هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۱۲:۴۸ چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷

ماتیلدا استیونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۱ پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
از کالیفرنیا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 359
آفلاین
سلام به دوست خوب قشنگم. تکلیف برات آوردم!

تکلیف:۱- منو قانع کنین که به شانس نیاز داریم. و جواب به شانس نداریم، پذیرفته نیست.( ۶ نمره)

اوه خدای من! ( یه چیزی، وقتی نوشته بودی: بچه های وفادار هافل، من جزوشون نبودم! بودم؟ آخه من خیلیم وفادار نیستم. شوخی کردم رز گوگول. من همیشه طرفدار تو بودم.)

۱- ببین، ما معجونو قبلا درست کرده بودیم. خب با توجه به این،ما الان اصلا یادمون نمیاد. بعد بر فرضم یکیمون یه موادشو یادش بیاد، اونوقت چی؟ یعنی با یه مواد معجون درست کنیم؟شاید یکی یادش بیاد.اما ممکنه با پاتیل هکتور، قاطی گرفته باشه. یا اگر خودتم یه کمک بکنی و ما هم یادمون بیاد، باید خیلی شانس بیاریم و ریسک کنیم که یهو توی صورتمون منفجر نشه!

۲-یه عکس از خودتون در کلاس خفن معجون سازی، برام بیارین. منو خوب بکشین، نمره ی اضافه داره.(۳ نمره)

۲- خودت می دونی که همه چطورین! اما شاید من کمی از اونا معقول تر باشم...
فقط نظاره گر باش

۳- رز چرا دیر اومد؟(۱ نمره)

شاید من که هم گروهیتم، بهتر بدونم که کجا رفتی! شوخی بود. هیچکس نمی تونه یه دقیقه ی بعد تو رو حدس بزنه!

خب... ۱-ممکنه رفته باشی دستشویی. ۲- رفته بودی کسایی که نیومده بودن سر کلاست رو، خفه کنی. ۳- همه جا رو مثل کلاست، با ویبره، داغون کنی. ۴- هافلی ها رو خوشحال کنی و یه معجون ویبره مجانی بهشون بدی!
و آخرین نظریه :
هر کیو تو راهرو می دیدی. می گفتی:" راهو اشتباه می ری! کلاس معجون سازی از این طرفه." بعدش بقیه یه فحشت می دادن و می رفتن.

Cause i don't wanna lose you now
I'm looking right at the other half of me

پیام زده شده در: ۱۱:۳۳ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷

پنه‌ لوپه کلیرواتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۷:۰۴:۱۴ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
از گریمولد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 198
آفلاین
سلام پروفسورجان!

1- والا استاد چند روز پیش مامانم ازاین شکلات باکلاسا خریده. ازاونا که جلدشون خیلی خفنه و مزشون خفن تر! بعد نمیدونم دقیقا چرا نمیذاره من از اینابخورم قایمشون کرده. آقا یَک اوضاعیه که نگو. چند روز پیش ردشونو دنبال کردم فهمیدم گذاشتتشون تو اتاق خودش و من شدیدا در خماری به سر می برم! الانم نقشه ریختم شب که همه خوابن برم سر وقتشون. آقا نباید شانس بیارم که بتونم برشون دارم؟ نباید شانس داشته باشم که یهو سر بزنگاه مامانم با مگس کش مشنگیش نیاد بالا سرم؟ سیاه و کبود شم شما جوابگویین؟

۳- این که مرلینی خیلی تابلوعه! چون توی قسمتی از دستورالعمل فلیکس فلسیس احتیاج به عصاره ای از مغز سنگ های زیر زمین کلاس معجون سازی هست!

۲- نقاشیم

پ.ن:نمیدونین چقدررر کشیدن نقاشی با گوشی مشنگی سخته! امیدوارم استادا ماهایی که باگوشی میایمو نمیتونم با کامپیوتربیایمو درک کنن و نقاشی رو یخورده تجدید نظر کنن....😥😣 کلی تو نت شتم تا تونستم بفهمم چجوری میشه باگوشی نقاشی کرد😟

💙
خوشی ها حتی در بدترین لحظات هم می تونن پیدا بشن ، فقط در صورتی که یادتون بمونه چراغ ها رو روشن کنید. (پروفسور جانِ جانان😍)💙

🎈ریونکلاوو عشقه!🎈

پیام زده شده در: ۲۱:۳۰ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷

هافلپاف، محفل ققنوس

رز زلر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۹ پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۳۱ دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲
از رنجی خسته ام که از آن من نیست!
گروه:
ایفای نقش
محفل ققنوس
هافلپاف
مترجم
کاربران عضو
پیام: 1125
آفلاین
جلسه ى دوم!

اگه قرار بود از دانش آموزان تو هاگوارتز نظرسنجي بشه، كلاس معجون سازي بدترين نمره رو مى گرفت. ولي هلگا رو شكر مدير هاگوارتز كلا علاقه اى به نظر سنجي و اين ماگل بازى ها نداشت!
بچه هاى نشسته وسط آوار و لم داده به گچ هاي تكه تكه شده و بقاياى ساختمانى، كابوس هر فعال حقوق كودك و دانش آموزى بود ولى افزونى ريش پروفسور، كسي به راحت نبودن صندلى كلاس بهايى نمى داد.

- خيلي وضع كلاس خوبه كه دير هم مياد؟
- تو ارزشيابي استادها بهش غول غارنشين مى دم!
- غول غارنشين هم براش زياده.

هافلپافى ها وفادارانه گوشه اى نشسته بودند و فكر مي كردند وقتى رز را گير بياورند چه بلايى سرش بياورند! هنوز جمعيت زردپوش به جمع بندي نرسيده بودند كه زمين زير پاى همه لرزيد. همون يه قسمتى هم كه آوار نشده بود، پايين ريخت و از بين سنگ ها خرد شده، رزى بالا اومد.

- سلام! خوش اومدين به دومين جلسه ى ويبره...منظورمه معجون سازي! بله دومين جلسه ى معجون ها. ديدم كه كردين خوب استفاده از معجون هفته ى پيشتون. حالا ديكه مى تونين برين ويبره. ولي فليكس بلدين درست كنين؟

دست هرميون طبق معمول بالا رفت و يك نفس شروع به صحبت كرد:
- معجون شانس يا همون فليكس مى تونه يه بعد از ظهر عالى يا يه روز پر از خوش شانسي رو برامون درست كنه. هوريس اسلاگهورن دو تا از بهترين روز هاى زندگى ش رو با اين معجون ساخته. به نقل از خودش جلسه ى اول معجون سازى در كتاب پنجم صفحه ى...

در وقتي كه هرميون سرگرم جواب دادن به سوال بود، استاد درس سعى مى كرد بهترين تكه ى سنگ رو براى كلكسيون آوارش جمع كند. بلاخره سنگ سه گوش خوشگلى به چشمش خورد. با سر ميان آوارها رفت تا از اون زير زير قطعه ى مورد علاقه اش را بيرون كشد.
- پروفسور؟

رز خيلى ناگهانى و مانند دختربچه ى شيطونى كه مچش را در عين خرابكارى گرفته باشن، سرش را بالا آورد و جواب داد:
- ام بله بله. حرفتون درسته كاملا هرميون.
- پروفس گفتم كه ما قبلا اين معجون رو ساختيم.
- پس بلدين دستور عملش رو! بسازين برام بيارين تا جلسه و بعد رو ويبره باشين.

تكليف جلسه ى بعد:
١- منو قانع كنين كه به شانس نياز دارين. و جواب به شانس نياز نداريم پذيرفته نيس!(٦نمره)
٢- يه عكس از خودتون در كلاس خفن معجون سازى برام بيارين. منو خوب بكشين نمره ى اضافه داره! (٣نمره)
٣- رز چرا دير اومد؟ (١نمره)

جواب هاتون براي بخش اول بين چهار تا شش خط باشه. و نصفه خط حساب نميشه. و بخش سوم، طومار ننويسين! در كل نمره بستگى به طول پست نداره، خلاقيت و استفاده نكردن از دلايل مشابه مهمه.

پیام زده شده در: ۲۰:۳۶ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷

هافلپاف، محفل ققنوس

رز زلر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۹ پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۳۱ دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲
از رنجی خسته ام که از آن من نیست!
گروه:
ایفای نقش
محفل ققنوس
هافلپاف
مترجم
کاربران عضو
پیام: 1125
آفلاین
نمرات جلسه‌ی اول!

طول پاراگراف نمره نداره![مگه اینکه مثل سوال یک گفته باشم.] جواب ها می تونن در حد تک خطی باشن ولی با خلاقیت نمره کامل بگیرن. برای جلسات بعدی در نظر داشته باشین.

گریفندور: 9/5

هرمیون= 7+3
خیلی هوا ویبریه!
صرفا برای هندونه هایی که تو سوال دو زیر بغلم گذاشتی.

فنریر گری بک= 7+3
سوال اینکه شما جاسوسی منو می‌کردی که دیدی داشتم می چیدمشون؟

آلکتو=7+1
هکتور عمده ای. به تعداد زیاد! شما فقط یه هکتور رو توضیح دادی. گرچه من واقعا متشکرم برای اطلاعات دقیقت از آزمایشکاهش.

لیزا= 5/5+ 2
نقل قول:
ویزوو

وات؟

راستش دلیل اولت یکم غیر منطقی بود. عموما وقتی بریزی داخل دستگاه خرابش نمی‌کنه، تازه خوبم هم می‌خورن. و همچنین من تاحالا تهیه دادن رو به عنوان فعل نشنیدم، احتمالا منظورت انجام دادن بوده نه؟
همچنین " کی" عامیانه س وقتی داری کتابی می‌نویسی. [نمره کم نکردم به خاطر این آخری.]
و یه چی دیگه، تهش من نگرفتم عطر چه ربطی به هکتور در تعداد زیاد داشت؟ یعنی خونش رو گرفتن ودادن رز و بعدش؟ رز (من یعنی) چیکار کرد؟

رون ویزلی= 6+3
این رول بودعا، نبود؟ اینو سال پیش به مسابقه‌ی سریال می‌بردی برنده می‌شدی.
ولی هدف من از حد تعیین کردن برای سوال اول کم کردن و کوتاه کردن پست بود که خیلی تو پستت بش توجه شد.

دامبلدور= 7+2
دلیل اولت رو دونفر دیگه، من جمله رون تو پست قبلی‌ت اشره کرده بودن. و بز و ساختمان و خرابی ها رو نگرفتم چی شد؟ یعنی چه نفعی می‌بری از خراب شدن ساختمون ها؟ مثلا اگه می‌گفتی یه شرکت ساختمون سازی تاسیس می‌کنم و با این روش هی خراب می کنم و خودم می‌سازم قبول می‌کردم.
بزه و شیرش البته دلیل منطقی بود.

آرتور ویزلی= 7+3
همر شکلک محبوبیه ولی جای خودش رو داره و وقتی زیاد استفاده شه اون جذابیتش رو از دست می‌ده. یکم به بقیه شکلک ها توجه کن.

از کاما وقتی استفاده می‌کنیم که بخوایم مکث رو نشون بدیم ولی پشت سر هم یکم تاثیرش از بین می‌ره. و خوب وقتی کاما می‌ذاری به کلمه ی قبلش باید بچسبه ولی با یه اسپیس، به کلمه‌ی بعدش فاصله می‌دی.

تاتسویا=7+3
اسمت سخت بود. امیدوارم درست نوشته باشمش.

آتریکس=7+3
اسم توعم سخت بود. چرا گریفیا اینقدر اسمای سخت دارن؟

ریونکلاو:10

یوآن= 7+3
فقط و فقط یه یوآن می‌تونست جوابی با زیر سوال بردن کل سوال دو بده.

گادفری= 7+3
ذات خشنی برای یه محفلی داری! دور بمون از من.

لادیسلاو: 7+3
وقتی معجون به این خوبی رو توی فاضلاب می ریزین واقعا انتظار بهتر از اینو دارین؟
و سوال دو دقیقا ترین و بهترین جواب بود. کوتاه ولی گویا.

لایت= 7+3
منم میام! منم میام با وسایلت و خودت ویبره بزنیم.

پنه لوپه= 7+3

لیسا=7+3
با گوشی ننویسین!
ببین الان با پی سی چهار خط ودو کلمه س. احیانا چون نگفته بودم که پنج خط "کامل" کم نمی‌کنم ولی لطفا دفعه‌ی بعد با گوشی ننویس.

هافلپاف:9

ماتیلدا=5/5+ 2/5
نه خیرم. اون منم که زلزله ایجاد می‌کنم!
سوال یک رو کامل جواب ندادی. یعنی من نگرفتم که چه جوری ویبره زدن به غذا اضافی و زودتر ربط داره؟
بیا یادم بده که منم ازش استفاده کنم.
یکم بیشتر توضیح می‌دادی و بیشتر راجع بش حرف می زدی بهتر بود.
تعدد فعل داشته باش. توی یه پاراگراف از فعل های تکراری استفاده نکن، به خصوص پشت سرهم.

نیمفادورا= 7 + 3
بازم معجون خواستی بگو! هیچ چی بیشتر از این خوشحالم نمی‌کنه که بتونی باشون کلاس ها رو بپیچونی، مشنگیا البته!

ارنی مک میلان!= 7+3
باید حالا لوم می‌دادی حتما؟

سدریک=7+0

هکتور ویبره زن البته معجون نبود بلکه خود هکتور در حال ویبره بود.
بعدم من معجون رو اختراع کردم!

اسلیترین9

نجینی=6+3
درسته که عامیانه داریم می‌نویسیم ولی بازم مخصوصا رو مخصوصن نمی‌نویسیم. و جمله ها رو همین طوری رها کرده بودین. بدون هیچ نقطه‌ای.

پیام زده شده در: ۱۶:۳۲ دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷

هافلپاف، مرگخواران

سدریک دیگوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۳ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۲:۳۱:۲۷
از خواب بیدارم نکن!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 699
آفلاین
1- توی پست غیر رولی با محدودیت حداقل پنج خط ( یک پاراگراف) و کمتر از ده خط ( دو پاراگراف) بنویسین با این معجون چیکار می‌کنین. در واقع وقتی که ویبره زدن رو یاد گرفتین، چه استفاده‌ای ازش می‌کنین. (7نمره)

خب، من هروقت که سردم بود و پتویی در دسترس نداشتم، از این معجون استفاده میکنم تا ویبره برم و گرمم بشه.
یا وقتایی که بخوام اطرافیانم رو بترسونم تا فکر کنن من یه بیماری لاعلاج گرفتم و رو به مرگم، از معجون ویبره زن استفاده میکنم تا بعدش هار هار بهشون بخندم!
وقتایی هم که بخوام بدون این که زیاد خسته بشم ورزش کنم، با کمک معجون ویبره زن این کارو انجام میدم.

2- رز از کجا و چگونه هکتور ویبره زن عمده‌ای گیر آورد؟ (3نمره)

اقای هکتور بعد از این که معجون ویبره زن رو اختراع کرد، اسم خودشو روش گذاشت؛ بخاطر همین ما الان میگیم هکتور ویبره زن!
یه روز، رز زلر که به معجون ویبره زن احتیاج داشت، تصمیم گرفت که به خونه ی هکتور بره.
وقتی که به اونجا رسید، خیلی محترمانه از هکتور درخواست کرد که یه ذره از اون معجونشو بهش بده. هکتور با کمال میل قبول کرد و بهش گفت که فقط یه شرط داره، اونم اینه که باید به صورت عمده ای ببره و نمیتونه یه ذره بهش بده.
رز که چاره ی دیگه ای نداشت، قبول کرد و بدین ترتیب صاحب هکتور ویبره زن عمده ای شد!

فقط ارباب!
هستم...ولی خستم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۶ شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷

اسلیترین، مرگخواران

نجینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۸ دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۲۳:۱۰ دوشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 264
آفلاین
1- توی پست غیر رولی با محدودیت حداقل پنج خط ( یک پاراگراف) و کمتر از ده خط ( دو پاراگراف) بنویسین با این معجون چیکار می‌کنین. در واقع وقتی که ویبره زدن رو یاد گرفتین، چه استفاده‌ای ازش می‌کنین. (7نمره)

(خط یک) وقتی غذام رو می‌خورم، مخصوصن مواقعی که یه جادوگر یا ساحره‌ی چاق رو خورده باشم، و همچنان گرسنه باشم،
(خط دو) برای اینکه غذام زودتر هضم بشه، معجون ویبره‌زدن رو میخورم تا معده‌م با ویبره بیشتر حرکت کنه و غذام زودتر
(خط سه) هضم میشه! گاهی‎اوقات هم بعد از ماموریت مرگخوارا میرن تعطیلات و هیشکی نیست بهم غذا بده، خودمم
(خط چهار) خسته‌م و حوصله‌ی خزیدن به سمت ظرف غذا رو ندارم، معجون ویبره‌زدن رو تا حدی از سر تا دُم ویبره بزنم میخورم
(خط پنج) و ویبره‌زنان (و بی‌زحمت ) به سمت غذا منتقل میشم و منت هیشکی هم روی دُمم نیست و از خداشونم باشه به پرنسس لردسیاه غذا بدن!

یکی از مواقعی که هکتور توی پاتیل‌ش نشسته بود و در راهروهای هاگوارتز تردد می‌کرد، در حال ویبره‌زدن بود و از شدت ویبره هکتورهای کوچکی در اطراف‌ش پراکنده میشد و پروفسور زلر این هکتورها را جمع‌آوری میکرد.

"...And you, my friend, must stay close"

for you
"ما از رگِ دُم بهت نزديکتريم."

پیام زده شده در: ۱۴:۲۱ جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لیسا تورپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۶ چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵
آخرین ورود:
دیروز ۱۵:۳۸:۳۲
از من فاصله بگیر! نمیخوام ریختتو ببینم.
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 539
آفلاین
۱.

جواب دادن به این سوال خیلی سخت بود. خیلی سخت. تصمیم گرفتم توی مسابقه دو میدانی شرکت کنم، یا حتی به عنوان لودر ساختمون بشم و ساختمون هارو خراب کنم! بعد دیدم مسابقه دو گالیون توش نیست که! زندگی هم که خرج داره. پس تصمیم گرفتم لودر ساختمون بشم و در مواقع نیاز ساختمان ها رو به لودرم! به صورتی معجون را خورده و ساختمان ها را خراب میکنیم، پولمان را میگیریم و فرار!

( این مقدار با گوشی من ۸ خطه)

2.
رفته به هکتور گفته:
ای معجون ساز بهترین قرن، کسی که خراب نمیشه معجوناش، میدی از اون ویبره زنات؟

و به این صورت هکتور را تسترال کرد و ازش ویبره زن گرفته!

قهر،قهر،قهر تا روز قیامت!

پیام زده شده در: ۱۲:۴۴ جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷

ارنى پرنگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۴ یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 202
آفلاین
من به محض اینکه چنین معجونی رو بخورم میپرم تو دریاچه کنار هاگوارتز و اینقدر میلرزم تا موج درست شه و اون وقته که منم بالاخره تو زندگیم یه کاری کردم و تونستم شبیه سازی دریا رو انجام بدم و دل کلی بچه که تا حالا دریا ندیدن رو شاد کنم. در اخر هم ارزو دارم از یکی کشور های مطرح سطح اول جهان برام دعوت نامه بیاد و توی استخر موج های ابی شون مشغول به کار شم و موج درست کنم.

مطمئنم پروفسور زلر برای قرار دادن ده ها هکتور ان هم در یک اتاق ریسک نکردن و اون هکتور ها همه جن های خانگی هستن که با معجون تغییر شکل به شکل هکتور دراومدن.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۴:۰۴ جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷

گریفیندور

آستریکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۹ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
دیروز ۲۰:۰۳:۴۴
از شبانگاه توی سایه ها.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گریفیندور
پیام: 275
آفلاین

بنظر من بهترین کاری که میشه باهاش کرد برداری ببری توی دیسکو و بعد از زدن به رگ قشنگ بندری برقصی , یعنی اصلی کاریش واسه بندری رقصیدنه ولی خوب چند تا کاربرد کوچیک دیگم داره که میشه استفاده کرد. مثلا وقتی میخوای شربتتو هم بزنی , یکم از معجونو برو بالا و انگشتتو بکن توش , دا بعدش خودش خود به خود هم میزنه لازم نیست تکون بدی حتی. البته اینم باید اضافه کنیم که این معجون معایب خودشو هم داره مثلا وقتی تحت تاثیر این معجونید نمیتونید لباس بپوشید یا اصلا نمیتونید شربتتون رو نوش کنید البته اینو بگم در مورد نوشیدنی های گرم کلا از بیخ نمیتونید دست بزنید بهشون چون که از همون ثانیه اول خودتون و مرلینتون یکی میشه. دا بسه دا.

از هکتور فروشی سر کوچه. و هکتور فروشی سر کوچه هم از اخرین سفری که به جزایره هاوآیی داشت.
حتی خبر هایی به دستم رسیده که هکتور رو درحالی که در مرکز جنگل های هاوآیی ، درحال تارزان بازی بود گرفتن و با یک مهر (از این مهرا که روی گوشتا میزنن) مید این چاینا (ساخت چین) سوار هواپیما کرده و روانه هکتور فروشی های سراسر مملکت کردند.

ویرایش شده توسط آستریکس در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۵ ۱۹:۱۰:۴۱

Love Me Or Hate Me. You're Gonna
Watch Me•♤

پیام زده شده در: ۲:۱۷ سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷

تاتسویا موتویاما

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۶ دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۹:۲۷ سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
اوس، پرفسور زلر!

اصولا سامورایی قدرتش رو بیشتر و بیشتر می کنه تا بهتر از قبل به ارباب و استادش خدمت کنه. بنده هم با توجه به اینکه می تونم از تختِ کنار پنجره تا هرجه که دستور داشته باشم برم، ویبره زنان برم، زودتر می رسم و در نتیجه می تونم بیشتر بخوابم. دی:

همچنین می تونم این معجون رو به کاتانا بدم تا تکنیک های بیشتری رو درحالت ویبره انجام بده. البته ریسک بزرگیه! منظورم اینه که کی می تونه یه کاتانای تیزِ درحال ویبره زدن رو در حالی که صاحبش تمایل زیادی به حذفِ افراد پر سر و صدا داره، کنترل کنه؟

هکتور ویبره زن از محبوب ترین تولیدات جامعه ی جادوگری بود که مثل اکثر کالاهای لوکس به مقیاس عظیم تولید شده بود و با اسپینر جادویی رقابت سنگینی داشت. با این حال هردوی این محصولات محبوب بعد از مدتی از چشم جامعه افتادن و در اعماق انبارها مدفون شدن.
پرفسور زلر هم یک روز در بازار سیاه های جامعه ی جادوگری درحال خرید برای تعطیلات تابستونی بود که یه هکتورِ ویبره زن پشت ویترین دید و خواست بخره و به بچه های کلاسش نشون بده. رفت جلو و قیمت پرسید. فروشنده ی سیبیل کلفت هم که رز رو خریدار نمی دید، با بداخلاقی گفت که تک نمی فروشه و عمده باید ببره.

اینطوری شد که رز زلر برای کور کردن چشمِ تورم و به جریان دراوردن گالیون در چرخه ی بازار سیاه هکتو ویبره زن رو به صورت عمده خرید.
خلاصه این که دارندگیه و برازندگی! تونست و خرید!

The true meaning of the
'samurai'
is one who serves and adheres to the power of love.

"Morihei ueshiba"

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.