هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس پيشگويي
پیام زده شده در: ۲:۴۲ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷

آرتور ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۲ جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۳:۲۰ جمعه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱
از خانه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
۱_ توی چه شرایطی رنگ مه توی گوی عوض میشه؟ (۷ نمره)

در شرایطی که حتی فکرشم نمیکنی. مال شما اینطوری نیست؟ پس چرا مال من وقتی فکر میکنم رنگش ثابته، عوض میشه و برعکس. تو گوی هم شانس نداشتیم. اصا از اولشم روزگار با من بد بود. همیشه بدشانس بودم. من دیگه نمیخوام زندگی کنم. گوی هم با من نامهربونه.

۲_ چرا گوی پیشگویی گرده؟( ۳ نمره)

چون میتونه؟ نُچ؟ هر دلیلی میتونه داشته باشه. مثلا چون گرده، راحت تر میشه حملش کرد یا شایدم به این خاطر گرده که مکعب نیست! یا حتی به این خاطر میتونه گرد باشه که ابهتش بیشتره. نمیدونم چه ربطی داشت، ولی اینم دلیله دیگه. اصلا چرا زمین گرده؟ به همون دلیل هم گوی گرده.
راستی استاد شما 7 رو 10 میدین؟

معتقد به روماتیسم در حد آرتریت و آرتریت روماتوئید

فرزند بیشتر، زندگی بهتر!

پیام زده شده در: ۱۷:۳۳ یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷

آلکتو کرو old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۴ جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۰:۰۰ سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸
از ما هم شنفتن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
1. ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﭼﻪ ﻋﻮﺍﻣﻠﯽ ﺭﻧﮓ ﻣﻪ ﺗﻮﯼ ﮔﻮﯼ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﺸﻪ؟

عرض کنیم به خدمت گرامی تون که ما اصلا هیچی از این دانش ظریف و عمیق تو کت مبارکمون نمیره! ولی طبق تجربیات بنده وقتی رنگ عوض می شه که تغییر حالت در رفتار، گفتار و افکار ملت رخ می ده. مثلا وقتی رنگ گوی عوض شد که ما احساس تهوع کردیم. بله رنگ گوی سبز شد! یا مثلا اونروزی که با برو بچ محله حال یه بچه مشنگو گرفتیم، گوی قرمز شد چون ما خیلی خیلی عصبانی بودیم. یا مثلا موقعی که اون پسره که تو سه دسته جارو همش تو کف ما بود و به ما زل می زد بهمون گل داد، رنگ گوی سیاه شد که این یعنی اوج انفجار و درست وقتی که حال پسره رو گرفتیم و فکش رو پایین آوردیم گوی بی رنگ شد یعنی، اوج خونسردی.

2. ﭼﺮﺍ ﮔﻮﯼ ﭘﯿﺸﮕﻮﯾﯽ ﮔﺮﺩﻩ؟

از اوجایی که ما خیلی به تحقیق و پژوهش و اینجور مسائل علاقه مندیم، رفتیم در این مورد تحقیق کردیم. خب گوی ها پیشگویی گوی هایی هستند که باید اتفاقات که بعدا رخ داده رو از پیش بگویند. خب این یعنی چی؟ این یعنی به زبون خودمون باید آینده رو پیش بینی کنن. طبق تحقیقات شخص خودمون گوی های پیشگویی در ابتدا به شکل هرم بودن که در مصر ساخته شدن. پیشگو های مصری با اونها به مشکل بر خوردن چون فهمیدن این هرم ها کانون مشخصی ندارن به خاطر همین، آینده رو چپ اندر قیچی می دیدن! وقتی که یک پیشگو آینده پادشاه وقت مصر رو اشتباه پیشگویی کرد و باعث مرگ اون شد، دستور دادن که همه هرم های پیشگویی رو، نابود کنن. این کار باعث کساد شدن بازار پیشگویی و کلا ناپدید شدن پیشگو ها، شد. بعد از این کار یک جادوگر روسی تمام اشکال هندسی رو امتحان کرد تا در کره کانون ثابت و مرکزی یافت. پس از آزمایش، این گوی ها به استاندارد جهانی رسیدن و از اون موقع به بعد از گوی برای پیشگویی استفاده می شه.

اگر بار گران بودیم رفتیم!

پیام زده شده در: ۱۵:۱۷ یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷

لیزا چارکس old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۳:۵۶ سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
از دشت مگس‌ها!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 54
آفلاین
یه جین تکلیف آوردم، دل لیسامون رو بردم.

1. ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﭼﻪ ﻋﻮﺍﻣﻠﯽ ﺭﻧﮓ ﻣﻪ ﺗﻮﯼ ﮔﻮﯼ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﺸﻪ؟

خب اینجا باید نوع گوی رو هم در نظر گرفت. مثلا گوی یک محفلی همیشه رنگ مه های امیدبخش و گرم داره ولی گوی یک مرگخوار رنگ مه ش تیره و سرد و ایناست.
حتی میشه گفت گوی یک عنکبوت ناز به رنگ مه نارنجی مخملی خیلی خوشگل و ناز است و گوی یک کرم ابریشم، رنگ مه یشمی و لجز است.
آممم...در بعضی هم مثل آمبریج جان صورتی وناز و گوگولی است و در بعضی دیگر مانند مک گونگال این رنگ مه سبز خواهد بود.
حتی دیده شده رنگ مه گوی یکی از ویزلی ها به جای قرمز، زرد شده است و اون ویزلی دیگر اون ویزلی سابق نشده است.

2. ﭼﺮﺍ ﮔﻮﯼ ﭘﯿﺸﮕﻮﯾﯽ ﮔﺮﺩﻩ؟

کره زمین گرده، توپ والیبال ماگلی گرده، آرنولد گرده، و حتی در مواقعی دیده شده که هرمیون گرنجر هم گرده.
حالا چرا نباید یک گوی پیشگویی خیلی دوس داشتنی گرد نباشه؟ این گوی چی از توپ والیبال ماگلی کم داره که گرد نباشه؟ حتی اون طراح سوال هم حسود بوده که نمیتونه ببینه گوی جانم گرده.

خب دلیل منطقی ترش هم اینه که از یه گوی مربعی نمیشه همه جاهارو دید ولی از یه گوی گرد میشه کلی جاها رو دید.

Courage doesn’t mean
.you don’t get afraid
Courage means you don’t
.let fear stop you

پیام زده شده در: ۱۵:۰۹ یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لایتینا فاست

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۳ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
دیروز ۲۰:۲۷:۲۴
از زیر بزرگترین سایه‌ جهان، سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
ریونکلاو
ایفای نقش
گردانندگان سایت
پیام: 375
آفلاین
سلام استاد.
کف دستمونو بدیم فالمونو بگیرین استاد؟

میدونین این رگ گوی کاملا به حال و هوای گوی ربط داره. میپرسین یعنی چی؟ توضیح میدم الان.
یعنی این که مثلا شما توی یه روز بارونی میاین پیشگویی کنین و گوی‌تونو میذارین جلوتون و دستتونو با حالت خیلی خفنی روش میکشین که پیشگویی کنین و آینده رو بینین، بعد یه مه خاکستری توی گوی پخش میشه. حالا منو شما که ریونی‌ایم استاد و زود اینو میفهمیم که این یعنی گوی حال و هوای پیشگویی نداره و درحال حاضر افسرده شده. گاها دیه شده که توی مه خاکستری، یه رگه‌های نسکافه‌ای رنگ هم توی گوی هست که معنیش اینه که گوی ترجیح میده بره لب پنجره و در فراق اون گوی خوشگل جذابه، وقتی داره بارونو میبینه قهوه یا نسکافه بخوره.
بعد حالا در عوض شما یه روز دیگه میاین پیشگویی کنین، گوی از دستتون لیز میخوره و کلی روی زمین قل میخوره و درنهایت شما میگیرینش و جلوی خودتون می ذارین. بعد وقتی که منتظرین یه چیزی توی گوی ببینین، یه مه سبز توی کل گوی پخش میشه. این یعنی که گوی گلاب به روتون، میخواد بالا بیاره.
اما به هرحال شناخت گوی‌ها کار ساده‌ای نیست، مخصوصا که گوی‌تون نوجوون باشه، اما به همین خاطر من یه کتاب خوندم که اسمش "چگونه گوی‌های خود را بشناسیم" رو خوندم و خیلی هم موفق بودم تو این امر.

جونم براتون بگه استاد، بازم تصور کنین که میخواین پیشگویی کنین، بعد کلیم ژست گرفتین که و دستتونو میخواین بذارین رو گوی و هی دستتونو این ور اونور ببرین رو گوی تا مه توی گوی پدیدار شه و پیشگویی کنین، بعد که دستتونو میذارین... اوخ میشین! چرا؟ چون گوی پیشگویی‌تون چینیه و مکعبیه -مثل هندونه هاشون- بعد شما هم زارت دستتونو میذارن روی نقطه تیز و زاویه دار گوی و کلا بیخیال میشین پیشگویی رو.
اما اگه گوی شما اصل و خارجکی باشه، گرده و اینجوری میتونین با خیال راحت دستتونو روی سطح گوی حرکت بدین و ژست بگیرین که شما پیشگویین!

The MUSIC is making me growing
The only thing that keeps me awake is me knowing
There's no one here to break me or bring me down

Onlyتصویر کوچک شدهaven

پیام زده شده در: ۱۳:۴۹ یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷

فنریر گری‌بک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۱ جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۰۱ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۲
از زیر سایه ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 552
آفلاین
1_ توی چه شرایطی رنگ مه توی گوی عوض میشه؟ (۷ نمره)
گوی های پیشگویی اصولا وسایلی عجیب و خفن میباشند و توانایی های خاصی دارند که هنوز خیلی هایشان کشف هم نشده اند. اما یکی از گوگولی ترین این خواص، عوض شدن رنگ مه درون گوی است. مه درون گوی، احساسات خاص، جاه طلبی ها و حتی حس شوخ طبعی خودش را دارد. این مه، اصولا باید فقط الهامات را به پیشگویان نشان دهد، اما بعضی وقت ها حوصله اش سر میرود و شلنگ تخته اندازان، تغییر رنگ میدهد تا یک تلنگر به جادوگر یا ساحره استفاده کننده اش بزند که البته در نود درصد مواقع، جادوگر یا ساحره نمیفهمد و به عنوان یک سری الهامات در نظر میگیرد این تغییر رنگ را و میرود به پاچه شلوارک برمودای مرلین آویزان میشود که یک وقت طالع نحس نیاید بخوردش. در کل این تغییر رنگ ها، تنها در سه درصد مواقع به دلیل الهامات و پیشگویی میباشند و گوی تنها یک وسیله است و اصل الهامات و پیشگویی، در ذهن فرد پیشگو انجام میشود.
در نتیجه، احساسات گوی خود را جدی بگیرید و گاهگداری با وی بازی کنید و حتی ببریدش خرید بگردانیدش.

2_ چرا گوی پیشگویی گرده؟( ۳ نمره)
دلایل مختلفی دارد. اول از همه اینکه به دلیل گرد بودن و بلوری بودن، میتوان به عنوان آینه از آن استفاده کرد حتی. به عبارتی هم خوشگل است، هم بلور است.
اما دلیل دوم آن، استفاده زینتی از آن در مواقع بیکاری و پیشگویی نکردن است. گوی را میتوان گذاشت بالای تلویزیون یا حتی رادیوی جادویی و در حالی که به آهنگ خوشگلا باید برقصن از سلستینا واربک گوش میدهیم، به آن نگاه کنیم، یا حتی نور به آن بتابانیم و رقص نور تشکیل دهیم با گوی پیشگوییمان.
سومین دلیل و ساده ترین دلیل آن، دست رشته بازی کردن با گوی است که پس از مراسمات پیشگویی، جزو تفریحات روزمره پیشگویان با یکدیگر است و حتی یکی از رمزهای همیشه جوان ماندن است.

پیام زده شده در: ۱۱:۵۸ یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷

امیلی تایلرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۱ شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۲ دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 15
آفلاین
سلام و درود

۱- بسته به چه عواملی رنگ مه توی گوی عوض میشه؟

خب نظر من اینه که رنگ گوی بسته به احساسات فرد در اون لحظه ( یا شایدم به طور کلی ) تغییر رنگ میده. چرا که این گوی قدرت نفوذ کردن در وجود انسان ها رو دارد . پس میتواند به وجود انسان برود و از آرزو ها و احساسات فرد مورد نظر باخبر بشود و تغییر رنگ بدهد . مثلا من اولین بار که گوی رو در دست گرفتم مه بنفش رنگ شد شاید بخاطر اینکه من هیجان زده بودم . برای یکی دیگه از بچه ها بصورت قرمز رنگ در اومد چون وسایل پیشگوییش رو ( البته بجز گویش ) جا گذاشته بود و عصبانی بود .

۲- چرا گوی پیشگویی گرده؟

من فکر میکنم بخاطر اینه که چشم بصیرت یا همون چشمی که پیشگو ها باهاش آینده رو میبینند به شکل گرده , خب گوی پیشگویی هم یجور چشم آینده بینه دیگه , به همین سادگی .

همچنین میتواند بخاطر این باشد که گرفتن یک گوی گرد در دست بسیار آسان تر از گوی هایی به اشکال مختلف هست .

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۳ شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷

رون ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۳ پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۲:۴۰ چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱
از میتوکندری به راکیزه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 129
آفلاین
سلام به همه بینندگان عزیز و ارجمند، دوستداران برنامه " دانش جادوگری". بنده ویزلی هستم و امروز میخوام درباره چند تا سوال از موضوع گوی پیشگویی با شما صحبت کنم.

خب ... عزیزی از "جایی که مردمانش همیشه قهرند"نوشته : بسته به چه عواملی رنگ مه گوی پیشگویی عوض میشه؟

همونطور که می دونیم گوی پیشگویی، اسمش گوی پیشگوییه ... پس برای پیشگویی از این گوی استفاده می کنن ... اصلا بخاطر همینه که اسمش رو گذاشتن گوی پیشگویی.
بذارید یه مثال بزنم ... مثلا برای پیشگویی وضع هوا. اگه بخواد نشون بده فردا هوا آفتابیه، رنگش سیاه میشه. چرا؟ چون آفتاب نماد به فنا رفتن از گرماست.
اگه بخواد بگه بارونیه، اینبار چند دقیقه رنگش مشکی میشه، بعد به سیاه تغییر رنگ میده. حالا بعضیا میان می پرسن چرا؟ خب جوابش واضحه ... چون وقتی بارون میاد همه با یکی دیگه میرن زیر و چتر و تو خیابون قدم میزنن ... مشکی هم که رنگ عشقه ... سیاه هم رنگ نابودیه ... این نشون میده که اول همه چیز با عشق شروع میشه و بعد یه مدتی، زندگیت به نابودی میره. یه سری افراد دیگه هم حضور دارن که می پرسن فرق سیاه و مشکی چیه؟ خب برای یافتن پاسخ این سوال به کلاس های خصوصی من تشریف بیارین تا حالیتون کنم اینقدر وسط صحبت یه چیز فهم، نپرین!

بعضی ها از گوی های پیشگویی برای پیش بینی نتایج مسابقات جام جهانی کوئیدیچ استفاده می کنن. مثلا وقتی دو تیم برزیل با پیرهن زرد و فرانسه با پیرهن آبی روبروی هم قرار می گیرن، هر رنگی که مه همون رنگی بشه، تیم برنده رو نشون میده. البته گوی ها بسیار باهوش و البته دغل هستن و ممکنه یکدفعه دبه کنن. مثلا گوی قبل از پیشگویی رنگش آبی میشه یعنی فرانسه میبره ( البته اگه از رو جسد نیمار رد شن ). بعد یهو آخر بازی برزیل میبره و گوی زیر سوال میره. اون موقع هست که گوی ها از خجالت قرمز ( سرخ ) میشن، دبه می کنن و با روش هایی به اطرافیان می فهمونن که از لحاظ جوراب هر تیم پیشگویی کردن و از اونجایی که جوراب برزیل آبی و مال فرانسه سفید بوده، پیشگویی اونا هم درست بوده.
به هر حال اگه با دبه کردن گوی ها مشکلی دارین میتونین تشریف بیارین کلاس خصوصی!

خب از اتاق فرمان میگن که وقتمون کمه میریم سراغ پیامک بعدی ... دوباره همون عزیز نوشته که چرا گوی پیشگویی گرده؟
آخه این سواله؟ الان انتظاری دارین من بگم گرده تا با فضای واقعی شباهت بیشتری داشته یا فضای بیشتری رو پوشش بده؟ انتظار دارین من بگم چون ما در زمین زندگی می کنیم و اتفاقات از اون نشئت می گیره؟ گرده چون بعضی وقت ها که حوصلمون سر میره باهاش گل کوچیک بزنیم یا بندازیم جلوی بچه ها تا به هم قلش بدن و جیغ و دادشون بخوابه؟ گرده چون قبلا خودش یه سیاره بود و بعد از اینکه پدر پدر پدر ... من رفت فضا و اونو بدست آورد و بعد پرتش کرد تا بردش رو بسنجه تا ازش بعنوان بلاجر استفاده کنن، متلاشی شد و بصورت گوی های گرد افتاد زمین؟
خیر ... جواب تو خود سواله. گوی گرده دیگه ... مگه گوی مکعب یا گوی مخروطی شکل هم داریم؟

خب وقت برنامه رو به اتمام است. برین به مغزتون بنزین بزنین تا برای برنامه های بعدی آماده شن. کلاس هم خواستین، حضوری مراجعه کنین.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۳۰ شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

لاديسلاو زاموژسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۵ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۱۸:۲۲:۰۸
از یترومایسین
گروه:
کاربران عضو
ناظر انجمن
ریونکلاو
ایفای نقش
مترجم
مرگخوار
پیام: 541
آفلاین

در هیچ شرایطی، سوال انحرافی و دانش آموزان منحرف بودند.

تا بتوان در اوقات فراغت از آن استفاده نموده و از سویی به سوی دیگر قلش دهیم.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۳:۲۸ شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷

هرميون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۰ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۱۹ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷
از خلاف آمد عادت بطلب کام
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 109
آفلاین
سلام پروفسور.
تکلیف آوردم خدمتتون.

طبق تحقیقات من، گوی پیشگویی یه شی بسیارقدیمی، فهمیده و باوقاره. گوی میتونه همزمان درون و فکر انسانی که بهش نگاه میکنه و جهانی که به افکار اون پاسخ میده رو بررسی کنه و نتیجه برهم نهی شونو توسط تصویر یا رنگ یا تصویر رنگی نشون بده.
پیشگویی شاخه ی مبهم و به همون اندازه پررمز و راز جادوعه، به همین خاطر ما فقط میتونیم حدس بزنیم. حدس من درمورد تغییررنگ گوی اینه که زمانی که گوی درحال فکرکردن و نتیجه گیری بین آینده های محتمل و رفتارهای شماست،اگه به جواب مناسب برسه رنگ اون اتفاق رو به خودش میگیره. این هیجان انگیز و حتی میتونه نگران کننده باشه، مثلا وقتی گوی شما به رنگ قرمز خوش رنگی درمیاد، ممکنه منظور از رنگ قرمز، خون باشه یا یه پروفسور عصبانی از تکلیفتون، یا حتی ویزلی ای که میخواد وسایل شوخی فامیلشو روتون امتحان کنه، همونطور که گفتم مبهم و در همون حال جالبه.

همونطور که گفتم گوی پیشگویی شی بسیار قدیمی و اسرارآمیزیه. پیشینه گوی پیشگویی به چشم و ساختار کروی اش برمی گرده. درقدیم جادوگران و بزرگان علم پیشگویی چشم جانوران رو خالی کرده و در طی مراحلی به چشم عمیق تری که بتونه آینده رو ببینه تبدیلش می کردن،چون اعتقاد داشتن بصیرت آینده باید در شی ای باشه که بصیرت دیدن حال رو داشته. امروزه هم گوی ها گرد ساخته میشن تا بینش مضاعفی به اونایی که قابل میدونن، ببخشند.

lost between reality and dreams

پیام زده شده در: ۲۲:۴۸ جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷

نولا جانستون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۰ سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۸:۲۸ یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸
از ایرلـــند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 48
آفلاین
سلام استاد؟
خوبین استاد؟
خب بریم سراغ تکالیف استاد!
.
.

راستش از اونجایی که پیشگویی مبحثیه که به احساسات و عواطف خیلی مرتبطه من فکر می کنم این تغییر رنگ مه گوی پیشگویی به دو عامل بسته به شرایط بستگی داره:
اول اینکه اگه جادوگر یا ساحره ای که اون رو لمس می کنه یا می خواد که از اتفاقات با خبر بشه، نتونه ذهنشو خوب متمرکز کنه یا احساساتشو توی لحظه کنترل کنه ، گوی احساسات خود اون جادوگر رو با تغییر رنگ برملا می کنه .
اما دوم در صورتیه که جادوگر یا ساحره ی پیشگو تجربه ی زیادی داشته باشه و یا بتونه توی لحظه بر احساساتش غلبه کنه میتونه از حال اتفاق مهمی که می خواد ازش سر در بیاره با توجه به رنگ گوی بااطلاع بشه .
پس برای اینکه ما بتونیم از گوی پیشگویی بهترین استفاده رو کنیم ، باید ذهنمون رو روی موضوع متمرکز کنیم و سعی کنیم در زمانی که آرامش داریم به گوی پیشگویی مراجعه کنیم.
.
.

این مسئله ، یه مبحث فیزیکی خیلی خیلی مهمه، که من هم بر اساس اون پاسخ این سوال رو مطرح می کنم،
هرحجمی غیر از کره ، نقاط تیزی داره، بنابر این طبق اصل فیزیکی که بیان می کنه :
بیشترین انرژی در یک حجم دارای راس ، در راس و تیزی آن جمع می گردد اما چون ما در کره هیچ راس و نقطه ی تیزی نداریم ، تمام انرژی در تمام سطح پخش می شود.
ما باید گوی پیشگویی رو کروی بسازیم تا تمام انرژی در تمام سطح پخش بشه.و ما بتونیم با انرژی مساوی در تمام نقاط به بهترین شکل پیشگویی رو پیش ببریم.

Is é grá an scéal is fearr, Is maith an scéalaí an aimsir.
«زمان بهترین قصه‏ گو و عشق بهترین قصه است»

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.