هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۱:۲۷ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۰۸:۲۵
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5462
آفلاین
امتیازات جلسه اول

قبل از هرچیز بگم با توجه به اینکه کلا کلاسای عمومی 10 امتیازیه و هر دو سوال نصف کل امتیازو داشتن، انتظار می‌رفت برای سوال 1 که اگه توضیحات بیشتری نمی‌دین، حداقل خلاقیت بیشتری به خرج بدین. (بعضیا، و نه همه) این‌بارو می‌ذارم برحسب ندونستن و امتیاز زیادی کم نمی‌کنم، ولی لطفا حواستون باشه که تو جلسات بعدی انتظار می‌ره با توجه به امتیازی که هر سوال داره روش وقت بذارین.
پس اگه دیدین از سوال 1 امتیاز کم آوردین، به احتمال 90% به همین دلیله.

اما برخلاف سوال یک، در مورد سوال دو باید بگم که جز یکی دو نفر، نقاشی‌های بقیه‌تون همه عالی بودن!

هافلپاف: 6.6 = 7

ماتلیدا استیونز: 4 + 2 = 6
تو سوال 2 فقط خود جانورنما و آسیب‌هایی که بهش وارد شده مهم بود، نه محیط اطراف.

نیمفادورا تانکس: 4 + 5 = 9
احیانا شما نقاش نیستی نیمفادورا؟

لیندا چادسلی: 3 + 0 = 3
متاسفانه من نتونستم نقاشی‌ای که کشیدی رو ببینم. اگه مدیر هاگوارتز اجازه می‌ده، من مشکلی ندارم در صورتی که اشتباها لینک نقاشیت جا مونده اونو ارسال کنی و امتیازشو بگیری. اما اگه واقعا نقاشی‌ای نکشیدی و نخواستی به این سوال جواب بدی، کاری نمی‌تونم بکنم. سوال یک هم انتظار داشتم توضیحات بیشتری بدی. دفعه بعد ما رو از نقاشیت بی‌نصیب نکن.

آرتمیسیا لافکن: 4 + 4.5 = 8.5
نوشتن اسم شما هم دست کمی از نوشتن اسم تاتسویا مو... بقیه‌شو یادم رفت... نداره.

ارنی پرنگ: 3 + 3 = 6
حدس می‌زنم دلیل خوبی برای زمین لرزه داشتی، من با وجود اینکه پیکاچو رو می‌شناسم، اما خیلی از قدرتاش با خبر نیستم که از ارتباط زمین‌لرزه با فوتش سردربیارم. لطفا اگه صلاح می‌دونی در این مورد با پخ توضیح بده تا اگه اشتباه کردم امتیاز بیشتری بدم.

ریونکلاو: 9.5 = 10

یوآن بمپتون: 5 + 5 = 10
سوال 1 دقیقا همون چیزی بود که انتظار داشتم! سوال 2 اون چیزی نبود که انتظار داشتم، ولی اینجاس که خلاقیت به کمکت میاد و امتیازو به اوج خودش می‌رسونه.

تری بوت: 4.5 + 4.5 = 9
کمی گوزن کله قلبیِ کم‌آسیب‌بینی بودی! انصاف نیست کتکی که استاد می‌خوره کم‌تر از شاگردش باشه!

لادیسلاو زاموژسلی: 5 + 5 = 10
هر دو دور از انتظار معمول، اما آغشته به خلاقیت بود. به نظر میاد یک نقاش دیگه هم تو این کلاس داریم.

گادفری میدهرست: 4.5 + 5 = 9.5
همون که به آقای بمپتون در مورد سوال 2 گفتم، در مورد تو هم صدق می‌کنه.

لیسا تورپین: 4 + 5 = 9
بار اولی که پستت رو دیدم، یک تنبل واقعی رو مورد آسیب قرار داده بودی، اما بعد خودت اون تنبلو کشیدی که این همون چیزی بود که من می‌خواستم. حالت انسانیش هم نیازی نبود، اما کیه که از دیدن نقاشیِ بیشتر خوشنود نشه؟ چون از وسط نصف شدی فکر نکنم بتونم بگم کم آسیب دیدی.

لایتینا فاست: 5 + 4.5 = 9.5
چه مظلوم نشستی! یکم جانورنمات داشت زیادی به انسان تشابه پیدا می‌کرد.

گریفیندور: 9.5 = 10

هرمیون گرنجر: 5 + 4.5 = 9.5
آه ممنونم دوشیزه گرنجر. شما تنها کسی بودی که اظهار پشیمونی کردی! دوست داشتم بابتش از آسیب کم‌تر از حد انتظاری که دیدین چشم‌پوشی کنم، ولی قوانین این اجازه رو بهم نمی‌دن.

لیزا چارکس: 5 + 4 = 9
سوال 1 عالی بود! اما من تو سوال دو متوجه آسیب خاصی که طبق سوال باید رخ می‌داد نشدم، صرفا متوجه آسیب وحشتناکی که در آینده قراره رخ بده شدم.

آرتور ویزلی: 4.5 + 5 = 9.5
یه پا نقاش به نظر می‌رسی! ممد هم هرچی سرش بیاد حقشه. جانوران تاج سر ما هستن! بخصوص اگه حشره باشن. دیگه اگه پیکسی باشن که... اوه مثل اینکه منم داشتم می‌زدم جاده خاکی.
(تکراری بودن اسامی هم اهمیتی نداره. مهم طرح و خلاقیتیه که به خرج داده می‌شه و تفاوت‌ها رو ایجاد می‌کنه.)

فنریر گری بک: 5 + 4.5 = 9.5
با دیدن دستت، یک لحظه آخ گفتم و گفتم نکنه ناخنشو کشیدن! که روونا رو شکر اینطور نبود. گرگ خوبی بودی، جز اینکه کم‌تر از اونچه که زدی خوردی و کم‌تر از استادت آسیب دیدی!

تاتسویا موتویاما: 4.5 + 5 = 9.5
اوس بک دوشیزه موتویاما که در حین تایپ فامیلت چندین در هم گوریدگی مغز رخ داد! اون نیم نمره کسر امتیاز واسه این بود که نفهمیدم چرا شاخ داشتی؟ اگه توضیح دادی و من متوجه نشدم، لطفا اطلاع بده کدوم بخش بوده تا اگه اشتباه از من بوده امتیازتو برگردونم.

آلکتو کرو: 5 + 5 = 10
عالی بود! فقط یکم مشاهده‌ی این نقاشی قشنگ، نیاز به ذره‌بین داشت.

آستریکس: 4.5 + 5 = 9.5
بلاد گریه می‌کنی مستر آستریکس؟ خب، فک می‌کنم نوک شکسته به اندازه کافی برای یک پرنده دردناک هست که دنبال آسیب بیشتری نگردم.

امیلی تایلر: 4.5 + 5 = 9.5
نقاشیت چقد کامل و با جزئیات بود! فقط چه بلایی سر اون دندونای تیز اومده بود؟ خودش بقیه رو گاز گرفته که خونی شده دندوناش؟

اسلیترین: 0

کسی افتخار نداد.

من تصورم این بود که چون کلاسا دو روز عقب افتاده، مهلت شرکت تو کلاسا هم دو روز عقب افتاده. ولی به نظر میاد اینطور نیست. پس امتیازات کسایی که خارج از مهلت مقرر شده پستشونو ارسال کردن رو می‌دم، ولی صرفا برای دونستن خودشونه و تو امتیاز گروهشون تاثیری نداره.

نجینی: 3 + 4 = 7
من می‌تونم حدسیاتی در مورد اینکه چرا مار بنفشی شدی بزنم، اما ممکنه حدسیات من همونی که در نظرت داشتی نباشه. اینه که لطفا هرجا لازمه از دادن توضیحات بیشتر به این پیکسی نازنین دریغ نکنین. مگه چقد مغزش بزرگه و فسفر داره که بابت فکر کردن بسوزه؟ اما چون اشتباه از من هم بوده که شخصیتایی که خودشون جانور هستن رو در نظر نگرفتم و سوالو طوری طرح کردم که گویا همه انسانن، بخشی از اشکال به من وارده و امتیاز کم‌تری کم کردم.
واسه نقاشی هم بودن کسایی که یکی دو تا آسیب بیشتر ندیده بودن و امتیازی از دست ندادن، اما دلیلش این بود که اون آسیب حسابی کمرشکن بود براشون! وگرنه هرکس از استادش کمتر آسیب دیده بود امتیاز از دست داد. تو نقاشی بسیار زیبا در حال نگریستن هستی.

سدریک دیگوری: 3 + 1 = 4
نقاشی کشیدن و فرستادن تو این کلاس الزامیه. اگه دوست نداری رو کاغذ بکشی، کافیه مثل من نرم‌افزار paint رو باز کنی و هرچی تو ذهنته رو پیاده کنی. لازم نیست اثر هنری خلق کنی! ما اینجا قرار نیست نقاش تحویل جامعه بدیم. قراره از کشیدن تصورات ذهنیمون لذت ببریم.

سلینا ساپورثی: 4 + 0 = 4
سلام بر ملکه گریفیندور! متاسفانه من نتونستم نقاشیت رو ببینم.

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۴۲ چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷

سلینا ساپورثیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۳ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۸:۴۷ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
درود بر پروفسور خبره و جوان ما...
از ملکه ی گریفیندور به استاد...

1. ویژگی‌های خودتون، اعم از ظاهری و باطنی رو در نظر بگیرین و براساس اون بگین اگه قرار بود جانورنما بشین، جانوری که بهش تبدیل می‌شدین چی بود. شکل و رنگ و سایز و هرچی از جانورتون لازم می‌دونین رو توصیف کنین. (5 امتیاز)

اصولا ما که ملکه هستیم در هر حالتی ابهتمان حفظ می شود. ما اگر روی جانورنمایمان را کسی ببیند خواهد دانست که چیزی از شکوه و عظمتمان کم نشده و نمیشود. چه کسی ابهت گربه ی سیاه رنگی را که تاج حکمرانی گروه گریفیندور را بر سر دارد و چشمان زیبا و گیرایش همچنان صلابت و غرور را به همراه دارد، را درک نمکند؟
موهای براق مشکی رنگ که تمام بدنمان را همچون ابریشمی می پوشاند، همچون تاج سلطنتمان ابهت دارد.

تصویر کوچک شده
هم تصویری جهت نشان دادن ابهتمان... برای مجله ای چیزی هم خواستید میتونید ازش استفاده کنید.

2. ﻓﺮﺽ ﮐﻨﯿﻦ ﮔﺮﻭﻫﯽ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﯽﻓﺮﻫﻨﮓ ﺷﻤﺎ ﺭﻭ ﺑﺎ ﯾﻪ ﺟﺎﻧﻮﺭ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﻭ ﺑﻬﺘﻮﻥ ﺣﻤﻠﻪ ﻣﯽﮐﻨﻦ. ﺗﺼﻮﯾﺮﯼ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﺘﯽ ﮐﻪ ﺟﺎﻧﻮﺭﻧﻤﺎ ﻫﺴﺘﯿﻦ ﻭ ﺣﺴﺎﺑﯽ ﻟﺖ ﻭ ﭘﺎﺭ ﺷﺪﯾﻦ ﺑﮑﺸﯿﻦ! ‏(5 ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ)

تصور این امر ممکن نیست برای ما چرا که ابهتمان مانع میشود که مردم نگاهی جز نگاه شکوهمندانه به ما داشته باشند اما اگر بخواییم به طور فانتزی به آن نگاه کنیم (در قالب کارتون و این حرفا ) تصویر کوچک شده
شکلی میشویم!

پیام زده شده در: ۱۷:۰۳ دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷

هافلپاف، مرگخواران

سدریک دیگوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۳ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۱۱:۳۵
از خواب بیدارم نکن!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 699
آفلاین
سلام استاد

1. ویژگی‌های خودتون، اعم از ظاهری و باطنی رو در نظر بگیرین و براساس اون بگین اگه قرار بود جانورنما بشین، جانوری که بهش تبدیل می‌شدین چی بود. شکل و رنگ و سایز و هرچی از جانورتون لازم می‌دونین رو توصیف کنین. (5 امتیاز)

من اگه قرار بود جانورنما بشم، یه خرگوش سفید و کوچولو رو انتخاب میکردم. چون من در کل از حیوونای کوچولو و بامزه و پشمالو خوشم میاد.
به نظر من خرگوشا حیوونای مهربونی هستن و این ویژگی مشترک بین من و خرگوشه. و همچنین قدرت دوندگی زیادی داره.
یکی دیگه از علت هایی که من خرگوشو انتخاب کردم، اینه که چون حیوون کوچولوعیه راحت میتونه هرجا که بخواد قایم بشه.
درکل، خرگوش موجودیه که نسبت به حیوونای دیگه ویژگی های مشترک بیشتری با من داره.

2. فرض کنین گروهی از مردم بی‌فرهنگ شما رو با یه جانور واقعی اشتباه گرفتن و بهتون حمله می‌کنن. تصویری از خودتون در حالتی که جانورنما هستین و حسابی لت و پار شدین بکشین! (5 امتیاز)

خب چون فرستادن عکس خیلی سخته و من حتی فکر نمیکنم راهشو بلد باشم، پس فقط توصیفش میکنم و امیدوارم که شما قبول کنین:
چندتا از بچه های شر و شیطون ریختن سر من و منو توی قفس انداختن. بعد با هرچی که به دستشون میومد بهم ضربه زدن و کلی زخمیم کردن. بعد یه مدت که دیگه هیچ روش جدیدی واسه ازار و اذیت من پیدا نکردن، منو ازاد کردن و رفتن.
الان، من، خرگوشی هستم که کمابیش رنگ سفیدش ازخون خودش قرمز شده، یکی از گوش هاش کج و یه پاش هم زخمی شده و واسه راه رفتن لنگ میزنه!

فقط ارباب!
هستم...ولی خستم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۰۰ شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷

اسلیترین، مرگخواران

نجینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۸ دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۲۳:۱۰ دوشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 264
آفلاین

دختر زیبای لردسیاه هستم، و در این تکلیف تخیلی فرض میکنیم که به مار عظیم‌الجثه‌ی بنفش رنگی تبدیل میشم!

2. فرض کنین گروهی از مردم بی‌فرهنگ شما رو با یه جانور واقعی اشتباه گرفتن و بهتون حمله می‌کنن. تصویری از خودتون در حالتی که جانورنما هستین و حسابی لت و پار شدین بکشین! (5 امتیاز)

طی لت و پار شدن تک شاخ روی سرم می‌رویه!

تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط نجینی در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۲۳:۰۳:۵۸

"...And you, my friend, must stay close"

for you
"ما از رگِ دُم بهت نزديکتريم."

پیام زده شده در: ۲۱:۲۹ جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷

امیلی تایلرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۱ شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۲ دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 15
آفلاین
سلام استاد

خب اگه من جونور بشم :
یه خرگوش سفید گنده میشم با یه پاپیون قرمز گنده روی سرم، چرا که عاشق چیزای نازو پشمالو هستم. پاهام شکل یوزپلنگ هست چراکه عاشق دویدن هستم. از نظر من خرگوش ها مهربونن که با شخصیت من جور در میاد. خرگوش ها گوش های درازی دارن که نشان دهنده ی شنوایی خوبشون و از اونجایی که کلی هویج میخورن پس چشاشون هم تیزه.

خب از اونجایی که من حیوان نازی هستم قطعا یا یه گرگینه زخمم کرده یا یه ملت تسترال.
جانورنمای بدبخت من

ویرایش شده توسط امیلی تایلر در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۲:۴۱:۰۸

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

پیام زده شده در: ۱۷:۴۲ جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لایتینا فاست

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۳ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
دیروز ۲۰:۲۷:۲۴
از زیر بزرگترین سایه‌ جهان، سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
ریونکلاو
ایفای نقش
گردانندگان سایت
پیام: 375
آفلاین
1. ويژگي‌هاي خودتون، اعم از ظاهري و باطني رو در نظر بگيرين و براساس اون بگين اگه قرار بود جانورنما بشين، جانوري که بهش تبديل مي‌شدين چي بود. شکل و رنگ و سايز و هرچي از جانورتون لازم مي‌دونين رو توصيف کنين. (5 امتياز)

استاد من فکر کردم دیدم که من عاشق آهنگم، پس در نتیجه به دوتا گوش درست حسابی نیاز دارم. بعد از طرفی وجود یه هدفون همیشه برای من نیازه و برا همینم من مثل کانگورو یه کیسه روی شیکمم تعبیه شده تا هدفونمو همیشه داشته باشم. اینو هم فراموش نکنید که متال گوش دادن لازمه‌ش هد زدنه درنتیجه موی سیاه بلند افشون رو سرم دارم تا دیوانه وار هد بزنم. قد و قواره ام از انسانا کوچیک تره تا بتونم راحت یه گوشه رو پیدا کنم و برا خودم قر بدم. ولی روی دوتا پام وایمیستم و شاید باورتون نشه دوتا دست دارم!
خلاصه که جانوری میشم با رگه ای از تمامی حیوانات. یه چیزی تو حدودای این که تو معجونای هکتورو بریزی رو هم بعد بدین من بخورم.

2. فرض کنين گروهي از مردم بي‌فرهنگ شما رو با يه جانور واقعي اشتباه گرفتن و بهتون حمله مي‌کنن. تصويري از خودتون در حالتي که جانورنما هستين و حسابي لت و پار شدين بکشين! (5 امتياز)

آقا ملت تسترال ما رو دیدین؟ وقتیم میخوان لت و پارت کنن درست حساب جاهایی رو میرسن بیشترین اهمیت رو برات داره. اینجوری زندگی مو مختل کردن.

The MUSIC is making me growing
The only thing that keeps me awake is me knowing
There's no one here to break me or bring me down

Onlyتصویر کوچک شدهaven

پیام زده شده در: ۱۲:۲۵ جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷

ارنى پرنگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۴ یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 202
آفلاین
اگه به یه جانور تبدیل میشدم مطمئنا اون جانور پیکاچو بود.
از رنگ زردش معلومه که مثل من به بازی های استراتژیک علاقه داره. معمولا هم لجباز و احساساتی هستم و اگه قرار بود قدرت ماورایی داشته باشم حتما الکتریسیته رو انتخاب میکردم.

تصویر پایین هم دشمنان با درست کردن زمین لرزه باعث فوت من شدن.

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۳۲ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷

آرتمیسیا لافکین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۳ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۳:۱۳ سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
از زیرزمین هافلپاف و خانهٔ شمارهٔ ۱۲ گریمولد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
1. تبدیل به یه خرگوش می شدم چرا که ...
بسی فرز و زرنگم و بعضی اوقات با زرنگ بازیام حرص همه رو در میارم
و صد البته خوشمل و ناز و گوگولیم (در قدیم ...)
باهوشم و مغزم خوب کار میکنه!
اهل خطرم و در دقیقه نود فلنگ رو میبندم
یه خرگوش به رنگ صورتی و با سایزی کوچیک و بانمک

2. اینم از نقاشی من:
تصویر کوچک شده

در کشاکش شجاعت و اصالت، در هیاهوی هوش و ذکاوت، اتحاد و پشتکار سوسو می‌زنند... فرزندان هلگا می‌درخشند!

شادی رو می‌شه در تاریک‌ترین لحظات هم پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغ رو روشن کنه!

پیام زده شده در: ۰:۳۲ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷

گریفیندور

آستریکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۹ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۶:۱۰:۲۰ سه شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳
از شبانگاه توی سایه ها.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گریفیندور
پیام: 275
آفلاین
تکاليف:
1. ويژگي‌هاي خودتون، اعم از ظاهري و باطني رو در نظر بگيرين و براساس اون بگين اگه قرار بود جانورنما بشين، جانوري که بهش تبديل مي‌شدين چي بود. شکل و رنگ و سايز و هرچي از جانورتون لازم مي‌دونين رو توصيف کنين. (5 امتياز)
2. فرض کنين گروهي از مردم بي‌فرهنگ شما رو با يه جانور واقعي اشتباه گرفتن و بهتون حمله مي‌کنن. تصويري از خودتون در حالتي که جانورنما هستين و حسابي لت و پار شدين بکشين! (5 امتياز)

1_ همينطور که ميدونيد به عنوان يه خوناشام که خودش نيمي انسان و نيمي جونور شناخته ميشه تبديل شدن به يه جانور ديگه سخته. ولي خوب با یکم پارتي بازي ميشه حلش کرد.
خوب من چون بيشتر اوقات الونم { تنهام} و معمولا تريپم بلک وایته {سفيد سياه} و بعلاوه اينکه در دنياي دارکي { سياه} زندگي مي کنم و به ضافه موهام , که نسبتا بلند و سياهه و چشام که قهوه اي تيرس... در نتيجه تنها جانوري که سعادت پيدا مي کنه من تبديلش بشم يه کلاغ استرالیایی سياه و نسبتا بزرگ , با قسمت های سفید روی بدنش , پنجه هاي تيز و قوي و چشمای سرخ سرشار از خون خواری.

: تصویر کوچک شده

2_ والا همچین شانسی سعادت کسی نمیشه ولی دا چون شما میگید , بفرمایید.

تصویر کوچک شده

Love Me Or Hate Me. You're Gonna
Watch Me•♤

پیام زده شده در: ۰:۰۹ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷

آلکتو کرو old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۴ جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۰:۰۰ سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸
از ما هم شنفتن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین

خب از اون جایی که ما خیلی جوشی هستیم و زود عصبانی می شیم و عین گاو رم می کنیم و به این و اون شاخ می زنیم به نظرمون باید کله جونوری مون شکل گاو باشه!

بعد از اونجایی که به نظر خانواده به قدری بزرگ شدیم که بتونیم گیلیممونو از آب بیاریم بیرون و همش غر نزنیم که چرا "این اونجوریه " "اون اینجوریه"، ننه بابای گرام به ما می گن خجالت بکش بچه تو دیگه ماشالمرلین شتری شدی واس خودت، تن جونوری مون باس شکل شتر باشه!

بعدم از اونجایی که خیلی زبر و زرنگیم و مثل پلنگ و یوز و اینجور چیزا فرزیم، رنگ تنمون زرده با خال خال های قهوه ای پلنگی!

بعد از اونجایی که بلند پرواز هسیم، دوتا بالم در میاریم!

چی شد؟
شتر گاو پلنگ بالدار!(زرافه نیس اشتب نزنید!)

یه روز که ما داشتیم ع محله بی فرهنگ مشنگ نشین رد می شدیم، چن تا بچه مشنگ بی تربیت گرفتنمون لت و پارمون کردن. حتی چن تاشون ع ما عکس گرفتن گذاشتن اونستاگرام. اینجوری شد که اینجور شدیم:

تصویر کوچک شده

پیوست:

jpg  New Doc 2018-07-05_1.jpg (22.30 KB)
40181_5b3d308893696.jpg 300X196 px

ویرایش شده توسط آلکتو کرو در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۴ ۰:۱۵:۱۵

اگر بار گران بودیم رفتیم!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.