جان؟
- بذار تموم کنم! بی ناموس! لنتی! قرمه سبزی ساب! پیوز پدر! وسط جنگل توی غار؟
- چیکار کنم الان ولم کنی؟
- حالا داریم حرف می‌زنیم.

مودی این را گفت و دفترچه یادداشت جیبی‌اش را بیرون کشید.
- خوب تعریف کن ببینم، این طرفا چیز مشکوکی ندیدی؟ از دار و دسته ی میرزا برام بگو.
- ببین، من داشتم نسلم رو نجات می‌دادم. از هیچ میرزایی هم این طرفا خبر ندارم.
- نسل نجات میدی پس واسه من وسط غار تو جنگل...
- بابا اینا سرویس کردن من رو انقدر اومدن به انواع و اقسام روش‌ها مجبورم کردن به جفت گیری.
- برگردیم به بحث در مورد میرزا...

۲.

یک راه حل دو سر سود اینه که پیوز رو تبعید کنیم قاطی دسته ی دوال پاها تا از چیزای قشنگی که بلده یادشون بده، ما هم از شر یک بی‌ناموس راحت شیم.

چوبدستی لازم نیست..
به یک ضربه ی عصایم بند هستید!

تصویر کوچک شده

×××××

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.