هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۵:۰۷ سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷

آرتمیسیا لافکین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۳ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۳:۱۳ سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
از زیرزمین هافلپاف و خانهٔ شمارهٔ ۱۲ گریمولد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
ببخشید پروفسور وارنر
نمیدونم چرا عکس نقاشی ام را نشان نمیده و مینویسه تصویر کوچک شده
مطمئنم ادرس عکس را درست وارد کرده ام
اما با این حال ...
اگر در کار من مشکلی وجود داره بهم بگین
اخه من تازه واردم!

...
...

ویرایش شده توسط آرتمیسیا لافکین در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۲ ۱۵:۴۶:۵۰

در کشاکش شجاعت و اصالت، در هیاهوی هوش و ذکاوت، اتحاد و پشتکار سوسو می‌زنند... فرزندان هلگا می‌درخشند!

شادی رو می‌شه در تاریک‌ترین لحظات هم پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغ رو روشن کنه!

پیام زده شده در: ۱۵:۰۲ سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷

آرتمیسیا لافکین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۳ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۳:۱۳ سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
از زیرزمین هافلپاف و خانهٔ شمارهٔ ۱۲ گریمولد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
1. تبدیل به یه خرگوش می شدم چرا که ...
بسی فرز و زرنگم و بعضی اوقات با زرنگ بازیام حرص همه رو در میارم
و صد البته خوشمل و ناز و گوگولیم (در قدیم ...)
باهوشم و مغزم خوب کار میکنه!
اهل خطرم و در دقیقه نود فلنگ رو میبندم
یه خرگوش به رنگ صورتی و با سایزی کوچیک و بانمک

2. اینم از نقاشی من:تصویر کوچک شده

...

ویرایش شده توسط آرتمیسیا لافکین در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۲ ۱۵:۰۸:۰۸
ویرایش شده توسط آرتمیسیا لافکین در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۲ ۱۵:۰۹:۳۱
ویرایش شده توسط آرتمیسیا لافکین در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۲ ۱۵:۴۲:۱۸

در کشاکش شجاعت و اصالت، در هیاهوی هوش و ذکاوت، اتحاد و پشتکار سوسو می‌زنند... فرزندان هلگا می‌درخشند!

شادی رو می‌شه در تاریک‌ترین لحظات هم پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغ رو روشن کنه!

پیام زده شده در: ۲۰:۴۰ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷

لیندا چادسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۴ جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۲:۳۰ دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸
از گودریکز هالو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 46
آفلاین
سلام استاد

1. ویژگی‌های خودتون، اعم از ظاهری و باطنی رو در نظر بگیرین و براساس اون بگین اگه قرار بود جانورنما بشین، جانوری که بهش تبدیل می‌شدین چی بود. شکل و رنگ و سایز و هرچی از جانورتون لازم می‌دونین رو توصیف کنین. (5 امتیاز)

خب من مهربونم. گهگاهی خیلی خیلی کم ، یه کچولو حسودی میکنم. خیلی وفادارم. ویژگیه ضاهری هم ندارم دگرگون نمام.
احساس میکنم جانور نمام یه سگ ژرمن شپرد هست.

2. فرض کنین گروهی از مردم بی‌فرهنگ شما رو با یه جانور واقعی اشتباه گرفتن و بهتون حمله می‌کنن. تصویری از خودتون در حالتی که جانورنما هستین و حسابی لت و پار شدین بکشین! (5 امتیاز)

کشیدنش سخت که بود هیچی فرستادنش هم سختی های خودشو داشت ولی اینی که میبینین منم که لت و پار شدم.

ویرایش شده توسط لیندا چادسلی در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۱ ۲۰:۴۵:۴۴

اینجا جهان آرام است

پیام زده شده در: ۱۸:۰۳ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷

تاتسویا موتویاما

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۶ دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۹:۲۷ سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
اوس، پرفسور وارنر!

1. ویژگی‌های خودتون، اعم از ظاهری و باطنی رو در نظر بگیرین و براساس اون بگین اگه قرار بود جانورنما بشین، جانوری که بهش تبدیل می‌شدین چی بود. شکل و رنگ و سایز و هرچی از جانورتون لازم می‌دونین رو توصیف کنین. (5 امتیاز)

این موجودی که مشاهده می کنین، کیتی – کُرن نام داره. ویژگی های ظاهریش که خب... همینه که می بینین. پیشیِ نرم و پشمالو و لپ گلی، با شاخ و دمِ رنگین کمونیِ یه تک شاخ.

منتهی قضاوت کردنش از روی یه عکس پرسنلی، مهلک ترین کاریه که ممکنه ازتون بربیاد. ناخونای تیر و مرگبارش رو پشتِ پنجه های نرم و سفیدش پنهون کرده و جوری لبخند می زنه که دندون های تیش رو نبینین. شاخش هم ممکنه کیوت و رنگارنگ به نظر بیاد اما وقتی که فرو بره تو بدن کسی، فرقی با شاخ گاو نداره. دی:

ممکنه راحت گیر به نظر بیاد و حتی یه وقتایی زیر نور خورشید لم بده اما به هرحال نیمه ی تاریک قضیه روهم ببینیم، جنگجو و خشنه. مثلا ممکنه دلیل خشمگین شدنش خیلی راحت این باشه که بیسکوئیتی که صبحونه خورده، بهش نچسبیده.

از خودم بگم؟
تاتسویا تو نگاه اول هیچ شباهتی به کیتی کُرن نداره. حتی ممکنه تو نگاه دوم هم نداشته باشه. دی:
اما موجودیه با ظاهری کیوت و باطنی... غیر کیوت. (غیر کیوت شامل علاقه مند بودن به خشونت و سختگیری و کمال طلبیِ مرگبار و...) کوچیک و باریک و در یه کلام شکستنی به نظر می رسه اما نذارین این گولتون بزنه. چون دیگه فرصتی برای پشیمونی نخواهید داشت.
قید و بنداش فقط و فقط قوائدی هستن که خودش برای خودش گذاشته و پیروی از یه نفر تا آخر عمرش.
تامام.

2. فرض کنین گروهی از مردم بی‌فرهنگ شما رو با یه جانور واقعی اشتباه گرفتن و بهتون حمله می‌کنن. تصویری از خودتون در حالتی که جانورنما هستین و حسابی لت و پار شدین بکشین! (5 امتیاز)

اول این که به همشن پیشنهاد می کنم تا به جهان زیرین و نزد رفیق قدیمیم هیدیز مهاجرت خودخواسته کنن چون دفعه ی بعدی که ببینمشون، حذفشون می کنم... >__< دوم این که کی به یه کیتی کرنِ کوچیک و نرم حمله می کنه؟
و اما کیتی کرن لت و پار

The true meaning of the
'samurai'
is one who serves and adheres to the power of love.

"Morihei ueshiba"

پیام زده شده در: ۱۴:۱۶ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لیسا تورپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۶ چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵
آخرین ورود:
دیروز ۱۵:۳۸:۳۲
از من فاصله بگیر! نمیخوام ریختتو ببینم.
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 539
آفلاین
۱.
من خیلی به جواب این سوال فکر کردم.
خیلی فکر کردم.
حتی بازم فکر کردم.
به این نتیجه رسیدم که جانور نمای من قطعا تنبله!
چون من کلا آدم خسته و تنبلیم!
و از طرفی دیگه شاید یه تنبل کاملا عادی نبودم.
مثلا یه تنبل قد کوتاه و کودن و همچنین خیلی با سرعت آروم تر. مثلا پنجاه متر در ساعت شاید.
یا مثلا ۲۰ ساعت خواب در شبانه روز.

۲.

در حالت جانوری

در حالت انسانی

ویرایش شده توسط لیسا تورپین در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۱ ۱۵:۲۱:۲۵
ویرایش شده توسط لیسا تورپین در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۱ ۱۵:۳۵:۴۱
ویرایش شده توسط لیسا تورپین در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۱ ۱۹:۴۵:۰۰

قهر،قهر،قهر تا روز قیامت!

پیام زده شده در: ۲:۴۷ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷

فنریر گری‌بک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۱ جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۰۱ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۲
از زیر سایه ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 552
آفلاین
فنریری هستم سیکس پک دار، نه چندان جذاب، خسته، علاقه مند به پیتزا، و گوشت و در کنار گوشت، حتما از سبزیجات استفاده میکنم که سلامت بدنم به خطر نیفتد.
از نظر باطنی، بنده شخصا در نود درصد مواقع گرسنه میباشم به صورت معنوی و حتی اکثریت ملت را به صورت سوسیس و کالباس میبینم که البته ناشی از علاقه شدیدم به پیتزا هم میباشد. بنده همواره علاقه و وحشت عجیبی نسبت به ماه دارم به صورت همزمان و حتی چندباری هم جلوی حلال ماه زوزه کشیده ام که البته با واکنش هایی چون "جوگیر" رو به رو شده ام و پس از آن همواره در حمام، از پنجره حمام به حلال ماه نگاه کرده ام و زوزه کشیده ام و بعد هم گفته ام که در حال خواندن آواز میباشم. هیچکس هم شک نکرد اصلا.
جانورنمای بنده که در ماه تنها یک بار قابلیت تبدیل شدن به آن را دارم، گرگ میباشد. البته از نوع پیشرفته و خیلی خفنش. هرکس هم چیز دیگری بگوید و بخواهد پوشش جانورنمایی بنده را لو بدهد، به ضرس قاطع با وی برخورد میشود. چه امروز، چه ماه کامل آینده.

فنریری زخمی و خسته...

پیام زده شده در: ۱:۵۰ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷

آرتور ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۲ جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۳:۲۰ جمعه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱
از خانه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین

اگه قرار بود جانورنما بشم بهتر بود ندونین. چون چیز خیلی عجیبی میشدم. جان؟! آها مزخرف نگم و توصیف کنم؟! بله چشم!
از نظر ظاهری که موی کوتاه و نارنجی، صورت گرد و پیر و خسته و شکم ور قلمبیده. همیشه یه کت قهوه ای میپوشم و یه کلاه روی سرم. از این نظرات شاید شبیه به خرس باشم.
اما از نظر باطنی و ذهنی میشه گفت خسته، افسرده، در عین حال مهربون، در اوقات بی اعصابی پاچه میگیرم، حسش نیست، بیشتر شوخ طبع و بد شانس. نمیدونم میشه به چی خودمو تشبیه کنم ولی کلا هر چی خرس از قطبی گرفته تا پاندا بریزید تو جانور نمای من.

جانورنما: خرس پاندا
پ.ن: هر چند پاندا رو قبلا نوشتن، ولی جانور دیگه ای پیدا نکردم بخوره به شخصیتم.

معتقد به روماتیسم در حد آرتریت و آرتریت روماتوئید

فرزند بیشتر، زندگی بهتر!

پیام زده شده در: ۲۰:۴۸ یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷

ریونکلاو، محفل ققنوس

گادفری میدهرست

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۹ سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۱۲:۰۳:۴۷
از خونت می خورم و سیراب میشم!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
ریونکلاو
پیام: 229
آفلاین

ازونجایی که همیشه در حضور خانوما فیلم بازی می کنم تا اونا رو تحت تأثیر قرار بدم و راضیشون کنم تا اون کاری که می خوامو واسم انجام بدن، اگه قراره جانورنما بشم، به روباه تبدیل می شم. چون روباه هم روی خاک غلط می زنه و حرکات نمایشی اجرا می کنه تا حواس مرغ ها پرت شه و بتونه شکارشون کنه.

روزی عده ای منو با یه روباه واقعی اشتباه گرفتن؛ دل و روده مو بیرون کشیدن و ازم یه شال گردن درست کردن. بعدا یه ساحره منو خرید و همون طور که تو تصویر پیوست شده می بینین، منو دور گردنش انداخت.

پیوست:

jpg  تصویر.jpg (125.46 KB)
40971_5b391034da019.jpg 300X400 px

ویرایش شده توسط گادفری میدهرست در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۰ ۲۰:۵۲:۳۹
ویرایش شده توسط گادفری میدهرست در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۰ ۲۱:۰۲:۵۱
ویرایش شده توسط گادفری میدهرست در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۰ ۲۱:۱۱:۳۲

نسخه ی انگلیسی داستانم
بسی ممنون میشم برین این جا و بهش رای بدین و کامنت بذارین.

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۰۴ یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷

لیزا چارکس old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۳:۵۶ سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
از دشت مگس‌ها!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 54
آفلاین
با ایجازتون اینم تکلیف من.

در نظریه ای از طرف نزدیکترین دوستان خودم، خیلی خیلی شیطان و آب زیر کاه هستم. آنها به هیچ وجه قادر به فهمیدن ترانه ای که همیشه زیر لب می خوانم که جز ویز ویز در آن چیزی شنیده نمی شود، نیستند و حتی از روی علاقه ی بیش از حد به این ترانه حیفشان می آید که به آن گوش بدهند.
بیشتر مواقع یا به پوستم ژل های روشنا بخش می زنم یا با ژل های مخصوص ماگل ها موهایم را براق و نرم می کنم. طرز استفاده ی آنها این است که دست هایم را به طور معجزه آسایی به هم می مالم و استفاده می کنم.
گیاهان را خیلی دوست می دارم و از طبیعت به شدت محافطت می کنم. چشمانم هم برقی خاص و گوگولی دارند. خیلی تیز هستم ولی ریز نیستم. به نظر خودم هم نباشد جانورنمای من مگس است. مگسی با بالهابی خاکستری و بدنی صورتی و چشم هایی قرمز که درست برعکس چشمان انسانی ام است.
مگسی که من باشم خیلی آدم هارا سرکار می گذارد و کیف می کند.حتی گاهی وقت ها مزاحم خیلی ها هم می شود و زیر گوش هرمیون اینا، آواز مورد علاقه اش که ویزو ویزی کرکننده وآزاردهنده است را زمزمه می کند تا درس هایشان را نخوانند.

اینم نقاشی

Courage doesn’t mean
.you don’t get afraid
Courage means you don’t
.let fear stop you

پیام زده شده در: ۱۸:۴۶ شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

لاديسلاو زاموژسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۵ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۱۳:۵۴
از یترومایسین
گروه:
کاربران عضو
ناظر انجمن
ریونکلاو
ایفای نقش
مترجم
مرگخوار
پیام: 541
آفلاین
پرسش نخستتان: ما ویژگی مداریم. ما تنها قدی بسیار بلند داشته کلاه بر سه نهیده و بر فلسفه تک منشاء بودن جهان پای می فشاریم و از تیره INTP سانان بوده و می توانیم بدون آن که تغییر اندازه داده از سوراخ کلید عبور نموده و یک تک معادله هشت مجهولی را به صورت ذهنی حل کرده و در راستای امرار معاش ذغال سنگ را بر طلای خالص تبدیل نموده و در اوقات فراغت نخ و سوزنی بر داشته لایه اوزون را وصله پینه می نماییم، ما بی ویژگی و بی خاصیت هستیم.

ما حتی قصد و نیت جانورنما گشتن داشتیم که هر چه زور زدیم نشد که مشد و گاو مگشتیم و حاصل تمام تلاشمان بیرون زدن دو شاخ ، از کلاهمان بود.

پرسش دومین: ما در هندوستان بودیم و چنین نمودیم و عده ای بر ما حمله آورده و ما را برداشته و بر سنگی نهیده و مشغول پرستیدن ما شدند و همچنان نیز حاضر بر رها کردنمان نیستند.

در این سرای: سند و مدرک

شرح تصویر: جوانی در منتهی الیه سمت راست، متنبه شده و به وجد آمده و نعره زنان به درگاه ما می آید. در نزدیکی ما طفلی انگشت سبابه در بینی فرو نموده و متحیر از جلال و جبروت ماست. در سمت چپ و پایین... انگشت نقاش افتاده است. همان شکل گرد و پرپیچ و خم را عرض می نماییم. (ظاهرا پیچ و خم هایش می اوفتاده است.)

ویرایش شده توسط لاديسلاو زاموژسلی در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۹ ۱۸:۴۹:۵۷

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.